Як працювати з SBP для плитки

Чи є користь від системи вирівнювання плитки. Плюси та мінуси, огляди, правила використання СВП

Вирівнювання плитки при закладі завдання не з легенів, особливо якщо це займається непрофесійним. Точно і обережно влаштуйте плитку на підлозі або на стіні, ви можете скористатися спеціальною системою. Для цього варто вивчити свої характеристики, переваги та недоліки, а також вивчити відгуки.

Приклади використання SVP

Система складається з двох частин: клин і кліпів.

Клин – багаторазова частина системи. Після сушіння клей вибивається з кліпом і знову використовується.

Кліп – одноразовий елемент системи вирівнювання. Після сушіння клей вибивається і точно прокатується на базі через технічний розріз. Розраховується на основі розміру плитки та області кімнати.

SVP застосовується до стін або підлоги при кладці плитки або порцелянового посуду від 3,5 до 14 мм товщиною.

SVP Інструкція. Система вирівнювання плитки

Св? Це дійсно добре? Опублікувати про систему вирівнювання плитки

Коротше кажучи, це інформація для тих, хто любить, я люблю робити все себе.Або … для тих, хто не має грошей На спеціально підготовлених людей, Що, здається, може зробити все краще)))Або для обох варіантів, що застосовується до мене .. Ось хто схожий))

Коротше кажучи, є квартира, є зогувальна кімната, площа дещо за 20 м2 під укладанням плитки, існує середня стяжка, пристойна загалом, але не ідеально гладка докладно. Рівень, який є, але ось деякі хвильові нерівності. Вирівняти клей для плитки – скаже! Природно, хто стверджує, але це організація … Так, і потрібна закладена рука. І я один, після роботи, делікатний …))) Знову, рівень повинен бути хорошим (я навіть не купив), правило (є), багато часу, щоб розірвати “невдалу” плитку , збільшуючи шар клею та вирівнюючи його знову з раніше вставленими … з загальним. І найголовніше, якщо після 2 метрів деякий отвір на стяжці? Або горочка? Неприємно, коли кути плитки збільшуються! Ну, я сам я ідеаліст, колись робив, потім досконалий.Взагалі, я не думаю, що, відразу, у мене немає плитки, витягуючи час з шматками після роботи … Коротше кажучи, є багато шансів на помилку, але я хочу жити з ним І на цьому моїх ногах!

І ось допомога приходить SVP. Система вирівнювання плитки.Ось як виглядає – іпотека “гвоздики” з ниткою, вирівнюючи шайбу та гайку, затягуючи всю систему та стиснуючу плитку, відповідно. Баночка з повним набором 150-х років я купив за 1100RBE там, де я купив плитку.

Сутність проста – SVP або живе свіжована плитка до вже вставленого, тобто вниз, або піднімає невдалу або більш правильно – сусідню плитку. Зручність цієї системи полягає в тому, що можна довгий час дотримуватися купу плиток, або області відразу з вирівнюванням, а потім “застосовувати” систему. Всі ваші, просто викладені плитки, буде вирівняно. До речі, гладко повторюючи вигини підлоги, якщо вони є. І вони найчастіше мають через те, що я svp і купив. Особливо це стає важливим, коли невелика плитка. Я дійсно хотів купити 1,2м порцелянову фарфору, але ціни укусу. В результаті дії недорого вимагає Keramo Marazzi лише 60x30CM.

READ  Танковий туалет проходить воду, що робити

SVP найчастіше конічні, але я отримав різьблення. Вона мала більше переваг у теорії через круглу шайбу, яка одночасно охоплює 4 плитки, але на практиці, як вийшло, все має свої обмеження та тече з проблемами. Точніше, без проблем, але особливості застосування.

Момент “Гвоздики”, що вставляються під плитку, одночасно є завданням, а також хрест для розриву міжчаткою, і, як це можна вгадати, 4 плитки на прогалини не можуть бути виставлені, лише 2. Решта пара вирівняна або око або перехрестя або інша “гвоздика”, тобто інша ділянка використання СВП. SDP з клинами як проблема.

Момент При затягуванні гайки в процесі затягування плитки, сама іпотека “гвоздика” починає крутитися, через те, що він тонкий, що іноді перешкоджає ідеальному розриву між плиткою і не дає максимально можливих плиток, щоб тягнути. На SVP з клинами, але не безхмарними, тому що клини, коли затягування може переміщати сусідню плитку, якщо це екстремальний або клей не заморожений і ТП.

Момент У умовах, коли поверхня для прилипання плитки не гладка, а шар клею тонкий, коли плитка плитка може виникати деяку плитку з клею. Хоча в цілому ця проблема не є SVP, але хто недоречно використовувати його.Ну, тоді деякі переваги. Я кинув плитку, поклав іпотеку “гвоздики”, плитка вирівняна на прогалинах і затягнуті горіхи. І все. На висоті плитки система вирівнюється.

Хто не зрозумів, як тоді я пояснюю системі – тоді ви обманюєте гайку, в забороненому місці на дні “гвоздики” є розрив і все, частина іпотечного елемента залишається в клею, а шайба і гайка буде служити вам і далі, вам потрібно лише придбати набір покупки “гвоздики”.

Я провів довгий час, як мінімум застосовує деталі SVP, незалежно від того, що плитка буде достатньо. І коли я почав їх покласти, я зрозумів, що деякі почали плавати по висоті, а кількість точок затягування збільшилася. Але це все, тому що я поклав плитку з переміщенням на третину, половина зсуву вже буде простіше, а просто квадрат настільки загалом ідеальним. Але я не шукаю світлових шляхів, у мене є краса малювання плитки більш важливою.

Система плюсів і мінус

Є багато видів систем вирівнювання плитки, але всі вони працюють однаково, приносять плитку до площини, затискаючи краю плитки разом, незалежно від того, чи є система клином або кліп, принцип роботи однаковий.

Ось деякі переваги використання системи вирівнювання плитки:

 • Зменшення ризику викривлення. Як інструмент для проведення допоміжної плитки, система вирівнювання вирівнювання може відігравати роль вирівнювання та вирівнювання, значно зменшуючи проблему блокування викликів.
 • Площина. Покращує площину поверхні підлоги плитки, що робить товщину однорідного шару адгезивного шару.
 • Сейф. Коли покриття підлоги нерівномірно, він являє собою небезпеку наткнутися. Тому використання системи вирівнювання під час прокладання необхідна для забезпечення безпеки.
 • Одноманітність. Шви викривають рівномірну, що забезпечує той самий розмір розриву між елементами.
 • Скорочення кліренсу. Система вирівнювання гарантує, що плитка буде закладена без розриву, яка зазвичай виникає, коли краю сусідніх не вирівняні, а деякі здається трохи піднято.
 • Економія часу. На зворотній стороні черепиці кричать лінію шпателем з відповідними зубами. У порівнянні з традиційним методом товстого стилю, процес менше часу, а також економить простір та матеріали. Тому використання SBP для викладання відкритих плиток дозволяє зменшити процес встановлення засновника під час будівництва, підвищення ефективності будівництва. Для великої площі укладання необхідно заощадити більше 1/3 часу.
 • Економія грошей. Оскільки при виконанні роботи на плитки, використовуючи систему вирівнювання, ви рідше дозволять дорогого помилкам, це може зменшити втрати, що заощадить гроші, щоб заощадити гроші.
 • Професійна обробка. Якщо ви використовуєте систему вирівнювання плитки, кінцевий результат буде більш професійним, ніж без нього.
READ  Настільний рідкий камінь з власними руками

Варто зазначити, що вирівнювальні кліпи можуть використовувати різні люди, часто ті, хто ніколи не повинен був робити з ремонтом, і особливо з укладанням плитки на підлозі. Це складне завдання, але з клинами та вирівнюванням кліпів, стає набагато простіше.

Недоліком систем вирівнювання плитки є те, що вони дещо складніше застосовувати у випадку невеликих плиток. Слід також пам’ятати, що сама система є лише набором інструментів для укладання його не може замінити майстерне око Tiler і незалежно не вирівнює закладену плитку.

Система вирівнювання плитки (SVP): Що таке використання, інноваційна технологія укладання

Інструмент, який значно полегшує процес підкладки житлових або комерційних приміщень – система вирівнювання плитки, основна мета якої є досягнення ідеально гладкої поверхні, незважаючи на кривизну матеріалу та основу підлоги. Як правило, недоліки в геометрії мають великі матеріали, отже, початкова SVP була створена як помічника для затискання керамічної плитки або порцелянового каменю: сучасні системи вирівнювання, у тому числі для середньо-малого формату плитки.

Системи вирівнювання плитки – це простий інструмент, який дозволяє заощадити час укладання та зробити процес облицювання легшим, включаючи новачок, доступний. Складаються з двох елементів – клинів і затискачів, залежно від того, який можна розділити на кілька типів:

Ворота – довговічна та стабільна затискання, відрізняється в дизайні монолітію. Clamp має дві ноги, які прикріплені до основи, що дозволяє використовувати воріт при роботі з великою плиткою (плитка, фарфор кануша). З затиском такого плану можна використовувати клиновий клин, який також має високоміцну монолітну ногу, яка забезпечує спеціальну площину укладання та тверду фіксацію клину з затискачем.

 • Кільце – забезпечує зручну рукоятку і підходить для будь-якого розміру пальців, що робить його універсальним і зручним у роботі. Якщо клей приваблює одну з краю черепиці, сильніше, SSP такого плану дозволить вирівняти поверхню, не маючи демонтажу всього покриття – достатньо витягнути кільце, після чого цього достатньо виправити плитку клином, як тільки виявляється, щоб бути на правильному рівні. Працювати з нею також підходить клин чорний.
 • Прапорець – універсальний варіант для вирівнювання плитки, який підходить для роботи з поверхнею як підлоги, так і стін. Оптимальна ширина верхньої частини дозволяє вам зручно зберігати продукт у вашій руці, наявність бруду також забезпечує легкий процес демонтажу (також може бути використаний як незалежний елемент облицювання). З затиском такого плану, ви можете використовувати клиновий чорний, який має дві ноги, надійно закріплюючи сам затиск.

Споживання

Є 3 фактори, що впливають на споживання матеріалів:

 • Якість sbp. Якщо він низький, то при встановленні інструменти легко зламаються, і вам доведеться витрачати гроші на ремонт.
 • Професіоналізм майстрів. Якщо недосвідчений працівник працює з СВП, існує ризик припущень помилок та недоліків, які повністю зіпсують результат.
 • Розміри плиток. Якщо вони великі, вам потрібно буде скористатися допоміжними механізмами для фіксації.

Для розрахунку кількості одиниць необхідно використовувати формулу C=K/S, де:

Особливості

Як ви знаєте, неправильно закладене покриття, не просто псує зовнішній вигляд інтер’єру. Це може призвести до серйозних проблем.

READ  Чи можна застосувати грунт для фарбування

Навіть незначні порушення викладання черепиці тягне за собою негативні наслідки:

 • Освіта бруду, грибку та форми в міжрічних швах;
 • підвищення ризику травми;
 • Руйнування матеріалів під впливом різних навантажень.

Всі перераховані неприємності можна уникнути завдяки встановленню системи вирівнювання плитки.

SVP – це дизайн, який використовується для швидкого вирівнювання поверхні при укладі керамічних та кахельних покриттів. Він також може бути використаний для стилю фарфорової посуд (з товщиною не більше 20 мм).

В основному система вирівнювання використовується, коли розміри плитки перевищують 40 см. У деяких випадках він використовується для облицювання матеріалу малих розмірів.

Основні моделі вирівнювання структур:

Конструкція вирівнювання першого типу складається з двох пластикових елементів. Один з них має кліну з гвоздику. Другий виконаний у формі ключа з овальною або багатокутною базою (це затискач). Затискач – це Т-подібний пластиковий елемент, в якому верхня частина легко оселюється. Цей елемент призначений для одноразового. Клин – це багаторазовий механізм.

Крім того, дизайн може включати додаткові компоненти: шапки, затискачі, стрічки, різні метри. Для роботи в цьому випадку потрібно, щоб перемогти механізм запікання.

Вирівнювання систем з інструментом фіксації можуть монтувати широкомасштабну плитку товщиною (від 3 мм до 3 см). Застосування такої системи можлива лише за допомогою додаткового інструменту. Конструкції з гвинтовим натяжником затягуються зі сталевою п’ятою з викруткою.

Важкі два типи SCP з точки зору складності:

 • Економ клас. Цей тип використовується, якщо є слабко виражені порушення. Елемент покриття плитки затискається і укладається на поверхні стінки. Далі визначається кількістю швів, які повинні бути однаковими. Після цього всі існуючі нерівності вирівняні.
 • Преміум клас. Цей пристрій трохи відрізняється від проектування економіки.клас. Основою механізму має арочну форму. Завдяки цьому існує надійна автоматична фіксація механізму.

Моделі SVP відрізняються компонентами елементів, включених до комплекту пристрою:

 • Найбільш “бігові” системи на будівельному ринку є ті, які складаються з затискання та клинів.
 • Друга система системи включає набір інструментів: механізми скручування, різноманітність затягування або засувки, які виконують функцію кріплення (Litolevel з Litokol, Rubi).

Галузь застосування

SVP використовуються як при відновленні ванних кімнат, ванних кімнат, кухонь у звичайних житлових квартирах, а також при обробці великих торговельних або виробничих приміщень. Система використовується для вирівнювання плитки в одній площині, змінюючи товщину клейового шва шляхом застосування динамічної сили до суглобів керамічної плитки. З правильним розрахунком, спеціаліст не просто зможе поставити кераміку набагато швидше, але також краще як на горизонтальних поверхнях, так і на вертикальному, кладці, на якому є ще більш трудомістким процесом.

Що таке SVP, як зробити систему вирівнювання плитки або використовувати готові з кладкою

Сьогодні це простий збірним дизайном, який дозволяє отримувати плоску поверхню декоративного оформлення шару. Зателефонуйте її SVP, або систему вирівнювання плитки. Завдяки жорсткій фіксації, облицювання при укладанні на підлозі не зміщується. Як наслідок, необхідність постійного застосування рівня будівництва зникає. При використанні такої системи є тонкощі, наприклад, дизайн повністю збирається, інакше він не виконує свою функцію.

Як працювати з SBP для плитки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS