Як скласти садову піч з власними руками

Страви, приготовані на свіжому повітрі, буде більш смачне будівництво плитки цегли

Приготування їжі з вуличними печами дозволяє отримувати смачні м’ясо та овочі. Такі конструкції є безпечними, обладнаними коптилою, паливо в них спалахнуть у будь-якій погоді.

Купівля або будівництво барбекю – це можливість розслабитися у свіжому повітрі більшу частину року. У той же час, цегляна піч не тільки не буде багато місця на сайті, але також вигідно декору.

Детальний кладковий печі 3×3.5 цегли для 9 тисяч. рубати. 1 частина.(Кухонна плита з підігрівом щитом)

Фото готових конструкцій

Будівництво цегли для країни альтанки з російською піччю та місцем у Казані.

Російська піч з Казаном в альтанці. Сторона багато вільного місця для готування.

Вулиця Російська плита з двома курчатами. Прикрашена декоративною обробкою з штучним каменем.

Підготовка до роботи

Для кам’яної печі з плитою, використовуйте цеглу різних типів. Зазвичай беруть червону повну довжину для відкритих кладків і шалених, щоб виконувати внутрішні укладачі печі, а також димохід.

Фонд виливається конкретним розчином. Це займе цемент для приготування їжі не нижче, ніж M400, краще, ніж M500. Пісок може бути річка або з кар’єри, але воно повинно бути попередньо самовидування, щоб усунути домішки. Вода також повинна бути очищена. Інший розчин слід приймати гранітний щебений камінь близько 30 мм.

Запобіжування фундаменту виконується за допомогою граніту сиськи, відповідної фракції близько 300 мм. Крім того, вам доведеться підготувати розчин червоної глини та піску.

Замість глини, ви можете придбати глиняний порошок, порядок його використання вказується на упаковці. Всі компоненти повинні бути гарною якістю, цілісності та життя майбутньої печі залежать від цього. Для ущільнювальних суглобів необхідно приготувати високотемпературний герметик.

Роботи виконуються за допомогою звичайного інструменту будівництва.

 • цистерни для змішування розчину;
 • Майстер ОК;
 • Болгарська;
 • плюска;
 • рівень;
 • рулетка;
 • правило;
 • kiyanka;
 • chimmer;
 • Інша цегляна обробка та кладки.

Щоб зробити високоякісне рішення, краще використовувати Peuorator або свердла з відповідними характеристиками, а також сопло, призначеним для цих цілей. Це корисно для радянської лопатки і сита.

Як скласти духовку своєю власною цеглиною: крок за кроком посібник

Жоден сільський будинок не без печі, як він буде годувати, і нагрівається. Сьогодні газові магістралі, проведені в багатьох селах, і здавалося б, ви можете піти на більш зручний спосіб опалення. Однак багато власників житла не поспішають відмовитися від цегляних печей, які абсолютно різні, спеціальні тепла. Крім того, у регіонах, багатих у лісі, де немає проблем з дровами, можна заощадити на газі, що має цегляну печі в будинку.

Як скласти духовку руками з цегли

Щоб дізнатися, як скласти духовку своєю власною цеглиною, вам потрібно вивчити схему та технологію укладання. Перш ніж почати вивчати конкретний варіант, слід розглядати кілька моделей, оскільки є компактні та масові структури. Вам потрібно вибрати таку плиту, яка займе менше квадрат у будинку, але буде мати все за попитом на фермі.

Цегляні печі досить багато. Досвідчені кухарі можуть внести свої зміни до готових проектів, оскільки вони вже знають серцем, де і як внутрішні канали повинні пройти, згідно з яким дим. Завдяки правильній схемі їх розміщення в дизайні печі, вона буде рівномірно тепло і відмовитися від більшості тепла в кімнату. Початкові майстри краще точно слідувати вже складеним схемам-координат, не відступаючи від них на будь-який крок, оскільки навіть одна неправильно закладена цегла може зіпсувати всю цю достатню роботу трудомісткої роботи.

Типи цегляних печей

Печі в його функціональності поділяються на три основні види приготування їжі, опалення та приготування їжі та опалення. Вибір відповідного дизайну, перш за все, вам потрібно вирішити, що саме ви можете здогадатися з неї.

Типовий приклад приготування печі, хоча ефект нагріву також є значним

Кухонна піч має чавунне приготування їжі та водяного опалення. Як правило, такі печі невеликі та популярні для установки в невеликих приватних будинках та в країні. Звичайно, приготування їжі здатна, за винятком приготування їжі, також теплий невеликий номер.

Опалювальна піч – це багатофункціональна масивна структура

Опалення та приготування їжі можуть зігріти будинок або заміський будинок з великою площею, а у своєму дизайні іноді вона включає в себе укладання, а крім плитки, печі, резервуар для нагріву води та нішу для сушіння овочів та фруктів.

Нагрівальні печі зазвичай компактні в дизайні

Нагрівальна версія печі завжди компактна. Він не включає панель приготування їжі та обслуговує лише опалювальні кімнати. Така будівля в силах розігріти дві кімнати, якщо вона розташована між ними, набравши в стіну.

Вибір оптимального місця для розміщення духовки

Вибираючи бажану модель печі, вам потрібно доглядати за це підходить для цього. Будівництво можна встановити на стіні, посередині кімнати або бути вбудованим у стіну. Вибір простору буде залежати від розміру структури печі та від бажання власника будинку.

 • Печі, що стоять посередині великої кімнати, може розділити його на дві різні зони, наприклад, на кухні та їдальні або вітальні. Кухонна плита піде на кухню, а плоска стіна з добре керованою кладкою стане дизайнерським декором вітальні. Можливо, відразу або з часом, буде бажання завершити стіну до печі, і повністю розділити дві кімнати – у цьому випадку розділ повинен бути виділений з печей у негорючих матеріалах. Ви можете застосувати азбесту для цього або встановити цегляну кладу.
 • Небажано побудувати печі на зовнішній стіні, тому що там він швидко вийде.
 • При встановленні плитки між двома кімнатами, він також повинен бути відокремлений від стінок термостійких матеріалів.
 • Орієнтовне місце будівництва повинно бути добре для вимірювання та обов’язково враховувати, що основа має бути 100 ÷ 120 мм більше, ніж основа печі. На додаток до земельної ділянки, потрібно обчислити висоту структури, щоб вона вписується в кімнату у всіх відносинах.
 • Для того, щоб працювати, було простіше, до обраної моделі необхідно знайти схему-замовлення.
READ  Який утеплювач використовувати для каркасного будинку

Вирішення з моделлю та установкою, ви можете придбати матеріали для будівництва та підготовки інструментів.

Печі хороші, і барбекю краще!

Ми рекомендуємо ознайомитись із свіжою статтею на нашому порталі, як зробити барбекю власними руками.

Але, перш ніж перейти до статті про барбекю, обов’язково прочитайте, як покласти цеглу тут.

Інструменти, Будівельні матеріали для кам’яної цегли

Залежно від розміру печі, він вимагає різної кількості матеріалів та додаткових чавунних та сталевих деталей, але інструменти для кладки потрібні однакові.

Інструментів та пристроїв для побудови будь-якої печі потребують:

“Коза” – це етап, який полегшить роботу на висоті, коли печі буде підвищена над людським зростанням. Вони зручні, тому що майстер-стрілянина може не тільки зростати, але й покласти розчин розчином з рішенням поруч із ними і навіть поставити інструменти та будівельні матеріали, необхідні для цього етапу.

Кози будуть потрібні при проведенні кладки верхнього ряду

Інша версія стенду, більш компактна коза. Такі адаптації повинні мати два, оскільки, якщо вони покладуть їх на певну відстань один від одного і лежать товсті дошки зверху, виходить ті ж самі землі. Можна використовувати окремо. як сходи.

Ви можете отримати разом і пару більш компактних цілей, роблячи на них тимчасове плаття

З інструментів вам потрібно буде підготувати наступний набір:

Інструменти, необхідні для кам’яної духовки

Kirk буде потрібно для розлучення та обрізки цегли.

Метелка. З сечі, для видалення висушеного піску та скибочки розчину від готових покладених рядів кладки та швабру всередині кладки.

Кут допоможе принести кути зсередини і поза печі рівно 90 градусів.

Сліп необхідний для примирення вертикальних стін.

Молоток печі також необхідний для відділення цегли з боку та качалку невеликих виступів замороженого розчину.

Плоскогубці будуть потрібні для кусання, згинання та випрямлення дроту.

Гумовий молоток необхідний для запуску цегли в кладці у важкі часи для їх дотримання.

Булони також доведеться розділити цеглу, а також розбору старої кладки.

Труск (Кельма) різних розмірів для укладання розчину та видалення спокутування надлишку.

Правило буде необхідно вирівняти поверхню фундаменту.

Свинцевий тракт використовується для позначення, особливо у випадках, коли закінчуючи плиту з плитками.

Stukolts – це сегмент труб, який також використовується для висихання плитки, вони обіймаються на ножем замість молотка.

Дерев’яна лезо для замішування та боротьби з розчином.

Металевий ядро-малюнок для маркування.

Рівень необхідний для перевірки горизонтально рядків та вертикальних стін.

Rappil Використовуйте, щоб видалити губи та серветки.

Розширення необхідне для точності швів, якщо печі не оштукатується або розділена декоративними плитками.

Сито, що допоможе зробити розчин кладки.

Кількість матеріалів буде залежати від обраної печі, а їхній список майже завжди однаковий. Для чистого типу опалення, кухонна панель, гардероб, резервуар для води. Але зазвичай стандартний набір чавунних та сталевих елементів складається з наступних імен:

Звичайний набір чавунних та сталевих деталей для кладки опалення та приготування печі

З інших металевих елементів може знадобитися:

Металеві смужки товсті 3 ÷ 4 мм.

Потрібно було придбати безпосередньо для кладки:

Інгредієнти для розчину глини або готової сухої термостійкої суміші для кам’яних печей.

Цемент потребує для фундаменту. Щедрий камінь, пісок, матеріал для опалубки та гумового листя для гідроізоляції.

Нам також потрібен термостійкий матеріал для захисного обробки стін будинку та металевого листа або керамічної плитки підлоги.

Підготовка місця для побудови плитки

Зазвичай основам NT для печей виливається одночасно з загальним фундаментом будинку, хоча вони не пов’язують його важко з ним. Однак часто трапляється, що духовка будується в готовій будівлі.

Подальші дії залежать від того, який секс розташований у кімнаті.

 • Якщо фундамент є бетоном і повністю затоплений, згідно з принципом пластини, а структура печі не передбачена занадто масивною, то ви можете почати закласти печі безпосередньо на бетонну підлогу, попередньо встановлювати під кладкою лих.
 • Якщо фундамент є стрічкою або дерев’яною підлогою, вам доведеться організувати фундамент з нуля.

Фундамент

Фонд повинен бути поглибленим у землі. Для цього підлоги поміщають під печі, а потім видаляються дошки або тонкі бетонні підлоги.

 • У грунті виявлено, він копає, глибина 400 500 мм.
 • На дні ями з “подушки” в 100 мм від піску, а потім таку ж товщину щебеню, шари хороші.
 • Далі, на периметрі, опалубка розташована для розливання бетону, вона повинна піднятися над основним підлогою на 100 ÷ 120 мм
 • Нижній шар фундаменту, близько половини висоти, може складатися з щебеню, піску та цементу. Він наливається, розподіляється до гладкого шару по всій області, і залишаючи до палички.
 • Після того, як нижній шар створюється добре, ви можете залити верхній шар, який буде складатися з тоншого розчину. Простір заповнюється повністю приготовленим конкретним розчином і нагадує правило, а верхня дошка опалубки будуть служити для цього маяка. Фонд повинен бути хорошим і набрати потрібну силу. Це необхідно для цього, починаючи з другого дня, мокрої води, яка покращить однорідність дозрівання цементного розчину і не дасть формуватися.
 • Повністю закінчена фундамент (через 3 ÷ 4 тижні) покрита гумовою, щоб створити гідроізоляційний шар. Потім розмітка виконана на цій поверхні, формується форма основи печі, на якій буде закладено перша серія.

Висушування сухих

 • Початок печінки досвідчених майстрів рекомендує не поспішати, щоб викласти цегли на вирішенні, щоб не робити помилки. Особливо у випадку, якщо ця робота буде проведена вперше, найкраще вивести весь дизайн печі сухим.
 • Внесення цієї процедури SS VN не є постійним освітленням на існуючу схему, можна з’ясувати у внутрішньому дизайні каналів димоходу та пристрою печі та вилив.
 • Для кладки, необхідно підготувати допоміжні рейки, що мають товщину 5 мм, яка буде визначатися відстані між цеглинами. Він буде заповнений розчином з розчином, утворюючи шви.
 • Після того, як буде розміщено всю модель печі, до того як труба димоходу буде опубліковано, він знову розібраний, а цеглини кожного з рядків можна додавати окремо, якщо в кімнаті є достатньо місця, а до нумерації, що вказує на номер та певну частину в цьому. Це особливо важливо, якщо цеглини були схильні до необхідності необхідного розміру.
 • Необхідно відразу зазначати, що при остаточному кладці, кожен з рядів також краще, щоб контролювати, знову висушити суху, а потім негайно виправити його на розчин.
 • Крім того, вам потрібно знати, що покладання цегли до розчину, він наноситься товщиною близько 7 мм, потім цегла натискається і, при необхідності, народитися з гумовим молотком. Надлишок розчин негайно вибраний кельма.
 • Налаштування двох – три ряди, доки розчин схопив, шви розташовані розширювачем. Якщо раптом розчин не був достатньо вологим, він може бути трохи посипати водою з пульверизатора.
 • Ми не повинні забувати, що під час кладки потрібен постійний контроль над вертикальним і горизонтальним з рядів.
READ  Яка різниця між початком і фінішним шпаклівкою

Знаючи ці нюанси, ви можете піти безпосередньо до кладки.

На відео, представленому відео показана схема будівельної схеми компактної нагрівальної печі, яка буде підходить навіть для дуже невеликої кімнати. Правда, інші додаткові функції не закладені в ньому:

Компактний “Швеція”

“Шведи” можна назвати найбільш точною та компактною печі, придатною для невеликих кімнат. Ця піч цілком можна назвати нагріванням і приготуванням, оскільки він має високий корпус, розташований всередині каналів димоходу, і тому. Коли воно нагрівається, стіни будуть тепло добре, даючи тепло в кімнату. У той же час будівельна панель також присутня у дизайні.

Перша картина показує “шведську”, яка має ширшу фронтальну частину, ніж на другій фотографії, оскільки вона доповнюється латунним шафою, а замість очищення вікон над плитою, ніша для сушіння виконана над плитою. Ця версія печі в два рази ширше, ніж друга модель.

Це також швед, але кілька інших дизайну

Схема-порядок, показаний нижче майже повністю відповідає печі на представленій фотографії, з деякими винятками: замість двох вікон для очищення над приготувальною пластиною, ніша розташована, злегка інше розташування труби з іншого боку дизайн і вивітрювана округлість кутів. Прикладання цього порядок, печі буде виглядати так.

Дизайн викладено, спираючись на схему-замовлення:

Схема-порядок для командного компактного опалення та приготування їжі Swedet

Хоча ця схема показує, що з першого ряду вони починають викласти камеру плутанини, адже варто покласти його з твердою площиною, і лише з другого ряду ви можете почати працювати над камерою. Але не створювати плутанину, опис буде точно відповідно до схеми, а перший суцільний діапазон можна назвати нулем.

 • Отже, з першого ряду починається утворення підрозділу камери.
 • У другому ряду двері встановлюються. Двері закріплені на дроті і тимчасово підтримують цеглини, поки вона не буде покрита з усіх боків кладкою.
 • З четвертого ряду, він починає виводити два очищення камер, а також встановлено на них двері.
 • У п’ятому ряді решітка решітка складається.
 • Двері печей також використовують дріт, щоб виправити на шостому ряду, а також на час, що підтримують цегли, встановлені на решітку, а також. При необхідності резервне копіювання розміщується на передній стороні дверей.
 • У сьомий рядок лежав початок вертикальних каналів диму.
 • На дев’ятому ряді цегли, двері печі перекриваються, дріт, з якого він фіксується, видаляє шви між рядами.
 • На одинадцятому ряду ліворуч, приготування пластини укладена, азбестові смуги складаються під його краю. Передній нижній край камерних камерних камер сталевий кут.
 • Від дванадцятого до шістнадцятого рядка відображається камера приготування їжі.
 • На сімнадцятому ряду металеві смужки складаються, і його верхній край складається.
 • На твердому повітрі наведені наступні два ряди, залишаючи лише три канали диму.
 • Інша двері встановлена ​​на двадцятих ряду, а камера очищення та ніша для сушіння починає формуватися.
 • На 22-му рядку дверей камери перекриваються кладкою.
 • На 23-му рядку камера повністю перекривається, і на своєму кінці він залишається отвір, який буде продовжувати димохідний канал.
 • На 24-му рядку металевих смуг перекриваються сушильні ніші.
 • 25- Ом Встановіть двері камери очищення.
 • На 27-й двері перекриваються кладкою.
 • На 28-му, вся камера перекриває.
 • На 30-му рядку встановлюються два клапани на каналах димоходу. По-перше, кадр цієї частини поміщається на розчин, а потім клапан вставляється в нього.
 • Від 31 до 35-го ряду, сегмент труби димоходу викладено.
 • Від 35-го на 38-му, конструкція трубного ролика починається.
 • Далі існує кладка труби, яка вже має власну нумерацію. Від першого до 26-го ряду форми трубки не змінюється, тільки необхідно тісно контролювати рівномірність та внутрішню чистоту (від залишкової) каналів диму. Ця частина труби називається стовбур.
 • На третій рядок покладіть ще одну двері до каналізації каналізації.
 • На 27-му рядку, інший клапан димарного.
 • На 29-му, труби є розширенням на одному ряду, а на 30-му, призводить до початкової форми.
 • Починаючи з 31-го ряду, викладена найвужча частина труби, яка відображається через дах.

Коли димова трубка проходить через мансард, він повинен бути виділений з нього з плоским матеріалом, він може бути азбестом, мінеральною ватою або клейзитом, покритий коробкою, розташованим навколо периметру труби.

Отвір у даху, через який проводяться гул, після будівництва, безумовно, закривається гідроізоляційним матеріалом, який накладається як на трубі, так і на даху.

Можливо, це вас цікавить

Ми рекомендуємо прочитати статтю, як зробити камін з власними цеглинами.

Крім того, ми рекомендуємо прочитати статтю про обробку каміна.

Встановлення інших елементів печі

Як згадувалося вище, інші елементи можуть бути вбудовані в печі, тому варто розглянути, як деякі з них встановлені.

Якщо дизайн забезпечує латунний кабінет, то найчастіше встановлюється на тому ж рівні з каміном або плитою. Це важливо для його швидкого та рівномірного опалення.

 • До місця, де він буде встановлений, спочатку встановлені металеві кути, вони стануть надійними підстав для кабінету.
 • Крім того, обгортання духовки азбестового шнура, цей жорсткий матеріал і допоможе тонкому металу шафи жити протягом більш тривалого періоду.

Ціни на кам’яні суміші та клеї

Бак для нагрівання води може бути встановлений по-різному. Іноді він вбудований у дизайн печі, в інших випадках, розміщених на вершині. Головне, що він знаходиться поруч з каналом димоходу, з якого води і отримає необхідну теплову енергію. У цьому випадку потрібно забезпечити отвір, щоб заправити резервуар з водою та краном, з якого він може бути прийнятий. Бака для води доцільно зробити з нержавіючого сплаву, інакше це буде дуже скоро, що він буде йти жовтою водою, яка є доступною для процедур води.

Хорошим доповненням до конструкції плитки може бути водонагрівальний бак

Інший варіант встановлення цього водонагрівача є установка його на тому ж рівні з плитою, над печі, коли вона буде нагріватися лише нижче. У цьому випадку резервуар найкраще покласти чавуну або товсту сталеву пластину, інакше вона дуже швидко. Потужність у цьому варіанті здійснення, установка не встановлена ​​в стінках печі.

READ  Як зробити сходи в гараж підвалу

Незручності такої установки полягає в тому, що менше місця залишається для хлипки, або вогню доведеться робити оленя, а отже,. Там буде збільшено загальні розміри, які не завжди можливі в близьких кімнатах.

Вибір моделі печі для вашого будинку, вам потрібно заздалегідь подумати, які функції повинні бути реалізовані в ньому, його розмір та дизайн. Виходячи з цього, і варто вибрати структуру структури з пошуковою схемою.

Слід зазначити, що укладання печі є справжнє мистецтво, і навіть не кожен досвідчений майстран завжди виявляється “відмінним”. Тому, якщо у цій роботі немає навичок, краще запросити фахівця, який допоможе зробити все правильно.

Відмітні риси російської міні-піч

Принципово мініатюрна піч не відрізняється від звичайної російської духовки – має аналогічний дизайн, ті ж функції, той же дизайн. Основна відмітна особливість – це розмір: він займає набагато менше місця на підлозі через те, що плита та спалені конденсовані і знаходяться поблизу.

Площа підлоги, яка займається, зазвичай не більше 1 м х 1,3 м, але можливі інші варіанти, трохи більш-менш. Висота конструкції така ж, як завжди: основна частина у верхній частині плавно перебудована до перебудови та закінчується трубою, що залишає для перекриття.

Обидва велика камера для приготування їжі та плита активно використовуються для приготування їжі. Мале паливо планується швидко, тому він використовується влітку, коли нагрівання всього будинку не потрібна. На пальниках можна легко розташувати відразу 2-3 каструлі, і якщо він крапля та велика духовка, то випікайте хліб.

Плита також залишається гарячою, тому вона може бути використана для опалення або просто для зберігання сніданку або вечері в теплому стані.

Особливістю компактної плитки є збереження двох підробок, які використовуються з тією ж активною діяльністю. Але вони часто розташовуються з двох протилежних сторін – у цьому випадку це займе вільний підхід і спереду, а позаду.

Слід пам’ятати, що міні-копія рівня небезпеки не відрізняється від великої російської печі, тому під час будівництва також необхідно, щоб ізолювати фундамент і сусідні поверхні, сприйнятливі до вогню. Стіни, дерев’яні підлоги, край отвору в стелі виліковується з металевими або азбестовими листами.

Цегляні печі для подачі на дровах: найкращий друг і покроковий довідник до будівництва

Більшість вітчизняних села країни ще не мають можливості підключатися до централізованих комунікацій. Від інфраструктури, якщо є асфальтовані дороги та електроліт. У таких умовах будівництво цегляної печі для котеджів на дровах допоможе вирішити важливе завдання: забезпечити теплову енергію для опалення та приготування їжі.

Ми підібрали для вас схеми та накази найпростіших конструкцій печі, з кладкою якої може впоратися з початком. З нашою допомогою, домашні ремесла нереагували АСЕ нелегко, але надзвичайно цікава діяльність печінки. Бездоганно побудовану структуру захоплюється власником і домогосподарствами.

На додаток до детального опису технології кладки цегляних печей, ми надаємо цінні рекомендації щодо відбору матеріалів для будівництва агрегатів. У статті скрупується суттєві тонкощі та найменші нюанси. Схеми конструкцій печі прикріплені до допомоги незалежних опіків, послідовності, фотографій та відео-довідників.

Обов’язкові елементи вуличних печей

Всі вуличні структури дуже відрізняються зовнішнім виглядом та розмірами, однак вони мають подібний пристрій. Вони працюють однаково. Найскладнішою та найбільш простою вуличною печі складаються з тих самих елементів. Там обов’язково в них:

 • Варильна поверхня. Ґрати встановлюються на ній, продукти на косі, шашлики, страви.
 • Димохід, зниження продуктів згоряння для відстані, безпечні для кухаря та її “клієнтів”.
 • Згоряння камери – печі. Він може бути відкритий або закритий.
 • Випадок, в якому всі робочі елементи пристрою мають.
 • підстава. Частіше вони стають надійною бетонною плитою.

Для більш комфортного, навісів, полиць для дров, вугілля або для зберігання посуду, столи ріжучі використовуються як додаткові аксесуари.

Рекомендовані види будівельних матеріалів

Діапазон придатних вогнетривких сировинних матеріалів невеликий. Розглянемо два основних типи деталей.

Цегла

Оптимальне рішення – Camotte або вогнетривкова цегла. Витримує температуру до 1000 0 с. Така піч не доведеться закінчити.

Червона повна довжина або керамічна цегла підходить для облицювання. Другий – набагато дорожче, але також довше. Перевага варто відправити M-250, M-500.

Назад при розробці дизайнерської схеми слід враховувати розмір цегли. Випустіть 2 типи:

Цей момент полягає в тому, щоб відобразити в проекті. Наприклад, необхідно придбати з 2200 до 3500 для будівництва російської печі. Крім того, споживання якісного залежить від якості матеріалу.

Для того, щоб зберегти його, дозволяється використовувати використану цеглу, але вона повинна бути ретельно очищена перед кладкою.

Газобуттон

Дешевший печі з високим рівнем теплопровідності, стійким до температурних крапель, екологічно чистий. Зручно в обробці, різання. Кілька разів легше керамічна цегла

Суттєвий недолік – крихкість. При ударі він дасть тріщину або розкол. Гігроскопічний, тому, коли заморожування може почати розсипати.

Для газобетонної печі рекомендується побудувати навіс і додатково.

Що може пристрій?

Успішно подавати печі, виконайте підготовчі заходи, які відіграють важливу роль для подальших операцій збірки. Так що все відбувається, вам потрібно:

Виберіть проект. Заявляє основні моменти функціональності печі та конструкторські особливості приміщення, в якій буде розташована майбутня піч.

Якщо ми говоримо про великі котеджі, то перевага краще дати масові структури, оснащені товстими стінами.

Складання такої печі нелегка, бажано запросити досвідчених майстрів.

Що ви не можете сказати про пристрій для опалення невеликого заміського будинку з макетом такого дизайну, буде справлятися. Вона не має великої кількості трудомістких елементів.

Виберіть матеріали. Головний будівельний матеріал для розрахунку країни-печі є вогнетривкою цеглу. Спеціалісти радять вам придбати високоякісні цеглини від надійного виробника та підготувати його до використання. Цеглині ​​ретельно очищаються, після чого вони просочені у воді протягом 12 годин.

Для укладання вогню використовується Шаммальний вид зазначеного будівельного матеріалу. Перед використанням він не змочується, але просто виділяйте. Особлива увага приділяється відбору та підготовці цементного розчину. Вона придбана в готовій формі або замісити себе. Металеві листи потрібні товщиною щонайменше 3 мм для виготовлення печі. Поверхня приготування, яка включена до дизайну, придбана окремо, як водний бак.

Якщо підготовча діяльність є якісно, ​​твердження відбудеться без затримки та труднощів.

Як скласти садову піч з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS