Як відновити лише закриту вкладку

Ми просто вводимо клавішу Ctrl Shift T

Спочатку потрібно знати, що всі сучасні браузери надали варіант події, який я сказав вище, а саме швидке відновлення випадково закритої вкладки. Щоб відновити закриту вкладку, потрібно використовувати комбінацію клавіш Ctrl “T”. Для тих, хто не знайшов цих клавіш на клавіатурі, ось підказка:

Натискаючи ці три клавіші, ви надасте команду браузера, щоб відновити останню з закритих вкладок. Коли ви натискаєте цю комбінацію, передостанню закриту вкладку відкриється і так далі.

Якщо ви ще не їздили, щоб насолодитися гарячими клавішами, ви можете клацнути правою кнопкою миші на область, де розміщені вкладки або на будь-якому внеску та виберіть “Відкрити закриту вкладку”:

І що, якщо бажана вкладка була закрита давно, і ви хочете повернутися на сторінку, яка, наприклад, три дні тому? У цьому випадку історія відвідувань браузера допоможе вам.

Як відновити сеанс у Chrome, як відновити вкладки, якщо закриті вкладки випадково

Відновлення вкладок у браузері

Нерідко користувачі відкривають кілька вкладок у своєму веб-браузері. Через це стає легше закрити той, який насправді потрібно. Звичайні користувачі знають, що вони можуть бути відновлені, але новачки, ймовірно, навіть не знають про таку можливість. Однак будь-який браузер передбачає не тільки для роботи в Інтернеті, але й керувати всіма відкритими сторінками.

Як повернути вкладку, яка закрилася: комбінація клавіш

У браузерах активно використовуйте вкладку вкладки, в якому можна відкрити кілька сайтів у фоновому режимі. Люди, які витрачають багато годин на інтернет-сервері, будуть корисними для придушення, які прискорюють звичайні операції, будуть корисними. Збережіть свій час у дрібницях, наприклад, з гарячими клавішами.

READ  Як вибрати колір планшета на кухню

Для вашої зручності є ключові комбінації для швидкого повернення до закритих вкладок. Пам’ятайте ці команди та заощаджуйте дорогоцінний час на непотрібні рухи. У інструкціях, врахованих до двох популярних браузерів у Росії – браузера Яндекса та Google Chrome.

Як повернути закриту вкладку

Одне з найбільш розрізнених ситуацій при роботі в Інтернеті є випадкове закриття вкладки, на якій з’явилася сторінка з інформацією, яку ви шукали глобальну мережу так довго. Це трапляється досить часто і сильно розсуджує недосвідчені користувачі, які не знають, як швидко повернути закриті вкладки. І це не важко це зробити. Вам просто потрібно правильно налаштувати браузер, який використовується та використовувати основні інструменти. Як повернути закриту вкладку?

Розглянемо способи відновлення закритої вкладки у популярних браузерах.

Гугл хром

Кнопка керування знаходиться праворуч вище і позначена трьома точками. Натисніть на ній, і довгий список команд буде падати раніше. Нам потрібна лише “історія”. Ви можете натиснути на нього та перейти до списку закритих сторінок або просто привести курсор на нього, і вікно падає з трьома лініями. Ми зацікавлені в “Нещодавно закриті” та “Історія”.

Цей браузер має функцію пошуку “Пошук в історії” серед раніше переглянутих сторінок. Це зручно, якщо ви забудете дату перегляду, а номер перегляду номерів є великим.

Яндекс

В основному копіює браузер з Google. Процедура відкриття Далі: знайдіть кнопку меню у верхній частині праворуч, з’явиться меню налаштувань браузера, виберіть рядок історії. Перейти до “Нещодавно закрити” або відкрити всю історію, якщо візит до потрібної сторінки був довгим.

Як відновити всі вкладки в браузері

Більшість сучасних браузерів підтримують відновлення закритих вкладок через інструментарій, який вже присутній у системі. Розглянемо ті для найпопулярніших рішень.

Гугл хром

Chrome з “Корпорація мобільності” протягом декількох років поспіль займає першу чергу за рейтингом популярності, не в останню чергу через великий набір можливостей, серед яких є місце та відновлення закритого сеансу.

    Найпростіший і первісний спосіб полягає в тому, щоб відновити всі вкладки на одному, комбінація клавіш Ctrlshiftt. Ви також можете використовувати цю функцію, клацнувши правою кнопкою миші на відкритті нової сторінки та вибираючи відповідний елемент у контекстному меню.
READ  Як вибрати штори у вітальні у кольорі

Mozilla Firefox

“Red Panda” з організації Mozilla також славиться сучасними функціями, серед яких існує як функціональність відновлення помилково закритих вкладок.

    За замовчуванням домашня сторінка – це початкова меню, в якій є спеціальна секція “Вибране”.

Знайти у папці підкаталоги з назвою набору символів.За замовчуванням-реліз і перейдіть до неї.

Відкрийте папку “SeationStore-Backups” та знайдіть файл оновлення в ньому.JConlz4 Набір номерів, скопіюйте його в будь-яке місце. Якщо два файли, виберіть той, який створюється пізніше.

Перейменувати документ про відновлення.jconlz4. Потім вставте до цього каталогу, після чого ви видалите попереднє.jconlz4 і назвати це ім’я попереднього файлу.

Оперу

У сучасних версіях опери відновлення сеансу не відрізняється від того, що для Google Chrome: ключові комбінації та пункти меню подібні через подібність двигуна, але все ще є деякі відмінності, які ми розглянемо далі.

  • По-перше, у цьому браузері немає контекстного меню нової вкладки, однак комбінація Ctrlshitt все ще доступна.
  • Управління журналом реалізується бічною панеллю: натисніть відповідну піктограму.

Яндекс.Браузер

У популярному рішенні від компанії Яндекс, необхідна робота виконується, подібна до Google Chrome, за винятком методу з параметрами запуску.

    Меню нової вкладки, а також вже згадана комбінація ключів, доступна в цьому вирішенні.

Microsoft Edge

Основний системний браузер новітніх Windows не був перенесений на Chromium Engine, тому варіанти відновлення всіх вкладок у ньому також схожі на веб-браузер з Google.

    Клацніть клацання PCM на кнопці “Додати”, щоб додати нову вкладку, відкриє знайоме меню, єдина різниця – це необхідний елемент називається “Повторно відкрийте замкнуту вкладку”. Комбінація клавіш, як можна побачити на скріншоті нижче, не змінилася.

У параметрах натисніть на три смуги і перейдіть до “Коли запустити”.

Як відновити закриту вкладку в опері?

В браузері Opera, повторно відкрийте вкладку, яка випадково була закрита, також просто. У головному меню браузера у верхньому правому меню, шукаючи елемент “нещодавно закритий”. Там буде список декількох останніх вкладок.

READ  Скільки кіловат потрібно прогинати вдома

Ви також можете використовувати альтернативну версію через історію. Виберіть відповідну точку в меню або натисніть клавіші CTRLH.

У відкритому вікні, ви повинні знайти сторінку, яку ви шукали, і хотів, щоб ви відновили. Далі клацніть на посилання з лівою кнопкою миші, призведе до переходу на вибрану сторінку. Праворуч клацання миші дозволить вам відкрити сторінку на новій вкладці.

Як відновити попередній сеанс у Google Chrome

Хоча ви можете натиснути Ctrlh, щоб відкрити історію в Chrome, щоб завантажити окремі вкладки, які були відкриті раніше в браузері, це може зайняти багато часу залежно від того, скільки вкладок потрібно відновити.

Браузер Chrome, всі його версії, а також підтримка Chromium, параметр запуску, який дозволяє перезавантажити останню сесію перегляду. Просто запустіть Chrome за допомогою сеансу Restore-Last-Session.

Клацніть правою кнопкою миші значок Chrome та виберіть “Властивості”.

Відкрийте вікно властивостей та перейдіть до розділу мітки.

Додати до адреси програми в об’єкті рядка.Відновлення-останній сеанс. Він повинен виглядати так само, як на малюнку нижче.

З тих пір, Chrome завжди завантажується останній сеанс, коли починається, незалежно від того, як він налаштований. Він працює, навіть якщо ви очистили дані браузера, оскільки відновлення сеансу не залежить від нього.

Як відновити закриті вкладки в Яндекс.Браузер

Нерідко ми відкриваємо кілька вкладок відразу в браузері для навчання, роботи або розваг. І якщо вкладка або вкладки закриті випадковим чином або через помилку програмного забезпечення, знайдіть їх пізніше, можливо, не можна легко. Так що такі неприємні непорозуміння не відбулося, можна відкрити закриті вкладки в Яндекс.Браузер з простими способами.

Як відновити лише закриту вкладку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS