Як покласти порцеляновий каменю

Опції та методи укладання

На початковому етапі схема макета вибирається з наступних опцій:

Далі рішення проводиться за наявності та шириною швів. Безшовний спосіб, як правило, складається з масштабним форматом порцеляни, туалет. В інших випадках шов використовується 1. 5 мм широко, встановлюючи спеціальні хрести.

Укладання фаорової посуд з власними руками і швидко

Тоді необхідно визначити технологію контролю площини новоствореного покриття. Перша плитка завжди монтується за горизонтальним рівнем у двох напрямках під прямим кутом один до одного. Тоді можливі варіанти:

 • Кожна наступна плитка перевіряється;
покласти, порцеляновий, каменю
 • застосовується коротке 1 м правило;
 • використовується система СВП.

Укладання КЕРАМОГРАНІТУ своїми руками БУДУЄМО ДЛЯ СЕБЕ

Класичний метод кладки вважається наповненням підлоги підлоги з твердими елементами в перший день, обрізання та склеювання всіх частин порцелянових книг на наступний день. Однак, з невеликою кількістю робіт, обрізання може бути виконана для кожного рядка.

Підготовка та розрахунки

По-перше, встановіть робочу послідовність і намалюйте схему.

Як тільки ви складете схему, зрозумієте, яку кількість плитки та клеючого складу придбати в магазині. Ви можете використовувати онлайн-калькулятори для розрахунку оздоблювального матеріалу.

Вибір клейової композиції під підлогою

Щільність GRES після затвердіння клею забезпечує складну міцність високої розтягування (сепаратор з основи). Така ж характеристика фаорового посуду зменшує міцність адгезивної композиції під час зсуву плитки, але якщо підлогу кераміка в горизонтальній площині правильно фіксується, його горизонтальне переміщення виключається.

Клей для укладання на підлогу фаору вибирається залежно від матеріалу основи. Бетонна поверхня криків прикріплюється до клеїв на основі цементу (Cерезит CM 11, Werker, Hercules, Livsil Profit), при укладанні плиток для складної бази (дерева, металу) правильно застосовувати суміші на основі реактивних смол.

Застосування клею для плиток із керамограніту ГРЕС дає можливість приклеювати плитки та одночасно коригувати

покласти, порцеляновий, каменю

Клей злегка покладання має бути з високою адгезією, еластичності та водостійкості, щоб відповідати високим характеристикам фаорового матеріалу.

READ  Як приполте поліпропіленову трубку без паяльного заліза

Коли підлоги з підігрітої еластичності зв’язувача приділяється особливу увагу, оскільки шар клею під плиткою буде підлягати суттєвим температурним відмінностям та змінам лінійних розмірів.

У двох словах, при обробці підлоги, такий міцний матеріал, як порцеляновий каменю, нерозумний для економії в ціні (і, отже. якість) адгезивної суміші.

Маркування для облицювання з кам’яним посудом

Діагональна балтійська плитка, що укладання виробника Citteliles

Укладання порцелянового каменю на нерівній підлозі. SVP, “теплий” підлога і олова від суперцина!

Вимкнення швів

Крупний план суглобів між плитками з спеціальними мазками. Клей, що використовується для укладання, не підходить. за винятком очевидної відсутності естетичного вигляду, його структура грубого зерна.

 • пружний наповнювач; Це може бути, наприклад, піна з поліуретану або пінополістиролу; Розмір смуги повинен бути меншим, ніж глибина шва, щоб розрив залишався розширенням наповнювача;
 • поверхневий герметик (на основі поліуретану або силікону); Основна характеристика матеріалу для герметизації деформаційних проміжків. еластичність;

Повернення до розтину швів. Відповідно до стандарту EN 13888, фуга класифікується за допомогою хімічного складу:

Додаткові позначення мають крути з підвищеним абразивним опором (AR) та зменшенням поглинання води (W). Силіконові крути належать до герметиків.

 • Для побутових приміщень підходить затирка класу CG2.
 • Для приміщень з високою вологістю (ванними кімнатами, душовими, басейнами) та внутрішніми робіт. CG2 W клас.
 • Комерційні приміщення. клас CG2 AR.
 • Об’єкти з підвищеними вимогами до гігієни та стійкості до хімічних речовин (кухонний фартух, стільниця, харчові виробництва, лікарні, магазини).

Цементні карти

Через відносну дешеву і величезну тональну різноманітність, цементні крути набагато популярніші, ніж інші. Ми рекомендуємо використовувати матеріал європейських виробників. Багато помилково вважають вибір вторинної фуги, не усвідомлюючи, що поганий божевільний чоловік буде зіпсувати навіть відмінно.

покласти, порцеляновий, каменю

Оскільки укладання порцелянового каменю найчастіше здійснюється в місцях з відсутністю ідеально сухих умов, набувають виплавку, до складу, що включає водовідштовхувальні та протигрибкові компоненти. Крім того, посилює гідроізоляцію суглобів, допомагає спеціалізованим просоченням, які покривають стагнацію швів. Залежно від ступеня проникнення глибокого, Fugi відрізняє два класи просочення:

 • полімерний лак; проникає глибоко, забезпечуючи гарну гідроізоляцію;
 • гідропробивач; Підібрання поверхні виплавки, пошкодження верхнього шару фуги призводить до гідробарієвих плит;
READ  Як закріпити наклейки на скло

Нанесіть просочення щіткою, попередньо займаючи захист плитки з композиції. В іншому випадку плями можуть залишатися на керамічному інсульту. Технологія вимагає подвійного застосування: процес другого часу після дня.

Я вибираю сумішну суміш, пам’ятайте, що тонус свіжого розчину відрізняється від тіні суб’єкта. Часто відмінності доступні навіть між фактичною затишкою та показаною на упаковці. Якщо колір матеріалу надзвичайно важливий, експеримент на невелику область.

Ви можете перейти до виплавки швів не раніше через день після облицювання. Виняток. використання Quick-Staring Glue (потрібно почекати принаймні 3-4 години після укладання). Суглоби слід ретельно очищати з зв’язувальної суміші, плитка промивається. Розчин замішується відповідно до інструкцій на упаковці.

Для боротьби, використовуйте гумовий шпатель або кулер, який наноситься на шви. Суміш повинен заповнити щонайменше дві третини глибини розриву, інакше існує ризик знищення мазків. Застосувати композицію з зусиллям, повторно обробляються знову. Залишки негайно очищають шпат. Для одного підходу ви можете обробляти 0,5-3 квадратних метрів. Конкретна область залежить від типу розчину та виробника. Найпростіше працювати з глянцевим порцеляновим каменем. Матовий, і навіть більш структурований, щоб підняти важче. фуга проникає в пори, де він вимивається з труднощами. У таких випадках більш зручно промити суміш вологою кухонною губкою з абразивною поверхнею. Довести до стану швів за допомогою мокрого піна. Деякі виробники виробляють особливі потреби, але їх використання не є принципово. Важливо дотримуватися по діагоналі рухів у напрямку до суглобів, “паралелізм” промиває фуга з пробілів. Перед використанням губки круглий гумовий шпатель або 8-10 мм циліндричний кабель, який може бути згладжений і закріпити шар фугаз. В результаті шви отримують з однорідним поглибленням і гладкою поверхнею. Нарешті, облицювання промивають через 10-20 хвилин, коли буде заповнений розчин.

Епоксидні маради

Епоксидний розчин до дотику менше, ніж цемент.

У використанні епоксид набагато складніше, ніж знайома гра. Змішайте компоненти повинні бути точно до грам. Через шкоду, бажано працювати в гумових рукавичках. Для одного підходу це не більше, ніж квадрат сукня, рух шпателя не відрізняється від вже описаного. Життя готової композиції. не більше півгодини. Незалежні шви рясно змочуються водою, використовуючи “волохату” кухонну губку до формування емульсії. Це робиться з обережністю, щоб не мити суміш від швів. Рідкі залишки суміші видаляються з губкою жорсткої целюлози. Коли губка просочена смолою, вам потрібно замінити його новим. Літокол має спеціальні губки для епоксидного розчину, вони дорожчі, але більш міцні. Необхідно змити епоксидний розчин перед початком заморожених, інакше проблеми виникнуть. Решта RAID промивають водою з додаванням 10% етилового спирту або спеціальних миючих засобів (наприклад, Litonet Gel).

READ  Як покласти плитку на підлогу

Нова мозаїка зіпсована епоксидним рейдом з брудом.

Трохи про силікон

Використання силікону призводить до останнього в кераміці. Не чекаючи встановлення, його видаляють розчинником (бензин, толуол, етилацетат). Заморожений матеріал на розчинниках не реагує, позбавляється його лише механічно, а з ризиком пошкодження плитки.

Яка різниця між фаоровою плиткою з керамічної плитки?

Іноді на перший погляд, це не так легко відрізняти керамічну плитку з порцелянового каменю. Але вони мають відмінності, і ці відмінності дуже значні.

Отже, наприклад, порцеляновий каменю витримує набагато більш значні механічні навантаження, ніж плитка плитки.

Крім того, завдяки особливостям виробництва порцеляни, він має певний колір не тільки зовні, але і всередині. Забарвлення утворюється в процесі формування самого плитки. У той же час, на шматочку плитки можна побачити таку ж забарвлення, як на її поверхні. Хоча креслення керамічної плитки застосовується до готового продукту.

Підготовка поверхні під укладанням

Стиль порцелянового каменю починається з підготовки фундаменту. Поверхня повинна бути гладкою і сухою, очищена від бруду та пилу. Несвідомі поверхневі порушення можуть бути вирівняні з клеєм. Якщо основа, приготовлена ​​під облицювання, має значний рівень крапель, без самонарівноваженої суміші не може це зробити. Слід пам’ятати, що повна сушка стяжку становить щонайменше 25-28 днів. Перед тим, як покласти порцеляновий камарвард, поверхня обгрунтована (первинні емульсії використовуються для вашої основи) з гладким шаром живопису ролика або широка складська щітка. Праймер рекомендується виконувати кілька разів.

Як покласти порцеляновий каменю
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS