Як прикріпити монітор до стіни без кронштейна

Як повісити телевізор

Перед тим, як висить телевізор на стіні з власними руками, важливо вирішити вирівнювання сукупності. Відповідно до існуючих стандартів, нижній край пристрою повинен бути на відстані 0,7 м до 1 м з підлоги. Якщо TELIK буде куплений на кухні, то розташування його під стелею буде найкращим варіантом. Однак є й інші варіанти розміщення телевізора на кухні.

Не хвилюйтеся, якщо відповідне місце трохи вище, ніж рівень ока – ви можете налаштувати нахил за допомогою косо-ротаційного кронштейна. Найкраще вибрати цей: він може налаштувати положення пристрою для максимального комфорту під час перегляду, а спина буде залишена для розміщення дротів.

Важливі правила установки

Як повісити монітор на стіні ? Найдешевший і швидкий шлях !!!

Початок випливає з дослідження стіни. Це може бути бетон, цегляна, дерев’яна або гіпсокартон. На останньому варіанті для виправлення телевізора не варто – з вірогідністю 99% після того, як він зламається шматок такої стіни та розриву. Знати матеріал, з якого виготовляється стінка, необхідна для розуміння того, який свердла буде потрібно для отримання отворів. Але турбуватися про кріплення, щоб закріпити кронштейн до стіни, а телевізор, це не обов’язково – все, що вам потрібно в наборі підвіски та телебачення.

Важливий! При визначенні місця кронштейна на стіні розглянемо наявність прихованої проводки та відстані до розеток. Також не забувайте, що неподалік не повинно бути нагрівальних пристроїв.

Телевізор, що висить на кронштейні

Щоб не зламати голову, як повісити телевізор на стіні з кронштейном, вам потрібно буде зробити прості кроки.

 • Покладіть точку під крейдою вниз на стіну. Для цього виміряти стрічку від отворів для кронштейна на задній панелі пристрою до нижнього краю. Потім позначте від підлоги 1 м, отриманого при вимірюванні на телевізорі. Ви отримаєте висоту, на якій буде пробурено нижні отвори для кріплення. Після цього пункту, проведіть горизонтальний, використовуючи рівень.
 • Тепер прикріплюйте монтаж (стіну) для телевізора, так що побита лінія проходить через нижні отвори підвіски.
 • Наступним кроком буде показано через отвори в монтажних місцях для буріння.
 • Перш ніж встановити телевізійний кронштейн для підготовленої стіни, у деяких випадках потрібно перевірити сайт встановлення для прихованої проводки (за допомогою спеціального інструменту). За допомогою свердла (і краще – Peuorator) свердла отвори на тегах.
 • У отриманих отворах за допомогою головоломки молота.
 • Прикріпіть кронштейн до стіни і затягуйте болти (у деяких випадках – самонарізані гвинти) у коштовних колячках з ключем.
 • Після того, як кронштейн надійно фіксується, можна використовувати сторону довідку, принести пристрій на кріплення і повісити на нього.

Телевізор, що висить без кронштейна

Плоскі телевізійні панелі з діагоналлю 42 “(і особливо великими розмірами) готові до установки без використання спеціальних світильників. Виробники пристроїв вже надали, як повісити телевізор на стіні без кронштейна. Для цього, на задній панелі пристрою зроблено спеціальні “вуха” (канавки). Тому встановлення телевізора з “вухами” не сильно відрізняється від висячого зображення або дзеркала. Головне, що кріплення відповідають вазі пристрою. Якщо вуха для висячих не надаються, то ви можете зробити кріплення своїми руками.

Як приховати дроти

Вирішення, щоб повісити телевізор на стіні, користувач, безумовно, подумав про те, як приховати дроти. Очевидно, якщо вони просто зшивають, то вся краса цього методу зменшується до ні.

Ще на стадії ремонту варто розглянути місце, де буде телевізор у майбутньому. Бажано розмістити електричну розетку та гніздо антени. По-перше, краще зробити кілька: вам, можливо, доведеться підключити розумну консоль з зовнішньою силою або іншим обладнанням. Якщо телевізор стоїть під телевізор, частина розеток може бути встановлена ​​на відстані 30 см від підлоги та пару більше прямо за екраном.

Порада! Попередньо передбачити заздалегідь, що саме буде підключено до телевізора, це досить складно, так ідеально треба подбати про наявність 5-6 торгових точок. Це число, очевидно, достатньо для будь-яких пристроїв, які можуть знадобитися в майбутньому.

Якщо ремонт вже зроблено, дріт для дротів прийде до порятунку. Це може бути нейтральним білим або прикрашеним у внутрішніх тонах. Якщо є вікно поруч, кабель може бути прихованим за завісою, підняти розетку до стелі, і покласти його на карниз.

Нижче наведені цікаві ідеї для прикрас дротів.

Рекомендації від фахівців

Наступні поради отримуються з спеціалістів служби, які займаються установкою та конфігурацією телевізійного обладнання. Завдяки цим рекомендаціям ризик виконання телевізійної підвіски на стіні неправильно зменшується до мінімуму.

 • Вибір кронштейна повинен бути здійснений обов’язково з урахуванням ваги та діагонального телебачення.
 • При виборі кронштейна з поворотними та нахиленими елементами, переконайтеся, що вони зроблені з металу. Навіть високоякісний пластик може прийти до роз’єднання з часом.
 • При встановленні телевізора в ніші, переконайтеся, що його розміри мають запас. В іншому випадку циркуляція повітря може бути порушена, яка може вплинути на термін служби телевізора.
 • Встановлення зроблено наступним чином: по-перше, кронштейн прикріплений до стіни, потім знімний сайт прикріплений до телевізора, і лише після того, як обидва елементи підключені один до одного. Останній етап – підключення до проводки.
 • Якщо кронштейн має поворотні або схильні механізми, то переконайтеся, що дроти зарезервовано – їх не слід витягнути або працювати у випадку зміни положення пристрою.
READ  Малюнки на стінах будинку роблять це самостійно

Як вибрати та встановити кронштейн для проектора?

Мультимедійний проектор сьогодні вважається досить популярним пристроєм – його можна знайти не тільки в офісах, а й у звичайних квартирах. Найчастіше проектори встановлюються на стіл, але це не завжди зручно, тому встановлення обладнання найкраще виконується на стіні. Для цього потрібно додатково придбати спеціальне кріплення – настінний кронштейн. Однак, коли вибирається кронштейн, слід враховувати особливості дизайну та її механізмів.

Монітор кронштейна: свобода у всіх літаках!

Здавалося б, очевидна ідея. Але ні, це не так легко знайти.

Одного разу я вирішив звільнити місце на мій мініатюрний письмовий стіл і повісити монітор на стіні. Мені здавалося, що це гарна ідея, особливо якщо монітор може бути підвищений, щоб бути зручним для перегляду фільмів. Отже, кронштейн повинен забезпечити нахил, поворот, відрегулювати висоту та обертання. Насмішкою повинна бути на стіні, тому що місце на столі є жалем, і взагалі – у мене невеликий і тимчасовий. Поїхав шукати ринок Яндекса. І ви знаєте, скільки знайдено варіанти? Нуль. Ні одного. Пішов шукати Алі. І швидко знайшов відповідний варіант: nb f-150. Це те, що прийшло:

Установка на стіні абсолютно звичайна – дві отвори, дві дюбелі, два гвинти. Набір Rovingly допомагає рівню міхура вбудований у кронштейн. Така служба.

Включені всі гвинти та навіть шістнадцятковий ключ з головою.

На кронштейні ви можете повісити монітор до 27 дюймів. Вага компенсується вбудованим газовим підйомником. Попередня завантаження встановлюється регулююче гвинт. Ви можете налаштувати так, щоб монітор будь-якої ваги троянди і затонула один палець.

Гвинт також регулюється і тертя в підсвічування петлі.

Мінімальна відстань від стіни схожа:

Максимальна відстань достатньо для монітора, щоб розгорнути вбік до стіни, і ще є запас:

Зміна положення кронштейна та вилучення з стіни, ви можете перемістити монітор ліворуч у досить широких межах. Вид зверху:

Монтажний монітор відповідно до стандарту VESA з відстані між гвинтами 75 і 100 мм.

До речі, синій подовжувач HDMI видно над крученою парою, я можу перейти на монітор віддаленого сервера. Нещодавно я написав огляд цього Лавка (огляд розширення HDMI через мережевий патч). Подовжувач продовжує працювати ідеально, я періодично використовую його.

Мені сподобалося кронштейн. Купив другий, щоб повісити перед симулятором старого монітора і дивитися відео під час навчання.

Посилання на продукт. Щось близько 2 з половиною тисяч.

Ну, розширення HDMI тільки у випадку, раптом, хто потребує:

Як повісити телевізор на стіні без кронштейна з вашими руками?

Спостерігаючи певні правила, ви можете легко повісити телевізор на стіні з власними руками без спеціального кронштейна. Ми скажемо вам, як зробити це краще, розглянемо основні способи закріпити РК-телевізор до стіни та дати важливу пораду.

Вибір телевізора

Щоб переглянути телевізор, встановлений у постійному положенні було зручне, ви повинні вибрати найбільш правильне розташування установки. При виборі необхідно розглянути тип вашого пристрою, розмір його по діагоналі, і який шлях є телевізійні канали.

Одним з найважливіших правил встановлення є розміщення рівня очей. Вид з піднятою або зниженою головою надзвичайно не зручно. Фахівці розробили спеціальні таблиці, з їх основними рекомендаціями щодо вибору відстані від телевізійного екрану на сайт глядача.

 • Перед тим, як вимагати телевізор на стіні, потрібно оцінити вибране місце для його відповідності вашим цілям:
 • Перевірте, чи проводиться проводка на вибрану стіну і як вона проходить – необхідно, щоб у процесі тренувальних отворів для болтів випадково не доторкнутися до нього.
 • Подивіться, чи є розетка в зоні доступу телевізійного кабелю – чим ближче до пристрою, тим легше приховувати дроти, придатні для нього.

Для установки надзвичайно рекомендується вибирати ніші та поглиблення – пристрій буде сильно вентильований у них і, як наслідок, розігріти. Для цих цілей необхідно залишитися у відкритому просторі.

Як повісити телевізор на стіні з кронштейном і без

При покупці сучасного телебачення власник повинен знати, як правильно повісити телевізор на стіні, зручний і безпечний. Плоский РК-або світлодіодний екран може підкреслити сучасний дизайн квартири, і повністю зіпсувати його. Щоб уникнути руйнування та додаткових витрат, місце розташування телевізора заплановано на етапі проектного проекту, поки ремонт електрика не прокладає проводку.

Просто детально прочитайте ці характеристики, визначте спосіб кріплення телевізора на стіні. Він повинен усунути пошкодження проводки, порушення дизайну стінки, крапля на екрані через неналежне кріплення.

Характеристики місця для монтажу

Найважливіша точка при створенні комфортних умов для перегляду телевізійних програм є вибір найкращого ділянки для розміщення плоского телевізора на поверхні стінки. Крім того, важливо вибрати і помістити розташування кронштейна. Фахівці радять виправити телевізійну справу, щоб вона була на горизонтальному прямому положенні ваших очей, що дозволяє переглядати зображення на екрані рідкого кристала у повному обсязі та з будь-якої точки зору.

READ  Книжкові полиці на стіні роблять це самостійно

Розташування

Перейдіть як розташувати телевізор на стіні, допоможе правильному вибору приміщення для свого розміщення, а також розміри існуючої там. Якщо медіа-пристрій планується повісити у вітальні, краще це зробити на решті.

Кріплення телевізійного корпусу виконується безпосередньо на рівні дорослого ока, який сидить, наприклад, в кріслі. У цьому випадку зростаюча висота кронштейна розраховується індивідуально, хоча вона зазвичай виготовляється на відстані 0,9-1,3 м від поверхні підлоги. Іноді плаваюча телевізорна панель планується повісити в спальні. Перегляньте телевізор у цьому випадку, людина вправляє в лежачому положенні, що означає, що необхідно розмістити його на стіну набагато нижче, ніж у попередньому випадку.

Часто плоский телевізор розміщується на кухні, але там не так багато шукає, скільки слухає, і є не дуже багато місць для його розміщення. З цієї причини вкладення, яке містить цей пристрій, встановлюється до стелі. Подібне рішення економить місце і забезпечує безпеку телевізора від пошкодження, оскільки неможливо випадково доторкнутися до екрана з цим розміщенням, це майже неможливо.

Оптимальна відстань від телевізійного екрану до місця розташування його, як правило, дорівнює 3 або 4 розмірах діагоналі екрана. На цій відстані телевізійні покази будуть зручними, ваші очі будуть менше і втомлені. Крім того, вважається, що близько до телевізора не слід відволікатися від уваги предметів: меблі, рослини, картини тощо. Причина проста – всі ці речі відволікають вашу увагу від подій, що відбуваються на екрані.

Визначення розташування плоского телефакту, необхідно знати, що задня стінка її дизайну повинна бути вентильована. Якщо це не відбудеться, внутрішні компоненти перегріву і невдачі в порядку.

Не рекомендується встановити телевізійну панель в таких місцях, як:

 • Ніша, виготовлена ​​з гіпсокартону, або простір, утвореного полицями або стійками, через те, що вентиляція повітря важко там;
 • Поверхня стіни, всередині якої має електричну проводку, нагрівальні труби, газопостачання або водопостачання;
 • Стіна, що має напівзруйнований шар штукатурки, з поверхнею крила, а також, якщо його поверхня руйнується або має глибокі тріщини;
 • Кутова частина стіни через ризик випадкового пошкодження екрану рідкого кристала.

Для того, щоб консолідувати телевізійне обладнання, доцільно вибрати місце, розташоване поруч із виходом живлення, він заощадить вас від необхідності витягнути подовжувальні дроти та подумати, як приховати їх.

Стінний матеріал

При виконанні оздоблювальних робіт у сучасних інтер’єрах часто використовується панель гіпсокартону. З ним, не тільки вирівнюють поверхню нерівномірних стін, але також організують штучні ніші або перегородки між кімнатами. Існує думка, що неможливо вивести важкий телевізор на дизайні гіпсокартону, оскільки цей матеріал ненадійний, з результатом того, що телепортування може падати. Однак, на думку експертів, якщо ви дотримуєтесь технології роботи, ніяких проблем при роботі з гіпсокартоном не відбувається.

Відомо, що гіпсокартон дає тріщини і руйнується з неправильно вибраним застібкою, який не може рівномірно розділити навантаження прикріпленого телевізійного корпусу до цього матеріалу.

Для забезпечення надійного кріплення під час встановлення рідкокристалічного телевізора вибирається тип дюбеля “Метелик”, “Хартмут” або “парасолька”. Їх дизайн передбачає розширення всередині гіпсокартону, що підвищує надійність створеного кріплення. Телевізори, маса яких становить 20-30 кг, зафіксувати на стіні за допомогою штирів Hartmouth, які складаються з гвинта і пластмасових елементів розширення. Якщо вага телевізійного обладнання перевищує 30 кг, то закріпіть його на стіні лише за допомогою кронштейна.

Інший загальний оздоблювальний матеріал, який має штукатурку штукатурку. Він використовується для зонування простору, що робить перегородки з товстих подвійних блоків. Варто відзначити, що закріплення плоского телевізора на поверхню штукатурки досить вирішена. У цьому випадку також використовуються дюбелі, які виявляються всередині блоку, тим самим забезпечуючи високоякісне утримання технології.

Кронштейн є елементом, призначеним для встановлення побутових та технічних пристроїв. Найвідомішим у повсякденному житті є такий вид власників для телевізійних панелей. Вони зберігають корисний простір і ідеально підходять у будь-якому інтер’єрі. Телевізор, встановлений за допомогою такого дизайну застібки, виглядає набагато цікавіше, ніж розташоване наприкінці.

Типи кронштейнів класифікуються на дві категорії – кріплення для декількох моніторів і одиночних.

Кронштейни для декількох моніторів призначені для професійного використання та встановлені в тих місцях, де потрібна робота з різною інформацією одночасно. Вони також мають підвищений попит серед геймерів та програмістів, що працюють з великою кількістю інформації.

Одномісний вигляд більше вимагає домашнього використання, встановити телевізійне та аудіо обладнання.

Наступні типи дужок можна відрізнити за типом дизайну:

 • Виправлено – цей вид не забезпечує рух фіксованого монітора;
 • нахилений – цей тип дозволяє нахилити монітор вниз і вгору;
 • косий-обертальний – нанесення руху телевізійної панелі як вниз, так і зліва;
 • Рухомий – майже ідентичний косою повороту, але мати більше можливостей для переміщення пристрою.

Особливу увагу слід приділити класифікації дужок на місці встановлення базової ділянки, а саме: настільний, стеля, зовнішня та стіна.

Робочий стіл

Настільні кронштейни представлені трьома типами дизайну – фіксованого, нахиленого та похилого-ротації. Таким чином, на додаток до надійної фіксації технології, є можливість нахилити та розгортати його. На відміну від настінного монтажу, цей тип має ширші монтажні можливості (на підлозі, на стіні та на столі). Але варто відзначити, що його фіксація є більш надійною з нижньої точки підтримки. Орієнтовна вага, яка може витримувати таку гору – до 10-15 кг.

READ  Мозаика на стене своими руками

Такі кронштейни призначені для одного монітора, але можна розробити, призначений для декількох негайно. У той же час він вважається більш збалансованим і має підвищений ступінь стійкості та сили.

Встановлення тримача настільного ПК є досить простим, і операція зручна. Недоліком можна назвати лише тим, що він займає значний простір у кімнаті.

Стеля

Стельові кронштейни використовуються у випадку, коли встановлення тримача на стіні або підлозі важко. Величезна перевага цього типу є значна економія в приміщенні та здатність обертати монітор не тільки ліворуч і праворуч, але і навколо своєї осі. За допомогою цього вкладення телевізор може розташовуватися навіть у середині кімнати.

Недоліками включають незручності телевізійного перегляду та встановлення складності.

На відкритому повітрі

Відкритий кронштейн є своєрідним телевізійним обладнанням. Він використовується, коли немає можливості виправити техніку на стіні, і немає необхідного місця для встановлення стендів. Такий тримач може мати інший дизайн регульований у висоту, схилі та повороту, і він також може бути обладнаний додатковими полицями для обладнання.

Особливість цього типу структур, що відрізняє його від інших типів – мобільність. Цей власник не вимагає додаткової фіксації. Залежно від дизайну, він може негайно вкладення для двох моніторів.

Неприємний

Настінні кріплення є найбільш поширеними конструкціями для встановлення телевізора. Вони різні: з можливістю повністю виправити або перемістити телевізійний монітор праворуч і ліворуч і вгору і вниз.

У продажу є моделі стінних тримачів, позиція якої можна змінити віддалено, за допомогою контролю PULT. Цей вид називається моторизованим.

Інша конструктивна особливість тримачів стін є те, що моделі з кутовою фіксацією базового сайту видаються. Ця конструкція дозволяє вам встановити телевізійну панель безпосередньо в кут кімнати, що значно економить корисний простір.

При виборі будь-якого кронштейна, особливу увагу слід приділяти відносно діагоналі монітора до розташування монтажних отворів, іншими словами, до величини VESA.

Стандартний монітор монтажний кронштейн відрізняється VESA 100 × 100 мм і 400 × 400 мм. Для телевізійних панелей з невеликою діагональною, ви можете застосувати тримач з Vesa 50 × 50 мм. Для великих телевізорів потрібно придбати гору з Vesa до 1200 × 700 мм.

Кріплення за допомогою підтримки

Між екраном і стіною повинна бути певна відстань (якщо інструкції не вказані зворотні). Вона не може бути загвинчена до поверхні. Йому потрібен місце для вентиляції. Мати кріплення. Однак багато моніторів мають отвори, які дозволяють встановлювати без кронштейна. Подальші поради підходять для будь-якого методу встановлення.

Перед тим, як висить телевізор на стіні, дізнайтеся, що це зроблено з. Це залежить від того, які елементи, які використовуються, і як можуть бути виправлені важкі агрегати.

 • Бетон, цегла. Найкращий варіант (якщо не руйнується). Їм потрібно вигнати дюбелі для бетону 50 мм. Матеріал витримує навіть великі продукти. Але стіна повинна бути товстою, а не порожню.
 • Деревина. Монтаж можливий, якщо це хороша якість. Без більших тріщин, гниття та внутрішні порожнечі. Для кріплення використовуються дюбелі для дерева з розміром 30 мм.
 • Гіпстон. У великих навантаженнях буде годувати. Ви можете виправити екран не на самих лицях, але на металевих довідниках. Тоді дизайн отримає більш надійний. Але це не варто встановити великі телевізори. Вживані бабочки дюбелі. При закрученому, вони будуть “розкрити” з зворотної сторони листа гіпсокартону і завдяки цьому не падає.

Ви можете зібрати гору з подруги. Придатні, наприклад, деталі, які ви залишаєтеся після ремонту або монтажу меблів. Також можна придбати відповідний інвентар у спеціалізованих магазинах.

Рамка складається з двох частин: один гвинтів до стіни, інший – до телевізора. Важче монітор, тим сильніше слід закріпити. Конструкції можуть відрізнятися залежно від ваших потреб. Ви можете зробити жах, щоб приховати дроти, створити якийсь декоративний елемент, додати щось від себе.

Тут, наприклад, підтримка невеликого екрану:

 • Візьміть меблі “Шина”, дерев’яна бар і анкерні тарілки для вікон.
 • Свердла отворів у “шині” і зламалася. Попередньо виміряти відстань між майбутніми отворами, щоб деталі можуть бути прикріплені один до одного.
 • Викрутіть гвинти “шин” до бари.
 • Після цього вигнати бар з “шиною” до стіни.
 • По-перше, перевірте, де будуть розташовані отвори. Використовуйте рівень будівництва, щоб точно покласти кадр.
 • Свердла отворів у стіні і загнати дюбеля.
 • Свердла отвори в розбиті.
 • Загвинчуйте бар до стіни, загвинчуючи гвинти в дюбель. Використовуйте викрутку. Звичайна лаяння тут не впоратися.
 • Зберігали анкерні тарілки на задній панелі телевізора. Вони можуть бути вирізати шліфувальником, якщо не підходять.
 • Після цього прикріпіть екран до панелі з “шиною”. Це робиться з гачками на анкерній пластині.

Таким чином, ви можете тільки повісити легкий телевізор. Великі вантажі Ця гора не буде стояти.

Дізнайтеся, що саме розміри призначені для створеної рами, не так просто. На дужках зазвичай записують максимальну масу монітора. Але сукупність, зроблена з власними руками, доведеться перевірити “у полі”.

Як прикріпити монітор до стіни без кронштейна
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS