Як приготувати стіни під Fliesline шпалери

Підготовка стін

Чи необхідно просувати стіни, перш ніж приклеювати шпалери? Так, якщо це не зроблено, навіть найвищий клей якості не допоможе покращити адгезію. Особливістю флілінових шпалер полягає в тому, що вони можуть клеїтися на будь-якій поверхні: бетонна стінка, штукатурка та шпаклівка, гіпсокартон, пресовані дерев’яні плити (OSB, фанера, ДВП). Однак перед клеєм флізелін шпалери під фарбуванням, стіни готуються за такою схемою:

 • Очищення з попередньої обробки: шпалери, штукатурка, розбішання або фарба.
 • Перевірка любові стін за допомогою правила або рівня. Якщо краплі виявили більше 10 мм на рівні 2 м, виїмки та виступи більше 5 мм, необхідно вирівняти стіни. Для того, щоб задовольнити звичайну шпаклівку. Після сушіння поверхня згрупована наждачним папером.
 • Далі стіни очищаються від пилу та бруду, плями, якщо вони, видалені.
 • Заключний етап підготовки стіни – грунтовки. Праймер допоможе покращити адгезію між стінкою та флітиновими шпалерами, зміцнити основу, а також зменшить потік клею.

Грунт буде закривати пори у стіні, тому стінка не буде настільки інтенсивно поглинає вологу з клейової речовини. Грунтовка виконується у двох шарах з сушильними розривами. Для роботи потрібна ролик і щітка. Всі поверхні обробляються, навіть важкодоступні місця.

Вся подальша робота може бути запущена після остаточної сушіння другого шару грунту. На цій обробці стінки до завершення.

Підготовка до склеювання флілінічних шпалер

Необхідні інструменти

 • лазерний рівень;
 • Рулетка 5м;
 • Спеціальний ролик з довгою купою;
 • Пластиковий шпатель: який повинен мати м’який край для ідеального порядку шпалер;
 • Щітка: служить для згладжування шпалер пасти;
 • гострий ніж для різання шпалер;
 • Спеціальна сітка для видалення надлишкового клею з ролика;
 • вузький металевий шпатель;
 • Два відра: для клею та чистої води;
 • піна губка;
 • олівець.

Підготовка та маркування стін

Спочатку необхідно перевірити та підготувати поверхні стін до зарплати. Відмінна поверхня для флілінових шпалер Наклейки можуть бути: Папір, дерево, гіпсокартон, ДСП, штукатурка, бетон та інші подібні матеріали.

Порада: колір стін стін для шпалер наклейки повинен бути однорідним. Бажано, щоб поверхня поверхні не дуже відрізняється від кольору пофарбованих шпалер.

Примітка: Flizelin тонкий, тому базовий колір може бути помітним.

Підготовка стін до склеювання починається з очищення поверхні від старих шпалер, бруд та ліквідація дефектів. Бажано видаляти стару фарбу. У крайніх випадках ретельно лікуйте пофарбовану поверхню з наждачним папером (середній калібр). Підготовлена ​​поверхня повинна бути оброблена грунтором.

Шпалери Flizelin мають гладкі високоякісні ребра. Це дозволяє застосувати метод наклейки “онлайн”. У той же час, візуально сусідні панелі виглядають майже без шва як одного полотна. Оскільки шпалери Phlizelin найчастіше виробляє більш широкий формат, то ми подивимося, як закріпити широкі флілінічні шпалери. Робота краще почати з кута кімнати. З кута кімнати на відстані 1 метр строго вертикально за допомогою рівня ми виконуємо приблизну лінію.

Мета розмітки: Коли шпалери наклейка точно дотримується вертикальних ліній. З рівнем строго вертикальних ліній наносять по всій стінці в 1 вимірювальні кроки. Стандартна ширина шпалер Phlizelin становить 1,06 м. Тому, як правило, певний запас ширини створюється, коли наклейка. Тоді зручно використовувати його при оформленні ясного з’єднання в кутах кімнати.

Застосування строго вертикальної приблизної лінії. Фото. Квответ.Ро

Підготовка шпалер

Отже, розмітка поверхні під шпалери готові. Наступний етап – Підготовка шпалер для наклейки. Ми рекомендуємо скоротити шпалери негайно на всіх стінах кімнати. Складність різання залежить від шпалери.

READ  Полицю під телевізором на стіні роблять це самостійно

Якщо док не потрібний, різання труднощів не викликає. Єдина примітка: перед різання наступного шпалери, виміряйте висоту стіни в різних точках (наприклад, після 30 см). І лише переконавшись, що висота стін однакова скрізь, вирізати заготовку бажаних шпалер.

Якщо ви закріплюєте шпалери з великим малюнком, шпалери вимагатиме вибору креслення. Дізнайтеся, який тип фітингу, для шпалер, ви можете просто подивитися на піктограму на етикетці. При маркуванні дивитися малюнок збіглося. Для цього ви періодично повинні перемістити наступну заготовку вгору або вниз. Головне, щоб уникнути помилок і запобігти вам, щоб ви повинні грати шпалери знизу або зверху.

Наприклад: розмір фітингу становить 48 см, а висота кімнати становить 2,5 метрів. У цьому випадку, згідно з правилами різання, довжина кожного заготовки повинно бути множинним номером 48, але обов’язково більша висота кімнати. Для нашого випадку: необхідна довжина заготовки 2, 88 м.

Після математичних розрахунків ми продовжуємо скоротити. Право на підлогу, чиста поліетиленова плівка або добре моя підлога. Частина обличчя вниз прокатки рулону шпалер. Вимірюють 2 м 88 см (з маржі для придатності) і зробити зшивання ножем. Потім, на місці, шпалери згинаються, щоб збігатися з вигнутою частиною і основними дно-панелями. Всі перевірки, вирізати листовий шпалер.

Ми піднімаємося на наступний аркуш шпалер, повернувши його до однієї сторони, що і попередній. Потім перевірте коригування креслень двох ободних оболонок: дно, лежачи на підлозі, а верхній різання, зігнуті краю. Контролювати, ми знаходимо і візуально виділяємо помітний шматок малюнка. Ми намагаємося поєднати обидва заготовки для цього малюнка. Якщо все виконується правильно, перейдіть до приготування наступної заготовки.

Спеціальна настільна маркування шпалери. Фото. Мега-анут.Ro

Підготовка клей

Який клей клей флієрин шпалери? Для наклейок шпалер Phlizelin, необхідно вибрати якісну клейову композицію, призначену для шпалер Fliselline. Його технологія приготування прості. Для цього, у необхідних інструкціях, невелика кількість води з тонким квіткою поступово виглядає низьким порошком, енергійно перемішуючи суміш. Дайте суміш протягом деякого часу, а потім знову змішуйте і видаліть грудки, якщо хтось з’явився. Клейовий клей суміш.

Алгоритм прилипання на стіни своїми руками

Перший клей ткані стіни. Ширина обробленої поверхні більше, ніж ширина рулону. Змащення потребує спеціального м’якого ролика або широкої товстої кисті. Підготовка смуг, враховуйте необхідність налаштування креслення. Клей Phlizelin Шпалери повинні приєднатися.

Крок 1: Настінний маркування та маркування

З вікна вимірюється ширина рулону, а рівень або грабунок проводять вертикальну смужку. Це орієнтир, так що фрагменти та суглоби гладкі. Поклавши стіну по всій довжині, ви можете визначити необхідну кількість твердих смуг, які заздалегідь нарізані.

Етап 2: Підготовка шпалер

Якщо шпалери Phlizelin склеєна без відповідності шаблону, фрагменти відрізані невеликою маржею по довжині (5-7 см більше висоти стелі). Коли потрібно, щоб відповідати шаблону, запас виготовлений великим на значенні, вказаному на упаковці флілінічних шпалер, навпроти відповідного символу.

Етап 3: Друк

Процес склеювання починається з вікна. Застосування фрагментів, потрібно забезпечити вертикальний. Для цього покладіть маркування на стіну.

При стиклі флізеліну шпалери клей охоплює тільки стіну. Якщо тканина важка (з вініловим покриттям) може знадобитися застосувати клей і на стіну і на шпалери.

Прокатка ролика або згладжування тканиною, натискайте середину смуги по всій довжині, попередньо розгорнуті шпалери.

Залишки повітря та надлишок клею відводять від осі до краю, які прокатують вузький спеціальний ролик для щільної зчеплення. Ні.

READ  Как вывести трубу через стену

Етап 4: Оздоблення

Всі виступаючі частини фрагмента обрізаються шпалерами. Так що розріз був гладким, до лінії різання застосовується широкий металевий шпатель. У нижній частині ви можете залишити шпалери, як це, тому що після встановлення плінтус, приховуючи дефекти.

Необхідні інструменти та матеріали

Перед приклеюючи шпалери Phlizelin, вам потрібно:

 • Видалити колишнє покриття (якщо це);
 • закрити гнів нерівності;
 • ретельно проходять стіни;
 • Вимкніть живлення, зовнішні розетки.

ВАЖЛИВО: дбайте про високоякісний грунт, інакше гарантує зчеплення шпалер з стіною, не буде випущена.

Вимірювання та приладдя здійснюються за допомогою рівня та довгих ліній. Існує ще простий олівець, губка, бавовна, вода, і, звичайно, необхідна кількість шпалер та фрілінічного клею у потрібному обсязі. Якщо запланований великий ремонт, а не просто прилипає шпалери, обов’язково візьміть лазерний рівень, а не гідравлічний. П’ятиметрова рулетка краще, ніж три метр, оскільки це набагато більш практично. Ролик повинен мати довгу купу, а шпатель доцільно купувати пластик, з м’якими краями. Він буде кип’ятити шпалери, як це повинно.

Губка повинна бути прийнята піна. Також буде потрібно буде потребувати м’якої щітки, за допомогою своєї допомоги ви можете згладити вставлені шпалери у випадку нерівностей. Корисний аксесуар – це сітка, яка спрощує очищення роликів з надлишку клею. На додаток до гумового шпателя, ще один, вузький з металевим лезом. Також необхідно приготувати два відра: один під клеєм, інший під чистою водою (краще використовувати пластик).

Як закріпити шпалери Phlizelin

ВАЖЛИВО: Не використовуйте занадто багато клею для шпалер, інакше листи гіпсокартону можуть розділити і деформувати.

Як підготувати стіни до шпалери

Закрийте стіни флізеліну в кутах кімнати, можуть бути без допомоги фахівців, але треба бути більш обережним, ніж при роботі з основним простором. Не покладіть полотно рівномірно до обох стін, тому що така смуга майже напевно розтягується і розриває. Якщо ви поклали точку вузьку частину тканини і проводять вертикальну лінію через це, розмітка буде більш точною.

Іноді вони все ще вирішують прилипати шпалери Fliesline для склопластикових шпалер. Для того, щоб оцінити, чи варто ризикувати взагалі, подивіться, як нараховується візерунок тиснення. На вершині опуклим орнаментом постійно вставте новий шар, в принципі не буде працювати. Ніколи не клей Фізелін на паперовій основі, оскільки він не справляється з таким великим навантаженням.

Частина флілінових шпалер – Текстиль, їх зовнішній шар утворюється різними тканинами, наприклад, шовком. Білизна має сенс вибирати, це практично і відносно дешево.

Енутне покриття допоможе маскування навіть досить серйозних дефектів стіни, і відчувається, коли вам потрібно прикрасити, скільки, скільки, щоб ізолювати кімнату та захистити його від сторонніх шумів. Flizelin шпалери на фарбованих стінах можна вставити власні руки, але це вимагатиме ретельного та перевіреного навчання.

Виберіть шпалери

Цей тип продукту включає в себе додатковий контакт частини обличчя з лакофарбовим матеріалом, тому вибирайте будь-які шпалери, які ви не можете. Наприклад, є кілька видів продукції:

Перші два варіанти мають тонкий захисний вініловий шар. Продукти на базі Flizelin набагато сильніше, довговічні і краще. Так, і клей таких шпалер під фарбуванням, з вашими руками, набагато простіше і зручніше.

Скляні вікна не менш популярні. Вони сильні, довговічні, практичні та красиві. Часто застосовуються не тільки в квартирах, але й для офісного простору. Тому, якщо ви хочете перефарбувати шпалери з лакофарбовим матеріалом, потрібно використовувати один з варіантів, наданих вище. Ви навіть можете уточнити консультант, якщо вам сподобається варіант для цієї мети.

Типи флізеліни

Повністю складається з флізеліну

Зазвичай цей тип купується під фарбуванням. Їх можна відрізнити на своєрідній текстурі, що нагадує штукатурні або недбалі штрихи.

READ  Як виправити картину на стіні без буріння

Вініл на основі Flizelin

Як випливає з назви, синтетичний матеріал тут служить основою, на якому застосовується малюнок, або будь-який орнамент.

Робота з різними поверхнями

Перш ніж запустити знімки стін, шпалери слід визначити, з яким типом поверхні доведеться працювати:

 • Якщо стіна виготовлена ​​з гіпсокартону, то, незважаючи на те, що поверхня в цьому випадку досить гладка, вона відрізняється пористістю. Потрібно виконати додаткове згладжування гіпсокартону, тоді як ви повинні розглянути доступні численні шви в суглобах суглобів. Рекомендується використовувати норму, але з мінімальним споживанням матеріалу.
 • Обробка бетонної стіни займе більше часу. Тут використовується грунтовка, штукатурка, а в деяких випадках шпаклівка. Суміш грунту покращує зчеплення. Проблема обробки бетонних поверхонь є темним кольором основи, що не дуже добре, якщо ви збираєтеся клеюйте світло шпалери. Використання шпаклівки прийде до порятунку.

Бетонні бази не рекомендуються для клеючого паперу шпалер:

 • Цегляні поверхні не відрізняються, тому їх підготовка займе набагато більше часу. Існує довга робота, яка включає етапи вирівнювання за допомогою штукатурки, застосування розчину для праймера, штчева. Перегляд сумішей продаються у готовій формі в спеціалізованих магазинах. Для отримання високоякісного розчину при розведенні сухої суміші з водою краще використовувати змішувач. Використання штукатурки не завжди необхідно. Якщо стіна суха і без порушень, то ви не повинні витрачати гроші на цьому етапі.

Що стосується шпаклівки, це допоможе належним чином забезпечити шпалери. Після закінчення цього етапу обробки, шліфування стіни.

 • Пластини OSB схожі на попередній тип бази, тому для обробки їх стоять таким же чином. Це включає оздоблювальні суглоби між пластинами. Підготовка стін з OSB та ДСП здійснюється спеціальним типом шпаклівка. Ремонт у новому будинку не завжди виконується ефективно, тому часто власники житла в новому панельному будинку стикаються з такими ж проблемами, як орендарі старих будівель. Часто виникає, що сторони панелі не є гладкими. Експерти рекомендують використовувати кілька шарів штукатурки, перш ніж приплив шпалери.

Існує можливість дотримуватися шпалер на Faneru. У цьому випадку підготовча робота складається з попередньої заявки грунтового шару

Далі ви повинні звернути увагу на шви між полотном. Необхідно посилити їх, інакше дефекти будуть зміщені через шпалери. Найкраще для такого типу поверхні, щоб склеювати шпалери з флізеліну, оскільки їх щільність дозволить вам приховати можливі незначні порушення та шорсткість.

Грунтовка

Новачок у встановленні шпалер можуть знайти цей крок додатково. Але професійні обробки навряд чи рекомендуються нехтувати грунтуючим базою.

 • Завдяки використанню грунту, якість поверхні поверхні суттєво збільшується, вона виробляє тонну плівку, яка покращує адгезію інших матеріалів з стінкою;
 • Грунт у поєднанні з антисептичними засобами допоможе захистити стіни від грибка та форми, яка не тільки псує зовнішній вигляд, але також здатну шкодити здоров’ю;
 • У процесі грунту, частинки пилу та різних малих забруднюючих речовин додатково видаляються, які перешкоджають іншим матеріалам найкраще у контакті з основою.

Якщо стіна має невелику шкоду у вигляді тріщин, а грунтовка не може повністю ввести їх, необхідно трохи розширити їх з долотом і молотком. Це може здатися дивним, але саме таким чином, що грунтовка буде надійно проникнути всередину і повністю вражає їх. І від тріщин буде легко позбутися наступного етапу.

Як приготувати стіни під Fliesline шпалери
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS