Як вибрати плінтус до лінолеуму в кольорі

Важливість правильного вибору

Відомо, що Плінтус побудується довгий час. Сам слово, ймовірно, прийде з латинського слова “плитка”. Цей пункт спочатку був прикрасою. На даний момент плінтус виконує функцію захисту та зміцнення сидіння стіни та підлоги, декоративної та-лінії ролі, а також ідеально приховує кабель, який потрібно витратити на кімнату. Його розмір повинен бути гармонійно пов’язаний з зоною стіни, а його матеріал і колір – поєднуватися з інтер’єром.

Вам потрібно вибрати плінтус на заключній стадії ремонту або будівництва. Під час роботи завжди з’являються нові деталі, колір шпалер може дуже по-різному в світлі, двері після того, як лак покриття може стати темнішим, а підлогу здивує візуально розширити простір. Якщо ви отримаєте плінтус заздалегідь, існує ризик. що в готовому інтер’єрі колір плінтуса на тон темніше або легше буде кращим. Оскільки жодна підготовча робота цього елемента не вимагає, можна перейти до магазину після закінчення роботи на стінах та статтю, з фото кімнатою або зразками матеріалів. Не забувайте, що якщо ви переглядаєте зразок плінтуса до лакування або воскового покриття, то у випадку дерева, то це буде трохи темніше.

Покрокові вказівки для монтажу шпонного плінтуса

Плінтус виготовлений з низькоякісного дерева, зовнішня поверхня покрита шпоном цінних порід.

Для установки продуктів, виробники пропонують використовувати спеціальні кріплення, але професійні будівельники не рекомендують слухати ці поради.

Технологія кріплення передбачає фіксацію металевого кронштейну до стінки дюбелів, нижня частина спирається на поверхню підлоги. На гачках, встановлених у верхній і нижній частині кронштейна, зберігає дерев’яний плінтус. Проблема полягає в тому, що цей кріплення може використовуватися лише на абсолютно гладких стінах та ідеально гладкому підлозі. Найменші відхилення від цих параметрів є причиною появи слотів між плінтусом і стіною. І якщо підлога нерівна, то покладіть дерев’яний елемент на дужку дуже проблематично. Крім того, під час роботи з незначним дотиком, плінтус виходить з власників, і це дуже неприємне явище.

Ми пропонуємо власний спосіб прикріплення плінтусів, він усуває появу, описаних вище. Монтаж піни та закінчення гвоздики потребують встановлення.

Інструменти, необхідні для монтажу плінтус

Вихідні дані. Павло з паркетної дошки, стіни повністю запечатані шпалерами, дверей з платдонами.

Кімната, в якій буде зроблена установка плінтуса

Через те, що плінтуси приклеєні до монтажу піни, вам потрібно видалити шпалери на ширині елементів. Для цього рекомендується зробити найпростіший пристрій. Вирізати дерев’яну стійку довжиною кілька міліметрів менше, ніж висота плінтуса. На одному з кінців з дерева гвинта з широкими капелюхами, закріпіть шматок монтажу ножа. Його наконечник повинен діяти трохи за площиною бару. Монтажний ніж на лопаті має спеціальні виїмки, метал по них легко викладено.

Покладіть бар на підлогу, край ножа ножа знаходиться навколо стіни, перемістіть його вздовж стіни і відрізає смужку шпалер. Після різання, потрібна частина без проблем видаляється.

Перемістіть бар так, щоб видима подряпина на шпалерах залишається

Зробіть правильний прилеглий плінтус до дверей дверей. Для цього крайок акуратно відрізаний під кутом 45 °, краще використовувати спеціальну дискову пилку з регульованим положенням ріжучого інструменту. Якщо це не так, то ви можете обрізати ручний спосіб, використовуючи металевий хакерство. З краю плінтусу потрібно відрізати рівносторонній трикутник. Поверніть його до 90 ° і вирізати на нарізаний кінець. Виходить красиве з’єднання з гладким краєм кінця плінтусу, місце регулювання до платдону стане однаковою товщиною.

READ  Як очистити туалет вдома

Підготуйте прилеглих двох довгих плінтусів. Якщо це не зроблено, існує різниця між двома планками, і це дуже потворна. Сусідня складається з краю, вирізати в кінці під кутом 45 °. На одному елементі потрібно відрізати зовнішній кут, а на другому внутрішньому.

Підготуйте внутрішні та зовнішні кути підключення. Якщо стіни під прямим кутом, то різання складається з 45 °, якщо є відхилення, то в кожному випадку фактичний кут слід виміряти між сусідніми стінками. Якщо помилка між млинами невелика, то його можна вирівнювати під час різання гострого кінця концептуальних плінтусів, для яких вони зможуть прийти ближче один до одного протягом декількох міліметрів. Перед склеюванням перевірте положення всіх елементів.

Демпінг краю плінтусу, який буде встановлений під кутом кімнати

Нанесіть електричну піну з тонким смужкою на стіні. Дивитися, що це не надто багато, а після розширення він не з’явився на вулиці. Це вимагає мало досвіду, рекомендується практикувати протягом декількох хвилин на будь-якій поверхні. Замість піни ви можете використовувати рідкі цвяхи, але вони набагато дорожчі, і ефект однаковий.

Важливий. Не дозволяйте монтажну піну, щоб ввести покриття підлоги, тоді важко видалити, плями або механічні пошкодження можуть з’являтися на поверхні. Під пістолетом постійно покладіть шматок плівки або паперу.

Отримати плінтус до стіни. Почніть краще з кута, це найскладніший місце. Негайно налаштувати другий плінтус, тому можна було б контролювати параметри з’єднання двох елементів.

Який вибирає? Вибір кольорових плінтусів!

Якщо все нормально, то плінтуси можуть бути закріплені за допомогою гвоздики. Краще використовувати спеціальний електричний пістолет, таким чином, він спрощує і прискорює роботу.

Акуратно гумовий молоток поклав нарізаний трикутник на місці, його гладка сторона повинна бути катушка до платдону.

Після закінчення монтажних робіт ми закриваємо отвори з під фінішними нігтями з шпаклівкою на дереві. Забрати його в тонус плінтусів.

Описаний спосіб дозволяє трохи згинати дерев’яний плінтус, з урахуванням фактичної площини стін, слоти не з’являються, поява кімнати покращується.

Важливість правильного вибору

Відомо, що Плінтус побудується довгий час. Сам слово, ймовірно, прийде з латинського слова “плитка”. Цей пункт спочатку був прикрасою. На даний момент плінтус виконує функцію захисту та зміцнення сидіння стіни та підлоги, декоративної та-лінії ролі, а також ідеально приховує кабель, який потрібно витратити на кімнату. Його розмір повинен бути гармонійно пов’язаний з зоною стіни, а його матеріал і колір поєднується з інтер’єром.

Вам потрібно вибрати плінтус на заключній стадії ремонту або будівництва. Під час роботи завжди з’являються нові деталі, колір шпалер може дуже по-різному в світлі, двері після того, як лак покриття може стати темнішим, а підлогу здивує візуально розширити простір. Якщо ви отримаєте плінтус заздалегідь, існує ризик. що в готовому інтер’єрі колір плінтуса на тон темніше або легше буде кращим. Оскільки жодна підготовча робота цього елемента не вимагає, можна перейти до магазину після закінчення роботи на стінах та статтю, з фото кімнатою або зразками матеріалів. Не забувайте, що якщо ви переглядаєте зразок плінтуса до лакування або воскового покриття, то у випадку дерева, то це буде трохи темніше.

Розмальовування стелі Багет

Як вибрати колір стелі? Для цього ми пропонуємо переглянути нашу галерею.

Поради щодо вибору обрамлення для стелі:

  • Колір стелі багети повинен збігатися або бути близьким до тонусу стелі;
  • Варіант Win-Win для обрізання стелі буде білий відтінок;
  • Широкий прямий плінтус, розщеплений за кольором шпалер, візуально зменшить кімнату;
  • Якщо шпалери, багети та стеля будуть різними відтінками – простір не буде гармонійним;
  • При виборі дерев’яного картеля, пам’ятайте, що ті ж елементи повинні бути присутніми в інтер’єрі.

Якщо ви вирішите відійти від традиційного білого, ви можете малювати мультфільми в тоні шпалер, або зробити це золотом. Головне, що кольори в кімнаті поєднуються один з одним.

READ  Як перетворити дрова в будинку

Приклад того, як підключення кольору стелі можна використовувати в інтер’єрі

Вибір зовнішніх та стельових багетів є величезним (білим, текстурним, пофарбованим), тому нелегко визначити їх колір. Вибір відтінку цього обрамлення, розгляньте специфіку та стилістичну орієнтацію інтер’єру кімнати, його загальна кольорова гама.

Як вибрати колір основи підлоги, а також інші важливі критерії відбору 03.06.2014 Опубліковано в: Outdoor Tags: Plinth, Selection, Color

Майже кожен, коли ремонтна робота підходить для кінця, стикається з питанням, як вибрати правильний пліч для підлоги. Не існує однозначної відповіді на це, оскільки вибір цього декоративного елемента, який допомагає створювати непомітний та прекрасний перехід від стін до підлоги, залежить від багатьох критеріїв.

Надзвичайне рішення: звичайний кронштейн з дерева розділений чорною кішкою, так що він виглядав стильно і яскравим.

Зверніть увагу! Плінтус необхідний, оскільки для того, щоб зробити кути більш естетичними, ножицями технологічних швів, а для того, щоб ефективно підкреслити що-небудь в інтер’єрі та створювати специфічний дизайн дизайну. Він також допомагає приховати будь-який елемент, як показано на малюнку нижче.

Дизайнерський прийом: Для того, щоб приховати поворотні двері, його дно прикрашено тим же кольором кадру, як суглоби стін та підлоги.

Зовнішній фасад може бути виготовлений з масиву або шпонного дерева, ПВХ, МДФ, ЛДФ, гіпсу, мозаїки, окулярів або керасу. Але не тільки матеріал, з якого виготовляється декоративна дошка, а також її форма, висота, і, звичайно, колір. Для того, щоб зрозуміти, як вибрати польовий плінтус, розглянути кожен аспект більш детально.

Текстура та матеріал

Плінтус для підлоги може бути виготовлений з різних матеріалів. Це залежить не тільки від його відтінку, а й текстурою. Це важливий фактор, який враховується при виборі плінтуса. Логічно, що плінтус з того ж матеріалу підходить для підлоги з натурального дерева. Це класика. Тому ви не повинні застосовувати інші варіанти в цьому випадку.

Для підлоги від ламінату будь-якої якості, обрізання з МДФ. Годірний плінтус буде доцільно. Колір ламінату та плінтусу повинен бути комбінований ідеально. Незначна різниця дозволяється одному або двох тонах.

Якщо підлогу покрита лінолеумом, джут, килим, дошки, виготовлені з ПВХ або МДФ, цілком підходять. Пластикові плінтуси відносно дешеві. У цьому випадку ви можете забрати майже будь-який відтінок і рахунок-фактуру, а також тип будівництва. Є обрізання з ПВХ, всередині яких канали для проводів надаються. У деяких випадках продукти придбані з знімною прозорою верхньою панеллю. У нього вставлено килим або лінолеумну смугу. У цьому випадку підлогу та плінтус будуть ідеально поєднуватися.

Плінтус з пластику або кераміки підходить для плитки. Тон також вибирається відповідно до кольору плитки.

Як встановити плінтус на лінолеуму – ми розглядаємо всі можливі варіанти 12.06.2014 Опубліковано в: Outdoor Tags: Плінтус, установка

На відміну від стелі, плінтус підлоги встановлюється в кінці ремонтних робіт. І цей елемент інтер’єру не може бути знехтувати, оскільки на додаток до естетичної функції, він захищає суглоби між підлогою та стінними покриттями. Завдяки плінтус, у суглобах немає ніякої вологи між покриттями, що може призвести до розвитку грибів та форми.

Плінтус для лінолеуму може бути виготовлений з різних матеріалів, і на основі цього визначається методом її установки. У цій статті ми розглянемо найбільш поширені типи плінтусів, що використовуються при покритті підлоги з лінолеумом.

На фото – установка пластмасового плінтуса на лінолеумі.

Плінтус під колір підлоги? Яка мандатність! Дизайнер поділився, але відкрив карти, як грамотно забрати плінтус

Добрий день, дорогі гості та абоненти мого каналу!

Я згадав дуже смішний момент, який стався в одному з основних магазинів підлогових покриттів. Потім ми закінчили ламінат і пішли, щоб забрати плінтус

Наш будинок складається з двох поверхів, і було вирішено зробити поверхи по-різному: на другому поверсі світла, на першій темряві. Це був мій перший досвід укладання ламінату і почав встановлювати, починаючи з верхньої частини підлоги, щоб у майбутньому я не ношу бруд на покритті першого.

READ  Австрийская плетенка забор своими руками

Купівля ламінату, продавець “Рукав” легкий плінтус просто під ламінатом для другого поверху, а з темним не було відтінків на складі, тому питання було відкладено з ним.

Ось як вибирається плінтус у кольорі покриття покриття:

Після завершення першого поверху моя дружина і я взяв сегмент темного ламінату і кинувся через будівельний трафік. Остаточна зупинка великого магазину “World of Outdoor Coating”, в яких хвилинах протягом 20 хвилин вимикаючи всілякі варіанти. Трохи після цього продавець був звільнений, і я почув за спиною:

Продавець побачив шматок ламінату і переміг нам шквал питань з докором:

У мене трохи розмахуючи, але запитав неадекватний продавець. Далі, в процесі розмови, у звичайному тихому режимі я дізнався, що ця людина є як продавцем, так і дизайнером інтер’єру в одній людині, але природа кози не прибуде :-))))

Спочатку я запитав, що жолоб. Виявляється, це їхнє жаргон, і це слово застосовується до плінтуса та напівоп-одного відтінку, т.Е. Коли немає чіткого відокремлення між підлогою і стіною. Тому мій ремонт на другому поверсі був лише нагороджений етикеткою, і вони кажуть, що це неможливо зробити за фахівцями:

Звичайно, я не повторити другий поверх. Гроші витрачені. Але, як і на другому поверсі, дизайнер запитав, чи ми мали сходи, а які внутрішні двері будуть стояти.

І це добре, що двері вже купували від нас, лежали в одній з кімнат. Я повернувся додому, я кинув довгий платформ у машині, і після прибуття до магазину, вручивши його продавцю.

“- відповів дизайнеру і почав вибирати товари.

Плінтус був обраний не під кольором підлоги, але під кольором дверей. Ось як це виглядає в кімнаті:

Зараз є яскраве відокремлення стіни та підлоги, яка, на мій погляд,, звичайно, більш красива.

Від автора

Звичайно, жорсткі структури та стандарти не існують, і рішення приймає власника, він живе в будинку. Але це добре обраний плінтус, який приносить кордон до інтер’єру і додає глибину кімнат. Його можна виділити, їх можна розділити, і ви можете сховатися в кольорах стін. Але, в більшості випадків, це плінтус, який виступає як акцент, щоб підкреслити внутрішню концепцію.

Це може бути в кольорі сходів, у кольорі віконних кадрів, у кольорі дверей, у кольорі стін або на тоні темних стін, але ніколи в кольорі підлоги це правило Я зрозумів ясно.

Яка була помилка

Відвідавши пару магазинів, не знайшов бажаного варіанту і пішов у супермаркет будівлі. Існує добрий продаж помічника запитав, що ми шукаємо. Наші пояснення були дуже здивовані. Виявилося, він був неповний робочий день експериментальної обробки і почав викидати з покупки плінтусів у кольорі підлоги. Він пояснив це тим, що з тим же кольоровим покриттям для підлоги та підлоги, кімната набуває свого роду “жолоби”.

Далі слідує пояснення цього цікавого порівняння. Як з’ясувалося, на мові будівельників, реклама називається кімнатою, де немає чіткого відмінності між стінами та підлогами. З однофотонними варіантами підлоги та плінтус закінчується, це цей ефект. Підлога розташована на поверхні стіни, створюючи візуальне відчуття продовження.

Ми були здивовані таким поворотом подій, задавали природне питання: який колір тоді має бути плінтус? Продавець без мислення присвятив нас всім тонкощі внутрішнього оформлення. Виявилося, що плінтус повинен бути візуально відрізняти поверхні стін і підлогою. Виберіть коефіцієнт кольорів потрібно один відтінок з дверима. Якщо в будинку є сходи, ви можете зосередитися на неї.

Як вибрати плінтус до лінолеуму в кольорі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS