Як реорганізувати нагрівальну трубу на кухні

Цікаві способи успішно приховати труби на кухні: надійна, не дорога і красива фотографія

Кухня – найбільш робоча і часто використовується кімната вдома. Тут ви готуєте їжу, сніданок, обід, обід, спілкуватися з родичами та близькими друзями. У той же час, кухня є найбільш технологічною кімнатою в будинку, а за половиною техніки на кухні є всілякі комунікації: газопроводи та трубні водопровідні труби, повітряні канали, опалювальні та каналізаційні труби.

Ми вітаємо нашого звичайного читача! Наша стаття розповідає про те, як приховати труби на кухні. Багато труб не вписуються в нашу концепцію естетики, збирати пил і сажу, дайте кухонну атмосферу недбало і дещо невпорядковану зовнішність.

Відповіді на часте питання: як пожинати нагрівальну трубу в кімнаті? Інструкції та фотографії

Реальна проблема жителів багатоквартирних будинків, особливо будівель старої будівлі, є динаміки спілкування, зокрема, труби системи опалення.

Багато наливає голову, як не втрачаючи тепла, щоб сховати їх від очей, щоб вони не псують інтер’єр кімнати.

Є багато рішень, які реалізуються досить легко і не вимагають великих зусиль та інвестицій.

Роблячи гіпсокартону або гардероб

Дизайн гіпсокартону можна назвати універсальним – він легко монтується в будь-якому місці на кухні, і може бути будь-якою формою та розміром.

Увага! Для того, щоб закрити газову трубу, цей параметр не підходить. Зрештою, можливий витік газу – він може накопичуватися у закритому просторі, що призведе до вибуху. Сервіс газу, що контролює роботу відповідних трубопроводів, категорично не дозволяє його повну ізоляцію.

Серед переваг гіпсокартону – простота установки та відносної дешевизни. Можна розділити будь-яким способом, тому це один з кращих методів приховування труб для будь-якої кімнати. Так само, ви можете створити дизайн не з GLC, але з ДСП, фанери або пластику.

Щоб приховати таку коробку, потрібно зробити наступне:

 • Металеві профілі або бари. Профіль кадру встановлюється вздовж стінки, паралельної до труб – так, щоб мінімум 10 см залишається між ними.
 • Суглоби горизонтальних та вертикальних профілів обов’язково зміцнюються.
 • Рамка обов’язково закріплена в 3 місцях – на аркуші листів, на підлозі і на стінах. Це дозволяє забезпечити необхідну жорсткість структури.
 • Ранні плоскі шматочки гіпсокартону прикріплені до встановленої рамки.

Цікаві дизайнерські рішення для декору труб

Якщо ви вирішите самостійно, виконайте декор труб, то він скористається широким спектром дизайнерських рішень. Фарбування – найпопулярніший метод. Ви не можете просто забарвлювати сантехнічний елемент у потрібному кольорі, але також намалюйте ніякий малюнок.

Дуже вражаючий, щоб подивитися гілки дерев. Такий декор під владою будь-якої людини. Арт-освіта є необов’язковою.

Якщо ви шукаєте найменший дорогий шлях, спробуйте використовувати прикраси для прикраси. Ви можете прикрасити труби з різноманітними декоративними елементами. Відмінно для цієї мети такі матеріали, такі як стрічки, кнопки, бахрома, шнурки, тканина, хутро, бусини та багато іншого.

Спробуйте прикрасити трубу з використанням різноманітних іграшок у вигляді тварин, комах, зроблені самим собою або придбано в магазині. Сама труба може бути пофарбована під кольором стовбура дерева.

Нагрівальна трубка може бути прикрашена вітражем. На перший погляд цей метод може здатися неймовірним.

Скло або прозорий пластик застосовується для декору. Цей метод прикраси можна безпечно поєднувати з різноманітними методами освітлення. Крім того, така вражаюча композиція може бути виконана в кімнаті функція нічного світлоду.

Використання гіпсокарської коробки

Технологія декорування труб таким чином досить просто. Все починається з монтажних кадрів з профілів. Їх монтаж до стіни виконується за допомогою самовідданості. Далі, фіксація стін гіпсокартону. На додаток до декорування труб у приміщеннях, опалення на кухні та у ванній кімнаті складається. Однак, для прикраси цього методу, необхідно придбати не звичайний, а також вологостійкий гіпсокартон. Хоча метод характеризується своєю простотою, а витрати, коли він використовується, невеликий, але, тим не менше, він має свої недоліки:

READ  Скільки цегли потрібно для печі в ванні

Рекомендації фахівців

Це, як правило, відноситься до старі сталеві нагрівальні стенди, що використовуються в будинках у минулому. Вони разом з лайнерами до радіаторів передає тепло в кімнаті. Тому при закритті декоративних ящиків буде теплоізоляція. Взимку температура буде не стільки, але, але нижча, ніж перед зміною.

На фото – варіант того, як поліпропіленові труби можна висушити у стіну і закрити їх з штукатуркою

Порада: якщо тонуть трубу в тверду стінку, він дасть більше тепла, ніж якщо вона розташована на відстані від стіни, завдяки більшій теплопровідності матеріалу, що його оточує.

 • Інструкція не забороняє закрити радіатор декоративним корпусом, але він повинен бути вільно розібраний, а не запобігти циркуляції повітря. Ідеальний варіант вважається структурами решітки, що мають велику клітину.
 • Обчислити батареї в коробці, ми вважаємо невідповідним, оскільки ви повинні відчути його час від часу через ліквідацію можливих витоків або для миття пристрою. Але якщо такий розчин взяв, зробіть слоти для циркуляції повітря та зверху, а нижче.

Знімні декоративні коробки для нагрівальних труб

Як прикрасити

Процес може бути зведений до двох основних рішень:

 • Розмальовка – найпростіший спосіб отримати необхідний результат. Ми рекомендуємо видалити повністю затишний верхній шар так, щоб матеріал лежав точно.
 • Візьміть шпатель і будівельний фен.
 • Теплий і пом’якшуйте старий шар фарби і прочитайте його до металу.
 • Не треба прагнути догрівання стояка, оскільки воно, швидше за все, наповнена водою. Крім того, ви можете пошкодити високу температуру намотування на нитках.
 • Видаліть більшу частину зіпсованого покриття, а залишок очищають металеву щітку.
 • Виберіть фарбу – рекомендую Alkyd Enamels, які добре вставляються з металом, наприклад, PF-115 та подібні.
 • Основний необов’язковий, але видаляйте пил і бруд.
 • Збільшити тонкий шар двічі, при необхідності, розбала матеріал з розчинником або білим духом.

Порада: фарба тільки тоді, коли нагріваються нагрівання, то не буде крапель і нерівностей на трубах.

 • Декоративні покриття дозволяють заощадити на прикрасі труб. Ви можете обернути їх коноплі або джуту мотузку. Негативний від такого розчину – теплоізоляція зростання, яка зменшить обсяг тепла для квартири. І якщо у вас є домашні тварини, вони будуть раді бути новим Клаполцем. Також використовуйте бамбук, через те, що всередині це порожня. Він повинен бути розділений разом і клей навколо вертикальної труби.
 • Використання кільця на стелі та підлозі, які спочатку використовувалися при встановленні натяжних стелі. Вони сховалися на скорочення, зроблені під стояками на полотні. Але споживачі швидко побачили в них, а інша функція, яка дозволила їм використовувати з іншими стелями та навіть статями. У цьому випадку ідея дизайнера не заважатиме ремонтних робіт.

Декоративні кільця для опалювальних труб не заважають розсіюванням тепла

 • Ящики для оформлення труб зазвичай виготовляються з оцинкованого профілю та гіпсокартону. Але, ви також можете застосувати інший матеріал, придатний для налаштування в кімнаті. Застосувати, наприклад, панелі з ПВХ або МДФ, а також ламінат та паркетні дошки на рамці. Аркуш гіпсокартону зручний, тому що він легко складається як одна ціла з стінами. Достатньо, щоб плакати з шпалерами або фарбою в одному кольорі. Але, на відміну від ламінату та паркетної дошки, така коробка буде в-ні. У той же час, а ці коробки у зварювальних роботах також повинні бути повністю видалені. Так вважаю це при прийнятті рішення.

Декоративний канал для опалювальних труб з оцинкованого профілю

Виробництво фальсин

Шлях часто поєднується з ізоляцією стін. Для цього зібрана прив’язка, ізоляція прикріплена між профілями або барами, після чого дизайн готується з настінними панелями або гіпсокартоном, ціна якої недорога.

READ  Куточок для кухні з власними руками

Останній варіант означає, що через деякий час вам доведеться зламати не тільки коробку, але і стіну. Відновлення кімнати доведеться витрачати час і гроші. У той же час, настінні панелі можуть бути закріплені таким чином, щоб вони будуть легко розібратися, якщо це необхідно.

Встановлення стельових карнизів та використання Портера

Більшість експертів, як правило, це просте рішення, яке вони вважають більшість звуків серед усіх інших.

У цьому випадку необхідно встановити стельовий карниз на всю ширину стінки котушки.

 • Поглиблення в підвісному стелі допоможе приховувати підвісну підвісу;
 • використання твердих пластикових штор, пофарбованої фанери або дощок;
 • Якщо є натяжні стельові карнизи, прикріпіть до спеціальних іпотечних кредитів, встановлених вище натягу.

Для стін вибираються щільні штори, розміщені з одного кута до іншого. Ви можете приховати штори протягом дня, а труби для очей, переміщення їх до ширини відкриття вікна.

Це колись модний метод житла знову повертається в сучасних розробках дизайну. Подумайте, як це не дуже звичайний варіант декорування приміщення, у поєднанні з звичайною нагрівальною трубою. Цікавий розділ з вітражним вікном зможе змінити кут кімнати, який не зовсім естетично виглядав.

Декор опалення з вітражем

Ми рекомендуємо до оздоблення трубних труб з забарвленими скляними вікнами, щоб забезпечити постачання до складу придатного освітлення. Потім окрім декоративної функції, у вас буде практичне нічне світло або ви можете створити романтичний комфорт у кімнаті.

Оздоблювальні труби та радіатори опалення дозволяє перетворити кімнату, видаляючи непривабливий вид старих чавунних батарей від нього. Ви можете використовувати різні рішення для цього – живопису, декоративні коробки або решітки, вітражі та штори.

У будь-якому випадку, перш ніж реорганізувати нагрівальну трубу на кухні або в спальні, слід пам’ятати, що підріза та підводка для очей, перш за все, здійснюють практичне значення. Відео в статті допоможе вам знайти додаткову інформацію про цю тему.

Як я можу приховати комунікації в кухонній кімнаті?

Спеціальні рукави вважаються найпоширенішим способом. З їх допомогою ви можете швидко і дешево закривати труби, і, якщо необхідно, легко доступити до них.

Водні труби можуть бути прихованими в кабінеті, над яким миття. Незнайомці не бачать труб, і ви можете легко усунути витік (якщо воно виникає!).

Ні в якому разі я можу приховати газові, сантехнічні та каналізаційні труби у стінах і важкодоступних місцях. Вони дуже швидко приходять до поганого.

І якщо раптом витікає витік, ви не зможете знайти його і усунути. Врешті-решт вам доведеться розібрати стіну або зробити всі меблі з кухні.

Довгий час ми пішли до минулих часів, коли нагрівальні акумулятори були видатним місцем. В даний час маскують їх.

Вони будують спеціальні дерев’яні шафки, які проходять теплі і виглядають дуже красиво. Вони можуть бути пофарбовані в будь-якому кольорі. Великі “батареї” коробки використовуються як шафи.

Газові труби також сховають у коробках з різних матеріалів. Коробка можна замовити у будь-якому кольоровому розчині та прикрасити декоративними елементами.

Як закрити опалювальний акумулятор – 11 прохолодних ідей

Коли непривабливий опалювальний акумулятор псує інтер’єр, ви можете вирішити проблему кількома способами: замінити його дизайнером або моделлю в номері або просто закрийте його екраном/протокою. Останній метод дає кілька переваг:

 • Екран або коробка не тільки приховує громіздкий дизайн, але часто прикрашає кімнату.
 • Екран/контроль можна використовувати для об’єктів додаткової консолі, полиць для декору, лавок, стійки, настільного комп’ютера.
 • Закрита акумулятор є безпечнішим для дітей – виключає ризик опіків та випадкових страйків. Однак ви можете сперечатися з цим аргументом, оскільки він знаходиться у дитячій кімнаті, що необхідна втрата тепла.

У дитячій кімнаті радіатор варто закрити гарну решітку з великою кількістю отворів, наприклад, різьблена, як на цій фотографії

 • Якщо будинок занадто гарячий і сухий, то закриття акумулятора допоможе створити комфортний мікроклімат для домогосподарств, їхніх домашніх тварин та рослин.
 • Екран не дає пилу, щоб осідати всередині радіатора і тим самим спрощує очищення.
 • Теплопередача замкнутого акумулятора зменшується в середньому на 10-15% або більше (залежно від ступеня закритості);
 • Екрани та ядер часто ускладнюють підтримку радіаторів, а іноді це повністю закритий доступ до них.
 • Часто неправильно закриті акумулятори призводять до затухання вікон, а потім до появи шкідливої ​​форми на схилах і стінках.
 • Екран або коробка, принаймні, трохи, але “їсть” простір навколо радіатора. Зрештою, будь-які елементи повинні бути встановлені на відстані 5-10 см від акумулятора.
 • Огорожа батареї вимагає додаткових витрат і клопоту.
READ  Як провести воду в будинку під фондом

Далі в статті ми скажемо, як закрити опалювальні батареї без упередження до тепла в будинку та показати на прикладі 70 фотографій, як це зробити красиво.

Як приховати теплову трубу в кімнаті і на кухні

Дизайн труби в цих приміщеннях відіграє важливу роль, оскільки треба піклуватися не тільки про практичність та економію простору, а й про естетику.

Гіпсовий картонний собака

Такий дизайн допоможе маскуватися на опалювальній трубі. Часто дещо вдавалося до будівництва гіпсокартону, тому що він добре вписується в інтер’єрі, прикрашений правильним шляхом і легко виготовляється з власними руками.

Радіаторська гіпсова коробка

Як зробити декор опалювального акумулятора з гіпсокартону:

 • По-перше, визначте розмір майбутнього дизайну.
 • Відповідно до них, виконайте індивідуальний профіль.
 • На підлозі виправити стартовий профіль, який буде служити для збірки кадру. Окремі предмети Закрити з самолюбством.
 • Список гіпсокартону на частини потрібних розмірів, щоб закінчити кадр.
 • Краї кожного фрагмента обробляються краєм.
 • Оброблені фрагменти встановлюють на ящику та з’єднуються з гвинтами.
 • Пластикові краю приходять на пенсійну металеву підкладку.
 • Puttlecock лікувати місця введення гвинтів і суглобів між пластинами.
 • Поверхневий інсульт і повторно організують вибраний колір.
 • Нижній край закрити плінтус.

Будівництво під час операцій у невеликих кімнатах часто вдаються до маскувача.

Фальшленд

Інший простий у виконанні варіант, який дозволяє закрити труби з декором, не порушуючи цілісності інтер’єру. У цьому випадку “ховаючись” більш широкі райони, тому Fappine краще побудувати в просторому приміщенні.

Вплив гіпсокартону

Щоб побудувати такий дизайн, вам доведеться запалити з металевими профілями, які потім тоновані з бажаним матеріалом – таку ж гіпсокартон, фанеру або пластикові листи. Він залишиться, щоб відокремитись з шпалерами, плитками або просто фарбувати в потрібний відтінок.

При виробництві помилково необхідно забезпечити люки, які забезпечать доступ до важливих місць (зчеплення, трійники, з’єднання акумулятора).

Живопис

Якщо ви не хочете розбити голову над тим, як прикрасити трубу, то ви можете просто намалювати його в потрібний відтінок. Для обробки бажано забрати фарбу, що має високу теплостійкість, зовнішню ударну стійкість і безпеку для здоров’я. Найкраща фарба для опалювальних труб – емаль (алкід або акрил). Придатні водно-дисперсійні покриття.

Рішення для опалення дизайнера

Труби фарбування

 • Поверхня ретельно очищають від старої фарби та грунту. Для цього підходить для цього рішення. Він застосовується до поверхні, який потім покритий плівкою, щоб прискорити пом’якшення. Зніміть фарбу з шпателем.
 • Промити і обробляти наждачний папір, а потім знежирювати.
 • На готовому металі застосовують грунт. Це обов’язковий крок, який захистить від іржі та забезпечити кращу металеву та фарбу.
 • Фарба починається з вершини. Трубне фарбування виготовляється у двох шарах. По-перше, оцінка з усіх сторін в один шар, потім чекаючи сушіння та застосування другого шару. В результаті виявляється гладка, добре оброблена поверхня.

Розкол

Дуже простий спосіб декоративних труб – загорнутого шпагатом, переважно кольором. Крім того, ви можете нормально при обмотці справжніх дерев’яних гілочок, прикріплювати до іграшкових фруктів або ягід.

Діа декору роблять це самостійно

Як реорганізувати нагрівальну трубу на кухні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS