Як розбити шпалери на стіні криві

Як закріпити шпалери на нерівномірних стінах

Ви, мабуть, будуть здивовані, але недоліки нерівномірних стін при дотриманні певних рекомендацій можна легко приховати, і ми скажемо вам, як це зробити.

Попереду питання про рідкі шпалери, фарбування стін або декоративної штукатурки – це неможливо, це все. Ці матеріали будуть поширюватися на поверхню стін ще більше.

Нерівномірні стіни можуть бути як у квартирі, так і в житловому будинку. Самостійно зробити їх гладкими важкими, тому більшість звернень до фахівців. Але ця процедура дорога, і багато орендарів намагаються вирішити проблему нерівномірних стін більш бюджетним шляхом. Ви можете зробити це за допомогою великих товстих стін.

Нерівномірні стіни однієї з основних проблем при відновленні квартири. Недоліки можуть бути як незначні, помітні лише з певним освітленням. Може бути добре видно порушення, які можуть бути виправлені лише за допомогою фінішних фахівців. Такі стіни не можуть бути пофарбовані, застосовувати рідкі шпалери, декоративну штукатурку, такий тип обробки лише підкреслює недоліки стіни. Єдиний варіант, який підходить для оформлення стін з порушеннями, буде використання шпалер. Вони допоможуть вам візуально вирівняти стіни та частково приховати недоліки.

Які стіни приховують недоліки

Для того, щоб дефекти не стояти в очах, потрібно слухати пораду професіоналів. Головна рада: Не використовуйте тонкі паперові шпалери для скріплення кривих; полотно з гладким вертикальним малюнком; Шпалери з малюнком, які доведеться налаштувати; Настінний. Всі вищевказані варіанти підходять лише для ідеально гладких стін.

Є лише два типи шпалер, здатних замаскувати порушення: вініл і флізелін. Вони повинні бути щільними, з обсягом і не вимагаючи родючого креслення.

Клей шпалери

Відтворення та проектовані поверхні покриті адгезійним водним розчином. Послідовність клею повинна бути досить в’язкою, щоб тримати шпалери по всій ширині смуги, але рішення повинно бути технологій, щоб ви могли рівномірно застосувати його до обробленої поверхні.

READ  Как смыть побелку со стен

Що краще вибрати?

Для чого шпалери? Різноманітні клейові розчини
Папір Універсальний, папір
Вінілові моаї Спеціальний склад для вінілу
Полегшення Спеціальний склад або для вінілу
Фліселінові Спеціально розроблені лише

Як розмножуватися?

Так що ви можете якісно обробляти площину контакту, потрібно розчинити гранульовану масу води. Інструкція та дозування вказується на упаковці. Розчин готують безпосередньо перед клею шпалери. Оптимальне число – на 3-4 смуги.

Рідкі шпалери – Декоративна штукатурка

На великій площі стіни використання рідких шпалер виправдана, якщо є ціла хмара невеликих дефектів. Рідка суміш заповнить всі порожнини та трохи ліній невеликі опуклі, але з великими проблемами навряд чи справляється.

Рідкі шпалери зносостійкі та довговічні, у великих забруднених кімнатах вони стануть відмінним покриттям стіни.

Як закріпити шпалери на вигнутих куточках

Декоративна зелена штукатурка

Це варіанти вибору шпалер для нерівномірних стін, а перша11. Ми б опублікуємо невеликий набір правил для вибору малюнка та кольорів.

Які шпалери можна приклеювати до стінових кривих

Криві стіни – це проблема багатьох старих квартир. Звичайно, будівельні поверхні можуть бути вирівняні з штукатуркою, але іноді вона не має часу і грошей, і тому легше закріпити шпалери для нерівномірних стін, які приховують рельєф. Я скажу вам, як вибрати оздоблювальні матеріали для візуального вирівнювання стін. Як результат, ви зможете приховати стан старого гіпсу.

Клей шпалери на нерівні стіни. Однак немає гарантії, що поява поверхні буде привабливим, передає всю красу полотна. Так що шпалери красиво виглядало, прикрашена і створена комфорт, необхідно виготовити вирівнювання стіни.

Робіть це, застосовуючи різні будівельні матеріали. Залежно від стану поверхні, її деформація, криваси застосовні суміші, папір або гіпсокартон.

Матеріали та інструменти для покриття шпалер у кутах

Виконувати роботу, необхідно підготувати інструменти, а також матеріали, без робити.

Серед них: штукатурка кріплення, кутовий шпатель, металевий профіль, ножиці, гумовий ролик для згладжування, сантехніка, ванна для клею, ролика для нанесення клею, пензля, легкий профіль, самонарізуючий гвинт, викрутка, дюбель з пелютором та рулеткою.

READ  Штукатурка на стены вместо обоев

Варто розглянути, що довжина рулетки повинна бути більшою висотою від підлоги до стелі. Починаючи робити вимірювання в декількох етапах, існує ризик помилкового, а потім не буде можливо досягти ідеальної рівності на момент приклеювання. Неправильні дані пізніше впливають на якість роботи.

Звичайно, основні матеріали в мерехтіння – шпалери та клей. Ви не повинні добре брати все чітко, обчислюючи кімнату, завжди варто розглянути непередбачені ситуації, помилкові вимірювання та інші.

Якщо ми говоримо про рулони, вам потрібно взяти ще одну, а також клейкий пакет. У будь-якому випадку, якщо є чек, ви завжди можете повернути баланс будівельного магазину. Але якщо це не отримає шматок, немає ніяких гарантій, що є рулон від тієї ж партії.

На додаток до ключа, існує також невеликі незначні компоненти, але без яких ви не можете зробити.

 • З надлишковим адгезією, необхідно використовувати не жорстку ганчірку. Краще купувати пульпи-серветки, які не залишать слідів, нитки та розлучення. Матеріал добре поглинає залишки клею.
 • Для того, щоб не розмити шпалери, особливо легкі тони, ви повинні спочатку покласти олійну або поліетилену під ними. Це допоможе захистити та підлогу в кімнаті від небажаних розлучень і подряпин.
 • Це не буде зайвим, щоб забезпечити стійкий стеладер або підходящий висотний стенд, щоб дістатися до всіх найвищих точок у квартирі без проблем.

Як приклеїти тісні матеріали на нерівномірних стінах

Коли ви повинні були зіткнутися з проблемою того, наскільки грамотно клеє шпалери на стіні, то слід дотримуватися послідовність:

 • Використовуючи рівень, розмітка виконується, починаючи з кута.
 • Робоча поверхня обробляється клеєм і висихає.
 • Шматок полотна подано з композицією і застосовується, створюючи гніздування на іншу поверхню.
 • За допомогою ножа, вирізати в кут.
 • Жарти відсутні з клейовою композицією.
 • Вся кімната плаває.

Робота повинна бути виконана за допомогою наступних інструментів:

Шпаклівка

Рівнина

Олівець

Ганчірка

Молоток Всі процеси потрібно виконувати за допомогою набору, перерахованого вище та додавання до нього, ролика та контейнерів.

READ  Декор стіни від штукатурки роблять це самостійно

Який клей краще склеєний

Зараз є 2 великих категорій клею за типом:

 • Універсальний. Навіть коли ви вирішите закріпити клей Phlizelin типу шпалери, ви можете це зробити.
 • Особливий. Використовується тільки для одного типу, наприклад, для вінілових шпалер.

Окрему увагу слід приділити щільній основі. Часто тут виникає ряд проблем, тому що під нашою власною вагою, шпалери можуть розвалитися.

З чого почати

Якщо ви хочете правильно закріпити шпалери, то спочатку потрібно підготувати поверхню. Це має бути зроблено за допомогою наступних кроків:

 • Старі матеріали змочуються, щоб бути легше клею. Також видалена фарба, біла. Іноді ви можете закріпити оздоблювальний матеріал на пофарбованій поверхні. Це також стосується країв склеювання кута, якщо присутні нерівномірні кути.
 • Якщо немає закінчення, то вклеюється на штукатурку. Раніше перевірте відсутність загонів, і якщо це присутні, то видалення штук.
 • Тріщини закриті розчином.
 • База очищається від пилу і бруду.
 • З металевою щіткою обробляється поверхня.
 • Використовуйте композицію грунту, переважно у всіх ситуаціях. Це дозволяє зменшити поглинання адгезивної композиції.

Тільки після виконання цих процедур ви можете почати подальші операції.

Особливості прилипання в кутах

У старих будинках ви можете зустріти нерівномірні кути. І існує лише 2 способи, щоб допомогти усунути цю хворобу:

 • Підготовка вирівнювання. Існує фініш штукатурки, шпаклівка, а після цього, шпалери.
 • Вставляючи на базі, яка вже існує. Ця ситуація повинна враховувати особливості продукції, оскільки деякі з них допоможуть усунути дефекти, а інші – навпаки.

Особливу увагу слід приділяти другому випадку. З рядом простих правил, дефекти швидко усуваються:

 • Правильний вибір типу, малюнок, текстура. Кращі шпалери щільний тип.
 • Кут хворий 2 рази. Клей застосовується до місця, де шпалери нагріваються шпалери на 100 мм. У майбутньому вони розрізані, а друга смуга заповнює простір.
Як розбити шпалери на стіні криві
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS