Як свердлити стіну в панельний будинок

Підготовка інструменту

Щоб почати, виберіть відповідний набряк, який буде використовуватися у роботі. Наприклад, для свердління залізобетонної стіни потрібно придбати 2 типи: для бетону та металу. Які свердла стіни такого типу, знають у будь-якому спеціалізованому магазині, так сміливо звертайтеся до вашого консультанта, і це допоможе вам з вибором придатних продуктів.

Бетон відрізняється, а з його “віку” залежить від того, наскільки це буде працювати. Щоб підвищити надійність, ми рекомендуємо використовувати високоякісні брижі. Для свердлів типу удару застосовуються відповідні витратні матеріали з карбідними порадами. Вони легко висушують замороженим бетоном, звільняючи отвір з накопиченої крихти.

Щоб вибрати свердла, виконайте такі параметри:

Як свердлити бетон вдома з свердлом.

Компетентно підрахуйте глибину отворів у стіні, а їх діаметр, бо кінцевий результат буде залежати від нього. Наприклад, SDS Fireflowers використовуються для дірок до 15 мм у діаметрі, а сніданок Boos – на 20 мм і більше. Переконайтеся, що спіральні канавки більше або дорівнюють довжині передбачуваної дірки. Цей момент важливий, оскільки занадто багато занурення глибини позбавляє інструмент для видалення накопиченої бетонної крихти. Якщо всі умови спостерігаються, питання є: “Краще бурові бетонні стіни, а які свердла, щоб забрати?- – Зникає сам по собі.

Перш ніж почати роботу, зробіть остаточні налаштування. Важливий параметр – глибина буріння. Для зображень легкі полиці достатньо 25 мм, установка важких вкладень вимагає більш глибоких отворів. Більшість сучасних інструментів мають можливість налаштувати цей показник або особливий обмежувач.

Якщо у вашій свердла немає налаштувань, просто вимірюйте бажану глибину на свердла, роблячи позначку олівця.

Як свердлити бетонну стіну без перауратора

15 років тому ми переїхали до нового будинку, і весь цей час сусіди без припинення свердлильних стін. Одним з найбільш талановитих представників цієї “секту” починає свердлювати стіну з низьким вмістом сирологічного пероуратора (свердла з функцією Peuorator) 1 січня після обіду. Довго, але наполегливо. Очевидно, спростувати сімейну легенду “Так, ви не можете забити цвях у будинку!- Він починає виключно після напередодні Нового року. Тим часом, я відчуваю, що сила його інструменту явно недостатньо влади. Але він, незалежно від того, що намагається прорватися через стіну … на своєму тлі, сусід, згори, який в ранкові рулети кульки для боулінгу (я це чую), просто ангел! Чавун.

Типовий сусід

Загалом, нав’язлива ідея для свердління бетонної стіни без пелюоратора не залишила мені останнє десятиліття. П’ять років тому я став свідком, як важкі робітники пробули граніт кроку в сусідньому магазині. Я був абсолютно впевнений, що вони це зробили без удару, інакше крок просто розлучився. Але запитайте, що пробуде, я не здогадувався.

Виберіть інструмент

Отже, перше питання, яке повинно запитати себе, домашній майстер – це не те, як свердлити бетонну стіну з підкріпленням, але що. Головний помічник у цьому випадку буде педіор, оскільки він призначений для каменю та бетону. У той же час навіть потужні дрилі не будуть справлятися з шириною стінкою більше 12 см. Хоча якщо мова йде про пінобетон, то краще, щоб свердла вийде, оскільки педактор просто порушує його.

Через якість свердла, це також буде залежати, чи слід свердлювати отвір у бетонній стіні.

Одним з оптимальних варіантів використання свердлів, розроблених спеціально для ударних свердлів. Їх робоча частина – це пластина з міцного металу. З цими свердлами, питання про те, як свердлити тонну бетонну стіну, можна вважати вирішеним.

Існують також кільцеві свердла, які мають алмазне покриття. Вони дуже сильні, залучаються до спеціальних бурильних установок, тому є досить багато. Тому, щоб вирішити проблему з ними, як просвердлити дірку в бетонній стіні вдома, вона не є недоцільно.

Застосування коронок

Часто вам потрібно отримати дірку великого діаметру в стіні для виходу. Як свердлити стіну носіїв у цьому випадку? Тоді є коронки, окружність яких є металеві атаки. Коронки знаходяться в різних розмірах, але 68 сантиметрів залишаються найпопулярнішими, які розраховуються тільки на виході. Робота з цими деталями, Peuorator повинен вимкнути режим удару.

READ  Що виправити піну проти стіни

Є такі коронки і дрилі. Але вони мають покриття іншого персонажа з сплаву кабра-вольфраму. Зручно їх використовувати, щоб свердлити свердла в стінці бетону, і в той же час роблять отвір у плиті до неї. Такі коронки застосовуються тільки з потужними свердлами.

Бари ще один пристрій, ніж свердлити бетонну стіну. Діаметр їх різноманітний. Досвідчені майстри рекомендують відбору, заснований на діаметрі дюбелів.

Буровий бетон Peuorator

Отже, як свердлити отвір у бетонній тарілці з пелюарним? Процедура проста:

  • Буріння перемикача до ударного режиму, після чого починається буріння; Інструмент повинен бути суворо під час правих кутів;
  • Через деякий час свердла зволожується водою, вона допоможе уникнути перегріву;
  • Після буріння залізобетонної стіни, свердла, без вимкнення самого пристрою, потрібно видалити;
  • Щоб очистити отриману дірку з пилу, дриль запускається кілька разів.

Неможливо свердлити стіну? Пероратор відпочив у щось тверде? Так що вам потрібно спробувати зробити отвір в іншому місці.

Ми несемо свердла

Як свердлити бетонну стіну без перауратора? Питання використання звичайного свердла при роботі з бетоном залишається невирішеним. Так чи можна свердлити бетонну стіну свердла, кожен вирішує для себе. Інструмент може зламати. Так, і процедура займе більше часу.

Свердла отвір у бетонному свердлі можна використовувати, якщо ви використовуєте спеціальний інструмент. Працюйте просто: покласти гострий кінець до місця, де буде отвір, щоб потрапити в молоток кілька разів, після чого ви можете почати буріння.

Важливо запобігти інструментам перегріву.

Як тільки свердла натрапляється на непереборного бар’єру, вам потрібно знову використовувати зміщення, доки не буде досягнуто бажаної мети. Ось як свердлити бетонну стіну з свердлом. Хоча це займає більше часу і вимагає великої сили, за відсутності Peuorator, він також може бути використаний.

Вибір сопел

Правий вибір форсунок надзвичайно важливий. Для роботи потрібні спеціальні форсунки підвищеної сили.

  • Поворотні насадки для буріння по впливу.
  • Алмазні форсунки. Їх край має спеціальні порізи і покриті з діамантової крихти або корунду. Відрізняється від підвищеної міцності (навіть арматури різання) і точні: поверхня отвору ідеально гладко. Вони працюють без ударів.

Діамантовий обприскувальний коронний джерело Юнімаг.Ро

При роботі з свердлом може вимагати пропуску. Це особливий міцний штифт, який використовується для конкретного сирого. Замість цього ви можете використовувати PIN-код, ядро ​​або навіть старий дриль.

Див. Також: Каталог компаній, які спеціалізуються на розробці та працюють над реконструкцією та реструктуризацією будинків будь-якої складності

Діамантне свердління

Це ще один спосіб, наскільки легко свердлити бетонну стіну. Однак вони використовують лише професіонали з спеціальним обладнанням (високий електродвигун та подібні).

Як свердла рамка стіни? Це не проблема, тому що діамантне свердління дозволяє отримувати отвори великого діаметра та глибини, а також без дратівливого очного пилу. Паралельно, вода подають безпосередньо на свердла, так що вона охолоджувалася. В результаті отримані отвори відрізняються акуратним виглядом, і зовнішній вигляд тріщин повністю виключений.

Як свердла плитка не тріснула? Подивитися тут. Що таке провідник для свердління отворів? Дізнайтеся в цій статті.

Свердління бетонних стін у цьому методі виробляється, як правило, фахівці спеціалізованих фірм. Отже, має сенс вийти встановлення алмазного буріння для самостійної роботи.

Ніж буріння стіни

Найкращий інструмент, ніж Peuorator, для свердління отворів у цегляних та бетонних стінах ще не вийшли. Але рідко, хто може дозволити собі розкіш, щоб мати такий дорогий інструмент у фермі. Зазвичай купують електричну свердла ударної дії.

Вибір свердла

При покупці електричної свердла, потрібно керуватися нижче, ніж наступні технічні характеристики.

Потужність свердла повинна бути не менше 600 Вт. Революції до 2500 за хвилину і можливість їх плавного регулювання від нуля до максимуму. Наявність обертання зворотного (перемикач напрям обертання дзеркального годинника або проти годинникової стрілки). Картридж найкраще працює швидко, не буде потрібно витрачати час на скріпку, і пошук постійно втратив ключ. Діаметр затискання в картриджів до 12 мм.

Наявність включеної бурової функції з ударом. Звичайно, свердла, коли ви вмикаєте цю функцію, не стане повноцінним журналістом, але буріння стін буде набагато легше і швидше, і саме тому. Цегла, цементно-бетон дуже добре витримує статичне навантаження – тиск. Але це легко знищити від динамічних впливів – впливу. Каратета за рахунок сильного впливу легко зламати цеглу. При бурінні свердла без удару, є простий буровий тиск, і ріжучий край важко чіплятися до матеріалу, тому буріння повільно і свердла з тертя сильно розігрівається. Це зовсім інше, щоб пройти буріння з удару. Свердла при попаданні ріжучого краю матеріалу, і, падаючи з ударом до отриманої перерви, чіпса частина частинок матеріалу. Є щось на схожість ебать.

READ  Як видалити чорну форму на стінах

Вибір свердла

Стіни з дерева, гіпсокартону, пінобетону успішно пробурена звичайною свердлом. Для стін цегли, каменю або бетону вам потрібна карбідна свердла. Від сталі вона відрізняється звичайним за звичайним свердлом з ріжучими краями з карбідного матеріалу, як правило, виграє. Рідше штучний алмаз.

Переможена вставка чітко видно в кінці верхнього свердла. Досить мати 2 виграшних свердлів діаметром 6 і 8 мм у фермі.

Свердла з наплавленням winwort ви можете просвердлювати отвір у глибині не більше 10-15 см. Для буріння до більшої глибини, наприклад, для свердління стіни через, бур. Бланти для бурових цегли та бетонних стін до одного метра довго і призначені для свердління отворів лише за допомогою Peuorator. На Bura навіть ріжучі краю зроблені не гострими, але округлені, щоб збільшити їх зносостійкість. Свердла з функцією Peuorator також може бути успішно пробурена коричневою.

Бураз з діаметром хвостовика 10 і 18 мм, з спеціальними канавками стандарту SDS або SDS-MAX для консолідації, але в звичайній камері Fachle також добре затискається. Стандарт і діаметр beera вибиваються на його хвостощі.

Якщо вам потрібно пройти через коричневу товсту стіну, наприклад, півметром, потім проходження виконується в декількох стадіях свердлів одного діаметра, але різної довжини. Це необхідно для безпеки та швидшого буріння. По-перше, стінка пробурена коричневою довжиною 20 см до глибини 10-15 см, потім довше коричневий на глибині 30-35 см і закінчуючи буріння довжиною 50 см. Свердла для такої роботи повинна бути досить потужною. Звичайно, свердла для такого навантаження не розраховується і дозволяється використовувати лише у виняткових випадках. Краще виконати таку роботу, орендувати справжній журнал.

Нюанси правильного буріння бетону

Почніть буріння, необхідні для невеликих оборотів, тоді наконечник не відскакує від стіни. Коли поглиблення поглиблюється до стінки 4-5 мм, оборот може бути збільшений.

Деякі насадки поливають прохолодною водою або спеціальними рідинами перед початком роботи, щоб запобігти їх деформації.

Деякі майстри спочатку поклали на склянку склянки пластику, що не дає пилу та найменших частинок. Але цей метод запобігає процесу моніторингу тих, хто виконує аналогічні маніпуляції вперше. Крім того, ви можете включити звичайний домашній пилосос під час роботи: пил буде меншим.

Маленька потужна свердла рекомендує працювати не більше 15 хвилин, потім інструмент повинен бути охолодженим. Для розриву достатньо протягом 10 хвилин.

Вам не потрібно йти свердла руками в стіні всієї моєї моги. З цього інструменту почнеться багато змінювати, а сопло може зламати.

Якщо це повинно зробити прохідний отвір, то при наближенні до протилежного краю стіни, оборот повинен бути зменшений, інакше свердла може пошкодити моноліт, частини з нього.

При бурінні стіну з підкріпленням, робота починає сопло для бетону. Досягнення шару арматури, він змінюється на металевий сопло. Після буріння сопла знову змінюються до машини для бетону.

Бур у картриджі вам потрібно вставити до кінця. Неможливо спробувати збільшити довжину сопел через часткову установку: це може призвести до травм.

Для приготування отворів до монтажу дюбелів вибирайте тягар більшого діаметра, а отвір довше, щоб утворитися пил не перешкоджає встановленню дюбелів.

Якщо отвір планується виконувати з великим діаметром, спочатку свердлити отвір з тонким коричневим, а потім розширюючи його з великим діаметром свердла. Це підвищує стабільність обладнання і робить більш точний.

Старша бетонна стінка, тим сильніша, як конкретна сила з часом. Свердла поверхонь у нових будинках легше, ніж у старших.

Якщо на інструменті немає лімітару глибини буріння, то на буріння фарби скотч, або олівець робить марку – як глибоко свердлити бетонну стіну.

READ  Как клеить фрески на стену

Буровий бетон без перауратора

У грудні зірки і погодилися: у мене була гостра потреба висіти на стіні пару магазинів для замовлень та медалей.

Було бажання повісити на стіні вітрину для медалей. Він виготовлений з карагового дерева, формату – A4, вага близько 1200 г. Фото автора

Отримати Peuorator був ледачий. Я згадав магічну свердла на кераміку. – Якщо я пробурив гранітну гальку в країні, то ви можете безумовно. У той же час – новий викруток для тестування, – думав я.

Керамічна свердла на кераміці та склі 5 мм від Lerua Merlen. Фото автора

І півгодини пробурені вісім отворів! О, вибачте, отвори. Свердла світанку, тому що він працював у максимальній швидкості (1350 об/хв) і забув зробити це мокрим. Тим не менш, для однієї діри в глибині 20 мм, я залишив не більше двох хвилин. Виявляється, залишається довше, ніж буріння. Це не могло не допомогти, але бути впевненим, що я працював не тільки швидше, але і набагато спокійніше сусіда.

Отвір у бетонній стіні пробурені моменти протягом 2 хвилин. На другій швидкості свердла сильно нагрівається – він повинен бути очищений. Фото автора

Хорошим чином необхідно було “свердла” бетону в першій швидкості (300 об/хв) і частіше витрачають свердла.

Замість дюбеля використовували дерев’яну пробку діаметром 6 мм. Довжина – 20 мм, отвір у пробці Дрилі заздалегідь. Фото автора

6 мм Корк входить у п’ять мільйонних отворів щільно, з напругою. Фото автора

Вітрина для медалей важить від 1 кг до 2 кг. 2,5 мм плаща ідеально тримає таке навантаження.

Затягніть гвинт. Фото автора

Як ви можете закрити велику буровую стіну

Крупний план незручних отворів у стіні, використовуючи спеціальну консистенцію будівництва. Це забезпечує міцність і довговічність. Виберіть композицію, що вимагає залежно від області та типу недоліку.

За допомогою шпаклівка ви можете вирівнювати поверхню, включаючи бетон. Є кілька видів shtlock:

  • Цемент – застосовується у зовнішньому та внутрішньому оформленні, придатним для бетону. Сильна і вологість. Висихає довше і часто сітка, яка вимагає повторного застосування;
  • Гіпс – застосовується в сухих приміщеннях, не стійкі до води та побоюється відмінності температури. Не тріщить при застосуванні, тому що він може бути нанесений на товстий шар;
  • Акрил – остаточна обробка. Потрібно застосовувати вузький шар, тому що підходить для малих недоліків.

Жодна з послідовності не використовується для закриття отворів.

Монтаж піни – універсальний матеріал. Це буває однокомпонентним (застосовується без підготовки) та двокомпонентним (за допомогою конструкційного пістолета або змішувача).

При застосуванні піна збільшується у кількості і заповнює правильне місце. Кидає і дає доброякісну щільність. Ви можете закрити найглибші отвори.

Ремонт суміші підходить для усунення великих недоліків. Вона має хорошу адгезію, морозостійкість, високу міцність і довговічність.

Вирішивши зробити дірку, прочитати правила та поради. Виберіть інструмент, залежно від поверхні композиції, і прокату. Якщо не переконаний у наших власних здібностях, то довіряйте роботі спеціального.

Дриль

Для бурового бетону вам потрібно свердла дуже твердого металу. У більшості випадків карбідні продукти використовуються з краями з переможного або алмазу. 1-а версія дешевша, а на операційних якостях не поступається другому.

Але вам потрібно розглянути момент, який за допомогою свердла, ви можете зробити отвір у глибині стіни менше 15 см. Для кінцевого до кінця дірка прийде в зручому.

Зробити отвір з свердлом, вам потрібен контекатор хвостовика 10 або 18 мм. Форма хвостовика у Бурі з канавками, і вони прекрасно затиснуті з свердлами. Якщо є необхідність свердлити товсту бетонну стіну, то це, безсумнівно, буде використовувати дрилі різної довжини.

Наприклад, спочатку свердлити отвір з глибиною 15 см, потім змінюйте свердло і свердлити глибину до 35 см, потім до 50 см. Правда, глибина в стіну, тим більше сила запитує свердла.

Як свердлити стіну в панельний будинок
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS