Як видалити дюйми газової пластини Indesit

Як зробити ремонт газової печі з власними руками? Усунення несправностей та їх ліквідація

Сучасна кухня важко уявити без газової печі, тому що за допомогою цієї техніки є приготування їжі. Тарілка підлягає обох механічних пошкоджень, так і зносу деталей, що призводить до поломки. Негативно впливає на продуктивність та неправильну догляд, рідкісне обслуговування обладнання. Спеціаліст частіше відремонтована, однак у них є поломки, які виникають самі по собі.

Як видалити верхню кришку індезійної газової печі

Подібні пісні

Як відкрити розбирання таблиці таблиці Darina

Електрот не працює на газовій печі, ви тут конкуренція

Трахає духовку, коли ви вмикаєте, усуньте причину

Як очистити пальник побутова газова плита, якщо вона не спалює Indesit Indesit

Не обертає ручку приготування поверхні прапорця замороженого ліквідації змащення п’єзорожиг

GASNET CAMFORK печі замінити термопари

Як видалити верхню кришку газової печі

Газова пластина Indesit Електротехнічний газ Ремонт

Аналіз сучасної газової плитки Gefest

Ремонт газу Lita Indesit Ніщо не змінює контроль над газом

De Luxe Evoltion Gas Plate розбирання падіння кнопки електричного масла

Fucking духовка indesit indesit crane stupid mtg 22300 з грилем

Gorenje Газова плита Ремонт будинку

Виходить духовка в газовій печі швидкий ремонт робить це самостійно

Ремонт свічки Електрична газова пластина без заміни фіксації газової піч Запалення з заміною

Не спалює або слабко погана прибирання пальника газова плита для очищення сопла

Як зафіксувати п’єзоюг на газовій печі не іскри

Розбирання газової печі заслужила багато грошей

Як відключити та мити ручки на пластині Ardo

Огляд корисних безкоштовних програм і не тільки

Слухати

Duydugunuz ama adini bilmedigimiz sarkilar remix

Завантажити

Як видалити верхню кришку індезійної газової печі

Ba holi man beer mehandi ana suudi seesty

Щоденник Trader Magazine Транзакція Підтримання статистичних торговельних ф’ючерсів Торгова торгівля торгівлею ф’ючерсами

Instasamka Lipsi Ha Richards Phonk House Remix Tik Tok Remix

Юрій Селін Любов Успенський небо X Фактор 9 Четвертий лиття

Rap Battle Carl Johnson CJ проти Tommy Versetti

Я в армії Дуло Моргентернтер без Mata Animation Minecraft 12

Уявіть, дракони x j я d ворожий інструментальний

Їм так пощастило пощастило Roblox тенденції Майлі і Райлі

Як знайти відповіді на складні питання в собі мистецтво психотерапії

Шкіра Ben Metzrich секретні матеріали X-файлів

Ансамбль Мурпамаш Морко навіть Кушні будь-яка

Хто він любить вас або суперника, з ким залишиться

Alkawarin Таким чином, частина 41 Hausa Rovels Labarin Soyayya Sakanin Attajira Mubinat da Salim

Білий на чорному снігопаді перетворив Анапу до столиці Сибіру Пародій Нарьян Мар мій Нарьян Мар

Країна глухих і вуглецевих підйомників Місільтинського відділу в зимовій сплячці Борис Марцинкевич

Профілактичні дії

Переконайтеся, що довга безперервна робота побутової техніки можливе, після догляду та виконання вимог, викладених у інструкції з експлуатації.

 • Догляд за скляними поверхнями Електричні печі виконуються без використання абразивних матеріалів.
 • Кожного разу після приготування їжі, плита очищається з милькою і витріть сухою.
 • Не залишайте без нагляду протягом тривалого часу на плиті, щоб уникнути запалювання об’єктів, розташованих неподалік.
 • Використовуйте посуд діаметром відповідним розміром пальника.
 • З часом перевірка пластин та компонентів на предмет пошкодження та можливих несправностей, своєчасне виконання ремонту.
 • Не кладіть холодні страви на сильно розщеплене.
 • Уникайте рухомих рідин, солей та цукру на приготуванні скляної керамічної панелі, інакше вона швидко ввійде до поганого.
 • Початок роботи, Slab First Energized, контакти перевіряються на залишковий струм мультиметра.
 • Ведмідь сляба з механічного пошкодження.
 • Перш ніж перше включення ретельно вивчити інструкцію з експлуатації.
 • Не використовуйте побутове обладнання не для призначення.

Електролюк

Електричні електричні печі належать до найпоширеніших порід:

 • Пальники та нагрівальні елементи латунного шафи повністю непрацездатні. Причиною було довге використання трубчастого нагрівача при максимальній потужності, що призвело до стержненого нагрівального елемента.
 • Невдачі в роботі пальників у вигляді вимкнення протягом короткого часу, неможливо вимкнути електричну піч і т. D. У плитах з механічними вимикачами потужності, причиною вини полягає в цих частинах. У сенсорних контрольних електричних печах – у елементах електронного модуля.

Розбирання електричної печі

Моделі тарілки різних розмірів, багато дизайну. Виберіть основні елементи, для яких виникає розбирання обладнання, це неможливо. Але для всіх існує головна умова: наявність теплоізоляційного шару скляних канавок вимагає маргінальної обережності при роботі. Те саме стосується азбестових пилових подушок під пальниками (відноситься до старих моделей електричної плитки радянського зразка).

 • Спочатку верхня панель, закріплена гвинтами, розбирається, розташування яких залежить від структурних особливостей пластин – на задній стінці або навколо периметру корпусу під верхньою кришкою. Виявляючи гвинти та видалення кришки, дотримуйтесь їх, що веде до них, керування потужністю, розташованими на передній панелі.
 • Щоб звільнити нижню частину, де встановлюються нагрівальні елементи, вилучені пальники з дротами. Для цього гайки заземлення тиску відкручується, потім видаляється.
 • Зніміть пальник, посаджений на нитку або вставлений у отвір. Розмиванням різьбового шматка олії вийшло з корпусу або виштовхується з отвору і витягнуте. У доступності виявляється внутрішнє з’єднання обладнання.

Рада електричних печей з кухонною панеллю з кераміки, наприклад, Вієло та інші, розглядаються з маргінальною обережністю, щоб не пошкодити елемент, запобігти його перекосу.

Якщо ручки від газу або електричної плитки видаляються, немає проблем. Їх слід видалити, складені в контейнер, стійкі до хімічних впливів, заливають воду, додати засоби для розчинення жиру і залишити деякий час.

Луз-ГАЗ-41 змащення (ТУ 0254-322-00148820-98) призначена для змащувальних пробкових кранів побутової газообладнання змащенням LZ-GAZ-41 має високу температуру та хімічну стійкість, нерозчинні у воді, не-агресивний по відношенню до Матеріали газоподібних газових пластин.

Передня панель закріплена двома гвинтами нижче, два гвинти тримають газові крани та видаляють його вниз. Ми рухаємося на двох клапанах всередині, звільняючи кріплення передньої частини таблиці, ми відкручуємо чотири гвинти на задній панелі тарілки, а вісім саморесурсів на пальниках. Немає робочого столу. Робочий стіл можна видалити.

Кришка у піднятому положенні має захисну функцію. Він закриває керамічну плитку від бризок жиру, пари та перегрівання зв’язування, пилу та конденсату. У випадку, коли фартух виготовлений з загартованого скла або покритий плиткою, то матеріали витримують великі температури, і їх легко очистити.

Зворотній зв’язок: Газова плита Indesit KN 1G 217 S (W) RU. З вашими завданнями справляється впевнено, але. Indesit не те ж саме.

Три роки тому вони вирішили дурного ремонту на кухні, але, ремонт, як кажуть, справа не вдячна, і це може тривати роки. Загалом, оригінал був оновлення рідкісного побутового обладнання майже сорок років тому. Не виняток з плитою.

READ  Електрична печі для обстрілу кераміки з власними руками

Життя у мамі все моє життя я використовував електричну піч, тому було важко звикати до газу, але використовувати його страшно. Особливо проводиться легше або матч, намагаючись повернути газову ручку одночасно. Порівняйте я можу з вивченням нової їзди на автомобілі з механічною та автоматичною передачею.

Звичайно, ви можете звикнути до всього, але все-таки старе обладнання слід змінити, принаймні, від заходів безпеки. Оскільки у всьому є майно, приїжджає в незрозумілі, особливо гумові шланги.

Звичайно, я хотів вбудовану техніку, але це було б дуже дорого. Одна печі потім коштують майже стільки, скільки наша весь плита, а також потрібна кухонна панель і стільниця. Загалом, наш бюджет не був розроблений для такої розкоші.

Коли вони змінили тарілку, і шукали довгий час:

Перший і найважливіший момент був невеликим розміром. Оскільки у нас є дуже маленька кухня вибрала більшість мінімальних розмірів пластини: ширина 50 см. Глибина 50 см. Висота 85 см.

Другий параметр був кольором. Він повинен був бути білим. Тому що металевий дуже позначений. Це навіть виглядає як крапля чистої води, як ніби плита не була милом.

Не недоступний і ціна. Дивно, але чим менше розмір плити – це дорожче це коштує.

Планка повинна була бути електричною пальником і духовкою.

Це, мабуть, найважливіші критерії. Тепер ми проаналізуємо все в порядку.

Я заздалегідь вибачаюся за якість фотографії

Пластина стоїть у нашому кутку, поруч з газовою трубою. Дуже до речі, на цій моделі є металева кришка, яка в руйнуваній формі загоряється половина цієї труби.

Я не покриваю панель приготування їжі, тому що я постійно покладаю щось на плиті, наприклад, промивають горщики або сковороду.

На краю кришки є гумові ноги, які поглинають удар при закритті та захисту емальованої поверхні плитки від подряпин та чіпів.

У випадку недоречного, кришка легко видаляється, петлі Pro100 витягуються з отворів.

Але, обкладинка служить не тільки як камуфляжним елементом, він також захищає від падіння продуктів, приготованих плитою, оскільки відкрита відстань до стіни досить велика.

На поверхні приготування їжі є сітка, покрита чорною емалкою, що складається з двох частин. Легко видаляється, а також вони досить слизькі. Напевно, тому що поглиблення для них зроблено недостатньо глибоко або емалювати про емаль, тому ковзає, і, можливо, через невеликий розмір сітки. Загалом, у фізиці не є сильним)

Іноді трапляється, що рухомі страви від одного пальника до іншої решітки їде після неї.

Ґрати однакові, як і в дзеркальному відбитті, отвори з однієї частини ідентичні отворам на другій частині, тобто легко змінити, він навіть не буде помітним. Але тільки горизонтально падіння.

Емалі на них міцно тримається, але у мене дурна звичка відрізнити каструлю, що стоїть прямо на пальниках, так, на робочих поверхнях, у мене вже є витріть.

Плита має 4 пальники, один маленький, один великий і два середніх розмірів. Я використовую, в основному, маленький і великий.

Великий пальник, з якоїсь причини він шумно працює, з певною інтенсивністю вогню навіть свистки, як старий чайник. Можливо, через газовий клапан. Всі інші не є шумними під час роботи.

Кожна апаратна розбирається, чорна, емальована кришка та алюмінієва чашка. Після розбирання все йде дуже легко і pro100. Це не буде плутати, тому що все падає за розміром.

Середні чашки та кришки однакові, тому не буде відмінності від змін.

Всередині весь дизайн є газовий клапан. З боку електрогіг (у білому пластмасі) та газовому контролі.

Оскільки розмір робочої поверхні становить лише 50×50 см, готуючись до всіх чотирьох пальників, звичайно, не дуже. Коли ми купили плиту, я не думав про те, як я буду розміщувати на такій невеликій поверхні каструлі та сковороду. Для мене це був головний мінімальний простір зайнятий літак.

В принципі, для невеликої сім’ї або для хостів, які не готуються негайно, перша, друга і третина одночасно, цей факт не є критичним, на тарілці ви можете розміщувати 2 або навіть 3 судини, але буде закрито)

Що стосується сили пальників, щоб бути чесним, я нічого не можу сказати. Я коригую вогонь на інтуїтивному рівні.

Це те, що я люблю газову плиту, за те, що його можна скористатися тим же оптимально оптимально для конкретного блюда та під кожною господинею, а не електричною плитою.

До речі, електричний пальник працює від електрики. Тобто плита повинна бути підключена до мережі, інакше пальники повинні отримати старий метод DEDOVO. Але, якщо електроенергія відключена без обіду, ви не залишитеся)

A, тут, контроль газу не працює залежно від. Тобто, якщо полум’я на пальника або в духовці летить, то газопостачання автоматично зупиняється секундами після 5.

Пластина з мережевих каналів 220 В, має євро сукню з заземленням, товщиною, метром і половиною дроту.

Панель керування цієї печі трохи засмучує мене. З точки зору функціональності, звичайно, все гладко, але розмітка, нанесена на металевий корпус, а на пластикових ручках частково стерті після декількох очищення пластин.

Це дуже дратує її обставина, тому що розмітка на ручці духовки дуже необхідна для того, що в духовці немає термометра. Тобто я можу визначити лише температуру на ручці.

Моя плита в залежності від ступеня забруднення гелю для афету або сагіту. Очевидно, для фабричної фарби ці кошти руйнують. Тому, після кожного миття, я розвиваю свої творчі здібності)

Зліва направо, я опишу контроль, оскільки моє різке живопис не буде зрозуміти для всіх)

Електричний, 2. Таймер – 60 хвилин (наприкінці часу він кільця, так голосно, що я стрибаю), 3. Ручка, що обертається на духовці та гриль, 4. Підсвічування та коса, Konforok Control Knobs.

Щоб увімкнути пальника, потрібно натиснути на ручку регулювання газу як кнопку, і вимкніть його, натиснувши кнопку електроекції, поки полум’я не буде. Також не найпростіше завдання, я не працював з першого разу, і я навіть забрав легше.

До речі, ще одне розчарування було те, що електрогіг не працює в духовці, точніше, там немає PRO100. Ми не відразу зрозуміли це, коли ми були доставлені до плити. І продавець або не знав себе, що він там не був, чи не було змінено до нас без цієї функції, тому тепер це вміст з тим, що ми маємо. Це добре, що, хоча газовий контроль був поставлений там.

READ  Встановлення сифона у ванній кімнаті з власними руками

50 літрів піч. Відкритий двері поза скла, покритий деякою особливим білим фарбою, має пластикову ручку. Всередині, звичайно металевий і, таке ж скло.

Зовні, під час приготування їжі, двері та печі дуже сильно нагріваються, оскільки все тіло виготовляється з емальованого металу. Маючи унікальну здатність знайти пригоди можна спалити. Не сильний, але неприємний)

Взимку, коли будинки холодні, я включаю або піч, або всі чотири пальники, кімната швидко нагрівається, на кухні Ташкент, ви можете жити)

На периметрі дверей на внутрішній стороні гумової печатки склеєний. Термостат встановлюється в духовці.

Є два емальованих випічки та хромова решітка

Колючий і хромовий холодильник.Спінев має два гострих затискачів, закріплених гвинтами, для кращого утримання туші під час приготування їжі.

Чесно кажучи, я ніколи не готувався до колючого, і якусь довіру. Як не крутив стенд за плюну і не міг покласти його таким чином, щоб він точно лежав. Зрештою, мені потрібно дотримуватися в отвір, щоб він міг обертатися.

Металевий захисний екран для приготування грилі. Розроблений, щоб гарантувати, що двері печі трохи ajar і не виходили занадто багато тепла.

На екрані попередження витісняється англійською мовою, однак, що він гарячий, природно, не повинен доторкнутися до нього.

На корпусі тарілки є кріплення для цього екрана, які тримають його важко на місці.

Духовка монтується вручну, від легких або матчів. Нижче біля дверей є невелика отвір, до якої потрібно принести палаючий матч, а також, коли пальник запалюється, натисніть на газову ручку і поверніть його праворуч.

Гриль повертається таким же чином. Тільки матч повинен бути доведений до поверхні гриля і повернути ручку ліворуч.

Як видалити верхню кришку індезійної газової печі

Я, коли я готую, покладіть випічку або решітку для середини. Тоді я нічого не спалю і відмінно протікає, головне, щоб встановити бажану температуру.

Іноді, коли ми випікаємо всю картоплю в духовці на дверях, конденсат утворюється між окулярами. Я не знаю, це добре чи погано і залежить від того, як, але на якість джерела продукту не відображається жодним чином. Крім, картопля, іноді вибухає)

Досить яскрава лампочка встановлюється в духовці, злегка вогні, можна побачити, що це трапляється в ньому під час приготування. Але, разом з підсвічуванням, каблук також увімкнено. Тобто, якщо ви готуєте на колючку, то світло горіть.

Більшу частину часу я, як і всі звичайні господині, відчуваючи дефіцит вільного місця на кухні, зберігаючи в духовці та нянях)

Але в коробці можна зберігати непотрібну посуд, яка розташована в нижній частині плитки. Він має зручні розкладні двері, які закриваються щільно і легко відкривається.

І на вершині цього шафка, прямо під печами є піддон, який можна витягнути і чистити. Зрештою, шматки готових посуду падають через невеликі отвори, розташовані на дні духовки.

Він тримає на Cog, я не тягну його важко, щоб він не забити з викруткою. І тому ми відкрутіть і висунуте пальці.

Коли ми були доставлені до сляби, вона мала не дуже довгий шланг, десь лічильник, достатньо, щоб покласти пластину на газову трубу. Він металевий зовні, всередині, чесно кажучи, я не знаю, я не дивився, коли ви підключилися.

Малий, компактний розмір 50x50x85. Займає мало місця, і працює як великий) 2. Є електричний пальник; 3. Є контроль газу на пальниках і в духовці; 4. У духовці є термостат;. Є гриль; 6. Багато додаткових привітних. Два бари, решітка, тримач для колючого, коса, захисний екран на дверях духовки. На пальниках були навіть запасні газові клапани;. Працює з мережі та з матчів; 8. Є кришка, що покриває поверхню для приготування їжі та захищає їжу для плитки; 9. Білий колір легко чистий з особливими засобами;. Стильний дизайн.

Маленька поверхня приготування; 2. Немає електроенергії в духовці; 3. Маркування на корпусі і на ручках; 4. Не фіксовані решітки на поверхні приготування, слайд; 5. Очищення духовки всередині;. Великий шум пальника під час роботи.

Я хотів би, звичайно, більше, але в принципі, ця плита я задоволений цілком. Всі мої вимоги та примхи, які я представив при покупці, він виконує, незважаючи на невеликі розміри. Фрі, кухар, керам, тушковані, нагріваються. Що ще з печі потрібна)

Звичайно, якщо простір та фінансовий стан дозволяє самі, то ви можете дозволити собі як вбудовану техніку, так і більше кріплення функціонально і більше за розміром.

Хоча для себе я зрозумів, розмір плитки не грає, як, наприклад, пральна машина. Отже, якщо ви обмежені в космосі, і з точки зору індесійських грошей стане вам хорошим помічником на кухні)

Газова плита Пристрій з електричним закриттям

Darina, Hansa, Ardo – такі різні і в той же час ідентичні. Гефезест газові пластини ремонтують, оскільки дві краплі води нагадують ремонт Арістона; Газові печі складаються з типових вузлів. Досить розглянути єдиний пристрій, щоб зрозуміти схему. Найкраще як каталог належного тиску газу правильно. З правильним налаштуванням, полум’я гладка, синя. Помаранчеве полум’я показує порушення балансу паливної суміші. У випадку неправильних налаштувань відбудеться порушення полум’я (особливо характерна для хронних шафі).

Я прочитав огляди порталу вашого порталу, щодо газових текучих водних обігрівачів, незалежний ремонт газових печей здасться веселощів! Робити себе не можна зробити, але ви можете очистити пристрій. Чистий майстер буде мати свічки, палаючі датчики, пальники, іноді форсунки. Всередині газової печі багато цікавого. Розробка правильного очищення обладнання слід розуміти, що ми побачимо всередині. Під газовою плитою таблиці:

 • Конфорд. Часто прикріплені до столу газової плитки болтів. Кожне обладнання складається з кришки, дільника, інжектора (сопла). Під таблицею жорстко не прикріплені, кожен підходить сталь або мідну трубку, кріплення здійснюється як американець. Це візьме ключ, попередньо 13, щоб зробити елементи. Це зручніше очистити, якщо ця рана всередині. Fucking RIP голова, нитки – ви повинні змінити. Після зборки перевірте герметичність промивання. Процедура полягає у застосуванні піни до суперечливих вузлів.
 • На периметрі пальника дві свічки. Один служить запалювання (через п’єзоелемент або електронну схему), другий – термопари, що входить до схеми керування горінням. Легко розрізняти. Свічка високої напруги запалювання одягнена керамічним кафтаном, так що іскр не зламав нижній рівень нижче. Коли дугові потоки можна побачити: мова розряду облизує корпус пальника. Газові тарілки з електролісом майстер правильно. Остерігайтеся застосування сантехніки, з’єднувачі, що виступають з металевими нитками. При встановленні з піднімання, шланги відокремлюються спеціальними прокладками. Недотримання правила буде легко спровокувати вибух у сприятливих ситуаціях. Написав більше, нагадайте ще раз. Свічка з термопари, одягненим бронзовим кафтанським провідним спекою. Чим швидше напівпровідники охолоджуються, вогненне полум’я буде більш надійним для захисту роботи, перекриваючи газ.
 • Найчастіше під столом є колектор. Товста трубка, з якої лайнер збирається до будь-якого пальника. Газовий струм контролюється електромагнітними клапанами. Номер, як правило, дорівнює кількості пальників. Коли ослаблення пальника полум’я решта горіть. Доцільність вирішення можна оскаржити, але це робиться. Кожен соленоїдний клапан містить індуктор індуктора. Термопари нагрівається, з’являється EMF (десятки Milvololt), що тримають пристрої. Повний порядок включення: Поверніть регулятор газу, натискання. Натисніть кнопку п’єзорозану, або електронна схема робить набір процедур себе. Обробляти фіксований час утримання. Термопари зігріває, EMF починає виробляти, електромагнітний клапан зберігається за рахунок явища, відкривай за допомогою Seebeck. Це газ для землі, калібрувальні свічки охолоджуються, зупинки постачання газу. Процес інерційного, ми вважаємо, що датчики іонізації полум’я почнуть використовувати в газових печах, що дозволяє захист працювати миттєво.
 • Подібно до газового колектора всередині розсилки арматурного щита. Схуднення одностатніх дротів запускаються до кожного електроду. Інший спосіб розрізняти термопари: дві вени розтягуються до датчика, поперечний переріз любові. Ляпас іскри йдуть до справи, другий дріт дорогий. Пошук газової плитки заземлення, отримати шанс отримати удар. Можливі смертельні наслідки – додаткова причина, щоб довірити установку професійного. Колектор підключений через роз’єми. Існує захист від неналежного орієнтування вилки, в місцях, що плутають легко. При відкритті пальника, іскра проскочить іншого дільника. Маленькі приємні, полум’я можливі.
 • Якщо заряд утворюється електронною схемою, ви знайдете всередині простого тиристора, діод, конденсатора, запобіжників. Схема оснащена конденсатором з подальшим сплеск енергетичного існучого розриву свічки. Ремонт електричного запалювання газової печі стосується перерахованих елементів. Легко помітити несправність. Спалені елементи чорного або подібного кольору.
READ  Як видалити жирну пляму з паркету

Ремонт газової печі з власними руками: загальні несправності та способи їх усунення

Навіть якщо ви придбали найдорожчу газову плиту, виробник не дає жодних гарантій, що він не буде розриватися після декількох років роботи. Погодитися, додатково витрачати гроші на ремонт, який може бути виконаний, буде дещо недоцільним.

На відміну від ремонту тієї ж пральної машини або холодильника, можна самостійно видалити поломку газової печі, раніше, що раніше зрозумів у пристрої пристрою. Оскільки робота з газовим обладнанням завжди передбачає надзвичайну обережність, перш ніж розпочати відрегулювання газової печі з власними руками, слід вживати всі заходи безпеки.

Розподіл газової плитки може бути пов’язаний не тільки з забрудненням форсунок, і тому в деяких випадках потрібно буде замінити несправні частини. Під час експлуатації, кріплення дверей кабінету латуні може бути порушена, тому далі в статті ви можете ознайомитись з найчастішими поломками газової печі та розглянути послідовність їх ліквідації більш докладно.

Визначення поломки в моделях

Як і всі такими побутовими приладами, газова плита з плином часу приходить у погашенні, частини носять, необхідність ремонту. Печі кожного виробника мають власний список широкомасштабних недоліків. Найчастіше це стосується проблем з пальниками, електричним паливом, двері ланцюгового кабінету (про знаки та причини несправності газової печі та ремонту його тут, і з цієї статті ви дізнаєтеся, як відновити скло Печі газу печі).

Hansa

Загальні проблеми в роботі газових пластин HANSA:

 • Пальники спускаються відразу після того, як ручка включення випущена. Причиною є прилипання жиру або залишків їжі на форсунках, відмінним термопари, пошкодження магнітного клапана, несправний електоргон.
 • Нестабільний вогонь на дільниці. Причина в забиті buster або в перекошці повітряного демпфера, що обмежує подачу повітря до пальника.
 • Відсутність іскри в електричному закритті. Вказує на несправність системи керування горючим речовиною або носити свічку для запалювання.
 • Бідні закриває дверну духовку. Причина – осі прикріплення або механічне пошкодження дверей.
 • Защемлений газовий кран. Швидше за все, тіло крана, потовщеного або сухого масла, пошкодженого, ковзає ручку фіксатора з осьовими стрижнями.
 • Запах бутану біля пластини вимкнув. Вам потрібно перевірити з’єднання газової труби до печі, самостійної труби для баршу, перевірити кран.

Даріна

Типові несправності газових пластин Даріна включають:

 • довільне запущення системи запалювання автоматичного роз’єму;
 • постійний полум’я під час експлуатації;
 • поворот або загрозливість ручки;
 • Несправність електроклану, яка вимикає газ, коли вогонь звільняється;
 • Включена пластина утворює запах палива, з’явився дим, полум’я пофарбовано в помаранчевому.

Найпоширеніші розбивки, характерні для ароматичних пластин:

 • Періодичне відключення газового пальника або відсутність запалювання. Швидше за все, причиною полягає у порушенні ізоляції свічки запалювання, вихід з термопари, соленоїдного клапана або через залишки їжі в сопла.
 • Пальники самостузі. Причина в спаленню термопари або необхідності очищення насадки, регулювання газу.
 • Важке регулювання ручок. Зазвичай проблема вирішується шляхом миття та очищення ротаційних механізмів.
 • Електричні проблеми. Зверніть увагу на контакти кнопки живлення, вам може знадобитися чистити їх. Перевірте блок, який відповідає за подачу існу, перевірте напругу в мережі.
 • Недостатнє спалювання. Проблема викликана необхідністю очищення гібця.
 • Поява запаху гази. Визначити причину терміново призводить до майстрів, кімната здійснюється, попередньо натискаючи трубу, що забезпечує газ.

Арістон

Найбільш частими поломки в Арістон газові печі:

 • Газ не загоряється. Кранові поломки газу, або електричні транспортні засоби.
 • Невдачі в електроніці.
 • Нерівномірні пальники полум’я. Каже, що постачання газу неправильно налаштовано.
 • Пальник не запалюється. Швидше за все, електромагнітний клапан не працює.

Рідше роблять несправності в роботі модуля запалювання, запалювач, з часом капілярну трубку або термостат пошкоджено, убивні канали.

Gefest

Завершена газова плита Gefest:

 • Неоднорідне полум’я. Виключено шляхом регулювання подачі палива.
 • Незалежний горіння пальника після запалювання. Причина полягає в невдалому термопарі.
 • Немає полум’я. Причиною є несправність у моделі Gefest електричного запалювання або газопостачання крана.
 • Невдача в електронному модулі (дисплея, лампочки, датчики температури).

Indesit

У Indesit Gas Plates часто зустрічаються наступні недоліки:

 • Поява неприємного запаху після повороту пальників. Потрібна очистка пальників з залишків їжі.
 • Регулятори потужності з труднощами прокрутка. Причиною є накопичення бруду за механізмом або потрібно замінити декоративну ручку через несправність кріплення крана.
 • Покращене горіння. Для повітряного куля газ вимагає коригування коробки передач, для централізованого шосе, причина перебуває в невдачі з соплом.
 • Низька інтенсивність горіння. Варто перевіряти тиск у системі, стан шлангу, форсунки.
 • Пальник не запалюється. Якщо це один, швидше за все, очищає дільник, сопла. Якщо всі пальники не загоряються, проблема в електроні.
 • Куріння пальника під час роботи. Вказує на високий тиск у системі, забруднені сопла, деформація вогню, низький якісний газ.
 • Не загоряється світло в духовці. Швидше за все, спалювалася лампочка або контакти були окислені, вартість розетки та мережевого кабелю також перевіряють.
 • Газовий запах, коли пластина вимкнена. Можна неправильно підключити пристрій до шосе або депресії одного з елементів або дизайнерських з’єднань.
Як видалити дюйми газової пластини Indesit
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS