Як видалити подряпини з лакованої підлоги

Як видалити подряпини та чіпси з паркету

З нечиткою операції, подряпини та чіпси можуть з’являтися на паркет, що значно зменшує його декоративні якості. Ноги ноги ноги, гострі жіночі каблуки, дитяча творчість і набагато більше до сумний для паркету. Оскільки натуральне дерево – це дуже примхливий матеріал з оригінальною текстурою, відновити поверхню паркету або паркетну дошку буде далеко від завжди, але все-таки варто випускати всі можливі операції, оскільки заміна паркету може потрапити гаманець.

Коли скретч з’явився на підлозі, що робити, залежить від його глибини. У випадку пошкодження дерева, складність операцій відновлення збільшується дещо, тоді як невеликий збиток можна швидко і без занадто багато зусиль.

Подряпаний Павло недостатньо, щоб він виглядав не привабливим, крім того, він може почати розщеплення

Одномісні недоліки (подряпини)

У всіх випадках точного ремонту, подряпини або тріщини спочатку обережно натискають краю подряпини всередині, використовуючи гумовий шпатель.

Восковий олівець

Візьміть восковий олівець або кольоровий воск, чий Келтер відповідає тіні вашої паркетної дошки. Ви можете використовувати кілька темних і світлових тонів відразу, поєднуючи кольори олівців.

Ретельно і акуратно розтоплюють воск олівця перед розм’якшенням, використовуючи мікрохвильову піч або печі для цих цілей, і навіть краще – невеликий спеціальний паяльник. Після цього, у невеликих порціях, у нас є подряпини по подряпин на підлозі, гоночні з гумовою шпателем. Надлишок воску також видаляється шпателем.

Якщо у вас є паяльник, то вони можуть намалювати темні поздовжні смуги на паркет. Потім ретельно польська дефектне місце з повстяним або м’яким сухою ганчіркою.

Для покращення якості ремонту сайту рекомендується обробляти паркетну лаку, потім протріть спеціальну тупонську серветку.

Як видалити подряпини на лаку (LKP)

Волоський горіх

Якщо подряпина або тріщина незначна і неглибока – вони можуть бути маскуються за допомогою звичайного молодого сиру горіх. Метод досить екстравагантний, але швидко. Зніміть середину гайки та соди, дефектне місце – через соку горіха в кінці, паркет затемнює.

Розчин йоду

Цей старий метод “Дедовський” використовується до цих пір. Якщо у вас є паркет з дуба, Merbau або Walnut, то невеликі недоліки допоможуть приховати слабкий розчин йоду (4-10 крапель на літр води), який вам потрібно застосувати чистити проблему.

Ретушувальний олівець

Надійний варіант ремонту! У будівельному супермаркеті ви можете придбати ретушування структурованого олівця для паркету. Попросіть менеджерів – вони скажуть вам. Це може бути, наприклад, ретушова маркер Holzmarker, ретушування олівців на основі алкоголю, що містять спрощення профікса або для малювання текстури деревини Profix Pen.

Паради вибирають під кольоровим тоном вашої паркетної дошки, ретельно розробити місце дефекту – дефера зникне. Область розведення можна лікувати тонким шаром лаку.

Слід пам’ятати, що олівець можна використовувати лише для невеликих подряпин.

Ремонт паркетного лаку

Також невеликі дефекти подряпин можна видалити за допомогою ремонту паркетного лаку (Tikkurila, Bona, Impulse, Alpina Parketlack, Loba, Neopur, Vermeister та ін.). Добре очистіть поверхню, потім дотримуючись інструкцій, перевірте подряпин і чекайте, поки не сухий лак.

Килимок захисний від пошкодження за комп’ютерним кріслом

Як видалити глибокі подряпини на паркетній дошці?

Глибокі подряпини, вм’ятини та інші механічні дефекти можуть бути відновлені лише за допомогою засобів заповнення. Відновлення паркету з таким пошкодженням може бути незалежно, за допомогою спеціальних продуктів, якщо характер пошкодження не дозволяє відновити підлогу своїми руками, то допоможе професіоналам буде потрібно.

Ми зібрали список ефективних продуктів, з якими вони зможуть вставити подряпини на паркетну дошку, тріщини вдома. Отже, як видалити нудну дошку з паркетної дошки, і це можна використовувати для цього:

Розглянемо кожен продукт більш детально.

Кольоровий воск

Продукти представлені у вигляді тонових воскових барів у 4-36 шт, з якими дерев’яні підлоги відремонтовано піддається частину фізичного навантаження. Серед переваг матеріально-морозостійкості, стійкість до стирання та ультрафіолету. Пошкодження ущільнення ущільнення, вирівнюючи поверхню, що дозволяє застосовувати захисний шар.

У комплекті з барами представляє повний комплект ремонту, що складається з шматочок, наждачного паперу, скотч-яскравої, полірувальної тканини. Відповідний відтінок може бути досягнутий шляхом змішування декількох кольорів, після чого намалюють чітке текстуру шаблону, тим самим відмінно відновлює пошкоджену область.

READ  Встановлення коаксіальної труби на газовому котлі

Восковий крейд

Продукт циліндричної форми з мінеральної воскової суміші. Як твердий віск, крейди ущільнюють глибокі подряпини на підлозі, вирівнюючи поверхню. Температура плавлення неглибокого 60 ° С, після заповнення тріщин, залишки засобів видаляються, а поверхня полірована. Експерти відзначають, що території, відновлені м’якими восковими олівцями, стійкі до стирання, тому підлога повинна бути закладена.

У салонах та магазинах воскові олівці продаються шматками та наборами, які зручно при виборі оптимального відтінку, і дозволяє зберігати без покупки повної упаковки. Техніка застосування порівнянна зі ставками з використанням твердого воску – поверхня визначається, воском буде відфільтровувати на пошкоджених місцях, після чого залишки видаляються, а підлога полірована.

Шпаклівка

Композиція наповнення, виготовлена ​​на основі штукатурки або цементу, також містить полімерні добавки та пігменти. У магазинах продукти представлені у вигляді пасти, готової для нанесення шпателя в трубах. При покупці шпаклівка, вам потрібно враховувати термін зберігання – від 3 місяців до року, тому не потрібно розраховувати на можливість довгострокового використання.

Готові водні пасти працюють погано на дереві з підвищеним динамічним коефіцієнтом. Після того, як паста перетворюється на камінь, і не характеризується еластичністю, що призводить до її розтріскування та пілінгу. У зв’язку з такими обставинами методи відновлення повинні повторити кілька сезонів після попереднього ремонту.

Більш ефективні та еластичні матеріали на основі поліестерового розчину, змішаного з тирсами. Такий продукт розроблений протягом тривалого часу, але його недолік є формою випуску оптом.

Герметик

Герметики мають полімерний фундамент, через який характеризується чисельною сумою переваг:

 • еластичність;
 • Стійкість до негативних температур і вологи;
 • Збереження кольорів;
 • Стійкість до стирання та механічного пошкодження.

Продукти зручні для використання, як представлені в пластикових трубах з тонкими порадами, з якими можна рівномірно закрити нут. Надмірні речовини з паркету повинні бути виключені негайно, не чекаючи сушіння. Пасти на основі акрилової та епоксидної смоли підлягають подальшому фарбування, тоді як силіконові герметики вже пігментовані.

Матеріали та інструменти

Так, зробіть це своїми руками дійсно дійсно. Вам потрібно лише мати матеріали та інструменти у вашому арсеналі. Отже, вам може знадобитися працювати:

 • Гумовий шпатель;
 • волоський горіх;
 • восковий олівець або кольоровий воск;
 • шматок тканини;
 • наждачний папір;
 • ремонт лаку;
 • Лак для паркету;
 • ретушування олівця;
 • Шпаклівка для паркету;
 • йод;
 • кисть.

Основні причини виникнення пошкодження ламінованих підлог:

 • низька якісна мітка;
 • механічна експозиція з взуття;
 • Контакт з гострими особами предметів;
 • Рухаючись по поверхні без субстратів масивних меблів;
 • падіння важких предметів;
 • розливаючи агресивні або забруднюючі рідини;
 • Аварії водопостачання або опалення;
 • Недбале поводження з вогню.

Всі дефекти можна розділити на 3 групи:

Ліквідація останніх дефектів складніше, оскільки це вимагає аналізу покриття, право власності на певні знання та навички. У таких випадках не робіть без запрошення фахівців. Маленькі повітродувки легко усуваються маскуванням засобу.

Найчастіше механічні ефекти деформуються або знищують зовнішні шари ламінату. Зверху існує прозора захисна плівка з меламіну або акрилової смоли, трохи нижче – декоративний шар, що імітує вид дерева або інші матеріали та складається з обробленої целюлози або меблевої фольги.

Метою реставрації є вибір маскувального матеріалу, який вражає пошкодження, захищає від проникнення вологи та забруднення. Звичайно, неможливо повністю видалити нут, але візуальний ефект досягне.

Косметичні засоби

Інструменти для відновлення фільмів продаються у спеціалізованих торгових центрах, магазинах. Воскові олівці призначені для ущільнення невеликих свіжих подряпин. Ви не можете запустити хворобу, потрібно почати лікувати покриття відразу після подряпаного паркету. Щоб зафіксувати збиток, потрібно вибрати олівець найбільш підходящого тонусу. Відновлення починається з подряпин подряпин з пилу та жиру. Для цього сюжет обробляється дрібнозернистою шкірою. Тоді ми забиваємо дефект олівця та польський з м’якою чистою тканиною. Щоб закрити більш глибокі подряпини на підлозі, нанесіть воскові притулки.

Відновлення паркету з восковими олівцями або віниками може бути проведена в один вечір. Для цього кілька композицій різних клапанів, підігрітий паяльник розплавляється необхідну кількість маси. Як станкове використання невеликої дошки. Робоча поверхня попередньо підготовлена ​​- видалити бруд, жири. Змішайте склад бажаного коллера і наповнюйте його з перервою на крик. Після полімеризації та охолодження надлишок ваги розрізається і видаляється. Якщо точний флапер вручну не міг створити, поверхня діапайна з олівцем бажаного відтінку. Після полірування паркет готовий до використання.

Паркет-шліфувальний інструмент та інструменти

Вибір обладнання та ліків для полірування паркету залежить від наступних особливостей кімнати та підлоги:

 • Поліцейський паркет у великій кімнаті без використання спеціального обладнання не буде працювати.
 • Підлога буде блищати, якщо інструмент для покриття паркету під час полірування вибирається правильно. Тому важливо враховувати ступінь зносу поверхні.
 • Залежно від типу верхнього пальто вибирається паркетний поліроль. Віск не підходить для всіх поверхонь.
READ  Корпус олівцем олівцем у ванні з рукою

Для роботи використовуються різні інструменти:

 • Швабра з форсунками, що застосовується при ручному способі обробки;
 • Одиночні або три дискові опитування є спеціальними полірувальними машинами, які купують або орендують для обробки поверхні значної зони.

Полірування паркету, покритого лаком, масло або воск, виготовляється за допомогою наступних європейських виробничих полів:

 • Продукція бренду Brill підходять для обробки лакованих підлог. Цей нейтральний поліролол коштує 18 y.Е./ L.
 • Продукт голландського виробника – HG PolyRolol буде коштувати вам у 14.Е./ L.
 • Німецький універсальний засіб для доктора дуже популярний. Шутц польський. В результаті ви можете отримати полірований паркет з матовою та глянцевою поверхнею.
 • Також для лакованого паркету підходять продукти Emsal Glitter, Meralud і Buggy Parquet.

Важливий! Якщо ви вирішите замовити нанесення воску з полірувачем, ціна починається з 6.7 y.Е.

Якщо після укладання, паркет був покритий маслом, потім для полірування продуктів на воску. Всі вони поділяються на узгодженість:

 • Liquid (придатний для застосування у важкодоступних місцях, готових до використання);
 • пастоподібні (вони наноситься з щіткою, шпателем або ганчіркою);
 • Тверді речовини (перед використанням змішаних з водою, зручно для досягнення необхідного відтінку).
 • поліролол з полімерами, водою та воском (він застосовується один раз на місяць);
 • Масло-воск відрізняється щільно і гарним проникненням у пори дерева (застосовується кожні шість місяців і дозволяє отримати м’яку рівномірну блиску).
 • відбілювання (придатне для легких дерев’яних підлог);
 • безбарвні (це універсальні композиції для покриттів будь-якого кольору);
 • Темний (використовується для паркету з темного дерева).

Важливий! Перед використанням будь-яких політерлі, поверхня підлоги ретельно очищається від бруду. Для цього використовують спеціальне для паркету.

Skoles, ризики, глибокі подряпини, вм’ятини – це далеко не повний перелік найбільш часто зустрічаються дефектів паркетним. Якщо матеріал пол встановлений «плаваючий» або незалежно від базового методу, плата з декількома пошкодження може бути замінений на новий. Для клеєної або фіксованою паркетної застібки, то краще використовувати різні методи відновлення:

Перший набір заходів використовується, якщо є незначні, поверхневі подряпини на підлозі. Як видалити їх в один хід, якщо підлога вкрита маслом або воском? Народні засоби включають в себе такі матеріали, як пігментний йод, горіхи і т.Р. Тим не менш, вони можуть бути використані тільки для сильно запечатаних дерев’яних покриттів. Ми рекомендуємо використовувати високоефективні ретушові агенти, придатні для деревини будь-яких відтінків та порід:

Коректори

Це напівліктивні композиції, необхідні у кожному будинку, щоб усунути втрату паркетної дошки, плінтус, дверей, вікон або меблів, малих ризиків та інших дефектів. Зовнішньо нагадує канцелярно-корективну рідину з щіткою для застосування. Роботи по дереву, MDF, ПВХ, ППС та ламінованих поверхнях. Легко легко – достатньо постукав з макіяжем, повністю покриваючи втрату або подряпин. Чекати сушіння, ретельно видалити надлишок м’якої вологої тканини.

Це властиві ретушні олівці, що дозволяють замаскувати дрібні поверхні подряпини на паркет, ламіновані або пластикові панелі, плінтуси та інші продукти. Дуже зручно використовувати їх перед ущільненням глибокого пошкодження воску або шпаклівкою. За допомогою маркерів темніє краю чіпів, подряпин. Це означає:

 • Довгий термін зберігання – 2-5 років;
 • Акуратна точка нанесення через тонкий стрижень;
 • Швидка сушка – 2-5 секунд;
 • Після використання він не сформований
 • Стійкість до вицвітання;
 • Широка кольорова гама;
 • Морозостійкість.

За допомогою маркера ви можете ідеально відновити текстуру паркету, використовуючи різні відтінки для нанесення поверхні. Після використання основи рекомендується покрити захисний агент – воск, лак або масло.

Реставраційні дотики

Це схоже на коректор рідкої кольорової пасти, що дозволяє видаляти дрібні подряпини, чіпси та інші дефекти. Може бути нанесений з тонким ясеню в 1-3 шарах до вирівнювання поверхні. Висихає понад 5-7 хвилин, надлишок можна видалити з вологою тканиною.

Розглянемо таку техніку як відновлення. Глибокі подряпини, значні чіпси, вм’ятини, прогалини, пронизані верхній шар паркетної дошки та інші дефекти відновлюються шляхом заповнення. В тому числі:

Тверді воски

Це ідеальний інструмент для усунення пошкодження поверхні, який піддається постійним навантаженням. Використовується для паркету, дверей, вікон, меблів з ДСП або фанери, плінтус, лиштви та т.Р.

Складають тоновані смуги щільного мінерального воску. З їх допомогою ви можете буквально ущільнювати пошкодження. Відновлена ​​поверхня відрізняється зносом і морозом і світлостійкості.

READ  Що краще в кухонні шпалери або фарбування

Впроваджено в наборах 4-36 шт. Точка плавлення – від 110 ºС. Включає спеціальні шпателі, а також наждачний папір, скотч-бочка та шліфувальна тканина. Все це необхідно для видалення надлишкової та ретельної поверхні згладжування. Крім того, з декількох кольорів ви можете змішувати новий відтінок або намалювати текстуру дерева, що ідеально відремонтована пошкоджена територія.

Спосіб застосування: Павло ретельно чистий від пилу, тирси та інших сміття, знежирення. Електричний плавник або запальничка тепла краю бару, застосуйте розтоплення до дефекту, почекайте трохи і зніміть шпат. Ретельно підмітайте поверхню, при необхідності, покрити матовим або глянцевим лаком.

Зручна та недорога паркетна підлога, двері, меблі та інші вироби з дерева, МДФ, ДСП, Фанера, Ламіновані тарілки та композити.

Являють собою мінеральну воскову суміш, отриману у вигляді невеликих циліндрів. З їх допомогою ви можете видалити пошкодження, ущільнюючи його. Далі потрібно видалити надлишок і польську поверхню до ідеально гладкого стану. Змішування різних відтінків допускається дедалі потиранням або плавленням декількох крейд (температура 60 ºС). Ви можете купити воск шматка правої відтінки або в наборі.

Відновлена ​​поверхня не є надто стійкою до загибельних навантажень, тому виробники рекомендують покривати відновлену поверхню.

Вони заповнюють класичні деревні формулювання на основі сполучного матеріалу (штукатурка, рідше – білий цемент), полімерні добавки та пігменти. Продукт виготовляється у вигляді готових водних паст, які застосовуються шпателем, акуратно згадуючи, надлишок видаляють вологою ганчіркою. Період сушіння – до 24 годин.

Дерево шпаклівка має невеликий термін зберігання – 3-12 місяців. Тобто після закінчення періоду, композиція або стратифікована, або встановлена.

Це не працює надто добре на дереві з великим динамічним коефіцієнтом. Справа в тому, що форматований гіпсовий камінь не має необхідної еластичності, тому після 2-3 сезону відновлена ​​поверхня починає розсипати, тріщину, шкірку. Процедура відновлення буде знову повторити.

Набагато міцніше і більш якісно, ​​матеріал, отриманий внаслідок змішування поліефірного шпаклівка та тирси. Єдиний недолік не є рідиною для продажу в невеликих пакетах.

Герметики деревини виготовляються на основі силікону, епоксиду, акрилу та інших полімерів. Являють собою пастоподібну масу, яка має високу еластичність, мороз, колір і водостійкість, хороша стійкість до стирання та впливу.

Найчастіше у продажу ви можете зустріти трубки з тонким наконечником, який зручно розподіляти герметик на поверхні. Надлишок потрібно відразу зняти вологою ганчіркою, оскільки після замерзання поверхня не полірована – ви можете відключити тільки. Він має хорошу адгезію до будь-яких органічних та мінеральних поверхонь. На відміну від шпаклів, утворює пластмасове покриття, яке з часом не перевищує і не руйнує.

Акрилові та епоксидні пасти після повної полімеризації можуть бути пофарбовані. Силіконовий вироблений вже тонований.

Методи усунення дрібних подряпин

Отже, ви виконуєте терпіння і необхідні для ремонту предметів. Тепер перейдіть до відновлення підлоги. Пошкодження на паркетній дошці може бути неглибоким і глибоким. У першому випадку ви можете використовувати кілька інструкцій щодо закриття подряпин на підлозі.

Восковий олівець

Завдяки восковому олівці або кольоровому воску цього відтінку, який збігається з кольором дошки, ви можете почати. Віск може бути розплавлений будь-яким зручним для вас:

На ділянці паркетної дошки нанесіть віск відповідного кольору. Чекати його помилування. Надлишок воску можна видалити за допомогою наждачного паперу, але треба це зробити ретельно, щоб не пошкодити. Після цього він залишається лише польським відремонтованим місцем звичайної чистої тканини.

Волоський горіх

Ядро горіха потрібно видалити, а потім захопити сюжет пошкодження. Краї дошки внаслідок цього буде затьмаритися і пошкодження будуть невидимими.

Якщо ваш паркет виконаний з дуба, горіха або червоне дерево, то ви можете застосувати слабкий розчин йоду. Він повинен бути застосований за допомогою щітки дуже ретельно і тільки на подряпаній області.

Лак для ремонту

Ремонт лаку з легкістю справлятися з легкою подряпиною. Він повинен бути застосований відповідно до інструкцій від виробника на чистій та сухої поверхні, а потім дати йому висушити.

Олівець для ретушування

Спеціальний ретушувальний олівець для паркету також корисний у випадку дрібних подряпин. Просто заповнити їх подряпане місце.

Як видалити подряпини з лакованої підлоги
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS