Як виправити дужки до побудови Stpler

Як заряджати меблі (будівництво) Stpler

Як вставити дужки в степлер зуб. Умови використання будівельного степлера

Перед роботою, налаштуйте регулюючий гвинт відповідно до поверхневого матеріалу, з якого він повинен працювати.

Якщо це тверда фанера, то це займе сильне розрив матеріалу, тому варто встановити багато зусиль. Якщо це вільна поверхня, сила повинна бути зменшена, щоб не прорватися через тканину, або, наприклад, панель ПВХ ви стріляєте.

Під час роботи рекомендується натиснути важіль з однією рукою, і регулюючий гвинт натискає другу руку. Тоді повернення буде мінімальним, а навантаження буде розподілено в степлері рівномірно. Ви зможете набагато краще набрати дужки.

Як вставити дужки в степлер?

Встановіть новий заряд у пристрої не складно:

 • Пристрій заблоковано, щоб уникнути випадкової відповіді.
 • Кришка магазину видаляється у спині.
 • Далі, вичавлена ​​пружина видаляється.
 • Зарядка кронштейна встановлюється з ногами вниз.
 • Всі маніпуляції виконуються в зворотному порядку.
 • Видалення запобіжника, ви повинні спробувати стріляти кілька разів в режимі очікування, щоб перевірити.

Сьогодні завдяки широкому діапазону моделей, Staler може зустрітися з трохи різним способом заряду.

Побутові та професійні

Як і всі інші інструменти, будівництво вводять умовно поділяються на домогосподарство та професійні. Різниця у вартості є значною – часом. І це виправдано, тому що справа у функціональності, кількість режимів роботи, налаштування та робочий ресурс:

 • У моделях домогосподарств, невеликий робочий ресурс, оскільки вони в основному виготовляються з пластику.
 • Професійні інструменти виготовляються з сталі, часто – нержавіюча сталь. Вони є предметами з пластику, але, як правило, це перекривається на металевій ручці, щоб пом’якшити.

Важливий! Існує ще проміжний клас – напів-професіонал. Вони розташовані між цими двома категоріями за якістю та ціною. Часто це в цій групі краще шукати інструмент для використання будинку. Він працює не погано, і це відносно дешево.

Як розібрати степлер меблів?

Якщо ви не можете налаштувати кронштейн, варто перевірити здоров’я основних робочих елементів. Якщо майстер точно знає, як розібрати степлер, то, коли незалежний ремонт необхідно стріляти по черзі:

Після цих маніпуляцій ви можете легко дістатися до основних компонентів і ремонту або замінити їх, якщо це необхідно. Збирайте степлер меблів, який вам потрібно так само, як у зворотному порядку. Коли несправність для ідентифікації або усунення не вдалося, краще звернутися до сервісного центру до сертифікованого майстра.

Що робити, якщо застряг застряг

Варто відзначити ще один дуже важливий момент, який допоможе вам у роботі. Це трапляється, що кронштейни згинаються і застрягли в розетку. Вони неможливо забити на поверхню, і неможливо витягнути.

У цьому випадку нам потрібно повністю витягнути магазин поставок.

Така можливість існує майже для всіх професійних степлерів.

Спочатку потрібно повторити отвір металевої пластини і витягнути весну.

READ  Будинок з бруса переваги та недоліки

Далі, в середині нижньої частини степлера необхідно знайти залізо, злегка виступаючи з обох сторін, частина. Щільно пасуйтеся з великими і індексом пальцями з обох сторін і витягніть вниз.

Таким чином, ви витягуєте весь кормовий магазин, який був у приладі.

Ви побачите защемлений кронштейн, який зараз легко витягнути.

Зберіть спину Stapler не буде складним: весь витягнутий блок повертається до місця з натисканням. У той же час ви повинні почути клацання. Після того, як не забудьте поставити весну.

Схема степлерів меблів

Степлер будівництва ручної роботи має магазин, в якому кліп завантажується з дужками або спеціальними цвяхами. На кронштейні б’є биту, яка прикріплена до страйку. Розмір забою в приладі залежить від розмірів витратних матеріалів, що використовуються (кронштейни). Барабанщик, у свою чергу, стосується весни, коефіцієнт стиснення якого регулюється спеціальним гвинтом. Скринінг зроблено за допомогою амортизатора, який знаходиться всередині степлера.

Скручена бойова пружина встановлюється на недорогі моделі.

Степлер з пластинчастою весни є більш потужним і дорогим.

Можливі помилки

Є кілька найпоширеніших, часто зустрічаються помилки та проблеми, що супроводжують робочий стіллер для меблів. Інструмент може одночасно знімати кілька дужок або не робити це взагалі, а також пошкодження оббивки. Помилки пояснюються наступними причинами:

 • Неправильний налаштований гвинт при виконанні роботи з традиційними механічними моделями пристрою;
 • нехтувати правилами попередньої розмітки встановлення місць розташування кронштейна, що дозволяє виробляти високоякісні та рівномірні натягу оббивки;
 • Відсутність оббивки з вільною рукою для запобігання зміщенню матеріалу під час роботи степлера.

Важливо контролювати кількість дужок всередині “магазину” інструмента, а також обов’язково зафіксувати ручку за допомогою запобіжника відразу після закінчення роботи. Це дозволить запобігти спонтанному або випадковому пострілу.

Строго заборонено працювати над роботою несправний інструмент. При необхідності ця проблема діагностується, а періодична заміна барабанщика розробила ресурс.

Вибір степлера – поради професіоналів

Є кілька сортів степлерів – механічні, електричні, пневматичні. Їх основні відмінності – у джерелі енергії забитого страйку. Кронштейн забивається з бобіним, який керується розтягнутою пружиною (у механічних та електричних степлерах) або стиснутому ВПС (у пневматичних інструментах).

Це доступний інструмент. Прості моделі оснащують крутість (скручену) весну: за його стиснення потрібно зробити багато зусиль. Професійні механічні степлери обладнали весну (пластинню) весну. Легше працювати як інструмент, але це дорожче. Корпус професійних модних левців виготовляються з легеневих сплавів. Прості варіанти – сталь, пофарбована або хром. Дешеві моделі – у пластикових випадках. Для того, щоб зменшити прибутки, виробники використовують приклеювання затухання на ручках. Клас інструменту характеризує невеликі повернення та низький шум. Мінуси механічні степлер включають низьку потужність у порівнянні з електричним та пневматичним інструментом.

При відновленні крок-Ler допоможе забезпечити фільм ..

Хороший помічник крок і в будівництві. Наприклад, якщо вам потрібно виправити ізоляцію.

У садовій ділянці степлер допоможе при побудові кролика.

Степлер широко використовується у виробництві та ремонту меблів.

При вирішенні проектних завдань, де потрібно прикріпити тканину, степлер є незамінним.

Степлер може бути використаний навіть для ремонту взуття.

Якщо у вас є велика кількість роботи, краще придбати елетитор Ste-полюс. Він більш потужний механічний і може забити більші скоби: якщо механічний, як правило, не призначений для роботи з дужками довжиною більше 15 мм, то для електричного 25 мм – норми, і є варіанти, які можуть забити 50 мм дужки. Електричні степлери зазвичай

READ  Гардероб Coupe як розділ між кімнатами

Близько 1,2-2 кг зважують та оснащені різними додатковими функціями – гладким або кроком коригування сили удару, захист від випадкового запуску, запобіжника, регулювання частоти імпульсу, датчика глибини, багаторазового використання. Деякі моделі мають пристрій для видалення кріплень. Електричний інструмент зазвичай розроблений для максимальної швидкості 20-30 пострілів за хвилину.

Під час роботи з електричним кроком, обладнання безпеки є важливим. Перед завантаженням кронштейна вона покладається на запобіжник. Найчастіше завантаження здійснюється нижче: інструмент перемикається, зміщує фіксатор і дозволяють дужкам вздовж довідників. За межами електричних ступенів включають їх високу вартість та вагу. Крім того, вони “прив’язані” до виходу. Існує, правда та акумуляторні степлери, однак, вони навіть дорожче, і вага ще важче для мережевих варіантів.

Володіючи високою потужністю, електричний степлер легко розривається DVP і MDF.

Stapler батареї легко обробляє, але вимагає звичайного заряджання акумулятора.

Степлер, що працює з стисненого повітря, зазвичай використовує професіонали, тому що це вимагає дорогого компресора. Однак це пневматика, яка забезпечує максимальну силу впливу. Велика продуктивність праці досягається завдяки високій “швидкості”, вдвічі перевищує електричні варіанти, що перевищує цей показник.

Пневматичні степлери не мають шокової весни: удар забезпечує пневматичний циліндр. Інструмент тривалий і легко підтримує, що він складається з періодичного очищення.

Основною перевагою пневматичного степлера є висока потужність. Це дозволяє використовувати його при закріпленні рейків ..

… Міцні та густі листові матеріали ..

… Плінтуси, карнизи, грошові двері та вікна.

Використовуйте цей продуктивний інструмент та меблева робота з великими обсягами роботи.

Звичайний витратний матеріал для степлерів – P-подібних скоб, що відрізняються розмірами. Основними є глибина (довжина ноги), ширина і товщина матеріалу, з яких вона зроблена. Використання в шкалі степлера пов’язана з більшою порівняно з зоною нігтів, на якій кронштейна натискає фіксований матеріал.

Для того, щоб забезпечити надійну та легку поверхню ноги товстих дужок.

Параметри дужок, які підходять для конкретної моделі степлера, зазвичай перераховані в інструкціях приладу (для електричних та пневматичних моделей) або його житло (для більшості механічних скоб). Отже, степлери призначені для декоративної роботи, використовують скоби в глибині 4-8 мм, які розбивають лише м’які матеріали – папір, тканина, піноутворювач.

Прикладна сила – маленька, так багато інструментів деталі виготовлені з пластмас. Інструмент для глибини глибини до 10 мм зроблений більш люб’язно, багато деталей – метал. Найпопулярніші моделі Stappler, розраховані на Snob 4-14 мм. Як правило, це досить надійний інструмент, що має функцію регулювання міцності удару. Гвинний контролер, який змінює параметри стиснення пружин від механічних моделей та спеціального колеса – електричного.

Якщо удар недостатній, кронштейн не вводиться в матеріал, а кріплення виявляється ненадійним: коли існує сильний вплив, є шанс зіпсувати “закріплений” матеріал. Щоб визначити розмір розмірів дужок, товщина швейного матеріалу походить від товщини: вона повинна мати 1/3 довжини ніг кронштейна.

Решта 2/3 буде входити до матеріалу основи. У будь-якому випадку, більше половини довжини кронштейна не повинна залишатись на прикріпленому матеріалі: у цьому випадку відстань між кріпленням слід зменшити. Скріпки продаються у вигляді касет, розмір вибірки вказаний на упаковці. Він позначається двома числами: першим означає ширину, а друга глибина. Наприклад, версія 24/8 має ширину 24 мм, а довжина ніг становить 8 мм. Виробники також представили типи дужок та маркування кольору на упаковці. Наприклад, найпоширеніший універсальний кронштейн типу 53 має ширину 11,4 мм, товщина 0,75 мм, довжина ніг становить 6-14 мм.

READ  Чи можна поставити нову плитку на стару плитку

Маркування цього типу червоним. Професійний тип 140 помічений зелений. Ширина поширення тут 10.6 мм, товщина – 1,25 мм.

Для декоративних та прикладних робіт використовуються напруга типу 13.З жовтим маркуванням. Розміри такі ж, як тип 140, але дужки тонше, 0.75 мм. Довжина ноги – від 4 до 14 мм.

Для кріплення телевізійних та інтернет-кабелів, проводів та кабелів, типу 35 з білою маркуванням можна. Це U-образний кронштейн з довгою довжиною 10-14 мм. Відповідно до матеріалу, з якого вони зроблені, дужки металеві (м’які), сталеві (затверділі), оцинковані, з мідним покриттям. Деякі степлери можуть забити шпильки та нігті, які продаються, такі як дужки, у касетах.

Кріплення кабельних U-подібних дужок.

Корпус для механічного будівництва Stapper. Ящики з брекетами різних типів позначені різним кольором.

Нижче інших записів “Як зробити свої власні руки – домогосподарка!”

Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS