Як покласти плитку на підлогу

Як покласти плитку на дерев’яній підлозі

Підготовка основи

Укладання зовнішньої плитки на клею неможлива без підготовленої бази. Так що обличчя було приємним, а не болісним процесом, і для збереження матеріалу поверхня повинна бути абсолютно гладкою. Для цього підлогу в приміщенні заливають стяжкою або роблять наливну підлогу за допомогою сумішей, що самовирівнюються.

 • Стяжка вимагає більшої кваліфікації, проте дешевше і підходить для вирівнювання поверхонь з величезними перепадами.
 • Наливна підлога вийде дорожче, але при цьому не вимагатиме великої майстерності. Враховуючи, що у стандартному житлі крайності з горизонталлю зустрічаються рідко, рекомендується використовувати його.

Самовирівнювальна суміш

Суміш є розчином, який легко розтікається по поверхні, утворюючи горизонт. Є суміші на цементній та гіпсовій основі. Останні підходять тільки для сухих приміщень із перепадом не більше сантиметра, а це йде врозріз із «плитковими» цілями. Цементні готові вирівняти досить нерівну підлогу (до 5 см).

Перед використанням розчину потрібно ретельно очистити основу від сміття, видалити відверті «височини», зачеканити у разі потреби великі тріщини. Безпосередньо перед заливкою слід обробити поверхню ґрунтовкою.

покласти, плитка, підлогу

Раніше легкі повітряні гвинти для товщини шару загвинчуються в основу. Вони виставляються за рівнем.

Замішайте суміш дрилем з міксерною насадкою.

Виливаємо розчин із відра та розподіляємо шпателем по приміщенню.

Розрівнюємо розчин голчастим валиком, який видаляє бульбашки повітря.

Хоча по готовому підставі ходити можна вже через 6-12 годин (залежить від шару), укладання керамічної плитки на підлогу можливе через три доби.

Підлога під укладання плитки готова. З такою основою шар клею буде рівним, і майже не потрібно буде користуватися рівнем під час укладання.

Приготування розчину

Приклеювати покриття необхідно виключно із застосуванням високоякісного матеріалу. Він продається у вигляді сухої суміші, що розводиться оптимальною кількістю води. У процесі формування розчину враховуються поради спеціалістів:

 • виконання процесу треба проводити виключно безпосередньо перед кладкою, щоб суміш не встигла застигнути;
 • Він готується точно так багато рішення, скільки необхідно для розрахунку певної області на поверхні;
 • можна для розмішування користуватись будівельним міксером, але бажано застосовувати звичайну дерев’яну лопатку;
 • запас створеного розчину розраховується на кілька годин.
READ  Тепла підлога крок укладання труби 16

У процесі створення розчину важливо враховувати всі побажання виробника, щоб гарантувати ідеальний результат робіт.

Укладання плитки на підлогу своїми руками.

Клей для плитки Найкраще замісити свердла з сумішшю розчину змішувача. Вам потрібно підготувати протягом декількох годин роботи, щоб створити клей, вам потрібно правильно обчислити кількість клею

Як укладати кахельну плитку на підлогу своїми руками

Весь процес облаштування плиткової підлоги можна розділити на кілька основних етапів. Перший і найголовніший етап – це підготовка основи. Навіть за допомогою найсильнішого клею та найкрасивішої черепиці можна отримати внаслідок низькоякісної підлоги, якщо це неправильно підготувати основу. Оскільки основа може бути різною, технологія його підготовки також відрізняється.

Як укладати кахельну плитку на підлогу своїми руками

Витратьте на поверхню пристрою, нанесеного на підлогу з зубчастою аварією і прикріпіть плитку. Після цього натисніть його з усією потужністю до підлоги, щоб клей плитки рівномірно заповнив весь простір під плитку.

При необхідності плитка може бути посипана молотком через віник, загорнутий тканиною.

Між плиткою, спостерігайте за такою ж відстані, використовуючи пластиковий хрест.

Також контролюйте площину покриття. За допомогою рівня, прикладеного до підлоги, перевіряйте – чи не вийшов десь горб чи западина.

Якщо одна з плиток лягла вище за інших, постарайтеся її «утопити» сильніше в розчин, поки він ще не схопився. Якщо якась плитка просіла нижче від інших, віддеріть її, додайте розчину і знову притисніть до підлоги.

Залишайтеся укладанням з найбільш помітного кута, щоб закладено одночасну плитку на найвидатнішому місці. Біля протилежної стіни в менш помітних місцях плитки швидше за все доведеться підрізати, підганяючи за розміром.

Для підрізування плитки використовуйте спеціальний плиткоріз.

Як покласти плитку на підлозі ванної кімнати показано у відео нижче (для відтворення, натисніть Трикутник):

Етап 8. Жалюзі

Остаточна робота, як правило, будь-які сторонні роботи, покласти шви. У такому приміщенні, як ванна, інакше, як без вологостійких розробок не може зробити. оскільки їй доведеться одружитися повторно. Покладіть плитку на підлогу, багато в чому це досить складно, тому бажано ретельно планувати всі дії. Якщо Ви ретельно робитимете роботи, не поспішатимете, хороший результат не змусить себе довго чекати. Пам’ятайте, коли ви кладете кахель на підлогу собі, не варто гнатися за великим виробленням і поспішати. Ви не отримаєте зарплату від кількості виконаних. Просто кладіть плитку на підлогу акуратно, щоб у результаті у Вас вийшла гарна ванна кімната. Сподіваюся, що написав для Вас доступну та зрозумілу статтю, а зараз, хотілося б поговорити про системи вирівнювання плитки, інструменти, які чудово допомагають укласти плитку якісно.

READ  Вам потрібно покласти скляний холестер до фарбування

Сподіваємося, ви розібралися, як покласти плитку для підлоги, адже цей процес не складний і дуже цікавий!

Чи багато ви знаєте про сходи з керамограніту? У нас є цікавий матеріал на цю тему.

Як укладати плитку на стіни

Плитка на стінах починає лежати з кута, який першим вражає вхід до кімнати, зазвичай є протилежною стіною з вхідних дверей. На другій позначеній нитці або рівні, рядок на стіні повинен бути прикріплений до залізничного транспорту, переконавшись, що це коштує точно. Після чого ви можете почати покласти плитку на стіну.

Щоб уникнути сповзання кахлю, за один раз можна викладати не більше двох рядів. Ви можете покласти два ряди плиток для кожної стіни і так по колу. Поки укладатиметься ряд на одній стіні, на іншій він уже підсохне. Потрібно почати облицювання з цілих елементів, а нижні ряди можуть бути висунуті з пошкоджених.

Якщо початківець Tiler хоче покласти одну стіну спочатку, можна безпечно сказати, що нічого не відбувається. плитка в кутах не зійде, а шви коливаються від 3 мм до 3 см, що виглядає дуже потворно.

Також слід враховувати, що якщо є зовнішні кути на кухні або ванній кімнаті, то укладання плитки відбувається з них, оскільки воно не буде працювати в пошкодженій черепиці на зовнішній кутку.

Нижній рядок повинен бути закладений останній. Найчастіше, укладаючи нижній ряд, плитку доводиться різати. Робиться це спеціальним інструментом – плиткорізом. Між кожним рядком плитки у ванній кімнаті або кухні, вам потрібно покласти хрести. спеціальні аксесуари для роботи з плитками.

У випадку, якщо клей на готовій роботі випадково зламається, його слід негайно видалити з плитки, щоб уникнути заморожування. Після того, як закладена плитка в туалеті або ванній кімнаті повністю висихає, все облицювання повинно бути витираючим з вологою ганчіркою, а потім сухим. Після чого можна приступати до затирання швів.

READ  Вам потрібно покласти гіпсокартон під плитку

«Мокра» стяжка

Підготовка основи цим методом мало чим відрізняється від традиційної підготовки поверхні за допомогою пристрою цементно-піщаної стяжки. Єдино про що потрібно пам’ятати, що несуча здатність дерев’яної конструкції підлоги має свої обмеження, і тому стяжка, що виконується, повинна бути не товще трьох сантиметрів. Можливе застосування різних самовирівнюючих сумішей на полімерній або цементній основі, при цьому стяжка виходить товщиною в 1 см.

Матеріали, що застосовуються, краще купувати надійних і перевірених виробників, щоб бути впевненим у хорошому кінцевому результаті.

 • Оцінка стану існуючої конструкції підлоги.
 • При розміщенні опорних лаг більш ніж 50 см одна від одної, потрібно провести заходи щодо додаткового зміцнення конструкції, використовуючи для цього дерев’яні бруски.
 • Влаштування «чорнового» настилу. Якщо умова GeepBoard не викликає сумнівів і має товщину щонайменше 40 мм, то його можна використовувати. Монтувати дошку до лагів слід з проміжком у 8-10 мм. Це робиться для того, щоб дерево в процесі експлуатації вентилювалося і не зазнавало гниття.
 • На отриманому розетку підлоги закріплений фанером або листи ДСП 12 мм товщиною. Вони повинні бути покладені на образ цегляної роботи. Монтажні аркуші не потрібно точно один одному, але з відрив 03 мм.
 • Гідроізоляційний пристрій. Застосовувати можна як спеціалізовані гідроізоляційні матеріали, так і інші, типу помасленого або пропарафінованого паперу та поліетиленової плівки. Матеріал розподіляється на всій площі основи з переходом на прилеглі стіни на висоту 8-10 см.
 • Заливка стяжки саморобним цементно-піщаним розчином або готовою сумішшю, що самовирівнює.

Перевагою даного методу буде надійність і міцність основи, що не схильна до деформації в результаті рухів дерев’яного каркаса.

Як поставити плитку на підлогу самостійно корисні поради щодо укладання зовнішньої плитки

Недоліки включають високі витрати на оплату праці та зменшення висоти приміщення через формування додаткового сну.

Як покласти плитку на підлогу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS