Як вибрати фарбу для фарбування

Як вибрати автоматичний розпилювач

Регулятор повітряного забезпечення для точного випуску налаштувань тиску.Регулятор форми факела. Дозволяє вибрати оптимальну форму розпилення.Контроль голки (відкриття сопла), що відповідає за суму та постачання матеріалу.Всі сучасні розпилювачі, запропоновані для продажу, поділяються на наступні системи розпилювача:

HP (високий тиск) – високий тиск.HVLP (високий обсяг низького тиску) – високий об’єм, низький тиск.LVLP (Низький об’єм низького тиску) – Низький об’єм, низький тиск.LVMP (низький об’єм середнього тиску) – низький об’єм середній тиск.RP (знижений тиск) – знижений тиск.MP (середній тиск) – середній тиск.HTE (висока ефективність передачі) – висока ефективність передачі.

Нижче доведемо детально розглянемо системи передачі фарби, найчастіше використовуються малярами для гаража та загального ремонту автомобілів.Системи систем HPPlease займають перше місце серед гаражних художників, і це вже стало класичним, системою розпилення фарби. Фалопути цієї системи розпилюють матеріал при великому тиску при виході з розпилювача компонента приблизно 1,2 – 1,5 банкомату.Рекомендований тиск на вході такого впуску має широкий асортимент і становить 2.5 – 5 банкоматів. Потік повітря при роботі з такими розпилювачами фарби можна вважати достатньо низьким від 100 до 300 літрів за хвилину.

Широкий факел, в результаті якого досягається рівномірний матеріал (фарба, лак).Висока швидкість малювання матеріалу.Недоліки HP.

Недоліками включають низький відсоток передачі фарби, приблизно 45%, т.Е. 55% лакофарбового лаку, придбаного вами, просто летить у повітря з рикошетом з поверхні, перетворюючись на туман і осіли, фарбують все навколо.Також, завдяки високому тиску, твіст створюються в повітрі, що призводить до високої ретельності пофарбованої поверхні, що призводить до неминучого шліфування та полірування поверхні після фарбування.

HVLPS були винайдені дизайнерами 1980-х років у 80-х роках минулого століття на користь охорони навколишнього середовища. Їх дизайн розташовується таким чином, що завдяки спеціальній структурі повітряних каналів пістолета, фарбувальний розпилювач виникає при низькому випускному тиску (приблизно 0,6,6) та достатньо високого тиску на вході 2,5-3тм. Завдяки цьому дизайну обприскувача розробники досягли найвищої передачі матеріалу, понад 70%. (Офіційна вимога до виробників такого обладнання – матеріальна передача щонайменше 65%) і як я можу зрозуміти, лише 35-20% фарби летить у повітря, відповідно, ця система розпилювача є не тільки економічною, але і більш екологічною.

Такі заощадження досягаються тим, що на виході з насадки, краплі фарби мають дуже низьку швидкість, відповідно, менший рикошет і менший утворення туману. Тому, щоб застосувати матеріал з таким аноплом, близьким до поверхні поверхні, приблизно 12 – 15 см.

Високі економії матеріалів.Практично відсутність опитаного.Немає вихробів – немає сміття.Недоліки HVLP.

Високе споживання стисненого повітря, від 360 і вищих літрів за хвилину, тому вам потрібен потужний компресор з великою продуктивністю.Підвищений діаметр повітряного трубопроводу.Встановлення додаткових фільтрів очищення повітря від вологи та масла, як роботи компресор, що називається “на всю котушку” Дистиляція повітряної маси.Малар вимагає високого професіоналізму. Трохи затримка руки з проводкою, і залучають вас гарантовано. Через близький діапазон колапсу до пофарбованої поверхні, незручно відмальовувати місця, де важко досягти.Зірочки рівномірного розвитку LVLPUT і є певним компромісом між HVLP і HP. Дизайнери намагалися видалити недоліки, властиві вищезазначеним системам розпилення, тому LVLP сьогодні є найбільш перспективним. Тиск на виході 0.7-1.2 банкомат, а на в’їзді близько 1.5-2.0 банкомат, ми отримуємо високу передачу фарби з 65% з відносно невеликим вмістом стисненого повітря 150-350 літрів. Збільшення відстані від пістолета до поверхні, при застосуванні лакофарбового лаку в порівнянні з HVLP на 5-10 см, це полегшує зловживання важкодоступними місцями.

Низьке споживання повітря.Висока передача матеріалів на забарвлену поверхню.Низька чутливість до крапель тиску.Недоліки LVLP.

Ще не виявлено.Решта-розпилювальні системи (LVMP, RP, MP, HTE та інші) є симбіозом вищевказаного, не мають спеціальних функцій дизайну та відрізняються лише в оригінальному назві, наданому їм виробником, тому не має сенсу заглибитися їх дослідження.Розглянемо основні критерії для вибору системи обприскування для наших вимог до роботи в гаражах, видно з наведеного вище інформації, найбільш підходящим відповідно до вимог гараря, що відновлюються, виникають з системи передачі матеріалів LVLP. Але в той же час, ще багато нюансів, що впливають на вибір. Це виробник і вартість, і, звичайно, компресор, з яким буде ваша фарба.

Компресор зв’язку – KRASPOPULT.Якщо у вас вже є компресор, то підібрати продуктивність. Якщо він виробляє 260 літрів, то система HVLP буде чітко не на зубах.Виберіть живописну пістолет, щоб її потреба у стисненому повітрі була нижче продуктивності компресора.

Картина автомобілів Ваш основний бізнес?Якщо ні, і ви малюєте лише пару деталей на рік, то бульвар на 3-4 сотні доларів явно не потребує. У цьому випадку варто звернути увагу на китайські фарби, а серед них є копії гідних уваги до дуже мало грошей близько 100. True Ось висока, ймовірно, буде працювати у повному смокче. І примітка – китайська любов до переоцінки або недооцінювання, де повинні бути технічні параметри.

Тепер про розмір дуб (це сопло, сопло), тим менше зерно розпилюваного матеріалу, тим менше має бути діаметром дубків у розпилювачі фарби.

Отже, для основних покриттів металевого типу Fit – 1.2 – 1.3 мм.Для лаку та акрилових фарб – 1.4 – 1.5 мм.Для акрилових 2к ґрунтів, найбільш бажаною буде дюна – 1.5 – 1.7 мм.Для нанесення рідкої шпаклівки – 1.7 – 2.0 мм іноді більше, подивіться технічні виробники ремонту та фарбувальних матеріалів.

Якщо ви просто збираєтеся робити живопис, я рекомендую почати придбання спрей з Duza 1.4 мм. Буде достатньо, спочатку, і його можна використовувати як універсальний. У тому числі для праймерної роботи, додавання трохи розчинника в грунті за нормою, для більш рідкої консистенції.

Деякі виробники виробляють та продають змінні набори шуму та замикаючи голки з широким діапазоном діаметрів, які роблять щілину універсальну. Тому, вибираючи розпилювач фарби, запитайте цей момент.Ми робимо висновок, озброєний теорією і робить необхідні висновки для себе, ви можете спокійно йти до продавців пунктів, щоб мучити їх з усіма видами питань, і не боятися, що вони почнуть відправляти з вибраними умовами з Життя Краскоравітел – Зрештою, ви вже знаєте.

READ  Робить додатковий насос для теплого підлоги

Безсумнівно, якщо ви збираєтеся займатися живописом професійно, то з часом у вас буде кілька видів розпилювачів фарби, і, можливо, навіть більше десятка. Кожен буде, скажімо, він заточив працювати під необхідною роботою, будь то фарбування, лак або основу, грунтуючи або застосовувати рідку шпаклівку. Але ваш шлях до професійного обладнання для фарбування слід розпочати з першого кроку, тому нехай цей крок буде правильним, і ваші кошти витрачаються на придбання першого краху, не будуть кинуті на вітер.

Основні характеристики: потужність, продуктивність, споживання

Основними характеристиками тісно пов’язані один з одним. У виробництві не можна витримати “слабкий двигун”, а також без обсягу контейнера неможливо зробити швидке фарбування.

Основний параметр для вибору силового інструменту є потужність. Це залежить від продуктивності роботи та типу фарби. Для вітчизняних потреб, малювання невеликих конструкцій або предметів меблів підійде до потужності спрей до 500 Вт. Такі пристрої здатні намалювати до 4 м2/хв. Найвища продуктивність буде з матеріалами більшого потоку: праймери, просочення, вірші та т.D.

Професійні будівельники та автотрат потребують моделі більш потужного, ніж 500 Вт. Як правило, такі пристрої постачаються з віддаленим компресором, завдяки цьому, бажана потужність досягається. У середньому професійні електричні та пневматичні машини можуть фарбувати 10 м2/хв, а висока продуктивність буде підтримуватися з товстими матеріалами: алкидні фарби, емалі, лаки та т.D.

Споживання фарби дозволяє точно визначити продуктивність. Знаючи мотузку споживання фарби на 1 м2 (вказують на банк), а споживання фарби фарбою можна визначити за кількістю квадратних метрів за хвилину. Для цього ми розділяємо другу величину для першого.

У більшості моделей існує здатність регулювати споживання, за рахунок яких вона досягається товщиною або, навпаки, тонким шаром. Регулювання є

Застосування електричного фарбування

Для того, щоб зрозуміти, яка фарба вибрати для домашнього використання, вам потрібно вирішити з метою використання інструменту.

Для фарбування вдома

Дуже часто для економії фарби. Такий пристрій дозволяє рівномірно малювати стіни, а не витрачати фізичні зусилля. Цей метод може бути використаний для великих областей, і замінює ручну працею. За допомогою пристрою ви можете малювати стіни, стелі, маленькі об’єкти, ворота.

Для фарбування автомобіля

Потужні електричні фарби використовуються для фарбування автомобіля. Оскільки шар фарби повинен бути однорідним. Для автомобілів, пристрої наноситься з малого діаметра сопла.

Увага! Спеціальні автомобільні моделі призначені для рідкої фарби, яка рівномірно розподілена над поверхнею металу.

Як малювати фарбу: типи інструменту, функції роботи

Фарба фарби не настільки складна, як здається. Для цього потрібно розбавити фарбу на бажану консистенцію, підготувати інструмент та виконати завдання. І як зробити найбільш швидко і ефективно, ми також скажемо.

Огляд Характеристика пульверів

Фарба для фарбування стін та стелі призначені для рівномірного розподілу будівельних водних матеріалів шляхом розпилення. Як правило, інструмент використовується при роботі з лаками та фарбами. Композиції грунтовки застосовуються рідше, оскільки він створюється не стільки, але порожнистий шар.

Відносно конструктивне модельне діапазон виконання може мати значні відмінності. Однак принцип роботи на Краскоравітель ідентичний:

 • з резервуара відбувається паркан робочої рідини;
 • Композиція вводять на сопло;
 • Під тиском через стаціонарне або змінна насадку, потік розбивається на дрібні краплі, які переносяться повітрям до основної обробки.

На підставі цього виділяються такі переваги використання розпилювача розпилювача:

Як вибрати розпилювач фарби?

 • Досвід. До рівного шару товщиною, обережно і ефективно виготовляють фарбування об’єктів або структур з щіткою, роликом, необхідним відносно довшим, ніж обприскувач. Для розробки автоматизованого пристрою займає кілька хвилин і уважність.
 • Результат. Після роботи з розпилювачем фарби, утворене покриття буде отримане твердою, однорідною і без розлучення, стад. Для досягнення цієї якості з роликом або щітками необхідно правильно вибрати інструмент для одного чи іншого матеріалу фарби, частіше, ніж один. Також важливі досвід та знання нюансів формування покриття, особливості кожного типу щетини або шуби.
 • Термінологія. За допомогою розпилення, фарбування здійснюється помітно швидше, ніж компактні ручні аналоги. Це особливо стосується обробки приміщень з високими стелями, великими структурами. Для порівняння, швидкість ролика в руках майстра поступається автоматичному пристрою приблизно в 2-4 рази. Є моделі, з якими ви можете намалювати до 400 кВ. метрів на годину. І це враховує не класичне двошарове покриття, але необхідний триразовий підхід.

Недоліки магістра святкують кілька. Але вони не настільки значні на фоні переваг. Серед основних мінусів, розрізняються вартість інструментів, більш складним пристроєм та правилами використання. Також при роботі з деякими моделями, втрата фарби. Але в кількості матеріального споживання це практично не відображається.

Spets bpo-350

Сила двигуна цього краскопту становить 380 Вт. Це дає змогу працювати з речовинами, граничною в’язкістю якої не перевищує 60 DIN. Технологія HVLP використовується при розпилюванні. Відгуки клієнтів свідчать, що пристрій поєднує в собі високу функціональність, достатню невибагливість та гідну надійність. Професійний такий пристрій не задовольняє, а для дому або бавовняного болю.

Найкращі безлічі моделі

Специфіка безповітряних пристроїв – краплі фарбувальної речовини ділиться на більші частинки, відносно літака. Для домашнього господарства достатньо. У цьому випадку такі пристрої не утворюють хмари фарбувальних речовин, характерних для повітряних моделей.

Молоток PRZ110

Пристрій реалізовано розповсюдження плунжера фарбувального агента за допомогою електричного. Потужність двигуна в 110 Вт дозволяє використовувати в’язкість барвників до 120 DIN при виробництві 0,3 л/хв. Пристрій ідеально підходить для домашнього використання.

 • зручний дизайн;
 • наявність змін рівня постачання LKM для недосвідчених;
 • Якісне обладнання з великою кількістю додаткових інструментів технічного обслуговування пристроїв.
 • Низькоякісні матеріали продукту, що мають характерний неприємний запах;
 • Формування флурзерів при роботі з речовинами з низькою щільністю.

Краспопульт. Що використовувати як вибрати?

Всім привіт. Я хочу присвятити цей запис до цього інструменту як фарбу. В даний час ринок має величезний вибір кольорів і розуміє цей різновид, звичайно, важко. Ми постараємося з’ясувати, що вам потрібно, які функції з різних фарблів. І так приступає … Пневматичні обприскувачі – це інструменти, призначені для обробки різних поверхонь шляхом розпилення. Для своєї роботи потрібна стиснене повітря, для яких застосовується компресор приймача.

Пневматичні пристрої є найбільш надійними та безпечними інструментами. Вони не мають двигуна, тому вони не іскриються, не перегріваються. Вони можуть бути використані в пильній і з високою вологістю приміщень, які ви не можете сказати про електричні інструменти.Використовуючи розпилювач, пневматичний може бути гладко і швидко застосовуватися до деталей обробки або захисного покриття, що забезпечує високу продуктивність та відмінну якість.Такі властивості сприяють тому, що пневматичні фарби мають найбільш сприятливі відгуки та популярні серед професіоналів та споживчого ринку.Сутність процесу розпилення полягає в тому, що під дією сильного тиску стисненого повітря, фарба, що надходить з контейнера, вибивається з головного сопла на обробленій поверхні так звана факел.Розмір крапель та конус обприскується, тобто вихідна фарба регулюється шляхом вибору діаметра сопла (насадки) головки фарби та регулювання потоку стиснутого повітря за допомогою JURO.Шари живопису отримуються дуже тонкими, тому для того, щоб отримати поверхневе утворення необхідної товщини, фарбування виробляється в декількох рядах.Враховуючи сильний розрив фарби при використанні інструментів пневматичного фарбування, виконайте живописні роботи в спеціальних камінних камерах, обладнаних витяжними вентиляціями.Тепер краскораспілітери, в яких ви можете встановити голову змінними насадками з різними діаметрами, оскільки це дозволяє використовувати різні матеріали в’язкості.

READ  Як видалити бітумна мастика з підлоги

Живопис буде гарантована якість, якщо перед початком роботи налаштуйте фарбувальний пістолет на малювання певної деталізації.Для цього необхідно регулювати свою продуктивність, ширину факела, величину тиску повітряного повітря, оскільки високий тиск сприяє утворенню великої кількості барвистого туману, а низький призводить до утворення грубого покриття.Слід мати на увазі, що при фарбуванні невеликих поверхонь складної конфігурації слід використовувати круглий факел. Використання плоского факела збільшує поломку повітряного потоку, що означає, що вони збільшать і втрати для перемішування.Вибравши пневматичний обприскувач, зверніть увагу на кількість споживаного та робочого тиску повітря – це саме індикатор є основним критерієм вибору інструменту.Розглянемо основні властивості розпилення: – робочий тиск. Він вибирається на основі пристрою живописного пістолета. Змінюється в межах 2 ÷ 6 бар.- Витрата повітря. Цей показник визначається моделлю інструменту, впливає на його продуктивність.Діаметр соплі.- Танкова ємність. Зазвичай це 0,8 л.Залежно від робочого тиску та обсягу повітря, що поставляється, пневматичні лайки мають такі назви, які доступні на корпусі інструменту: 1) Пневматичний обприскувач HPІнструмент функціонує при великому тиску (до 6 бар), а у нього є невеликий потік повітря. Його гідність – це широкий факел, завдяки якому фарба застосовується до поверхні швидко і рівномірно.Відсутність цього пістолета полягає в тому, що невеликий відсоток оздоблювального матеріалу падає на поверхню, це не більше 50%. Ця сума недостатньо, щоб отримати високоякісні обробки. Крім того, він сильно забруднює навколишнє повітряну фарбу, яка не потрапила в поверхню частини, і зник з повітряним потоком.Екскаватори, що виникають внаслідок великого тиску, призводять до того, що сміття виділяється на поверхню, тому після фарбування пістолета, це необхідно для його вишуканості – шліфування та полірування.Цей тип інструменту привабливий як низький і простий у використанні. Отже, народні майстри цього розпилювача для малювання автомобілів вважають найбільш підходящим. Однак фахівці вважають за краще насолоджуватися фарбуванням пістолетів інших типів.2) Система KraSpopult HVLPКартина в цих пістолетах здійснюється під надзвичайно низьким тиском з великою кількістю повітря.Цей метод розпилення сприяє утворенню великих крапель, через те, що повітря під низьким тиском розриває матеріал фарби лише частково.Безперечна перевага цієї системи полягає в тому, що низький тиск посипати обробленою поверхнею до 65% фарби, який розподіляється до стабільного факелу, “барвистому туману” незначний. Це підтверджує високі екологічні якості інструменту.З недоліків, певне зниження якості покриття, наприклад, утворюється Shagren. HVLP Paintopulizers є найбільш ефективними. З них високі економіки, втрати фарби не перевищують 35%. З огляду на високе споживання стисненого повітря, він потребує потужного компресора.Використання при роботі фарби пневматичний низький тиск, матеріали повинні застосовуватися на відстані не більше 15 см, що обмежує його використання в деяких місцях. Практика показала, що високий професіоналізм художника потрібен для роботи з картинною гарматою HVLP, інакше не уникати фарби. Його вартість досить велика – близько 300 ціни китайських аналогів 40 3) LVL Square System:Функції з низьким тиском з низьким споживанням повітря. Завдяки цьому, фарба туман зменшується. Робота з ним дозволяє істотно зберегти матеріал фарби, оскільки передача фарби на поверхні продукту досить висока – вона досягає 80%.Pneumatic LVLP Sprotout вимагає великої кількості повітря, тому, природно, не потребує високопродуктивного компресора. Покриття дуже висока якість. Вартість інструменту такого типу вище, ніж її аналоги.Толі для фарбування шпильок.Завершена пневматична фарба в комплекті з баком для витратних матеріалів. Танк, як правило, виготовлений з пластику або металу. На його кришці є дренажна діра, яка повинна бути періодично чиста – це запобігти створенню вакууму в танку.

Не тільки професіонали доводять до використання фарби: з нормальним фарбуванням вдома, це також буде найкращим рішенням – тільки з нею можна досягти по-справжньому рівномірної фарби. Його дія базується на простому принципі – це розпилює фарбу під тиском, і через те, що він розпилюється на дрібні частинки, поверхня буде гладкою і гладкою. Вибрати пристойну фарби, прочитайте наш посібник покупець і незалежний рейтинг 8 кращих пенопулістів.

Bosch PFS 3000-2

Портативний пульверизатор, призначений для розпилення водорозчинних емалей з глазур’ю, праймерами, лаками, масляними композиціями, розчинниками, шмарами (наприклад, при обробці меблів), латексні речовини. Будівництво забезпечує такі режими роботи:

 • Стіна – бризок дисперсії та латексних барвників. Підходить для обробки значних територій;
 • Дерево – бризок емалей розчиняються у воді.

Функція Constancefeed дає можливість працювати однаково ефективно при різних кутах. Система має компактні розміри (27,7×32,3х36,1 см). Плечовий ремінь дозволяє працювати з пунктом протягом тривалого часу, не відчуваючи втоми. Індикатори продуктивності за хвилину:

Користувачі називають такі переваги пристрою:

 • відносно невеликі розміри;
 • потужний електродвигун;
 • Здатність змінювати конфігурацію плям розпилення;
 • коригування гучності повітря та витрат на барвника;
 • функції, які спрощують роботу продукту;
 • робочі режими обробки поверхні;
 • Низька ціна.

Мінусів, фахівців та домашніх майстрів називають короткий і не надто зручний шланг.

Ryobi один p620

Універсальний інструмент керування акумулятором. Обсяг – розпилення барвників у невеликих приміщеннях. Пристрій виявився добре, і при проведенні роботи фасаду. Безсумнівні переваги колапського комплексу – невелика маса, компактність та простота використання. Може бути використаний з будь-якими різновидами фарбувальних речовин, у тому числі з дисперсією, алкідними та акриловими фарбами.

Спеціальна сопло дозволяє регулювати тип розпилення: горизонтальний, вертикальний і круговий. Пристрій надходить у систему єдиної плюс (універсальні інструменти). Дизайн дозволяє працювати з різними кутами з тією ж ефективною пропозицією та мінімізувати відходи. Фарба використовується з максимальною ефективністю. Резервуар з місткістю 1 л захищений від витоків, використовуючи систему швидкої блокування.

При використанні Collapral ви можете малювати близько 4 м 2 поверхонь за 1 хвилину. Через хвилинний барвник 0,34 кг. Немає необхідності в додатковому розведенню композиції живопису.

Виробник звернув увагу та ергономіку пристрою. Прогумована ручка робить захоплення більш надійним. При перерванні в операції інструмент встановлюється вертикально або призупинити на спеціальному гачку.

Мінус: труднощі з обслуговуванням.

Elitech KE 800P

Надійний і зручний пристрій, що дозволяє без доручення малювати великі поверхні. Paintopult призначений для професійного використання: під час оздоблювальних робіт, промислових підприємств. Пристрій працює на напрузі живлення змінного струму 220 В. Хвилина фарби витрачають 0,9 л. Якість нанесення барвника до поверхні відмінна через постійну і рівномірну струменя.

READ  Який туалет краще підвішений або на відкритому повітрі

На додаток до самої фарби, комплект включає в себе:

 • висока продуктивність;
 • безпечна робота через надійну ізоляцію;
 • рівномірний розподіл барвника;
 • Високий рівень ергономічної (є плечовий пояс, зручна гумова ручка);
 • Маса лише 2,7 кг;
 • Компактність (загальні розміри 27.5×23.0x24.5 см);
 • здатність регулювати геометрію барвників та факел;
 • Простий догляд. Розбирання та прибирання не представляють жодних труднощів.
 • сильний шум при роботі;
 • висока вимога до складу в’язкості;
 • не дуже зручний шланг;
 • Багато мікрообладів при роботі, що створює незручності для оператора та знижує ефективність сукупності.

Sturm SG9660B

Електричний розпилювач, який ефективно використовується під час ремонтних робіт. Універсальний інструмент для розпилення для всіх типів поверхонь. Висока якість конструкції забезпечується завдяки можливості регулювання форми факела та витрат.

 • зручний рух за допомогою транспортної ручки на житло;
 • здатність працювати з однією рукою;
 • Бак місткістю 0,7 літра;
 • наявність пристрою для зміни потоку барвника та форми розпилювального факелу;
 • високий рівень роботи хвилини – до 1,1 л;
 • Перемикач, захищений від укладання пилу та води;
 • Легкість зберігання. Пристрій з віддаленим компресором не займає занадто багато місця;
 • здатність використовувати для фарбування виробів складної форми;
 • довговічна частина повітря;
 • Задумче обладнання.

Мінус: вимоги до в’язкості, бризки при розпилюванні.

Патріот SG 500

Модель розроблена та сертифікована в США. Виробниче підприємство знаходиться в Китаї, що дозволяє реалізувати надійний та продуктивний пристрій за відносно низькою вартістю. Універсальний інструмент, він розроблений як для внутрішнього, так і для професійного використання. Одиниця роботи від джерела живлення змінного струму з напругою 220-240. Корпус виготовлений з високоміцного пластмасу, стійкого до хімічних речовин та вологи. На ручці перебувають під пальцями, що покращує зручність використання спринклера. Резервуар під фарбою виконаний з напівпрозорого матеріалу з масштабним, що дозволяє відстежувати наявність лакофарбових виробів у резервуарі. Особливість колапсу полягає в тому, що вона призначена для тривалості (15-20 хвилин).

 • Відмінне якість покриття. Використання Paintopult дозволяє отримати тонкий рівномірний шар барвника, набагато краще, ніж для щітки та ролика;
 • функціональність, можливість роботи з композиціями різного ступеня в’язкості;
 • зручність використання;
 • велика сила;
 • бездоганна монтаж;
 • Довгий робочий ресурс. Як показує тести, пристрій неухильно працює 5 років і більше;
 • Низька ціна.

Негативні відгуки не були. Бюджетний високопродуктивний продукт – що може бути краще? Можливо, це одна з найуспішніших моделей нашого рейтингу.

Комбер KPE-650

Kraspult призначений для фарбування великих поверхонь. Модель призначена для використання з лаками та різними типами барвників (латекс, масло). Може бути використаний для розпилення оліфів та інших витратних матеріалів в’язкість до 60 DIN. Пристрій ідеально пристосований не тільки для монофонічного живопису, але і для застосування різних візерунків.

Встановлений віскозиметр автоматично визначає щільність барвника, що дозволяє оптимізувати свої витрати. Система швидкого очищення значно спрощує догляд за сукупним. Живопис витрат на хвилину – 700 г, ємність бака 0,8 л.

 • Високоякісні збори;
 • Просте промивання;
 • можливість використання для декоративного покриття;
 • Висока ремонтованість. Є всі необхідні компоненти, що продаються, і з сервісом немає проблем;
 • компактність;
 • мала маса (3 кг);
 • Низька вартість (дійсно дешева!);
 • Гарантія 5 років.

Spets BPN-600 Spec-3264

Пристрій живопису низького тиску, оснащений турбокомпресором, призначений для нанесення барвників, розчинів та емульсій на поверхні. Можна налаштувати витрати прикладеного рішення. Блок живлення – мережа змінного струму з номінальною напругою 220 В. Ємність танка 0,7 л, хвилина потужністю 250 мл. Максимальна допустима в’язкість – 80 декан. На додаток до самого розпилювача, комплект включає в себе:

 • Універсальність. Пристрій успішно працює з різними типами фарб, у тому числі з водно-емульсією;
 • Потужний двигун, перекачування навіть щільних композицій;
 • прийнятна ціна.

Мінуси: незручно розташовані, а не реагувальна кнопка живлення, а також продовження пластмасового корпусу.

Молоток PRZ350

Переважна більшість користувачів відзначає найкращу комбінацію цієї моделі відмінної якості та помірного значення. Paintopult ідеально підходить для новачків, оскільки це дуже простий у використанні. Пристрій працює від мережі змінного струму з напругою 220 В. Величина споживання електроенергії відповідає 0,35 кВт. З середнім індикатором потужності двигуна, продуктивність у розпилюварі досить висока – 0,7 л за хвилину, з резервуаром 0,8 л. У наборі є 2 різновиди форсунки: 1,8 і 2,6 мм. Обмежте в’язкість використовуваного складу 60 декан.

Є певні обмеження використання обприскувача. Він не адаптований для застосування водного макіяжу, рідкого скла, силікатної фарби, а також витратних матеріалів з великою кількістю твердих включень. Проростання та обприскувальні композиції з лужною реакцією.

Bt bfp-280

Легка електрична фарба, однаково добре підходить для використання як професіоналів, так і в повсякденному житті. Використана технологія низького тиску дозволяє економічно витрачати матеріал фарби при роботі. Корпус виготовлений з високої міцності, хімічно інертного полімеру. Виробничий матеріал блюдо – латунь, а також всі інші внутрішні компоненти – нержавіюча сталь.

 • Ергономічний. Пристрій зручно розміщений в руці. Будівля стабільна, центр тяжіння є точно посередині;
 • Лялі на дозі, що забезпечують плавну конфігурацію факелу та захисту тіла від бризок. Існує рівномірний розподіл лакофарбових виробів;
 • Просторий резервуар для фарби – 0,7 мл. Достатньо для швидкого фарбування стіни в просторому приміщенні;
 • Зручна установка, без вимкнення пристрою з мережі. Регулювання зроблено за допомогою спеціальних важелів. Одна змінює конфігурацію факела, інша – інтенсивність постачання повітря;
 • Широке використання. Пристрій може бути використаний навіть для застосування хімічно активних композицій;
 • тривалий термін служби;
 • економічне використання витратних матеріалів;
 • Легка розбирання та догляд;
 • задумливого обладнання;
 • низька ціна.

Від мінусів відзначають невелику силу, яка не дозволяє швидко ставитися до великого сюжету.

CALIBR ECRP – 80/0.8

Обприскувач, призначений для нанесення обертальних розчинів та LCP тонких рівномірних шарів. Комплект включає пластиковий резервуар з місткістю 0,8 літра та 0,8 мм спрей-насадки. Обмежувальна в’язкість розпилена рідина становить 30 декан. Paintopult оснащений двигуном 80-Вт, що забезпечує хвилину потоку потоку 280 г. Пристрій підтримує 1 у режимі розподілу фарби.

Пристрій призначений для внутрішнього використання, надійного в експлуатації. З недоліків власники відзначають низьку продуктивність.

Як вибрати фарбу для фарбування
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS