Як усунути витік води в туалеті

Table of Contents

Робота з розбиттям або переміщенням важеля

Коли важіль звільняється або відбулося, то танк проходить воду в миску без тимчасових перерв. Важіль у робочому становищі тримає поплавок. Причиною перекосу може бути отвір: через нього рідина входить до поплавця. З часом є зміна важіль.

Вода, що залишає танк у туалеті, якщо встановлено дефектні нові елементи.

Ліквідація дефектних деталей позбудеться витоків. Часто необхідно придбати новий поплавок, більш надійну та кращу якість. Невелика діра на тілі поплавок очищається легше, коли пластик нагрівається з вогнем і накладається на отвір.

Не сподівайтеся на постійну та якісну роботу відремонтованого плаваючого. Краще замінити його новим.

Як усунути розбиття Unitaza Compact

Постійна витока в туалеті

Якщо вода з тонким хребтом триває весь час у чаші, то не працює паливо або зливний клапан. Коли вперше після заповнення танка, вода не перекривається, але якщо друга вода дефектна – клапан не виявляється клапаном.

Щоб визначити, який клапан він не працює, потрібно натиснути на злив і дивитися:

 • Якщо немає витоку, коли вода встановлюється, а стрічка з’являється після заповнення танка, це означає, що наповнювальні арматури несправні.
 • Якщо вода починає текти відразу після натискання кнопки з флеш – причиною в дренажному клапані.

У дуже рідкісних випадках обидва механізми не працюють одночасно. Крім того, переповнення може відбуватися через неналежну настройку клапана для наповнення – як це налаштувати, описаний в кінці статті.

Що робити з розбиттям клапана наповнення

Щоб усунути несправність, потрібно видалити кришку танка та видалити механізм заповнення. Далі, ви повинні відкрутити гайку клапана і обережно отримати гумову мембрану від нього. З ним, а також з клапанного сидіння, видаліть іржа і кільця масштабу до зубної щітки, потім добре промивайте водою. Якщо канал всередині забивається, очистіть його тонкою дротом.

У резервуарам старого зразка він повинен бути вилучений з кришки клапана, витягніть осі рокеру та витягніть проблему деталей. Тонка голка або дріт потрібно очистити канал, а потім промити водою.

Після очищення та збірки все повинно заробляти. Якщо це не відбудеться, вам доведеться замінити мембрану або всю монтажу затоки.

Прокладки цього механізму рідко продаються окремо. Так що спробуйте просто повернути старі назад: він все одно буде служити деякий час. Крім того, ви можете пропустити наждачний папір, а потім дотримуватися кола з камери велосипеда або іншої тонкої гуми.

Що робити з розбиттям дренажного клапана

Перш за все, вам потрібно перекривати воду, злити рідину з резервуара і, видалення залишків губкою або тканиною, витягують зливу підкріплення. Далі потрібно видалити прокладку і очистити його від іржі. Якщо це можливо, краще замінити прокладку.

Якщо вам не вдасться знайти те ж саме, спробуйте перетворити його з іншою стороною або покласти на верхню частину клапана деяких вантажів, як велика гайка, так що мембрана чіпляється до сідла. Якщо нічого не допомагає, ви повинні повністю змінити весь тертя механізм.

Танк не заповнений

Іноді в затоках механізми з поплавкою всередині скла внаслідок іржі, клапанні швачки. Це призводить до того, що при наповненні резервуара вода потрапляє в скло з дна, і не переповнюючи через край. В результаті клапан перекриває заздалегідь, а резервуар не заповнюється до бажаного рівня.

Щоб вирішити проблему, вам потрібно перекривати воду, змити залишок та видалити механізм затоки. Далі, ви повинні вилучити кронштейн і витягнути штекер клапана зі скла. Тоді необхідно очистити елемент і його посадку від падіння, а також переконатися, що вилка добре прилягає до скла і вільно рухається.

Танк

Витік води з дна резервуара може виникнути, якщо конусні прокладки кріплення болтів або велике гумове кільце між полицею туалету та танком вийшли з ладу.

В обох випадках необхідно перекривати воду та натиснути миття, а потім видалити обкладинку, зніміть наповнення та зливу підкріплення. Усунення водних залишків, відкрутіть кріпильні болти і ретельно огляньте всі печатки для тріщин.

Доцільно замінити прокладки новими. Якщо неможливо знайти те ж саме, ви можете очистити їх добре, сушити та встановити на місці, попередньо завантажуючи всі суглоби з силіконовим герметиком.

Кнопка Blossoms

Проблема з кнопкою з флеш, як правило, викликана тим, що з повним натисканням стрижня чіпляється для механізму клапана та заохочує. У цьому випадку часто заміна самого кнопки нічого не дає. Є кілька рішень.

Найпростіша річ, щоб відкрутити кнопку, клацніть трохи на ньому, занурившись за пару міліметрів, а потім встановити на місце, зберігаючи в такому трохи притиснутому положенні. Отже, елемент виглядає трохи, але завдяки зменшенню, він не буде перешкоджати в крайній точці.

З тією ж метою ви можете вирізати з кришки з пластикової пляшки кільця з висотою 2-3 мм і покласти під кнопку. Для цього натисніть на замки з боків механізму і витягніть кнопку з корпусу.

Необхідні інструменти та матеріали

Якщо проводиться сантехніка, то перед виконанням будь-якої ремонтної роботи необхідно перекривати воду. Як наслідок, рідина подана під тиском, у процесі усунення вини, ми можемо залишити кімнату. Для ремонту потрібні наступні інструменти:

 • засіб герметика, придатного для сантехнічних пристроїв;
 • наждачний папір;
 • викрутка;
 • Burlap, шпигун або пакет;
 • молоток;
 • нож;
 • плоскогубці;
 • Якщо необхідно замінити компонент, буде потрібна робоча частина певного типу.

Коли буде зібраний необхідний інструментарій, ви можете почати виробляти роботу.

Недоліки дренажного бака

Не містить впускного клапана

Структура води в туалеті – причини такого явища можуть бути декількома.

READ  Як швидко видалити відбілюйте з стелі

Не містить запобіжний клапан

Щоб знайти несправність, потрібно видалити кришку танка. Якщо кнопка знаходиться на вершині, то він може бути підключений до механізму зливу.

 • Кришка щільно і не хоче навіть трохи підняти. У цьому випадку кришка фіксується на механізмі каналізації горіха, що нагадує пральну машину навколо кнопки.
 • Кришка піднімається, але лише кілька сантиметрів, а вода зливається. У такому танку встановлюється складаний клапан, підключений до ланцюгової кнопки. Просто від’єднайте ланцюжок, а кришка легко видалити.

Концепція зливу

Конструктивно резервуари можуть суттєво відрізнятися, але принцип роботи всіх моделей базується на тому, що поплавок керує закріпленим підкріпленням, перекриваючи воду, коли досягнуто вказаного рівня. Це чітко видно на діаграмі вище.

Пристрій туалетного туалету

Проблема може бути, що клапан неправильно налаштований або коригування. Кожен танк забезпечує захист від переповнення, а якщо клапан не тримає клапан, то вода переверне в туалет. Найчастіше, у цьому випадку достатньо регулювати, змінюючи положення плавального важіль, тим самим знижуючи рівень води. У деяких випадках необхідно замінити або відновити невдалий поплавець.

Якщо проблема усунена, більше дій не потрібно. Але якщо це не допоможе, вам доведеться зробити ремонт клапана – замінити гумову ущільнювач. Не складний клапан повинен бути повністю заміщений. Така несправність призводить до перемоги води.

Не тримає вихлопний клапан

Грушевий танк tailetza

Часто вода витікає з резервуара через вільно закритий вихлопний клапан. Перевірте, чи не представляє труднощі – цього достатньо, щоб видалити кришку і трохи натиснути на клапан. Якщо тече негайно зупиняється, це означає, що причина була виявлена. У цьому випадку місцеве місце перевірено і можна очистити. Потім змінюючи манжету/грушу. Трапляється, що після ремонту потоку в туалеті не зникає. Тоді вам потрібно встановити вантаж над клапаном (якщо це можливо). Завдяки цій гучності гумова частина стане більш щільно, щоб покласти до краю припинення та припинення дозволяти воді.

Іноді трапляється якийсь інцидент – після промивання туалету, вода постійно течуть, а танк не набирає, хоча до цього все добре працювало. Причина можна легко виявити, видаляючи кришку резервуара. Чаша з усіх винуватців стає поплавкою, яка настільки низька виходить, яка не дає клапана повернутися до свого місця. Якщо положення плаваючого не можна налаштувати, ви можете зробити обмежувач: щоб зв’язати поплавок до важеля за допомогою нитки пастки, закріплюючи свій другий кінець, щоб поплавок залишається в виділі, але не перекривався водопостачання.

Якщо поплавок не заважає, то вам потрібно перевірити, наскільки вільно переміщується клапан. Якщо він приєднався, вам потрібно зрозуміти, чому і усунути справу.

Підвісний танк

Туалетні чаші з підвісним баком

Багато унітазів обладнані танком, встановленим на стіні. Добре чи погано, вирішити власника, ми зосередимося на проблемі, яка може виникнути. Часто на резервуарі конденсат, що протікає до підлоги, збирається вводити власника введення в оману про джерело зовнішнього вигляду вологи на підлозі. Щоб знайти витік, треба витирати все висушити, а потім, об’єднавши воду, шукати, де він з’являється – найчастіше це може бути точкою підключення до труб з баком або туалетом, але іноді в трубопроводі є в трубопроводі з’являється свища або тріщина.

Якщо ви виявите, що джерело не працює, вся труба повинна бути витирана сухим і вітати з туалетним папером – при слюлюванні води, він негайно вологий у вирішенні. Найчастіше це несправність може бути виключена незалежно за допомогою герметика. Труба покласти на затиск або приклеюйте його.

Особливості компакт

Bach унітаз компактний

Якщо встановлено новий зразковий туалет, то витік може відбуватися в місці прикріплення або налаштування до резервуара.

Кроки встановлення танків

Часто витік виникає з неправильно завершеною установкою, але це трапляється, що після тривалого часу експлуатації танк несподівано починає текти. Причиною банальних – прокладки перестали бути еластичними, або гнилі металеві шайби, які були встановлені на кріпильних гвинтах. У всякому разі, буде танк для демонтажу, змінити прокладки, кріплення та повторно збирати. Тут описано весь процес збірки.

Візьміть розбирання танка, іноді це непросто через те, що горіхи точні до гвинтів, і вони не можуть бути відкручені. У цьому випадку ви можете використовувати шліфувальну машину з тонким різальним колом (або з ножівкою), щоб скоротити старий кріплення. Найчастіше розрив між туалетом та танком допомагає розділенню.

Монтаж повинен бути виготовлений з нержавіючого матеріалу

Нові кріплення можуть бути пластиком, міддю або металом, але тільки з антикорозійним покриттям.

Витік на сливи

Тепер ми проаналізуємо можливі причини витоку на злив у каналізацію. Ви повинні витягнути воду з резервуара і перевірити, де саме потік. Якщо туалет вставляється безпосередньо в гніздо, то зверніть увагу на те, наскільки щільно вона посаджена. Іноді трапляється, що прокладка під час установки екструдується всередині труби. Якщо це можливо, краще розібрати туалет, вставте прокладку та встановити сантехнічне пристрій на місце. Альтернативно, ви можете спробувати викрити щілину сантехніку герметик.

Якщо в туалеті з’явилася велика тріщина, то вона повинна бути замінена. Були випадки, коли під вагою людини цей продукт був зруйнований, а його гострі краю призвели до серйозних травм.

Упакований гофрований туалет

Коли підключення до унітазу з каналізацією виготовляється на гофрування, то, крім вищезазначених моментів, потрібно перевірити весь трубопровід. Справа в тому, що найчастіше тим дешевше, але менш міцне гофрування, яке можна легко пошкодити не тільки зовні, а й зсередини.

Визначення розбиття

Експерти не ризикують точно сказати, що туалет виходить з однієї причини, а вирішення проблеми також є одним. Кожна причина може мати свої особливості залежно від дизайну. Однак, все-таки найбільший розподіл має “класичний” дизайн, тому визначення поточної проблеми краще розглянути на ньому.

Перше місце без сумніву може бути призначено переповнення туалету, що пов’язано з тим, що надлишок води проходить через переповнення. Проблема в цьому випадку полягає в наступному:

 • З часом гумова прокладка може бути деформована, тобто гумка втрачається до колишньої еластичності, завдяки чому відбувається вільна перекриття, а туалетний бак тече.
 • Низька якісна пресування прокладки до виходу з дренажного клапана також не тримає воду. Не обов’язково, щоб прокладка була деформована або втрачена еластичність – вона просто не натискається на деталі туалету – точніше вода, тому.
 • Шпилька, яка тримає поплавок у корпусі клапана, може бути прокату або пари.
 • Танк часто тече і через тріщину виникає на справі.
READ  Світлодіодна стрічка для стелі Як вибрати

Якщо туалет не проходить, але проблема все ще відбувається – це можливо, випадок у болтах, які закріплюють танк і безпосередньо туалет. При експлуатації дизайну, це досить часто болти іржа, а пластикова вибух, через те, що витоку води.

На третьому місці у поширеності є причина, пов’язана з гумою грушою. Проблема полягає в тому, що з часом ця деталь туалету може втратити еластичність, стаючи більш жорсткою. В результаті, груша не може приймати необхідну форму для затримки води після промивання.

Інша проблема може бути у несправності дренажного резервуара через зміщення поплавкового важіль або його косою. Основи цих факторів полягають у наступному:

 • Отвір утворюється через яку воду тече в поплавці;
 • Після довгого використання туалету, сам важіль може змінюватися;
 • Під час ремонту використовується низькоякісні деталі.

Причини, через які воду постійно течуть у туалеті, може бути усунене, якщо ви зробите деякі зусилля для цього.

Постійно течуча вода в туалеті – ремонтуйте резервуар поодинці

Серед несправностей, що передує стан, коли вода постійно течуть у туалеті, є одним з найбільш підступних. Легко не помітити цей розрив, і інвестовані літрів стануть поступово накопичувати, доки сума щомісячного розрахункового листа не буде випущена для всіх розумних обмежень. Щоб уникнути фінансових втрат та продовження проблем з сантехнікою, вам потрібно терміново вжити заходів.

Чому туалет після промивання: основні причини несправностей, інструкції щодо їх ліквідації

Багато проблем у роботі туалету можуть бути виключені незалежно. На початку, причини виявляються через які туалетні потоки після промивання. Другий крок буде вибір методів усунення поломки. Якщо ви робите все з власними руками, то будуть збережені гроші. Слухайте, чи потік постійно постійно у ванній кімнаті? Зверніть увагу на підлоги: немає вологих плям? Якщо проблема існує, то вам потрібно негайно виправити.

Усунення переповнення проблем туалету та болтів

Найбільш поширена проблема, яка протікає воду в туалет, – це переповнення танка. Так що давайте почнемо з легкого експерименту.

Зніміть кришку. Після цього ви повинні піднімати трохи поплавок. Якщо це допомогло, а чаша танка не переповнюється, пошук проблеми на цьому етапі завершено. Достатньо розтягнути важіль плавання до потоку води, зупинена раніше.

Інший варіант – вода продовжує витікати. Можливо, випадок у клапані, тому його слід ретельно перевіряти. Спочатку оплачуйте час, закріплюючи поплавковий важіль у клапані – він повинен бути на місці і один-шматок. В іншому випадку вам доведеться замінити його товстим мідним дротом. На цьому етапі необхідно вивчити отвір, в якому він прикріплений, тому що з збільшенням його розміром, весь клапан буде змінено взагалі.

І останній можливий варіант, коли після вищезгаданих перевірок і навіть дії все ще тече вода в туалеті – це зношена клапанна прокладка. Окремо це не вийде, тому питання щодо винуватця клапана тріщини або прокладки втрачає практичну цінність.

І що, якщо вода в резервуарі менше, ніж рівень переповнення, але сам туалет продовжується? Нерідко, такий опис має проблему зразка болту, яка підтягує полицю та туалет. Це, як правило, притаманні старі моделі конструкцій, де виробники використовували сталеві болти. Звичайно, з плином часу болти під впливом води зіпсовані, тому їх періодично замінюються.

 • Перекриття води.
 • Видалення кришки.
 • Буш спустошення.
 • Від’єднайте гнучкий шланг.
 • Незачищені болти.
 • Нахиляючи танк, щоб видалити полицю манжети.
 • Усуньте надлишок рідини і покладіть резервуар на рівну поверхню.

Після завершення ремонту, дизайн повинен повторно зібрати. Важливо крутити нові болти не тісно, ​​тому що туалетний матеріал досить крихкий.

Чому витік

Там може бути кілька причин для виникнення витоків:

 • Тріщини біля підстави туалету.
 • Проблеми з поплавкою.
 • Недостатньо затягнуті кріплення. Фізичний знос кріплення.
 • Вихід герметитора.
 • Фізичне гофрування або манжета.
 • Несправність танка.
 • Проблеми з Drain Design.
 • Проблема між підставою туалету та Бахом.

Розглянемо більш детальну інформацію всі вищезгадані недоліки та способи їх усунення.

Тріщини біля підстави туалету

Спосіб усунення значною мірою залежить від характеру тріщини. Це може бути невеликий чіп, не заважаючи герметичності сантехнічного продукту. Тріщина може бути не відокремленою, одностороннім. І можна видно з обох сторін. В останньому випадку навіть туалет ще не відбудеться, це, безумовно, почне пропускати більше і більше води. І якщо сантехніка не виправляє його і поклав ситуацію на Самотек, все на жаль закінчиться.

Всі тріщини, які виявилися, потрібно запах з високоякісним герметиком.

Якщо тріщина занадто глибоко і чітко ставить під загрозу герметичність продукту, туалет краще замінити. Якщо курча незначний і не до кінця, ви можете спробувати склеїти його:

 • Хороший універсальний клей або спеціальна кераміка клей.
 • Епоксидна смола з затверджувачем.
 • Холодне зварювання.
 • кремній герметик.

Невеликі дефекти належним чином склеїти, якщо танк або миску і курча не загрожує герметичності продукту.

Звичайно, герметик не призначений для довготривалої роботи, все-таки доводиться купувати новий танк і унітаз.

Зверніть увагу! Навіть найсильніший клей не буде повертати конструкцію колишньої сили! Не випробовуйте ремонтується ділянка з надлишковими навантаженнями. Зв’яжіться з ним, як обережність.

Загальний алгоритм дій при склеюванні дрібних несправностей:

 • Приготуйте клейової композиції.
 • Очистіть місце пошкодження від малих фрагментів кераміки та бруду.
 • Зачекайте, поки сайт не буде сухий.
 • Зменшується відремонтоване бензином або ацетоном.
 • Застосовуйте клей до відбитного шматка фаянсу та натисніть на місце курча з дотриманням рекомендацій виробника (це попередньо прочитана інструкція).

Прискорення сушіння місця склеювання може використовувати вітчизняну або будівельну фен. Час висихання залежить від використовуваного клеючого складу. Якщо цього достатньо для герметизації, а півгодини, то для холодного зварювання вам знадобиться чотири години.

Будівельний фен допоможе швидко сухих матеріалів.

Ви можете спробувати усунути і більший через розливу, але склеюючи глибоку тріщину на підставі туалету підходить лише як тимчасовий захід. І дуже тимчасово. Туалет настільки ж швидко, щоб замінити. Якщо ви все ще вирішите відновити, використовуйте епоксидну смолу з отверджувачем. На додаток до алгоритму роботи, описаного вище – необхідно попередньо свердлити два отвори на краях несправності і зробити шліфувальну частину розрізу половину стінки по краях тріщини. Для свердління використовуйте керамічну свердла, для шліфувальної машини – кам’яний диск.

READ  Протікає гофрування в єдності з туалетом

З такою серйозною проблемою ви можете впоратися з навіть не змінюючи весь туалет.

Погані кріплення

Найпростіший випадок – кріплення не сильно затягується. Усуньте легко – достатньо закріплювачів. Однак потік може бути викликаний іншими причинами.

Необхідно проводити уважні візуальні перевірки всіх компонентів.

Пристрій системи кріплення досить простий: два шайби та прокладки з обох сторін, так і металевий болт з гайкою. Якщо пластикові шайби та прокладки без механічних пошкоджень можуть стояти інтенсивно вічність, то болт з часом іржа, а вода починає витікати через різьблення, що зношується через корозію. Вивести один – замініть болт. Як правило, потрібно зробити кожні 3-5 років.

Необхідно проводити уважні візуальні перевірки всіх компонентів.

Зверніть увагу! Потягування кріплення вам потрібно рівномірно, з одним, з іншого боку. В іншому випадку резервуар буде встановлений з спотворенням, який загрожує новими проблемами.

Перед затягуванням кріплення не забувайте випустити воду з резервуара, вимкніть воду та від’єднайте шланг живлення.

Манжету та гофрування зношені

Гофрування дуже зручно з точки зору з’єднувального стоку до стічних вод, однак вона зношена з часом, не вдається і починає витікати. З цією проблемою легко впоратися самостійно.

У більшості випадків ви навіть можете зробити без демонтажу туалету.

Обережно видаляючи продукт. Тоді ми чистимо і знежирюємо місця на кінцях виходу на миску та каналізацію. Ми чекаємо, поки не закуски. Ми застосовуємо до кранів герметизації та встановлюємо нове гофрування.

Проблема з бахком

Перед тим, як визначити, як відновити туалет, якщо вода вичерпається, вам потрібно зрозуміти, яка проблема викликана. Вище, ми вже вважали усунення несправностей у вигляді зношених або погано закручених кріплень, проблем з механізмом зливу, а поплавок буде обговорюватися нижче.

Слива механізми, будь то натискання кнопки, важіль або більше, цілком рідко не провалилися.

 • Жорстко встановлено на танклу. Погано затягнуті гвинти. Рішення: рівномірно затягуйте з обох сторін, намагаючись запобігти косою танка.
 • Фізичний знос кріплення через корозію. Рішення: Замініть гвинти.
 • Через розливу з порушенням герметичності. Рішення: Замініть танк. Тимчасове рішення: Спробуйте закріпити епоксидну смолу з отверджувачем.
 • Носіть сполучні муфти. Рішення: Обережно видаляйте резервуар, замініть муфту, встановіть резервуар, рівномірно затягніть гвинти, не забуваючи попередньо встановити шайби.

Перш ніж замінити прокладки або гвинти, потрібно очистити танк і ретельно відкрутіть болти. Якщо гвинти сильно іржавіше, вам доведеться тонкер.

Можливо, навіть потрібно вирізати старий кріплення і змінити його до нового.

Щоб перевірити щільність зчеплення, достатньо вилучити його і вичавити руки. Якщо матеріал є еластичний і легко стиснутий, проблема, швидше за все, не в укладанні. Якщо він затвердіє і погано згинається, муфта – це час, щоб змінити у будь-якому випадку. Місце розташування зв’язку повинні бути очищені від забруднення та знежирення!

Для більшої надійності нова прокладка може бути прикріплена до силікону.

Проблема між баком і підлогою туалету

Загалом, ми розглянули заміну зношеної прокладки/зчеплення в попередньому пункті і відповіли на питання про те, що робити, якщо туалет тече за місцем підключення миски та танка. Виготовлено, чи є манжета з щільної гуми, поліуретану або силікону, його знос легко визначити:

 • витікає під резервуар;
 • тріщини помітні з візуальним інспекцією;
 • Втрата еластичності, яка легко визначити, намагається вичавити продукт.

Пошкодження печатки

Перш ніж усунути помилку, пов’язану з пошкодженням ущільнення, потрібно натиснути кнопку (або важіль) тертя механізму та краплі води. Тоді вам потрібно заблокувати воду і від’єднати дренажну трубу, що годує трубу та переповнюючу трубу.

Виробляючи всі маніпуляції, описані вище і видаляючи танк, замініть печатку.

Як тимчасове рішення, можна покласти смужку тканини під зношену печатку. Крім того, ви можете використовувати гумову стрічку, згодом зафіксувати його мідним дротом.

Проблеми з поплавкою

Кнопки та конструкція резервуарів змінюються, а конструкція поплавця не зазнала значних змін протягом багатьох десятиліть. Все такий же рівень води регулюється поплавським механізмом.

Його шашлики проявляються в часті несправності, супроводжуються постійним наповненням і спонтанним водовідведенням.

На малюнку показана “класична” діаграма дренажного резервуара. У більш сучасних моделях дренажна ручка частіше замінюється кнопкою, але основні принципи механізму не змінюються. Як залишатися однаковим і поля поля та ковзання.

Найчастіше проблема полягає в тому, що танк постійно заповнений і злитий. Можливо, кілька причин:

Щоб відрегулювати плавання з важелем міді, найчастіше досить трохи відрегулюйте важіль. У пластикових моделях регулювання здійснюється шляхом розпушування або натягу закріплення гвинта. З фізично зносом, плаваючою, мембраною або клапаном, необхідно замінити деталь відтоку, попередньо осушену воду з танка.

Дренажний механізм

Сам каналізаційний механізм не вдається дуже рідко. Зазвичай в ньому немає нічого. Проблема найчастіше лежить у гумовій клапані.

Щоб усунути несправність, достатньо замінити пошкоджені компоненти клапана, виправити положення осі стовпця або видалити блокад у зоні стоку.

Якщо вода тече і не заповнює танк, у 90% випадків проблема в скелеті поплавці або відключеного клапана.

Як вирішити проблему

Перша перевірка, чи справді проблема в клапані. Для цього, оцінка води і натисніть клапан. Негайно побачиться, чи вода тече в туалет чи ні, і чи потрібно замінити клапан.

Сушіння легко усунути без спеціальних інструментів.

Що робити, якщо вода триває постійно

Почати з визначення причини несправності. Підніміть кришку і підніміть поплавок. Вода зупинилася витік? Якщо так, ми натискаємо важіль латуньного плаваючого механізму або відрегулюйте гвинт пластику (залежно від дизайну).

Відсутність регулярних запобіжних заходів провокує швидку невдачу навіть найсучасніших та дорогого туалетних моделей.

В іншому випадку вам потрібно переконатися, що цілісність клапана та шпильки. Останній, при необхідності, легко замінити навіть шматок мідного дроту. Буде складніше замінити клапан. Старий елемент краще видалити і взяти з собою до магазину або ринку. Інакше ви повинні пояснити продавцю на пальці, що саме вам потрібно. І, швидше за все, це не саме те, що вам потрібно. Вода може витікати і через знос груші. Опція одна – заміна введена деталей.

Як усунути витік води в туалеті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS