Як провести воду в будинку під фондом

Як правильно вводити воду в приватному будинку з водопроводу

Здавалося б, що це може бути легше провести водяну трубу в приватному будинку. Але, як показує практика, це, здається, є простим процесом, пов’язаним з деякими вимогами, що стосуються не тільки трубних прокладків з установкою споживання води, а й з їх ізоляцією та ізоляцією. Крім того, входять у воду до будинку з водопроводу, точніше, щоб сказати, що місце входу може бути дуже низьким. І це означає, вам доведеться покласти проводку труб через фундамент у підвал, і, можливо, навіть під ним. Тому на етапі закладки Фонд у його конструкції закладено великий діаметр труби, ніж діаметр труби майбутній водопровідної труби.

Труба, що лежить через фундамент

Почнемо з того, що водяна система приватного будинку може бути підключена до центрального водопостачання або може бути організована як автономна локальна мережа, в якій водний паркан буде зроблений з добре або добре. Тому процес збірки сантехнічної труби (дому) у різних випадках буде здійснюватися різними способами.

Методи водопостачання в будинку

Забезпечити котедж і питну воду можливу за допомогою централізованого або автономного водопостачання. Це два принципово різні способи отримання життєвої вологи.

У першому випадку він пов’язаний з існуючим водопостачанням у селі, а в другому – водному споживанні організовується індивідуально на території, що прилягає до житлового будинку. І кожен з цих варіантів має свої переваги.

Питна вода в котеджi можна просто принести в каністру або час від часу, щоб замовити водою для заповнення контейнера, встановленого на сайті. Однак цей метод є прийнятним лише з нестійким життям та/або для однієї людини. Але якщо сім’я живе в будинку з дитиною, водопостачання повинна бути більш ретельно організована.

Автономна водна огорожа організована на основі:

Найчастіше з цих варіантів вибираються свердловини та не тиску свердловин. Вони оснащені насосами для насосної води, яка потім подана в будинку. Розташування їх займає мінімум часу і витрачає до прийнятних грошей.

У той же час, добре теж добре, тому що коли нещасний випадок живлення, випиваюча рідина з нього може бути доставлена ​​простою відром.

Організація водопостачання котеджу полягає в наступному:

 • Вибране джерело води – шосе або добре/добре.
 • Вживання води створюється – з’єднання з селом водопостачання зроблено або добре випивається/добре обертається.
 • Покласти трубу з джерела до будинку.
 • Вхід сантехнічного трубопроводу в котеджів організований.
 • Вітчизняна проводка труб HPP та DHW виконується з підключенням усіх необхідних засобів для чищення, опалення та води.
 • Сантехніка підключається.

Також існує також розподіл водопостачання в районі для поливу саду та постачання комунальних приміщень. Не забувайте, що організація водопостачання може бути здійснена лише у випадку пристрою системи утилізації води від котеджу.

Без документів витрачати воду в приватному будинку не буде працювати

Щоб підключити приватний будинок до централізованого водопостачання, вам доведеться зв’язатися з кількома екземплярами та отримати дозволи.

Спочатку звернулися до геодезичної служби

Спочатку ви повинні зв’язатися з місцевою геодезичною службою. Її працівники будуть виконувати топографічні опитування та складають ситуаційний план сайту. Всі об’єкти на землі застосовуються до нього з позначенням відстані між ними та найближчими інженерними комунікаціями.

Геодезисти будуть виконувати свою роботу протягом десяти днів і виставлять послугу для наданих послуг. Якщо є ситуційний план, з дати, коли пройшло більше року, вам доведеться замовити нову експлуатацію, таку іншу назву цього документа. При контакті з геодезичним обслуговуванням вам доведеться показати правильні документи для використання землі.

Ми отримуємо технічні характеристики для підключення до водопостачання

Для того, щоб отримати це за підключенням води, власник приватного будинку може застосовуватися до прикладу, який видав дозвіл на будівництво об’єкта. Вони визначатимуть, яка компанія забезпечить централізоване водопостачання новому користувачеві. Там і повинні бути подані документи, які доведеться зібрати вражаючий список. Потрібно було потрібно:

 • підтвердження власності або використання будинку та сюжету;
 • посвідчення особи власника;
 • сім примірників експлуатації;
 • Дві копії дозволів на будівництво;
 • підготовлені дизайнерами балансу споживання води;
 • Дві копії заяви.
READ  Як усунути потік в даху будинку

У технічних умовах, які надаються користувачеві через 14 днів після подання пакету документів без зарядки дошки, дати підключення до центральної лінії водопостачання та вирішення навантаження на центральне водопостачання до розгляду користувачів. Екземпляр, що надав технічні умови, зобов’язані підключити приватний будинок до центрального водопостачання.

Тепер ви можете замовити проект водопостачання

Технічні умови, нарешті, отримані, і тепер ви можете замовити проект водопостачання. Без цього неможливо підписати угоду з компанією, яка забезпечує централізовані послуги водопостачання. На підставі розроблених технічних умов проект водопостачання може виконувати будь-яку компетентну організацію, але місцева компанія водопостачання та каналізаційна компанія повинна затвердити його в будь-якому випадку.

Документ також узгоджується з постачальниками електроенергії, газом і навіть з телефонною станцією через те, що їхні інженерні комунікації також підсумовуються, а мережа водопостачання не повинна перешкоджати їх експлуатації. Нарешті, проект затверджується в архітектурному комітеті.

Вилийте трубу або зверніться до ліцензованої організації?

При підключенні приватного будинку до централізованого водопостачання необхідно розуміти, що всі земляні роботи за межами сайту відповідно до правил повинні здійснюватися організацією, яка має ліцензію. На жаль, останній використовує свою позицію та призначають високі ціни на свої послуги. Штраф за порушення помітно менше, так багато роблять цю роботу самостійно.

Витрати на будівництво водопостачання складаються з платіжних послуг установників, придбання матеріалів та різних зборів. Найдешевший спосіб отримати воду – виконувати всю роботу з власними руками, а мережа водопостачання встановлена ​​з труб з поліетилену або поліпропілену.

Застосовувати до Водоканалу укласти договір

Тепер ви повинні зв’язатися з Водоканалом, щоб укласти угоду про зв’язок водопостачання. Його сутність полягає в тому, що організація виконує всі необхідні заходи для підготовки та підключення інфраструктури приватного будинку до центрального водопостачання, а користувач платить ці послуги.

Контракти на роботи і водопостачання

Ціна встановлює місцеве відділення Водоканалу, і він складається з плати за проведення трубопровідної системи від будинку до місця в основній мережі і плагін завантаження системи. Вартість матеріалів і роботи команди редактора включає в цю ціну.

Підготовка до роботи водної екстракції

Автономні методи використання водних ресурсів є пріоритетом у проектуванні та практичному впровадженні приватного будинку. При виборі найбільш оптимального рішення для організації джерела споживання води, необхідно враховувати основний стан – наявність його розташування на ділянці водоносного горизонту та глибину її розташування, а також цілі, для яких Буде використана вода.

Тому перший і важливий крок у джерелі води будь-якого типу буде правильне визначення місця споживання води. Для цього враховуйте відсутність у безпосередній близькості від запланованого джерела дерев, коріння яких перешкоджатимуть роботі або загрожувати стану водосховища в майбутньому, ліній електропередач, їх власний або сусідній домашні господарства.

Не менш важливою умовою, що впливає на вибір способу виробництва та перевезення води, а також місце розташування джерела на ділянці власності на батьківщину, є відстань від поверхні Землі до водоносного горизонту.

Водний трубопровід і будинок на фундаменті Slab

Але Фонд плити не прощає викидню на етапі проектування, оскільки не буде можливо провести водний трубопровід через нього. У випадку з фундацією плити, входження до водопостачання можна тільки до заповнення. Тому ви спочатку потрібно прорватися через траншеї та лежать водопровідні труби в захисних рукавах, які не тільки захищають від тиску монолітної пластини, але також забезпечують можливість заміни труби у разі прориву. Без рукава, замініть водяну трубу, покладену через бетонну плиту, це буде неможливо. І труба може бути пошкоджена в процесі заповнення фундаменту.

Вхід у водний трубопровід до будинку на фундаменті Сляб: водопровідні труби та інші комунікації виконуються до заповнення.

Найпоширеніші види фундаменту є стрічка. Для створення його можна застосовувати різні матеріали (бетон, камінь, бетонні блоки). Використовуйте його для будівництва будинку, гаража, великого будівництва з підвалом і навіть ванна.

До Фонду буде міцний, він давно служив, треба піклуватися про його правильні розміри. Основним завданням його будівництва надається глибині траншеї.

Перш ніж продовжувати курчат траншеї, повинна бути виконана серія підготовчих робіт, яка буде основою майбутнього успіху.

READ  Як прилипати м'яке скло на столі

Типи каналізаційних труб

Сучасні каналізаційні системи виготовляються не тільки з чавуну, але й з різних полімерних матеріалів, таких як поліетилен та поліхлорвініл. Одна з кінців труби повинна бути виконана у вигляді чашкоподібної експансії. Трубопровід збираються в один трубопровід, вводячи гладку частину попереднього розділу в чашковому розширенні наступного розділу.

Чавунні секції з’єднані цементним розчином. Полімерні труби кріпиться спеціальною мастикою.

Опції для пробивання отворів у фундаменті з власними руками

Іноді отвір у фундаменті під каналізацією повинен бути зроблений після його побудови. Причиною такої потреби стати реконструкцією старих будівель, проведення центральних каналізацій до будинку, яка раніше була обладнана CESSPOOL. Досить комплекс – це ситуація з фондом сляба, коли резервна лінія в процесі будівництва не була закладена. Зрештою, це, на відміну від пластини підлоги, не можна свердлити.

9 Вхід у холодну воду в будинку

У цьому випадку новий вхід повинен бути обладнаний через стіну будинку або основи. Для цього є закритий нагрітий кессон на місці входу з вулиці, всередині якого розташовані замикаючі фітинги та бухгалтерський пристрій. Перед мощенням каналізаційної трубки під фундаментом потрібно зробити отвір, і ви можете свердлити по-різному.

Обладний метод (за допомогою Peuorator)

Peortor Universal Tool, який дозволяє виконувати різноманітні операції, потрібна лише відповідна сопло. Зробити каналізацію в фундаменті, використовуючи два типи форсунок: коронки та бора. Операція виконується лише шляхом буріння водяного обладнання не можна використовувати, оскільки тріщини можуть з’являтися у фундаменті з таких вантажів.

 • Найзручніше використовувати корону, вибравши варіант бажаного діаметра. Це порожнина всередині циліндра, відкриті краю яких мають ріжучий край. Друга сторона циліндра закрита, фланцевий кріплення приєднується до нього.
 • Робоча частина коронки може бути виготовлена ​​з різних матеріалів: карбід-вольфраму або алмазний обприскування, атаки переможця, що пов’язано з розміром сопла, впливають на ціну.
 • Свердлити вступну діру, вам потрібна корона діаметром трохи більше 110 мм (стандартний розмір труби каналізації). Перевага краще сплатити сопло з алмазним розпиленням, що дозволяє проходити через монолітну товщину до 500 мм в одній прийом.
 • Існує така корона на щотижня і купує її для одноразової роботи збитковою, тому багато домашніх майстрів намагаються використовувати. Якщо корона може негайно зробити отвір бажаного діаметра, то Бром скручений з множиною невеликих отворів заздалегідь позначеним колом.
 • Отвори повинні бути розміщені в максимальній близькості один до одного. Потім, використовуючи рухомий лезо або зубило, необхідно знищити тонкі перегородки, що з’єднують отвори, це дасть можливість видалити внутрішній циліндр з моноліту.

Такий спосіб Адшева, але вимагає великої роботи, і врешті-решт, окружність великого отвору розірвалися краю. Вони можуть перешкоджати встановленню рукава, тому отвір під ним повинен бути ширшим за величиною діаметра бори.

Діамантне свердління

Алмазний буріння, виконаний фахівцями, має багато переваг:

 • Здатність прорватися через фундамент для каналізації з будь-якою товщиною моноліту.
 • Отвори абсолютно гладкі.
 • Висока швидкість виробництва, за 1 хвилину ви можете пройти 5-6 см бетон.
 • Немає бруду навколо свердловини.
 • Відсутність вібрації та шуму.
 • Можливість нахилу буріння.

З діаметром отвору 110-120 см, компанії, що надають подібні послуги населенню, займають близько 30 на 1 см піків (за березень 2021). Якщо стіна фундаменту має товщину 50 см, послуга доведеться платити 1500 у будь-якому випадку, це дешевше, ніж за одноразову роботу, щоб купити корону за ціною вище 2200-2800, яка невідома.

Експерти прибувають до об’єкта з необхідним обладнанням, швидко і мовчки роблять свою роботу. Установка для різання бетону – це набір:

 • Штатив. Складається з опорної тарілки, телескопічного стрижня, мобільного затиску з зубчастою рейкою.
 • Двигун прикріплений до штатива через супорти.
 • Свердлий циліндр (корона).

Крім того, установка може бути обладнана пилососом для збору пилу або насос для збору шламу (якщо буріння проводиться мокрими технологіями).

 • Відповідно до умов буріння, вибирається тип свердла та корона з бажаним діаметром.
 • Місце, де буде випущено буріння, вивільняється, маркування виконується на поверхні.
 • Якщо вікно фіксується не вакуумом, а якоря, під його фіксацією отворів у стіні свердла.
 • Встановлено вікно та двигун, вибрана швидкість обертання, організований водопостачання або прикріплений промисловий пилосос.
 • Початок починається, що у випадку з фундаментами поясу займає не більше 10 хвилин.

Траншею для подальшого водопостачання

 • У середній смузі Росії глибина грунту грунту 1000-1200 мм, це означає, що траншею зимового водопостачання доведеться копати глибину 1600-1800 мм.
 • Класичний траншею повинен мати поперечний переріз у вигляді перевернутого трапеції, з основою трапеції на рівні землі.
 • Якщо для системи зовнішнього водопостачання, щоб використовувати PND трубу (поліетилен низького тиску), то траншею траншеї не має значення, і це можливо, якщо ландшафт не вимагає, зробіть траншею з вигином.
READ  Як видалити подряпини з лакованої підлоги

Пристрій зовнішнього водного шляху траншеї

Подробиці про траншею для водопостачання в статті прокладання траншеї зовнішніх водних матеріалів приватного будинку. Тут ви короткі: На дні траншеї потрібно зробити піщану подушку 10-20 см. З глиняним грунтом, під піском роблять подушку з гравію (щебені).

Встановлення систем водопостачання

Типовий макет системи водопостачання з добре або добре можна використовувати для послідовного трубопроводу.

 • Насосне обладнання. Для глибокого свердловини, тільки підводного насоса буде відповідати більше 8 метрів або добре. Для неглибоких джерел ви можете використовувати насосні станції в зборах або поверхневих насосах.
 • Перехідний сосок. Необхідно з’єднатися з наступними елементами системи, яка в більшості випадків відрізняються від виходу діаметра насоса.
 • Зворотній клапан. Запобігає воді, що течуть з системи під час вільного насоса, краплі тиску води.
 • Труба. Труби поліпропіленові, сталі, металопластикові або інші матеріали. Вибір залежить від проводки (зовнішнього або внутрішнього, прихованого або відкритого), ціни сам матеріалу, простоту установки. Трубопровід, що приносить воду в будинок, постачається з теплоізоляційним шаром.
 • Арматура на водній основі. Використовується для підключення труб, перекриваючи водопостачання, монтаж трубопроводу під кутом і т. D. Його можна віднести: фітинги, крани, ущільнювачі води, трійники та т. D.
 • Фільтрувати групу. Він призначений для захисту обладнання від твердих і абразивних частинок, зменшити залізо у воді і пом’якшити його.
 • Танк гідроакумулятор. Потрібно створити та підтримувати стабільний тиск води, запобігти частому реакції насоса.
 • Група безпеки. Необхідно контролювати тиск у системі – вимикач тиску, калібрування тиску та сухий реле. Автоматичні пристрої керування допомагають підтримувати стабільний тиск у системі та розширити життя обладнання.

Всі системні елементи з’єднані в певній послідовності. Читати далі Пріоритет можна розглянути в схемі. Далі встановлення системи описана на прикладі проводки колектора, як більш складного.

Колекторна збірка в приватному будинку встановлюється в спеціальних приміщеннях – котельні або котельні – спеціально зарезервовані кімнати житлового будинку, в підвалах та напівфабрикаціях.

На будинках магазину, колекціонери встановлюються на кожному поверсі. У невеликих будинках система може бути розміщена за промивним баком у туалеті або сховатися в спеціальному кабінеті. З метою збереження водопровідних труб, колектор розміщений ближче до більш водопровідних пристроїв, приблизно однакової відстані від них.

Встановлення вузла колектора, якщо йдуть у напрямку води, здійснюється в такій послідовності:

 • На зоні з’єднання з колектором з основною водопостачанням встановіть запобіжний клапан, щоб вимкнути, якщо потрібна вся система.
 • Далі осадовий фільтр фіксується, який затримує велику механічну суспензію, здатну керувати обладнанням.
 • Потім зробіть встановлення іншого фільтра, який буде вилучено з меншими включеннями води (залежно від моделі – частинок від 10 до 150 мкм).
 • Далі в схемі встановлення – перевірка клапана. Він перекриває зворотний струм води, коли тиск падає.

Після встановлення вищезгаданого обладнання до водопостачання, колектор пов’язаний з таким рядом висновків, що відповідає кількості точок споживання води в будинку. Якщо в будинку не всі сантехнічні пристрої підключені, то вилки покладаються на незатребувані висновки вузла колектора.

Як провести воду в будинку під фондом
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS