Як правильно укладання або укладання плитки

Покладання плитки з SVP. Всі тонкощі

Підготовка старої плитки під новим укладанням

Найчастіше плитка використовується як облицювальний матеріал у вологих приміщеннях, таких як ванні кімнати, а в кухні. У процесі експлуатації, забруднення, жиру, сажі, фільму з розірваних матеріалів (побутової хімії, розлучення мила, залишки особистої гігієни накопичуються на поверхні стін та підлоги. Крім того, в процесі ремонту плитки можна ввести будівельний смітник, залишки розчину та аналогічне забруднення. Всі вони повинні бути усунені на етапі підготовки.

У підготовчій роботі рекомендується проводити три основні дії:

Як покласти плитку. Кладка великоформатної плитки. Основи укладання кахлю на підлогу та стіни

укладання, плитка

У плиткових швах за багато років накопичується бруд, жир, утворюються бактерії. З цієї причини вони повинні звернути увагу при підготовці. При можливості, старе затирання найкраще зіскребти, використовуючи вузьке зубило, металеву щітку, шліфувальні круги в електроінструменті.

Обдирання поверхні здійснюється механічним способом. Для цього буріння або боллард найкраще підходить) з кисті-чашкою. Використовуйте рекомендована насадка з сталевими щетинами. Це жорсткіше, що дозволяє краще видалити бруд, залишки будівельних рішень.

На етапі хребтів важливо отримати невеликі подряпини на скляній глянцевій плиті. Згодом вони посилюють зчеплення з грунтом і роблять плитку, що лежить на плиті більш надійною. Такі виїмки можна зробити шліфуванням середовища шліфувального листа. Використовуючи шліфування або шліфувальну машину. Більш ефективно справляється з завданням шліфувальної чашки з діамантовими сегментами. Під час експлуатації необхідно використовувати засоби особистого захисту органів дихальних та очей, забезпечують високоякісну повітряну вентиляцію.

Знежирення кінцевої стадії підготовки. Він складається з залишкового видалення бляшки, жиру та інших забруднюючих речовин, що негативно впливають на адгезію. Знежирення поверхню здійснюється за допомогою мильного розчину у воді. Ви можете використовувати недороге рідке мило. розділені на невелику пропорцію. Після лікування мильним розчином поверхня ретельно промивається 2-3 рази з теплою водою до вилучення трасування.

READ  Як система опалення працює у висотних будівлях

Покладання плитки без підтримки і зверху вниз.

Сніг знижується, а трава зростає. Навіщо ускладнювати?

Ну, принаймні, щоб не скульптувати подібні будівлі:

Плитка без підтримки заощаджує час. Крім того, рейки та профіль не зберігаються з крапель

Навіть, установка (висяча) першого ряду посередині стіни та за кермом алюмінію дає чіткій риболовлі на рівні очей. Ця проблема є більш зрозумілою тут:

Цей момент не може прийти. Просто не завжди потрібно.

Такий випадок виникає, коли до стелі у ванній кімнаті потрібно підійти до цілу плитку і з мінімальним швом. Без накладних фрізів і кутів.

Важко розрахувати все з першого ряду. Облицювання підходить до останнього ряду зазвичай з перепадом 3-5 мм. Стеля також має падіння 2-3 мм. Якщо обидва відхилення накладаються один на одного, утворюється шов 6-8 мм.

Момент, коли вам потрібно покласти плитку зверху вниз, він приходить, коли вишикувалася утримувальна стінка.

Для великої довжини покладіть панель підтримки так, щоб він дав одну лінію риболовлі нереально. Навіть, штампування цієї лінії з шнуром, отримуйте невелику дугу від повороту нитки.

Крім того, вам потрібна попередня установка маяків, для подальшого контролю площини алюмінієвим клином. Бокові промені Сонця виявляють найменші відхилення.

І як отримати плоску лінію за допомогою роздрібної дошки на вишикуваному полістирольному газові? Як виправити фіксатор фіксатора?

Хотів би побачити фанатів укладання знизу з якою лінією вони вийдуть на верх цоколя:

У ролику нижче японський хлопчик застосовує при укладанні вузької плитки на фасаді хорошу методу:

  • Кожен третій рядок плиток на фасаді по всій довжині позначеної лінії. Це гарантія того, що горизонтальні рядки будуть спостерігатися незалежно від крапель у розмірах плитки.
  • Остаточне вирівнювання виробляє правило:
READ  Пробковая подложка под ламинат укладка

Коли є такі моменти, то вам доведеться освоїти нові навички і щось придумати.

Де почати покласти плитку: від підлоги або стін?

Облицювання підлоги

Оскільки ремонтні роботи починаються вгору, перш за все, потрібно зв’язати з плиткою підлоги ванної кімнати. Ви можете почати роботу відповідно до одного з наступних принципів:

  • З далекого видимого кута. Це традиційний метод. У цьому випадку перший елемент облицювання складається з самого перегляду, тобто з кута, який розташований навпроти стіни з дверима. Якщо ж ця зона буде закрита ванною або душовою кабінкою, доцільність такого принципу частково втрачається.
  • З порога. Це найпоширеніший метод. У цьому випадку процес укладання плитки починається з кута, близька до дверей. Раціональність використання цього способу обумовлюється тим, що дальню частину ванної кімнати приховує сантехніка.
  • Від центральної мітки. Цей метод надзвичайно рідкий і більш підходить для просторових ванних кімнат з відкритою центральною зоною. У той же час меблі та сантехніки повинні бути розташовані уздовж стін, щоб можна було приховати виходу. Центр ванної кімнати визначається шляхом застосування розмітки. Необхідно визначити центр кожної стіни і витратити найможливіші риболовлі в цих точках. На точці перетину і буде розташований центральний суглоб з чотирьох плиток, з яких починається покладання.

Основні принципи укладання плиток на підлозі

Укладання плитки у ванній кімнаті, робота над підготовкою основи.

Основою, для якої укладання плитки повинна бути підготовлена ​​в найбільш ретельному шляху. Якість подальшого облицювання залежить від. Робота з підготовки роботи часто входить до вартості. Перш за все, видаляються пил, бруд та інші речовини, здатні погіршити щільність регулювання. Рекомендується попередньо встановити шар гідроізоляційних матеріалів і лише потім почати вирівняти фундамент. Слід пам’ятати, що кладка керамічної плитки до підлоги або іншої поверхні з різницею товщиною шарів укладання може викликати тріщини.

Різні варіанти для укладання плиток вимагають достатнього світла для своєчасного виявлення дефектів і тріщин. Бажано, щоб освітлення, де виробляється кераміка, є більш інтенсивним, ніж планується використовувати в майбутньому. Зазвичай перед укладанням кераміки використовують різні типи яскравих прожекторів.

READ  Резервний резервуар для опалення замкнутого типу

Тип виду та характеристик

Перед тим, як покласти плитку, підлогу слід ретельно висушити і очистити віник і пилосос. Потрібно позбутися будь-яких плям фарби та інших забруднюючих речовин, оскільки вони запобіжні з високою якісною адгезією клею з поверхнею. Потрібно видалити всі нерівності підлоги, а відмінності у висоту до усунення, створення нової стяжки.

Стіни також слід очистити від будь-яких старих покриттів, а потім оштукатурити під маячки, армувавши будівельною сіткою. Але покласти стіни і принести їх гладкість “в нуль”. грубу поверхня штукатурки забезпечить найкращу адгезіючу композицію. Невеликі висоти відмінності також не будуть важливою проблемою, клей для плитки дозволить вирівняти недоліки рельєфу високим рівнем 1-3 мм, і вибирається спеціалізований склад.

Купити систем вирівнювання плитки означає, щоб уникнути нудних проблем!

Як правило, власник квартири не здатний самостійно здійснюючи ремонт вперше, зробити облицювальні роботи на високому рівні. У зв’язку з цим виникає ряд негативних моментів, безперервні умови для подальшого місця проживання. Між швами плиток, укладених криво, відбувається накопичення бруду, і приміщення втрачає всю свою красу та естетику, крім того господині доводиться регулярно забиратися в ньому. При піддані важким предметом, меблі та навіть ноги на плитці, викладені, фіксуються чіпси. У цьому випадку повторне ремонт неминуче, і це додаткові фінансові витрати та час. Ще гірше, якщо ви і ваші родичі постійно стикаються, падають і отримують травми. Цей стан справ навряд чи організувати когось! Все це можна уникнути за допомогою систем вирівнювання плитки, що дозволяє створювати бездоганно гладку поверхню та геометрично правильні шви.

Як правильно укладання або укладання плитки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS