Як використовувати епоксидну плитку

Все, що ви хотіли знати про епоксидну груту, але боялися запитати

Епоксидний розчин не поглинає вологість, яка поглинає вологість як губку (наприклад, шовцементне розчину), стає репродуктивним середовищем бактерій. Вони є причиною неприємних запахів у ванній кімнаті або на кухні. Поглинання епоксидного розчину, як скло нуль. Тобто, це не пропускає воду і не поглинає. Це надзвичайно важливо для басейнів, хаммам, душ. Епоксидний затиск показаний, наприклад, у будинках з домашніми тваринами, які можуть зробити невідоме калюжу в середині коридору, ванна кімната. З цементних швів неприємний запах повинен доведеться травити хімію (а не той факт, який вийде в перший раз). З епоксидним розчином, підлогу достатньо просто витерти.

Шви завжди люблять нову не треба боятися пролити щось на верхній частині столу, це терміново витирати його: масла, жири, червоне вино, кава не поглинають. Епоксидні шви залишаються як нові.

Колір протягом 20 років з епоксидного епоксидного розчину не біла, від форми та грибка не зелений, не чорний. Загалом, епоксидний розрив купується в ситуації, коли соковитий і яскравий колір. Це не зникає з часом і не боїться ультрафіолету.

Неймовірна кількість кольорів у епоксидній варіаціях кольорів, ніж цементне захоплення: 152 проти 35 Тільки один італійський бренд Litokol. Є серед них, наприклад, металізовані епоксидні крути та варіанти з включеннями золота, срібла та перлини.

використовувати, епоксидну, плитка

Працює як клей епоксидного розчину подвійного призначення. Це обидва клей і розчин. Італійські майстри зберігати матеріал, ця техніка була введена на практику: вони приклеюються до епоксидного розчину невеликого формату плитки, а той же колір вирішує це, щоб не зробити додаткову роботу з очищення швів.

Камінь вона не потребує необхідної дерева, а металевий природний камінь є складним пористим матеріалом, він може поглинати смолу (яка знаходиться в епоксидному розчині) і через це зміна кольору. Для того, щоб епоксидну груту не покласти на камінь непотрібних дій, використовуються спеціальні технології захисту, а тестові експерименти здійснюються до роботи. У випадку каменю, набагато легше працювати з цементним розчином.

Типові вимоги клієнтів є дорогими, щоб зробити з цементним затискачем, якщо є бажання заощадити на матеріалах. Але треба розуміти, що заощадження вийде. Перерахуйте вартість цементу або епоксидного розчину за весь свій життєвий цикл: епоксидний розчин буде працювати щонайменше 20 років, а цемент, швидше за все, доведеться однорічним через 35 років залежно від вологості приміщення та появи цвіль на швах. Руйнування цементного розчину в басейні або хаммам розпочнеться ще раніше через 1,52 роки, навіть з урахуванням заявки в обов’язковому способу латексної добавки.

Ми також повинні шукати майстра, який приймає його, щоб працювати з нею і не зіпсує. Недарма 8 з 10 майстрів відмовляються від своїх клієнтів за допомогою епоксидного розчину.

Шви не чистіть. Якщо це погано, щоб заманити шви мозаїчного епоксидного розчину, то ці шви більше не можуть очистити мозаїку, купувати і покласти його знову.

Типові заперечення майстрів легко зіпсувати матеріал. Основна проблема тут є однією недотриманням технології приготування їжі. Замість того, щоб читати інструкції, все робиться на очах, додавання (наприклад, вода). Ви повинні мати можливість правильно змішувати компоненти a та b, строго спостерігаючи за пропорцією до грам, ідеально працює з електронними вагами.

Важко відмиванню епоксидного розчину з плитки, якщо час пропущений, а розчин схопив і затвердіє. Це пов’язано з незнанням правильних тренерських технологій та очищення поверхні. Основна помилка переповнює воду і мити смолу.

Рішення швидко захоплюється. Ви повинні мати час розробити композицію за 4560 хвилин і ближче. Грот веде себе нерівномірно: десь схопив, десь немає.

Неможливо згасати, якщо це спочатку погано. Щоб очистити шви, вам доведеться використовувати сильні кислоти, які можуть спалювати плитки та контактні елементи. У випадку використання дорогих іноземних плиток, магістерські помилки можуть перетворитися на кілька місяців час простою, чекаючи партії матеріалу з європейської фабрики.

Що важливо знати, щоб контролювати роботу майстра, на жаль, не знаючи, як працює продукт, вам буде важко зрозуміти, чи має майстер право робити ті чи інші кроки. Все в нюансах. Ось основні моменти, щоб переконатися, що ваш майстер може працювати з епоксидними композиціями:

Він збирається використовувати інструмент, рекомендований виробником затискачів (спеціальний шпатель, спеціальні губки);

Для приготування розчину він прийме кристально чистий контейнер;

Майстер ретельно готує шви (очищає залишки клею і присвячується), навіть якщо вони були очищені до нього;

Якщо майстер працює з кількома кольорами, він ніколи не кладе банк, але працює в частинах;

Для розміщення поверхні, майстер використовує чисте відро;

Під час гри, майстер змінює воду кілька разів;

Використовує спеціальні засоби для чищення, рекомендованих виробником, а також без народних агентів (лимонна кислота тощо.);

Майстер ніколи не заважає епоксидним зануренням водою;

Робота з епоксидним розчином для плитки легше, ніж просто! Найшвидший шлях до плитки швів!

Майстер ніколи не змішує отверджувач з пасти на очах;

Майстер змінює губки для первинної гри, і не використовує тканину, рушники, серветки та інші ганчірки;

Майстер попереджає вас про використання приміщень не може бути не менше 24 годин. Виробник рекомендує три дні.

Майстер відмовляється працювати в кімнаті, якщо паралельно в ньому проводяться інші оздоблювальні роботи.

Майстер знає різницю та нюанси роботи з епоксидним розчином різних брендів;

Майстер не йде на хрест під час розтину. Він працює і не відволікається ні на що, тому що він знає швидкість замороженого складу.

Як витріть плитку/мозаїчну епоксидну груту

Перш за все, необхідно переконатися, що клей або розчин, що використовуються при укладі плитки/мозаїки, повністю затверділи і сухий. Шви слід очистити від пилу і вивільняються щонайменше 2/3 товщини плитки/мозаїка. Для полегшення очищення міжклітинних швів, скористайтеся спеціальним ножем.

Змішування суміші Всі епоксидні розриви є двокомпонентними: компонент a (паста) та компонент b (отверджувач). Компоненти упаковані в необхідні пропорції, які необхідно спостерігати.

Залити компонент b (затверджувач) в компонент a (паста), очищення сталевого шпателя краю та нижньої частини танка. Ретельно перемішайте суміш спеціальним сопло, перш ніж отримувати однорідну масу без грудків.

Після змішування компонентів використання готового розчину становить приблизно 60 хвилин (при т ° 22 ° С), після цього сегмента, розвороту починає товстим.

Як правило, необхідно використовувати повну упаковку за одну годину проблематично, тому рекомендується замісити розчин у невеликій кількості, щоб зробити час, щоб його зробити.

Заповнення та утворення розчину готового розміру шва, наноситься на облицювану поверхню з спеціальним гумовим шпателем або винищувачем, по діагоналі по відношенню до швів, так що міжрічні шви повністю заповнені, без порожнечі та нерівностей.

При роботі з епоксидним розчином, утворення та шліфування шва рекомендуються ще робити На мокрій суміші, оскільки воно затримується довгий час.

Надлишок розчину з поверхні видаляється тим же гумовою шпателем або винищувачем, поки розчин ще не свіжий.

Внутрішні кути краще робити у двох цілях: одна сторона кута зберігається в перший день, на другий день. інший. В іншому випадку, при формуванні однієї руки, другий буде порушено, і це буде необхідно заплатити багато часу до цієї області.

Після нанесення суміші спробуйте уникнути ходьби по плиті, початок прогулянки по обробці поверхні дозволяється лише через 24 години. Шви можуть бути використані під повним навантаженням (остаточне затвердіння) принаймні через 5 днів при температурі 23 градусів.

Епоксидний двокомпонентний розчин. Як працювати з ним.

Очищення облицювальної поверхні виконується після затвердіння розчину після 10-20 хвилин. Необхідно перевірити консистенцію броню у швах, які повинні бути достатньою, щоб уникнути спорожнення швів при очищенні. Первинне очищення виконується за допомогою вологої м’якості або пінопласту, руху по діагоналі відносно напрямку швів, видаляючи надлишкові крути з поверхні плитки.

READ  Як класти плитку на підлогу по діагоналі

Сушать на плитці, зняти м’яку сухою тканиною.

Доступні розлучення або залишки затирання з поверхні керамічного або мозаїчного облицювання повинні бути видалені після повного затвердіння за допомогою спеціальних засобів для чищення. Епоксидні податки легко видаляють за допомогою Litonet/Litonet Gel. Високі концентраційні випробування чистячих композицій дуже економічні у використанні, і тому довгий час буде достатньо.

Щоб видалити флаєр більше, ніж через 24 години після застосування гравців, рекомендується використовувати гель Litostrip

Інструкція по використанню

Після укладання плитки необхідно тривати принаймні 1 день. Поверхня та шви слід очистити від залишків клею.

При використанні легких плиток можуть виникнути додаткові проблеми. деякі види на місці розрізу після введення гравців (або будь-якої іншої вологи) темніші на краях. Тому бажано перевірити плитку на місці розрізу за день до використання. Якщо край затемнений, такі шви повинні бути захищені картинною стрічкою при роботі.

 • Двокомпонентний епоксидний затиск,
 • ваги,
 • Потужність для замішування,
 • Відро з водою,
 • Гумова Торка,
 • Спеціальна целюлозна губка (або багато звичайних пінопластких каучуків, вона швидко приходить у погану),
 • Пульверизатор з водою,
 • Гумові рукавиці,
 • Очищувач (Litonet та інші).

Як працювати з епоксидним розчином. Майстер-клас на винищувальних швах плитка!

Виробники епоксидного розчину мають спеціальні губки та синтетичні ганчірки (як на зворотному боці губки для миття посуду). Губки стоять 500-600 , а ганчірки близько 150

На відміну від звичайної піни, губка, губка практично не вибирає розчин від шва, тому це зручніше для роботи та легше досягти товарного типу. Його можна вирізати на 2 частини. Грабі 20-30 м2 плитки.

“Вологості” Гремність допомагає з початковим утворенням шва та подальшого очищення затверджених залишків. Він розрізає на 3 частини. Аналогічний шар на губках домогосподарств не підходить, оскільки це зазвичай колір і може фарбувати шви.

Змішайте компоненти

Компонент А і В у пакетах спочатку лежить у правильних пропорціях, він повинен тільки змішувати для використання.

Але насправді хтось робить, через невеликий термін служби суміші. лише через 30-60 хвилин після змішування компонентів. Тому необхідно буде вчитися з інструкції співвідношення компонентів для замішування або обчислення його вручну, а потім використовуючи ваги для приготування невеликої кількості суміші.

Кожна розчин має свої власні пропорції, наприклад, Litochrom Starlial становить близько 14 частин епоксидного компонента на 1 частину отверджувача.

Іноді використовуються додаткові добавки, які дозволяють давати поверхню певний колір. Вони додаються вже в змішану суміш, а потім змішують знову.

Ми набираємо воду, щоб утворити шов і перемішуючи невелику частину розчину (на початок, буде достатньо 300 грамів).

Вимкнення швів

  Традиційний спосіб заповнює плитки швів, використовуючи гумовий шпатель на невеликій площі.

На відміну від цементного розчину, епоксидна суміш є твердим, і шов утворюється у рідкій формі.

У процесі зміни води марно, чистіше не буде очищено. Змінити його лише тоді, коли він стає важче працювати.

Очищення

З роботою живопису, обережно закрийте шви з паперовою стрічкою, інакше, коли ви миєте свою фарбу, ви зіпсуєте їх.

Операція з епоксидним розчином

Отже, я спробував Керапокси (Mapei) (тепер ми не продаємо, продавайте покращено. Керапоксичний дизайн) та Litochrom Starlike (Litokol). Керапокси, здавалося, мені незручно в роботі, але, можливо, вона була старою, настільки товстим і в’язким. Litochrom Starlike. Супер, але його зерно більше, ніж керапокси. Всі Grouts є двокомпонентними, але вони мають різні пропорції. Далі я пишу, як я працював з Litochrom Starlial. Grout має життя, дорівнює близько сорока хвилин. Потім вона починає повільно згущати і стає незручно у роботі. З самого початку я вирішив пропорцію, в якій вам потрібно заважати. Зважують обидва компоненти на недорогі побутові електронні ваги. Співвідношення наповнювача до отверджувача становить близько 14: 1. Я зіткнувся в невеликий однолітків у невеликих кількостях, щоб заробити і працювати шви. Зняття ірополону товстою 3. 4 см. Особливість розчин від цементу полягає в тому, що він дуже повільно затримується, а утворення швів здійснюється з майже рідким розчином. Коли затишний цементний розчин я буду чекати моменту захоплення, щоб гарантувати шви і залишити тільки незв’язаний бруд. Тут все інше.

Плитка повинна бути сухою і чистою. Ми набираємо воду, вирівнюємо трохи розчину, вимірюючи частку електронними вагами. По-перше, я раджу вам спробувати невеликі порції, близько 200. 300 грамів, а потім, коли ви вже розумієте, що. робити більш сміливі кроки. Заповнити шви традиційним способом у невеликому інкрусту. Потім негайно візьміть губку і чисту воду і розмийте шви також традиційним способом, але не досягають губки до кінця захоплення, щоб не змочити межу залученої та незвичайної плитки, т.До. Потрібно застосовувати до сухої плитки. Як тільки шов практично очищений від додаткової розтирки і майже утвореної, викиньте стару губку, взяти чисту воду і чисту губку і принесіть шов на розум. Затискання, поки залишається рідиною. Далі, ми знову, якщо це необхідно, порція крути і йти далі так само.

Ось як розтирання епоксидного розчину. Шов з Litochrom Starlike отримує трохи зернистого, але, як показано пізніше, ця текстура не заважає йому очистити і мити. Якщо ви хочете зробити Superhorshov, то приблизно через півгодини, коли поверхня трохи висушується, а розроблення товщиною може посипати поверхню з пшикалковою водою і обережно проводять пальцем по швах, вирівнюючи їх. Коли ви робите розчин на підлозі, краще більше не ходити по підлозі, щоб бути ненавмисно не крок на шов, т.До. Це менш зручно виправити, ніж цемент.

На наступний день, краще взяти трохи плитки, т.До. Затискання не буде повністю затверділо. Також в цей день ви прагнете плитки до інструменту Litonet. Це дорого, але це концентрат, тому результат. це ціна, що відповідає нормальним побутовим хімікати. Згідно з інструкціями, вам потрібно зволожити поверхню до засобів, почекайте деякий час і чистий. Для чистого мила та брудної води я використовую пилосос у режимі вологого поглинання. В результаті цього прибирання з волохатою ганчіркою для чищення посуду, залишкові оцінки збиваються з поверхні, а епоксидний рейд видаляється, дуже схожий на лак. Якщо плитка має глянцеву поверхню, вона буде відносно легко очистити, а частка Litonet: вода може бути 1: 4, якщо плитка матова, то очищає рішення, яке потрібно взяти більш концентрований, наприклад, 1: 1 або як працювати чистий Litonet. Після очищення поверхню ретельно промивають, а після сушіння перевіряється для пропуску при очищенні. Я нещодавно отримав атласну плитку з матовою і нерівною поверхнею. Вона була чищення 2. 3 концентрація розчину очищення 1: 1. Такий сильний вийшов, щоб літати залишки розчину. Я, мабуть, знехтував промити чистою водою, т.До. Це було далеко нести воду для розливання. Вже за межами приватного будинку, двісті метрів. Тому перед затиском клінкеру, глиняні плитки, теракота. Вам потрібно звернути увагу на остаточне промивання, але це раніше необхідно спробувати для подальшого очищення.

Є одна увага для тих, хто хоче зробити високоякісні обкладені куточки: дві сусідні літаки, розділені внутрішнім кутом, краще лежати в різні дні: сьогодні, щоб зробити одну стіну, завтра інше. Якщо ви робите все за один день, то, коли виникає шви в районі кута, шви на наступній стіні будуть порушені. Якщо ви робите в різні дні, якість швів в кутку буде автоматично добре. Якщо innerpege і робити за один день, у районі кута вам доведеться працювати дуже ювелірні вироби, до утворення пальця шва. Краще знати це і спочатку спробувати трохи, чи зможе це отримати. Якщо ви носите мозаїку або невелику плитку, то я рекомендую в таких випадках сусідні стіни, щоб зробити в різні дні, але це уповільнює час роботи. Це мінус.

Так, це дещо складніше цього розчину: плитка повинна бути сухою та чистою, необхідність трудомісткого очищення, різні стіни в різні дні, миття з великою кількістю води та сушіння, розчин не дає права на Помилка, відремонція такої плитки згодом складніше через більшу міцність шва. Але переваги для клієнта очевидні: легше чистити його, бруд не поглинається в нього.До. Виявляється як пластик з піском, він не змінює колір при змочуванні, його можна очистити практично будь-яким хімічним засобом. Цемент, що поставляє такі властивості, не володіє.

READ  Чи можна покласти на кислотний грунт

Додано 09 вересня 2010 р. : Я також додаю. Є спеціальні фірмові губки. Це не піна, але є аналоги цих губок і серед домашніх стрижнів. Також є фірмові волохаті ганчірки. Аналоги шару на губок для миття посуду. Ціни не малі (губка. 10 доларів, вола.ганчірка. 4.5), тому я, вважаючи, що я марно переплачую гроші, вони не взяли їх, але я нещодавно спробував і був задоволений. Вони коштують.

Губка, на відміну від піни каучуку, майже не вибирає розчин від шва, який зручний, коли мозаїка, і взагалі дуже легко дає шов шва дуже легко. Нарізати на дві частини. Волосатий ганч допомагає в початковому утворенню шва та подальшого очищення твердого шва. Скорочує на три частини. З цією метою можна було б використовувати губку домогосподарства, щоб мити посуд з відповідним шаром, але вони, як правило, кольорові і можуть малювати шов з високими зусиллями при очищенні. Але все-таки спалюють шов, як описано вище, бажано, особливо при затишних плитках. Губки достатньо на метрах 20. 30 плиток, ганчірки. І більше)

Опубліковано 01 жовтня 2010 року. : Я додам трохи більше про очищення епоксидного розчину. Останнім часом очистили подряпини живописцям чужу кахельну роботу. Миття забруднення живопису SP-6 змивається, але мені здавалося, що вона псує себе. Епоксидний розчин набуває whiffless, і при змочуванні він стає нормальним. Т.Е. Важлива властивість епоксидного розчину. Інваріантність кольору під час змочування. Втрачати. Хоча це може бути з того, що розчин був зроблений галурбо і грубим, а забруднення заповнило цю шорсткість, і там немає кистей? Не знаю. Це була нейтральна грана з золотими блискітками. Тому Рада: епоксидна границя, щоб піклуватися про забруднення фарб та лакофарбових матеріалів, добре дотримуватися добре, покриття тощо.

Mapei pulicol для видалення цементу та епоксидних забруднюючих речовин злегка розчиняє епоксидну груту, яка також тягне за собою це явище. Якщо розчин зроблений погано, я не буду виправляти його з Pullologol. Ви можете видалити забруднення, але я буду псувати себе. Блискітки, якщо вони були додані, можуть припинити бути видимим. Це була нейтральна грана з золотими блискітками.

І нітро-розчинник на білому розчині з срібними блискітками не впливає.

Опубліковано 27 січня 2011 року. На скляній мозаїці товщиною 4 мм, розмірами 15×15 мм і шви близько 2 мм.М. У процесі виникнення, щоб змінити воду так, щоб мозаїка чистіше, це марно. Вода змінюється лише тоді, коли вона стає брудною, і вона буде складніше працювати. Після завершення затирання на поверхні буде пристойний шар епоксидного бляшку. це нормально. На наступний день я випив мозаїку з чистою тривожною, дав стенд, потім ходив жорстку мочалку для миття посуду і промити. Піна досить багато, я не люблю ганчір’я і губки. У роботі дуже допоміг самостійно порожній швабра. Основна частина піни вона дуже добре очищена, нарешті вимила волокнистою серветкою. Наприкінці прибирання деяка липкість і пластикова поверхня посмішки все ще відчуваються.GIF, але, незалежно від того, як соромно, вона все ще має. Ймовірно, це нормально. (Але біла плитка повинна бути відмивана з перестрахуванням, т.До. Поганий промитий рейд, потім жовтий.)

Опубліковано 03 березня 2011 року. Зіткнулися з деякими нюансами світлових епоксидних ставок на вузьких швах. Якщо шов вузький, близько 1. 2 мм, і темно, світловий розчин може виглядати брудним сірим. Шва може бути темним через темний матеріал глини, сірого розчину або стиснутої плитки закінчується. Раніше це не помітив, можливо, вирішальна роль має ширину шва? Зовнішня плитка з білої глини, закладені на сірий розчин, протерти кольором, подібним до жасмину, без проблем, але було 2 шви. 3 мм, а тут стіна ректифікована плитка і шви вже чорні. В результаті білий сніг і білий лід з невеликою добавкою травертину мають темно-сірий вигляд. До речі, я використовую LitoCollast Grouts, T.До. Коли ви намагаєтеся забрати колір, як жасмин, вище описаний ефект Mapeevsty, я здавався більш вираженим.

Тому порада: Якщо ви плануєте втирати стіну і плитки з тонкими швами з епоксидним, особливо яскравим, потім візьміть плитку на білій глини та білий клей

Опубліковано 08 лютого 2012 року. На другий день я спробував епоксидний розчин Mapei Kerapoxy Design. Я даю відгук про порівнюючи його з Litokol Litochrom Starlike. Її затверджувач у своїй формі у вигляді пасти в невеликому відро, звідси плюс, це не буде порушено, мінус за незручності вимірювання. Він змішують важче, сама розчин товста, ніж літокол. Вимиває гірше. Неможливо заблокувати в губці Поропопону, тільки грубої сторони миття мочалки. (Якщо розчин яскравий, то краще взяти білу мочалку для волосся), але великий і тільки плюс. Після промивання з мочалкою, а потім губка шва вже досить добре, щоб спалити як літоловська. Зерно здавалося меншим. Початкова потовщення відбувається швидше, але на наступний день, здається, м’якше, ніж Літоколол.

Мій висновок: Якщо ви натираєте підлоги просту форми, особливо якщо плитка невелика інфікована, і це проблематично ходити, не приходить на шви, краще взяти MAPEEEV. Це ще важче, але результат одержується негайно, і вам не потрібно повертатися і розколюватися. Якщо стіни і багато кутів, то краще взяти літлікол, т.До. Це легше для неї, але це буде потрібно ходити і їздити на шви.

Опубліковано 19 лютого 2012 року. Епоксидний лактирет. Форум прочитав поганий огляд латикицької ZAT.

Опубліковано 27 квітня 2013 року. Вчора я отримав затишшя litochrom starlike. це якийсь дуже м’який, і в готовому стані, багато, ніж я використав. Всі мої рекомендації для обприскування та ковток пальця тут не діяли. Або треба було довго почекати, або я не знаю, що. Целюлоза губки працювала погано, звичайний набагато краще. Здається, нічого носячи спілкуватися дуже пом’якшена з епоксидної води піни.

Також був у вищих дилерах Мапмей і виявив, що епоксидний розчин керапокси більше кольорів, ніж керапокси-дизайн, і що це не зерниста взагалі. Але це працює набагато складніше. Я негайно згадав свій перший випадок роботи з епоксидним (див.Верх цього повідомлення), це було саме керапокси. Вона, як правило, дуже слабка в магазинах, але вона існує

Опубліковано 10 травня 2013 року. Litochrom Starlike. Відео цирк, вчора закінчив

Орієнтований на тих, хто намагається лише, акцент робиться на те, що я роблю, але як. Довгий і нудний, до часу 1 годину, без прикрас і красивих понте, все насправді. На іншому це неможливо. Кому треба. Він подивиться.

Ps.: Саме ця робота, яка вийшла дещо довше, ніж звичайна, т.До. Було три ускладнення: Я вже забув, коли останній раз був епоксид, плитка нерівномірна, затишна рідина. Це сповільнило процес, але в цілому основний принцип, я думаю, повідомив. Кожен специфічний випадок є індивідуальним, і вам потрібно подивитися, як поводиться матеріал, а за місцем вибору технологій роботи.

Складно, але можливо: як використовувати епоксидну груту для плиток швів

Епоксидна плитка, викликає багато суперечок та питань. Багато майстрів відмовляються працювати з нею через високу труднощі при підготовці композиції та відмивання плитки, швидкого боротьби. мати час розбити шви лише за 50 хвилин. змушуючи вас думати, це дійсно необхідно. Є класичний цементний розчин.

Однак плюси виглядає занадто спокусливо, щоб відмовитися від матеріалу. Епоксид, що відмінно виступає проти води, його використання 50 років або більше, він стійкий до ефекту зовнішнього середовища. Крім того, колір розчину можна вибрати з десятків.

Якщо ви все ще вирішили працювати з цим матеріалом, то давайте справимося з тим, як провести епоксидні плитки.

Носіть рукавички та кухар. Вона складається з двох частин, які повинні бути пов’язані. отверджувач і епоксидну смолу.

Перш за все, необхідно виконати все відповідно до інструкцій на упаковці: моніторинг чіткого дотримання пропорцій 1: 1. Неточності призведе до погашення.

Вся кількість компонентів, які у вас у ваших руках змішана поступово розраховується за вагою. Тому розчин швидко затвердіння не зможе перекласти. Свердла з спеціальним сопла-змішувачем включити низьку кількість оборотів. не більше трьохсот на хвилину. Живописні пігменти та блищить у вже змішаному розчині.

READ  Що закрити з'єднання фанери на стелі

Епоксидний розчин для плитки швів готовий. Відтепер годинник є нашим вірним, налаштовуючи супутник. Застосовуйте розчину тільки на нежирному, сухому поверхні. Давайте продовжимо:

 • Ми застосовуємо невелику кількість розчину на гумовий шпатель, тертя;
 • Целюлозна губка змочується невеликою кількістю води та розмивають шви, щоб видалити надлишок, але не зашкодить ще незаймані плитки;
 • Суха губчаста форма швів. Ми повторюємо необхідну кількість разів;
 • Ми чекаємо 40 хвилин, розпилюємо їх від губки і згладжується губкою або пальцем (як більш зручно);
 • Давайте залишити поверхню в спокої протягом 3-4 днів;
 • Після сушіння рухів, ми видаляємо отриману факелу: за допомогою інструкцій змішуємо очищувальний агент з водою, ми застосовуємо до поверхні. Після короткого періоду часу він перемістить його з стіною, і ми можемо піни.

Дізнавшись, що він представляє епоксидну епоксидну плитку, як використовувати і як замісити його, можна зрозуміти, чи варто це для ремонтних робіт. Але очі страху, а руки роблять. Головне. чітко дотримуватися інструкцій. Тоді все пройде, як масло.

Епоксидний затиск. Інструкція із застосування

Епоксидні крути поставляються до відділень у вигляді двох окремих компонентів:

Змішати їх доведеться. Ми відразу зазначаємо, що з цією передумовою. збереження пропорції, зазначеної в інструкції. Оптимальний час затвердіння отриманої суміші залежить від.

Примітка: робочий час готового змішаного розчину 30-45 хвилин. Після чого розчин почнеться захопити і працювати не буде можливо. Існує два варіанти використання готової суміші для такого короткого часу. Перший. це точно так багато суміші, якщо це необхідно для розчинення обмеженої площі поверхні плитки (зазвичай 2-3 квадратних метрів), які можна зробити, щоб застосувати та змити однією людиною протягом півгодини. Другий. Робота в пару з партнером.

Розглянемо обидва варіанти в Читати далі. З першим варіантом ви не повністю, інакше ви не будемо часу працювати. Суміш замерзає, і це доведеться кинути його. Отже, суміш повинна бути розведенням у невеликих порціях, суворо витримувати пропорцію. У цьому стані є відсутність цього варіанту. Витримують пропорції самостійно дуже важко. Для цього вам потрібно багато практики, яку непрофесійну плитку просто ніде не приймати.

Другий варіант усуває відсутність першого варіанту. Суміш полягає у розлученні в повному обсязі у пропорціях вимірюваних виробником. Але робота повинна бути виконана двома або трьома людьми. Один покладає суміш на плитку, другий. третій змивається і виправляє форму швів. Цей варіант також має недолік. У невеликій кімнаті разом, і навіть більше трійків, просто неможливо працювати.

Гідності й недоліки

По суті, епоксидний наповнювач є таким же клеєм, заснований на епоксидній смолі, який багато знайомих. В останні роки, коли ремонтувати квартири, кольорові суміші стають все більш використаними. матеріалами, що мають різні фарбувальні пігменти.

Хайвський плюс у таких ставках. здатність самостійно вибирати необхідну тональність і навіть дати йому незвичайний декоративний вигляд. Справа в тому, що під час процесу підготовки суміші додають т. Н. “Блищить”. блискітки срібла та золотого кольору.

Як і будь-який оздоблювальний матеріал, епоксид має свої плюси і мінуси. Розгляньте, що це перевершує товщі матеріали іншого типу, і що їм поступається.

Переваги

 • Термін служби досягає 50 років і більше. За цей час, отриманий шов не зникає, він не руйнує, не втрачає своїх властивостей;
 • повністю водонепроникний;
 • недооцінювання до впливу агресивних хімікатів;
 • добре переносять відмінності температури (від.20 ° С до 80 ° С);
 • здатність вибирати бажаний колір себе;
 • При замороженні не спостерігається усадка матеріалу;
 • не викликає алергічних реакцій.

Недоліки

 • висока вартість порівняно з іншими;
 • короткий період замороженого. ви повинні замісити невеликі частини;
 • Ви можете відновити лише повністю заміну плитки;
 • Для роботи потрібні певні професійні навички.

Можна зробити висновок, що всі мінуси пов’язані з особливостями роботи цієї розтину, її відносно високою ціною. Для всіх інших показників це набагато випереджає конкурентів. Висока вартість компенсується надзвичайно тривалий термін служби без змін властивостей та зовнішнього вигляду.

Як грамотно заповнити шви

Як згадувалося вище, дещо складніше працювати з двома компонентними агрегатами, ніж звичайні. Є певні правила, що застосовуються при заповненні швів епоксидним. Розглянемо їх більш детально.

Необхідний інструмент

Щоб працювати з двокомпонентним розчином, потрібні наступні інструменти:

 • Гумові рукавички. це передумова, руки повинні бути надійно захищені;
 • Електрод з насадкою для змішування компонентів (найкращий варіант. це “поросячий хвіст”);
 • Шпатель є твердим, ніж для ставок цементу;
 • Терка твердого волоконного сопла, губки целюлози. для видалення надлишку від плитки;
 • Очищення агента для видалення розлучень з епоксидної суміші, наприклад. Sopro eh-547.

Підготовчий етап

Перше, що потрібно зробити, це чистити міжрічні шви з залишків клею. Вони повинні бути очищені більше 2/3 глибин.

Пам’ятайте: відсутність довговічності викинула епоксид, вона повинна щось утримувати. Тому ми припускаємо підготовку швів з повною відповідальністю.

Наступний крок. змішування суміші. Перш за все, уважно прочитайте інструкції, прикріплені до матеріалу. Необхідно витримувати пропорції точно, “на очах” не може бути. Якщо затверджувач додає менше поклав, розвороти тече з швів. Обиваючи плитку швів буде дуже складним. У протилежному випадку, з надмірною кількістю отверджувача, суміш швидко замерзає, і ви не встигнете змити плитку. Використовуйте ваги.

Потрібно накласти невеликі дози. епоксид під впливом отверджувача швидко згущується, і з ним буде неможливо працювати. Перемішати масу електричних дверей з міксом на низьких оборотах. В іншому випадку композиція може бути насичена повітряними бульбашками. шов буде пористим.

використовувати, епоксидну, плитка

Застосування епоксидного розчину в швах

Технологічний процес наповнення швів практично не відрізняється від роботи з матеріалами на цементній основі. Для полегшення, використовуйте шліфувальний гумовий шпатель. Епоксид має високу щільність, а звичайне шпатель буде досить важко.

Порада: епоксидні матеріали починають полімеризувати відразу після змішування компонентів. Тому розчавити невеликі ділянки відразу. близько 2,0. 3,0 м2.

Розглянемо ще одну особливість епоксидного розчину. Вона має дуже погану адгезію (перелюб) до вологих поверхонь. Тому при промиванні інфузійним розчином, намагайтеся не зволожувати сусідні порожні шви. Найпростіший спосіб досягти цього полягає в тому, щоб шов, що прилягають до промивної площі з живописом скотч.

Видалення надлишкових бруків з поверхні

У цьому випадку неможливо відкласти процес видалення надлишку. Між наповненням шва і початком видалення не повинно проходити більше 5 хвилин. епоксидну потовщується перед очима, і видалити його буде дуже важко або неможливо.

Найбільш поширеним способом видалення свіжого епоксидного розчину. теплова вода. Мокрий поверхню і щітку з волокном сопла, щоб видалити епоксидну з поверхні. Наступним кроком є ​​змивання залишків губки пульпи. Не забудьте частіше змінювати воду, не дозволяючи йому охолонути (підтримувати температуру води в діапазоні 40 ° С).

Після очищення води на плиті залишиться розлучення. Нічого страшного. Так і має бути. Це все ще епоксидний клей і проста вода, вона не повністю вимивається. Через 24 години після першого миття необхідно змити залишкові розлучення з особливими засобами. Кожен виробник епоксидного розчину також виробляє засоби очищення. Потрібно подати до поверхні замальованої плитки і зачекайте 30 хвилин. Прочитайте інструкції. Після цього, не використовуючи воду, ретельно протріть сухою ганчіркою. Пам’ятайте, що всі роботи повинні бути виконані в гумових рукавичках.

Рада початківців: Незважаючи на подібність роботи з іншими типами ставок, двокомпонент має свої особливості. Спробуйте потіти кілька випробувальних швів і лише після того, як перейдіть до головного.

Операція швів від епоксидного розчину

Негайно пам’ятайте. незважаючи на швидку здатність до “захоплення”, епоксидні матеріали повністю полімеризуються протягом 4-5 днів. До цього часу небажано заважати їм. ви можете пошкодити шви, неможливо це виправити, тільки розбирання плитки.

Подальша експлуатація не буде складними. епоксидні шви не зникають, не тріскають. Вони не бояться води. з поверхневим забрудненням, їх достатньо для полоскання. Протягом десятиліть, міжрічні шви з двокомпонентних розрук зберігають початкову свіжість.

Як використовувати епоксидну плитку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS