Як виправити анкерні тарілки до вікна

Як монтувати на тарілках?

Якірні пластини для ПВХ Windows Допомога зробити процес дизайну дизайну швидко і легко. Однією з важливих переваг є відсутність необхідності витягнути скляну рамку. Профільна система не буде барабанною, і тому можна буде уникнути проблем, які виникають при свердловинні рами. Склопакетні вікна не вивантажуються, дизайн не втратить жорсткості, вона не почне обгортання. Ризик кадру – повністю відсутній. Однак також неможливо назвати шлях досконалого: одна з важливих недоліків не є привабливою зовнішністю, оскільки частина монтажу після встановлення буде помітна.

Порада.

Другий значний недолік – це збільшення навантаження на дизайн з частим відкриттям. Вікно можна швидко зважати, тому експерти рекомендують виправляти таким чином лише глухий конструкцію.

Ще раз про монтажу

Встановлення сучасного вікна. Фактична тема не тільки для виробника робіт, а й для клієнта. Якщо концепція пластикового вікна, а також технологія виготовлення віконних блоків з ПВХ, переважно добре освоєно, виконання вузлів коригування до стінних отворів не тільки виробників, але, головне, клієнти не платять належну увагу Аналіз діяльності віконних фірм показує настав час переглянути ставлення до встановлення сучасних вікон, одночасно вирішуючи такі інженерні завдання, як ефективна ізоляція нахилу, переміщення вікна до внутрішньої поверхні стіни, організації Обмін повітря з видаленням вологи з стіни та вузла для спарювання вікна.

Дана цитата з журналу “Baulelement-Bau International”, опублікована в G. Штутгарт (Німеччина), показує, наскільки важливо правильно розробляти, обчислити та грамотно виконувати таку відповідальну роботу, як встановлення сучасного вікна у відкритті. Можна стверджувати, що споживчі властивості вікна наполовину залежать від її належної установки. Встановлення профілю кадру у вітровій повітрі далеко від останнього впливу на енергетичний баланс будівлі (якщо установка неправильна, то за певних умов втрати тепла через монтажне з’єднання може бути більшим, ніж через сам кадр ). У виробництві ПВХ Windows розробляються технологічні операції, а при встановленні свободи вибору різних варіантів продуктивності вище, процес встановлення є трудомістким, а отже, з низьким рівнем обізнаності, це в полі установки, що в даний час має помилки. За статистикою великих фірм, встановлення рахунків понад 80% скарг. Це відбувається з двох причин: перша необґрунтована економія витрат на установку, другий. Рівень кваліфікації та відповідальність установників.

Починаючи з 1998 року., Більше 25 нових гостей вводяться в Росії та їх компоненти, які дозволяють їм виробляти та встановлювати вікна на рівні європейських стандартів. Один з них. ГОСТ 30971-2002 Каналізаційні монтажні вузли. Його вступ зобов’язує всіх, хто виробляє монтажні роботи, дотримуються певних стандартів якості. Зрештою, якість та термін служби вікна безпосередньо залежать від належного дизайну та виконання вікна, що прилягає до вікна до стіни, використання високоякісних матеріалів та кваліфікованої продуктивності.

Особливості фіксації будь-яких структур визначаються трьома основними елементами: основою, фіксованим елементом, елементом кріплення. Разом вони повинні утворювати систему кріплення стабільна. Помилки при виборі певних параметрів установки можуть призвести до руйнування одного з елементів системи. Тут ми розглянемо деякі проблеми встановлення та закріплення профілю кадру у відкритті вікна, а точніше, проблема вибору елемента застібки.

Кріплення призначені для жорсткої фіксації вікон у стінових отворах та для передачі операційних навантажень на стінових конструкціях. Додаткова інформація про особливості матеріалу та навколишнього середовища за місцем консолідації, вантажів, особливості виникнення встановленого дизайну допомагає вибрати кілька, а іноді і єдиний застосовний кріпильний елемент у цьому випадку.

У Додатку Б до ГОСТ 30971-2002 для монтажних віконних коробок до стінних отворів, залежно від конструкції стіни та міцності стінних матеріалів, рекомендується використовувати різні універсальні та спеціальні кріпильні елементи (частини та системи), рисунок 1:

розкладна рамка (анкерні) металеві або пластикові дюбелі;

Універсальні пластикові дюбелі з замиканням гвинтами;

Шурупи, гвинти та пластини виготовлені з нержавіючої сталі або сталі з антикорозійним цинком, покритою товщиною щонайменше 9 мкм.

але. Металевий каркасний дюбель; B. Пластикова каркасна дюбеля; в. Універсальний пластиковий дюбель з замком гвинт; Г. Будівельні гвинти; D. Гнучка анкерна пластина

READ  Як зробити різдвяну ялинку мішура на вікні

Дозволяється використовувати інші кріплення та системи, проектування та умови застосування яких встановлені в технічній документації. Ми зупинимося на трьох основних способах встановлення вікон у відкритті, цифри 2, 3, 4:

Встановлення на каркасних гвинтах (будівельні гвинти).

Встановлення на анкерні пластини (або настінні якоря).

Кожен з цих методів має свої переваги та недоліки. Перші два способи – пряме кріплення через вікно. Це дозволяє виправити вікно практично у будь-якому відкритті та гарантувати передачу вантажів безпосередньо до внутрішнього підкріплення металу кадру, хоча це вимагає видалення з рамки всіх клапанів та склопакетів під час установки. Метод гарантується надійним і простим. Перевага металевої рамки дюбеля полягає в тому, що кадр може ковзати вздовж рукава і тим самим компенсує розширення температури. Але, з великими навантаженнями, використання рамкової дюбеля обмежена завдяки необхідності витримувати певну відстань між стіною та вікном. При використанні каркасних гвинтів існує повна відсутність деформацій (включаючи тепловий) профіль кадру.

Однак, незважаючи на всі переваги, перші два способи використання у всіх випадках не можуть. Метод кріплення з анкерними пластинами не менш простий і не менш надійний, ніж перші два. І у випадку використання теплової леді, розташованої в стіні уздовж внутрішньої поверхні нахилу, як правило, незамінними, як у встановленні алюмінієвих теплих вікон (щоб не пошкодити теплоізоляційний шар поліаміду).

Рисунок 4 Кріплення на анкерну пластину

Сфера встановлення монтажних анкерних плит. Це тришарові зовнішні настінні системи, прилеглі в нижній частині вікна, т.до. Застосування в цій галузі інших кріплень (таких як дюель) менш переважним завдяки небезпеці погіршення теплоізоляції (утворення так званого холодного мосту), а також можливу корозію підкріплення. Коррозія може починатися через проникнення дощової води та конденсату через монтажні отвори всередині кадру. Крім того, монтажні отвори ослаблені монтується дизайном.

Якірні тарілки легко прикріплені до кадру, і, на відміну від інших кріплень, є більш технологічними при установці через його структуру, яка дає більше вибору на сайті кріпиться, спрощує процес вирівнювання вікон уздовж рівня та підлітки, дозволяє вам Складна еластична та компенсація температурних змін вікна. Пластикові вікна з кольорового ПВХ краще виправляйте тільки на анкерних плитах, т.до. Коефіцієнт лінійного розширення кольорового пластику становить 1,5-2 рази вище, ніж у білій, і, відповідно, температурні деформації більше.

Але при виборі методу закріплення дизайну вікна у відкритті необхідно враховувати, що монтаж з анкерними пластинами важко з підвищеними проміжками між рамою та стіною, крім того, дещо ускладнює оформлення схилів.

Ви можете сперечатися про переваги та недоліки цього або такого способу встановлення Windows, але в кінцевому підсумку, на практиці вибір елемента застібки визначається найчастіше за допомогою звички та особистих уподобань інсталяторів та частково особливостей матеріалу та середнього За місцем консолідації.

Тут ми розповімо вам більше про анкерні тарілки. Як зазначено в Додатку В до ГОСТ 30971-2002, гнучкі анкерні пластини використовуються для прикріплення пластикових вікон до багатошарових стін з ефективною ізоляцією. Кріплення на гнучкі анкерні пластини допускається при встановленні пластикових вікон в інших стінних структурах. Якірні пластини виготовлені з оцинкованої листової сталі товщиною щонайменше 1,5 мм методом штампування. Він має декілька круглих отворів (один довгастого) для кріплення до будівельної структури у потрібному положенні, а також направляючих виїмків у певних місцях, для яких перемикач вигину здійснюється до бажаного монтажного шва. Кут вигину пластини вибирається на місці і залежить від величини ґрунту збірки. Пластини прикріплені до вікна блоків, доки вони не будуть встановлені у отворах, використовуючи будівельні гвинти діаметром щонайменше 5 мм і довжиною щонайменше 40 мм. Гнучкі анкерні пластини закріплені на внутрішньому шарі багатошарової стінки з пластиковими дюбелями з закріпленими гвинтами (щонайменше 2 точки прикріплення на кожній пластині) діаметром щонайменше 6 мм і довжиною щонайменше 50 мм. Ці кріплення оптимальні для передачі зусиль, перпендикулярних площині вікон у разі експлуатації їх для розтягування. Дуже легко прикріплений до рамки Windows. Якірна плита з однією лапою вставляється під кутом у рядку на задній панелі кадру і натискає на кадр, доки друга лапа не фіксується міцно. Важливо, щоб для сполук, у яких підкріплення слід залучити до передачі вітрового навантаження для передачі сил вітру, останній також приєднується до пластини з пластиною.

Розмірну серію анкерних пластин дозволяє монтувати вікно у отворах різних ширинів.

Одним з основних виробників компонентів до напівпрозорих пластмасових конструкцій, включаючи анкерні тарілки польового металу-ризикового заводу. Компанія розробила та реалізувала уніфіковану систему для виробництва анкерних пластин до різних профільних систем. Ця система дозволяє вам прискорити виробничий процес, що складається з декількох операцій:

READ  Теплиці з віконних кадрів роблять це самостійно

різання (різання заготовок для різних груп);

лиття (лиття вуса певних розмірів);

Упаковка (на цьому етапі. 100% візуальний контроль).

Фахівці технічного відділу ВАТ “ПМФЗ” розробляли та зареєстровано в Центрі стандартизації та метрологічних характеристик Уралу для вироблених продуктів. Відповідно до цього технічного опису, то 4880-037-00305509-2005 анкерні тарілки є така класифікація вироблених анкерних пластин:

 • 220. Профіль групи, відстань від краю анкерної тарілки до центру отвору між OSSA 19 мм.
 • 510. Профіль групи, відстань від краю анкерної тарілки до центру отвору між цма 28 мм.
 • 611. Дерев’яна каркасна група.
 • 635 універсальна анкерна пластина.
 • Р. Роторна анкерна плита.

AP. Анкерна пластина, 220-код коду, i. Довжина анкерної пластини 150 мм, 04 профілю

AP. Анкерна плита, 611- Група профілів дерев’яних кадрів, II-довжина анкерна пластина 165 мм.

AP. Анкерна плита, p-swivel, i. Довжина анкерної пластини 150 мм,

Якірні пластини виготовляються тисненням з оцинкованої листової сталі товщиною 1,5 мм.

Я хотів би звернути увагу на новинку, запущену у виробництві Полевського металевого освіти. Це анкерна пластина AP 635 з універсальною установкою до всіх профілів віконних конструкцій довгих 190 мм. Це дуже зручно для компаній, що працюють на декількох спеціалізованих системах.

Яконна плита – це металевий плоский елемент з листом тонких оцинкованих сталевих отворів для зміцнення пластикового або дерев’яного вікна до цегли, блоку або бетонних стін.

 • Поворотний. У процесі встановлення пластини перетворюється на місце стінки для більш надійної фіксації.
 • Невідомий. Цей тип пластин передбачає встановлення в різних кутах.
 • Не освіжаючі пластини з гачком. Спеціальне кільце на подробиці сприяє сильніше зчеплення.
 • Плити для дерева. Спеціально створені кріплення для дерев’яних конструкцій.

Кріплення для пластикових вікон: Список матеріалів та обладнання для установки вікон (якоря, гвинти, тарілки)

Пластикові вікна сьогодні заробляли широке визнання власників, як приватних, так і житлових будинків. Завдяки добре продуманому дизайну в житловому приміщенні, тепло ідеально зберігається, а подвійна або потрійна структура перешкоджає вікнам і заморожуванням вікон.

Монтажна піна та різні пристрої використовуються як монтажна система вікон. Вибір піни не представляє труднощів, достатньо вивчити склад та інструкції для використання.

Це зовсім інша річ – вибір кріплень для пластикових вікон, якість якої залежить від роботи віконних кадрів.

Особливості монтажу

Встановлення стандартного вікна вимагає встановлення п’яти тарілок. Один з них розташований у центрі рами, решта – з боків, на відстані 200-250 мм від краю.

Не встановлюйте Windows без якоря, площа перевищує 4 кВ. М. Якірні тарілки не можуть витримувати занадто важкі вікна. У цьому випадку доцільно використовувати дюбель. Пластини ідеально підходять для малих або середніх структур.

При роботі вам потрібен набір інструментів:

 • Ударний дриль або Peuorator
 • Електричний джиг або ножівка
 • Шекс-ключ, з яким можна налаштувати аксесуари
 • Анкерні тарілки
 • Вимірювальний інструмент
 • Кріплення
 • Силікон і відповідний пістолет

При встановленні Windows на анкерні пластини необхідно дотримуватися ряду правил:

 • Щоб виправити вікна, неможливо використовувати встановлений клей, піну та інші подібні матеріали. Кріплення здійснюється виключно за допомогою самовідданості.
 • При бурінніх отворах потрібно переконатися, що картридж спікера не пошкодить кадр. Для цього вам потрібен довгий дриль. Як додатковий захист, ви можете використовувати шматок пластику, закладеного біля отвору.
 • Механізм удару свердла використовується виключно на бетонних схилах.
 • У цегляну стіну з вертикальними порожнинами, отвір пробурено в шов між окремими блоками.
 • При скруженні гвинтів ви можете використовувати викрутку з вбудованим обертальним обмежувачем. Завдяки цьому ви можете відстежувати глибину кріплень у вікні.

Установка відповідно до ГОСТ

ГОСТ та є консультативними, а не обов’язкові правила, що регулюють процеси виготовлення та встановлення металопластикових вікон, в значній мірі допомагають споживачеві плати та сформулювати претензії до постачальника Windows. Якщо буквально доведено, що порушення ГОСТ призвело до зменшення рівня безпеки, постачальник несе законодавчу відповідальність. ГОСТ 52749-2007 “Вікно монтажу стічних вод з паропроникними самостійними стрічками. Технічні умови “вимагає, щоб життя матеріалів, використовуваних для встановлення, була не менше двадцяти років. Крім того, ГОСТ передбачає, що матеріали, що використовуються для установки, мають сертифікати відповідності. ГОСТ 30971-2002 “Каналізація монтажних вузлів віконних блоків віконних блоків до стінових отворів. Загальні технічні умови ». Цей ГОСТ достатньо описує процеси встановлення, починаючи з прикладів різних вікон, варіантів кріплення, закінчуючи розрахунком термічних полів.

READ  Що таке м'які вікна для альтанки

Основні вимоги ГОСТ:

 • відсутність мостів холодно, тобто не повинно бути ніякої порожнечі;
 • Установка повинна припускати три шари утворення шва;
 • Високоякісний вікно, кріплення, крок

Якірні болти – класичні кріплення для пластикових вікон

Кріплення вікон у відкритті за допомогою анкерних болтів вважається класичним методом встановлення напівпрозорих структур. Раніше цей метод не мав альтернативи, і сьогодні у багатьох ситуаціях не віддають перевагу йому.

Варіант включає в себе дренування в отворах отворів діаметром 8-10 мм, вставляючи анкерні болти та закупорювання кріплення в стіну, поки вона не зупиняється. Метод хороший при встановленні вікон у будівлях з твердими міцними стінами – у цьому випадку це забезпечує надійну фіксацію дизайну протягом багатьох років. Використання анкерних болтів є необґрунтованим у будівлях старого фонду та в будівлях з багатошаровими стінами, і при використанні їх для скління балконів, існує шанс на депресії всю кімнату, оскільки масивні елементи часто пробиваються через козирки навіс.

Серед інших недоліків методу кріплення вікон на анкерних болтах виділяються наступним чином:

 • Викликає додаткове охолодження кадру, оскільки болт пронизує, що він стає прямим мостом для холодного проникнення поза межами.
 • Вимагає посилення ущільнення нижньої частини, щоб вологість від туману не падає на встановлений шов.
 • Дизайн важко демонтаж – витягнути анкерні болти, вам потрібно зробити великі зусилля.

Розрізняють два основних способи встановлення пластикових вікон на якорях – з розпакуванням і без. Основна відмінність полягає у формі кріплення та способу закріплення віконної рамки до робочого колеса. Більшість новачок встановлює опцію без розпакування. Це дозволяє не видаляти інсульт і не знімають скло.

Важко відобразити весь досвід та якість наших послуг на сайті. Кожен випадок є індивідуальним, тому не витрачайте час у пошуках, краще попросіть своє питання безпосередньо!

Sorient On Services, терміни та ціни по телефону – залиште свій номер нижче на кнопці “Замовлення виклику”.

Якірні тарілки також мають два типи. Один вид розробляється для конкретної профільної системи, враховує всі свої вимоги та нюанси. Він поставляється з нестандартними віконними конструкціями.

Інші види – універсальний. Основна відмінність полягає у відсутності “вух”, які вставляються в паз і закріпіть самолюбством. У універсальних анкерних пластинах немає вух, вони прикріплені до болтів.

Встановлення пластикового вікна з тарілкою

Тепер ми звертаємось до питання встановлення пластикових вікон за допомогою пластин. Основною перевагою цього методу є зменшення процесу встановлення до мінімуму, тобто зникає необхідність демонтажу скляного пакета перед установкою.

Крім того, він більше не потрібно, щоб дихати вікном через якоря, і, відповідно, не потрібно турбувати цілісність камер профільної системи, і це, у свою чергу, не дозволить вам заморозити скляні пакети Російська зима.

За допомогою цього методу установки ймовірність розтягування рами з пластичного вікна мінімізується, що також дуже важливо. Використовуючи цей метод установки, багато хто не любить той факт, що монтажні пластини стирчать по всьому периметру вікна, але на компетентній обробці схилів цей дефіцит успішно в змозі приховати.

Здавалося б, що мінуси не видно, плюси очевидно, тоді є природне бажання консолідувати всю рамку вікна на тарілках. Однак, не все так просто.

Якщо у вашому вікні відкрився sash, то з їх постійним відкриттям – закриття відбудеться ударні навантаження на кадрі пластикового вікна, тому вкладення якорів набагато надійніше. Встановлення вікон виключно на тарілках дозволяється при встановленні лише глухий вікна.

Встановлення пластикових вікон на тарілках, як приготувати анкерні тарілки до монтажу вікна Windows

Ось чому комбінована гора все частіше використовується: верхня частина кадру фіксується пластинами, а нижня частина фіксується якорями.

Цей метод забезпечує більш точне регулювання вікна за допомогою якоря, і дозволяє в основному встановити вікно горизонтально та вертикально, а також зменшити частку мінусів, що несе встановлення пластикових вікон лише на якорі!

Як виправити анкерні тарілки до вікна
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS