Як повернути розетку в приватному будинку

Як земля, ви не повинні вдатися до спрощених методів цього типу захисту: у першому випадку, якщо всі електричні прилади, нульовий провідник готовий виконати гарнітуру.

Варто пам’ятати про призначення захисного вимкнення пристрою.

З гарним дизайном, власник електричного приладу буде найкращим чином отримувати запуском захисного елемента через коротке замикання. Однак, з будь-яким пошкодженням дроту підкріплення, фазова напруга (220 В) буде на корпусі.

У другому випадку трубопровідна система буде працювати, поки у квартирній будівельній частині труби в одному з квартир не буде замінена пластиковими аналогами. Це пов’язано з осадженням металевої частини системи опалення, поточний підданий небезпеці, як з вас, так і найближчих сусідів.

Ні в якому разі не можна використовувати газові труби для організації захисного заземлення. Оскільки електричний потенціал на поверхні здатний призвести до руйнівних наслідків.

Щоб забезпечити електричну безпеку, випускний отвір повинен бути підключений до заземлення. При організації такої системи захисту ви повинні уникати загальних помилок, а контурна прокладка довіряє досвіду електрика.

Як це зробити

Спочатку ми будемо мати справу з формою заземлення. Найпопулярніший у вигляді рівностороннього трикутника, у вершинах якого закріплені шпильки. Існує ще лінійне розташування (ті ж три частини, тільки в риболовлі), а у вигляді петлі, штифти забиті навколо будинку, збільшуючи близько 1 метра (для будинків площею більше 100 кв. м). Шпильки пов’язані з металевими смужками металу.

Порядок дій

З краю будинку будинку до місця встановлення PIN-коду повинен бути не менше 1,5 метрів. На вибраному розділі траншею копає у вигляді рівностороннього трикутника з боком 3 м. Глибина траншею 70 см, ширина 50-60 см, щоб зробити його зручним для приготування. Один з вершин, як правило, розташований ближче до будинку, з’єднується з будинком траншеї, що має глибину щонайменше 50 см.

Вершини трикутника забиті шпильками (круглий стрижень або кут довжиною 3 м). Над дном ями, залиште близько 10 см. Зверніть увагу на вхід до землі. Він знаходиться нижче рівня грунту на 50-60 см.

До виступаючих частин стрижнів/куточків зварювального металу з смужкою 404 мм. Створений заземлення з будинком з’єднаний з металевою смужкою (404 мм) або круглий провідник (поперечний переріз 10-16 мм 2). Смужка з створеним трикутником металу також зварена. Коли все готове, зварювальні місця очищені від шлаку, покритого антикорозійним складом (не фарба).

Після перевірки наземного опору (взагалі, він не повинен перевищувати 4 Ом), окопи заснули землю. У грунті не повинно бути великих каменів або будівельних сміття, земля шару.

На вході в будинок до металевої смуги з заземлення, болт зварюється, до якого прикріплений мідний провідник, виділяється (традиційно колір заземлення – жовтий з зеленою смужкою) шляхом поперечного перерізу вени не менше 4 мм 2.

Заземлення на стіні будинку з звареним в кінці болта

На заземленому електричному панелі підключається до спеціальної шини. Більше того, тільки на спеціальній платформі, протестовано до блиску та змащену мастила. З цієї шини, земля підключена до кожного рядка, що розлучення додому. І проводка Землі окремим провідником на PUU не допускається лише як частина загального кабелю. Це означає, що якщо у вас є проводка розбавлена ​​двокімнатними дротами, вам доведеться повністю змінити його.

READ  Вам потрібно покласти скляний холестер до фарбування

Чому не може зробити індивідуальний заземлення

Переробка проводки по всьому будинку, звичайно, довго і дорого, але якщо ви хочете керувати сучасними електричними приладами та побутовою технікою без проблем, це необхідно. Окремі заземлення певних розеток неефективна і навіть небезпечна. І тому. Наявність двох або більше таких пристроїв рано чи пізно призводить до виходу обладнання, включеного в ці розетки. Справа в тому, що контурне опір залежить від стану грунту в кожному конкретному місці. У деякій ситуації між двома заземлюваними пристроями різниця потенціалів виникає, що призводить до розбиття обладнання або електрика.

Як зробити заземлення в країні, ми розглянемо варіанти

Якщо ви не розумієте, як зробити заземлення приватного будинку своїми руками, схема допоможе вам зрозуміти.

Так що заземлення правильне, кути потрібно так глибоко загнатися, щоб вони досягли вологого грунту. Пам’ятайте, що сухі землі є поганим диригентом. Звичайно, підземна вода знаходиться на різних глибинах, але, як правило, 2-3 метрів буде достатньо, щоб захистити ваші побутові прилади та мешканці вдома.

Оснащення заземлення приватного будинку своїми руками, пам’ятайте, що кути повинні бути загнані так, щоб майже всі вони знаходяться в землі. Необхідно залишити приклеюючи лише одну, вона розташована далеко від дому, доріжок та ліжок, які будуть підключені до нього.

Якщо ви не зрозуміли з опису, як зробити землю в приватному будинку з власними руками, фото допоможе вам зрозуміти.

Щоб зробити заземлення приватного будинку власними руками, до готової схеми потрібно підключити кабель. Якщо у вашому будинку однофазний вхід (220 вольт), кабель підключений до залізничного автобуса, до якого підключається провідник з RE та провідника, що призводить до лінії електропередачі. Якщо будинок трифазний вхід (380 вольт), кабель підключений до шини GSSH (основний заземлення).

Щоб ще краще зрозуміти, як зробити заземлення приватного будинку з руками, відео допоможе вам мати справу з цим питанням.

 • У ELDAGRORE вам потрібно покласти всі автоматичні вимикачі в режимі “вимкненого”.
 • Перевірте наземну шину (зелені та жовті дроти підключені до нього) Індикаторна викрутка. Вона не повинна бути напругою.
 • Використовуючи довгий провідник з надійною ізоляцією, прикріпіть автобус “нульовий” (є сині дроти) до землі.
 • Якщо ви зробили заземлення приватного будинку своїми руками, RCD вимкне електрику по всьому будинку.
 • Якщо це не відбулося, перевірте всю систему заземлення, десь дозволена помилка.
 • Якщо працював УЗО, перевірка продовжується. Залиште один кінець провідника, підключеного до автобуса “нульовий”. Другий кінець необхідний у свою чергу, щоб підключитися до всіх зелено-жовтих дротів, які знаходяться в точках, розробляли свою попередню викрутку.
 • Якщо Удо працював, коли контакт, заземлений правильний.

Тепер ви знаєте, як зробити заземлення приватного будинку своїми руками. Як ви розумієте, це не потребує спеціальних знань для цього, важливо зробити все обережно, добросовісно та акуратно, а також чітко дотримуватися інструкцій.

Монтаж відділень з наземним дротом

Коли сучасний ремонт був проведений у старому будинку, фахівці могли провести наземний дріт, встановлювати розетки, тоді як кабель “Земля” не був пов’язаний. Часто існують ситуації, коли електрична проводка здійснюється у всьому житловому будинку, а потім кабель може бути корисним.

Така ситуація значно полегшує роботу над установкою розетки, важливо лише правильно підключити всі дроти, дотримуючись схеми. Дії повинні бути:

 • Розподілити квартиру.
 • Зніміть кришку старою розеткою, стимулятори, витягніть робочу частину пристрою.
 • Закріпіть новий пристрій з заземлюючим контактом (або закріпити старе, але починаючи з прикріплення землі).
 • Перевірте, чи заземлення є правильним викруткою індикатора.

Як встановити та підключити розетку з заземленням: Навчання на землю розетку

Використання заземлювальних розеток забезпечує безпеку побуту при використанні електричних приладів. Але домашні майстри не поспішають оновлювати проводку, підрахунок процесу встановлення заземлюючого комплексу розетки. Хоча стандартна робоча схема досить проста.

READ  Вам потрібно покласти гіпсокартон під плитку

Ми допоможемо вам вирішити цю проблему. Перш ніж підключити розетку з заземленням, необхідно вивчити його особливості дизайну та з’ясувати тип проводки в будинку. Інформація в статті доповнюється візуальними фотографіями та відеоінструкціями для кращого розуміння процесу електричної установки.

Чи необхідно підняти пральну машину в будинку або квартирі, якщо немає заземлення, і як це зробити з власними руками?

Аргументи, що підтверджують необхідність адаптації пральної машини з повною заміною або реконструкцією застарілої системи заземлення TN-C у мережевій проводці. З практичної сторони варіанти заземлення розглядаються в квартирі або будинку, включаючи заборонені заявки. Існує детальна покрокова інструкція щодо створення заземлювального пристрою самостійно.

Як заземлити подвійну розетку

Процедура підключення подвійного розетку точно така ж, як для звичайного, якщо це модель для однієї конверсії. Це робить один заземлюючий контакт на обох розетках, тому це частина, що вставляється в макіяж, не відрізняється від стандартного пристрою.

Інша справа, якщо подвійна розетка набрана з двох звичайних, розташованих поруч один з одним. У цьому випадку земля повинна розглядатися як для двох окремих точок, а встановлення заземлюючого дроту дещо відрізняється від фаз і нуля. Різниця полягає в тому, що часто підключений блок розеток підключений до петлі, коли наступна точка дроту походить від контактів попереднього.

Якщо дротовий корпус у будь-якому місці, то в ланцюжку не працюють наступні розетки. Це не потенційна загроза, щоб отримати удар електричним струмом, на відміну від провалу заземлюючих дротів. Щоб уникнути цього, перед тим, як підключити подвійну розетку, забитий з звичайного, наземного дроту виготовляється твердим шматком до останньої точки з’єднання, а перед попередніми, викидаються з яких заземлення вже йде до заземлення контактів.

Про заземлення та нуль для “чайників”

Мій гіркий досвід електрики дозволяє мені сказати: якщо у вас є “заземлення”, як це необхідно, є місце приєднання “заземлення” провідників у щиті, а всі вилки та розетки мають “заземлення” контакти я заздрю ​​вам, і Ви не маєте нічого турбуватися.

Яка проблема, чому неможливо підключити наземний дріт на нагрівальних трубах або водопостачання?

Бюджет та ефективне заземлення. Зробіть це самостійно для майстерні та будинку.

Дійсно в міських умовах, блукаючих струмів і. Примітні чинники настільки великі, що опалювальна батарея може бути що завгодно. Однак головна проблема полягає в тому, що струм транзакції автоматичного захисту досить великий. Відповідно, один з варіантів можливого випадку. Swift Fase Readdown на тілі з потоком струму трохи десь на кордоні спрацьовування автоматів, тобто в кращому випадку, 16 ампер. Всього, Делім 220В на 16А ми отримуємо 15 Ом. Всього тридцять метрів труб і отримати 15 Ом. І потік струму десь, у напрямку не пильного лісу. Але це вже не важливо. Важливо, що в наступній квартирі (до якої 3 метри, а не 30, напруга на кран майже однакова 220.), але, скажімо, каналізаційна труба є реальним нулем, або близько того.

І тепер питання про те, що станеться з сусідом, якщо він сидить у ванній кімнаті (з’єднуючись з каналізацією, відкриваючи пробку), торкається крана? Здогадка?

Приз. в’язниця. Відповідно до статті з порушенням правил електричної безпеки потерпілого.

Не потрібно забути, що неможливо наслідувати схему “заземлення”. Підключення “нульового робочого” та “нульового захисного” провідника в єврозоні, як деякі “ремесла” іноді практикуються. Така заміна надзвичайно небезпечна. Не рідкісні випадки розігрівання “робочого нуля” в щит. Після цього, на корпусі вашого холодильника, комп’ютера та т.D. Дуже міцно розміщено 220 В.

Наслідки будуть приблизно такими ж, як і з сусідом, з тією різницею, що не несе відповідальності нести відповідальність, крім того, хто зробив такий зв’язок. І як показує практика, це робиться самими власниками, т.до. Розглянемо себе достатнім фахівцям, щоб не викликати електриків.

READ  Як покласти шлях з натурального каменю

Один з варіантів “заземлення” – “Нагородження”. Але не як у випадку, описаному вище. Справа в тому, що на корпусі розподільного валу існує нульовий потенціал на вашому поверсі, і якщо точніше, нульовий дріт, що проходить через цей вихровий, просто має контакт з корпусом щита за допомогою болтового з’єднання. Нульові провідники з квартир, розташованих на цьому поверсі, також приєднуються до корпусу щита. Давайте розглянемо цей момент більш детально. Що ми бачимо, кожен з цих кінців очолює їх болт (на практиці, правда часто зустрічається на парному з’єднанні цих кінців). Це просто там, і вам потрібно підключити новий провідник, який пізніше буде називатися “заземлення”.

У цій ситуації теж є нюанси. Що запобігає “нулю” горіти біля входу в будинок. Насправді нічого. Залишається лише сподіватися, що будинки в місті менше, ніж квартири, і тому відсоток такої проблеми значно менше. Але це знову російська “АВОС”, яка не вирішує проблему.

Єдине правильне рішення, в цій ситуації. Візьміть металевий куточок 40×40 або 50×50, довгий метр 3, щоб забити його на землю, щоб він не був набитий для нього, а саме отвір на двох багнетних лопатах у глибині, а найбільше забиває наш кут, а також ПВ-3 дріт (гнучкий, лежачий), поперечний переріз щонайменше 6 мм. КВ. раніше, вашого дистрибутивного щита.

В ідеалі, “контур Землі” повинен складатися з 3. 49 кутів, які зварюються металевою смужкою однієї ширини. Відстань між кутами повинна бути 2 м.

Просто не свердла отвори в землі з метровим коричневим і нижчим штифтом там. Це не правильно. Так, і ефективність такого заземлення близька до нуля.

Але, як і будь-яким чином, існує його мінуси. Ви, звичайно, пощастило, якщо ви живете в приватному будинку, або принаймні на першому поверсі. А як щодо тих, хто живе підлогом на 7-8? Запакування 30 метрів?

Отже, як знайти вихід з ситуації? Я боюся, що відповідь на це питання ви навіть не дасте найсвіжішою електричною установкою.

До проводки навколо будинку вам знадобиться мідний дріт заземлення, відповідної довжини та поперечного перерізу щонайменше 1,5 мм. КВ. І, звичайно, розетка з “заземленням” контакту. Коробка, Плінтус, Кронштейн. Справа естетики. Ідеальний варіант – коли ви робите ремонт. У цьому випадку я рекомендую вибирати кабель з трьома венами у подвійній ізоляції, краще. Один кінець дроту запускається під вільним болтом шини розсилки щита, з’єднаного з корпусом щита, а другий. На “заземленні” контактна розетка. Якщо є ланцюг у щиті, заземлюючий провідник не повинен мати контакту з російським провідником у будь-якому місці (інакше він буде працювати РКД).

Немає необхідності забути, що “Земля” не має права прорватися через будь-які перемикачі.

Монтаж відділень з наземним дротом

Коли сучасний ремонт був проведений у старому будинку, фахівці могли провести наземний дріт, встановлювати розетки, тоді як кабель “Земля” не був пов’язаний. Часто існують ситуації, коли електрична проводка здійснюється у всьому житловому будинку, а потім кабель може бути корисним.

Така ситуація значно полегшує роботу над установкою розетки – важливо лише з’єднати всі дроти, дотримуючись схеми. Дії повинні бути:

 • Розподілити квартиру.
 • Зніміть кришку старою розеткою, стимулятори, витягніть робочу частину пристрою.
 • Закріпіть новий пристрій з заземлюючим контактом (або закріпити старе, але починаючи з прикріплення землі).
 • Перевірте, чи заземлення є правильним викруткою індикатора.
Як повернути розетку в приватному будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS