Як встановити екран під чавуну ванну

Встановіть готовий екран з магазину

Сучасні ванни, на відміну від “нудних” конструкцій минулого століття, представлені у різноманітних видів, а не тільки проектування та забарвлення, але й розміри. Великий асортимент готової продукції є дещо складним, але з належним чином виробляється вимірювання спеціальних труднощів, немає. Для цього достатньо виміряти висоту дизайну та ширини ванної кімнати, а решта допоможуть консультантам.

Ви повинні це знати! Екрани відплачуються частіше у стандартних варіантах здійснення шириною 50, 55 та 60 сантиметрів і довжиною 1,5; 1.6 та 1,7 метри, ті ж розміри та більшість ванн. Ви також можете погодитися на постачання нестандартних продуктів під замовлення.

Фахівці вибере модель екрана, яка відповідає особливостям дизайну ванної кімнати та ваші особисті уподобання. Ви можете довіряти продавцям, але ви не будете перешкоджати вам знати, що необхідно вибрати продукти від міцного пластику, інших водонепроникних матеріалів, крім привабливого вигляду, що відповідає особливостям дизайну інтер’єру. Тільки робить правильний вибір, ви можете почати встановлення, і ми подивимося на це на прикладі чавунної ванної кімнати.

Крок – вибір необхідного інструмента та встановлення екрана, нам буде потрібно рулетка, викрутка, рівень будівництва, ключ, у деяких випадках, може знадобитися герметика.

Крок ми перевіряємо цілісність дизайну екрана та упаковки, а виробник повинен оснастити продукт з апаратним та налаштуванням для встановлення – важливою деталізації, з урахуванням різної висоти ванних кімнат.

Крок встановлення ніг у отворах вилок, кінцевих вимірювань та підготовка екрана до установки.

Крок – безпосередньо встановлення, і для цього достатньо просто встановити його у відкритті між ванною та Павлом. Особливо важливо дотримуватися горизонтальної структури, для якої використовується рівень будівництва. Екран не повинен виконувати вперед і йти всередину – ідеальне рішення – встановити його у рівні ванної кімнати.

Крок висота регулювання з ногами.

Крок встановлення дверей або глухих дошках за допомогою довідників, що також не важко зробити

Якщо ви виберете правильний екран, відповідно до розміру ванної кімнати, установка не займає багато часу, особливо якщо ми говоримо про встановлення глухих панелей, які не призначені для відкриття та знімного. Процес установки на акриловій ванні є дещо іншим, і ви не повинні забувати, що акрил є крихким і непередбачуваним матеріалом, поет для обробки це надзвичайно обережно. Це не важко це зробити, але процес встановлення розсувного екрану під ванною від акрилу буде дещо іншим.

Щоб встановити на акриловій ванні, треба робити отвори для каблуків, для яких вам знадобиться свердла. Робити це слід обережно, не пошкоджуючи ребро.

Наступним кроком буде кріплення кадру екрану до дизайну ванної кімнати, для якої використовуються гвинти.

Крім того, все на знайомій схемі – екран стає на своєму місці, і її позиція закріплена за допомогою кріплення, які включені до комплекту. Якщо попередні вимірювання не зовсім точні, пластмасові, як і інший матеріал, можна вирізати, якщо розмір дозволяє, це буде гірше, якщо цей запас не є. Тому купуючи продукт краще з невеликою маржею.

Це важливо! Щоб зробити екран ідеально і пошкодити під вагою води, установка повинна бути здійснена, коли ванна кімната заповнена водою

Якщо ви думаєте, що ви можете впоратися з завданням самостійно, або ви хочете зберегти на установці, ви можете спробувати зробити це самостійно. Це дещо складніше, ніж у випадку готового продукту, але не настільки складно, тому що це може здатися на перший погляд.

Особливості виготовлення екрана самостійно

Коли незалежна установка, замовлення встановлення може бути змінено. Наприклад, іноді фіксується нижній посібник – “Rails”, а потім вставляйте панелі в ньому разом з найпопулярнішим профілем. Але в цьому випадку частини повинні бути пристосовані дуже точно за розміром або регулюються за допомогою верхньої ноги.

Пластикові панелі для розсувних клапанів

Часто любителі, вперше самостійно виготовляючи екран для ванни, забудьте про ноги і встановіть нижнє керівництво безпосередньо на підлогу.

Ми рекомендуємо або встановлюємо ноги, або зробити частину екрану “глухих”, з нахилом нижньої частини до центру ванної кімнати, щоб бути дести ноги. Інший успішний варіант – вирізання

У майбутньому таке рішення зробить використання ванни з незручним. Буде важко доглядати за ванною, тому що незручно стояти біля твердого екрана.

Якщо встановлення розсувної моделі з якихось причин неможливо, не забувайте про альтернативні рішення – екрани з люк або набряклі.

Як встановити екран під ванну?

Підготовчі заходи на додаток до вибору та покупки продукту включає:

 • Придбання інструментів та допоміжних матеріалів – вимірювальна рулетка, силіконовий клей, маркер, рівень будівництва, ключ.
 • Визволення ванної кімнати від предметів, що буде зайвим у процесі.
READ  Танковий туалет проходить воду, що робити

Розмітка програми

Початковий етап встановлення екрану під ванною роблять це самостійно – розмітка. Для цього:

 • Вимірювальна стрічка вимірюється всіма місцевими параметрами чаші.
 • За допомогою рівня будівництва та маркера, точки обмеження заплановані.

Обов’язково вимірюйте висоту, принаймні, у трьох місцях: ванна кімната встановлена ​​під кутом, щоб забезпечити безперебійну воду в водосховище.

Враховувати відмінності між дизайном верхніх та нижніх металевих профілів:

Така особливість необхідна для зручної операції екрана, вилучення яких відправляється в центр ванни.

Не забувайте, що має бути вільне місце між краєм сантехніки та внутрішньою поверхнею продукту. Це необхідно для силіконового клею, з яким екран під ванною прикріплений до миски.

Створення каркасу

Найкращі матеріали виготовлення – металевий профіль або дерев’яний бар. Ви будете потребувати:

Результат стає утворення повноцінного кадру з верхнього та нижнього посібника, жорсткістю ребер. Останні перпендикулярні поверхні підлоги і роблять дизайн, стійкий до навантаження.

Налаштування голови

Наступний етап фіксації екрану під ванною – зміна висоти його ніг. Видалити їх таким чином, щоб забезпечити найбільш сильну фіксацію металевої рамки між покриттям підлоги та дошкою чаші.

Застосувати під всією опорою герметика у невеликих кількостях і щільно натискайте дизайн до підлоги на деякий час. До цього ви досягнете більш сильного утримання та запобігання вібрації екрану, заповнюючи чашу води.

Встановлення екрана під ванну

 • Модель передбачає наявність полиць у просторі між чашею та статтю? Встановіть їх до встановлення панелей екрану.
 • Помістіть верхню частину продукту під дошкою чаші. Переконайтеся, що між ними немає вільного місця. Інакше далі крутити ноги чаші.
 • Замка з посібниками самозахисту під панелями. По-перше, встановіть верхню частину, в якій вставлений, а потім дно. Обов’язково використовуйте рівень будівництва, щоб уникнути спотворення.
 • Переконайтеся, що мобільність кашу, структурна міцність, встановлення декоративних елементів.

Як покласти екран для згинання ванни?

Більшість стандартних продуктів призначені для класичних прямокутних чашок. Як зафіксувати екран під ванну, якщо вона має асиметричну форму?

Єдиним рішенням у цьому випадку є встановлення криволінійного дизайну, звичайного або незалежно. Як матеріал для sash, ми рекомендуємо використовувати пластик. Він може бути ретельно тілесний і міцно закріплений на металевій основі.

 • Встановіть пластиковий нижній посібник на підлозі строго за вигинами чаші.
 • До поверхні миски рідких нігтів, прикріпіть дерев’яні смуги, які будуть фіксатори верхнього металевого гіда.
 • Вирізати з аркушів пластмасового ножа з бажаним розміром і формою.
 • Заблокуйте їх на встановлених профілях і переконайтеся, що вони є вертикальним розташуванням.
 • Неблагополучний нижній суглоб, використовуючи плінтус підлоги і ставиться до нього герметиком. Це дозволить утворити одну поверхню та запобігти розвитку кластера у пилу, вологості та форм.

Аналогічний метод, ви можете встановити готовий розсувний пластиковий екран під асиметричною ванною.

Як встановити екран під чавуну ванну

Щоб зрозуміти, як зробити екран під ванну, скористайтеся наступними порадами:

Екран під ванною, встановлений на кадрі дерев’яних стрижнів 40 х 40 мм, розташованих уздовж країв у ванній кімнаті і прикріплений до стін.

На малюнку показано препарати для роботи у випадку, коли ванна розташована в кутку кімнати, але цей робочий порядок підходить для будь-якого планування.

Використовуючи перешкоду, щоб підживити на стіну вертикальну лінію риболовлі стосовно кута ванної кімнати.

Дотримуйтесь другої риболовної лінії, паралельно першого та поселення від нього на 2,5 см. Стерти першу лінію.

Нанесіть задумку до кута ванної кімнати та позначте відповідну точку на підлогу.

Намалюйте квадрат з кутом у цій точці і з боками довжиною 2,5 см таким чином, що квадрат розташований під стороною ванни. Такий відступ необхідний для запасу панелі екрана та обробки (плитки).

З кута квадрата, по діагоналі протилежного точка, позначеного підлість, проведіть під основу ліній, намальованих на стінах.

Дерев’яні смуги 40 х 40 мм, що мають такі розміри:

 • 2 бари, довжина якого дорівнює довжині лінії, витрачена на підлогу вздовж короткого боку ванної кімнати з вирахуванням 80 мм (подвійна товщина Брука).
 • 2 Брюса, довжина якого дорівнює довжині лінії, витрачена на підлогу по довгій стороні ванної кімнати з вирахуванням 120 мм (потрійна товщина бар).

Використовуючи кути, зібрати рамку з чотирьох барів.

Свердлильні отвори в кадрі, які будуть прикріплені до стіни в 2 бали.

Свердлити стіну у відповідних точках.

Закріпіть кадр на стіну. Використовуйте гвинти та дюбелі, придатні матеріали (монолітна стінка, порожня стінка, цегла, стіновий блок).

Дати більшу структурну міцність, вигнати нижній бар на підлогу.

Як зробити себе безкаркою

Спрощена технологія установки дозволяє виконувати роботу, не посилаючись на сантехніку.

Підготовка

Перший етап – поворот миски. Металеві рейки включені до заводської конфігурації акрилової ванни. Вони горизонтально закріплені через днищами з самолюбством з одного набору. Застосування довшого обладнання, ви можете прорватися через санітарне пристрій.

Використання горіхів на поперечних профілях встановлені ноги, попередньо скориговані у висоту. Отримання сопла каналізаційної сливової сливи повинна бути розташована під виїмкою Siphon.

Якщо ви плануєте встановити декоративний екран, приховайте зв’язок, керівництво фіксується на стороні, щоб захистити його. Виконайте цю процедуру після завершення встановлення важко.

READ  Ніж ви можете очистити туалет вдома

Останній етап підготовки – це збірка та підключення системи підвіски.

Установка ванни

Для належної установки потрібно дотримуватися алгоритму:

 • У ванній кімнаті підключається до комунікацій;
 • Діагностика зливу та герметичність водовідведення;
 • Розрив між стороною і стіною заповнюється герметиком;
 • Ванна висушується водою або декількома піщаними мішками;
 • Під дном, побудована допоміжна подушка з цегли або шлакового блоку, закріпленого цементним розчином;
 • Розрив між корпусом і кладкою виливається шляхом монтажу піни.

Заповнена ванна не зможе піднятися під дією розширюваного пінопласту, який заповнює проміжну поверхню, закріплюючи підтримку.

Після того, як час, необхідний для замерзання рідкі композиції, що використовуються у безкарній установці акрилової ванни, ви можете перейти до фінішу. Більшість майстрів монтуються назовні, екран листи гіпсокартону, пластикові панелі або інші матеріали з підвищеною вологістю.

Можливі помилки

Якщо ви уважно прочитаєте рекомендації, ви зрозумієте, як правильно встановлено екран під щитом. Цей дизайн має ряд дуже важливих переваг, що пояснює свою популярність на внутрішньому ринку. А саме: проста установка, зручне використання, стійкість до експозиції, привабливість. Такі характеристики набуває екран для розсувної ванни, якщо ви встановлюєте його правильно.

Але що робити, якщо під час роботи дозволяється помилка? Чи можу я виправити ситуацію? Давайте опишемо найпопулярніші посади, які дозволяємо недосвідчені майстри при встановленні ковзаючого екрана під ванну:

 • Одне з найпоширеніших помилок новачок майстрів при встановленні ковзаючого екрана для миски у ванній кімнаті є бажання виконувати роботу без допомоги. Ви можете бути майстерно володіння інструментами, але допомагаючи другу пару рук ніколи не зашкодить;
 • При покупці акрилової ванни, безпосередньо з продавця можна попросити наявність екрана для цієї моделі. Часто виробники створюють пару екрану ванни, щоб структурні елементи чітко підійшли один до одного. Але є випадки, коли придбаний екран не сидить під чашу, оскільки це неправильно. Тому з купівлі екрана окремо від чаші є відмовитися;
 • Часта помилка при встановленні екранів розсувного типу для чашки – це побудова металевої рамки, яка перебуває над великою кількістю, що ускладнює процес закріплення екрана;
 • Часто чаша намагається встановити з максимальним зміщенням, який не передбачений у інструкціях виробника. Тому екран повинен бути встановлений під схилом. Але дизайн, отриманий внаслідок цього методу установки, не є достатньо стійким, тому він швидко розпушується і приходить до порушення під навантаженням;
 • Багато майстрів початківців нехтують роль дерев’яних барів у зміцненні дизайну. І просто відмовляйтеся від них. Це категорично не рекомендується зробити це, інакше сам екран буде депозитом через навантаження, які отримають від води, заповненої водою;
 • Крім того, при встановленні розсувних екранів варто розглянути матеріал, з якого виготовляється чаша у ванній кімнаті. Цей аспект значною мірою визначатимуть специфіку роботи над встановленням екрану розсувного типу. За винятком такої специфіки, дизайн не може бути досить надійним, довговічним практичним.

Моделі з цього матеріалу, як зазначалося вище, вважаються найбільш поширеними. Вони отримали широке розповсюдження завдяки прийнятній цінності, а також інших позитивних якостей, у тому числі:

Пластикові екрани невеликі, тому не буде додаткового навантаження на базовий дизайн ванни.

Водонепроникний пластиковий матеріал – це величезна перевага, що визначає свою поширеність. Постійна вологість у ванній негативно впливає на продукти з ДСП або МДФ. З часом вони приходять у повне знебарвлення і вимагають заміни. У свою чергу, пластик не набухає з вологи, і він також не страшний гниття. Сьогодні на будівельному ринку ви можете знайти продукти різної довжини – від 120 до 180 см і вище. Розсувні екрани під ванну 150 см – відрізняється простотою установки, оскільки їх довжина є стандартною. Те ж саме стосується розсувних екранів під ванною 170 см.

Зверніть увагу! Полімерні клапани не вимагають індивідуального догляду – достатньо витріть їх звичайною тканиною. Краплі та розлучення на полімерному матеріалі не настільки помітні, як, наприклад, на поверхні дзеркала, що також є плюсом.

Приклад виготовлення екрана з дверима для прямокутної чаші

Якщо в будинку є прямокутна ванна, і я хочу прикрасити його ексклюзивним екраном із дверима, вам доведеться зробити кадр незалежно, а для прошивки використовуйте будь-який вологостійкий матеріал, наприклад, пластик, MDF, GKL і д-р.

Процес виготовлення має наступне замовлення:

 • Спочатку виробляють маркування для створення кадру. На підлозі паралельно до боків чаші малюють лінію риболовлі. На двох стінках, до яких ванна сумісна, ще 4 рядків перпендикулярно до підлоги. На цій розмічці за допомогою дюбелів та самообслуговування посібники з оцинкованого профілю фіксуються.
 • Під бік чаші, паралельно з профілем підлоги, встановіть верхній направляючий елемент. Його краю аналогічно пов’язані з верхніми кінцями вертикальних посібників на двох стінках.
 • Нижче наведені поперечні елементи, що з’єднують верхній і нижній посібники. Кількість перетину залежить від довжини продукту та кількості дверей.
 • Коли кадр готовий, вони закручують панелі в глухих частинах екрана. Бічні довідники встановлюються для розсувних дверей з W-подібного профілю. Два двері вирізати з вологостійкої фанери трохи більше, ніж половина щита. У робочому стані вони повинні перекривати один одного. Обидва двері вставляють у керівництво W-подібним профілем.
 • Для виготовлення шарнірних дверей клапани вирізати з фанери з точки зору відкриття. Вони закріплені до поперечного профілю за допомогою петель. У цьому випадку W-образного керівництва не потрібна.
READ  Скільки кілограмів в одній Кубі Керамзіт

Екран готовий, він залишається лише на дверях, щоб виправити обробку ручок і зробити декоративну обробку продукту.

Екран екрана чавуну

Екран під ванну. Практичне прилад до інтер’єру ванної кімнати. Він закриває підлогу підлоги до боку ванни, приховує злиття підкріплення, і в деяких випадках є місцем для зберігання предметів побуту, що є потребою у невеликій площі ванної кімнати.

Важливо, якщо планувати дизайн екрана, розробка люка аудиту, щоб забезпечити зручний доступ до комунікацій у випадку надзвичайної ситуації.

Типи екранів

Будівельні магазини пропонують широкий спектр універсальних декоративних екранів. Крім того, екран може бути зроблений самостійно або вдаватися до допомоги майстра. Давайте зупинимося на найбільш популярних парафах екрана:

Пластиковий екран. Це алюмінієва рамка з ногами та розсувним купе. Продано абсолютно в будь-якому будівельному магазині за доступними цінами.

Плюси екрану – це легка установка, проста турбота та довговічність, оскільки пластик має водовідштовхувальні властивості і не підлягає корозії.

Мінус такий екран – наявність відкритого простору в нижній частині екрана за рахунок ноги, де вода може падати, а також низьку стійкість до механічного напруження.

Скляний екран. Він має привабливий вигляд, може бути виготовлений як з прозорого, так і матового скла різних кольорів. Двері найчастіше гойдаються з хромовими ручками та кріпленнями.

Плюси скляного екрану, перш за все, естетику. Сучасний дизайн скляного екрану візуально розширює простір ванної кімнати та поєднується з будь-яким кольором та стінним оздоблювальним матеріалом.

Мінуси скляних екранів: висока вартість, витончена догляд. Скло вимагає ретельного кровообігу та постійного витирання водних залишків, т.до. Неминучі білі вапні відкладення або жовті плями з крапель низькоякісної водопровідної води.

Екран від МДФ. Простий дизайн, може бути як ковзаючим, так і закріпленим люком для доступу до сантехніки.

Переваги можна віднести до плюсів, екран з MDF є найбільш бюджетною версією на будівельному ринку, а також такий екран має різноманітні кольори, що дозволяє вибрати потрібний відтінок для будь-якого інтер’єру. Світло, доглядайте за допомогою будь-якої господині, достатньо витріть вологою тканиною.

Головний мінус екрану з МДФ – низький термін служби. Незважаючи на те, що екран з МДФ має ламіновану поверхню, з плином часу він може бути деформований через мокрий середовище ванної кімнати, тому в кімнаті повинна бути хороша вентиляція.

Екран керамічної плитки. Найпоширеніший вид на фіксований екран, який передбачає виробника бази для керамічної плитки. Найчастіше, основу виготовлена ​​з кадру (металевий профіль) та вологість гіпсокартону, також можна виготовити рамку цегли або головоломки. При встановленні екрана з керамічної плитки рекомендується зробити нішу для ніг у нижній частині екрана, що забезпечує зручність при догляді за ванною кімнатою, купанням дітей або домашніх тварин.

Плюси керамічного екрану: готовий вид у ванну, оскільки екран буде гармонійно поєднуватися з стінами, довговічності, простим доглядом. Встановлення цього екрана буде служити твердою додатковою підтримкою та дозволить придушити шум при наповненні ванни водою.

За мінерами включають високий час та обладнання для виготовлення екрана.

Майже всі моделі чавунного виробництва ВАТ “Завод універсальний” можуть бути встановлені будь-яким із зазначених екранів. Через велику глибину моделей ностальгії, мінімальна висота якої з боку до підлоги становить 620 мм, неможливо встановити універсальний екран, не маючи регульованих ногами висоти. У цьому випадку ми рекомендуємо зробити екран з керамічної плитки.

Ілля Васильков з Новосибірська, з власними руками, зробив екран під ванну “Сибірячка”, де не тільки існує ревізійний люк, але також організовується місце зберігання. Опис скринінгу екрана на нашому веб-сайті в статті, як зробити екран під ванну, самостійно.

Поради щодо вибору

При виборі екрана зосередьтеся до розміру, кольору, простоту експлуатації та властивостей матеріалу.

Універсальні екрани можуть бути встановлені без великих труднощів майже всіх моделей ванн, оскільки вони зроблені з урахуванням стандартних розмірів ванної кімнати.

Виберіть екран для всієї довжини тіла, висоти підлоги до краю дошки, щоб забезпечити герметичність дизайну.

Швидка установка екрана під ванною від Lerua Merlin зробити це самостійно.

Виберіть розсувний екран або з аудиторським люком, розмір щонайменше 30×30 см для безперешкодного доступу до сантехніки при замінах або надзвичайних ситуаціях.

Незалежно від того, що ви виберете екран, слід пам’ятати, що він повинен бути виготовлений з вологостійких матеріалів.

Як встановити екран під чавуну ванну
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS