Як встановити екран під ванну

Облицювання полімерних панелей

Полімерні панелі – це дешевий матеріал, який дозволяє негайно здійснити фінішну обробку.

 • Під верхніми структурами мінімальні дерев’яні смуги додається, щоб не забувати про рідкі нігті;
 • Гітцартон стрічки вказаних розмірів розрізані;
 • Перша панель встановлюється з кордону з стінкою;
 • Горизонтальна стартова смуга з внутрішньої області обробляється за допомогою клею монтажу, і панель встановлюється всередині;
 • Пластичне кріплення здійснюється за клеєм;
 • Нижче, з додатковою установкою плінтусів панелі закріплені самосмаженими, за відсутності плінтуса, ви можете використовувати клей;
 • Інші панелі додаються тією ж схемою.

Як встановити екран під ванну – поради, рекомендації, параметри установки

Доступно під ванною не можна використовувати взагалі або зробити це місце, призначеним для зберігання різних економічних дрібниць. Він покритий екраном, що складається з міцного алюмінію, сталевої або полімерної рами та панелі, яка фіксується на ньому.

Діапазон цієї продукції є величезним, особливо для декоративного дизайну. Є моделі різних форм і текстур, одноманітне та прикрашене фотодрук для фото.

Залежно від функцій дизайну, екрани виготовляються:

 • ковзання;
 • Стаціонарний глухий;
 • знімний;
 • з дверями – гойдалки і складання;
 • з технологічним люком;
 • з полицями.

Внаслідок встановлення під ванною решітки типу повітря покращується під водопровідним, не існує неприємного запаху та форми.

Більшість фабричних виробників обладнані регульованими ногами. Завдяки їх присутності, просвіт утворюється між покриттям підлоги та нижнього краю екрана, що дозволяє людині стати поруч з ванною. Довжина дизайну є стандартним рівним 150-170 сантиметрів, а висота становить 50 – 60 сантиметрів, а також інші розміри представлені в асортименті.

Для виробництва цих продуктів матеріали відрізняються високою водостійкістю. До них відносяться пластик, вологостійкий гіпсокартон, оргскла та МДФ. Кожен тип цього продукту має як переваги, так і недоліки, які впливають на вибір. Багато споживачів віддають перевагу такому варіанту економіки, як встановити ковзаючий пластиковий екран під ванну.

Залежно від матеріалу виробництва, ці продукти:

 • Пластик. Серед їхніх переваг є широкий спектр кольорових розчинів та текстур. Такі продукти легко очистити від різних забруднюючих речовин, вони не деформуються, і довгий час зберігають оригінальний вигляд. Така робота немає нічого складного, як встановити пластиковий екран під ванну. Мінусів необхідно відзначити недостатню механічну міцність і нестабільність хімікатів і абразивних речовин.
 • Склянка. Оргскла виглядають оригінально і ефективно. Є варіанти в матовому та дзеркальному дизайні, з фарбуванням, з гофрованою поверхнею та іншим декором. Матеріал характеризується міцністю, міцністю, високою стійкістю до стирання та ефектом миючих засобів. Недоліки включають високу вартість, високу вагу. У порівнянні з пластиковими виробами, процес, як встановити екран з оргскла, складніше.
 • Від МДФ. Такі продукти мають широкий вибір кольорів, наявних витрат, просто встановити його. Екрани з цього матеріалу не важко очистити від забруднення, вони не потребують особливого догляду, вони підходять для будь-якого стилю приміщення. Але недоліки також присутні – тенденція до деформації, короткий термін експлуатації, обмежена кількість розмірів.
 • Від гіпсокартону. Найпопулярніші екрани виробника з власними руками. Гіпсокартон можна легко налаштувати для різних розмірів та форм сантехнічних пристроїв. Він характеризується невеликою вагою, довгостроковою експлуатацією. Робота, пов’язана з тим, як встановити екран з листів гіпсокартону під ванну, займає багато часу, і це вимагає обов’язкового декоративного покриття.

Перш ніж запустити встановлення більшості моделей, вам потрібно зібрати рамку вздовж периметра акумулятора. Найчастіше з алюмінієвих профілів і набагато рідше з дерев’яних барів. Перед установкою ванни для ванни, виготовленого з легкого пластику, не потрібна рамка, тому що вона фіксується безпосередньо до боку сантехніки.

У деяких випадках простір покритий цегляною кладкою, після чого він викладений мозаїкою або кафетера. Експерти рекомендують залишити екстрений вилупник у такій стіні для ремонту комунікацій у разі аварії, щоб не треба розібратися. Дизайн, створений таким чином, чудово виглядає і відрізняється надійністю, але робочим процесом, як покласти екран під ванну, вимагає багато часу і усуває використання простору для побутових цілей.

Вибір екрану нюансів

Перед тим, як покласти екран на ванну, він повинен бути придбаний заздалегідь, ретельно мислення, яка модель найкраще підходить.

Вибравши, потрібно враховувати:

Якщо закріплення екрана під ванною виконується для того, щоб закрити комунікації, що мають непривабливий вигляд, можна розглянути можливість встановлення простих знімних або стаціонарних продуктів з прихованим люком.

Коли активне використання простору, що існує під сантехнічним посудом, домашнє майстерність, потрібно буде мати справу з питанням, як встановити розсувний екран з дверями під ванною. Цей найбільш зручний варіант – універсальний для ванних кімнат будь-якої області. Що стосується відкриття дверей, вони зручні для використання виключно у просторових ванних кімнатах.

READ  Як зробити форму для декоративного каменю

Початок роботи з такою роботою, як зібрати екран під ванну, вам потрібно підготувати аксесуари, але це повинно бути виготовлено з корозійно-стійких матеріалів, інакше продукт незабаром втратить початковий привабливий вигляд. Слід мати на увазі, що пластмасові компоненти швидко зношуються і відрізняються низькою силою.

У свою чергу, деталі з оцинкованої сталі зберігають свою властиву якість протягом усього періоду експлуатації. Закупівляючи всі елементи, вам потрібно переконатися, що вони високоякісні, вони мають гладкий рух дверей, і є щільне сусіднє до кадру.

Якщо ремонт у ванній кімнаті не завершено, і неможливо з’ясувати точні параметри продукту, найкращим рішенням буде придбання моделей, де можна налаштувати. Їх вартість вища, але проблеми з тим, як зафіксувати екран під ванну, а придатність не виникає. Бажано вибрати найкращий варіант після закінчення.

Декоративний дизайн дизайну повинен відповідати стилю ванної кімнати на текстурі та кольоровій схемі. У невеликих ванних кімнатах дзеркала вигідно, оскільки їх відбиваюча поверхня розширює навколишній простір.

Зображення на передній панелі та друку фотографій повинні відповідати інтер’єру. Наприклад, відкритий екран квіткового друку в кімнаті з посудом. Ідеальний образ мешканців моря або хвиль.

У ванній кімнаті є багато контрастних та яскравих елементів, краще встановити однокольоровий екран, і навпаки, продукт з великим кольоровим малюнком добре підходить для ванної кімнати з обробкою.

Зробити вибір, перш ніж покласти екран під ванну, доцільно звернути увагу на виробника продуктів. Споживачі є найпопулярнішими моделями ТМ ОСМ, ванна, градам, оскільки вони відрізняються різними використаними матеріалами та кольорами.

Екран – декоративний дизайн, призначений для приховування непривабливого виду дна ванни та водопровідних труб. Інші функції Цей продукт не несе. Панелі доповнюють інтер’єр ванної кімнати. У той же час такі структури часто встановлюються виключно з метою організації додаткового місця зберігання для зберігання. У зв’язку з вказаними функціями екрани під ванною відрізняються один до одного виробництво матеріалу та дизайну.

Встановлення панелей, що покривають простір під бані, допомагає вирішити кілька завдань:

 • Створити єдиний простір у ванній кімнаті;
 • приховувати побутові хімікати;
 • охоплюють трубки спілкування;
 • Зменшити ймовірність проникнення води та предметів у важкодоступних місцях під чашу ванни.

Рішення цих завдань сприяє різноманітності – обидва конструкції, так і дизайну екранів.

Естетика

Екран дозволяє не тільки приховувати ноги ванни та водопостачання труб та стічних вод, але також прикрасити ванну. Особливо привабливими виглядає як продукти з пластику. Такі панелі часто прикрашені різними малюнками, які застосовуються за допомогою технології друку фотографій.

Ви можете знайти екрани на ринку, придатному для будь-якого типу плиток у ванній кімнаті або іншому матеріалу, який покритий стінами.

Функціональність

Екрани виконують кілька функцій. Основні – Сховати інженерні комунікації. Однак, не тільки це завдання виконується такими структурами. Екрани запобігають проникненню води під ванну, тим самим створюючи додатковий захист від витоків. Крім того, ці продукти приховуються від домашніх тварин та дітей до побутової хімії.

Екрани класифікуються залежно від матеріалу виробничих та дизайнерських особливостей.

Матеріал

Панелі ванної кімнати з різних матеріалів. Полістирол, ПВХ та пластмасові вироби вважаються популярними. Рідше у ванних кімнатах застосовують скляні та металеві екрани.

З точки зору функціональності, тип матеріалу не відтворює визначальну роль при виборі екрана.

Пластик

Пластикові моделі вважаються найпопулярнішими серед споживачів, що пояснюється такими перевагами панелей цього типу:

 • низька ціна;
 • проста установка та експлуатація;
 • тривалий термін служби;
 • вологість;
 • Широкий вибір кольорів та вміння застосовувати креслення.

Основним недоліком пластичних моделей є те, що з незначним застосуванням сили, матеріальні розриви.

Металевий

Металеві моделі дорожче, ніж пластик. Панелі, виготовлені з цього матеріалу, відрізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Як у випадку пластику, різноманітні креслення застосовуються до металевих екранів, що дозволяє використовувати подібні продукти в різних інтер’єрах. Основною відсутності моделей цього типу полягає в тому, що через подряпини та інші дефекти панелі покриті іржами.

Моделі з МДФ, переважно встановлені у ванних кімнатах, обрізані в класичному стилі. Екрани цього типу постраждали від вологи. Тому для ванної кімнати рекомендується придбати панель МДФ, покритого захисним плівкою.

Полістирол

Полістирол багато в чому нагадує пластик. Тому екрани обох матеріалів мають однакові переваги та недоліки.

Гіпстон

Цей матеріал використовується для створення основи для укладання керамічної плитки. Окремо пластикові пластини не застосовуються до створення екранів під ванну.

Полівініл хлорид

Для ПВХ-панелей, переваги, що мають пластикові вироби. Основна відмінність цих екранів – полівінілхлорид краще переносить механічний вплив.

Акриловий

Цей тип екранів виконаний з пластику, який потім покритий акриловим шаром. Такі продукти часто приходять у наборі з ванними кімнатами, створеними з аналогічного матеріалу. Акрилові моделі відрізняються однаковими властивостями, як пластик, після єдиного винятку: на панелі цього типу, декоративні малюнки не застосовуються.

READ  Зберігання з ПВХ у гаражі під стелі

Скло або дзеркало

Встановлення скляних або дзеркальних моделей у ванній кімнаті не підходить. Панелі цього типу, навіть з незначними навантаженнями. Встановлення моделей дзеркала доцільно у випадках, коли існує потреба у візуальному збільшенню розміру кімнати.

Конструкція

Під ванними встановлюються стаціонарні екрани або конструкції з рухомими дверима (гойдалки або ковзання). Вироби першого типу часто виготовляються з знімних панелей. Вибір на користь конкретного виду конструкції залежить від мети встановлення екрана.

Глухий

Конструкції такого типу зазвичай зводиться з міцних матеріалів, таких як цегла або метал. Такі продукти забезпечують додаткову підтримку трубки та стійкі допускають зовнішній вплив, включаючи вологу. Серед недоліків стаціонарних структур виділяється наступне:

Стаціонарні структури не встановлені під акриловою ванною.

Знімний стаціонарний

Структурно, цей тип екранів не відрізняється від попереднього. Різниця полягає в тому, що для виготовлення цих продуктів можуть бути використані пластикові панелі, які можуть бути видалені при необхідності.

З гойдалками дверей

Використання екранів з гойдалками є виправданим у номерах великої площі. Такі конструкції забезпечують зручний доступ до космосу ванної кімнати.

Модель з розсувними дверима

Розсувні панелі встановлюються на керівництві, які встановлюються вздовж ванни та підлоги. Подібні структури застосовуються в невеликих кімнатах. Використання ковзаючих панелей також виправдана тим, що матеріал, при необхідності, легко видаляється і замінюється новим. Основний недолік цих моделей – при натисканні панелі негайно переміщеного.

Покрокові інструкції для встановлення екрана під ванну

У статті я розгляну, як виправити екран під ванну. Я перераховую функції процесу: необхідні інструменти, підготовча робота, розмітка та установка. Я розгляну правила для фіксації екрана, як виправити і покласти. Я розповім вам про найпоширеніші помилки при встановленні.

Матеріали, що використовуються для виготовлення екранів

На ринку будівництва та облицювання матеріалів для ванних кімнат можна вибрати екрани з різних матеріалів. При виборі варто враховувати досить складні умови у ванній кімнаті: підвищена вологість та різниця температур. В основному у виробництві екранів використовуються:

а також інші матеріали з високою стійкістю до несприятливого впливу впливу.

Привабливі пластикові моделі. Ви можете застосувати будь-який малюнок, полегшення, друк фотографій, який буде доповнювати інтер’єр кімнати або стати особливим акцентом у своєму дизайні. Пластик також дуже практичний: Легко тримати чистити.

Для сучасних ванних кімнат або ванних кімнат з дизайнерським ремонтом, екрани з дзеркал або міцного скла є досконалими. Але, звичайно, такий дизайн буде мати значну вартість, і не кожен власник зможе встановити його своїми руками.

Прекрасні та естетичні екрани з панелей MDF виглядають, але вони більше постраждали від вологи. Для того, щоб МДФ не “набряк” від вологи та екрану незабаром не доведеться змінюватися, ванна кімната повинна бути обладнана робочою системою вихлопного вентиляції.

Встановлення придбаного ковзаючого екрана під ванну

Заводський ковзаючий екран ви можете встановити себе своїми руками. Це не займе багато часу. Давайте подивимося на етапи його установки.

Виберіть матеріали та інструменти

Кожна модель, залежно від матеріалу, має свої особливості та недоліки. Наприклад, продукти ПВХ легко збирати, але вони можуть швидко деформувати через їх крихкість. У той же час, з часом панелі вони можуть погано рухатися в канавках. На додаток до цих недоліків, існують також його переваги: ​​стійкість до вологи та незручностей для корозії. Також перевага багата вибором кольорових розчинів.

Акрилові панелі призначені виключно для ванн з того ж матеріалу. Як ми писали вище, дуже важко вибрати відповідний продукт за існуючою сантехнікою. Тому акрилові ванни найкраще купуються з “рідними” екранами.

Екрани з панелей МДФ виглядають красиво і багатими. Однак, завдяки особливостям виробництва, вони нестабільні для вологи, оскільки МДФ – стиснута деревна тира.

Пристрої від оргскла вибираються для того, щоб візуально збільшити кімнату. Вони виглядають дуже вражаюче. Серед мінусів можна відзначити крихкість і необхідність часто витерти поверхню: сліди помітні на склі більше, ніж інші поверхні.

Тепер давайте до списку інструментів. З них ми точно потрібні, або вам може знадобитися:

 • Вимірювальні прилади (рулетка та рівень будівництва для маркування);
 • Ріжучі інструменти (болгарська або ножівка для видалення непотрібних частин екрану);
 • свердла (для свердління отворів);
 • Інструменти для спінінгових деталей (викрутка та ключ).

Підготовка та процес місця

Встановіть екран, який краще відновити кімнату. Перш ніж сприяти, вам потрібно покласти простір під ванну: очистити поверхню від сміття і, при необхідності, замінити систему каналізації. Також рекомендується підмітати шви між плиткою. Для того, щоб ванна зайняти робоче місце, рекомендується заповнити його водою перед початком роботи.

Розташування

Місця кріплення кадру екрану розміщуються за допомогою рівня будівлі та рулетки. Маркування зроблені в декількох точках. Це робиться для забезпечення максимальної надійності дизайну та уникнення перекосу.

Встановіть рамку

Стандартний екран розсувного типу поставляється в наступній конфігурації:

 • Кадр від довідників та стелажів;
 • наповнювачі у вигляді панелей;
 • контролери ноги;
 • самонарізані гвинти;
 • Додаткові деталі (вилки, панельні ручки).
READ  Як очистити ванну з чорної форми

Щоб зібрати продукт, можна керуватися інструкціями виробника. Процес установки відбувається у наступній послідовності:

 • У лежачому положенні паралельно один одному ми поставили гіди. Їхні канавки повинні бути адресовані всередині. Вони являють собою опитування, для яких панелей ковзають.
 • Вертикально, вставте стійки, так що кріпильні отвори поєднуються.
 • Деталі з’єднуються один з одним за допомогою гвинтів. Їм не потрібно скручувати до зупинки: важливо лише забезпечити мінімальну зв’язок.
 • У середині панелі. Після регулювання висоти одночасного дизайну. Далі, перед зупинкою, ми перетворюємо гвинти і покривають бічні сторони довідників.

До відома! Є продукти, які постачаються з кінцевою частиною. Вони використовуються, коли між ванною та стіною є значний розрив. Основними етапами Асамблеї такої моделі не відрізняються від попередньої версії. Єдина відмінність полягає в тому, що кутовий профіль з’єднує посібники для обличчя та кінець. Це забезпечується простими самонарізаними гвинтами.

На відміну від сантехнічних пристроїв з інших матеріалів, акрилова ванна може самостійно служити базою для кріплення екрана. При встановленні такої ванни потрібно бути обережним з регулюванням ніг: через відносно легку вагу, продукт може значно підняти по відношенню до підлоги, що призведе до часу деформації продукту.

Остаточна робота

Після монтажу кадру, ми продовжуємо встановлювати ручки до панелей та ноги до стійок. Нарешті, наш дизайн готовий. Тепер я пропускаю її вершину під стороною ванни і вирівнювання на вертикальній лінії. Для надійної фіксації ми перетворюємо ноги до зупинки.

Важливий! Щоб уникнути введення вологи, прогалини заповнюють спеціальні герметики.

Екран під ванною Як встановити

Ремонт

Власники будинків та квартир, що виготовляють ремонт у ванній кімнаті. Ви повинні мати справу з викликом: потрібно встановити готові або зробити себе екраном під ванну плитки. Готові пластикові щити не дуже надійні, а не настільки привабливі, тому ми скажемо, з якого матеріалу і з якими інструментами ви можете зробити екран своїми руками?

При встановленні стандартного екрана комплект ванної кімнати буде загальним, тобто ви позбавляти свою оригінальність та унікальність. Якщо це важливо для вас, ви можете зробити захисний екран самостійно, який вписується в дизайн приміщення в кольоровій схемі. Для побудови каркасу ви можете використовувати різні матеріали, які ми детально розповіємо детально.

Типи та особливості екранів ванни

Майбутній дизайн може виконувати кілька функцій: бути декоративним елементом, служити для зберігання речей або одночасно. Залежно від мети виділяються типи:

 • один. Стаціонарний – найпростіший і швидкий розчин. Недоліком полягає в монолітовому дизайні. Для ремонту надаються невеликі люки, що не дуже зручно. Кутовий екран корисно виконується в цій продуктивності.
 • 2. Знімається – простір під ванною не використовується, але доступ до комунікацій доступний. При необхідності, обробка легко розбирається і знову встановлюється.
 • 3. Ковзання – всі труби приховані, займає невеликий простір. Дозволяє легко доступу до стічних вод.
 • 4. Гойдалки – має двері, які відкриваються в напрямку кімнати. Простий у використанні, але більш підходящим для просторових номерів.
 • п’ять. Складання – має клапани, які відкриваються в горизонтальному положенні. Для них тримайте всю дрібницю, але на невеликому місці є багато місця.

Екран ванни | Установка

Сучасна акрилова ванна купується з готовими пластичними екранами. Вони зроблені точно за розміром, збирають і встановлюють дуже просто. Власники старої сталі та чавуну змушені зробити їх власними руками або залишити простір відкритим і перетинають каналізаційні труби. Закрийте місце під ванною або не – випадок смаку власників.

Екран пластикових панелей з розкладними дверями

Ванна кімната з екраном перетворюється, вона прикріплена до естетики та обробки. Але є ще одна причина для створення дизайну: простір може працювати з вигодою. Розташування під ванною ідеально підходить для зберігання найменших речей: двері відкриваються, а за ним – полиці.

Щоб самостійно зробити екран, вам буде потрібно багато недорогих матеріалів до господаря:

За винятком пластику, все інше вимагає подальшого закінчення. Він стоїть трохи, практичний, біологічно нейтральний, стабільний у вологому середовищі, легко чистити. Незважаючи на низьку силу, великі проблеми не представляють цей дефіцит. Якщо деякий елемент пошкоджений, це легко замінити, не розбираючи весь дизайн. Використовуючи популярні панелі MDF, вони повинні розглядатися спеціальними композиціями, тому що вони бояться вологи.

Інші варіанти залишаються. Дизайн легше тут: Готово допускається на будь-який смак, щоб відповідати стилю ванної кімнати. Цегла облицьована декоративною штукатуркою або керамічною плиткою. Гіпс і панелі (не пластик) пофарбовані, пофарбовані, покриті шпалерами, кафетер. Можливості фантазії нескінченні, найголовніше – так, щоб після прикраси екран не втрачає функціональність.

Як встановити екран під ванну
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS