Як скульптувати фігури з полімерної глини

Ідеї ​​для укладання

Як швидко зробити модель пластику

Перш за все, потрібен ескіз майбутнього ремесла – фото, якщо це людина або справжня тварина, або малює, якщо це аніме, комп’ютерна гра або книга.

Розглянемо короткий майстер-клас – укладання двокольорового складу тварини (восьминіг) з власними руками:

 • Утворюють круглий гладкий яскравий полімерний глинистий ролик.
 • Розгортати темну пластику в аркуш товщиною 3-5 мм і покривайте їх світло.
 • Окремо дві третини ролика з ножем і розрізайте їх по 8 смуг.
 • З решти третього, щоб утворити опуклу голову (ви можете за допомогою ложки), виділяючи місце ока.
 • Кожна смужка трохи сказана, розширюючи і заточення кінців.
 • Формуйте щупальця, видаляючи свої краю під головою.
 • Закінчення щупальце покрутіть відповідно до ідеї, щоб їхня яскрава частина була “внутрішньою”.
 • Застосовуйте “всмоктувальні чашки” на яскравій частині щупальця, стискаючи їх невеликою трубкою або склеюючи нарізані нарізані “сосиски” з темних пластмас.
 • Робота для деталей. Випікати (Додати). Клеїть очі та інший декор, якщо це необхідно.

На фото ви можете побачити, як дизайнери уявляють такий восьминіг.

Я покажу вам, що у мене в моєму наборі для роботи з полімерною глиною. У магазинах дуже часто ви можете придбати “стартовий комплект”, який повинен бути досконалим для роботи з полімерами, але ви вже маєте багато чого, що може знадобитися.

Вам тут не потрібні всі наступні списки. Це лише огляд того, що може бути корисним. Єдине, що буде точно потребує, це сама полімерна глина.

Вибираючи глину

Сьогодні в магазинах ви можете знайти величезну різноманітність типів полімерних глини з різних виробників. Найпоширеніші

Вибрати насправді. Все залежить лише від цілей моделювання та можливостей. І для того, щоб цей вибір спростити сайт опублікував окрему статтю про оптимальну полімерну глину для моделювання. Прочитайте його та всі відповіді на питання, які виникли в голові. Спочатку достатньо зупинитися на одному з ключових виробників, залежно від того, що продається в найближчому магазині. Також на сайті є окремий розділ, присвячений лише вибору полімерної глини. Оскільки тут лише основи моделювання, ми не будемо повторювати.

Коли з вибором глини, настав час перейти до вибору робочої зони та інструментів.

READ  Як реорганізувати нагрівальну трубу на кухні

Вибір робочого місця та інструментів

Для роботи з полімерною глиною потрібна гладка і чиста поверхня. Чи це кухонний стіл або окрему студію у своєму власному гаражі не має значення. Головне – бути зручним і просторим для розміщення всіх “наркоманів” та прямих робіт.

Зараз відносно інструментів. На сайті є окрема сторінка про інструменти для моделювання. Де ви можете прочитати про всі види інструментів, які можуть знадобитися у роботі.

Але це не абсолютно не важливо. Перший інструмент, який буде потрібно на початку творчого шляху, – це руки. Все інше, як досвід, отриманий і розуміння.

Духовка. Тут ця річ, безумовно, потребує, чи візьмете кровотворювану полімерну глину (і що відбувається, а не запечена? Так. І про це посилання на статтю про вибір глини вище). Однак навіть печі не потребує спеціального, той, в якому ви готуєтеся. Природно, що буде кілька порад щодо безпеки, але домашня піч цілком підходить.

Маленька рада стосовно робочого місця

Якщо ми просто починаємо скульпту, не повинно бути в змозі думати про повний дизайн робочої студії. Важливо лише думати про якісне освітлення. Вогні повинні бути більшими, тим краще: по-перше, це буде усунути напругу очей, а по-друге, це дозволить помітити навіть незначні помилки.

Про моделювання короткого або як почати скульпту

Відносно початкового набору для початківців рекомендується дивитися коротке відео

Насправді, коли ми вирішили і з місцем і з глиною, настав час перейти до теорії моделювання. Деякі основні речі доведеться пам’ятати або дізнатися, чи не знали вони раніше.

Полімерна глина для початківців

Це трапляється, ви дивитеся на деякий струмок, фігуру або значок і думають, що я хочу зробити щось на зразок своїх рук. Але скульптура з глини є надто неприємною і складною, а штамповані пластикові аксесуари масового виробництва вже давно вважалися поганим тоном. У цьому випадку полімерна глина буде допомогла. З цього дивовижного матеріалу ви можете вирізати що-небудь: смішні фігури улюблених персонажів, прикрас, незвичайний декор для інтер’єру та одягу, аксесуарів та багато іншого. Після обробки полімерна глина стає дуже твердою і нагадує пластик.

Моделювання полімерних глинистих фігур

З глинистих ляльок, щоб скульпти важко, там багато часу на їх виробництві. Для створення справді ексклюзивної іграшки може взяти не один місяць. Одного разу, щоб освоїти це мистецтво практично неможливо – тренування для виробництва ляльок здійснюється в спеціальних курсах досвідчених майстрів. Тоді здатність наноситься на практиці, і численні секрети розуміються за допомогою майстер-класів.

READ  Балкон власними руками на першому поверсі

Звичайно, якщо ви можете обробляти полімерну глину, ви можете зробити дуже пристойну іграшку для дитини, подарунок або внутрішнього оформлення. Правда, продавати її за тисячі доларів не зможе. Реальний майстер вимагатиме не тільки бажання, досконалості та суцільної руки. Щоб створити справжній шедевр, вам потрібно знати анатомію та вміти виробляти точні розрахунки.

Виробництво полімерних глинистих ляльок – захоплююча заняття, але забирає багато часу і грошей. Перш ніж зробити це серйозно, треба зробити деякі цуценят або барбі ручної роботи. Якщо процес захоплюється – продовжуйте! Нехай перша лялька вийшла не так красива, як у фотографіях в Інтернеті – здатність прийде з придбанням базових знань, відвідуючи майстер-класи та досвід.

Як зробити плюшевий ведмідь

Для моделювання милого ведмедя з полімерної глини потрібні такі матеріали:

 • Синій, чорний, білий полімерний глина (ви можете використовувати інші кольори);
 • Дріт (для міцності краще приймати кілька типів дротів); Нож;
 • Рідкий пластик;
 • Фольга;
 • Лак;
 • Зубочистка;
 • Схема (будь-яка картина, на якій зображено ведмідь).

Необхідно змішувати чорно-білі кольори глини, так що в кінці ведмедя виявилося сірим. Потім зробіть дрітну кадру (розміри можна вибрати довільне). Після цього, за допомогою м’якої фольги, дайте фігуру з обсягом і обертаючи це добре, щоб він став більш пластичним. Після завершення глинистої підготовки ви можете почати начинку ведмедя. Якщо матеріал виявляється занадто сильним, ви можете додати 1-2 краплі вазеліну.

При змащуванні гладких порушень, ви можете мокрий серветки або світло зволоження глиняної води.

Щоб вирівняти вуха твариною, вам потрібно зробити розкопки намистами або декоративними голок, продаючи їх у глині. Після цього роблять лапи і приклеюйте всі інші деталі. З голкою можна малювати шерсть і маленький шов. Фігура здасться незавершеною, яка є правдою, оскільки морда повинна бути завершена на затверділому основі. Тому на цьому етапі вам потрібно надсилати глину, щоб контролювати і лише після того, як ця гора на бісером на очах і фарбувати носику.

Оскільки плюшева іграшка, у нього є такі відмітні риси, як наявність патч-вовна; Вони також повинні бути прикріплені до іграшки.

Після завершення всіх деталей потрібно надсилати фігурка печі протягом десяти хвилин. Як тільки ведмідь охолоджується, він повинен бути покритий лаком.

Перегляньте майстер-клас для створення фігур з полімерної глини на нашому сайті. Ми намагаємося зробити восьминіг. Спочатку потрібно зробити циліндр, легка глина потребує. Потім від темного прокатки шар товщиною 3-5 мм і оберніть ролик.

READ  Чи можна видалити решітку з балкона

Далі необхідно вирізати дві третини від цього ролика, які поділяються на вісім рівних смуг. Решта третя підуть до голови, що зручно робити з ложкою, оскільки вона повинна бути опуклом. ELETS для продажу.

Кожен з восьми смуг, щоб трохи згорнути, робить їх трохи довше і загострює поради. Тепер утворюють щупальце, видаляючи свої краю під головою. На порадах, що підлягають перенесені таким чином, щоб легка сторона всередині.

Потім, на яскравій частині, смокче зробити всмоктуючі чашки, або натискаючи трубку, або склеюючи темні кола. Як видно, моделювання їх полімерної глини є захоплюючим.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

І, нарешті, турбуючи деталі, випікайте за удар. Наприкінці ми приклеюємо наш восьминіг, і, якщо ми вважаємо за необхідне, прикрашене деяким декором.

Фігурки полімерних глини

З сучасного матеріалу з пластмасового ядра ви можете створювати авторські статуетки, ювелірні вироби, кнопки, тарілки, малі сувеніри та великі панелі на стіні. Більшість художників втілюються в “пластику” (його також називають полімерні глини) популярні меми, квіти, листя, фігури людей, тварин, аніме персонажів та комп’ютерні ігри. На додаток до штампування у формі того ж мініатюра типу, як і для автора, існує практика створення невеликих статутів у одній копії.

Самообразне моделювання полімерних глинистих фігур – це розважальний та когнітивний творчий процес, рекомендований дітьми та дорослими для видалення стресу, розвиток художнього смаку, спостереження та неглибоких рук руху.

Пластичне додаток

Полімерна глина (вона також називається холодним хлопцем) – матеріал, який у його характеристик нагадує пластилін, який, як правило, температура замороженого і використовується для моделювання різних форм і деталей.

У World Wide Web є багато фотографій з його красою. Вони виготовляються майстрами найвищого рівня, які залучено цей тип мистецтва.

Багато хто з них тримають майстер-класи на глиняних фігурах онлайн або з живим спілкуванням. На даний момент моделювання полімерної глини дуже популярна.

Як скульптувати фігури з полімерної глини
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS