Як усунути витік у стоку стоку в’язниці

Як встановити причину і усунення потоку унітазу з вашими руками?

Якщо витік видно в сантехнічному пристрої, вам потрібно швидко діяти. В іншому випадку існує ризик значних фінансових витрат. Розглянемо, що робити, якщо туалетний бак тече з кнопкою після промивання? Там може бути кілька причин для такої проблеми. Важливо встановити, який пункт не вдалося.

Почнемо з того, що варто визначити, чи дійсно є текти. У цьому випадку помічено весь час звучання водної води, а в регіоні його виходу – сліди іржі та вапняку. Внутрішня стінка туалету, найбільш близькі до танка, завжди є вологим станом. Спостерігається, навіть у випадку, коли вони не використовували. Якщо мити дуже слабкі і воду постійно тече в чашу довгий час – це також тривожний знак.

Кілька слів про пристрій для арматури танків

Перш ніж сказати, чому туалетний танк може протікати, я познайомлюся з пристроєм арматури, щоб ви зрозуміли принцип своєї роботи.

Звичайно, варіанти механізмів в даний час є великий набір.

Однак принцип роботи танка завжди залишається незмінним, оскільки будь-яке підкріплення включає три основних елементи:

 • Механізм замикання – це кран, який автоматично перетинає воду, як вона встановлюється на танк. Для рівня води, в якому викликається запобіжний клапан, поплавок відповідає плаву;
 • Скидання системи – це клапан, який перекриває дренажну діру. Контроль клапана здійснюється за допомогою кнопки або важеля;
 • Pereliva System – запобігає затоплення квартири у разі відмови замикаючого механізму. Якщо вода в резервуарі закрита вище певного рівня, система переповнення забезпечує його сливи в туалеті.

Туалетний бак тече з кнопкою

Моделі, оснащені кнопкою, крім всіх перерахованих захворювань, можуть мати іншу, характерну для них лише за проблемою – виробництво механізму та ослаблення весни вивільнення.

Поява цього дефекту пов’язаний з механізмом експлуатації системи сливової системи – при натисканні процесу злиття починається з кнопки, відновлення до вихідного положення кнопки виникає після того, як механізм повністю трясе воду та звільняє весну.

Вирішити проблему витоків у цьому випадку досить просте:

 • Перекривайте водопостачання.
 • Зніміть кришку.
 • Налаштуйте механізм і трохи розтягніть весну.
 • Після цього перевірте ефективність механізму, і якщо вам потрібно знову налаштувати.

Зовнішні розбивки

Такі поломки виникають через не правильну установку або не дотримання правил роботи пристрою. Розглянемо найпоширеніші проблеми та рішення.

Можливо, ви будете зацікавлені в статті “Паявка поліпропіленових труб: температурний стіл, інструкції з монтажу Найкращі системи ПП”

Тріщини біля підстави туалету

Якщо ви наливаєте гарячу воду в туалет або киньте щось важке, то чаша туалету може дати тріщину.

Як відновити таку тріщину, якщо вона знаходиться в нижній частині туалету:

 • Запобігання збільшенню тріщин. Маленька свердла роблять маленькі красти по краях тріщини.
 • Розтріскувати наждачний папір.
 • Стріляти фаянсовою епоксидною смолою або використовуйте два штифт.
 • Не використовуйте пристрій, щоб повністю висихати.
 • Якщо ви не змогли закріпити, вам доведеться замінити ванну.

Кріплення не щільно скручені

Якщо найближчим часом після установки унітазу, є поява крапель води на підключення до паливного баку з чашею, то гайки тиску нещільно щільно. Так що танк не сильно зрушений.

затягнути гайки. Злегка погойдуючись зливний бак, перевірити, чи є вони затягнуті. Вони вкручуються.

Боулінг миску toiletaz

Якщо чаша туалету нога, то поява великих тріщин. Вода почне протікати через тріщини. У цьому випадку неможливо відновити, вам доведеться замінити туалет до нового.

Принцип роботи дренажного агрегату компактного туалету

Найпоширеніші поломки дренажного резервуара, що складається з витоку води. Вода може витікати в чашу унітазу або на сайті вкладення танка до туалетного кузова. При витіканні в чашу на її поверхні з’являються дратівливі жовті смуги іржі, які повинні регулярно видаляти. Ця маленька річка протягом місяця витрачатиме не сто літрів води. Якщо водяний лічильник встановлений у квартирі, то, крім того, для марної, вода доведеться платити.

Перед тим, як перейти до самостійного ремонту туалету стокового резервуара, потрібно мати уявлення про роботу своїх вузлів. Розглянемо пристрій та механізм роботи на прикладі найпростішого, класичного дренажного пристрою.

Принцип роботи дренажного пристрою

Дренажний резервуар – це керамічна, пластикова або металева ємність довільної форми з кришкою того ж матеріалу. Щоб спуститися по воді на резервуар, кнопку або ручку, пов’язану з тригером.

У режимі очікування дренажний резервуар заповнюють до заданого рівня води, гумова груша з дощового механізму еластичної сторони уздовж кільця щільно притискається до водної посади до сідла. Внаслідок цього дренажний отвір резервуара щільно закритий.

READ  Укладання плитки на гіпсокартон у ванній кімнаті

Залежно від пристрою тригера, якщо ви підтягнуте ручку або натисніть на нього, то сила буде передана через тягу до груші, і вона підніметься. Дренажне отвір відкриється, а вода тече в чашу.

Здавалося б, якщо ви знімаєте руку, то гума груша повернеться до місця і заблокувати воду. Але це не відбудеться, і тому. Будь ласка, зверніть увагу, що груша всередині порожнисті, і в ньому завжди повітря, створюючи підйомну силу. Коли талек повна, міцність водяної колони більша, ніж підйому сили повітря в груші, тому груша щільно прилягає до сідла. Але коли груша піднімається, водяний полюс стає невеликим, а крім того, вода кидається в дренажну діру, штовхає грушу. Тому вона плаває у воді, поки майже не вийде майжена вода. Для того, щоб порожнина гуми груша вода не падає, а груша сама “сидів” у сідлі, наведена направляюча трубка.

У сучасних дренажних резервуарах, щоб спростити дизайн, переливальна трубка проходить через центр груші. У цьому випадку тригер обладнаний додатковим плаваюм з засувкою. Якщо груша піднімається, поки всю воду з дренажного резервуара не випадає, додатковий поплавок через важіль фіксує гуму грушу в підвищеному положенні.

З часом, навіть якщо механізм зливу працює належним чином, гума груша втрачає еластичність, внаслідок чого він носив у точці контакту з сідлом, він тріщить, втрачає форму. Щільність груші до сідла в цьому випадку порушена, а вода починає витікати через отримане очищення.

Це найпоширеніша причина витоку туалету. Щоб відновити дренажний резервуар і усунути потік груші, необхідно замінити, але ви можете спробувати і відремонтувати. Але гумова груша для сідла повинна бути розпущена до сідла, наприклад, якщо бруд закривається на сідлі, або тригер. У будь-якому випадку, щоб усунути витоки дренажних резервуарів, потрібно розібратися.

Ремонт туалетного туалету

Щоб дістатися до внутрішніх дренажних резервуарів, потрібно видалити кришку від нього. Кришка, як правило, не фіксується нічого, і, щоб відкрити дренажні резервуари, щоб просто підняти його. Якщо ручка тригера знаходиться в придатності кришки, то це не дозволить видалити кришку. Спочатку потрібно видалити ручку, за те, що вам потрібно, щоб витягнути ручку, взяти одну руку для стрижня, а друга, щоб відкрутити його, обертаючи проти годинникової стрілки. Якщо міцні пальці тримають стрижень недостатньо, то ви можете використовувати плоскогубці.

Після відключення ручки, кришка легко видалити. Перед очима відкриється приблизно така картина, як на фото. Ви будете здивовані кількістю іржі, це завжди в дренажних резервуарах у достатку. Іржа з ​​часом випадає з води і осідає на стінах танка та механізмів у місцях контакту з водою. Іржа не заважає роботі пристроїв, але якщо шар товстий, то краще видалити його, поверхні поверхні тканиною. Решта тонкого шару іржі не можна видалити.

Після видалення обкладинки, перш за все, потрібно звернути увагу на правильність механізму відключення. Поплавок повинен бути занурений у воду не більше половини, а рівень води не повинен досягти рівня дренажної трубки. Тонка трубка просто встановлюється так, що у випадку несправності механізму відключення вода не могла витягнути через краю дренажного резервуара та затоплення квартири. Надлишок води через цю трубку в чашу унітазу. Якщо рівень води є нормальним (це чітко видно уздовж лінії іржі на стінках дренажного резервуара), то причиною витоку туалету в дренажному пристрої.

Для того, щоб вода не заважала ремонту, вам потрібно перекривати загальний змішувач водопостачання або зафіксувати плавання блокування у верхньому положенні, використовуючи будь-який стрижень, трохи більший, ніж ширина дренажного резервуара.

Залежно від дизайну грушевого переверху, є два види. Груша-поплавець і грушовий клапан. Як ви можете бачити на фото, зліва в центрі є різьбова отвір, в якій стрижні гвинти. На груші праворуч у центрі є через отвір, через який вода падає, у випадку переповнення танка. Для тієї ж отвору груша одночасно прикріплена до стрижня, яка є трубкою.

Для того, щоб видалити грушу грушу, вам потрібно, тримаючи його, твіст це, і груша буде вільною. Щоб дістатися до грушевого клапана, потрібно взяти на пластмасове кільце, закріплюючи основу тригера, і повернути його проти годинникової стрілки. Груша буде доступна для перевірки. Фото на дренажному механізмі вже встановлено новий грушо клапан.

Коли груша стала доступною для перегляду, необхідно ретельно перевірити його на периметр контакту з сідлом. На поверхні гуми не повинно бути жодних отворів, нерівностей, тріщин. Гума повинна бути еластичною, з слабким натиснутою пальцем до підробки. Якщо гума покрита шаром іржі, то кільце контакту з сідлом іржі не повинно бути. Якщо була знайдена смуга іржі, то вода в цьому місці. Така груша повинна бути відремонтовано або замінена.

На фото – груші, яка має вищезазначені дефекти. Він замінюється через витік води з дренажного резервуара в миску туалету.

READ  Після промивання в туалеті потоки води

Ще одне підтвердження витоку води через грушу може служити іржавим шаром на сідлі тертя механізму. Це означає, що груша вільно підходить, а вода проходять у цей розрив. Бруд може дотримуватися поверхні сідла. Тому, перш ніж збирати механізм зливу, необхідно ретельно витирати поверхню сидіння в місце контакту з грушою.

Груша на тригерному стрижні тримається за рахунок чотирьох замків, і видалити його, потрібно зробити значні зусилля. Так що було легше видалити грушу, потрібно натиснути його з одного краю, і коли вона вистрибує з фіксатора, то це легко легко зняти з інших. Тут треба звернути увагу на поверхню контакту внутрішнього отвору груші з стрижнем. На складі, на посадковій ділянці груш, не повинно бути слідів іржі. Як видно на фото, груша сидить на стрижня щільно, і немає слідів іржі.

Коли нова груша була будь-яким стрижнем, а дренажний пристрій був зібраний, було встановлено, що зовнішній діаметр нової груші більш ніж старий. Нова груша країн чіпляються до залізничних довідників і переміщуються з труднощами. Мені довелося перетворити краї на наждачний папір.

Ви можете налаштувати розмір груші, миючиму каучуку, провідну та обертання груші вздовж основного наждачного паперу, але це буде потрібно багато часу. Гумові м’які та погані кроки.

Після монтажу каналізаційного механізму необхідно звільнити поплавок, зачекайте, поки дренажний резервуар не буде наповнений водою, і перевірити результат виконаної роботи. У той же час необхідно враховувати, що вода потрапляє в миску туалету через направляючі порожнини, які змочуються під час водного походження, а деяка часова вода з стін порожнин буде вогонь і залишати туалетну чашу в чаші. Тому висновок може бути зроблений через 15-20 хвилин після спуску води.

Він все ще трапляється, після заміни груш, вода все ще трохи сооч, тому що нова груша повинна все ж йти до сідла, і спочатку може пройти воду. Через кілька десятків водних спусків, груша вийде до сідла і міцно триматиме воду.

Відновлення груші механізму відключення

З наступним ремонтом, щоб усунути витік у туалеті, я не міг знайти відповідну нову грушу на заміну в туалеті. Мені довелося винайти, як відновити вичерпаний.

Якщо груша замикаючого механізму залишається еластичною, але на її поверхні було утворюється нерівномірність, це легко, якщо є електричний дриль для відновлення.

Оскільки груша в центрі мала велику дірку, то виникло питання про консолідацію її в картриджі.

Для закріплення це був болт з гайкою M10 і двома шайбами, з зовнішнім розміром більше, ніж діаметр отвору у груші.

Далі болт був центрований на отвір у груші і фіксується на ньому, використовуючи гайку, як показано на фото.

Після цього груша за Болтом була затиснута в свердлах картриджа, а свердла працює на невеликих оборотах. За допомогою легко притиснутого наждачного паперу середнього зерна до поверхні груші, він був заземлений.

Після шліфування поверхня груші стала матовою без слідів подряпин і нерівностей. Встановлення його в туалет показало, що вода з дренажного бака не досягла успіху в чаші.

П’ята причина: депресія

Між туалетом і кріпленням резервуара з’явився. Такий витоку в зоні підключення танка та сам туалет, з’являється, якщо сталося спільне. Як правило, причиною такого явища стає великою деформацією гумової ущільнення.

Для усунення витоків повинна бути встановлена ​​нова прокладка між баком та туалетом. Така робота виконується у наступному порядку:

 • Водопостачання вимикається, для яких основний водний клапан закритий;
 • З бочки знімають всі залишки води, збираючи його м’якою кухонною губкою;
 • Трохи відкрутіть дренажну гайку. Його можна знайти безпосередньо під сідлом тригерного клапана;
 • Повністю викрутіть гвинти, які закріплюють танк до туалету полиці. Розбирання танків зроблено;
 • Блокування виштовхується, який утримує стік, після чого він видаляється з резервуара;
 • Встановіть нову прокладку. Кожна прокладка виготовляється з певними розмірами та формою. Тому, перш ніж купувати прокладку, необхідно вибрати точний розмір.
 • Якщо прокладка менша або більше, проблема залишається невирішеною;
 • Зливний вузол закріплений за допомогою Locknuts;
 • Танк повертається на полицю і закріплюється болтами.

Слід зазначити, що тече між туалетом та танком може бути пов’язаний з іншими обставинами:

 • Сильно іржав болт, що тримає танкову ємність на миску;
 • Ізоляція прийшла до знебарвлення, створюючи ущільнення отвору болтів.

Звичайно, ви повинні встановити новий болт і замінити печатку. Робота повинна виконуватися у наступній послідовності:

 • Водопостачання перекриття;
 • Висихає;
 • Всі болти вимикаються і видаляються з посадкових отворів;
 • Болти носять ущільнювальні шайби;
 • Болти встановлюються на місці і затягують горіхи.

Іноді ніякої заміни не потрібно робити. Просто витягніть ослаблені болти. Для цього горіха утримує ключ, а кріплення затягуються звичайною викруткою. З цією роботою слід приймати турботу.

Керамічні вироби не відрізняються великою силою. Досить сильніше затягнути болт, і на дні бочки може з’явитися тріщина. Так що це не відбулося, набагато спокійніше просто покласти нові прокладки.

READ  Tacching туалетна чаша під час водіння

Основні ознаки витоку

Варіант водного спуску означає потік рідини до чаші фаянсу, щоб видалити залишки життя. Функція активується, коли натискається кнопка, вбудована в механізм, і закінчується самостійно. У ретро-моделях замість ключа використовуйте стартовий важіль або ручка на ланцюжку.

Встановлення кнопки керує клапаном. Частина є компонентом блокування пристрою, який, в кінці процедури, відкриває доступ вологи з водопровідного трубопроводу до танка. Основним завданням миття є злиття за запитом користувача. Якщо у неактивному режимі, рідину тече з тонким потоком або виливається з великим водоспадом, у дизайні відбулася розбивка.

Відтік деталей не завжди помітний з першого погляду. Є 5 ознак того, що власник проблеми буде рекомендувати:

 • Стрибання води. У режимі неактивного туалетного туалету, що протікає рідина періодично або постійно чутно.
 • Конденсат на стінах сантехніки. На поверхнях танка та труб є легкий вологий шар.
 • Слабкий, довгий процес злиття. Нормальний погляд швидко (волейбольний) миття.
 • Іржавий або вапно. У районах розетки води відбуваються потворні відкладення.
 • Постійно вологий туалет або танк. Вологість не випаровується з простим.

Навіть невеликий потоковий потік вод призведе до фінансових втрат власника. Мурмур збільшує шум, засмічення ванної кімнати, що зменшує спосіб життя. Перебудова в фаянс вологість оксиду або вапняних плям на поверхні унітазу, що важко видалити.

Якщо рідина не повністю заповнює резервуар, то том недостатньо для нормального стоку. При наповненні танка, вода нагрівається до кімнатної температури. Через постійне рух вологи залишається холодним. В контакті з теплим повітрям, ванна збільшує вологість, з’являється конденсат, що призведе до іржі на метал і до брудного рейду на фаянс.

Найпоширеніші недоліки

Серед можливих ситуацій може статися наступне:

 • Постійно течуча вода з водопроводу;
 • Вода тече в чашу безперервно;
 • Помилка важелів і кнопок;
 • Я повинен кілька разів натискати, щоб вода потрапила в чашу або зупинку.

Для того, щоб зрозуміти, чому туалет туалет повинен знайти причину несправності. Наступні деталі ми проаналізуємо кожну проблему та рішення.

Як виправити витік під резервуар?

Іноді каналізаційний резервуар туалету в нижній частині тече, тому ви не можете помітити калюжу на підлозі. Проблема зазвичай створює манжету, яка є з’єднувальним та пом’якшувальним елементом між резервуаром і полицею до унітазу, на якому він прикріплений. Варто манжети, щоб рухатися або носити, оскільки розрив або отвір виникає, через який вода витікає з кожним пранням.

Є можливість виправити ситуацію шляхом затягування затискача. Цей варіант актуальний, якщо прокладка не є гумою, а пластик або метал – у цьому випадку обов’язково оснащений спеціальними затяжними кріпленнями. Затягування болтів, будьте уважні – перевезення також може негативно вплинути на положення манжети. Гофровані або гумові прокладки можуть бути додатково оброблені герметиком і щільно натискати, але лише за умови, якщо вони досить сильні і здатні зупинити ще кілька років. У протилежному випадку вони повинні бути замінені новими, придатними за розміром.

Друга причина виникнення витоку під резервуаром – знос або ослаблення кріплень. Це порушення стає помітним негайно – вода тече майже постійно, а не тільки під час зливання, як у попередньому випадку. У ролі фіксаційних елементів є два довгих болтів з горіхами та прокладками. За допомогою них резервуар надійно прикріплений до туалету полиці.

Болти, що фіксують танк на туалетній полиці, виявляють легко. Якщо ви видалили кришку, вони будуть видно на дні, з обох сторін плаваючого дизайну

Якщо гумові прокладки були розтягнуті або знищені, їх можна легко замінити, просто скручуючи болти. Але іноді існує більш серйозна проблема: болти з’їдять іржі, і вони в кінцевому підсумку входять до зневагу, починаючи проходити воду. Одинокий вихід – повністю замінити монтажний комплект.

, Німецька або італійська з 300. Між ними немає принципової різниці

Щоб змінити болти, ви повинні витягнути всю воду, заблокувати вхідний шланг і видалити старий кріплення та весь сміття, який залишається від нього. Потім встановіть нові болти, раніше керуючись прокладками гумових воронців, розміщуючи їх вузькою частиною до отвору. Крім того, не потрібно печатку, краще запас іншої пари прокладень.

Заміна індивідуальних деталей – справа проста, але що робити, коли туалетний бак тече через тріщину, яка з’явилася з удару в собі або на полиці? Sanfayans або Samefore відносно крихкий і часто не витримує тиск або сильний вплив. Оптимальний випуск, на жаль, придбав лише новий продукт.

Як усунути витік у стоку стоку в’язниці
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS