Як покласти шлях з натурального каменю

Все про скелет

Садові доріжки від широти естетичного та функціонального. З матеріалу цієї статті ви дізнаєтеся, що вони трапляються, і який матеріал для них використовується. Крім того, ми подивимося на основні нюанси вибору каменю та схеми покладання.

Методи покладання

Орієнтир можна покласти по-різному, тому вони виконуються з типом майбутньої роботи. Встановлення каменю може здійснюватися вертикальним або горизонтальним способом. Вертикальний метод підходить для обробки робіт при проектуванні фасадів, для створення декоративних елементів. Щоб створити алеї, під’їзд підходить горизонтальний шлях.

Кондиціонування або сухим або вологим, більш традиційним способом. Під час сухого способу різні шари, що складаються з щебеню, цементно-піщаної суміші та каменю. Як правило, установка з сухими технологіями виробляється, починаючи з краю, а потім перейдіть до центру.

Дати доріжки естетичних видів, багато майстрів поклали великі камені неправильної форми посередині. Під час укладання матеріал повинен бути висушений у основу, потім шви повинні бути заповнені сухою сумішшю, змоченим водою.

Технологія традиційного, так званого мокрого способу, також простий і не вимагає спеціальних навичок. З мокрою методом потрібно залити цементом на пісок, змішайте розчин і змішувати його з Ceresit 85 клею.

Садові доріжки з плоского натурального каменю

Щоб визначити розмір садового шляху, візьміть чотири дерев’яні ножі та позначають дві сторони. Напруга мотузка та кожен з половину метрів показує дерев’яні селяни, необхідні для подальших посібників фіксації.

Будівництво доріжки в цьому випадку включає два етапи. Перший етап є позначенням контуру майбутньої доріжки. Його часовий час і форма визначаються лише смаковими перевагами та фантазією власників країни. Потім, за допомогою лопата, галерея розривається точно вздовж контуру. Його глибина повинна бути не меншою, ніж довжина, яка дорівнює металевій частині багненої лопату. Після видалення дерна, шар великого матеріалу покритий по всій довжині канави. Це може бути щедрий камінь, галька, шлак або цегляна битва. Будь-який матеріал, який використовується обов’язково. Потім по всій довжині канав, піщаний шар покритий, який, у свою чергу, також пригнічується з обов’язковим використанням води.

Другий етап – це негайне укладання садової доріжки, яка може складатися з двох варіантів. Перший плоский натуральний камінь викладено на пісок. Цей варіант набагато простіший, як за рахунок фінансового, так і часу, так і трудомісткості процесу. Другий варіант натуральний камінь розміщений на бетонному розчині. Цей варіант є дорожчим і важче, але це набагато надійніше.

Дизайн доріжок, покритого натуральних каменів, швів між якими наповнюються розчином (а), овочевим землею з посіву травою (б) та доріг для проходження транспортних засобів (б): 1 натуральний камінь; 2 рішення; 3 пісок; 4 овочевого грунту; 5 монолітних бетонів; 6 подрібнений камінь; 7 камінь.

Якщо розробники вирішили використовувати перший варіант, то при укладанні на піску необхідно натиснути його більш комфортним, тому що це іноді використовується гумовий образ. Потім, щоб зафіксувати покладений матеріал, вам потрібно розбавити пісок та рідкий цементний розчин у співвідношенні 3: 1 і зробити заповнення проміжків між каменями.

Якщо використовується другий варіант, використовується готовий конкретний розчин, на невеликій ділянці готової основи, по всьому периметру розподіляється шаром 10-12 см. Матеріал, як у першому випадку, вам потрібно рівномірно покласти на сайт, злегка застосовувати. Після зчеплення каменю з бетоном, як у випадку, описаному вище, він повинен заповнити прогалини з цементним розчином.

Укладання натурального каменю – це досить простий процес, але є ще ваші трюки, які вам потрібно звернути увагу. По-перше, доріжка повинна бути правильно обрізна з кордоном, щоб вона не переходила до ширини. По-друге, дощова вода не накопичується, трек повинен трохи виконати рівень грунту.

Сюжет

Порожні дороги з натурального каменю відомі людству з давніх часів. І з недавнього часу незалежне укладання шляху природного каменю стала незамінним атрибутом добре підтриманого сюжету. Завдяки моді для ландшафтного дизайну, сад виходить на тлі та покинуті квіткові ліжка. Незалежно від того, яка концепція та дизайн стилю, у дворі та в саду, вам потрібна прокладена кам’яна доріжка. Зручно дістатися до будь-якого кута на сюжеті, особливо ввечері і після дощу. Зупиніть естетичну алею в саду з природного або штучного каменю, не буде складним, якщо ми використовуємо ради фахівців.

Складання саду: Планування треків

Будь-який озеленення сайту повинен починатися з ретельного планування. Загальне враження у багатьох відношеннях не залежить від вилучень деяких рослин, але з загальної розмітки. Ландшафтний дизайн змінюється щорічно, рослини виростуть, легко сіяти нові однорічні та обрізати жваві кущі. Набагато складніше змінити щось пізніше, якщо не плануючи сюжету з нестандартного каменю, щоб покласти доріжку, а потім він повинен бути продовжений або зробити гілку до нового об’єкта. Наприклад, додайте гілку до нової альтанки або полігону для мангала.

Планування розмітки сайту, важливо зробити малюнок або ескіз, де зазначається, що я не хотів би змінити:

 • Квіткові ліжка та квіткові ліжка;
 • Декор саду;
 • Добре доглянуті газони;
 • магазини та альтанки;
 • площа барбекю;
 • Дерева, чагарники та великі одиночні рослини.

Сьогодні модно запросити фахівця з ландшафту та садівництва. Але не той факт, що вони зроблять вашу мрію за вражаючу суму. Часто вони пропонують готову роботу, тобто вони приносять уявлення про поліпшення володіння заміського будинку. Це може бути невелика коригування відповідно до схеми чужого маєтку. Це набагато мудріше побачити успішні приклади на ілюстраціях, а потім те, що мені сподобалося і породжував мрію, вирішив самостійно втілити ідею на моєму сайті каменю,

Вибір різноманітних доріжок, тип укладання та основних матеріалів залежить від функцій стилістики дизайну сайту та ландшафтного дизайну. Сюжет з схилом набагато привабливий з зручними доріжками у вигляді кроків. Зверніть увагу, що шляхи від природного каменю краще виглядають з обмоткою, а з плитки прямо. Найбільш поширені матеріали для садових доріжок:

 • кам’яний пластик;
 • тротуар;
 • закінчили тротуарну плиту;
 • Дерев’яні бари;
 • натуральний камінь;
 • цегла;
 • Шипшина.
READ  Як створити схему блоку за кодом

Натуральні кам’яні доріжки

Підготовка місця для домашнього шляху:

 • викласти контури майбутньої доріжки відповідно до плану;
 • Визначте ширину саду Allest (залежить від матеріалу або форми для укладання домашніх плиток, можна вичавити і викручувати пісок, гравій, глину або тонкий подрібнений камінь), позначку з шнуром та шипами;
 • В цілому ширина, щоб видалити верхній шар землі в цю траншею, пісок лежав до 10 см., який добре пригнічений і рівень;
 • Камінь або плитки закладені відповідно до відповідної технології;
 • Готова робота Перевірте рівень.

Очевидно, що тут немає нічого складного, але варто обговорювати деякі нюанси про те, як покласти натуральний камінь для доріжок.

Натуральний камінь: Основні характеристики та переваги

Натуральний матеріал для укладання доріжок та його природної форми, тим більше органічного виглядає. Особливо красиві садові алеї з дрібним зеленню між гладкими каменями та прикордонними рослинами з боків у вигляді живого хеджування.

Натуральні матеріали відомі своєю екологічною доброзичливістю, тобто вони нешкідливі до здоров’я. На гладких кам’яних печах нагрівається на сонці, приємно і корисно ходити босоніж. Після дощу кам’яна доріжка висихає набагато швидше, ніж інші матеріали, і це не слизьке на ньому, як на плиті. Камінь не чутливий до води, коли нагрівається не випромінює шкідливі випаровування, як його штучні аналоги, а при низьких температурах він не тріскається.

Окремо камінь не завжди красивий, але акуратний кам’яний кладки або асфальтовану доріжку завжди виглядає дуже привабливо. Природа дала широкий спектр текстур та відтінків, але для прикрас забрати той же тип і приблизно такого ж розміру. Налаштування дають камінь гладкою поверхнею, що володіє шаруватим порід, плагіном або пластиною. Див. Зразки, як покласти доріжки з каменів, фотографій.

Методи мощення кам’янистих доріжок залежать від подушок, на яких він укладається в готовій траншеї для доріжок

Перед укладанням матеріалу промивають шлангом, сушать на сонці і сортується за розміром. Малий камінь відкладено окремо, щоб заповнити їх прогалини між великими елементами. Для укладання доріжки обличчя обличчя, найбільш плоска частина каменю вважається, природний малюнок тут йде на тлі. Додаткові кути нарізати або відрізають з шліфувальником. Експерти спочатку викладають всю схему головоломки, перш ніж покласти натуральний камінь на трасах.

Укладання кам’яного шляху на подушці піску

Підготовка до розмітки траншеї на 5-7 см глибше, ніж обсяг каменю, так що є місце для ущільнення, який використовується як пісок. Доцільно зробити перерву грунту, щоб він не зіткнувся з краями, і для цього ви можете використовувати дошки йдуть різну опалубку, якщо траншею не утримує форми. Після вирівнювання, він трохи зволожується (каное, шланг з дільником) і травму.

Якщо форма досить задовільна, то невеликий шар засипає пісок, на якому розміщено пластину або іншу різноманітність каменю. Добре обладнані краю каміння, закладені джек, щоб розрив залишався мінімальним, невеликими фрагментами заповнюють прогалини, а додаткові шматки та кути розливаються з шліфувальником з кам’яним насадком (каменю).

Коли проводиться укладання каменю, він закривається, коли призведе до фітингу з кіньями, коли вона не бере горизонтальне положення. Тільки після того, що шви наповнюються тонким піском, так що бур’яни не посіяні там. З декоративною метою природного каменю для доріжок лежав з широкими діапазонами і падаючи траву. Це нагадує шлях до стародавнього замку або фортеці.

Єдиний недолік цього методу. Камінь може поступово рухатися з великим навантаженням на піщану подушку, втративши початковий вигляд. Єдиний спосіб не втрачати фрагменти садової алеї, щоб виправити дефекти з настанням теплого сезону.

Укладання кам’яного шляху на гравій

Покрокові інструкції подібні до попереднього опису, але траншею роблять глибше, ніж пісок близько 25 см. Краї після виїзду грунту, втручання і викладають опалубку на краях, доцільно забезпечити готовий кордон. На вершині траншеї шар геотекстиля складається, на вершині якого піску та гравійні шляхи з каменю засипають,

Увага: Готові доріжки в місцях з вологим кліматом і часті черевики роблять трохи опуклим, щоб потік рампи. Але новачі не мають таких навичок, щоб виконувати таку роботу якісно.

Укладання кам’яного шляху на подушку бетону

Найбільша сила з високим навантаженням показало покладання на бетонну подушку, хоча цей метод витрат. Такий тип кам’яного кріплення фахівців вважаються найбільш універсальним, оскільки будь-який камінь залишиться на місці. І іноді різноманітність каменю не витримує навантаження і швидко втрачає форму і візерункову укладання. Наприклад, гладка морська галька, викладена кругами різного кольору доріжки від каменю,

Порада: Щоб доглядати за шлях каменю, використовуйте хімічні реактиви, щоб дати більше блиску та захистити від відтворення мікроорганізмів у мікропор каменю та слотів доріжки. Для спеціального ефекту камінь іноді конкретно відполірований.

Линд з тротуарної доріжки

Laming найпростіший спосіб укладання садових доріжок на ділянці. Бруківкові тротуари та алеї з тротуарних каменів були активно використані у всіх європейських містах до початку ХХ століття. Висока сила та простота, що прокладає основні переваги такого стилю. Процес має багато спільного з методами, описаними вище, але основа повинна бути піщаною.

Глибина траншеї для блокування замовлення 25см, а пісок буде кинутими з землею. І сама доріжка підніметься над рівнем землі, з цим, бордюри обмежені кордоном, який можна витягнути незалежно від бетону в опалубку.

Чим більш заплутаний дизайн садової алеї, тим краще. Потрібно попередньо спробувати різні схеми, щоб вибрати найцікавішу картину. Тротуар повинен відмінно покласти один до одного,

Лад проїзду

Коли є бажання підкреслити природність і природне чарівність ландшафту купують дикунів (дикий камінь) і пастух. Це не політичні плитки з природної форми, але однакова товщина. Цей матеріал є міцним і недорогим, легше зробити інсульт з алеї, завдяки стандартній формі.

УВАГА: При покупці вилки, зверніть увагу на партійний номер, внесіть колір каменю! Це може суттєво відрізнятися, оскільки 4 різновиди його відтінків сірі, жовтуваті, зеленуваті та червонуваті. У вологому камені дуже темний.

Незалежне укладання пластмасу схожа на інші способи, але він розміщується на вершині бетонної подушки на спеціальному клею. Бажано виправити форму каменю та попередньо встановити шаблон, щоб візуально оцінити його естетику кам’яної доріжки,

Увага: Клей для такого укладання досить дорого, споживання велике, тому естетична доріжка від пластикових витрат дорого.

Потрібна абсолютно чиста бетонна подушка для клею. Клей розбавте товсту цементну суміш, змащують камінь з кельмою і добре натискають, натискаючи. На готовій доріжці небажано ходити 2-3 дні, але обов’язково негайно засинає з піском і перевірте горизонтальний.

READ  Як видалити водяну фарбу з стелі

Філе може бути покладене в монофонічний або колір, поєднуючи кілька відтінків. Для ефекту вологого каменю використовується поліуретановий лак, але їх можна лікувати окремими фрагментами шаблону.

Як використовувати прес-форми для домашнього каменю?

Якщо неможливо використовувати природний камінь, то використовуйте форми для виготовлення штучного каменю для доріжок. Метод хороший у тому випадку, коли є багато будівельних матеріалів з головного будівництва, з яких роблять штучний камінь. Глина або бетон з включеннями будуть служити основним наповнювачем. Фрагменти глини повинні випікати. Бетонний розчин додають подрібнений камінь різних фракцій, гранітної крихти, шлаку, затискача керамічної плитки, морської гальки, черепашок та крихти з семи. Для зв’язки додають пластифікатор, що підсилює фіброволок, і для кольору. Оксид пігментного заліза (для бетону).

Сьогодні ми виробляємо форми для лиття кам’яних доріжок будь-якої конфігурації. Їх головна перевага – це бездоганна або головоломка підключення наступного повторюваного кроку роботи. Легкі та міцні форми поліпропілену сьогодні можуть бути куплені в будь-якому каталозі або будівельному супермаркеті. Ці пропозиції точні вказівки з рекомендаціями для виготовлення розчину та лиття каменю. У всьому решті формування такої доріжки не відрізняється від інших навчальних областей та траншей, розмітки, подушок та укладання.

Сюжет

Власники приватних будинків постійно проводять всілякі заходи, спрямовані на переробку прилеглих територій та організації життя. Створити унікальний ландшафтний дизайн взагалі не кожен. Незважаючи на не професіоналізм, багато хто добре справляються з завданням, і показують досить хороші результати. У статті ми будемо говорити про садові доріжки з пісковика.

Покласти пісковик шляху

Дорожні доріжки можуть бути зроблені з будь-яких матеріалів. Однак основа повинна бути відносно сильною, надійною, безпечною, і. Звичайно, естетично привабливий. Функціональність доріжки в саду говорить для себе. Періодичні рухи у всіх напрямках іноді на мокрій поверхні можуть призвести до втрати початкового типу.

Домашня артерія, що веде до дому для саду, часто виступає як свого роду відвідування внутрішнього двору. Робота на трасах тротуарів, окупація не проста, але досить вирішується. Вибрати з сировини необхідно підходити до особливої ​​уваги.

 • Доступний статус земної ділянки, а саме: тип грунту та приблизне розташування підземних вод.
 • На сьогоднішній день пристойне місце серед себе, пісковика зайнята, використання яких здатна підкреслити всі переваги та приховати існуючі недоліки сайту біля будинку. Натуральний натуральний камінь має широкий спектр кольорових відтінків. Кольори в основному спокійні і рівномірні.
 • Незважаючи на різноманітність будівельних матеріалів, багато воліють зробити покупку пісковика натурального каменю, що має відмінну характеристику продуктивності. Найбільш доступним є кам’яна коричнева відтінок каменю, хоча, якщо бажано, ви можете знайти піщаник з білого, червоного, синього, зеленого, бургундського, золи відтінку. Переважно продані камені того ж кольору, рідше зустрічаються змішаними.
 • Цей тип гірського каменю представлений різноманітними текстурами та малюнками. Він забезпечує здатність використовувати пісковик не тільки для тротуарних доріжок, але й для обробки фасаду будинку. У складі каменю природні компоненти будуть собору:
 • кварц;
 • Залізна руда,
 • глина;
 • польовий шпат.

Концентрація того чи іншого компонента визначається не тільки щільністю матеріалу, а й його тіні.

Гідність пісковика для доріжок

Переваги кам’яного пісковика для доріжок включають наступні фактори:

 • Природний відтінок;
 • унікальна структура, яка не поглинає воду;
 • певний рівень шорсткості, що особливо актуальний взимку або після дощу;
 • Естетична привабливість.

Не можна не погодитися, що не багато штучно створених матеріалів можуть похвалитися подібними характеристиками, здатними конкурувати, щоб конкурувати і зберегти лідируючі позиції. Для того, щоб викласти точно доріжку в саду, який буде служити протягом багатьох років, необхідно вибрати матеріал для вибору.

Як природний матеріал, вироблений механічним способом, піщаник відрізняється методом розробки:

Незважаючи на незначні можливі дефекти, камінь все ще широко використовується в процесі мощення. Методи виробничих та транспортних умов також роблять свої власні коригування у формуванні його конфігурації, товщиною якої може варіюватися від 10 до 60 мм, що вказує на ймовірність використання навіть крихітних фрагментів у процесі прокладання доріжки.

Піщаник доріжка робить це самостійно

Процес тротуарування доріжок досить трудомісткий, але кінцевий результат коштує. Підготовка основи обов’язкової вимоги до їх домовленості. Отже, це займе, щоб виконати це завдання:

 • План. У той же час, неважливо, який цей документ буде складений професіоналами державних установ або особисто пофарбований. Важливо мати точні дані володнь, а саме, всі будівлі вимірюються та інші місця, до яких передбачаються треки;
 • Рулетка або інший вимірювальний інструмент, який буде здійснюватися всі необхідні вимірювання по всій ділянці;
 • Дерев’яні кілочки, з якими можна буде відокремити кордон розрахункової доріжки;
 • Мотузка для виконання обв’язку встановлених кілочок по всій довжині доріжки. Це необхідно для того, щоб візуально мати уявлення про те, як він буде виглядати. У ширині відзначаються, можна буде йти і зрозуміти, чи прохід не переповнена, і наскільки це комфортно
 • Будівельні матеріали піску та цементу або спеціальні універсальні суміші, з якими буде виконуватися піщаник;
 • Потужність для приготування цементно-піщаного розчину або бетонного змішувача. Все залежить від того, які ваги роботи повинні бути виконані;
 • кельма, лопата, шпатель для роботи з розчином. Кожен тип інвентарю необхідний для виконання своєї частини подій;
 • Гумовий молоток для усадки пісковиків у цементному розчині. Обов’язково вирівняти горизонтальну доріжку;
 • рівень будівництва для перевірки точності роботи;
 • Рукавички для рук.

Візуально оцінюючи масштаб роботи, може бути проведена їх реалізацією. Спочатку ви повинні вивчити піщаник для якості каменю. Після того, відповідно до заздалегідь визначеного плану, розміщуйте необхідну маркування на весь периметр сайту, який виділяє межі майбутніх доріжок. Це може бути не тільки проходження, але й сайти, наприклад, для прибуття автомобіля. Всі інструменти та матеріали повинні бути розміщені в одному місці, звідки необхідність малого партій буде зручна для передачі безпосередньо до робочої зони.

Як зробити шлях пісковика з високим навантаженням

Територія, де очікується підвищений пісковик, повинен бути зміцнений додатково. Це дозволить уникнути сидіння каменю та деформацію викладеного треку.

 • Видалити шар ґрунту по всій площі приблизно 200-220 мм;
 • Підготовлена ​​фундамент – трав’яне та рівні;
 • Річковий пісок засинає з шаром 50-80 мм і ретельно затягується;
 • Той самий шар застосовує подрібнений камінь, який розщеплює і трав’яне;
 • Подушка поміщають металеву сітку для підкріплення ділянки, після чого все виливається з цементним розчином, шар якого повинен бути не менше 60 мм;
 • Час затвердіння рішення дає можливість трохи розслабитися і зрозуміти виконання наступних етапів роботи. Укладання пісковика може бути здійснено не раніше, ніж через 48 годин після заповнення розчину.
READ  Як самостійно змінити змішувач у ванній кімнаті

Мале оперативне навантаження

Звичайні доріжки не мають незначного навантаження, тому що вони припускають, що рухаються лише людей на них. Тому досить просто витратити наступні підготовчі заходи:

Плюси та мінуси природних кам’яних доріжок

Дороги, прокладені натуральним каменем, завжди виглядають чудово. Вони здатні перетворити садовий ділянку і підкреслити переваги навколишнього ландшафту. Але природний камінь має інші переваги, крім відмінних декоративних якостей:

 • Широкий спектр ринку будівельних матеріалів, що дозволяє легко вибрати необхідний тип каменю;
 • Простота укладання, яка не вимагає додаткових витрат на послуги працівників;
 • Тривалий термін служби;
 • Термостійкість і морозостійкість.

Натуральний камінь і насправді міцний – він здатний служити без втрати своїх властивостей і не деформуючи, більше 300 років. Можна використовувати його для покриття доріг на ділянках абсолютно будь-яких розмірів та форм, а також з будь-яким ландшафтним дизайном.

З використанням природного каменю, звичайно, деякі не особливо приємні моменти:

 • При покупці матеріалу вам доведеться провести круглу суму;
 • Натуральний камінь досить масивний, тому його рух можливий лише за допомогою транспорту;
 • Перед початком укладання, вам потрібно зробити невеликий проект, що містить ескіз майбутніх доріжок та конкретних розрахунків.

В принципі, природний камінь можна вважати елічним матеріалом. Багато розробників сильно страшно ціна такого продукту сильно, але вона повністю відповідає якості, що пропонує виробника.

Другий спосіб: на бетонній основі

Якщо пристрій для доріжки повинен забезпечити певну маржу безпеки та довговічності, ви повинні підготувати конкретний розчин з власними руками і покласти його з шаром 10-15 см над прохолодним піском. Потім пластини натурального матеріалу поміщають на шар бетону, злегка потураючи їх у розчин, після чого він заповнює розчин слотів у першому способі. Після створення бетону і сухим, пристрій треку можна вважати завершеним.

Bordeur of Wood ідеально поєднується з натуральним каменем.

Варто зазначити, що пристрій для відстеження з власними руками має маленькі трюки, які не завжди враховують недосвідчені будівельники. По-перше, трек з експлуатації та погодних умов з часом не виконується, він повинен народитися, і, з гарною версією кордону, як натурального каменю, так і дерева. По-друге, полотно повинно бути трохи опуклом і виконувати над рівнем грунту або мати схил. Потрібно, щоб вода не зберігається і не руйнує полотно, крім того, вологість погіршує характеристики продуктивності. Якщо використовується мармур (явище досить рідко), то це стає слизьким і небезпечним від вологи.

Основною перевагою такого рішення полягає в тому, щоб зробити прогулянку або стежкою від каменів у країні, навіть може бути новачок у будівельному бізнесі. Вам не потрібне дороге обладнання. Цілком достатньо лопати, первісним відраманим, гумовим молотком та шліфувальниками для різання каменів. Навіть бетонний змішувач практично не потрібний, що невелика кількість бетону може бути зроблена і вручну. Крім того, ви можете покласти камінь на трасах і без бетону, просто на піску або цементно-піщану суміш.

Якщо ми говоримо про вартість матеріалу, то у виграшному положенні жителі регіонів, в яких ви можете використовувати доступний безкоштовний камінь різних типів. Єдине, що буде потрібно, – це транспорт, щоб доставити його додому. І якщо ми говоримо про покупку, то ви можете очистити матеріали в різних цінових категоріях, з огляду на наші фінансові можливості та ваш власний дизайн смаку.

Крім того, укладання каменю на трасах також є різними, а додаткові переваги:

 • Проста технологія для підготовки фундаменту та укладання.
 • Висока стійкість матеріалу до вологості та низьких температур.
 • Значний термін служби підлягає технології закладання.
 • Відмінний вигляд та можливість реалізації різних ідей ландшафту.

Якщо прикріплення зусиль, то така доріжка буде виглядати набагато краще, ніж звичайний бетон.

Камінь для садових доріжок. Сорти

Ми не будемо заглибитися в сотні сортів матеріалу. Ми проаналізуємо лише найпоширеніші види природного каменю, які довели себе задовго, а саме: шифер, пісковик і граніт.

Ми відзначаємо переваги та мінуси прокладання доріжок з цих матеріалів, а також розглядають проблеми, з якими можна зіткнутися, коли проводяться літні шляхи.

Сланна плита для котеджних доріжок

Шифер красивий матеріал для тротуарних доріжок. Цей природний матеріал у будівництві був використаний для сотень років. Низька поглинання вологості, анти-ковзання, сила, унікальна текстура Цей список може бути продовжений нескінченним. З усім цим можна вибрати кольорову гаму.

Садова сила піщаник

Піщаник, а також шифер отримав широко поширений серед садових доріжок під каменем. Піщаник легко піддається гри. При укладанні доріжок, великі вапняки з невеликими сміттям об’єднуються, що дозволяє скласти цікаві та візерунки. Піщаникові доріжки не ковзають через їхню грубу поверхню.

Блокування граніту для саду

Якщо піщаник і сланці порівнюються з гранітом, то ви можете побачити, що граніт значно жорсткіший і сильніше. Це пов’язано з тим, що піщаник і шифер спалахів мають шаруватий структури, тому він може з часом розмазати. Вони менш стійкі до температур і вологи, на відміну від граніту.Однак гранітне покриття коштує багато грошей, тоді як вона відрізняється довговічності. Треки в саду не передбачають миттєву експлуатацію та провідні демонстрації, тому, якщо вони зроблені з граніту, вони будуть служити сотням років. У той же час, незважаючи на те, що гранітний матеріал повністю природно, є випадки, коли він дає радіаційне забруднення.

Часто, щоб зберегти, замість природного каменю для укладання доріжок, бетон використовується під каменем, а також заливають шляхи у формах. Детальніше в статті: Розлив доріжку з бетону за допомогою форми.

Крім того, тротуар доріжок з натурального каменю можна віднести до стилю гравію, щебеню або гальки. Але ми не будемо заглибитися в цю тему, оскільки ми виявили це в окремій статті: як зробити шлях від руйнування та гравію з вашими руками в країні.

Як покласти шлях з натурального каменю
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS