Як висить на стіні без нігтів

Методи установки середньої тяжкості

Той же, любив багато, модульні візерунки або фоторамки з дерева зі скляними захисними листами важить набагато більше. І якщо формат перевищує розмір A4, то вага 1-1,5 кг може бути досягнута взагалі і більше. Але це не є причиною захопити пероратора і нагадати сусідів про себе. Якщо є кілька безболісних способів кріплення, які легко вирішуватимуть великі предмети та важкі пластини.

Крюк

Гачок-павук – невеликий складний об’єкт, який, незважаючи на його простоту та скромні розміри, відрізняється високою надійністю. Це пластиковий продукт з плоскою спиною. На лицьовій стороні на дні є гачок, що нагадує гачком на вішалку для одягу. І на верхньому краю є чотири гострі шипи. Вони точно вони забезпечують надійну фіксацію. Закріпіть павук до стіни наступним чином – у вибраному місці зробіть знак, до якого кріплення спираються на плоску сторону. Шпікети подивиться на вас. Тепер з невеликим сантехнічним молотком необхідно забити ці шипи у стіну. Не б’ють з усіма сферами, щоб не пошкодити пластичну поверхню або не зламати його. Як тільки шипи вступають у стіну з пластиковим крюком надійно замків. Зауважте, що гачок знаходиться внизу. Тому петля на зворотному боці зображення або пластини повинна бути зроблена на такій висоті, так що її поверхня повністю прихована елемент кріплення. Гумовий гачок витримує об’єкти вагою до 2 кг. Це його середнє. Найменша модель розраховується для ваги 1-1,5 кг, а найбільші зменшуються до 9 кг. Видалити такий гачок дуже простий. Захопити плоскогубці відкриту площину гачка на рівні, де потрапляють у стіну, і просто витягніть його. Трік залишиться у вигляді чотирьох невеликих отворів, які можна легко налаштувати. Безумовно, це краще, ніж дюбель, що стирчить з стіни.

Wonder Velcroe

Miracle Velcro, або командна система, значно довела себе як спосіб кріплення елементів на рівних, гладких стінках. Ці липучки виконані з пластику. На кінцях вони мають невеликий гачок. Ця система складається з двох частин, що мають липкий шар. Одна частина клеєна на стіну, іншу на зворотному боці потрібного елемента, а потім вони з’єднані один з одним.

Чарівність цих Lipukes полягає в тому, що їх можна легко видалити без шкоди для поверхні стін і знову використовувати, на відміну від двосторонньої стрічки. Існує кілька типів конфігурації, які відрізняються залежно від допустимої ваги. Мінімальне обладнання – 4 набори з 8 малих смуг. Середній включає 3 комплекти з 6 смуг. У першому випадку одна липучка витримує 100 г, а весь набір – 450 г. У другому випадку, липучка витримує 400 г, і весь набір – завантаження до 1 кг. Щоб розібрати або видалити зображення, вам просто потрібно видалити білу смужку з системи.

Кріплення система “Сажа”

Система кріплення “Сажа” – це ще одна сучасна система, призначена для прикріплення різних елементів до стіни, не застосовуючи нігтів і без шкоди поверхні. “Сажа” призначена для предметів, які прикріплені до канатів або кабелів. Тому, якщо вам подобається цей метод, вам доведеться подбати про прикріплення канатів до задньої частини декоративних елементів.

READ  Книжкові полиці на стіні роблять це самостійно

Система є пластиковим елементом, тил якого є плоским і має клейкий шар. Поверхня стіни повинна бути гладкою і гладкою. Тоді виявляється, щоб забезпечити високу надійність кріплення. Нижня частина пристрою є висувною і має кілька рядків дрібних гачок. Для використання цієї системи дуже проста навіть вперше. Необхідно видалити захисну стрічку з липкою стрічкою і закріпити його до неправильної сторони гачка. Тепер вам потрібно видалити захисну стрічку з другої сторони і нахилити гачок до стіни. Натисніть його щільно протягом 30 секунд. Тепер ви можете повісити картину. Максимальне навантаження на одну “faste” становить 1,5 кг. Щоб повісити більш загальний об’єкт, скористайтеся кількома кріпленнями. Головне, щоб організувати їх рівномірно, щоб забезпечити щільну придатність зображення до стіни.

Феррія

Рейс карнизує – ще один надійний спосіб зберегти потішні предмети. І якщо у вас є старий карниз, ви можете запозичити його звідти. Нам все ще потрібна надійна лінія для риболовлі або каперочної нитки. Ми зробимо підвіснену систему, яка дозволить вам розмістити кілька предметів на всіх висотах відразу, і це не потрапить в очі. Всередині рейки будуть невеликі пластикові гачки, до яких потрібно зв’язати лінію або нитку, з урахуванням бажаної довжини та відстані між об’єктами. Тепер вам потрібно дотримуватися рейки до стіни і закріпити шаблон на кінцях. Покращена установка готова. Плюс такий дизайн полягає в тому, що в будь-який час ви можете додати або, навпаки, видалити кілька елементів.

Винний корок

Цей елемент буде служити шаром між стіною та зображенням, в якому легко вигнати невелику самодостатність і висять нічого. Потрібно вирізати штепсель на кругах, товщиною 1-1,5 см. Це потрібно гострий канцелярський нож. Отриманий круг дотримується стін надійного клею. Після повної сушіння, візьміть короткий самозрушний гвинт і просто закручуйте у вилку. Різьбові елементи будуть щільно зберігатися в такій структурі. Просто потрібно вибрати дуже щільні пробки. Вино силіконові також підходять. Надійність буде залежати від вибраного клею.

Шляхи, щоб повісити картина без буріння та нігтів на шпалерах

Картинки є невід’ємною частиною будь-якої кімнати, зробити його затишним, доповнюючи інтер’єр, допомагаючи витримати певний стиль. У зв’язку з цим часто про проблему кріплення картини без нігтів на стіні, але в той же час досягнуто бажаного ефекту без псування шпалерів. Зробити це стало легше, ніж простим, завдяки наявності сучасних розробників та технологій.

Раніше вкладення картини супроводжувалося деякими труднощами. Не кожен цвях може бути загнаний у стіну, особливо якщо стіна є капіталом. Крім того, це був лише людина, щоб впоратися з таким завданням, особливо якщо буває партнер. Завдяки сучасним технологіям ситуація в корені змінилася.

Нижче наведено 5 найпоширеніших способів, завдяки якій ви можете, знайдіть відповідь на питання про те, як повісити картину без нігтів без пошкодження шпалер. Ви можете побачити один з цих варіантів кріплення на відеомові, що дозволяє весь процес виробляти себе.

READ  Як швидко висить фарбу з стін

Фермерство Планка

Цей метод краще подати заявку на групу об’єктів. Використовуються карнизні рейки, яка приклеєна до стіни. Всередині рейки розташовані бігові гачки, до яких лінія риболовлі прив’язана або міцна нитка, до іншого кінця, з якої прикріплені необхідні елементи. Плюс – зручність розташування, оскільки гачки легко зміщуються. Також легко додавати або видалити додатковий елемент композиції, організуючи таким чином цілу галерею.

Як повісити картину без нігтів: найкращі способи зробити без свердла

Щоб правильно організувати простір, будинок просто потребує полиць. На перший погляд, висять полиці, можуть здатися простим і не вимагає особливої ​​уваги до завдання. Однак під час виконання цієї процедури часто є проблемою того, як встановити полицю до стіни таким чином, щоб воно привабливо дивиться, гармонійно відповідав дизайну, і в той же час це було безпечним і зручно розташованим.

Метод другого. Надійний

Рідкі цвяхи. Це одна з сортів клею. Він підходить для ситуації, в якій дві нерівні поверхні повинні бути щільно приклеєними один до одного.

Картина на рідких нігтях може бути повішена в спальні над головою (не страшно) і на кухні (не падає з вогкості). Висять на стіні таким чином, ви можете і важкою картиною, але вона буде триматися там довго.

Полімерний клей. Він, на відміну від силікону, не залишає жирних слідів. Ми використовуємо важкий продукт навколо периметру, легенів – настрій. Вам потрібно трохи натиснути і залишити на ніч, затиснула палицю або швабра.

Спінений двосторонній скотч. Не залишиться на текстурованих шпалерах. Ця стрічка приклеєна до стіни, а не на кадрі. Позначте місце, де висить твоя твоя, а потім приклеюйте скотч там. Коли ви добре підходять до стіни, зніміть захисний верхній шар і натисніть зображення.

Є кілька варіантів, як повісити одну або більше картин, а не буріння стін. По-перше, розгляньте способи, з якими можна прикріпити на зображення, обладнані спеціальним кріпленням.

Сьогодні в магазинах ви можете знайти спеціальні набори, які дозволяють вам прикріпити прикраси до стіни без використання нігтів.

System System “Command”

У наборах “команд” включають липучку та гачки. Перший використовується для зображень з невеликою вагою, а з гачками висять більше об’ємних і важких картин. Головне, що поверхня стіни гладка.

Якщо зображення легко, вам знадобиться липучка. Його частина її закріплена на стіні, інша – на зворотній стороні прикраси. Застосування цього методу ви не зіпсуєте шпалери, і ви можете перемогти зображення так часто, як хочете.

Для великих картин використовуйте гачки. Знежирюють стіну, щоб створити максимальну силу Snap і прикріпіть гачок на основі губ на поверхні. При необхідності використовуйте кілька кріплень.

За допомогою “команди” ви можете повісити картину на стіні без нігтів на будь-яких шпалерах, від тонких до найбільш довговічних.

Хвоєна система “Сажа”

На таких кріплях може бути призупинена веб-вагою до 1,5 кг, оснащена спеціальною мотузкою або кабелем. Закріпіть гачки системи “Сажа” може бути на будь-якій поверхні, виняток є лише вініловими шпалерами.

Для невеликого зображення достатньо одного гачка, а більш об’ємне та важке живопис вимагатиме декількох кріплень. Зніміть захисну смужку з задньої частини гачка, і щільно натискайте на стіну, тримається протягом 30-40 секунд. Після цього ви можете повісити зображення. Таким чином, ви надійно забезпечуєте картину на стіні, не пошкоджуючи поверхню.

READ  Як приготувати стіни під Fliesline шпалери

Рідкі цвяхи

Цей матеріал буде надійно закріпити картину зображення будь-якого розміру. У той же час, для легких копій вона повинна бути застосована точка, а для важкої тонкої смуги навколо периметру кадру. Після цього картина щільно притискається до поверхні протягом декількох секунд. Альтернативою рідким цвяхам може бути полімерним клеєм, який не залишає на шпалерах жирних стежок і вимагає аналогічного способу застосування.

Ми рекомендуємо: Ніжність та натхнення в простому втіленні: вибрати рожеві шпалери для стін

Особливості прикріплення картин до стіни без буріння

Рамки з сімейними фотографіями, картини прикріплені до стіни з нігтями або дюбелями. Шлях надійний, але має значний недолік. Щоб загнати кріплення, виконуйте буріння. Враховуючи, наскільки витрачається на новий ремонт, він зникає в отворі. Особливо ця опція неприйнятна, якщо облицювальна плитка, дорога штукатурка, панелі. У майбутньому закрийте отвір без сліду тут не буде працювати. Вихід тільки один – виконуйте кріплення зображення на стіні без буріння за допомогою висячого методу.

Є багато хитрий способи, які дозволяють вам повісити полотно, не несуючи стіну. Однак, для правильного вибору методу ви повинні розглянути два важливі параметри:

Якщо ви не розглядаєте перший параметр, то важка картина з стіни здатна падати. Справа в тому, що більшість кріплень без буріння призначені для навантаження 1,5-2 кг. Тільки деякі з них дозволяють повісити велику тканину вагою до 9 кг.

Тип стінного облицювання також впливає на силу кріплення. Наприклад, двосторонній клейка плитка, всмоктувальні чашки, але вони не тримаються до кафіра. До штукатурки, декоративний камінь та інший матеріал з текстурованою поверхнею оптимально закріплюється полотна з клейовими композиціями.

Перед висячими у картинах на поверхні стіни, розмітка

Метод буріння також корисний тим, що кадр можна перевірити, щоб вирівняти на нігті. З клеєною картиною, такий номер не пройде. Для того, щоб вперше все вийшло точно, стіна, що лежить на стіні, ми думаємо над місцем для кожного суб’єкта.

Порада! Під час маркування, вам потрібно використовувати рівень, занурення, виготовлену з довгих ниток з прив’язаним вантажем. Пристрої допоможуть точно ідентифікувати вертикальність та горизонтальність.

Команда Velcro

Спеціальна технологія командування ліпочком дозволяє вам закріпити їх майже на будь-якій поверхні і легко висять фотографії на них вагою до 2 кг. Перевага Lipukes цієї марки полягає в тому, що вони легко видаляються, не пошкоджуючи стіни. Вони продаються з набором кількох смуг: одна смужка приклеєна до рами, інший знаходиться на стіні. Чим більше смуг, найважче може бути картина.

Як висить на стіні без нігтів
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS