Як розбити туалет, якщо він забився

Чому туалетники

Якщо туалет був забитий, важливо негайно займатися проблемою. Це допоможе уникнути найбільш неприємних наслідків. Наступні неприємні фактори можуть призвести до інтерфейсу:

 • Зарубіжні об’єкти (тушці, дитячі іграшки, особисті гігієнічні об’єкти);
 • Неправильна установка дизайну;
 • пошкодження в одному з розділів у каналізаційній системі;
 • немає клапана, який регулює тиск у каналізаційній трубці;
 • Причиною блокування іноді пов’язане з дефектами самого туалету;
 • Соляні відкладення, що накопичуються на внутрішній поверхні труб.

Бідна якість установки каналізаційної системи стає причиною появи багатьох проблем. Накопичення води можна спостерігати за певною секцією труби через його смаку. Погані кріплення призводять до заморожування труби.

У туалеті, крім туалетного паперу, не можна викинути. Не рекомендується вилити жир з посуду в унітаз, харчові продукти, чайні пивоварні, будівельні сміття. Особливо небезпечно викидають будь-які предмети одягу або особистої гігієни.

Причини “болото” у ванній кімнаті

Знаючи, як очистити туалет, якщо він забився, звичайно, ви можете усунути блокування. Однак незнання причин його зовнішнього вигляду поверне вас до проблеми знову і знову. Сантехніка з досвідом виділяють три найпоширеніші причини освіти.

 • Ігнорування операційних правил. Користувачі часто нехтують правилами експлуатації туалету. Вони кидають в нього туалетний папір та особисті гігієнічні об’єкти, які навмисно використовуються як сміття, або помилково пропускає дрібні предмети. Це особливо часто буває, коли діти живуть: діти сприймають туалет як міні-пул для експериментів, а факт, і справа залишається не використовувати його за призначенням.
 • Неграмотна монтажна сантехніка. Правильна установка труб та компетентного розташування туалету відносно виходу становить 50% успіху. Якщо встановлення сантехніків було виготовлено “на дотик”, і без присутності фахівця, рано чи пізно, нове обладнання нагадує про помилки.
 • Особливості дизайну туалету. Віддаючи перевагу невідомих виробників, ви ризикуєте працювати з низькою якістю продукції. Відмінна особливість таких унітазів – короткострокові та погані розміри дизайну.

Як розбити блокування в туалеті за допомогою колючих інструментів

Від періодичних проблем з сантехнікою, на жаль, ніхто не захищений. Якщо вони виникли, природне рішення для сантехніки. Однак неісторично-історичність утиліт вже давно увійшли до фольклору. Чи можна самостійно вирішити проблему?

Ми будемо реалістично: небажання спілкуватися з комунальним господарствами, часто виправдано.

Як проколоти з тканини вдома без кабелю

Кабель пластикової пляшки

Якщо вам потрібно отримати певний падший об’єкт у туалеті, домашній кабель з пластикової пляшки допоможе.

Для виготовлення домашнього кабелю приймайте п’ятилітровий (5 літрів) пластикова пляшка, але якщо це не так, ви можете використовувати 2-літровий, тільки кабель буде коротшим. Як інструмент, візьміть великі ножиці.

READ  Водяне опалення в країні з власними руками

Візьміть маркер (олівець не малює пластик) і нанесіть спіральну розмітку 2 ширини 2.3 сантиметри по всій довжині пляшки.

Дно пляшки (завжди матеріал товщі і сильніше) буде як ручка круглого кільця. Вирізати пляшку по всій довжині, ви отримаєте пластичну стрічку з кільцем в кінці. Для того, щоб в кінці кабелю вільно увійшли пальцем зробити отвір. Під кутом 45 градусів, зробіть виїмки на спіралі кабелю.

Виїмки не глибоко, щоб кабель довговічний.

Натиснути домашній кабель, прокручуючи його вздовж сит у шиї, тримаючи його за допомогою ручки. Обертання кабелю може забрати сміття та сторонні предмети і витягнути їх.

Розтягування кабелю та усунення блокування, ви помітите, як вода починає проходити, що вказує на ліквідацію блокування. Як тільки це станеться з видаленням пластикового кабелю та промивання туалету гарячої води.

Ганчіркою для прибирання без ванзи

Для цього нам потрібна велика ганчірка, довга паличка більше, ніж лічильник (підходить швабра), і ще кілька дрібних ганчірків. Маленькі ганчірки, вам потрібно підключити всі осушені отвори в квартирі: ванна (може бути підключена), раковина, миття на кухні тощо. Не пропустіть жодного.

Незвичайні способи очищення туалету. Жити здорово! (двадцять.06.2016)

Велика ганчірка повинна бути мокрим і вичавлювати. Обмотка його на палицю, щоб вона не за будь-якими обставинами йти в трубу. Потрібно це виправити з чимось, або рукою тримається по краю. Головне – це не пропустити його в надр білого друга! Загалом, це має бути приблизно на зображенні:

Тепер опустіть наш “факел”, як показано на малюнку за номером 2, ми спускаємо воду і різко натискаємо “факел” … там! Але різко – це не з усіх прийомів так, щоб туалет перерву. Потрібно зробити короткий, обережний і одночасно швидко рухатися.

Підштовхнув там. Закладено на секунду. А також різко витягнуто. Потім знову різко натиснути “факел” у туалет. Так поки не зводиться вода. Після цього потрібно знову злити воду і зробити все в новому, поки результат не досягнеться. Майте на увазі такий момент, якщо у вас є десь дренажні, або є вільні з’єднання вентиляторної труби – тоді такий спосіб очищення не буде працювати. І в той же час, це не обов’язково з обсягом і з гойдалками, щоб підштовхнути “факел” у поштовх, тому що корм буде на стінах.

Практична порада

Під час виконання вищезазначених маніпуляцій правила слід дотримуватися:

 • При роботі з кабелем, який дуже масивний, остерігайтеся шоків до туалету. Це може дуже сильно, що прибирання перетвориться на покупку нової сантехніки.
 • Потягніть кабель повільно і з зупинками, під час якого бажано витерти його відразу або промити. Всі покриття підлоги в туалеті повинні бути вилучені заздалегідь.
 • Якщо збільшення масштабування відбулося через помилку труби, забиті, і є бажання та вільний час, то ви можете видалити гофрування з туалету до труби та очистити шар туалету. У той же час, обов’язково переконайтеся, що стан труб.
 • Щоб дізнатись про приблизне місцезнаходження блокування, достатньо злити воду з умивальника або ванної кімнати. Якщо вода швидко йде, то закупорка відбувалася всередині туалету. Якщо запас повільний, або забитий підріза, або ви забиті всіма трубами або сифонами.
 • Це не буде зайвим для проведення профілактичної роботи з частотою приблизно раз на чверть або шість місяців. Особливо, якщо труби у вашому домі ваші однолітки.
 • Традиційна Tubat з дерев’яною ручкою може призупинити: ручка залишиться у ваших руках, а гумова частина буде застрягла всередині туалету. Переконайтеся, що кріплення.
READ  Яка установка для туалету краще вибрати

Метод визначення ступеня блокування в туалеті

Перш ніж почати очистити туалет до забивання, потрібно визначити ступінь. Для цього заповнити літр води і подивитися, чи буде він продовжувати. Якщо рідина повільно, але проходить, ситуація не є критичною і, швидше за все, можна буде справитися з власними. Якщо він стоїть у туалеті, ви маєте справу з блокуванням капіталу, а не зв’язатися з ним.

Перевірка таким чином рівень наповнення труб, у жодному випадку не використовуйте дренажний резервуар. Напевно, вода в ній буде занадто багато, і вона вийде за межі краю туалету.

Визначити локалізацію зберігання. Якщо вода тільки в туалеті – це означає, що забитий трубу або гофрування. Але якщо рідина накопичується в раковинах, а ванна кімната – ситуація більш серйозна, і в загальній каналізаційній трубі є закупорка. Це завдання для сантехніки.

Toraic туалет: що робити вдома

Очищення забитого туалету може бути виконаний трьома способами:

Якщо дизайн туалету дозволяє вам почати почати вручну позбутися від витіснення, одягнена гумова рукавичка. Якщо гумові рукавички не зверталися до руки, поліетиленовий пакет, одягнений на руку. Цей метод має сенс, якщо ви точно знаєте, що саме викликало блокування.

Механічне очищення виконується за допомогою різних пристроїв:

Вантуз

Ця проста, але ефективна адаптація, багато господарях на кухні для очищення водовідведення миття отвору. Він незамінний у туалеті при видаленні блокування, розташованих неглибокими. Сантехнічні прокладки складаються з чашкової гумової всмоктувальної чашки, поглиблену, як правило, дерев’яну ручку. Під впливом гідравлічного тиску, створеного водою та повітрям при накаченні кінчика трубки, більшість забруднення знищується і виштовхується. При використанні транспортного засобу виконуються наступні дії:

 • Вода виливається в миску туалету;
 • Забрати всмоктувальну чашку автомобіля до дренажного отвору, закриваючи його якомога щільно;
 • Зробити 5-10 відкачування, різко натискаючи ручку транспортного засобу;
 • Після відкачування судна присоска.

Іноді неможливо усунути масштабування ватузам, але після декількох спроб.

Важливий! Створити достатній гідравлічний тиск, кінчик трубки повинен бути трохи більш осушеним отвір.

Якщо у вас не було часу, щоб отримати Ванутуз, і ви вже забилися туалет – ви не повинні відчай, його можна замінити пластиковою одно- і пляшкою. По-перше, порожня пляшка щільно покрита кришкою, а нижня відрізана. Потім пляшку, що тримає руку для шиї, вводять у дренажну діру, поки вода не почне протистояти. Після цього вони починають штовхати пляшку до боків, щоб вода виштовхнула з її покласти на землю і підштовхнула його вперед.

READ  Як видалити жовті плями у ванній кімнаті

Після очищення, з метою профілактики, добре додатково промивають стоком з двома вихідними водами з содою.

Санітарний кабель

Цей пристрій зазвичай використовує сантехніки, але це так просто, що будь-яка людина буде справлятися з ним. Кабель виконаний з дроту, який щільно кручений у формі порожнистої гнучкої трубки. З одного боку, кабель закінчується з M-подібною ручкою. З іншого боку, дріт на невеликому сегменті обертається на спіралі, цей кінець кабелю використовується як бандаж. Технічні кабелі, що використовуються сантехніками, можуть досягти довжини до 50 метрів і більше. У квартирі занадто довга ракета не буде потрібна, оскільки можна очистити туалет вдома і триметровий кабель.

Щоб очистити стік, технічний кабель повинен бути виконаний наступним:

 • опускає кінець кабелю з розбиттям у блоці туалету і натиснути до зупинки;
 • Після цього почати обертання ручки в одному напрямку, а кабель не проходить через вилку;
 • Коли блок почне рухатися з місця, слід продовжувати обертати кабель, щоб підштовхнути його далі вздовж труби;
 • Якщо кабель, що проходить через масштабування, не міг його знищити, ви можете спробувати витягнути вилку, витягнув кабель для себе.

Після повного очищення труби необхідно зробити додаткове промивання.

Якщо туалет забитий регулярно, а старі чавунні труби все ще використовуються в каналізації, подумайте про заміну їх до більш сучасного пластику. У пластикових трубах, більш гладка поверхня стін, і вони менш сприйнятливі до засмічення.

Очищення хімічними

Люди вже давно звикли насолоджуватися готовими рішеннями у всіх сферах їхнього життя та виробників цього успішно. Магазини побутової хімії пропонують досить широкий вибір спеціалізованих інструментів для очищення труб та туалету. Вони представлені у вигляді рідин, гелів, порошків та гранул. Там можуть бути одноразові пакети та великі потужності, розраховані кілька разів. Ці кошти чудово справляються з проблемою, виконуючи ряд інших функцій: дезінфекція очищена сантехніка. Усуньте неприємний запах каналізаційних труб. Підтримка труб у чистому стані. Віддалені профілактичні дії. Найпоширеніші бренди:

Що робити, якщо туалет засмічений туалетний папір

Незважаючи на те, що туалетний папір тонкий і повинен бути легко розчинений у воді, іноді це не відбувається. У цьому випадку туалет починає засмітити. Він більше не пропускає воду і відходи життя. Все це накопичує і робить неприємний запах. Одним словом потрібно зробити щось терміново, щоб зберегти ситуацію. Але варто знати, як краще. Про це і наша стаття буде. З цього ви дізнаєтеся, як швидко усунути перерви в каналізаційних трубах, а також як попередити повторне забруднення.

Як розбити туалет, якщо він забився
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS