Як виправити картину на стіні без буріння

Виберіть метод кріплення, випливає з типу стін. Не в кожному розділі можна забитий цвях, тому ви повинні знати, як картини висять на різних типах стін.

Як прикріпити зображення до цегли

Незважаючи на практичність і силу, цегляна відноситься до крихких матеріалів. Свердління отворів, загвинчування гвинтів і закупорювання нігтів не завдають шкоди такому стіні у тому випадку, коли бурована отвір буде заповнена цементним розчином. І тільки після цього ви можете вставити гвинт або гачок у стіну. Цей захід буде уникнути утворення та розподілу тріщин на цеглу.

Ви також можете використовувати цегельні кронштейни, які прикріплені до необхідного сегмента стіни.

Як повісити картини на дерев’яних стінах

Цей матеріал є найбільш зручним, достатньо забити в потрібному місці нігтя. Це не буде потрібно багато зусиль з вашого боку.

Нігть призупинено з Інтернетом для петлі, кабелю, капронової нитки або іншим типом кріплення.

Як повісити картину на бетонній стіні

Загнати цвях у бетонну стіну не буде працювати, тут вам знадобиться свердла або броня. У вказаній точці пробурено отвір, в якому пластикові дюбелі вставляють.

У дюбелі вам потрібно вигнати гак або гвинт, і призупинити прикрасу.

Як повісити картину на стіні гіпсокартону

На гіпсокартонні стіни не слід розміщувати об’єм і важке полотно. Цей матеріал не має високої міцності та стабільності.

Спеціальні дюбелі – “метелики” з спеціальними опорами використовуються як прикріплення для картин на стінах гіпсокартону. Це дозволяє достовірно триматися на стіну.

Що таке модульна картина

Відмінною особливістю модульної картинки є той факт, що у твердому образ, полотно збирається з декількох частин. На сьогоднішній день модульні візерунки дуже популярні, де кожен компонент іншого розміру, який дає зображення спеціальну привабливість та творчість. У більшості випадків ці фотографії складаються з трьох або п’яти частин, які залишаються без кадру, так що цілісність полотна не втрачена.

Але так, щоб модульна картина стає справді оформлення приміщення, то, коли вона поміщається, необхідно враховувати деякі тонкощі та правила для встановлення таких полотен.

Як ви можете повісити картину на стіні без свердління: Технологія та кріплення

На час Радянського Союзу стіни були прикрашені килимами. Це вважалося красивим, опосередковано свідчив про смак власників. У селах люди жили біднішими, прикрашеними стільними килимами з лебедями, оленями, квітами.

Такі переваги отримали поранення, сьогодні ця мода пішла. Сталеві фотографії, гравюри, декоративні елементи різного формату та кольору. Таке оформлення стін – виправдано. Вони прикрашають інтер’єр, даючи чарівність і настрій.

Зображення здатна прикрасити будь-який інтер’єр

Є кілька варіантів, як повісити одну або більше картин, а не буріння стін. По-перше, розгляньте способи, з якими можна прикріпити на зображення, обладнані спеціальним кріпленням.

Сьогодні в магазинах ви можете знайти спеціальні набори, які дозволяють вам прикріпити прикраси до стіни без використання нігтів.

System System “Command”

У наборах “команд” включають липучку та гачки. Перший використовується для зображень з невеликою вагою, а з гачками висять більше об’ємних і важких картин. Головне, що поверхня стіни гладка.

READ  Полицю під телевізором на стіні роблять це самостійно

Якщо зображення легко, вам знадобиться липучка. Його частина її закріплена на стіні, інша – на зворотній стороні прикраси. Застосування цього методу ви не зіпсуєте шпалери, і ви можете перемогти зображення так часто, як хочете.

Для великих картин використовуйте гачки. Знежирюють стіну, щоб створити максимальну силу Snap і прикріпіть гачок на основі губ на поверхні. При необхідності використовуйте кілька кріплень.

За допомогою “команди” ви можете повісити картину на стіні без нігтів на будь-яких шпалерах, від тонких до найбільш довговічних.

Хвоєна система “Сажа”

На таких кріплях може бути призупинена веб-вагою до 1,5 кг, оснащена спеціальною мотузкою або кабелем. Закріпіть гачки системи “Сажа” може бути на будь-якій поверхні, виняток є лише вініловими шпалерами.

Для невеликого зображення достатньо одного гачка, а більш об’ємне та важке живопис вимагатиме декількох кріплень. Зніміть захисну смужку з задньої частини гачка, і щільно натискайте на стіну, тримається протягом 30-40 секунд. Після цього ви можете повісити зображення. Таким чином, ви надійно забезпечуєте картину на стіні, не пошкоджуючи поверхню.

Показник стадії

Загальні рекомендації:

 • Центр зображень повинен бути на рівні очей. Все зростання відрізняється, тому легше зайняти середнє значення – приблизно 165 см від підлоги
 • Ширина картини або композиції повинна бути 75-90% ширини меблів
 • Вибираючи сюжет, розмір і кольорові картини Gamut, не забувайте про призначення кімнати, де ви збираєтеся повісити його. Наприклад, картина з бойовою сценою не підходить для їдальні, а в спальні будуть недоречні великі, “благодать” полотно
 • Іноді сама стіна припускає, як гармонійно витрачати картини. На розширених стінах варто розмістити декор горизонтально, на розтягнутому вгору – вертикально

Приклади компетентного розміщення картин

Після того, як ми зрозуміли, що ви можете повісити картину, виникає природне питання, де його повісити. Тепер вам потрібна газета або папір. Виріжте його на форму підготовлених зображень. Це буде заготовка для розмітки стіни. Спочатку закріпіть їх і подивіться на загальний вигляд. Тільки потім перейдіть до “чистого” декору. Така послідовність допоможе регулювати недоліки та збирати бажану композицію. На цьому етапі буде рівень або рулетка (для того, щоб зберегти бажану відстань і висоту) і двосторонню стрічку для кріплення.

Правила розміщення модульних картин

Перш ніж запустити зображення зображення, вам потрібно вирішити розташування його місцезнаходження. І необхідно підходити до цього етапу з повною відповідальністю, оскільки сприйняття зображення та гармонійне поєднання з внутрішнім будинком безпосередньо залежить від виборів.

Правила та рекомендації щодо розміщення картини:

 • Малюнок, на якому зображено вертикальний малюнок, візуально збільшують висоту стелі, тоді як горизонтальний малюнок – зробить стіни ширше;
 • Масивні модульні візерунки не рекомендуються зависати в безпосередній близькості від великої кількості меблів, оскільки це може зробити дисгармонію в інтер’єрі кімнати;
 • Місце для зображення потрібно забрати освітлення. Якщо картина написана нафтовими шоломами, то вам потрібно переконатися, що це не буде впасти на нього багато сонячного світла, щоб уникнути передчасного старіння фарб. Також варто переконатися, що штучне або природне освітлення не створює відблиски на поверхні полотна;
 • Картинки повинні бути розміщені не менше 1,5 метрів від підлоги, щоб зображення повністю потрапляє в погляд.

ВАЖЛИВО: Звичайно, щоб переконатися, що модульна картина буде ефективно подивитися на вибране місце, гармонійно поєднується з інтер’єром, ви повинні спочатку розташувати композицію на підлозі та візуально оцінити об’єкти полотна та загальної концепції дизайну кімнати.

Модульна картина – це зображення, розділене на кілька частин, при поєднанні з однією “картина”. Частини таких атрибутів взаємопов’язані за допомогою складу, сюжету або кольорової схеми.

READ  Як правильно класти кахельну плитку на стіну

Так що це зображення органічно виглядало, потрібно знати, як правильно повісити модульні візерунки. Є кілька варіантів:

 • Якщо взаємозв’язок між компонентами внутрішніх деталей має всеосяжний характер, то висять їх на стіну, що залишає прогалини між частинами.
 • Вишукані зображення, які створюють спеціальний візуальний ефект, розміщуються на наміру автора.
 • Коли частини картини поєднуються лише за допомогою гаму відтінків або сюжет, ви можете показати креативний підхід та встановити їх, як вам подобається особисто.

Крім того, є правила, які слід спостерігати, вибираючи місце для подібних зображень.

Методи для кріплення без буріння вдома

Закріпіть тканину на стіну без буріння може бути декількома способами:

 • Спеціальна команда Selcro. Зазвичай це парна липка стрічка. Один наноситься на картину, іншу на стіні і закріпіть один з одним, надійно заблокуючи полотно. Якщо вам потрібно перекласти або видалити, вони легко усунуті і не залишають слідів.
 • Двосторонній скотч. Прикріплені до поверхні, натискайте на нього. Різні типи скотч витримують іншу вагу. Для зображень, більше 2 кілограмів, придатна тканина. Мінус того, що при демонтажних слідів.
 • Гачки з ліпоколом. Витримує продукти до одного кілограма зважування.
 • Ви можете самостійно зробити застібку: взяти винний пробку і вирізати невелике коло від неї. Встановіть його на стіну за допомогою клею моменту, і нігтем росте в нього, на якому прикріплена картина.
 • Рідкі нігті та клей. Вони надійно фіксують полотно, але усуньте це дуже важко.
 • Налаштування невидимої риболовної лінії або нитку на топ-формуванні або плінтусі, ви можете призупинити зображення на одну або різну висоту.
 • Крюк. Отримав назву зовнішнього вигляду, виглядає як лапи лапи. Він прибивався до стіни, і картина прикріплена до гачка. Легко поглинається, не залишає слідів на поверхні.
 • За допомогою спеціальних рейків з рухомими гачками.

Можна при виконанні декоративних робіт вдома, щоб використовувати як студентів, так і монтажні агенти, і ви можете використовувати сучасний тип монтажу монтажу. Вони розглянуть їх у порядку.

Крюк

Ця функція з передньої сторони має вигляд гачка, а ззал – вид невеликих шпалер нігтів. Такий гачок залежно від моделі, здатний витримувати від 2 до 9 кг ваги картини. Але за умови, що стіна під шпалерами не розсипається. Найкращий варіант для використання павука – гофровану поверхню шпалер. Велика стіна з вініловим покриттям. У ньому гвоздики гачки тонуть легко.

Забезпечити такий гачок, просто прикріпіть його до стіни і ретельно надайте молотком до гвоздики йти на шпалери. Готовий. На такому пристрої ви навіть можете повісити модульну картину. Правда, вам доведеться розмістити кілька пакетів на стіну.

Легко повісити, легко видалити

Рідкі цвяхи

Цей параметр підходить, якщо ви хочете виправити зображення в одному місці без можливості переміщення його або стріляти. Тобто, фоторамка більше не підходить для цього методу. Фотографії не змінюються з цією установкою.

Варіанти рідких нігтів

Рідкі цвяхи клей все для всього. Тому картина буде легко дотримуватися будь-яких покриттів. З ним ви можете повісити картину навіть на вінілових шпалер.

Робота техніки простий. Нанесіть клей до задньої частини найбільш виступаючої сторони кадрів крапель. І добре виглядати для стіни. Повинні мати картину в цьому положенні протягом 20-25 хвилин. Повністю клей захоплення протягом дня.

Пеноакель двосторонній скотч

Такі засоби можуть протистояти вазі до 4 кг на кожну см2 його області. Тому ви навіть можете повісити картину в різьбленій кадрі. Щоб зафіксувати зображення, зверніться до задньої частини скотч-каркасу. Це можна зробити квадрати в кутах або смугах двох-чотирьох сторін картини. Потім видаліть верхній захисний шар і натисніть панель до стіни. Важливо зробити все саме вперше. В іншому випадку відірвайте стрічку з стіни, по-перше, важка, а по-друге, ви ризикуєте пошкодженню стінного покриття.

READ  Мозаика на стене своими руками

Якщо ви будете повісити світлову картину без рамки, ви можете використовувати простий канцелярський двосторонній скотч.

Кліп

Висять картину на бетонній стіні і не пошкодити структуру розділу, якщо ви використовуєте простий канцелярський кліп. Здавалося б, невеликий шматок металу в тандемі з монтажним клеєм або суперцейзом. Вам потрібно зробити наступне:

 • На шпалерах у плановому місці фіксації картин, зробіть перехресного розрізу. Це вертикально і горизонтально. Довжина порізів не повинна значно перевищувати довжину кліпів.
 • Обережно зніміть шпалери в кутах і заповнюйте клей у цей простір. Оберніть шпалери в спину.
 • У готовій клейовій масі ви приносите паперові кліпи, попередньо дисперговані. Вона повинна мати таку форму, як ніби вона нещодавно закріплена товста пачка документів, а потім видалено. Кліп імітує так, що він утворив гак.
 • Добре натиснути шпалери. Переконайтеся, що кліп утоплений у клею.
 • Дайте гачка висихати протягом дня. Тепер ви можете повісити картину.

Кнопок

Щоб повісити картину на стіні без буріння, без пошкодження шпалери, ви можете використовувати сучасні кнопок канцелярських приміщень з кольоровою капелюшкою або звичайними круглими плоскими кнопками. Правда, перший варіант підходить тільки для штукатурних панелей, штукатурних стін або стін, покриті щільними товстими шпалерами під фарбуванням. У цьому випадку це може бути просто добре, щоб підняти край у поверхню. Але виступаюча частина голови і буде в’язанням, до якого ви можете забрати картину.

Якщо ми все ще займаємося конкретною стіною, ви можете використовувати другий варіант кнопки. Тут ми це робимо:

 • На стіні в шпалерах на запланованому місці ми робимо хрестоподібний розріз. Довжина розрізу повинна відповідати діаметру кнопки і трохи перевершити його.
 • Згинаючи кути шпалер і заповнюють цей простір суперкламі.
 • У ньому, однакова кнопка з капелюхом до стіни. Гострий наконечник повинен повісити.
 • Ми повертаємося до кінця шпалер, і все акуратно прикрашає. Дайте кнопку висушити протягом години.

Тепер на краю ви можете покласти задню частину панельної рамки.

Спеціальна команда Selcro

Ця система є елементом двох частин за типом стрічки двосторонньої. Але це зроблено з пластику. Досить дотримуватися однієї частини на стіні, інше на зображенні з задньої сторони. І щільно натискайте рамку.

Мобільна система для картин

Це так звана підвіска галерея, яка дозволяє змінювати зовнішній вигляд кімнати (експедицію) стільки разів, скільки хочете. Система має форму кадру, яку ви все ще повинні бути закріплені на гвинти або нігті до стіни або стелі. Потім він витягує лінію або кабелі, до якої ви можете повісити фотографії, плакати, картини. І змініть свою позицію щонайменше щодня.

 • Збереження текстури шпалер в оригінальній формі, якщо це можливо, одночасно найму кілька фотографій або модульних панелей.
 • Можливість регулювання розміру рами.
 • Класичний вигляд, який вписується в будь-який дизайн інтер’єру.
 • Ви також можете вибрати будь-який відтінок системи під вашою кімнатою.

Дізнайтеся більше про те, як повісити картину, не буріючи стіну на шпалерах, подивіться на відео. І змінити свій інтер’єр на свій розсуд.

Як виправити картину на стіні без буріння
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS