Як повісити стелю завісу на стіні

Встановлення стельового карнизу

Важливим компонентом загального дизайну кімнати є штори, майстерно дивовижно на Корнілі. Виробники пропонують величезний спектр інноваційних власників для штор, включаючи стелю. Вони прикріплені до горизонтальної поверхні з різних матеріалів, оптично подовжують висоту кімнати, дозволяють висить штори з кількома рядами. Як виправити стельові карнизи до стелі, які дії потрібно зробити для цього, буде описано нижче.

Як вибрати стельовий карниз

Отже, для початків, розглянемо всі особливості вибору стельових карнизів. Для цього потрібно з’ясувати, які дизайнерські дані взагалі, а також які параметри ви повинні звернути увагу.

Гвоздика

Почнемо, мабуть, з розглядом виду цього типу систем. Вони класифікуються за типом будівництва, а також матеріал виготовлення та способу кріплення.

Враховуючи дизайн карнизу, ви можете чітко розділити їх на:

Наступна класифікація стає використаним матеріалом, і залежно від його конструкцій може бути:

Зауважте, що вибір карнизу необхідно не тільки на основі її зовнішнього вигляду, а й розглянути ряд параметрів, таких як тип кріплення, наприклад,. І з урахуванням того, що, як правило, це кріплення здійснюється безпосередньо до структурних елементів, т.Е. у стінках, або стелі, зокрема безпосередньо до пластини стелі, то вибирайте дизайн, необхідний перед зовнішнім декором.

Які параметри повинні розглядатися при виборі

Отже, перш ніж продовжувати вибір карнизу, необхідно ознайомитись з деякими факторами, які потрібно враховувати. Спочатку слід зробити вимірювання, і це буде вирішено на думку штори, які вже будуть частково відповісти, запитуючи, як монтувати карнизи до стелі. Крім того, для правильності необхідних вимірювань зверніть увагу на наступні фактори:

 • При відкритті вікна карниз не повинно перешкоджати йому, т.Е. Повинно бути трохи над відкриттям, оптимальна відстань становить п’ять сантиметрів.
 • Відступ до каркасів з стіни має бути таким, щоб штори з стінами, підвіконням, акумуляторами та вікном, і його ручками.
 • Довжина карнизу повинна бути трохи більше відкриття вікна, щоб ви могли повністю натиснути штори. У цьому випадку випинання зазвичай забезпечується з обох сторін відкриття на відстані 30-40 сантиметрів. Залежно від ширини вікна ці показники можуть бути зменшені або збільшені.

Також, до негайного вимірювання, необхідно вибрати тип штор та їх кількісний склад. Саме з цих факторів, що конструкція карнизу буде залежати, а також вимоги до рівня його сили.

 • У випадку операції щільних штор, які, відповідно, не мають невеликої маси, краще зупинити свій вибір на металевих конструкціях, або профіль високоміцного пластику. Кріплення така система здійснюється за допомогою монтажних отворів у шині.
 • Ви також повинні розглянути кількість рівнів такого бар’єру, т.Е. Кількість використаних штор. Наприклад, якщо буде надано Тюль і щільну завісу, то, відповідно, необхідно вибрати дворівневий карниз.
READ  Зазор від стіни при укладанні ламінату

Вибираючи карніс за допомогою кріплення

Далі розглянемо різні способи кріплення карнизів. Всі вони можуть бути відзначені три:

У будь-якому випадку, обов’язковий чинник стає розташуванням отворів у опорній структурі, і різниця лише у кількісному складі кріплень, а також розташування їх розташування.

Поради при встановленні Gardin зробити це самостійно

Встановлення стельових штор має бути правильним, інакше штори будуть розташовані нерівномірні. Професіонали звертають увагу на початківців для декількох трюків:

 • Якщо використовуються круглі карнизи, то при встановленні вам потрібно зупинити 1-е кільце з кожного краю. Кільце повинно бути між кронштейном і кінцем стрижня. Використовуючи цю рекомендацію, можна буде виправити обсяг в крайньому положенні;
 • Для досягнення гладких складків на штори, рекомендується прикріпити їх на рівній відстані. Отже, розрив між кільцями не повинен бути більше 10-15 см;
 • Якщо до завіси прикріплюються додаткові прищіпки, то вони можуть бути черговими з кільцями. Це забезпечить підвищений рівень надійності та закріплення сили завіси.

Для того, щоб не робити труднощів з установкою Гардіни, рекомендується бачити

Експерти зазвичай рекомендують фіксувати стельові карнизи до стелі способами та матеріалами, зазначеними в інструкціях для супуторного продукту. Якщо є певний досвід, то ви можете обертати в стелі нічого. Новачки, експерименти з використанням нестандартних самодобувлених гвинтів та саморобних вилки, як правило, закінчуються пошкодженням пластикового випадку. Тому, якщо немає різкої необхідності, то непотрібний аматорський у дизайні дизайну на стелі краще уникнути.

Як повісити стельовий карниз

Перш ніж запустити встановлення корпусу корми до стелі, ви повинні переконатися, що:

 • Корпус та всі частини карнизу збираються відповідно до інструкцій. Боковини висаджують у канавках до зупинки та натискання;
 • Поверхня на стелі готується до установки.

Також необхідно також перевірити наявність всіх необхідних інструментів, кріплення, суспензій, пластикових вилок та гвинтів, загалом, все, що потрібно для встановлення пластикового тіла на стелі з мінімальними зусиллями та без втрати часу для пошуку Бажані матеріали.

Інструменти для фіксації стельових карнизів

Для установки вам знадобиться мінімальний набір інструментів та пристроїв:

 • Пероратор або ударний дриль з карбідним дрилом;
 • Кілька пластмасових вилок з самовиджими, вони зазвичай приходять з карнизом, тому не потрібно шукати нічого;
 • Малійський шнур, олівець, рулетка;
 • Перехрестя або викрутка з відповідною битою.

Іноді необхідно використовувати лазерний рівень для установки дуже складних багаторівневих карнизів. Якщо потрібно покласти стрижневий карниз на стелю на домашніх стійках, то без шнура або лазерного рівня практично неможливо покласти кріплення на стелю. Як саме це фіксується, а, ніж перевірити положення стійки на стелі, кожен майстрів вирішує самостійно, у цьому випадку ви можете зробити звичайний маркінг шнур.

READ  Керамічна плитка засклена для внутрішньої стінної оболонки

Підготовка основи для монтажу стельового карнизу

Перед встановленням зібраного корпусу картини буде правильно додатково перевірити, скільки поверхня стелі відповідає рівню горизонту, якщо квартира або будинок була побудована добросовісною, то немає проблем. Але часто буває, що пластини стельового перекриття закладені з нахилом. Тому проста установка на стелі буде виглядати кривим відносно вікна.

У цьому випадку вам доведеться виміряти відхилення площини стелі горизонту і зробити кілька підкладкових шайб, які можуть бути вирівняні з пластиковим корпусом відносно відкриття вікна.

Маркування місць кріплення карнизу до стелі

Спочатку потрібно витягнути маркувальний шнур уздовж умовної лінії установки на стелі, обов’язково точно паралельно з площиною вікна. Оскільки тіло поміщається безпосередньо на стелю, а не на стіні над відкриттям вікна, це буде здогадатися, як саме конструкція вікна та підвіконня стане. Зосередитися на шнурі.

Далі ми просто застосовуємо зібрані карнизи до стелі та вирівнюємо його на розтягнуту керівництво. Звичайний простий олівець через отвори в корпусі переноситься на розмітку до поверхні стелі.

Як встановити стельовий карниз

Для кріплення вам доведеться свердлити на знаку отвору на стелі. Може бути пероратор або ударна свердла, глибина під трубкою повинна бути не менше 35 мм. Далі, ударний пил, залишки гіпсу або бетону, змочуйте вилки в клей і оцінюють їх у отвори.

Виступаючи над поверхнею стелі частини пластику обережно відрізають ножем. Якщо вилки сидять щільно, то ви не можете чекати, поки клей не сухий, і негайно покласти карниз і обгорнути гвинти в пластикові втулки. Після чого він залишається лише для встановлення декоративних вилок на головках гвинтів і закінчуючи округлення корпусу, покладіть суспензії для штор.

Типи карніс для штор

Є багато видів карнизів. Шляхом кріплення, вони – стіна і стеля. Там немає особливостей між ними, тільки монтаж стелі забезпечує деякі незручності при роботі. Моделі з використанням стелі використовуються для старих будинків з сипучими бетонними стінами. Для решти цілей підходять стіни карниз. Крім того, вони поділяються за типом матеріалу, з яких зроблені:

 • Пластик. Вони повинні бути обрані для комбінації з матеріалом, якщо в кімнаті встановлені пластикові вікна.
 • Дерев’яний. Підходить, якщо в інтер’єрі багато дерев’яних меблів та декору.
 • Металеві конструкції. У поєднанні з нестандартними дизайнерськими рішеннями.
 • Рядок. Такий елегантний садин ідеально доповнює легку завісу.
 • Профіль. Відповідні дані мають достатню гнучкість. Підходить для проблем, нерівномірні стіни. Вони також можуть бути успішно воювали вікна, закруглені краю.

Перш ніж почати встановити, важливо з’ясувати, яке виконання має дизайн (необхідно, щоб цей об’єкт підходить для типу штор і зручно закріплений до стіни):

 • Телескопічний. Являє собою трубку, малий діаметр, з великим поперечним перерізом. Такі штори відчували в отворах у шторках, потім поширюються. Може бути виготовлений з металу, пластику або дерева. Пюре, використовуючи дужки на гвинтах або гачках.
 • Круглий. Декоративні карнизи, які не закривають завісу. Має спеціальні кільця, призначені для кріплення. З дерева, пластику, металу, може мати різноманітні декоративні елементи. При встановленні стін використовуйте профілі, які надходять у комплекті з продуктом.
 • Шина. Пластикова або металева сад плоска форма. Всередині вона вирізана канавка для гачків. Ви можете повісити його на гвинтах або профілях. Отже, вже маючи певну ідею цих предметів, ви можете почати.
READ  Укладання плитки у ванній на нерівні стіни

Як встановити карниз для штор з власними руками

Було бажання змінити появу квартири, а бюджет обмежений? Нічого страшного. Для того, щоб ваш будинок грати нові фарби, іноді достатньо просто замінити штори. Можливо, це буде потрібно розлучитися і зі старими карнизами, що не підходить для нового набору штор. Ми будемо терміново йти до магазину для нового дизайну. Рекомендації – Як вибрати, і як повісити карнизи читати в цій статті.

Вимоги до надійності прикріплення Gardin

Гардін повинен витримати не тільки вагу портера, але також мати достатній запас надійності, у випадку, якщо хтось зникає тюль або штори. Найбільш надійним є прикріплення штор, безпосередньо до основної стелі на якорі. Найменш надійними є струнні штори. Нерідко вони навіть не витримують ваги штор, а дикун у середині. Це не тільки псує зовнішній вигляд кімнати, але також створює незручності.

Встановлення стелі Гардін – тільки на перший погляд, складні маніпуляції. Залучившись до інформації та необхідним інструментом, навіть недосвідчена людина буде справлятися з установкою.

Методи кріплення карнизів (кріплення)

Такі витратні матеріали використовують такі витратні матеріали для установки гіпсокартону

 • Самонарізані гвинти, гвинти;
 • Дюбель “Метелик” з пластику – після загвинчування, його два крила міцно фіксують гвинт, виявлений на задній частині GLC;
 • Дюбель “Молі” з вуглецевої сталі – подібний до “метелика”, але має 4-8 краплинних елементів. Він має оригінальний дизайн, витримує вантаж до 45 кг, розташованих як найнадійнішим;
 • Дюбель “парасолька” – розгортається у вигляді парасольки, що збільшує розподіл навантаження;
 • Металевий дюбельний гвинт (Driva) – незалежно загвинчується в аркуш, оскільки він має спіральну нитку. Використовується для карнизів середнього розміру.

Монтажні елементи можуть виконувати нігті, гвинти та гвинти.

Крепім стельовий карниз на стіні, легкий і простий!

Порада. Кріплення використовуються залежно від обраного способу монтажу карнизу та матеріалу стін та стелі.

Як повісити стелю завісу на стіні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS