Як видалити чорні плями у ванній кімнаті

Як розпізнати грибок?

Роботи з дезінфекції кімнати виконуються в декількох етапах. Спочатку потрібно переконатися, що це грибок у ванній кімнаті, дізнайтеся, як видалити тіло та вибрати відповідні засоби. Після того, як ми розкриваємо всі місця проживання, то ми продовжуємо, і ми чистимо все без винятку “Небезпечні зони”. Завершує процедуру ремонту вентиляції та використання запобіжних заходів. Якщо ви нехтуєте принаймні одним етапом, питання про те, як позбутися від форми у ванній кімнаті на шви плитки, доведеться дізнатися неодноразово.

Почнемо справу з проблемою в порядку. Спочатку підтвердьте, що чорна форма була утворена у ванній кімнаті, потім, як позбутися від нього. Фургії для ідентифікації легкого:

 • У повітрі кімната пахне гнилою і вогкості;
 • Існує підвищена вологість, навіть якщо ніхто не прийняв душ або ванну протягом декількох годин;
 • Закінчуючи швидко брудно;

Важливий! Вирішення проблеми, як видалити форму у ванній кімнаті між плитками на стіні, вам доведеться використовувати протигрибкові агенти та дезінфекцію. Інакше патогенний грибок не вбиває. Тому, починаючи боротися з шкідниками, варто озброювати індивідуальні засоби захисту. Неможливо доторкнутися до чорних плям з голими руками і без респіратора.

 • Спробуйте свої пальці в рукавички, щоб втратити форму у ванній кімнаті на швах плитки, потім вирішите, як позбутися від рукавичок (Burn – найкращий варіант). Гриб міцелій у механічному експозиції перетвориться на консистенцію віско-рідини та/або Slug. Якщо чорні плями Crepts не мокрий, він не пахнув, коли викритий, це означає, що у ванній кімнаті немає форми, не потрібно вирішити, як позбутися від шкідника.

Важливий! Ще в будинку може не тільки чорний вигляд гриб. У той же час назва “чорна форма” колектив. Група шкідників включає форму, міцелій, що є прозорими, і чорними суперечками. Якщо насичені чорні представники, і є сірувато-блакитно. Тому боротьба з формою у ванній кімнаті починається з ретельного вивчення зони ураження. Якщо є дерев’яні поверхні, шукаючи грибки сині. Наявність горщиків вимагає пошуку білої форми.

Способи позбутися від форми

Звичайно, найкращий спосіб позбутися від форм та грибкових плям перешкоджає їх появі. Але якщо вони все ще з’явилися, то вам потрібно негайно почати очистити їх.

Шви між плиткою можна очистити багатьма способами. Але перед обробкою необхідно підготувати спеціальні суміші для очищення. Анти-плями можуть бути використані:

 • Побутова хімія, яка включає хлор. Побутова хімія включає “білизну”, “домолодс” та засоби яких хлор включає. Ці суміші є відмінними помічниками при роботі з формою. Вони не тільки добре видаляються, але також дезінфікують місця. У майбутньому, у місцях, оброблених хлорсодержащими сумішами, плями форми не з’являються;
 • Спеціальні протигрибкові препарати, призначені для боротьби з формою вдома. Одним з цих фондів є полімініка. Композиція цієї суміші включає мікророцид у вигляді четвертинного амонію. Препарат має руйнуючий вплив на всілякі грибки, цвіль, патогенні бактерії та мікроорганізми;
 • харчова сода;
 • спирти та спиртові композиції;
 • антисептичні ефекти – пероксид водню, перманганат калію;
 • Кошти з сильними кислотами – оцтова, оксал;
 • мідний купорос.

Як видалити з різних поверхонь

Вивчіть їх умови для зовнішнього вигляду та усунення – бізнес корисний, але якщо небезпечний гриб вже проникає у ваш будинок, вам потрібно мати справу з тим, як позбутися від форми у ванній кімнаті на стелі та стінах і назавжди. Про радість господині, багато коштів, і особливих, і народних. Залишається тільки навчитися використовувати їх правильно, і наш lifehaki допоможе. І методи та ліки залежать від того, де була вирішена форма.

ВАЖЛИВО: Я виконую обробку будь-якими засобами в гумових рукавичках, а також респіратора, щоб не отруювати токсичне випаровування, а не псує шкіру рук.

Стеля

Майже всі засоби, які будуть обговорюватися, у вільному доступі: їх можна легко знайти в найближчому магазині або аптеці, а для дуже мало грошей. І деякі з них вже в будинку, і ви можете підготувати рішення, щоб позбутися від формування себе.

READ  Як очистити залізо з тефлоновим покриттям

Прибирання допомагають соду – звичайну їжу. Зробити просте рішення: розділити одну столову ложку в склянку води. Налийте отриману рідину в розпилювач, спрей за місцем освіти чорним. Нехай суха, потім витріть мокруючу губку і висушіть суху.

Оцет також використовується для знищення грибка та форми. Найкраще задовольнити дев’ять відсотків. Вам потрібно працювати з ним. Після цього візьміть жорстку щітку і досить, застосовуючи силу, прогуляйтеся по постраждалому місці, щоб очистити форму.

Перекис водню – відомий антисептик. Рясно ставляться до нього ділянки, на яких утворюється грибок, залишаючи в такій годину на півтори, а потім очищають поверхню форми.

ВАЖЛИВО: уважно використовуйте пероксид водню, тому що він має властивість відбілювальних матеріалів. Тому переконайтеся, що краплі речовин не потрапляють у кольорові штори, килими та т.D.

Ефір чайне дерево. Є потужним антисептичним і ефективно вбиває гриб. Для того, щоб підготувати засіб від утримання прес-форми, поширюйте чайну ложку ефіру в склянку води, перервайте в розпилювач і ретельно струском. Посипати племінними місцями і забути про них у 12. Зручно виконувати процедуру для ночі. Після залишків цвілі.

ВАЖЛИВО: Ефір дерева чаю – сильний алерген. Якщо у сім’ї є чутливі люди, відмовитися від цього фонду або провести процедуру, коли пацієнт не вдома. Після обробки, виконайте хорошу кімнату.

Мідна гірка, або сульфат міді. Речовина токсична, але в боротьбі з цвіль дуже ефективно. Готуйте водний розчин сульфату міді в пропорціях 1:10. Його, на відміну від інших засобів, не може бути застосований рясно. Зробіть це розум з ватним тампоном або щіткою. Через кілька годин ми ретельно мийте розчин водою та вентиляцією ванною.

Хлор. У чистому вигляді він не застосовується в повсякденному житті. Зазвичай, відбілювання на основі хлору використовуються для боротьби з цвілі. Наприклад, відома “білизна”. На початок губки, зануреної у цьому віці, зніміть накопичення грибів, а потім пройдіть другий раз, щоб обробити місце очищеного від них.

Нашатирний спирт. Зробіть розчин з нього, розбавляючи аміак з водою в співвідношенні 1: 1, лікуйте пошкоджені місця та залиште на пару годин. Промити рішення не потрібно.

Furacilin допоможе позбутися гриба. Таблетки (всі пакети) необхідно розчавити, розчинити в літрі води і лікувати поверхню. Для надійності проведіть кілька процедур.

Важливо: якщо форма з’явилася на натяжних стелях у ванній кімнаті, переконайтеся, що спори проникали і під ним. У цьому випадку очищення поверхні недостатньо. Потрібно демонтаж і обробляти розділи під стелю.

Герметик

У будь-якій сучасній ванній кімнаті є такий матеріал, як силіконовий герметик. Зазвичай вони закривають прогалини між ванною кімнатою та кафетера, так що вода не досягла польотів і не створює сприятливого грунту для розвитку мікроспор. Але часто сам матеріал атакує чорну форму. Давайте дізнаємося, як видалити грибок з герметиком.

Ефірні масла. Особливо ефективне масло чайного дерева, яке вже згадувалося вище. Рішення готується так само. Рясно застосовуйте його до герметика, залишайте деякий час, а потім мити.

Ви також можете багато зволожувати вакцину в ефірну олію і повністю протерти герметик, не тільки вражені місця. Штовхати ВАТКА сильно, щоб речовина проникає в мікротріщини.

Відбілювати. Це означає не тільки чистити герметик з цвіль, але також повернеться до нього незайману білизну. Метод обробки такий же, як і з ефірними маслами.

Аспірин. Це дешевий і ефективний народний засіб, препарат знаходиться в комплекті першої допомоги у кожному будинку. Кілька в таблетках розчину ацетилсаліцилової кислоти, заливайте воду, щоб отримати касир. Посилюйте її герметик і залишити до повного сушіння. Після очищення поверхні від аспіринової щітки.

ВАЖЛИВО: Якщо, через довгий час, цвіль повернулася, це означає, що вона проникла досить глибоко, а герметик доведеться змінюватися. Видаліть старий, обробляйте щілину будь-яким засобом цвілі та зробити їх заново.

Плитка

Плитка є найбільш зручною поверхнею для обробки. Якщо ви вибрали високоякісні плитки, то буде достатньо тільки, щоб ходити по неї з ганчіркою, змоченою у формі, щоб видалити грибок. Гірше, якщо в плиті є мікротріщини. Але з цим нещастям можна впоратися.

READ  Як змінити картридж у змішувачі Grohe

Білий. Це зручно розпилити його на плитку за допомогою розпилювача. Якщо на поверхні є спатель або тріщини, зволожують білу губку або бавовняні та керовані рухи уздовж ураженої форми. Відсутність композиції з плитки не потрібна.

Спеціальна безпека. Є багато антисептиків, призначених для очищення плитки з грибка. При виборі хімії магазину ретельно вивчайте етикетку: переконайтеся, що інструмент призначений для боротьби з формою та придатним для керамічної плитки. І чітко дотримуйтесь інструкцій щодо використання.

Чорна форма у ванній кімнаті? Цей інструмент знищить форму (гриб), розквітаю вапна в двох оцінках

Нашатирний спирт. Змішайте воду водою і ходити навколо з ганчіркою, змоченою в розчині, на стінах і на підлозі. Через пару годин, промивання та вентиляції ванної кімнати.

Борна кислота. Інший ефективний препарат проти форми. Підготувати рішення. У 10 літрах води, розподіляйте напівлітрову бордову кислоту. Багатий посипати кахельними стінами, а через 2-3 години, мити.

Особливо проблемні місця у ванній – трубкові шви. Саме в них найчастіше і цвіль починає розвиватися. Очистити їх трохи складніше, ніж інші поверхні. Але зніміть грибок у ванній кімнаті від швів цілком реально.

Антисептики. Вони ефективно видаляють форму з розчинкою. Шукайте ці інструменти на етикетці, з якої вона вказується, що вони знищують грибок на бетонній поверхні. Для яких якісно обробляють міжрічні шви, викрепсуйте шарний шар, принаймні, на міліметр, пропускають антисептик і нехай він висихає.

Креозот. Це радикальний засіб для цвіль, який доцільно застосовувати лише у випадках, коли уражені ділянки занадто великі. Крезот дуже токсичний, тому необхідно працювати з нею акуратно. Креозоти вирощують у маслом або спирті, обробляють шви, а після ретельно видаляють з поверхні.

Бура. Це ефективний гербіцид і інсектицид, так що у боротьбі з прес-формою допомагає відмінним. Розчин для очищення шва готується як: у 2.5 літрів води заливають склянкою борати, змішайте. Висушіть щітку в цьому розчині і пройти через всі шви. Видаліть залишки ганчірки, вам не потрібно змити.

Порада: Якщо жодна допомога коштів і гриб знову не повертається знову, очистіть всі шви до землі, обробляйте антисептик і заповнюйте нову груту.

Як видалити форму у ванній кімнаті з герметиком

Герметик – незамінні будівельні матеріали під час сантехніки та ремонтних робіт у ванній кімнаті. Силіконовий герметик захищає від вологи, створює тверде та пружне покриття між швами. Це не боїться витоку температур і хімічних миючих засобів. Він часто буває так, щоб чорні та модні плями з’являються на поверхні герметика. Спори грибів ставлять більшу небезпеку для людей. Може викликати алергію. Видалити форму у ванній кімнаті з герметиком, які вам потрібно, як тільки ви виявили. Суперечки розкидаються над повітрям і можуть рухатися на будь-якій поверхні.

Для того, щоб уникнути появи цвілі, фахівці рекомендують використовувати спеціальну “фунгіцидну” композицію, яка має антибактеріальні властивості. Добавки в ньому не дадуть з’являтися форм і грибами.

Якщо проблема повернулася ..

Повторне утворення цвілі на герметику у ванній кімнаті не рідкість. Цвіль буде утворюватися знову, і знову, поки вона не буде перешкоджати. Слід триматися знову на предметах, і переконайтеся, що всі вони виконуються.

 • У ванній кімнаті є джерело форми. Цілком можливо, що це у важкодоступному місці: на задній стінці шафки, під раковиною або де-небудь ще. Spore грибок легко переміщується по повітрю і здивовано нові місця.
 • Капюшон не справляється з об’ємом вологи, який знаходиться в кімнаті. Навіть найпотужніший витяжний вентилятор буде безсилі, якщо ванна кімната зберігається вологими ганчірками і повісити вологих махрових рушників.
 • Очисний агент занадто ніжний, і не знищує грибок до кінця.

Що робити, якщо повернення форми?

Трапляється, що через деякий час після видалення цвіль знову з’являється в тому ж місці, і навіть глибока обробка проблемного місця не допомагає ефективним засобом. У цьому випадку фокус розподілу слід шукати не на поверхні силіконового герметику, але під ним. Якщо так, то щоб дістатися до вогнища, шар герметика повинен буде видалити.

 • Зніміть сонячний силіконовий герметик може тільки механічно. Тому армія з невеликим ножем і починає ріжуть силіконовий герметик над вершиною і на нижньому краю шва.
 • Виконавши порізи, збирач шар силікону з одного кінця і витягніть заморожений герметик з шва. Старий силіконовий герметик найкраще негайно викинути, оскільки суперечки цвіль твердо оселилися у своїй структурі.
 • Всередині шва ви, швидше за все, знайдете форму, тонкий сміття та інші неприємні. Все це потрібно ретельно очистити з тим же ножем.
 • Тепер очищений сюжет повинен бути дезінфікований для повної впевненості, що цвіль знову не з’явиться. Один з найбільш ефективних засобів – ізопропіловий спирт. Залити його в шов і залиште 20-30 хвилин.
 • Після цього тупий шов з сухою тканиною і залиште на день до повної сушіння. Весь цей час ванна не може використовувати.
 • Суха поверхня повинна оброблятися силіконовим герметиком. Спробуйте вибрати високоякісний санітарний герметик для ванної кімнати, що містить добавки, які запобігають вигляд форми.
 • Вставте тубу з герметиком у спеціальний пістолет, вирізати носик за відповідним кутом і рівномірно розподіляйте інструмент по всьому шва.
 • Так що силікон повністю сушить, потрібно почекати ще один день.
READ  Які поліпропіленові труби краще для водопостачання

Механічний спосіб видалити гриб

Один з інструментів, який буде потрібно для видалення гриба механічно, є шпателем.

Коли чорні точки з’являються на герметиках у печатках між плитками у ванній кімнаті або на стінах у житлових приміщеннях, спочатку потрібно видалити уражене покриття. Для цього використовуйте різні інструменти:

Щоб запобігти поширенню суперечки по повітрю (основний спосіб зараження поверхонь), то обшивка повинна бути оброблена водою. Для цього рекомендується використовувати пульверизатор. Якщо ви використовуєте губку або ганчірку, то частина суперечки потрапляє в повітря, коли матеріал заражається з поверхнею. Коли гриб вже проникає в структуру дерева або бетону, використовується метод обробки фрезерування. З сильною інфекцією, цвіль також виявляється на неорганічних поверхнях. Якщо планується самостійно боротися, важливо дотримуватися інструкцій:

 • Поверхня зволожена водою з спрею.
 • Відпустіть опорні структури з облицювання: шпалери на стінах, грає на стелі, підлоги. Це дозволить вам дістатися до грибів.
 • Якщо виявилося, що цвіль проникнула глибше в структуру матеріалу структури носія, зніміть шар штукатурки. Вам потрібно очистити стіну до грубої основи цегельної кладки, бетону.

На наступному етапі використовуються хімікати. Однак, якщо підготовча робота (механічна очистка) не забезпечила бажаного результату, спеціальні кошти не знищують грибок. Він буде продовжувати розвиватися в наступному розділі.

Хімічні речовини можна використовувати проти грибка.

Цвіль у ванній, що робити? Профілактичні та рельєфні шляхи

Основна відповідь на питання полягає в тому, що робити з формою у ванній кімнаті – це не створювати сприятливі умови для її розвитку. І як це зробити – ми розповімо в нашій статті.

Якщо у ванній кімнаті з’явилася форма, фокус ураження дуже легко визначити, найчастіше це характерні чорні плями на стінках, стелі, підлозі та на будь-яких інших поверхнях, розташованих у зоні високої вологості. Від форми або іншого грибка, навіть бетонне та кварцове скло не буде видалено. Крім того, певні типи його живуть за всілякими рослинними культурами, готовими продуктами, особливо він любить всілякі рідкі середовища, як варення, молочні продукти, пористі матеріали.

Найчастіше виникає цвіль у вологу ванну. Характерними ознаками свого життя – це неприємний сирий запах цвілі та наявність барвистих підтверджень його розташування його дислокацій.

Чорна форма у ванній кімнаті: як боротися

Форма та грибок – це загальне явище у ванних кімнатах, оскільки атмосфера в таких приміщеннях не краще сприяє відтворенню мікроорганізмів. На додаток до того, що чорні та сірі плями на стінах ванної кімнати дивляться на все естетично, вони також несуть потенційну загрозу для здоров’я домогосподарства. Спору гриб і цвіль поширюються через повітря, потрапляють у легку людину, наслідком того, що можуть бути алергічними захворюваннями, кандидозом або навіть астмою. Відповідно, можна боротися з формою і навіть потребою – для цього існує багато способів, як промислових антисептиків, так і народних засобів.

Як видалити чорні плями у ванній кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS