Як свердлити стільницю з штучного каменю

Можливі помилки та способи їх запобігання

Кам’яне миття досить довговічне, але експерти не рекомендують почати буріння відразу після того, як він був перерахований від холоду. Потрібно чекати, поки вона не отримає температуру середовища.

Якщо ви дрейфуєте отвір у кам’яній шайбі під змішувачем після монтажу в робочому столі, край вийде, щоб бути гладким, але існує ризик пошкодження тарілки, нанесіть на поверхню таблиці (згорнути Свердла), розділити край. Щоб запобігти натискання свердла, лежать на поверхні смужкою паперу скотч.

Для збільшення терміну служби акрилової оболонки навколо окружності отвору роблять фасфер до 1 – 1,5 мм, часто не знаючи недосвідчених майстрів.

Іноді промивання миття, коли отвір генерується з задньої сторони, тому що він поклав полку вниз, не кладкою дерев’яної підтримки. Рекомендується зробити це, щоб зменшити ризик вібрації та тиску.

Автомийка з штучного каменю Детальна інструкція

При придбанні оболонки штучного каменю, покупець часто стикається з такою проблемою, як відсутність отвору для змішувача. Звичайно, варто звернутися до професіоналів, але це питання можна вирішити самостійно.

Для того, щоб зрозуміти, як свердлити раковину з штучного каменю, ми повинні спочатку з’ясувати, що це зроблено. Чітке визначення “штучного каменю” не існує, тому різні виробники називають цим терміном різних матеріалів, які відрізняються щільністю та властивостями.

Найбільш поширеними є:

При роботі з будь-яким з цих матеріалів є особливості. Щоб визначити, що свердла, щоб свердлити прання з каменю, ми повинні спочатку зрозуміти, що було придбано.

Фото показує стільнику порцеляни

Як зробити отвір у штучному каменю раковину

Порцеляновий каменю – це найбільш міцний і міцний з вищевказаних матеріалів. Це не боїться температури та хімічних впливів, стелажі до механічних пошкоджень. Він виділяється звуком дзвінка “Скло”.

Решта типів штучного каменю роблять глухий звук через додавання пластикових та полімерних матеріалів. Незважаючи на те, що легше зробити отвір у інших матеріалах, ніж свердла раковина з порцелянового каменю, дуже часто вибір клієнтів потрапляє на нього. З огляду на надзвичайну щільність матеріалу, звичайні свердління тут будуть безсилі.

Тільки корона або свердла з атакою карбіду справляються з порцеляновою канцелярською, кращим діамантами. Спечетні кільцеві дрилі Робота з нею також буде під владою, але їх вартість набагато вища, тому вони рідко вибираються, лише якщо є потреба у великій кількості роботи. Через високу міцність, при роботі з цим матеріалом необхідно охолодити свердла та робочу поверхню з водою. Робота з порцеляном потрібна за мінімальними революціями (300-400 не більше).

Такі поверхні виглядають вражаючим і дорогим, як натуральний камінь. Перевірені виробники мають до 40 різних кольорів. Але агломерат дешевше. Самі тарілки щільні та важкі, їх важко обробляти і важко зібрати.

Агломерат не може бути подряпаний. Така таблиця може навіть скоротити продукти без ріжучої дошки. Дозволено протягом короткого часу, щоб поставити гарячі страви на високоякісну агломерату. Але до цього ви побачите сертифікат для продукту.

Незважаючи на свою силу, агломерат боїться абразивних продуктів. З них на стіл є мікрохрасапіни, і з часом блиск каменю зникає. Ви можете полегшити агломеровані кварцу, але на спеціальному устаткуванні важко.

Термін служби агломерату становить щонайменше 10 років. З точки зору продуктивності цей камінь набагато краще, ніж акриловий.

READ  Після промивання в туалеті потоки води

Літаки можуть бути не тільки гладкими, але й матовими і навіть текстурованими. Кварц виконаний з пластин (так званих пластин), тому є шви на дуже довгих поверхнях (більше 2,5 метрів). Підходить тільки для простих геометричних фігур.

Кухонні теми на кухні

 • У договорі уважно прочитайте всі умови використання. Тільки тоді ви можете використовувати робоче покриття протягом тривалого часу.
 • Штучний камінь ідеально підходить для просторих кухонних інтер’єрів. Але Хрущов він буде виглядати недоречним.
 • Кварц може мати товщину від 12 до 20 мм. Ширша тарілка, тим більше важче. Тому обов’язково зміцнюйте рамку для кухні. У деяких випадках необхідна зміцнення стін.

Операційні поради

Близько 30 світових виробників пропонують Росію всі види штучного каменю.

Один з найбільших імпортерів кварцових та акрилових поверхонь. Використовуючи технологічні методи, виробник гарантує повну відсутність суглобів та швів. Кам’яні поверхні можуть варіюватися від елегантного 22 мм товщиною до 150 мм. Їх можна знайти в акрилічному з декоративними елементами, вставками та прикрасами.

Всесвітньо відомий LG також виробляє акрилові поверхні. Вони використовують 3D-моделювання і навіть створюють крісла з цією технологією, не кажучи вже про раковини та аксесуари для ванних кімнат. Hi-Mac робочі станції практично не змінюють колір при нагріванні вище 170 ° C.

Кращий свердлити камінь?

Буріння штучного каменю найкраще з бораксі, в кінці якого є напади твердого сплаву. У будівництві такі борати використовуються при буровому бетону. Для того, щоб робота була більш продуктивною, буріння зроблено Peuorator. Буріння з Peuorator виникає через бурову свердла.

Для свердління штучного каменю використовуються пероратор і дрібні свердла з алмазним розпиленням.

Автомобіль майже не нагрівається, а буріння отворів виробляється набагато швидше.

Штучний камінь можна пробурити свердлом з алмазним розпиленням. Тут ви можете використовувати звичайну електричну свердла. Якщо вам потрібно, щоб свердлити тонкий отвір, наприклад, у невеликому натуральному камені для прикраси, використовується голка з діамантовим наконечником. Це робиться на нудній машині.

Якщо потрібна велика дірка діаметра, штучна свердла пробурена короною. Корона, як ір, має напад твердого сплаву. У будівництві такого буріння здійснюється в підшипникових бетонних стінках. Це робиться у випадку, коли труби сантехніки або вентиляції повинні бути прокладені. Свердлити матеріал з короною, що має великий діаметр, необхідно лише на невеликих оборотах. Під час буріння на атаки карбіду, холодну воду обов’язково обслуговується. Це необхідно, щоб напади не перегріти. Інакше вони зазнають невдачі до закінчення терміну.

Основний інструмент для бурового каменю є:

Інструмент для свердління: свердла з карбідними атаками, свердла з алмазним розпиленням, корона з карбідними атаками, Peuorator, голки з діамантовим наконечником, свердлом.

 • Дриль з твердосплавними атак;
 • Sermo з алмазним напиленням;
 • Коронка з твердосплавними атаками;
 • Південник;
 • Голки з наконечником алмаза;
 • дриль.

В цьому випадку, якщо вам потрібно просвердлити в каменях великого діаметра отвору, спеціальне обладнання застосовується. Таким чином, для того, щоб розгорнути їх під трубами зв’язку, таке обладнання кріпиться на стіні монолітного бетону. Для того, щоб камінь бути пошкоджений робочою поверхнею коронки, холодна вода подається до нього зі шлангами.

Як просвердлити граніт

Від автора: Я радий вітати вас, мої дорогі читачі,! Коли ми робимо ремонт на кухні або у ванній кімнаті, то ми, безумовно, стикаємося з установкою оболонки.

Для деяких людей, отвір під змішувачем у раковині з нержавіючої сталі стає справжньою таємницею, що досить важко вирішити.

READ  Чи можна покласти ламінат для ламінату

Я неодноразово зіткнувся з випадками, коли людина вирішила неперевірених методів, тим самим просто зробив дорогий продукт.

Один з моїх друзів, який не мав жодної спеціальної освіти та навичок, але також навіть не знав, як тримати свердла в руках, вирішив зробити таку дірку молотком і долотом. Природно, це вийшло з рук фон Кривой, і більше того, більше, ніж це було необхідно. При спробі виправити вашу помилку, він так сильно деформував, що вона не підлягає відновленню.

Будьте обережні, я розповім вам два способи, щоб допомогти вам вирішити цю проблему.

Типи діамантових свердлів

Алмазні свердла на камені мають різні форми форсунок:

Конічні діамантові свердла за зовнішнім виглядом нагадують стандартні металеві свердла, але до робочої поверхні наноситься шар діамантової крихти. Завдяки технології спікання, ви можете отримати високостійкий інструмент для носіння. Алмазне зерно на робочій поверхні наноситься з 2,5 шарами за допомогою вакуум-дифузійного методу, а простір між діамантовими частинками заповнюється металом, забезпечуючи високу стійкість до покриття.

Розрізати для мармуру

Найбільш поширеною формою свердла є циліндрична. Такі дрилі використовуються при роботі з гранітом та мармуром і не втрачають своїх якостей до 12 м каменів.

Як свердлити штучний камінь

Мені потрібно прикріпити знак на пам’ятника з штучного каменю. Краще буріння каменю так, щоб там немає силових, тріщин і чіпсів?

Штучний камінь, потрібно свердлити ті ж самі фрези, як бетон.

А саме, чи виграш (з виграшним наконечником), або покриття з алмазом розпилення

Коронки, з нападом, ви не потребуєте, отвори для знаку не великого діаметра, достатньо прокату.

Пам’ятник краще пробурено без впливу, плита не дуже товста може вибухнути.

Свердлити краще за допомогою Peuorator, це важче, але не включайте удар.

Вмикайте удар, якщо він приймає свердла на штучному камені, тому що вони (каміння) виготовляються з різних матеріалів, бетону, порцелянових кам’янь тощо).

Сам процес буріння не є складним, готуйте воду, зробіть розмітку і покладіть місце під діром.

Якщо є можливість покласти пам’ятник по горизонтально, то замість свердління залити воду не великою калюжу, свердла при вході не буде смоктати.

Якщо пам’ятник вже вирішено, то часто занурюють дриль у варену воду.

Якщо ви постійно не охолоджуєте свердла, він швидко сідає.

Крім того, це не недоступне, щоб отримати свердла з отвору і очистити отвір.

Ну, ви, звичайно, потрібно просвердлити з меншим діаметром свердла до більш.

Свердління

Ми робимо дірку в раковині з штучного каменю з свердлами:

 • Для роботи, звичайного свердла та фрезерного різака діаметром 35 мм. Як вже було сказано вище, вам потрібно розмістити мити з задньою стороною і покласти дошку та газету.
 • Далі перевірте розташування змішувача, щоб зробити отвір з правої сторони і випадково не помиляється.
 • Щоб позначити центр отвору, потрібно застосувати гайку від змішувача та позначити його центр. Спробуйте так, щоб отвір розташований далі від краю, але не торкнувся чаші.
 • Перед початком роботи переконайтеся, що дриль вимкнено. Почніть ретельно виконувати свердла на середньому обороті, не дозволяючи млин.
 • Підготуйте невелику коробку під чіпси, які у достатніх кількостях утворюється в процесі. Проходячи через пластик, фрезерний різак нагріває це – і він висвітлює неприємний запах.

Я був в стані просвердлити фойє радянського типу все в мармурі, звичайний peuorator.головне (!) з використанням води (! ) Охолодження чудової речі!Без води, навіть повісити!Не бере.сука.

READ  Що таке краща кераміка або неплідне покриття

Пробурений такий foser drill з перемогою. Я не очікував, що це буде так легко.

О, я про таку свердла з читанням в Інтернеті, що сталося?

На місці з раковиною пішла в комплекті. Очевидно дешевше для виготовлення свердла, щоб кинути в коробку, ніж бурові продукти – хоча це зручно для свердління, де це необхідно)))))

Я не мав, мабуть, виробник стиснув)))

Раковина не камінь, і композит з крихтою. 2. Для свердління переважно свердла з виграшним кінчиком, і краще купувати діамантову обприскувачу корону. 3. Існує варіант комбінованого змішувача, де не тільки звичайна вода, але й очищена.

Швидше за все, вона пластик. з композиту. Тоді все легко. І якщо дійсно кераміка, то це нелегко перемогти його. На склі та кераміці є спеціальні квадратичні свердла. Але найкраще, якщо, звичайно, знайти, Bosch Blossomy. Це все перемоги.

Що б не свердлить додаткові отвори, я можу порадити побачити комбіновані змішувачі. У них два носки – для фільтрування води. Тип, як це jkuhnya.RU/WP-CONTENT/UPL … 013/12/SMESITEL-2-V-1.JPG

Звичайна металева свердла.Ці оболонки тільки говорять, що камінь.Фактично, вони з пластику

Якщо великий, то це можливо, і якщо дрібно, то алмаз)

Для свердлів ви вже сказали нижче, основна вода лей більше і на дрібних поворотах. І так це буде легко і швидко буде пробурено!

Я пробурений у керамічній промиванні з 30 мм, конічним посиланням свердла (тип моркви), на дрібних поворотах з водою, задоволена результатом.

Натуральний камінь? або один натиснув камінь, наприклад, від Lerua? Якщо призначено, то звичайна свердла. Це м’яка в’язка, а якщо натуральна, то, ймовірно, алмаз на черепиці Керамо-граніт

Вам потрібні отвори 20/25?Якщо так, це шматок мармуру.

Тоді ви також можете з високоякісними свердлами та водою, щоб зробити дуже шанобливий на свердла.

Алмазний свердла перо на керамічні плитки краще хрестові подиви, якщо ви знайдете! хай щастить!

пробурена звичайною ручкою на кераміку. Не було проблем, визнання каменю – по суті крихти з пластиком

Люди спалюються, штучний камінь пластик з крихтою, дрилі звичайна свердла на 12 мм, лише тоді, щоб загострити його

Якщо немає спеціальної свердла, то свердла Peuorator пробурено в режимі свердла.

Якщо раковина просто відливається, будь-яка свердла візьме! Я встановив миття в кам’яній стільниці, тому вирізав простий головоломку!

Якщо це коріана (штучний камінь на основі акрилових смол), то ви можете свердлити звичайну свердла на металі, дерева, металеві млини та деревину без води. Якщо це порцеляновий каменю, то найкращі трубчасті свердла з алмазним розпиленням або різаками з діамантовим розпиленням обов’язково з водою. Крилаті залишити чіпси навколо краю дірки.

Візьміть пластилін, носити ванну навколо отвору, заливайте воду і пробурювали там, так що у ванні завжди є вода.Diamond Spraying Drill для плитки.

Як Центр схожий на дриль? Вона завжди прагне втекти на бік

Тренінг, я, перше, теж, і насправді, все просте, під кутом 45 градусів, а на низьких швидкостях починає буріння, поступово збільшуючи оборот і вирівнюючи кут, спробуйте, насправді нісенітницю, але вам потрібно ! і базу

Як свердлити стільницю з штучного каменю
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS