Як покрити дерев’яний стіл у ванну

Вибір матеріалу

Є кілька типів настільних вершин для ванної кімнати з дерева:

Надводний

Міцний і дорогий у цій групі є моделями з екзотичних дерев:

Пластичність їх волокна дає можливість давати продукт будь-яку геометричну форму.

Найбільш поширена порода належить до дуба. Це дерево є міцним і зносостійким. Меблева промисловість особливо цінується кавказьким. Легко покрити LCS, польський і клей. Якщо проект дизайну кімнати вважається використанням старовинного стилю, то рекомендується використовувати цей сорт, оскільки він піддається штучному техніку ангеленства.

Економічні аналоги екзотичних порід:

Вироби з такого дерева є витривалі і довговічні. На відміну від інших сортів, після покриття з фарбами, вони не дають усадку. При наявності відповідної захисної обробки такі моделі стійкі до механічних, хімічних, лужних ефектів.

Розглянуто характерні та основні недоліки цієї групи: низька вологість та вплив грибкових захворювань.

Строго не рекомендується встановлювати стільниці зі сну таких дерев, як: береза, ліпа, клен, осика. Волокно цих порід надмірно поглинає вологу навіть у оброблюваній формі і схильні до розтріскування, гниття.

Безладдя

Цей термін означає поздовжній або поперечний спецій. Розпилювання та переробка проводяться таким чином, що поверхня плита зберігає текстуру навколо периметру розділу. У цьому випадку товщина утворення повинна бути 50 мм.

Spiele виготовляється тільки з нижнього сегмента стовбура, що гарантує міцність. Краю не шліфувальні для того, щоб залишити природне полегшення недоторканим. Стільниці у ванній кімнаті, зроблені на такій основі, мають високу ціну.

Меблеві щити

Вони поліровані, стиснуті і склеюються спеціальним способом. Для виготовлення таких щитів використовують бук, ясен, дуб, модрину, рідше – ялиця та сосна.

Їх мінус є низькою стійкістю до навантажень, внаслідок чого можлива деформація верхнього шару.

Ламіновану пластину виготовляється методом гарячого пресування деревної тирси, просоченої смолами та добавками. Незважаючи на те, що цей полотно за ціною відноситься до економ-класу, його технічні параметри використовуються як основа для виготовлення стільців. Густа структура тримає нігті, гвинти, кріплення.

Слабка ланка такого матеріалу є краєм. Без посиленого просочення він буде розбухати і стрибати під впливом вологи.

LDSP погано реагує на фрезерування, тому неможливо створити складну геометричну ланцюг на її основі.

На відміну від ламінованої плитки, ця ДВП має тверду і щільну структуру та фрезерування. Дрібно дисперсійна фракція (MDF) перевищує LDSP у своїх характеристиках. Це може точно імітувати текстуру дерева.

 • моноліт – вони зроблені без сполучних швів із твердого напою;
 • з накладенням миття – такі моделі встановлюються на верхній частині стільця;
 • З вбудованими раковинами – умивальники вставляються у отвір відповідного діаметра.

Більш важче модель, тим достовірно повинна бути структура підтримки.

Каркасні кріплення роблять анкерний болт або дюбель-нігті.

Встановлення за допомогою дужок – це легкий метод встановлення. Достатньо відзначити на необхідній висоті вздовж стінки точки, свердлильні отвори уздовж довжини дюбеля і закріпіть дужки.

Для сили прикріплення посадкових канавок, доцільно заповнити герметиком.

Дерев’яна стільниця у ванній кімнаті: опис видів, поради щодо вибору та догляду

Зовнішній вигляд ванної кімнати помітно трансформував, якщо ви входите в дерев’яний стіл у інтер’єрі. Деревина органічна з будь-яким облицювальним матеріалом, а для деяких стилів є необхідним елементом.

Дерев’яний стіл для ванної під раковиною

Переваги такого рішення є:

 • привабливість та естетичний вигляд;
 • природність використовуваних матеріалів;
 • Оригінальний вид інтер’єру ванної кімнати є ексклюзивним;
 • можливість відновлення;
 • тривалий термін служби;
 • здатність зробити продукт довільної форми;

Настільна деревина завжди виглядає красиво

READ  Що таке конвекція в міні-печі

Незважаючи на низку переваг, багато хто лякає декілька недоліків, але більшість з них легко усунуто з належним підготовкою та доглядом:

 • Деревина гідрофобна. Ця проблема мінімізується правильним вибором породи дерева та відповідним лікуванням водовідштовхувальними препаратами.
 • Висока вартість виробів з деревини. Порівнюючи ціни на різні матеріали, потрібно враховувати життя їхньої роботи. Якісно оброблений масив може служити десятиліттям, а дешеві аналоги з пластику або MDV доведеться більше змінити.
 • Дерево поглинає не тільки вологість, тому плями з косметики можуть залишатися на поверхні. Щоб уникнути цього достатнього для покриття масиву лаку або фарби, що значно полегшить процес очищення.
 • Деревина легко подряпина, але більшість дефектів усуваються дуже просто, за допомогою шліфування або шпаклівки.
 • Масив потребує регулярного та компетентного догляду, але без належного догляду, будь-який продукт (незалежно від матеріалу) швидко втратить свій вантаж.

Як вибрати дерево?

Ті, хто хоче встановити дерев’яний стільниці під раковиною у ванній кімнаті, повинні розуміти, що це задоволення не дешево. Немає сенсу платити за вашу увагу на МДФ або ДСП, такі продукти не будуть витримати високу вологість ванної кімнати, і їм доведеться змінити кожні 3-5 років. Для того, щоб продукт служити протягом десятиліть, перевага повинна бути надана твердому масиву.

При виборі дерева, це, перш за все, необхідно звернути увагу на його щільність і стійкість до вологи. Розглянуто найбільш підходящі порід для виготовлення дерев’яних стільців для ванної під водою: дуб, галочка та модрина.

Вони не поступаються якістю до Іроку, Мербау, Бамбуона та Ятоба, але завдяки високій вартості цих сортів, використовуйте їх менше. Менш придатний, але з допустимим процесом, є сосна, вільха, кедр і ялина. Вони триватимуть менше, але також ціна значно нижча, ніж на більш вологостійких аналогах.

Надзвичайно небажано використовувати бук, вапно, береза, осика або чоловіка. Ці породи надзвичайно гідрофобні, тому такі продукти не будуть тривати набагато довше, ніж аналоги МДФ, а ціна буде коштувати на порядок дорожче.

Підготовка

Готові стільниці, в більшості випадків, продавайте вже оброблені вологість-репелентні та протигрибкові композиції. Перед покупкою продукту, ви повинні прояснити продавцю про наявність та якість такої обробки. У випадку робочої стільниці зі своїм власним, слід мати на увазі, що навіть найкраща порода деревини потребує попередньої підготовки за своїми характеристиками.

Процес просочення деревини вологи-репелентним маслом

Лак ідеально захищає деревину від вологи, залишаючи видиму структуру дерева, але більшість композицій лакування включають велику кількість шкідливих речовин, що негативно впливає на природність масиву.

Властивості просочення масла включають природність складу, оскільки в більшості випадків для виробництва використовуються лише екологічно чисті компоненти. Друга безперечна перевага полягає в тому, щоб зберегти структуру дерева та тактильного компонента.

На поверхні немає іноземної плівки, яка перешкоджає сприйняттю деревини поверхні. Вологість та температура знищує масив з таким просоченням переказу відмінно, але слід мати на увазі, що йому доведеться обробляти дерево з маслом кожні 4-6 місяців, інакше він втратить всі захисні властивості.

Ви також повинні знати, що плями з такої поверхні практично не видаляються. У деяких випадках плями зникають під час подальшої обробки нафти.

Фарба також не панацея. Він приховує структуру дерева, її склад включає шкідливі речовини, але цей спосіб обробки частково захищає поверхню від утворення іноземних плям.

Розглянемо особливості гори

Є три найпопулярніші методи кріплення:

 • Монолітний дизайн. Такі моделі виготовляються з товстого твердого масиву, що робить спеціальну перерву, яка виконує функцію промивання. Вартість таких продуктів досить висока, що негативно впливає на їх популярність. Оскільки такий метод кріпиться, передбачає довгостроковий прямий контакт масиву з водою, для таких стільниці підходять лише найбільш щільні сорти дерева.
 • Вбудований автомийка. Спеціальна діра розрізана під раковиною, в якій миття згодом встановлено. За допомогою цього методу головне – ретельно лікувати лінію різання.
 • Миття над головою. Цей метод установки передбачає встановлення раковини над вершиною столу. Цей метод є найбільш ніжним, як ви повинні вирізати отвори лише під комунікаціями.
READ  Як змінити гумку в миску туалету

Дерев’яний стіл у ванній кімнаті може:

Комбінована установка опції задньої частини на кадрі, а фронт заснований на ногах або один край на тумбочці, а другий на ногах. Головне, вибираючи метод установки, враховуйте вагу структури.

Нюанси експлуатації

Так що деревина у ванній кімнаті служила якомога довше, потрібно дотримуватися ряду нерекламу:

Щоб зробити планшет з дерева, доки можливо, втратив свою привабливість, слід дотримуватися декількох простих правил:

 • Не допускайте довготривалого контакту з водою – бризки і краплі повинні бути негайно витерти з чистою тканиною;
 • При чищенні неможливо використовувати жорсткі щітки, абразивні речовини та каустичні хімікати;
 • Періодично поверхня повинна бути оброблена водовідштовхувальними композиціями;

В умовах ретельної операції, стільниця завжди буде виглядати як нова, і вам не доведеться змінювати його протягом тривалого часу. Якщо ви хочете змінити в інтер’єрі, дерев’яна стільниця може бути перефарбована в іншому кольорі або прикрасити плитку – як каже фантазія. Як встановити котел у ванну читати посилання.

Інструменти та матеріали для виготовлення стільниці

Зробити стіл під владою багатьох економічних чоловіків, тому що сьогодні придбання необхідних матеріалів досить легко. В результаті це буде коштувати набагато дешевше, ніж купити готовий продукт. Крім того, власник будинку може показати свою фантазію і створити своїми руками стільницю саме оригінальної форми, яка давно мріяла.

Увага! Ви повинні заздалегідь підготувати планшетний проект, щоб отримати точну ідею остаточного результату.

Торговий стіл, зроблений вашими власними руками, може втілити найбільш химерні внутрішні фантазії автора

Для самостійної роботи на настільному дереві такі інструменти та матеріали будуть потрібні:

 • Свердла та свердла для дерева,
 • Самонарізані гвинти та дюбелі,
 • Електроловік,
 • Викрутка,
 • Дужки,
 • Олівець і рівень,
 • Наждачний папір (дрібнозернистий),
 • Живописна кисть, протигрибкові та водяні репеленти, а також лак (воск або фарба) можна використовувати),
 • Безбарвний силікон,
 • Дошки та меблевий щит з придатного дерева.

Увага! Деревина повинна бути добре висушена. В іншому випадку, з часом він почне розробити з вологість та температурних крапель.

Цікаві дизайнерські ідеї

Стільниці з дубового масиву красиво себе і не вимагають певних заходів у дизайні. Більше того, масивний часто вирізати на кресленні, зберігаючи природні контур, щоб додатково підкреслити текстуру справжнього дерева.

На підставі тих самих міркувань (підкреслити природну красу і візерунок з натурального дерева) дерев’яний стіл у ванній кімнаті робить лаконічний, вибирає прості та правильні геометричні фігури: прямокутник, квадратний або овальний.

Інший дизайнер Знайти: багаторівневі моделі. Наприклад, під вершиною ярусу можна розмістити миття, а також встановити раковину до нижчого рівня. Або навпаки, розмістивши раковину на верхньому рівні, а дно буде плавно спуститися до ванни, відтворює роль додаткової полиці.

Підготовка дубових стільничок для обробки

Вимкніть воду, зніміть стік з раковини та змішувача з верхньої частини столу. Переконайтеся, що немає серйозного збитку. Як видно, на столі є темні плями: цей дуб затемнений (піднявся) через постійне контакт з водою. Праворуч від змішувача, слід з дозатора мила, де накопичується вода. І навколо отвору зливу є слід, через погану герметичність повних шерстяних майданчиків. На різьбовій частині, навіть іржа була, хоча внизу будь-яких крапель.

Дуб відрізняється від багатьох порід, тому що це дуже стійки для гниття. Даммізні частини не є вільними. На твердості, те ж, що не впливає.

Після легкого шліфування ми застосовуємо масло для робочих поверхонь. Олія може бути нанесена на поверхню, попередньо оброблену маслом, без додаткової обробки: для видалення попереднього покриття того ж типу не потрібно, і це марно (масло проникає в дерево).

Як встановити дерев’яний стільниці?

Підготовка, як правило, використовується для підтримки умивальника та ванних кімнат. Раковини встановлюються прямо на стіл. Щоб розмістити раковину над стільницею, необхідно зробити більшу отвір, що відповідає діаметру. Якщо ви хочете підкреслити форму раковини і показати матеріал, з якого зроблено настільний, ви можете відмовитися від шафки під раковину. Тоді, однак, ви повинні точно встановити стік для води, щоб він симетрично розташований і на осі з умивальника.

READ  Чи можна поставити лінолеум на килим

Сама установка також повинна бути декоративним елементом з матеріалів, таких як хром, латунь або нікель. Якщо шафа сховане, ви можете використовувати пластик. Зазвичай сакцін настільки, що його верхній край знаходиться на висоті 80-90 см від підлоги. Тому слід пам’ятати, що якщо ви виберете глибоку раковину, робочий стіл для його установки потрібно поставити нижче у висоту.

Настільна для ванної кімнати з натурального каменю

Друга група стільникового каменю. Вони включають в основному мармурові та гранітні стільниці надзвичайно ексклюзивні, але в той же час найдорожчі. Кам’яні стільниці для ванної кімнати виглядають чудово, і в той же час стійкий до води та механічного пошкодження. Крім того, вони мають різні кольори і можуть мати різні текстури.

Але які їхні недоліки? Вони важкі, тому їм потрібна міцна фундамент, а холодна до дотику, що для деяких може бути серйозною перешкодою. Кам’яні стільниці для умивальників також можуть здаватися непереборними, тому вони можуть не підходити до невеликих кімнат.

Догляд

Правильна догляд буде продовжувати життя дерев’яного столу. Однак під час підготовки кулінарного шедевра, а не один, поверхня може бути піддана всілям експозиції, починаючи від подряпин з ножем, гарячими стравами, що закінчуються розлитою водою або впав у сковороду.

Для того, щоб на стіл довгий час потрібно доглядати за ним.

Економте гроші та нерви допоможуть дотримання наступних правил:

 • використання ріжучих дощок, а не поверхонь таблиці;
 • Краще використовувати спеціальні стенди для гарячих страв на робочій поверхні;
 • Відсутність тривалого впливу води;
 • Очищаючи м’які пензлі та губки, щоб уникнути пошкодження;
 • видалення різних плям з м’якою тканиною та нейтральним агентом без абразивів;
 • Своєчасне ставлення до дрібних подряпин і не показаних невеликою абразивною спідницею;
 • За допомогою спеціального політера для дерева;
 • Дерев’яна стільниця повинна бути щоденною і регулярною.

Під час роботи важливо використовувати ріжучі дошки. Спостерігаючи за правилами для догляду за дерев’яними поверхнями, ви можете насолоджуватися красою, теплим і комфортним на кухні.

Підсумовуючи вищезазначене, ви можете вибрати наступне: дерев’яна стільниця – відмінне рішення для робочої зони на кухні; Правильний вибір деревини, акуратне ставлення, належну догляд та своєчасну обробку за допомогою захисного обладнання, а при необхідності, відновлення, допоможе зберегти природну красу та довговічність дерева.

Як покрити дерев’яний стіл у ванну
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS