Як приховати кабель HDMI у стіні

Здається, телевізор висить кривий

Всі роботи закінчуються: отвори пробурені, болти скручені, розширені кабелі, телевізор призупинено. І ось ви дивитеся на нову телевізійну панель на стіні, але щось не так … Телевізор висить кривий! І що робити? Свердлити? Кричати або плакати? Нічого з цього. Майже завжди є спосіб вирівнювання телевізора на кронштейні. Майте на увазі, що телевізор не завжди винен: крива стелі, підлогу та стіни створюють ефект підвісного телебачення.

Маленький рівень будівництва завжди корисний у фермі

Вирівняйте телевізійні руки. Насправді. Це часто допомагає. Просто потрібно взяти до панелі з боків і злегка нахил у потрібній стороні. Все залежить від того, наскільки болти затягуються. Якщо вони витягуються, то існує кілька шансів. Незалежно від того, ви повинні уважно діяти – ви не повинні висять на телевізорі (може падати).

Послабити, рухатися, затягуйте. Видаліть телевізор, послабити болти на частину відповіді, яка додається до самого телевізора, і перемістіть його вгору і вниз. Затягніть болти назад, повісити телевізор і подивитися, що сталося. Якщо це не допоможе, вам доведеться знову зняти телевізійну панель і зробити те ж саме з основою на стіні.

Імпровізація. Якщо нічого не допомогло – настав час показати шовком. Наприклад, ви можете трохи посудити кронштейн отвори, щоб з’явитися з підсвічуванням до однієї з боків. Просто не потрібно нервувати, роблячи величезні отвори та портовий кронштейн. Якщо випадково дірка виявилася занадто великою, ви можете купити пральну машину і покласти його.

Всі поради даних є досвідом, отриманим роками та сотнями телевізорів. Деякі з Рад дуже корисні, але вони не знаходяться в інструкції з експлуатації. Якщо у вас є бажаний інструмент, дві години вільного часу та терпіння, то ви можете повісити телевізор. Як за час, це може бути необхідним для цілого дня – все залежить від складності установки. Іноді це мудріше найняти фахівця, який буде робити все за 20 хвилин.

Як приховати дроти у стіні

Варіант сховати шнури в стіні – безпечний, але найчастіше споживаючи, що вимагає ремонтних робіт. Цей метод актуальний при вході до нового житла або на етапі капітального ремонту, коли плани заміни внутрішньої проводки.

З бетону

Нам доведеться почати ремонт, оскільки це не без інсульту в стіні, в якій кабель, придатний для телевізора, буде прихований. Метод – це витрати на оплату праці, але з його перевагами: проводка не плутає під ногами, це не зашкодить їй вихованця і не отримає цікавої дитини.

Мінус Метод – необхідність ремонтних робіт. Маленький, хто хоче зіпсувати стіну оформлення лише для того, щоб замаскувати кабель.

Прихована проводка в стіні – процедура:

 • По-перше, є місця на стіні, де буде розташований телевізор.
 • Візьміть форму кронштейна. Такі довідкові частини багато, а деякі з них можуть бути незручними для облицювання шнурів.
 • Кронштейн намагається на стіні і подивіться, скільки місця залишається до краю. Буде розетка.
 • Заходи, зроблені раніше, переносяться на стіну.
 • Озброєний шліфувальником скручених 2 вертикальних смуг, глибина близько 2 см. Між ними має бути 3 см.
 • Скоробні порожнисті з взуття, щоб остаточно утворити їх.
 • Свердла з діамантовими короновими отворами для розетків.
 • Проводка, що надходить на телевізор, розміщується в черевиках та фіксується з пластиковими дужками, щоб він міцно сидить під час вирівнювання стіни.
 • Слідуючи за схемою, кабель постачається до виходу, і вона встановлюється в гнізді.
READ  Малюнки на стінах будинку роблять це самостійно

Закрити взуття може бути штукатуркою штукатуркою, після чого вона залишається відокремленою стінами. Далі горуйте кронштейн, закріпіть до нього телевізор і підключіть дроти.

Таким чином, ви можете приховати додаткові дроти.

Від гіпсокартону

Варіант простіше, але й вимагає використання інструментів, а точніше – людей. Для видалення дротів, 2 отвори виготовляються в стіні:

У першій дірі самі дроти, приховані гіпсокартовим листом, затвердіють, а через другий вони підсумовуються до мережі. Для реалізації цього методу плінтуси рекомендуються з кабелем (інакше існує шанс пошкодити декоративний оздоблювальний елемент).

HDMI Кабельне місце розташування

Підключення більшості моделей HDMI-Sockets Legrand не вимагає глибокого знання про місцезнаходження та призначення всіх контактів цього роз’єму. Однак у деяких випадках ця інформація може бути надзвичайно корисною. Це особливо важливо, коли використовується для передачі відеосигналу кабелів, які не мають стандартних роз’ємів, або “кручена пара”.

Розташування роз’єму стандартного А зображено на малюнку:

 • 1-9 – три окремі канали для передачі сигналів.
 • 10-12 – виконання синхронізації.
 • 13 – Переклад керуючих сигналів.
 • 14 – заповідник.
 • 15 – 16 – Дисплей даних.
 • 17 – Захист від перенапруги.
 • 18 – їжа.
 • 19 – управління напругою.

Як видно з малюнка, верхні контакти позначені непарними числами, нижче, відповідно, навіть. Під час підключення міні-HDMI-роз’єму, призначення контакту та їх нумерація зберігаються. Єдина відмінність – це місце їх у одному рядку.

Як приховати дроти з телевізора на стіні – прості рішення проти нестандартних ідей

Ласкаво просимо до всіх, хто подивився на нас в Інтернеті. Наш портал пов’язаний з проблемами електрик, але ми не забуваємо періодично говорити про речі, пов’язані з нею побічно, що, однак, не менш важливо в нашому повсякденному.

Вибір сьогоднішньої теми впав на телевізор на кронштейні, а саме, як приховати дроти з телевізора на стіні. На перший погляд, може здатися, що питання не настільки складно, але навіть найбільш гарячі скептики щодо читання матеріалу відкриється для себе щось цікаве і нове. Отже, вигнав!

Правила підключення телевізорів

Розміщення стін телевізора – це ідеальне рішення для інтер’єру, тобто телевізора ще бездротовим. Подумайте, ніж закрити дроти на стіні, що розтягується на телевізор, оскільки вид на висячі кабелі не додає естетичного дизайну кімнати.

Прихована проводка не порушує привабливий тип ремонту, він виглядає естетичним і завершеним.

Впровадження цього завдання повинна бути здійснена з урахуванням певних правил проводки та підключення:

 • Повільно подумайте про розташування телевізора або телевізора, щоб мати можливість розрахувати кількість кабелю для підключення.
 • Відповідно до місцезнаходження телевізора, сплануйте розташування розеток та розташувань кабелю;
 • Купуйте лише високоякісні кабельні продукти, щоб уникнути його швидкої допомоги;
 • Кабелі та дроти, придатні для телевізора, не повинні розтягуватися для вільного з’єднання з роз’ємами.

Як сховатися на дроті з телевізора: Методи декорації

Найпростіше і найбільш оригінальне рішення на питання, як красиво приховати дроти на стіні, є різними варіантами для маскування на відкритому повітрі. Його можна сховати для кабінету, штори, живих рослин. Якщо телевізор знаходиться під телевізором, висячі дроти повинні бути розміщені у вертикальному полі, з якої будуть залишатися невеликі полиці. Таким чином, ви можете отримати естетичний та функціональний дизайн.

READ  Зазор від стіни при укладанні ламінату

Хороший ефект дає декоративні пластикові панелі, дерево, шкіра або метал. Вони можуть відрізнятися різними формами і розміром, повністю закриваючи стіну або частково, приховуючи лише кабельні вироби. Він має оригінальний тип декоративної оформлення стін, облицьований натуральним каменем або штучною цегли в зоні телебачення. Різні варіанти дизайну відображаються у виборі фотографій, які чітко ілюструють, як маскуватися на стіні дроту з телевізора.

Кабелі не потребують невидимих. За допомогою дизайнерських трюків вони можуть бути перетворені в елементи прикраси. З цією метою використовуються спеціальні ящики, силіконові накладки різних конфігурацій, різні матеріали виготовлення та кольорового дизайну, а також фігурні елементи.

Зовнішній кабельний маскування – це найпростіше рішення питання

Для кімнати Loft стилю ви можете використовувати канали, які імітують цегельну роботу. Органічні будуть виглядати декору з малих металевих конструкцій. У стилі високотехнологічної композиції телевізійних гілок виступає у вигляді труб. Провід у цьому випадку фіксується до стіни з нігтями або гвинтами.

У класичному номері ви можете повісити телевізор на стіні через елементи дерева. Така реєстрація також підходить для країни сільських напрямків та провансів. Композиція може бути додана метеликами, птахами, квітами. Буде цікаво виглядати як маленький паркан з зростаючим чагарником.

Як повторно організувати дроти з телевізора на стіні: Стильні дизайнерські рішення

Від дротів ви можете розміщувати на стіні оригінальний склад певної теми. Однак, що креслення виглядає повним, кабельні вироби повинні мати достатню довжину. Процес починається з застосування ескізу зображення на стіні з простим олівцем. Вирішення Як сховатися на кухонних дротах, варто використовувати фігурну технологію скручування, яка дає хороший візуальний ефект. Для цього, нанесення дротів, на стіну ви можете викласти геометричну форму.

При оформленні дроти, потрібно звернути увагу на елементи фіксації, вони не повинні порушити цілісність кабелю

Якщо кабель має невелику довжину або складний орнамент, не вписується до існуючого інтер’єру, ви можете виконати оригінальну обшивку за допомогою дротів. Спеперативно вигляд зелених рослин, прикрашених об’ємними паперовими квітами. Використовуючи телевізійний або комп’ютерний дріт, ви можете створити імітацію гілки дерева та прикрасити його листям. Якщо кабель має значну довжину, ви можете викласти викладання всього дерева на стіну.

Надайте яскравість та оригінальність до інтер’єру, дозволить складний візерунок на стіні, створений з кабельної продукції

Важливо розглянути колір вагона закінчує, щоб це гармонія з дизайном стін. Фігура може бути прикрашена різними елементами декору

Це можуть бути тематичними наклейками, якими, предмети ручної роботи, декоративні нитки та гірлянди. Фото показує різні цікаві способи, як у квартирі приховує дроти з Інтернету та інших методів.

Як приховати кабель HDMI у стіні/будівельних трюках

Вирішити проблему, як у коридорі, щоб приховати дроти, допоможе втілення надзвичайної версії допоможе. Це створити з дерев’яних заготовок огорожі, що піднімається над плінтусом, а потім кабель. Всі предмети закріплені на стіні за допомогою двосторонньої стрічки. Для оригінальності ви можете виконати різнобарвний паркан.

Приховати дроти в спеціальних декоративних коробках, вибраних під кольором підлоги або меблів

READ  Розбирання стінної оболонки від керамічної глазурованої плитки

Вентилятори незвичайного дизайну доведеться скласти імітацію електростанції, до якої проводять дроти, встановлені на стіні. Цей параметр дозволить не тільки творчо, щоб замаскувати дроти, але також створювати базу даних для навчання дітей.

Безпечний, але займаючи багато часу та фінансів, спосіб закрити шнур – приховати його всередині стіни. Прихована проводка не порушує привабливий тип ремонту, він виглядає естетичним і завершеним.

Якщо розділ з бетону перебуває на місці установки – не робіть без прилипання. Це нелегке, запитне рішення, яке виходить лише ті, хто розпочав капітальний ремонт, і на етапі проекту закінчити, згадав бажання повісити телевізор на стіні і приховати шнур від нього.

 • Для цього необхідно чітко намалювати схему, де проводять дроти, їх початок та вихід маршруту.
 • Інсульт у стіні суворо по діагоналі або вертикально до найближчої випускної або з’єднувальної коробки.
 • Якщо стіни вже були позначені електричними кабелями у стіні, перш ніж запустити роботу, рухатись до обладнання для виявлення прихованої проводки.

Все набагато простіше, якщо вам потрібно розмістити телевізор, на стіні гіпсокартону. Потім помістіть відстань від кронштейна до найближчих розеток, і розтягніть дріт у порожнину стіни для будівельного матеріалу.

Як приховати дроти з телевізійної стіни

Як приховати дроти на стіні без їхнього удару? Один з найпростіших варіантів, а скоріше шумно у продажах і запиленому. Курс дії буде залежати від матеріалу, з якого здійснювалася поверхня.

Стінка бетону

Для того, щоб прокласти канал під проводами, буде випуклість або болгарська.

 • Спочатку потрібно розмістити місце, де буде проведено інсульт;
 • Потім зробити кілька отворів;
 • На лінії майбутнього каналу всі залишки будівельних матеріалів видаляються шліфувальником або пеноратором;
 • Всі доступні дроти входять до результату Groove та підключаються до телевізора – ви повинні перевірити напругу дротів та при необхідності регулювати канал;
 • Паз повинен бути закладений гіпсом, який продається у будь-яких магазині будівельних матеріалів;
 • Після цього стіна повинна бути повернута до старого зовнішнього вигляду, проводячи фінішну обробку.

Від гіпсокартону

Простіший спосіб видалення кабелів. Однак це також потребує випукування або болгарської. З їх допомогою вам потрібно зробити отвір для телевізора та на місці, де стінка з’єднується з плінтусами. У першій дірі необхідно перетворити всі дроти, щоб приховати їх за листом гіпсокартону. Другий отвір необхідний для того, щоб принести кабель до джерела живлення. Серед іншого, плінтус приховує інші шнури, такі як телефон або з Інтернету.

Як приховати дроти з телевізора – це прості та практичні способи

Телевізори, як і більшість побутової техніки, працюють з мережі. Телевізор з’єднується з виходом 220 В, а до нього, сам дріт, переклад телебачення, не рахуючи інших пристроїв, таких як цифрова консоль, DVD-програвач, SoundBar. В результаті, навіть якщо телевізійний ресепшн призупинено проти стіни, щоб зберегти естетику кімнати, до нього подається купа кабелів, що незмінно зіпсує сприйняття. Стаття буде говорити про те, як приховати дроти з телевізора, як простих практичних шляхів, так і за участю дизайнерської думки.

Як приховати кабель HDMI у стіні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS