Як самостійно змінити змішувач у ванній кімнаті

Основні причини розбиття

Заміна змішувача у ванних кімнатах може знадобитися завдяки тому, що успішно керуючий пристрій став непридатним для використання. Це може статися через низьку якість води або через пізній картридж у фільтрі. З самостійним виконанням важливо гарантувати, що змішувач не виявився пошкодженим у процесі.

Поломки можуть бути різними. Серед найпоширеніших можна згадати наступним чином:

  витік з повним закриттям крана, що виникає через пошкодження малих елементів картриджа;

Останні 2 з наступних проблем характерні для пристроїв, вироблених у Китаї, оскільки це переважно латунні сплави, які не відрізняються великою силою. Вартість таких змішувачів набагато нижча, ніж устаткування, що виробляється в Європі. Ці змішувачі в основному виробляються з високоякісної нержавіючої сталі.

Іноді ремонт механізму не вдалося відновити, недоречно. Тоді прийнято рішення просто змінити його до нового. Змішувач, встановлений у ванній кімнаті, дещо складніше, ніж той, який використовується на кухні. Як правило, він має не тільки звичайні елементи для регулювання гарячої та холодної води, а й систему водопостачання для ванни або душі.

Що потрібно працювати?

Змініть прокладку на крані на кухні або ванній кімнаті, з вашими руками це цілком реалістично, якщо панчіх необхідний інструмент та матеріали. Якщо ви помітили, що змішувач почав трохи витікати, то не відкласти заміну ущільнювача для пізніше, щоб, нарешті, не псуйте обладнання. Це візьме:

  Гумова прокладка Бажаний розмір. Щоб придбати печатку потрібного розміру, необхідно визначити діаметр крана, для цього ви можете видалити його, прикріпіть його до аркуша паперу, а потім розбити олівець або маркер.

Пам’ятайте, що при покупці сантехнічних подушок найважливіша – якість, еластичність та щільність матеріалу. Найпопулярнішими є шкіра або гумові ущільнення. Вважається, що гумові моделі більш міцні, оскільки вони мають підвищену стійкість до вологи, вони є еластичними та еластичними.

READ  На якій висоті змішувача для ванни

Як змінити змішувач у ванній кімнаті зробити це самостійно

Кожен, принаймні, колись у житті, натрапив на необхідність замінити сантехніку у ванній кімнаті. Найбільш поширена причина розбиття змішувача. Пристрій не вдалося застосувати значний удар для вашого гаманця. Крапля крана протягом дня протікає кілька літрів води, яка наприкінці місяця стане збільшенням ваги за оренду. Крім того, зламаний кран не працює, і якщо ви його використовуєте, то переконайтеся, що це не довго. З’являється гострий повинен замінити змішувач. І тоді виникає питання, як змінити непрацюючий змішувач у ванній кімнаті, не вдаючись до послуг фахівців. Це цілком реалістично замінити себе. Будь-яка людина, здатна виконати цю роботу з власними руками.

Перш за все, ми розглядаємо найчастіші поломки, які можуть виникнути під час роботи пристрою. Найбільш поширеними є:

 • Витік рідини з повністю закритою клапаном крана. У важільні змішувачі це пов’язано з пошкодженням картриджа з невеликими механічними частинками. У пристроях клапана це відбувається, коли знос або пошкодження внутрішніх елементів клапана;
 • Різання нитки клапана або підключення нитки. Такий розрив відбувається у випадку надмірного застосування сили при закритті крана, що призводить до розбиття внутрішньої нитки клапана. Повна заміна крана у ванній кімнаті буде потрібна, коли сполуки змішувача з водяною основою. Зазвичай це відбувається з кранами, встановленими на стінах, якщо вони покладаються на них, приймаючи душу.;
 • корозія внутрішньої частини справи. Всі ванні змішувачі, які не виготовляються з нержавіючого матеріалу, підлягають цьому.

Такі проблеми, як розбивка нитки та корозії тіла, притаманні низькою якістю продукції.

Важливий! Наймаючи спеціаліст з третьої сторони, щоб усунути несправність, важливо пам’ятати, що вартість заміни змішувача у ванній кімнаті може досягти половини значення самого продукту залежно від дизайну та складності роботи. Тому більш вигідніше усунути несправність самостійно, вивчаючи конструкцію продукту.

Інструкція про демонтаж старого змішувача

Іноді легко змінити кран у ванній кімнаті, в іншому випадку вам доведеться тонкер з обертанням док-ставок. У будь-якому випадку спочатку відключіть потік холодної та гарячої води за допомогою клапана замку на вході в квартиру.

 • Від’єднайте старі шланги живлення (гума або з металевою косу) від гарячих водопровідних труб DHW або холодного зварювання. Насолоджуйтесь ключем конфігурації або необхідним ключем. Тазик замінив під з’єднанням, щоб зібрати видатну воду (залишки) у трубах.
 • Трубний ключ насос вниз тиск гайка на основі гайки або шпильки (зазвичай 2 штук). Деталь знаходиться під змішувачем на зворотній стороні ванни. Демонтаж гайки дасть доступ до сталевої півкулі.
READ  Як встановити кран у ванній кімнаті

Ми змінюємо змішувач у ванній кімнаті. Замінюючи кран самостійно.

Після цього обережно візьміть змішувач з ванною.

Як вибрати нову модель міксера ванної кімнати

Заміна крана у ванній кімнаті передбачає демонтаж об’єкта обладнання та встановлення місця нової моделі. Перш ніж перейти до інвалідності непрацюючого елемента, потрібно визначити, який пристрій буде встановлений на своєму місці.

Вибір нового змішувача, необхідно враховувати кілька пунктів:

 • На місці фіксації є змішувачі для декількох типів: вбудовані в стіну, закріплені на стіні або на боці ванни.
 • Згідно з дизайном, відрізняються змішувачі клапана та кульового типу.

Базові крани мають значну перевагу. По-перше, температура води та тиск регулюється лише однією ручкою, по-друге, вони мають більш привабливий вигляд, по-третє, вони відрізняються зручністю та практичністю.

Якщо система водопостачання оснащена фільтром для очищення води, то ви можете зменшити ризик засмічення м’якого змішувача з невеликими частинками. Що стосується клапанного пристрою, він працює бездоганно, навіть якщо вода має високий рівень твердості. Тому проблема полягає в тому, як видалити кран у ванній кімнаті, він виникає набагато менше.

Щоб самостійно вирішити проблему, як змінити кран у ванній кімнаті, вам потрібно приготувати набір інструментів для встановлення установки. Це зосередиться на встановленні змішувача, не відволікаючи одночасно на різних дрібницях. Слід зазначити, що інструменти, підготовлені та розгорнуті безпосередньо на робочому місці, також дозволяють швидко завершити монтажний процес.

Щоб замінити змішувач у ванну, досвідчені сантехніки вживають наступне:

Перераховані інструменти завжди під рукою хорошого майстра, якщо це необхідно, ви можете придбати їх у будь-якому спеціалізованому магазині.

Демонтаж старого крана

Щоб розібрати моделі важіль, вийміть круглу вилку, відкривається замикаючий болт. Якщо кільце на нитку, вона викрутіть, з напругою – їсти і видалити. Викрутіть горіховий картридж. Якщо частини постачаються та погано викрутіть, керосин, розчинник або злегка натискання на нитку.

READ  Ніж ви можете мити зелений з лінолеуму

Дві щільні видалені відповідно до схеми:

 • Натиснути кришку ножа на ягняти.
 • Відкрутіть кріпильний гвинт, видаліть клапан.
 • Демонтаж шапки, іноді виходить потік на нитку без зусиль, інакше потрібен шістнадцятковий ключ.
 • Від’єднайте енергію, викрутіть відповідну гайку, витягніть з корпусу, зніміть прокладки.

Розбирайте змішувач з полиці або стіни, від’єднавши кріпильні горіхи на підводних шлангах або виходах. Краще працювати з двома руками, щоб зберегти місце прикріплення і не переміщати елементи раковини. Новий змішувач пізніше скоротиться до них. Повинні змінювати втулки, якщо вони пошкоджені.

Підготовка до роботи та загальних рекомендацій

Перед роботою потрібно вивчити техніку розбирання змішувача, а також структуру продукту. Це питання розуміння ролі кожного елемента в роботі крана.

Особливості підготовки до роботи з демонтажу змішувача та його обертання:

 • Підготовка інструменту, якщо немає необхідних пристроїв, вони заздалегідь купуються так, щоб до початку роботи.
 • Кровонародна вода з запобіжним клапаном, що стоїть на гарячих і холодних водопровідних трубах. Якщо такого крана в квартирі немає, перекриваються водопостачання в підвалі висотного будинку на загальному підрізі.
 • Для запобігання подряпин тіла, тканинної підкладки (на губок плоскогубців, ключів), горіхів, фітинги загорнуті матеріалом.
 • На дні чаші оболонки або душової каструлі лежать рушник або іншу товсту тканину для захисту поверхні з випадковим падінням інструменту або запчастин (запобігання тріщин).
 • Якщо ремонт може бути виконаний без повного розбирання та демонтажу, лише ті вузли, які потрібно продавати.
 • Перед видаленням важеля або одного з клапанів, замикаючий болт застібки відкручується, закритий кришкою, тільки потім демонтажу регулюючого та відключеного блоку.

Відмінності в монтажних кранах для ванної кімнати і для раковини

Як самостійно змінити змішувач у ванній кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS