Як скоротити вертикальні жалюзі шириною

Як скоротити горизонтальні жалюзі?

Горизонтальні жалюзі також можна скорегувати за бажаним. Процес буде залежати від того, як скоротити жалюзі: по довжині або ширині.

Цей тип завіси шити набагато простіший, ніж вертикальний.

Якщо вам потрібно скоротити їх у ширину, то ви можете просто скоротити непотрібну кількість ламелей. Це можна зробити, навіть не виймаючи їх з вікна. Щоб почати, визначити, наскільки коротше потрібно зробити продукт. Щоб представити його більш чітко і не помилятися, ви можете зробити етикетку будь-яким зручним способом на вікні (наприклад, для прикріплення шматка кольорової стрічки на бажаній висоті).

Горизонтальна схема сліпих пристроїв.

Після цього потрібно принести жалюзі на відкритий горизонтальний вигляд. Тоді необхідно звільнити контрольну мотузку з замків, яка використовується для регулювання, від нижньої лінії. Для цього ви повинні витягнути з цих пластмасових кріплень, що тримають мереживо. Ви можете розв’язати вузли, але швидше обрізає мотузку. Так що це не цвісти, ви можете залишити його трохи кінцями. Після видалення вкладень потрібно витягнути мотузку керування з обох сторін дизайну, трохи вище рівня тегу, який встановлюється на вікні.

Тепер ви можете ретельно видалити всі додаткові дошки. Необхідно забезпечити, щоб залишкові рейки не вислизають і не втрачають симетричне розташування. Нижня смужка повинна бути прикріплена до останньої ламелі та пропустити всіх інших через це, у тому числі через найнижчу мотузку контролю. На кінцях мотузки ви повинні прикріпити пластикові замки, оскільки вони були зафіксовані спочатку. Але до цього необхідно розтягнути частину сходів, яка залишалася від непотрібних ламелей, у монтажну дірку. Тепер, якщо ви витягнете замок і закріпіть його в отвір, сходи також буде зафіксовано. Решта пластів можна видалити в кімнату для зберігання, щоб ви могли замінити деякі з тих, хто залишився в жалюзі.

Процес зменшення горизонтальних жалюзі в ширині достатньо часу, і вимагає спеціальних інструментів. Щоб скоротити їх, це займе, по-перше, зменшити карниз, по-друге, самі жалюзі. Для цього вам знадобиться металевий ножів і ріжучий інструмент.

Буде необхідно зібрати всі ламелі разом, добре закріпити та посипати додаткові сантиметри, після чого вони обробляють свої кінці. Щоб відрізати такі жалюзі в ширині досить складно, тому краще звернутися до майстра в цьому випадку.

У багатьох магазинах готові жалюзі зараз продаються, які можна придбати для дому або офісу. Стаття охоплює ринок для готової продукції та проаналізовано, що бажано купувати готовий продукт у мережевому магазині або замовити жалюзі. Щоб зменшити вартість продуктів, виробники виробляють жалюзі стандартних розмірів, які, на жаль, не завжди підходять для унікальних розмірів відкриття вікна в квартирі або офісі. Тому необхідно пов’язувати жалюзі в умовах життя. Давайте розглянемо, як ви можете виконати це завдання для вертикальних та горизонтальних жалюзі.

Мало хто-небудь знає, але рулонні штори можливі не тільки в довжину, але і в ширині, і для цього вам потрібно реалізувати: обрізка валу, до якого встановлено рулонну завісу; Обрізка веб-сайтів.

 • Видалити слот і розширити тканину веб-сайт;
 • Зніміть нижній вал (циліндр, який дозволяє змінювати положення тканинних смуг);
 • Позначити тканину і обидва валу.
 • Розріжте вали з ножівками, звинувачувати краю з файлом.
 • Зберіть діаграму та закріпіть вилку.
 • Повісьте обсяг до вікна.

Як підходити горизонтальні жалюзі шириною

Цей тип роботи набагато складніше. Спочатку потрібно зменшити карниз, потім самі ламелі. Для цього вони складені в щільний стек і закріпіть затиск. Hiskeping або Electric Jigwaw Перетасувати дошки на необхідну довжину. Розріз дуже ретельно обробляється з наждачним папером або файлом. Але я не рекомендую подрібнити горизонтальні жалюзі у ширину себе, якщо, звичайно, у вас немає спеціальних професійних навичок. Дуже трудомістка і складна робота. Якщо ви сліпуть дороги (у всіх почуттях цього слова), це буде мудріше звернутися до професійного.

READ  Кутові полиці з дерева з власними руками

Як зменшити ширину горизонтальних жалюзі

Якщо горизонтальні жалюзі не відповідають ширині отвору, вони можуть бути зменшені, витягнуті з однієї або відразу 2 сторони (для симетрії) частини структури. Краще скоротити з боку, де знаходиться механізм керування:

 • Зніміть вилки та захисне покриття з карнизу;
 • Перемістити систему шнура та механізм керування на шпильці;
 • Вимірюйте бажаний розмір, встановіть етикетку;
 • Обережно складіть всю ламелу в одну багатошарову смужку, затискайте їх затискачами або гумовими смугами, щоб не бути розсипаними;
 • відключіть непотрібну з ножівкою з невеликими зубами;
 • Змінюйте край з файлом або напеченим папером, щоб не було того, що не було, злегка навколо країв;
 • Зберіть дизайн у зворотному порядку, і ви можете встановити жалюзі на вікно.

Металеві та дерев’яні горизонтальні жалюзі краще уточнити на фрезерній машині, тому краї будуть значно акуратно. Розріз слід обробляти захисним складом і, при необхідності.

Графічна інструкція Як виконувати вимірювання відкриття для правильного відрізання жалюзі

Завдання, як скоротити жалюзі з горизонтальними ламелями, простіше:

 • Відкрити нижній бар;
 • Розв’язати вузли на обмежувальних шнура, видаляйте замки;
 • Видаліть надлишок ламеллу, вирізати мереживо розміром і збирати жалюзі в зворотному порядку.

Щоб не робити помилки в процесі роботи, обов’язково дивитися відеозйомки, як подрібнити сліпоту.

Рулонні штори обертаються з ролика, видаляйте полотно. Ролик відрізняється точно вічності, ножів. Сама тканина складається з таблиці, ретельно намалюйте розмір відкриття плюс вигин з боків, відрізаний ножицями та краями. Далі встановіть нижню рейку. Отже, після закінчення краю знову приклеєно знову на вал, завіса не була короткою, важливо не забути про допомогу, яка дорівнює довжині окружності трубки, як правило, це 50 мм.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі виготовлені з тканини, пластику, дерева та алюмінію. Ламелі закріплені всередині карнизу і з’єднані в нижній частині ланцюга. Стандартне рішення полягає в тому, щоб вмістити продукт над відкриттям вікна або на стелі, в цьому випадку немає проблем із шириною завіси, вони будуть виконувати 15-30 см.

Якщо все ж бажання зменшити ширину, розібрані конструкції та зовнішні ламелі, а карнизи відводять метал з металом. Важливо перевірити, що край виявився гладким, додаткові бігуни видаляються, пил і сміття не потрапили всередину, щоб уникнути поломки.

Зменшення довжини продукту не рекомендується самостійно, оскільки краю ламелей обробляються спеціальним способом, навантаження встановлюються навантаження.

Зміна розміру алюмінієвих та дерев’яних жалюзі рекомендується довіряти професіоналам.

 • Зніміть вилки та захисне покриття з карнизу;
 • Перемістити систему шнура та механізм керування на шпильці;
 • Вимірюйте бажаний розмір, встановіть етикетку;
 • Обережно складіть всю ламелу в одну багатошарову смужку, затискайте їх затискачами або гумовими смугами, щоб не бути розсипаними;

Вам потрібно розкласти завісу на підлозі, зробити розмітку. Холодна довжина (бажано від верхнього кінця). Лікувати кінці подвійним подіумом. Пошиття на швейну машину.

Як зменшити висоту (довжину) або ширину?

Перед процедурою ви повинні підготувати необхідні інструменти, які залежать від типу штор, напрямок придатності:

  Найпростіше зменшити довжину горизонтальних жалюзі, коли ширина відповідає параметрам Windows. Достатньо розібрати дизайн у певному порядку, витягнути непотрібні рейки, а потім знову зафіксувати нижню панель.

Вибрано горизонтальні жалюзі, то перевага повинна бути передана ширини збігу, а не довжиною, оскільки скоротити нахил цього типу простіше, ніж годувати метал або дерев’яну ламелу.

Горизонтальний

Незважаючи на значні візуальні відмінності, горизонтальні жалюзі схожі з вертикальними компонентами:

 • механізм підйому,
 • поворотна ручка,
 • Ламадери або панелі,
 • Шнур для переміщення завіси вертикальної,
 • Спільний зерно,
 • Кріплення дужок.
READ  Чи можна монтувати гіпсокартон без профілів

Матеріал лампи – дерево, пластик або алюміній. Закупівлі у висоті горизонтальних жалюзі виконується ножицями та легшими або матчами. Потрібно вирізати шнур і нитки сходів, змушуючи їх закінчуються, щоб зберегти цілісність. Втомлені закінчується легше Леве через отвори в ламелі.

Інструкції для коротких горизонтальних штор:

 • Вимірюють довжину жалюзі, покладіть знаку на стіну. Ви можете використовувати стрічку для фарби або іншим нешкідливим для обробки матеріалів, що прилипаються до поверхні.
 • У нижній частині останнього бару, штори мають пару пластикових вилок. Вони повинні бути зняті, трохи розтягнути від дизайну, щоб ви могли обрізати контрольну нитку. Тут після цієї операції потрібно спалити кінці штучних шнурів, щоб вони не піднялися.
 • Щоб видалити інтерференційні ремені, спочатку потрібно отримати контрольний шнур на 1 ламелі вище від штампованого знака на стіні. Потім обрізати від 1 до останніх “зайвих” дощок після отриманого голих. Буде близько 2 рейсів сходів.
 • Нижня дошка знімається з ламеллу, що прилягає до нього, вона завантажується в порожній простір, що залишився в основному дизайні.
 • Контрольний шнур проходить через всі отвори цих ламелей та дощок у зворотному порядку. Пластикові замки наносять на кінці шнура, які прикріплені до перерви на бару. Але до цього вам потрібно зосередити виступаючі кінці мотузкових сходів.

Це стало важливим до вартості карнизів та блайндів низько, а потім скорочення ширини продукту, включаючи карниз, може бути зроблений незалежно.

 • Видалити з однією стороною штекера карниз.
 • Витягуйте всі елементи жалюзі або переміщуйте їх від сайту нарізання.
 • Вимірюйте бажану ширину продукту. Хакерство для металу або дерева (з якого складається карниз) виконує гладкий вертикальний розріз.
 • Горизонтальні штори також скорочуються через ширину ламелі, і в кожному з них виконуються на бажаній відстані від краю нових отворів для контрольного шнура.

У випадку вертикальної – екстрагують кілька непотрібних ламелей. Закупівля в ширині прокату вимагає різання всієї панелі та вагових дощок, обробляючи зовнішній край.

Якщо ми говоримо про дорогу, краще не ризикувати і атрибути жалюзі професіоналів.

Ми пропонуємо дивитися відео про те, як скоротити горизонтальні жалюзі:

Вертикальний

Дизайн вертикального типу містить наступний набір деталей та елементів:

 • Ланцюги для ламельованих та контрольних шнурів, Lamellae,
 • Грузини або важкі атлетифікатори, за допомогою якої вертикальна смужка полотно розтягується,
 • Бігуни, до яких фіксуються окремі веб-структури,
 • Декоративний та носійний карниз.

Найкраще з усіх заводських жалюзі вертикального типу обладнані бамбуком, алюмінієвими, пластиковими або тканинними полотнами.

Наступний набір інструментів для скорочення по висоті вертикальних штор буде потрібно:

 • Ніж Маля або ножиці,
 • Рулетка або лінійка, простий олівець,
 • Залізо, що викликає нижню частину виробу,
 • Легше або матч для утворення щільного кінця обрізаного шнура,
 • щит з арбалетом,
 • Дрібна класна пила або ножівка для роботи з металом.

Вертикальні жалюзі скорочення можуть в обох напрямках: шириною або висотою. У першому випадку необхідно було б вирізати в потрібний розмір карнизу, а у другому – кожному окремому полотні, тому процес є більш трудомістким, ніж при роботі в горизонтальних аналогах.

Інструкція для скорочення вертикальних штор:

 • Розміри віконного кредиту видаляються, включаючи рівень прикріплення карнизу, з урахуванням методу його установки. Якщо штори повинні бути перед підлогою, то необхідно усунути 2 см від вимірів, які ви хочете залишити з підлоги до штор.
 • У разі видалення довжини котелу, скорочення карнизу не потрібно. Оскільки дно ламелей має більш складний дизайн, включаючи кишені для ваг, підкладка для сполуки з пластиковими ланцюгами, тому вирізати бажану висоту з вершини.
 • Залишаючи невелику маржу на виклики, обрізані на бажаному розрізу кожну ламелу. З розрізаної області необхідно витягнути пластикове вухо. Щоб зберегти цілісність полотна, обробляйте краю з легшим або гарячим залізом через газету, щоб матеріал не дотримувався підошви приладу.
 • Зробити зігнуту тканину під назвою, це необхідно в центральній частині полотна, щоб зробити отвір, в якому ви їдете. Для клеюючих краю смуг використовуються клеї сильної фіксації типу “момент”.
READ  Як свердлити раковину з штучного каменю

Описані дії надаються для однієї ламелі. Потрібно скоротити однакові довжини кожного елемента дизайну жалюзі.

Зменшити вертикальні штори ширині, то найбільші труднощі виникли з карнизом. Для цього потрібно:

 • Мереживо та алюмінієвий стрижень витягують з внутрішньої частини карнизу. Шайба стрижня повинна бути неушкодженою, тому розріз на цьому елементі зроблений на 2-3 см далі. Так що шнур не розрізав, повністю розрізати його.
 • З карнизу видаляється стрижнем, після обробки файлу, відокремлений край штовхає через шайбу.
 • У потрібній точці скорочується попередніми вимірами самим Гардіна з вже встановленим спиною.
 • Для обрізаних деталі дизайну не пошкодили інші елементи, вони повинні бути очищені. Додаткові гачки вилучені з карнизу. Оскільки деталі проколюються контрольним шнуром, він повинен розрізати його сосками.
 • Шайба на кінцевій частині завіси розміщується образно на дизайні з наступним скороченням мережива. Необхідно відкрутити замикання блокування замикання, обрізаючи ножиці до необхідної довжини, зібрати конструкцію карнизу в зворотному порядку.

Аттенієна екологічно обвалюйте невеликим виступом карнизу поза вікном. Розчавити з’єднувальний ланцюг – найпростіший спосіб: екстремальний м’яч видаляється з депресії на дні ламелей. Нарізаний шматок до бажаного м’яча, розташованого на місці, наближаючись до бажаного розміру розрізу, навчається до попереднього місця.

Навчаючись розчавити жалюзі (горизонтальні та вертикальні) (13 фотографій)

Розміри штори залежать від розміру вікна, фігури sash. Довжина рулону полотно не настільки важлива при виборі, оскільки вона є стандартною та регульованою. Стандартна висота Інтернету становить 180 см, ширина завіси від мінімуму 25 см до максимум 300 см. Вимірювання завжди виконується шириною, яка вказана на упаковці, з урахуванням валу.

Для стандартних вікон ви можете забрати готові завіси з інструкцією та вказаним кріпленням, але для атипових вікон або вікон неправильної форми широти полотна, ви повинні вибрати себе або зробити індивідуальний порядок.

Щоб правильно виміряти пластикове або дерев’яне вікно для установки завіси:

 • Виміряйте ширину та довжину скла, щоб визначити мінімальний необхідний розмір рулонної завіси.
 • Обчислити глибину удару (частини між склом і вікна двері). На глибині 1,5 см система прокатних штор “Міні” менш підходить. Якщо розмір більший, система “UNI” підходить.

Як розібрати карниз з вертикальних жалюзі?/Як розібрати карниз з вертикальних жалюзі?

Поворот полотно, який додається безпосередньо до SASH, кімната добре затінена, а в скрученій формі залишається непоміченою.

Навчаючись розчавити жалюзі (горизонтальні та вертикальні) (13 фотографій)

Після зміни внутрішніх змін та заміни стандартних вікон до нових оригінальних вікон, багато хто думають про те, як використовувати доступні штори та відповідати їх розміром. Не турбуючи себе відвідування фахівців, ви можете розглянути, як скоротити жалюзі вдома, заощадження часу та грошей.

В останні роки жалюзі активно використовуються при оформленні приміщень. Основною метою є відмова від прямого сонячного світла і в той же час зменшення високої температури в приміщенні. Різноманітність матеріалів чудово, що дозволяє їм працювати в різних приміщеннях, кухні, дитячому або ванній кімнаті. Дизайн зразків з використанням жалюзі змінюють звичайну ситуацію та оновлюйте інтер’єр. Це досить простий дизайн горизонтальних або вертикальних смуг, що виготовляються не тільки з тканини, але також пластику, металу та дерева. Використовуючи шнур, можна налаштувати кут нахилу, зсуву або обертати дошки.

Як скоротити вертикальні жалюзі шириною
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS