Як покласти плитку на файн на підлозі

Як поставити керамічну плитку на Faneru?

Кожен, навіть недосвідчений будівельник може підтвердити той факт, що найкраще з усіх керамічних плиток, поставлених на бетон. По-перше, з такою причиною легше працювати, по-друге, операція плитки, закладених на конкретному стяжку, піднімається кілька разів.

Але що робити, якщо ця можливість не в принципі не пов’язана з певними причинами? Наприклад, якщо будівництво або ультрасучасне та бетон у своєму конструкції, в принципі, не використовувався, або це навпаки, занадто старі, і всі перекриття виготовляються виключно з дерева?

У цьому випадку це може бути виходом укладання плиток на файн.

Вимоги до бази під плитним покриттям

Як правило, Phaneur як основа для плитки використовується в кадрі, дерев’яному та інших видах будівель з невеликою місткістю (у порівнянні з кам’яними будинками, цегли, бетоном). Крім того, суха команда стягується з фанери плити коштуватиме набагато дешевше і утворюється швидше, ніж класичний цементно-пісок.

Вибираючи зовнішній матеріал для шлункового підлоги, потрібно розглянути кілька параметрів:

Динамічна стабільність

Основний компонент фанери та всіх видів деревини-ДСП. деревина, який під впливом вологи починає розбухати, а з його відсутністю недоліки Така мобільність призводить до того, що мінеральний клей, а також плитка підлоги, не тримається на основі, тріщини і починає “від’їхати”. Тому продукт з підвищеною вологістю. Це може бути FSF Plywner, FB, FBA, композиція (з внутрішнім або зовнішнім підкріпленням скловолокна або металевої сітки), будьте обов’язково 1 або 2 різновидами з мінімальним черв’яком.

покласти, плитка, файн, підлозі

Оптимальне значення цього показника становить 18-28 мм. Якщо ви збираєтеся закріпити плитку на фанаурі, то не забувайте про значну вагу підлоги, покриття з шаром клею. Відповідно, плита повинна витримувати постійне навантаження на стиснення. У крайніх випадках ви можете утворити основу 2 тонких шарів у 8-10 мм кожен. При цьому листи верхнього шару потрібно викладати таким чином, щоб вийшло перехльостування швів нижнього.

Чим більше інтервал між підтримкою відстає під фанерною підлогою, тим більші пластини повинні бути. Це допоможе уникнути їх відхилення під час збільшення навантаження.

Широкий асортимент фанери дозволяється російськими гостями, але вам потрібно вибрати з таким розрахунком, щоб мінімізувати кількість відходів. Хоча деякі майстри стверджують, що пластини найкраще розпилюються і кладуть невеликі квадрати з 0-4 мм розрив, насправді це не так важливо.

READ  Як покласти порцеляновий каменю

Монтаж плиток на фанаері на підлозі кон’югату з певними труднощами. Зокрема, подумайте, як монтувати суху краватку. Проектна база повинна бути навіть міцною, жорсткою, слабо. Тому експерти рекомендують:

 • Кріплення лаг з інтервалом 30-40 см.
 • Не шкодуйте кріплення при фіксації пластин до опорів. крок між гвинтами повинен бути в середньому 15-20 см.
 • Спостерігати за правилом компенсаційних проміжків між стінкою та покриттям (принаймні 5 мм), а також між пластинами на великих площах. близько 2 мм, які можуть бути закриті стрічкою або пружним герметиком, кращим акрилом.
 • Переробка глибокого проникнення або антисептичне просочення (Betonacton, Biotex Ґрунт, Rognda Aquatex). Ці інструменти допоможуть стабілізувати поверхню, зменшити до мінімуму, ступінь поглинання води з розчину запобігає появі гнилі ділянки.
 • Отримайте шліфувальний верстат для вирівнювання крапель і видалити невеликі дефекти з поверхні.

Якщо основа утворюється у ванній кімнаті, було б приємно думати про гідроізоляцію. На фанері, ОСП, ДСП можна використовувати:

 • Різні магістралі з фарбуванням або розпиленням полімеру (гідроізоляція рідини Redgard, Ceresit CL 51, Kiilto Fibergum);
 • Спеціальні клеєні водні мембрани, виготовлені з поліетилену та інших полімерних матеріалів (Schluter Ditra, Supseal душ n підлоги). Ці продукти є універсальними, і спосіб, яким вони встановлюються, дозволяє встановлювати інфрачервоні килимки для нагрівання тульської підлоги.

Друкарська плитка для клею “Рідкі нігті”.

Як плитка складається на підлогу на підлогу. Варіанти встановлення

Ремонт у будинку, що виконується хостами з власними руками, вимагає від них значного часу, сил і, звичайно, коштів. Однак не кожен може заздалегідь передбачити, з якою ситуацією йому доведеться зіткнутися з процесом ремонту, часто необхідно поєднувати такі матеріали, які раніше вважалися взаємовиключними.

В даний час існує така кількість технологічних будівельних матеріалів, що неможливе стає можливим. У цій статті ми скажемо, як плитка повинна бути покладена на підлогу на підлозі.

Укладання плитки на вентилятор. Майстер в Халенікі.

Переваги та недоліки покриття

Перш за все, перш ніж перейти до технології прокладання плитки на фана, переваги та недоліки такого покриття повинні бути розібрані, відносно більш трудомісткі та дорогі методи вирівнювання підлоги, наприклад, з стяжкою (ми рекомендуємо читати більше Подробиці про встановлення вирівнювання підлоги за допомогою краватки).

 • Перша. низька вартість такого покриття.
 • Ви також можете відзначити швидкість встановлення. Що вимагає менше сили і часу.
 • Наступна гідність. відсутність будівельних відходів.
 • Значно зменшує навантаження на підлогу, на відміну від стяжку.
 • Одна ж фанерний облицювання досить міцний, сильний.
 • Перш за все, необхідно вибрати правильний тип матеріалу, який іноді досить складно. Таким чином, буде не менше 2,2 сантиметрів для роботи.
 • Для приміщень з дуже високим рівнем вологості необхідно буде забезпечити додаткову гідроізоляцію, відповідно, це збільшує вартість покриття.
 • І останній стає суворою забороною на розташування системи “теплого поверху”.
READ  Як правильно класти кахельну плитку на стіну

Ось чому така технологія досить рідко. Хоча це цілком добре підійти до розташування поверхів на кухні або коридорі. Взагалі, у цих номерах, де ремонт необхідний якомога швидше, і бажано, як може.

Незалежна кладка плитки на вентилятор

Фанера. чудовий будівельний матеріал, практично ідеально підходить для перетворення великогабаритних викладених областей. Керамічна плитка, у свою чергу, довела себе як високоякісний оздоблювальний матеріал. Чи можна поєднувати? Ви можете, і навіть потребуєте.

Як правило, плитка покладена на вершину конкретного стягу, це вміло “тандем” не схильні до деформацій. Дерево та фанера подібне майно, на жаль, не володіють. Тому сьогодні до початківців у справі ремонту, питання про те, як поставити плитку на Faneru.

Підбір матеріалу та підготовка основи

Перед тим, як покласти плитку на Faneru, вам потрібно пройти два етапи попередньої роботи, а саме:

 • Вибір, розрахунок необхідної кількості, придбання та доставки необхідних матеріалів до місця роботи.
 • Огляд поверхні для облицювання та його підготовка до установки кераміки.

Головне, щоб звернути увагу при виборі матеріалу, це правильний вибір клею для монтажу плитки.

Основний критерій, який слід керуватися цим, повинен бути властивістю адгезивної суміші, щоб адаптуватися до можливого руху облицювальної поверхні. Тому, як частина такої адгезії, є обов’язково компоненти з високою еластичністю: мікрофібри, скловолокна, силіконові та інші полімерні добавки.

Ви можете, звичайно, клеєні керамічні плитки та альтернативні композиції, що використовуються деякими народними ремеслами, такими як рідкі цвяхи, рідке скло або загальномасштабну суміш лаку та пінопласту, обробленої ацетоном. Але з урахуванням важливості та відповідальності виконаної роботи, а також високу вартість облицювального матеріалу, краще не ризикувати та віддавати перевагу спеціалізованим композиціям, призначеним для використання дерева, що містить підстави. Хороший варіант буде використання двокомпонентного поліуретанового клею або адгезивної суміші, що має силілан.

Розрахунок необхідної кількості плиток зроблено, з урахуванням наступних факторів:

Плитка на FAEUS найбільш надійна технологія

 • Площа облицювальної поверхні;
 • геометричні розміри елементів;
 • тип укладання;
 • Наявність шаблону, що вимагає певної придатності елементів.
READ  Плитка для зовнішнього оздоблювального фасаду будинку

Кількість клею приймається на основі швидкості його споживання на квадратний метр, це значення вказано в інструкціях для використання адгезивної композиції.

Як закріпити керамічну плитку на OSB, ДСП, МДФ або Фанур? Стільниця на кухні фаор Канат

Під час базової експертизи вам потрібно переконатися, що існує достатня товщина фанери та її надійна фіксація до конструкцій підлоги, щоб запобігти змінам та відхиленні. Якщо немає коментарів, ви можете перейти безпосередньо до підготовки основи. Фанера ретельно шліфувальні, шви між ними близькі, а після очищення від пилу та сміття, обробляються антисептичні композиції. Потім фанера просочується гідроізоляційними сумішами, робити це потрібно навіть у разі використання вологостійкої фанери.

Грунтовка фанери підвищує стабільність деревини до деструктивного впливу вологи

Pank Faneur необхідний у двох шарах з інтервалом декількох годин для повного сушіння грунту. Якщо фініш виникає в кімнаті з високою вологістю, наприклад, у ванній кімнаті, необхідно ще більше захистити основу з води, використовуючи його, використовуючи гідроізоляційний пристрій з фільму. Для покращення адгезійних властивостей та кращої адгезії кераміки з поверхнею, то буде корисним закріпити на фанеру перед грунтовим, армуючим сіркою.

Укладання плиток на фанарі до підлоги включає будівництво основи з листів товщиною від 22 мм. Якщо воно потрапляє на землю, то буде потрібно фанерні плити товщиною 30 мм. Чим товщі матеріал, тим менше він прогинатиметься і вібруватиме.

Плитка на фанері на стіні, укладеної на тоншій основі. Оскільки він буде піддаватися менше навантаження, аркуші 18 мм товщиною будуть придатними для його пристрою. У житлових приміщеннях використовуйте матеріал марки FC, і покладіть поверхню ФСФ фанеру у ванну з класом емісії EM1 у ванній кімнаті. Його можна купити у нас за низькою ціною з доставкою до об’єкта.

Фанерні листи або тарілки можуть зберігатися на відстані, паркет або дерев’яну підлогу. На стінах або у випадках, коли поверхня має великі відмінності у висоту, необхідно монтувати фанеру до ящика, побудованого за рівнем. Для кріплення, гвинти будуть потрібні для закручування збільшенням у 30-40 см.

Як покласти плитку на файн на підлозі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS