Як правильно класти кахельну плитку на стіну

Як вибрати високоякісний клей?

У питання про те, як поставити плитку у ванну в пофарбовані стіни, дуже важливо враховувати один нюанс. Виберіть правильний клей. У цьому випадку рекомендується використовувати не звичайний адгезійний розчин, але посилений. Ви можете підвищити надійність композиції і незалежно шляхом додавання невеликого клею плуга в розчин.

Також у асортименті будівельних магазинів ви знайдете рішення, що містять спеціальні добавки, що збільшують адгезію та надійність клею. Ми також рекомендуємо Вам придбати клей швидкого сушіння, щоб запобігти ризику сходження на свіжому кладці.

Якщо він несе відповідальність за виконання рекомендацій будівельників, ретельно підготуйте основу та вибирайте високоякісний клей, потім зробити плиту, що ви можете гірше, ніж на конкретній основі.

Як класти плитку на стіну: інструкція для самостійної роботи

Про переваги використання кахлю як облицювальний матеріал говорилося вже не один раз. Для кераміки легко доглядати, він стійкий до механічних впливів і здатний служити протягом багатьох років. Однак порядок професійної плитки. задоволення не дешево, тому багато проводять монтажні роботи самостійно. Стаття розгляне, як правильно підготувати поверхню та як покласти плитку на стіну.

Незалежне укладання плиток на стіні вимагає спеціальних знань, навичок та навичок

Як і всі інші обробні роботи, укладання плитки починається з ретельної підготовки основи. Почніть, перш за все, вам потрібно від видалення старих плиток. Для цього нам потрібен пік з піком. Послідовність демонтажної плитки далі:

Використання губки зволожують шви між плиткою.

Очистіть шви з суміші з металевою шпателем.

Як почати покласти першу плитку з ванни

Встановлення піку Peuorator у шов між плиткою, зніміть плитку з стіни. Демонтаж плитка краще зверху вниз.

READ  Плитка на штукатурні штукатурки на кухні

Плитка може бути вилучена іншим способом за допомогою молотка та долота. По-перше, шви, як і в попередньому шляху, змочуються і очищаються. Потім під верхню плитку вставляється зубило і ударами молотка плитка збивається. Однак цей процес є більш трудомістким, ніж використання педактора, і займе більше часу.

Придбання матеріалів

Природно, перед тим, як йти в магазин за плиткою, потрібно виміряти кімнату і вирішити, яка область підлягає закінчення. При виборі плитки, варто розглянути той факт, що є 2 свого виду: на відкритому повітрі та стіни. Навіть не спеціаліст з візуальним оглядом цієї різниці може легко визначити. Плитка підлоги сильніше і з грубою верхньою поверхнею.

Важливий! Вибираючи плитку, краще віддавати перевагу матеріалу матеріалу 1 класу, оскільки плитка 2-3 сортів може мати неоднорідність кольорового забарвлення та інших малих дефектів.

класти, кахельну, плитка, стіну

Купуючи плитку, варто купити її із запасом, оскільки в процесі кладки окремі елементи можуть бути розбиті, неправильно порізані і т.п.D. А потім невелика кількість плитки може бути проблематичною. вона не може бути в магазинах. Негайно з плиткою потрібно придбати декоративні плитки з малюнком, кордонами та іншими деталями інтер’єру. Облицювання стін керамічної плитки передбачає використання спеціальних сухого будівельних сумішей, які готуються відповідно до інструкцій виробника. У цьому випадку мова йде про суміші, спеціально розроблені для кам’яної плитки. Крім того, при виборі зверніть увагу на те, що для приміщень з високою вологістю (наприклад, ванною кімнатою) підходить для одного виду суміші, і суміш призначений для зовнішніх стін на вулиці. Не забудьте дізнатись максимально допустимий товщину шару, він також вказується на упаковці. З дуже обмеженим бюджетом, плитка може бути поставлена ​​за допомогою рішення “Дедовський”. на піску цемент.

Звуки укладання плитки на нерівномірних стінах

Для виконання облицювальних робіт важливо зробити правильний розрахунок плитки. На прикладі ванної кімнати ми допоможемо зробити правильні розрахунки: HTTPS://Pol-Master.COM/Pokritiya/Plitka/Skolko-nuzhno-plitki-dlya-vannoj.html.

Як покласти нахил на стіни ванної кімнати?

Раніше в одному з публікацій ми вже говорили про плитку для стін ванної кімнати. Як ви зараз знаєте, стіни стіни з керамічною плиткою мають багато переваг над такими способами, як колір стін або наклеювання шпалер.

READ  Як дізнатися, скільки стіни квадратних метрів

Плитка має чудові гігієнічні властивості. Це легко чистити, не боїться миючих засобів. Не підтримує поширення цвілі та грибка.

Керамічна плитка не боїться високої температури та вологості. Навіть пряме влучення води на стіни, оброблені плиткою, не призведе до будь-яких наслідків.

Плитка має високі декоративні якості, так що ви завжди можете забрати для ремонту плитки бажаного кольору та малювання.

Також до переваг плитки включають його довговічність. Протягом багатьох років плитка здатна підтримувати свій оригінальний вигляд. Іноді легко витирати вологою ганчіркою з мильним розчином, щоб змити пил.

Як ви можете бачити, плюси керамічної плитки перед іншими типами обробних матеріалів досить багато. Але є один суттєвий мінус. Укладання плиток вимагає певного досвіду виконання такої роботи, і є найчастіше трудомістким та дорогим типом декорації ванної кімнати.

Давайте подивимося, як покласти плитку на стіну ванну крок за кроком.

Як відкласти великі розміри самостійно

При використанні великогабаритних плиток необхідно максимально зробити основну поверхню, інакше робота вимагатиме багато часу та більше споживання матеріалу.

Надзвичайно важливо при роботі з таким матеріалом, як ретельно розподіляти адгезивну суміш з шпателем “гребінець”, щоб запобігти утворенню літальних апаратів під покриттям, що зменшує адгезію з основою. “Горючий” розчин на великих плитках рекомендується в одному напрямку, оскільки це полегшує видалення повітря з-під матеріалу. Покладання виготовляється відразу після нанесення адгезивної суміші, коли зчеплення максимуму.

Укладання плитки на стіну. Покрокова інструкція.

Правильна технологія, що лежить плитка на стіні

Технологія укладання плитки на стіні проходить на 4 етапи. Попередній етап. почати з того, щоб почати, необхідно визначити тип черепиці, його розмір, колір. Тоді необхідно виміряти параметри приміщення та визначити, скільки вибраних плиток буде потрібно.

Необхідно запакувати додаткову кахельну прозу, у випадку непередбаченого пошкодження плитки.

READ  Декор стіни від штукатурки роблять це самостійно

Перед тим, як зіткнутися, потрібно покласти стіну плитки на папері біля стіни та обчислити кількість плиток у кожному рядку горизонтально і вертикально. Таким чином, ви можете зрозуміти, чи потрібно вирізати плитку з боку, і де це краще закласти. Ви також можете зробити маржу на стіні, використовуючи лінійку. у цьому випадку плитка падає гладко.

Потрібно підготувати поверхню. це дуже важливий етап. Без нього, затискні плитки належним чином неможливо. Вирівнювання поверхні відбувається за допомогою спеціального вирівнювання розчину (замість цього також використовують штукатурку) та спеціальну шпатлу. Експерти також рекомендують зробити землю.

  • Розділіть клей у відро і підготуйте вибрану плитку.
  • Щоб уникнути ковзання покладеної плитки, прикріпіть дерев’яну рейку на лінії москітності.
  • Перша черепиця повинна бути поставлена ​​в нижній кут, обмежений на рейку.
  • Для початку наносимо зубчастим шпателем клей на стіну і починаємо викладати плитку, товщина шару нанесеного клею не повинна бути більшою за 5 мм.
  • З самого початку ми використовуємо спеціальні пластикові хрести, вставляючи їх між плиткою. Потрібно, щоб масонство була гладкою. Слід пам’ятати, що пластикові хрести повинні бути ретельно видалені протягом 10 хвилин, інакше вони будуть дотримуватися.
  • Дотримуйтесь надлишкового клею, який потрапив на плитку, негайно видаляється, інакше це пізніше буде дуже важко видалити його.

Клей буде висихати протягом дня. Після повної сушіння ви можете приступити до затискачів швів. Це робиться за допомогою герметика або шпаклівка. Затілка повинна бути нанесена гумовою шпателем діагонально стильними кордонами. У завершенні необхідно витирати поверхню сухою тканиною, а потім залишкові знаки розтину, щоб видалити з мокрою губкою. Будьте обережні при виконанні облицювання, частіше перевіряйте плоску плитку.

Як правильно класти кахельну плитку на стіну
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS