Як в’язати сітку в’язання в колі

Принцип кругового в’язання

Кожен новий рядок повинен бути ширшим, ніж попередній. Як гачком у колі так, щоб продукт не затягується, а хвилі не сформувалися?

Для цього, коли круги в’язання гачком необхідно додати до деяких місць: лежить з однієї петлі основи 2 стовпчиків. Схема підвищення визначається так званим правилом кола.

Для різних типів стовпців є правило. Наприклад, для полотна. b/h зробити ланцюг з 3 одиниць. Р., А потім в’язати відповідно до наступної схеми:

Наполовину. S/N ланцюжок з 4 видалення. Р. Візьміть 8 половину. C/N, що стає основою для 8-клинів. У кожному з них потрібно збільшити один раз для числа.

Якщо вам потрібно зв’язати в Інтернеті з вокзалу. S/N, потім перший круглий рядок утворюється з 12-го. C/H на ланцюжку 6-і бур’янів. Р. і зробити 12 додатків у кожному рядку, розповсюджуючи їх на 12 секторах.

Коли на початку кожного клину є додаткові стовпці, його кордони можуть бути видимими у вигляді радіусів або прямих ліній, що біжать від центру до краю, а сам полотно стає схожим на багатокутник.

Якщо додавання виконуються в кінці секторів, то утворюйте шляхи, подібні до закручених лівих променів.

Третій варіант передбачає диспергування подвійних стовпців за сектором, що робить їх абсолютно невидимим, а зовнішній периметр продукту – плоский круг.

Зверніть увагу, що при підрахунку петель у першому клині під час в’язання в колі. Р. розглядаються для першого стовпця. Тобто, якщо решту секторів виконуються, наприклад, 12 ст., Тоді в першому – лише 11 ст.

При необхідності на першому циклі бази, щоб збільшити, то після. Р. Так само, як один. у тій же петлі.

З незалежною компіляцією нової схеми, особливо ажурний малюнок, ви повинні ретельно подумати про добавки, щоб вони не порушують малюнок, тобто основні розділи, на яких розташована основна шаблон.

Якщо він складається з стовпчиків, то виконано у вигляді сітки.Р. Проміжні фрагменти вважаються фоновими. У випадку, якщо основний акцент покладається в картину на малюнку від війни. Р., Фон до нього служить щільну область.

Круглий гачком з розширенням круги має відбутися так, щоб збільшення знаходяться:

 • тільки на фонових ділянках так, щоб основний малюнок не деформований;
 • Тільки на основних фрагментах, коли схема вимагає зміни у своїй формі;
 • Комбіновану концентрацію та фону, а також на основних областях, якщо акцент розміщується на щільній фігурі з змінами обох груп.

В’язання гачком: типи, перегородка, видавництво та т.Р

Коли в’язаний візерунок сітки – це багато нюансів, які потрібно враховувати. І типи “сіток” також є багато. Сьогоднішня історія про типи сіток, способи зменшення додавання клітин на початку, в кінці та посередині полотна.

Похочна сітка складається з ланцюгів повітряних петель довільної довжини (від 2 В.Р. або більше), які закріплені прийом “з-під архів” для ланцюгів попередньої серії за допомогою стовпців без Nakid (ST.Bn) або всеосяжний. Колонка. Форма клітин може бути дещо змінена, якщо фіксація ланцюгів виконується 2 5.Битися. Висота кромки стовпців впливає на форму клітин.

Гладкі краю на косої сітці. На початку ряду клітин косої сітки складаються з моторної петлі, петлі приладів і св.Bn, залишився під крайньою армією, і в кінці рядка. Від петлі половини арки та стовпчика краю з Накудом (св.Н.) Виконано в першій петлі тимчасової армії попереднього рядка.

Скошені краї на косою сіткою. Додаткова клітина на початку ряду складається з піднімальних петель, кількість яких залежить від розміру клітини, армійських петель та STBN. залишився під екстремальною армією попередньо. рядок, а в кінці ряду арків і петлі Сен, виконаний під екстремальною армією. Рядок. Клітини зменшуються в кінці ряду заміни петель другої половини армії на станцію.Н.

Сітка філе складається з ланцюгів.Р. і стовпчики Stenoki, накопичені на вершинах стовпців. Рядок. Кількість петлі в ланцюгах визначається числом Накидов у колонках. Кожна висока колонка Nakid становить 2 V.Р. Початок роботи з цією сіткою, ви повинні добре розробити щільність в’язання, оскільки занадто вільне спарювання зробить полотно непридатним для виконання керівників.

Гладкі кромки на сітці філе. На початку ряду клітини сітки філе складається з піднімальних петель, армійських петель та св.Н., Залишився у верхній частині наступної станції.Н., І в кінці ряд армійських петлі та високого стовпця, визнаного в останню петлю піднесення попереднього рядка.

Скошені краю на сітці філе. Додаткова клітина на початку ряду складається з піднімальних петель, армійських петель та св.Н., Залишився на вершині екстремального мистецтва.Н., І в кінці рядка. З армійських петель і св.Н., виконується в основі попередньої станції.Н. робочий рядок.

Французька сітка складається з ланцюгів повітряних петель, закріплених ST.Н. Приймання “З-під арки” для ланцюгів попереднього рядка. У класичній версії клітини французької сітки складається з 3-го.Р. U 1 см.1N (колонка з одним накидом).

Гладкі краю на французькій сітці. На початку ряду клітини французької сітки складаються з піднімальних петель, петлі половини арки та св.Н., залишився під наступним лучником, а в кінці ряду армійських петель і св.Н., Зроблені в останню петлю краю арки попереднього рядка.

Скошені краю на французькій сітці. Клітинка, додана на початку числа, складається з підйому петель, армійських петель та св.Н., залишився під екстремальною армією, а в кінці ряду армійських петель і св.Н., Останній цикл Extreme Arrock. Алла рецидив клітин на початку ряду, тільки піднімаючи петлі та св.Н.,Закрито під наступною армією. і в кінці рядка 2.Н., Зроблені з різних точок, але з загальною вершиною.

READ  Як видалити жирну пляму з паркету

Колонна сітка складається з груп мистецтва.Н., зроблено з однієї точки з арками від.Р. між ними. Вірші 2-го і 1-го.Н. Кожна група стовпців закрита разом. Кількість повітряних петель у арках сітки залежить від кількості Накидів у стовпцях. Кожна висока колонка Nakid становить 2 V.Р.

Гладкі краю на стовпці сітки. На початку ряду клітин сітка складається з піднімальних петель, петлі половини арки та св.Н., залишилися на вершині станції краю.Н., І в кінці ряду 2.Н., зроблені з різних точок і з загальною вершиною. Скошені краю на стовпці сітки. Додано на початку ряду сітчастої клітини складається з підйомів петлі, армійських петель та св.Н., виконується на вершині станції EDGE.Н., І в кінці ряду 2.Н., Закрито з останньої петлі підйому. рядок з аркою з.Р. між ними. Клітини усуваються за винятком запобіжних аркків та інспекції.Н. На загальну вершину наступної станції.Н.

Сітка складається з перетинаючих подвійних кілець, трьох тестерів: квадрат, нижня і верхня межі яких утворюються ланцюгами.Р., І сторона. Мистецтво.Н.;. Трикутники, утворені на 2-й.Н., послідовно точний з однієї точки, між яким ланцюг набирається.Р.; Трикутники, утворені на 2-й.Н., Закрили з загальною вершиною.

Гладкі краю на декоративній сітці. На початку рядка фрагмент сітки складається з підйому петлі та петлі половини арки, а в кінці рядка. Від петлі половини арки і св.Н., Виняткова в останній петлі конвекції. Рядок. Скошені краю на декоративній сітці. Пристосований фрагмент на початку ряду складається з ланцюга.Р., Кількість яких залежить від висоти св.Н. і армійські петлі точні між ST.1n., виконується з однієї точки. Щоб освітлювати фрагменти на початку ряду, петлі підйому та петлі половини арочних, а в кінці рядка. петля півтора арки і св.Н., піднялися в останню петлю підйому. Рядок.

Сітка складається з ланцюгів повітряних петель довільних довжин, які фіксуються арками попереднього рядка за допомогою мистецтва.Битися. Фрагменти композитної сітки мають форму чотири сотих і розташовані лінійні. Raplorte Pattern триряд. Вертикальні RAPPS розташовані в перевірці.

Гладкі краю на композитній сітці на початку ряду формуються внаслідок виконання підйому петель, а в кінці. тканинне мистецтво.Н. Кількість петлі в ланцюгах та кількість накудків у стрижнях визначається висотою фрагмента. Скошені краю на композитній сітці утворюються внаслідок часткового не співу або призначення частин фрагментів, з яких сітка складається.

Дуже часто при виконанні французької сітки необхідно додати лише 1 клітину на початку, в кінці або в середині рядка. Компоненти французьких сітчастих прямокутних клітин розташовані у порядку перевірки та при в’язанні прямих мереж уздовж країв альтернативних клітин повні та половинки. Ця обставина визначає процедуру розширення полотна.Коли в деяких випадках в’язати французьку сітку, це зручніше додати до половини клітини в одному ряду.

У випадку, якщо попередня серія французької сітки завершена повною клітиною, повна повна клітина на початку стежки. Ряд забезпечить розширення полотна до 0.5 клітин.

Якщо раніше. Ряд французької сітки завершується півгодини клітиною, а потім розширити полотно на 0.5 клітин слід зберігати додаткову половину клітини на початку рядка. Для цього введіть.Р. Для підйому плюс 1 в.Р. (кут) і певна напів-арки. Краватка 1 ст. над стовпцем краю раніше. Рядок.

Аналогічним чином, полотно розширюється в кінці рядка. У випадку раніше. Ряд французької сітки завершується постійною клітиною, в кінці робочого номера повної клітини замість половини тісто забезпечить розширення полотна до 0.5 клітин.

Якщо ряд французьких сітків закінчується цілою клітиною, візьміть ще половину клітини. Полотно розширюється на 0.5 клітин. Щоб уникнути краю краю останнього стовпця, зв’язати з 1 додатковим накадом.

Публікація повної осередки всередині мережевої мережі

Щоб додати 1 додаткову цілу клітину всередині ряду, достатньо в 1 клітці раніше. Ряд зв’язується не 1, а 2 стовпчика з армією з.Р. між ними.

Два.Н. Додаткова клітина може бути послідовно точно накопичена “під аркою”, а також з гачком у центрі.Р. арки. Рядок.

Поступово додавання декількох клітин сітки

Поступово додавання декількох клітин на початку або в кінці ряд французької сітки виконується таким же чином, як це зроблено для сітки для філе з лінійним розташуванням клітин.

Обчислити необхідну суму.Р. Для додавання необхідно, щоб клітина, додана на початку серії, не порушувала загальної моделі сітки. Додати клітини в кінці рядка, тип 3 в.Р. (армійські клітини) і краватка 1 ст.5n. (Висота цього стовпця повинна бути достатньою для заміни нижньої горизонтальної частини клітини та 1 бічної стовпці) у підставі останнього ряду. Знову додати ще одну камеру, наберіть 3 в.Р. і прив’яжіть я ст.5n., Вхід у гачок у попередньому високому вул. На відстані дорівнює довжині армії клітини.

Додайте декілька клітин, щоб утворити плавний скошений край на початку і в кінці рядка

Край трикотажного полотна може залишатися гладким, якщо додавання петлі, виконуйте стовпці різної висоти. Послідовно в’язати суспільство. Стовпчик, стовпчик без накіда, напівоцінка та колона з nakud і t.D.

Наберіть B.Р. Горизонтальна армія та краватка в основі останнього крана, висота якої дорівнює кількості.Р. і необхідна висота св. Повторіть цю техніку бажану кількість разів, поступово зменшуючи кількість високих стовпців Nakids.

Якщо раніше. Ряд закінчується половиною дверної клітинки, і якщо рядок закінчується повною коміркою:

Торкніться рядка, введіть необхідну кількість петлі та в’язати на цьому ланцюзі сітчастої клітини, поступово збільшуючи висоту стовпців. Нові клітини місця так, щоб вони не зламали шаблон сітки.

Якщо раніше. Ряд закінчується половиною дверної клітинки, і якщо рядок закінчується повною коміркою:

Видалення повної та половини клітин у сітці

Просте зменшення використовується, коли тільки 1 повна або половина клітини на початку, в кінці або в середині рядка.

Якщо остання клітина в попередній. Ряд завершено, потім зменшуються 0,5 клітин. Для цього введіть ланцюжок 3-го.Р. (за умови, що клітина в основному утворюється 1 см.1х., 3 Б.Р., 1 см.1n.) і краватка 1 см.1х. Під армією останньої клітини раніше. Рядок. Далі, в’язати, дотримуючись схеми сітки.

Якщо остання клітина в попередній. Ряд половини, потім вся камера зменшується. Для цього введіть ланцюжок з 4 в.Р. (за умови, що клітини в основному утворюються i cm.1n., 3 Б.Р., 1 см.1n.) і краватка 1 см.1n. під аркою останньої всієї клітини раніше. Рядок. Айле В’язання, прилипання до схеми сітки.

READ  Варіанти для обробки сходів у приватному будинку

Якщо остання клітина в попередній. Рядок повного, 1/2 клітини зменшується. Для цього, зв’язати в кінці ряду 2 см.1n. З загальною вершиною. 1 з яких. Під армією останньої клітини раніше. рядок і 2-й. У ланцюжку ланцюга замінить см.1n. Останню клітину раніше. Рядок.

З половиною останньої клітини. Описаний резервний прийом зменшить всю клітину права. Зберігання см.1n. під аркою останньої всієї клітини раніше. рядок, краватка 1 см.1n. під армією останньої клітини

Видалення повних і половини клітин всередині полотна

При градації 1 повна клітина всередині ряду, зв’язок 2 стовпчиків з загальною вершиною.

Поступовий вплив декількох петлі з утворенням гладкого вилученого краю

В’язання сітки в’язання в колі

Ала поступово реабілітація декількох клітин, зберігаючи гладкий край на початку ряду, не виготовляючи ліфтові петлі. В’язання арки, плавно збільшуючи висоту ст. до висоти стовпчиків сітки.

19 20. Скошений край у кінці рядка виконується в 2 прийом. Арки вимовляються на полі до кінця ряду з зменшенням висоти стовпців. Над стовпцем краю раніше. стрижень повинен в’язати. Мистецтво. Увімкніть роботу та перевірте. Ставки до точки початку наступного рядка.

.

Крок-рецесія клітин французької сітки

Крок відключення петель по краях полотна виконується за принципом часткового в’язання на початку рядка вище зменшених клітин. стовпці, щоб йти до точки початку наступного ряду, і в кінці серії клітин, які потрібно зменшити, просто не брешуть.

Liveinternetliveinternet

«Cockdham» це самостійно. Японська Шар-Мосс “Хортон” виглядає.

Аніме Чібі, як натхнення майстрів ляльок Аніме Чибі, як натхнення майстрів ляльок.

В’язані будинки трикотажні будинки 10. 4. п’ять

Трикотажні іграшки з Алана Дарту. Дідусь Веселі трикотажні іграшки з Алана Дарту. Дідусь. Про.

Любаша в цій милій і скромній дівчині закохується з першого погляду! Руки відразу тягнуть.

-Рубрика

 • Квіти з цукерок (11)
 • Орігамі (2)
 • В’язання картин, панелі (1)
 • Намисто (24)
 • Вишивка стрічками (15)
 • Вишиваючий хрест (68)
 • Вишивка для кухні (8)
 • Ієрогліфи (6)
 • Вишивка рішуча (1)
 • Квіти тканини (8)
 • Невдальство (15)
 • FreeForm (15)
 • Інші “техніки” (29)
 • Ремесла від повстяного (1)
 • Подарунки на свята (44)
 • Новий рік (34)
 • Великдень (5)
 • Іграшки (99)
 • Ми шиють ляльки (4)
 • В’язаний одяг (247)
 • Трикотажні квіти (57)
 • Гачкові серветки (36)
 • Мотиви в’язання в’язання (24)
 • Трикотажні спідниці (10)
 • В’язання для кухні (10)
 • Болеро (9)
 • Стрічка мережива, коса (21)
 • Мереживо Ірландії (22)
 • Трикотажний одяг (62)
 • Мотиви з в’язальними спицями (9)
 • Аран В’язання (5)
 • В’язані діти (15)
 • В’язання для чоловіків (4)
 • В’язання шапки, Шу (9)
 • В’язання шкарпетки, Гержі та тапочки (11)
 • В’язання плед, покривала. Гачок, в’язання голки (19)
 • Подушки. Ми шити, в’язати (21)
 • Трикотажні сумки (39)
 • Уроки в’язання (13)
 • В’язальні журнали (16)
 • В’язання Tedifier (16)
 • Майстер.Клас (34)
 • Шити (55)
 • Сумки (33)
 • Манекен (4)
 • Косметичні сумки (3)
 • Патччерські покривальні сумки (18)
 • Мода (37)
 • Моделювання одягу (21)
 • Схеми – трафарети (11)
 • Інтер’єр (25)
 • Квіти на зворотній стороні (10)
 • Кулінарні шедеври (20)
 • Здоров’я, рецепти (2)
 • Фен-шуй (8)
 • Для Li (2)
 • Гумор, різні жарти (19)

-Заява

 • Я. Фотограф публікувати фотографії у щоденнику користувача. Мінімальні вимоги до систем: Internet Explorer 6, Fire Fox 1.5, оперу 9.5, Safari 3.один.1 з активованим JavaScript. Можливо, це буде рабом
 • Відкриті картки каталогу для всіх випадків

-фотоальбом

-Підписка електронної пошти

-Друзі

-Статистика

В’язання звичайної мережі у вигляді сітки з гачком іноді дає невимовний результат. Є спеціальні методи, що дозволяють використовувати сітку з гачком? Як база даних для наповнення різними елементами.

В’язати гачком? Опублікувати роботу в Kru4ok.Ро

Трикотажний гачок – це інструмент, який забезпечує здатність зробити величезну кількість варіантів сітків різних типів.

Плаття в техніці ірландського мережива

Робота Лілія Ескабар. Я хочу показати свою новітню роботу, виконану в ірландській техніці (муфти) мереживо. Застосовується азалія пряжа, косо, ромашка, на сітчах шанари, гачки 1.1, 0,75. Давнє плаття для літнього вечора або святкових випадків. Розмір 52-54, по

Жіноча туніка на основі сітки

Туніка в краю магнолії … Виконується з гачком 1.75 Мерсерзованого бавовняного ромашки. Споживання 45-50 розміром.600 гр. Kaimku використовував найнижчу нижчу схему. Троянди в’язані окремо і пізніше шиття. Довжина туніка 80см. Довжина рукава 40см.

Сітка в’язання: які типи можуть бути прив’язані

В’язання гачком незалежно від того, що в’язальниця, навіть недосвідчені, можуть з’єднати сітку принаймні певним видом:

 • звичайне філе;
 • у вигляді ваг;
 • тип бджолиного стільника;
 • з вузлами з нижньої частини клітин (французька сітка);
 • з алмазними клітинами;
 • з клітинами V-подібний і PR.

Товщина пряжі залежить від мети продукту. Кольорова палітра сіток з гачком майже безмежна, до чергування різнобарвних смуг та використання меланжевих ниток.

Нитки таких матеріалів підходять: шовк, вовна, акрил, бавовна, льон, а також змішані волокна. Проста пряжа та неускладнена в’язання гачком допоможуть створити сітку будь-якого роду.

Трикотажні продукти на основі в’язаної сітки, завжди відрізняються ідентичністю, оригінальністю. Ручна робота високо цінується саме для ексклюзивності, варто лише використовувати творчі депозити. Елементарна сітка з гачком може перетворитися на унікальний продукт.

Варіант з піко

Сітка з піко – оригінальна версія класичної косичної сітки.

Ефект дається петлями Піко, взято, як правило, їх 3-повітряні надії. Найкраще, цей малюнок виглядає при в’язанні дуже тонких ниток.

 • Ми набираємо косичку з кількістю циклу, кілька 4. Крім того, ми набираємо ще 3 петлі для підйому.
 • 1-й рядок в’язати, як це: у 11-й мовній петлі від гачка, вони мовчать, тепер ми в’яжуємо піко 3-повітряних сподівань, потім ще раз напівтверді, закріпіть його в тій же петлі. Ми набираємо 5 Air Covers Arches, ми пропускаємо 3 петлі та надихаємо напівфолу, потім Pico і знову напівфолу. Цей метод закінчив номер. Тільки останній напів-латунний в’язати строго в останній петлі цієї серії.
 • У 2-му рядку ми зробимо 3 піднімаючи петлі, а потім 3 повітряні петлі, це повинно вийти 6 чайників. У центральному петлі арки попереднього рядка в’язати напів-соліс, як у першій роботі, Pico та іншому напівфолу. Ми повторюємо цю дію до кінця рядка. І є 2 повітряні петлі, а в останньому проникненні 1-го ряду виправити колонку з двома накидамі.
 • У 3-му рядку ми набираємо 6 Повітряних сподівань на підйом, потім продовжуйте в’язати відповідно до схеми.
 • Всі інші ряди в’язати так само, як 2-й і 3-й рядок.
READ  Як відновити чавуну ванну з вашими руками

Цей малюнок дуже популярний, коли в’язання ажурна, особливо при створенні дитячого одягу та одягу для пляжу.

Картина в’язання “сітка

Для зразка, зв’язати ланцюг з 25 петлі (кількість петлі – кілька 6 1 петля для симетрії шаблону).

в.n air loop. B/n. Колонка без накіда

1-й рядок: в.Р., У 2-му петлі базової лінії. b/n і продовжуйте до кінця рядка в кожній петлі, 1 в.Р. підйом, поворот в’язання. 2-го ряду: вул. b/n, 7 в.Р., Пропустити 3 базові петлі, 2 ст. b/n, in.Р. підйом, поворот в’язання. 3-го ряду: 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р. підйом, поворот в’язання. 4-й рядок: 4 в.Р., 3-й. b/n, 3 in.Р., Мистецтво. C2/n, in.Р. підйом, поворот в’язання. 5-й рядок: 4 в.Р. Мистецтво. s/n, 4 в.Р., Мистецтво. C/n

Всі наступні рядки повторюються з 2-го до 5-го ряду.

Але це буде виглядати як візерунок, якщо ви в’язати його в колі:

Для зразка, зв’язати ланцюг з 24 повітряних петель (кількість петлі декількох 6), закриваючи першу та останню петлю ланцюга з підключеною колоною.

в.Р.P air loop lifting in.P повітряний цикл. Підключення Stage St. B/n. Колонка без накіда

1-й рядок: в.Р.Р., У 2-му петлі базової лінії. b/n і продовжуйте до кінця рядка до кожної петлі, закрийте перші та останні стовпці серії SS. 2-го ряду: в.Р.Р., Імітуючи перше мистецтво. b/n, 2 st. b/n, 7 в.Р., Пропустити 3 базові петлі, 3 св. b/n, 7 в.Р., Пропустити 3 петлі основи, повторіть від кінця рядка, закривайте останню петлю ланцюга в.Р.Р. соціальний. Stumpy, SS на сусідньому св. B/n. 3-го ряду: у.Р.Р., імітуючи мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Повторіть від кінця рядка, закрийте останню петлю ланцюга.Р.Р. соціальний. Stumpy, 4 SS в 4 в.Р. ланцюг. 4-й рядок: в.Р.Р., Імітуючи перше мистецтво. b/n, 2 st. b/n, 7 в.Р., 3-й. b/n, 7 в.Р., Повторіть від кінця рядка, закрийте останню петлю ланцюга.Р.Р. соціальний. Stumpy, SS на сусідньому св. B/n. 5-й рядок: в.Р.Р., імітуючи мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Мистецтво. b/n, 4 в.Р., Повторіть від кінця рядка, закрийте останню петлю ланцюга.Р.Р. соціальний. Stumpy, 4 SS в 4 в.Р. ланцюг.

Схеми та опис ажурних сітків та опис

У цьому малюнку кількість вихованця. Має бути декілька 4, плюс 1 домашня тварина. для симетрії та 3 домашніх тварин. Подхіма.

В’язання виконується відповідно до схеми, починаючи з петлі перед ґрунтом, потім повторіть петлю раппорту, а потім закінчіть петлі після раппорту. Від 1 до 3 p. В’язання 1 раз, а 2-3 г. Повторити. Наступна картина складніше, але це набагато красивіше. Ми починаємо в’язати з точки А. Ми набираємо ланцюг з VP і в перший рядок вони бачать їх, а в наступному захоплені петлі раніше. Г., Як показано в схемі. Ширина і висота між стрілками має бути 1 раппорт.

Пояснення малюнків. Отримати перехрещені колони, на початку рядка ми виконуємо 3ВП, 1ss від 3 нижньої домашньої тварини., 5 В.П., 1 ст. Зніміть 2-й пари шарніра, закрита разом.

Для перехрещеної статті вам потрібно виконати подвійну Nakde з наступного дна. і витягніть П. Від 4-підключених. По-перше, вони бачать разом 2 р. з новим Накадом, то зробіть більше 1 накид.

З 3 на рахунку дна. Витягніть 1 вихованця., а потім, з 5 вихованців., Вільні на гачці 4 рази в ряд разом на 3 домашніх тварин., Кожен раз додавання нового Nakid, 2 ВП. З другої пари закритих петлі петлі виконують 1 сс.

Наступна сітка візерунка в’язана ланцюга

Ми починаємо в’язати з точки А, яка вказана на діаграмі. Ми набираємо повітря П. В 1p. Ми виконуємо VP початкового рядка, і у всіх наступних в’язах відповідно до схеми. Гачок повинен бути введений для обох ниток. Або навколо нього.

Щоб отримати pico, ми робимо 4 В.П., після чого в протилежному напрямку вони підписані з SSN 1 SS. У висоті і ширині між стрілками повинна вийшла 1 раппорт.

Похилий сітчастий гачком

Похочна сітка – це шаблон з повітряних петель, які додається до попереднього рядка за допомогою стовпців без.

IBS можна виконувати як у центральній петлі, так і під середину дугової ланцюга. В результаті, шаблон з клітин, розташованих у перевірці. Розмір кожної клітини залежить від кількості VP. Т.до. Шаблон шаблон, потім один рядок закінчується повними клітинами, а інша – половина. Щоб закінчити рядок з половинами, необхідно виконати SSN, а наступний рядок починається з 3 ВП і 1 SSN. Якщо використовуються великі клітини, то вам потрібно зробити стовпці з трьома і більше.

Схема прикладу косої сітки 7 В.П

Схема прикладу косої сітки 11 В.П. та пряжі 100% мікрофібри

Крок другий – заповнені квадрати

Щоб підключити заповнену квадрат, S/N, вставлені в кожну цикл попереднього рядка.

На цьому, база даних з в’язання філе закінчується, а повний ентузіазм голки поспішає занурюватися в надр Інтернету за першими інструкціями щодо роботи. Але не поспішайте, тому що такий вид спарювання має набагато більше варіантів, ніж здається.

Ідеально підходить для створення квадратних продуктів, в’язання в колі (всі петлі будуть обличчям); Додати до трикотажної роботи вишні і незвичайного. Всі ці методи швидко освоїться в процесі вивчення цього типу рукоділля.

Як в’язати сітку в’язання в колі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS