Як усунути витік крана у ванній кімнаті

Іноді розбивка не настільки важко усунути себе! Як виправити кранове кран у ванній кімнаті?

Змішувач витоку поширеною проблемою. Навіть високоякісні та дорогі крани після певного періоду часу.

Є багато причин: від елементарного зносу прокладки, до руйнування деталей дизайну.

Щоб позбутися від витоків, рекомендується звернутися до спеціаліста, але якщо такої можливості ви можете і самостійно впоратися з розбиттям.

Головне, щоб ретельно прочитати інформацію про пристрій та його ремонт.

Стандартний змішувач – дизайн, який дозволяє перемикати потік води та отримати холодну або гарячу воду. Перемикання виконується завдяки клапанній голові – Транселею, які в різних положеннях перекриває проходження гарячої або холодної рідини.

Змішувач у ванній кімнаті дещо складніший. Він забезпечує змішувальну воду з різними температурами і дозволяє керувати потоком води до витоку душі. Ці завдання вимикача виконуються поперемінно: спочатку поєднуйте воду, щоб одержати потік води комфортної температури, а потім перемикати його, щоб годувати душ. Цей пристрій регулює тиск: ви можете зробити потік більш потужним або слабшим.

 • Короткий обертання – для миття рук або набору води у ванній кімнаті;
 • отвір для душового шлангу;
 • Перемикач – перенаправлення води в душ полив може бути простим або багатофункціональним.
 • Корк – рідкісні. Перемикання здійснюється через обертання ручки. Коробка всередині механічно зміщується і закриває отвір. Дизайн винятково винищувача: занадто простий, так що щось зламалося. Однак перемикач повинен бути зроблений. Проблеми, як правило, пов’язані з витоком запасу у випадку, якщо деталі пристрою носять нерівномірно.
 • Шпуля – механізм роботи майже однаковий. Перекриває потік води в одну або іншу сторону кривошипа. Гумові кільця виступають гумові кільця. При повороті ущільнювача натягується на бічній поверхні. Гумове кільце швидко стирається, тому при встановленні такого перемикача рекомендується негайно придбати запасний запах. Механізм популярний, оскільки він дешевий і легко відремонтований своїми руками.

Змішувачі душу відрізняються від комбінованого та крана більш складними пристроями. Вони часто обладнані додатковими форсунками, щоб вимикати воду непросто з душем і вибирайте різні режими.

READ  Перегородки в приватному будинку роблять це самостійно

Необхідна підготовка та інструменти

Для усунення витоків потрібні наступні інструменти та матеріали:

 • регульований ключ для відключення щільних сполук;
 • Новий сифон або фітинги;
 • затискач;
 • Обезжирювач (білий дух, або нефра);
 • герметик, при необхідності, епоксидний клей, холодне зварювання;
 • Сантехнічна стрічка або упаковка (з витоком металевої нитки);
 • Рідке мило для змащення прокладки;
 • Відро і суха річна ганчірка.

Щоб замінити сайт, болгарська буде потрібна або побачила, щоб працювати на металі, муфту та нову трубу довжиною 40-50 см, більшою, ніж у розрізі.

Перед тим, як зміцнювати ремонт, потрібно виконати кілька дій:

 • Уточнити місце витоку, якщо можна визначити причину її зовнішності. Це запобігає проблемі після подальшої роботи.
 • Постачання води. Якщо витік спостерігається за місцем постачання до сантехніки, то ви можете перекривати клапан на 1 сюжет. Інакше вам доведеться вимкнути воду в квартирі або повсюди. У присутності HPW і DHW, обидва клапани подачі перекриваються.
 • Якщо вода не вдалося швидко вимикати, вітер трубу труби з ганчіркою і опускає його кінець у широкий таз. Стертий місце витоку без зливної води, лише якщо його причина є невеликим пошкодженням корозії.
 • Розбирайте зв’язок, якщо це необхідно для ремонту. Очистіть сифон і прилеглих сопел.
 • Під час підключення з’єднань, щоб перевірити потік та гайку для тріщин, змініть гумову прокладку.
 • Ремонт сухих та знежирення. Забруднення та жир погіршують адгезію герметиків, тому нове з’єднання буде крихким. При монтажі пластикових деталей неможливо використовувати потужні розчинники, кислоти та ацетон.

Якщо місце пошкодження близька до загального клапана квартири (наприклад, біля лічильника), то після перекриття HPW та DHW необхідно перевірити, чи слід текти.

Якщо рідина продовжує бути зібрана на трубі, то для ремонту потрібно вимкнути весь рівень.

Причина

Ми зрозуміємо, чому вода капала з крана крана.

Як правило, перекриваючи воду в змішувачі повністю не вдається через надмірне знос прокладки або змішування вузла, встановленого в ній.

Це явище пов’язано з природними причинами, і це неможливо уникнути.

До деталей служать довше, змішувач повинен акуратно використовувати, не застосовуючи занадто багато зусиль. Це специфічно торкнується інструментів клапана з гвинтовими стрижнями, в яких, з сильним затягуванням клапана, прокладка швидко займається.

READ  Який пісок кращий кінетичний або космічний

Крім того, витік викликав пошкодження певних елементів. Перш за все, вони викликані твердими домішками, присутніми у воді. Це невеликі фрагменти масштабу, масштабу, іржа або пісок. У інструментах з керамікою такі частинки можуть викликати чіпси та тріщини на її поверхні. Ці змішувачі особливо вимагають від якості води, тому перед їх встановленням система водопостачання повинна бути оснащена сітчастими фільтрами (вони також називаються косою фільтрами або брудом).

Для змішувачів з гвинтовими стрижнями, тверді частинки не є фактором, за винятком випадків, коли один з них виявляється, щоб стиснути між прокладкою та сідлом. Така аварія призводить до деформації прокладки, а до появи подряпин на сідлі, внаслідок чого витікає.

Як виправити кран у ванній кімнаті

Метод ремонту крана залежить від місця витоків, особливостей дизайну. Виробники пропонують широкий спектр змішувачів, кожен з яких має свої особливості.

Однотонкі крани обладнані картриднем диска з пластинами, які перекриваються водопостачання.

 • Потік у сфері управління.
 • Відсутність температури.
 • Щільний ручковий інсульт.
 • Неповне закриття води.

Двосторонніх змішувачів

Змішувачі з двома клапанами обладнані краном-буксі – напівдурним або клапаном.

Розподіл семакуляторного кадру призводить до утворення витоків крана. Механізм працює на тому ж принципі, як одноразове: керамічні пластини, виконуючи функцію клапанів, перекриваючи воду.

Пряжка клапана керує водопостачанням, переміщаючи висувний стрижень з гумовою прокладкою.

При носінні прокладки, кран зупиняє воду і відбувається навіть у закритому положенні.

Капає змішувач у ванній кімнаті: як виправити

Змішувач регулює потужність струменя, змішує холодну та гарячу струмки, постачає воду споживачеві. Якщо кран тече у ванній кімнаті, потрібно визначити причину, щоб відновити його самостійно. У змішувачі існує безліч компонентів, наприклад, у випадку, то кранові фарби, картриджі, кран підключений до крана. Сам змішувач приєднується до труби крана, тече може бути на сайті підключення. Краплі води також виділяються з суглоба душового шлангу з поливу.

Зробіть це самостійно ремонтувати: що робити, якщо ванна тече змішувач з-під перемикача з душу на кран

Змішувачі вважаються слабкою ланкою водопровідної системи. З часом навіть надійний і дорогий починає текти.

Одна з найбільш уразливих частин пристрою є перемикач. Коли цей елемент розривається змішувача, він негайно падає.

Немає можливості мити нікого, будь ласка. Якщо ви не можете випадково називати сантехніку, іноді можна відновити перемикач і самостійно. Наявність досвіду не завжди потрібна, деякі певні знання.

READ  Як зробити сходи в гараж підвалу

Такі продукти є двома типами: м’яч і картриджів. Можна відновити будь-який з них.

Куля

Має у своїй структурі м’яч, де вода змішана. Металевий м’яч, всередині порожнистих, блискучих зовні.

У ньому є три отвори: два для вхідної гарячої та холодної води, один для виникаючого змішаного.

Шаб прикріплений до м’яча, за допомогою тиску і температури води.

Ручка легко рухається і регулює параметри. М’ясні змішувачі погано реагують на надлишок жорсткості заліза та води.

Картридж заморожений

Регулюючий та замикаючий механізм, прихований у картриджі. Шановні моделі мають керамічну, дешеву пластику. Крани прості для ремонту.

Температура води дуже проста, тиск більш складним. Картридж має кілька металевих або керамічних дисків. Род прикріплений до верхнього диска, змінюючи його положення, ви можете змінити кількість вхідної води.

Змішувачі картриджів дуже чутливі до брудної рідини, тому випадання з чудових частинок між пластинами призводить до витоку або розбиття крана.

Наслідки витоків

Часто люди просто закривають очі на те, що він капає кран у ванній кімнаті, не приймаючи жодних дій. Насправді, “хронічні” витоки, як правило, призводять до великих великих проблем. Тому поточний змішувач для душу або кран може спричинити надзвичайну та велику витоку. Найбільш негативні наслідки сантехніки у ванній кімнаті є:

  Підвищення вологості всередині ванної кімнати. Ванна і так характеризується високою вологістю, яка негативно впливає на оздоблювальні матеріали та меблі в приміщенні, а кранове кран збільшується ще більше збільшує кількість вологи в повітрі.

Пам’ятайте, що у випадку витоку ви повинні спочатку визначити місце і викликати пошкодження, а потім оперативно заблокувати гарячу та холодну воду, щоб зменшити втрату води. Тоді ви можете зробити всі необхідні частини без поспіху і замінити їх самостійно. Якщо ви визначили, що кран капає у ванній кімнаті, але як виправити його своїми руками, не знайте, краще назвати майстрів.

Як усунути витік крана у ванній кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS