Як вибрати хороший лінолеум для квартир

Групова абразивність лінолеума

На полицях магазинів ви можете побачити два дуже схожі зразка напів-комерційного лінолеуму, але їх ціна буде відрізнятися часом, і справа не тільки у виробництві та рекламі. Вартість виборчого класу значно впливає на ціну: чим вище, тим дорожче і довговічний буде матеріалом.

Клас стирання визначається експериментальним методом: зразка лінолеуму застосовується до абразивного кола, який повинен бути зроблений щонайменше 25 000 оборотів. Тоді різниця товщиною лінолеуму вимірюється до експерименту та після, а клас визначається цим значенням:

 • Група Т. Це лінолеум з високою зносостійкістю, і з таким експериментом він втрачає не більше 0,08 мм товщиною;
 • Група p – лінолеум середнього класу, втрачає товщину 0,08-0,15 мм;
 • Група M – це матеріал з низьким опором, а під час експерименту його товщина може зменшуватися на 0,3 мм;
 • GROUPF – повністю продовжуючи лінолеум, який піднімається з експериментом на 0,3-0,6 мм, який говорить про велику кількість домішок.

Гомогенний лінолеум – одинична лінія. Це тканина товста 1.п’ять. 3 міліметри, малюнок, на якому застосовується по всій товщині і “всередині” так само, як “зовні”. Тому менш стирання менше, і для повернення лінолеуму. Свіжий вигляд повинен бути вилучений. Ця процедура може бути повторена кілька разів, коли це необхідно. Виробники обіцяють, що підлягає правилам укладання та експлуатації, однорідний лінолеум триватиме до 25 років. Однорідний лінолеум використовується в кімнатах з високою поглибленням, а де візки, інвалідні коляски, коляски рухаються на підлозі. Наприклад, у супермаркетах, аеропортах, клініках, коридорах. Нанесення такого лінолеуму просто: монофонічний або з простим малюнком. Продаються рулонами 2 метрів ширина. Немає субстрату. Прикладання, ви можете поєднати різні кольори та отримати креслення або фірмові логотипи.

Ціна гомогенного лінолеуму безпосередньо залежить від якості. Виробники додають до ПВХ наповнювачів: вапняк або тальк. З часом полімерний шар ламінату розріджується, наповнювач починає залучати пил і бруд. Потім на поверхні лінолеуму з’являються неточні грязькі доріжки. Чим більше наповнювач лінолеуму, тим нижче ціна. Відповідальні виробники застосовуються додатковий захист поліуретану. Не купуйте дешевий лінолеум від невідомих виробників, якщо ви хочете використовувати лінолеум.

Гетерогенний лінолеум виробляється на основі скловолокна і містить від 2 до 6 шарів. Товщина такого лінолеуму – до 6 мм. У процесі виготовлення на армуючому скляному холестері, просочена ПВХ-паста наносять на масовий шар ПВХ, потім креслення та кінцевий шар – поліуретановий або ПВХ плівки. Чим сильніше і товщі плівки, тим довше верхній шар не стирає, і чим довше лінолеум збереже презентаційний вигляд. Не потребує додаткової обробки після установки. Гетерогенний лінолеум має основу джуту, тканини або спіненого ПВХ. База підвищує теплоізоляційні характеристики покриття підлоги. Виробники виробляють кілька кольорів та конструкцій.

Як вибрати високоякісний лінолеум для квартир: огляди та рекомендації

Якщо ми розглянемо виробничий матеріал, то, як правило, користувачі кажуть, що вони віддають перевагу ПВХ лінолеуму та натуральних покриттів. Для спальні або офісу зазвичай вибирають продукти 21-го класу. У цих приміщенні велика кількість людей так часто переміщується, тому покупці вважають за краще не переплачувати.

READ  Танковий туалет проходить воду, що робити

Однак, якщо у квартирі живуть дві людини, рекомендується вибрати більш зносостійкий варіант.

Якщо ми розглянемо відгуки про високоякісний лінолеум для квартири, то найчастіше люди не знають, який тип покриття краще вибрати для дитячої кімнати. Чадо зростає, його переваги змінюється, рівень діяльності. Однак, незважаючи на все це, зазвичай у дитячих кімнатах закладено лінолеум-клас 22-23. Також велика увага приділяється матеріалу виробничого матеріалу. Для дитини варто вибрати більш природні та безпечні матеріали.

Найбільш зносостійкий і міцний матеріал, як правило, необхідний для коридору. У цій кімнаті є багато проникності. Крім того, взимку коридор часто йде до вологого взуття. Це означає, що лінолеум повинен мати достатній рівень вологостійкості.

Тому прийняття рішення, що краще вибрати лінолеум для квартири спеціально у вашому випадку, перш за все, вам потрібно розбити будинок за категоріями. Перш за все, враховується прохідність зони. Звичайно, ванна кімната не потрібно вибирати лінолеум. Краще віддавати перевагу плитки або іншому типу покриття. Для кухні потрібно придбати матеріал, який найкращий відмиваний. У цій кімнаті постійно готується щось, масло капає на підлогу і багато іншого.

Також вважає, який якісний лінолеум для квартири вибрати, варто розглянути вигляд покриття, а точніше його кольору. Біла поверхня не буде кращим вибором для спальні, дитячої та будь-якої іншої кімнати. Зазвичай покупці віддають перевагу нейтральним відтінкам сірого, бежевого та коричневого кольору. На такому матеріалі не настільки помітно бруд. Але на білому покритті буде видимий кожен пил. Доведеться постійно очищати поверхню.

Залежно від умов експлуатації лінолеми можна розділити на наступні типи:

  – Як правило, має піна. Товщина може становити від 1 до 4 мм, гарантоване термін служби під час нормального навантаження – 5-7 років. Вона має невелику вагу, бюджетну ціну та простоту укладання; – Призначений для високих вантажів та тривалої експлуатації (від 10 років). Використовується в адміністративних будівлях та місцях підвищеного трафіку; – Краще побутові, дешевші комерційні! “Секрет успіху” цього покриття в потовщеному захисному шарі (до 0.7 мм). Використовуються в офісних і проходжених кімнатах.

Особняк – особливий тип. Він призначений для виконання спеціальних завдань. Наприклад, медичний лінолеум має бактерицидний шар, а спортивний покритий епоксидною, що допомагає йому витримувати високі навантаження.

Класифікація прокатних покриттів

Історія лінолеуму має більш ніж 270 років. Спочатку це був абсолютно природний продукт, виготовлений з джуту, бавовни або дошкільної тканини, яка була нанесена з гарячою сумішшю масел, смол-Жвица, деревна борошно та пігменти. Власне, ім’я еластичного підлоги, отриманого від основного компонента: Linum – Len, Oleum – масло.

У природному оздоблювальному матеріалі синтетична альтернатива ПВХ з’явилася приблизно в 60 років тому. Причиною банальності проста – дефіцит джерельних компонентів та різке зростання цін на них.

Сьогодні багато різних видів продуктів лінолеуму виробляють. Всі еластичні покриття класифікуються для декількох знаків:

Склад продукції

Для цього критерію побутової сфери виробляють два типи прокатних матеріалів:

READ  Як зробити форму для декоративного каменю

Мармолеум або природний лінолеум

Довговічні, довговічні та безпечні підлоги з натуральних компонентів. В складі:

 • База – джут або білизна тканини;
 • Лінолетичний гранулят, нанесений методом терморесації, суміш смоли хвойних дерев, лляна модифікована масла, деревне борошно, наповнювачі та пігменти;
 • Віск або лак, що захищає поверхню від загибелі та інших навантажень (використовується для окремих серій).

Готове покриття виробляється у вигляді рулонів шириною до 4 м і довжиною не більше 30 м, лінолеумних плит або плиток, а також у поєднанні з основою HDF-піч. Всі різновиди характеризуються:

 • Відмінна зносостійкість до абразивного, деформації, абразивних навантажень;
 • Бактеріостактичність, тобто поверхня здатна запобігти або припинити розвиток бактерій;
 • Помірна вогнестійкість та низька токсичність під час пожежі (плавлення);
 • Стабільність до всіх засобів побутової хімії, а також слабких лужних розчинів;
 • Можливість шліфування та реконструкції покриття;
 • Безпека дорослих та здоров’я дітей;
 • Протидії ковзанню;
 • Легкість прибирання та відходу;
 • Довга служба.

Натуральні підлоги можна встановити в будь-яких номерах, від дитячої кімнати до торгової кімнати, але необхідно вибрати мармолеум, беручи до уваги клас завантаження.

У Європі цей тип еластичних матеріалів називається ПВХ покриття. Розроблений у нашій країні наприкінці 50-х років. як доступний природний продукт альтернатива. Вона складається з пластмасового термополімера календаря або з:

 • Основи (спінені ПВХ, ПП відчували, об’єднані);
 • Формування обличчя (тонкий шар щільного ПВХ з декоративним малюнком);
 • Скляний холестер (армуючий елемент, який використовується відомими виробниками для стійкості матеріалу для вивчення та деформаційних навантажень);
 • Прозорі (зносостійкі поверхневі покриття поліуретану та інших пружних матеріалів).
 • Вологість та зносостійкість;
 • Необмежений вибір конструкцій та кольорових розчинів;
 • Легко укладання та виїзд;
 • Часткова ремонтованість;
 • Прийнятна вартість;
 • Міцність.

Недоліками матеріалу включають неприємний хімічний запах (знищений протягом 1-3 тижнів), токсичність під час пожежної та слизької поверхні бюджетної серії.

Структура продукту

Як бути, якщо деякі консультанти наполягають на придбанні бездомного покриття, а інші рекомендують купувати продукт на основі? Справа в тому, що природні та синтетичні продукти виробляються у двох різновидах:

 • Гетерогенні – багатошарові зовнішні матеріали, структурно, що складаються з фундаментів, декору та захисту;
 • Однорідні – однорідні або одношарові покриття, які відрізняються від надзвичайно високої зносостійкості та наявність одного креслення для всієї глибини продукту.

Перший може бути використаний у всіх умовах, з приватного будинку до готельного залу. Але друге через їх характеристики та високу вартість застосовується лише в торгово-комерційних, промислових та інших подібних об’єктах.

Сфера застосування

 • Побутові – гетерогенні матеріали для житлових приміщень та офісів з невеликими пішохідними вантажами. Ширина прокатних покриттів – від 1,5 до 6 м, довжина досягає 35 м, товщиною – до 5 мм. У середньому, якісний продукт може служити 7-10 років і більше.
 • Напіввимірні – багатошарові, більш міцні, щільні та міцні аналоги побутової серії. Рекомендується використовувати в житлових, офісних та роздрібних станціях з середнім рівнем навантаження.
 • Комерційно-оздоблювальні одиночні та багатошарові матеріали для приміщень з інтенсивним трафіком (торгівля, громадські, промислові та інші об’єкти). Період роботи значний – щонайменше 15 років, за умови правильного вибору та встановлення.
 • Спеціальна підлога для приміщень з особливими вимогами: спортивні, танцювальні зали, транспорт, лікарні тощо. Товщина лінолеуму може досягати 10 мм, а термін служби становить 40 років.
READ  Добре виглядає для водопровідних труб з власними руками

Клас зносу опору

Якщо ви не знайомі з основними характеристиками матеріалу, достатньо знати, до якого класу завантаження відноситься до свого виробника. Кожна колекція, як правило, призначається набір піктограм, включаючи зносостійкість. Щоб визначити найбільш підходящий варіант, див. Таблицю нижче.

Отже, вибираючи еластичне покриття для квартири, майте на увазі: потрібен природний або синтетичний лінолеум з гетерогенною структурою з домашніх або напів-комерційних серій, пов’язаних з 21-23 або 31 класами. Далі вже зосереджується на вашому смаку та бюджеті.

Міф: Підходить тільки для вузьких кімнат

Кожен, хто довго не ходив до Stroymarket, просто я впевнений, що панелі лінолеуму не змінилися, і є вибір ширини від 1.Від 5 до 3 метрів. І це означає, що у більшій кімнаті потрібно буде робити потворні суглоби з пластикових або залізних дощок, а ні красу, цілісність не буде.

Але, ми поспішаємо закупорювати вас: це не так давно.

По-перше, існує чотири та п’ятиметрові панелі на ринку зараз, але вони, безумовно, менше, ніж стандартні. Якщо ви не знайдете бажаного забарвлення з широких тканин, то не хвилюйтеся: немає смуг більше не потрібні.

По-друге, зараз є спеціальне зварювання для лінолеуму, а шов виходить майже непомітний. Назва, звичайно, дуже приблизна. Насправді, зварювання. Нічого, крім звичайного шовного склеючого гнізда, але склад кріпильної композиції такий, що буквально розчиняє лінолеум і розщеплює штук. У результаті поверхня виходить ціле, і вона не може вибухнути на місці суглоба.

Фундаментальний вибір

Яка основа лінолеуму краще підходить для ваших приміщень, найбільше вплине на появу покриття, ваші особисті уподобання, сила, м’якість, безпека.

База лінолеуму може бути декілька видів:

Недоліки фундаментів від джуту та відчності можуть бути віднесені до неможливості експлуатації такого матеріалу в вологому середовищі, крім того, на ньому можна розпочати різні мікроорганізми. Все, тому що ці матеріали природні. Переважна кількість поточних існуючих різновидів лінолеуму мають синтетичну основу ПВХ або поліестеру.

Але найкращий вибір залишається матеріалами на комбінованій основі з ПВХ та поліестеру. Такий лінолеум покращив характеристики, придбані з цих матеріалів.

 • звук та теплоізоляція;
 • підвищена міцність;
 • постійність розмірів;
 • повна вологість;
 • не дає цвілі та грибка.

Як вибрати лінолеум

Як зробити правильний вибір?

Придбаючи лінолеум, варто навігація наступних критеріїв:

 • Робить підлогу, що покриває свою мету (для спальні, дитячої, кухні, коридорів, ванної кімнати).
 • Чи буде цей матеріал витримувати навантаження на підлозі, зважаючи на ступінь місця місця та кількості жителів.
 • – це покриття вимог, представлених йому (теплоізоляція, вологість, антистактичність, поглинання шуму, антибактеріальні властивості).
 • Робить квартиру в дизайні (лінолеум виробляється монофонічним або малюванням абстрактного або імітації різних текстур дерева, тканини, каменю, плитки тощо).
Як вибрати хороший лінолеум для квартир
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS