Як вибрати колір планшета на кухню

Як вибрати?

При виборі настільного, ви повинні звернути увагу на подробиці, сприймаючи приміщення та простір в цілому. Робоча поверхня не повинна спричинити дисбаланс у загальну атмосферу кухні і водночас на своє право оголошувати себе як головний елемент кухні.

Як вибрати настільний на кухні – мій пошук ідеальної комбінації

Гармонія інтер’єру передбачає колапс столу з кольором щонайменше одного елемента на кухні. Це може бути фартух, підвіконня, фасади, обідні стільниці, штори або покриття підлоги. У випадку білої кухні, використання білих стільниць не виключено. Тут треба бути акуратним, щоб уникнути повороту кухні до лікарняної палати.

Глянцеві фасади кухонної гарнітури завжди виглядають переважно в кімнаті будь-якого розміру. Навіть незважаючи на те, що вони вважаються не зовсім практичними, вони залишаються популярними. Якщо налаштування кухні використовує гарнітуру еталонного білого кольору, без домішок інших відтінків, то його можна безпечно покладатися на ваш смак і вибрати будь-який настільний колір і текстуру.

Однак, якщо є принаймні деякі дотримання меблів у кольорі меблів, то такий блиск, незважаючи на те, що він яскравий, вимагає більш серйозного підходу. У цьому випадку перевагу дається переважно природними відтінками: бежевий, коричневий, шоколад, натуральне дерево або кольоровий камінь, мармурові стільниці.

Бароко. Цей стиль розкоші, помпи та помпи. Часто використовується для створення великого інтер’єру кухні. Робоча поверхня кухонної гарнітури в стилі бароко зазвичай є масовістю, в більшості випадків вона має різьблену рахунок-фактуру з позолоченими елементами. Гармонійно в цьому стилі підходить і кам’яна стільниця підходить.

Рококо. Елегантний стиль рококо привів до досконалості. Цей стиль не терпить недбалість у дизайні. Настільна на білому кухні рококо вибирається з натурального дерева, каменю або натурального граніту.

Класичний. Білий колір є одним з головних у створенні класичного інтер’єру кухні. Тут дозволяється використовувати планшет різних кольорів та відтінків. Матеріал і колір можна вибрати залежно від бажаної атмосфери на кухні, створюючи теплий, яскравий або дискретний холодний інтер’єр.

Романтизм. Цей стиль передбачає створення ніжної та жіночої атмосфери. Переважання білого кольору може створити відчуття надмірної стерильності. Тоді стійка пастельної бежевої або перлової палітри приходять до порятунку.

Прованс. Це середземноморський стиль, який створює теплу і затишну атмосферу, натхненну морем, гарячим сонцем, зеленими луками та пряними травами. Кухня “Біла Прованс” – це відмінний фон, щоб додати до нього різні відтінки. У той же час, вибираючи робочий стіл у середземноморському стилі, краще залишатися на масивних дерев’яних та кам’яних версіях.

Скандинавський стиль. Стильні конструкції в скандинавському стилі виконуються в основному в білому кольорі та холодних відтінках, тому ідеальне рішення скандинавського стільниці стане сірим, срібним або синім відтінком.

Хай тек. Для кухні у високотехнологічному стилі, глянцеві фасади, нейтральні кольори та стильні контрасти. Кольорові кам’яні стільниці для білої кухні у стилі високотехнологічного, ближче до стилю лофт, спираючись на сірі та бежеві відтінки, білий колір.

READ  Бігаюча вода в туалеті, що робити

Сучасний. Білі кухні в цьому стилі дозволяються і навіть вітаємо наявність яскравих акцентів, тому вибір стіл верхній, салат, яскраво-синій та інші яскраві кольори будуть вражати “в яблуці”.

Лофта. Це оригінальний стиль, який поєднує в собі сучасні дизайнерські рішення зі старими предметами внутрішніх справ. Для кухонних приміщень у цьому стилі фрагменти цегли та балки, пофарбовані білою фарбою. Найпоширеніший стіл для білої кухні у стилі горища вибирається у сталі та сірому, а також у темно-коричневих тонах.

Неокласицизм. Цей стиль передбачає використання твердих меблів з товстими стільницями. У білому кольорі, стиль неокласицизму кухні виглядають не так, як громіздка, ідеально доповнюється білими робочими поверхнями та стільними вершинами натурального дерева.

Мінімалізм. Це стиль, який любить лаконічність, прямі лінії та гладкі текстури у всіх елементах. Настільний для білої кухні в цьому стилі повинен бути класичним відтінком: білий, сірий, крем.

Кольорові стільниці для кухні: Як вибрати для відтінку фасадів, фартух та зовнішнього покриття

Є багато різних кольорів стільців для кухні, тому важливо знати, як правильно вибирати відтінки в “пару” до основних елементів. Ми пропонуємо використовувати пораду професійних дизайнерів:

Зосередьтеся на кольорі фасадів. Варіанти два: тонус для тонусу з гарнітурі фасадів, відповідно до кольорового розчину нижнього/верхнього ярусу або окремих модулів. Знайдіть ідеальний “хіт” дуже важко. Це пов’язано з тим, що матеріал виготовлення фасадів та стільників відрізняється, тому його текстура також відрізняється, а отже, візуальне сприйняття кольору. Можливо, виняток – це лише білі та чорні гарнітури – це не виникає з ними будь-яких труднощів. Але пам’ятайте, що така монохроматичність доцільно “розбавлятися” з яскравими акцентами, наприклад, контрастним або вихідним малюнком стінної панелі. Якщо кольори фасадів різних ярусів кухонної гарнітури різні, то вибирайте відтінок столу до одного з них. Таке рішення завжди виглядає гармонійним і ефективно.

Зробіть фартух візуального продовження столу. На практиці цей варіант дуже простий, достатньо використовувати той самий матеріал для виготовлення робочої поверхні та стінної панелі. І в цьому випадку не повинно боятися, що “конфлікт” виникне між відтінками та фартухом. “Збігаються” елементи гарнітури виглядають акуратним і гомілком. Існує альтернативна версія: якщо фартух облицьований черепичним або кормовим штучним каменем, ви можете додати його до настільного відтінку, який збігається з одним з кольорів, що використовуються в стінній композиції. Це буде шукати таке рішення дуже нетривічно.

Підключіть підлогу та стільницю. На підлозі лежить паркетна дошка? Тоді ви можете безпечно вибрати стіл, колір якого імітує ті ж породу дерева. Оздоблення підлоги використовується порцеляновий каменю або плитку? Тоді варто звернути увагу на стільниці з природного або штучного каменю.

Займайтеся дизайном інтер’єру. Універсальне рішення – виготовлення робочої поверхні кухонної гарнітури та стільниці таблиці з одного матеріалу. Такі комбінації виглядають дуже “легко”, але в той же час вони роблять інтер’єр з цілісним. Ви можете поєднувати відтінок робочої поверхні не тільки з їдальним столом настінним, але і стільцями, диванами, банкетами та будь-якими іншими об’єктами меблів.

Зробіть прості рішення вишуканими. Монофонічні стільниці виглядають лаконічним і строго, і так що вони не виглядали “нудними”, достатньо вибрати матеріали, що імітують натуральний камінь. Легкі розлучення та включення не будуть особливо помітними на перший погляд, але в тісній огляді вони приємно здивують свої дурниці, але незвичайний візерунок. Існує ще одна перевага: не тільки крихти та розлучення менш помітні на таких робочих поверхнях, а також механічні пошкодження, подряпини, подряпини, які неминуче з’являються з часом.

READ  Не обертайте ручки на газовій плиті

Вивчаючи питання про те, як вибрати стіл для кухні у кольорі, зосередитися на окремих уподобань, а також загальний “настрій” інтер’єру кімнати. Пам’ятайте, що після відповідних тенденцій – не найкращий вибір, оскільки в середньому, настільний буде використовуватися щонайменше 10 років, і протягом цього часу модні тенденції неодноразово замінюються. Тому головне, що вибраний відтінок робочої поверхні, будь ласка, око, успішно поєднується з кухонною головою та дизайном кімнати в цілому.

Як вибрати колір кухонних стільниць: найбільш практичні та стильні рішення

Стільниця – головна робоча поверхня на кухні. Якщо ви вже уявляєте, з якого матеріалу буде зроблено, і яка готова кухня вийде, це означає, що настав час вибрати відтінок робочої поверхні. У своєму відборі можна відштовхуватися з дизайну кухонної гарнітури та інших меблів, а також навігація по фарту, стін, підлоги та інших поверхонь. Стаття буде розмовляти більш докладно, як забрати колір стільниці, який елементи внутрішніх справ підтримують його, і які відтінки будуть найбільш практичними для кухні.

Поєднання настільного та кухонного дизайну

Продовжуючи тему поєднання кухонного дизайну та стільниці можна сказати, що кожен стиль має свої особливості дизайну. Японська стільниця навряд чи підходить для кухні, а колоніальна в Steampunk.

Повністю біла кухня – Win-Win версія.

До кінцевої внутрішньої картини виглядала гармонійно важливо зберегти поєднання стилів. У рідкісних випадках змішування дають хороший результат. Це відбувається лише під керівництвом професійного. Самостійно не потрібно експеримент. Це призведе до надмірної відходів грошей і витрачати свій час.

Тільки професійний дизайнер може успішно об’єднати кілька стилів.

  • Шеббі-шикажні стилі характеризуються пастельними легкими відтінками столу. Вони можуть бути білими, рожевим салатом. Ласкаво просимо на малюнки пастухів, квітів або райських птахів.
  • Для бруталізму, темних відтінків і тонів, куточності та стриманості. З рідкісним винятком використовується червоний колір, який додає свою унікальну функцію.
  • Кухня гранж-стилю вибрати винятково дерев’яний стіл. Він приєднується до суворої кімнати тепла та комфорту.

Як вибрати колір стола для різних кольорів кухні

При виборі матеріалів необхідно спочатку враховувати різницю у недоліках, доступних для відтінків. Якщо вибрано один-фотонний елементи інтер’єру, 100% збіг при використанні різних матеріалів досить важко досягти.

Білий, бежевий, крем, чорні та інші нейтральні кольори

Якщо є питання про те, який столик вибрати для бежевої кухні або гарнітуру інших нейтральних відтінків, необхідно спочатку спочатку вирішувати список контрастних деталей інтер’єру.

Це може бути настільний. Тоді ви повинні звернути увагу на чорні, червоні, теракотові продукти, будь-які відтінки дерева, каменю. Якщо контрастні кольори вибираються для інших елементів, ви можете зробити робочу поверхню для декількох тонів темніше, ніж фасад. Для чорної кухні, будь-яка робоча поверхня підходить.

Яскрава настінна на кухні з білою головкою

Стільниці для кухонного кольору

Гарнітура з кольоровими фасадами дуже популярні. Ці експерти рекомендують вибрати нейтральні стільниці. Придатні легкі або темно-сірі, білі теплі або прохолодні кольори, бежевий, крем.

Ефективно виглядатиме кольоровою кухнею з чорною робочою столом.

Робоча поверхня двостороння кухня

При виборі гарнітури для комбінацій комбінації кухонного кольору в значній мірі визначають дизайн всього приміщення. Для двокольорова меблів ідеальна робоча поверхня підходить, що збігається з тоном одного з його елементів. Введення додаткових яскравих кольорів у такій ситуації часто не вітається. Ви можете використовувати лише нейтральні кольори.

Кухонні теми для двокольорової кухні

READ  Як очистити залізо з тефлоновим покриттям

Коричневий інтер’єр кухні з темним столом

Щоб зберегти кухню, інтер’єр якого зроблено в коричневих тонах, не виглядало занадто похмуро, не використовуйте чорний, темно-сірий, фіолетовий та інші подібні тони, щоб організувати темні стільниці.

Буде цікаво виглядати таку кухню з темно-червоним стільницею (бордовий колір). Цей відтінок буде активізувати дизайн кімнати, зробить його яскравішим і оригінальним. Як матеріал для столу, ви можете використовувати масив деревини або каменю.

Комбінація темно-червоних та коричневих відтінків може бути використана при створенні інтер’єрів у стилі лофт, сільського або Провансу. У цих випадках така комбінація тонів буде виглядати природним і органічно. Дизайнери консультують бажані приглушені матові, а не блискучі глянцеві поверхні.

Дуже стильний у таких інтер’єрах, грубо обробляється натуральне дерево, теракотова цегла, сірий бетон або штукатурка. Цей незвичайний дизайн, безумовно, як креативні особистості, для яких комфорт є важливою та простотою, а не скрізь.

Дуже оригінальний на такій кухні виглядатимуть темний червоний стіл, оточений коричневими кріслами. Варто знайти велику червону люстра, з довгим кріпленням у вигляді дроту. Важливо розуміти, що розташування такого інтер’єру можливе лише у просторому приміщенні.

Успішні комбінації стільниці та фартух для кухні

Вибір кольорової гами та конструкція робочої поверхні на кухні для багатьох є проблемою. Оскільки різноманітні матеріали для фартуха набагато ширше, спочатку потрібно прийняти рішення щодо появи стільців, і вже вибрав дизайн стін.

Розглянемо найпопулярніші та сучасні комбінації.

Розміри важливі

Оскільки він не парадоксальний, але розмір кухні багато в чому визначається кольором кухонного столу. На невеликій кухні, обідній стіл з табуретами близький до робочої зони, а його колір повинен бути збігся з кольором стільниці стільниці. Або, як варіант – з кольором фасадів (у цьому випадку найчастіше фасади та обідні столові покриття мають колір і текстуру “під деревом”).

На невеликій кухні дизайнери часто доводиться вирішувати проблему збільшення простору. Ідеальний спосіб збільшення – це використання монохроматичних та світлових кольорів, перш за все білих. Тому на невеликій кухні Сталінока та Хрущовка з площею 6-7 м, вибір кольору обіднього столу, як правило, зводиться до використання того ж пластикового, як на кушетках.

На просторому кухні відстань між їдальні та робочою зоною більша, і цілком можна покласти стіл з кафедрою ще декілька стилів. Навіть у великій кухні ви можете покласти стільці або диван, змінює сприйняття споживання їжі – це стає як місце для відпочинку та сидіння, і доцільно використовувати дерев’яні столики, окуляри, пластикові. І використовувати дорожче фінішу та матеріали, складну форму, точні кучеряві ноги з дерева, складні зігнуті або ковані металеві ноги.

Рожевий

Рожевий, на відміну від червоного або зеленого, має велику кількість благородних відтінків, у зв’язку з якою легше поєднуватися з іншими кольорами. Околиці рожевого та сірого, що ідеально доповнюють один одного, і на кухні широко поширюється.

Крім того, ніжний рожевий створить чудову комбінацію з кремом бежевим – однак, така кухня більш підходить для дівчат та дівчат. Популярне використання столових вершин з рожевого мармуру, який буде хорошим супутником для гарнітури бежево-коричневих відтінків.

Як вибрати колір планшета на кухню
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS