Як встановити електричну теплу підлогу під плитку

Перевірити проводку

Перед тим як постелити теплу підлогу під кахель слід перевірити працездатність старої електропроводки. Адже для обігріву приміщення великої площі потрібен потужний нагрівач, який у процесі роботи надаватиме значне навантаження на проводку. Тому важливо правильно визначити поперечний переріз кабелю, а це відповідає новій системі опалення.

При необхідності електропроводку в приміщенні слід замінити більш потужний варіант. Крім того додатково встановлюють відповідні ПЗВ та автоматичні вимикачі.

Як зробити теплу підлогу під плитку: правила укладання посібник з встановлення

Монтаж підлог з підігрівом можливий у приміщеннях з високими стелями. Найчастіше вони встановлюються у ванній кімнаті, але теплий підлогу під плиткою можна встановити по всій території квартири.

Існує кілька методів нагрівання, які потрібно вибрати індивідуально, залежно від висоти стелі, стан проводки та тиску води в квартирі або заміського будинку. Найбільша популярність. це нагрівальні килимки, які легко встановлюються.

У цій статті ми розглянули основні правила для покладання інфрачервоних та кабельних теплих підлог. А також навели докладний інструктаж з облаштування системи обігріву під кахельну плитку з використанням нагрівальних матів. Матеріал оснащений покроковими фотографіями та відеозаписом спеціалістів з підігрівом.

Керамічна плитка, натуральний камінь або керамограніт. підлога з покриттям з цих матеріалів не тільки володіють прекрасними декоративними якостями, але і дуже функціональні: їх легко мити і вони не бояться підвищеної вологості. Ось чому майже у всіх ванних кімнатах ванні кімнати, душ, а також коридори та кухні, це керамічна плитка або подібне покриття. Однак, поверхня плитки або керамограніту досить прохолодна на дотик, і якщо спекотним літом це навіть приємно, то холодної осені, коли температура за вікном вже наближається до нульової позначки, а опалення ще не включили, така прохолода створює лише дискомфорт. Вирішити цю проблему досить просто. зробити собі теплий підлогу під плиткою. Завдяки хорошій теплопровідності керамічна плитка та аналогічні матеріали ідеальні для систем. тепло від нагрівальних елементів швидко прогріває шар плитки та надходить на його поверхню. На додаток до додаткового комфорту, використання системи опалення підлоги у вологих приміщеннях допомагає уникнути вологості, формування форми, а також збільшення травм, завдяки сухому та не ковзаним підлогам. Теплий підлогу під плиткою можна зробити з власними руками без великих зусиль. Звичайно, для цього вам потрібно мати певні знання у будівництві бізнесу та набору інструментів, але комфорт, який принесе теплі підлоги з вами до вашого будинку, що варто, користь сьогодні є величезна кількість різних марок теплих підлог Під плиткою на будь-який смак і гаманець.

READ  Як класти плитку на підлогу по діагоналі

Теплі підлоги під діваючою плиткою

/Як розрахувати теплою підлогою

Щоб скласти схему укладання на загальний малюнок кімнати, ви вискочуєте ці сайти, на яких будуть розташовані сантехнічні пристрої та стаціонарні меблі (шафи, папки, пральна машина). Ми вказуємо на схему розмірів вільного простору. Не забуваємо про відступи від стін та меблів по всьому периметру (min 5 см) та між витками кабелю (5-10 см). Крок укладання розраховується як ставлення площі укладання до довжини кабелю. Виберіть місце для термостату та подачі харчування.

встановити, електричну, тепло, підлогу
  • Кабель під плиткою. Якщо ми покладаємо тонкий кабель під плиткою, вам доведеться розрахувати крок, з яким фіксується кабель зигзаги на монтажній стрічці (6-10 см) залежно від того, чи буде система основним джерелом нагрівання або додаткового. Крок укладання розраховується як ставлення площі укладання до довжини кабелю.
  • Нагрівальний мат має фіксовану ширину 50 см, тому з його розрахунком клопоту буде менше. Якщо є схема приміщення, точний розрахунок кабелю, необхідного для цього завдання або мат, допоможе зробити кваліфіковані фахівці компанії KVANT успіху.

Підготовка поверхні під теплу підлогу

Якщо потрібно підвищити рівень підлоги, можна зробити це за допомогою цементних стяжок. Відповідно до результату, це буде оптимально виконувати вирівнювання самонавживаючої суміші. Якщо рівень підлоги підходить, ви можете обмежити лише рівня (2-5 мм). Перед початком монтажних робіт поверхню очистити від пилу і будівництво сміття, краватка для подрібнення грунтового глибокого проникнення.

Теплоізоляція електричної нагрівальної підлоги

Укладання теплоізоляційних плит під тонким Кабель під плиткою Це можливо тільки перед виконанням стяжки (4-5 см) і вирівнювання, якщо висота кімнати та рівня підлоги. В іншому випадку теплоізоляційний матеріал, на якому буде лежати кабель, не буде можливим закріпити плитку. У такій ситуації він більш правильний для використання Опалювальний мат . в якому електричний кабель теплої підлоги закріплений на армуючій склосітці. Сітка частково затримує тепло, залишаючи вниз, в плиті. Та й шар клейового розчину через відсутність більш об’ємної металевої стрічки тонше, що сприяє якнайшвидшому прогріванню плитки.

Відкритий плиток 2. Еластичний клей розчину 3. Термінатор Датчик 4. Кабельний або теплий Павло MAT 5. цементна стяжка (40-50 мм) 6. сітчаста арматура 7. Нагрівач (щільність М-35) 8. Бетонна основа

Укладання теплого підлоги. електричний кабель

Нагрівальний кабель фіксується за допомогою монтажної стрічки, яка попередньо кріпиться до стяжки дюбелями або герметиком паралельно з кроком 40-50 см. Кабель для теплої підлоги укладається по зигзагу з кроком від 6 до 10 см. Коротший крок, тим більше потужність на квадратний метр і краще опалення. Потрібно дотримуватися того самого кроку до рівномірного потепління поверхні. Укорочувати гріючу частину кабелю суворо заборонено! Нагрівальний кабель не повинен самоперетинатися, а також не можна його прокладати під стаціонарними меблями або побутовою технікою.

READ  Як встановити фітинги в дренажному резервуарі

Укладання теплого підлоги. мат нагрівання

Опалювальна мат укладена легше. Через те, що кабель вже закріплений на сітці шириною 50 см, він повинен розкрутити рулон і клей до самоскиди, який також закріплений на другорі. Для повороту під будь-яким кутом розвороту на 180 необхідно розрізати сітку, зберігши цілісність кабелю і зберігаючи необхідні зазори між смугами. Для розігрівання важкодоступних місць можна вилучити з секції сітки кабелю та закріпити до основи за допомогою контактного клею або герметика.

Найкращі моделі теплого килимки квадратне опалення, м.КВ.
Фенікс нагрівальний мат, 70 Вт 0.45
Нагрівальний мат Fenix, 130 Вт 0.8
Нагрівальний мат Grand Meyer 150 Вт 1
Нагрівальний мат Fenix ​​210 Вт один.3

Важливий! З’єднання нагрівального та холодного кабелю (муфта MUFFE/SLEEVE), обов’язково має бути в клейовому розчині під плиткою. Укорочувати можна лише «холодний кінець» кабелю, який стандартно позначений іншим кольором чи маркуванням

Монтаж датчика теплої підлоги

alt=Установка датчика терморегулятора width=180 height=155 /Для монтажу датчика терморегулятора всередину теплої підлоги виконується пропил у стяжці. У інсульту на підлозі гофрування складається, що йде до стіни (в інсульту або під гіпсокартону) до місця встановлення термостату. “Холодний кінець кабелю теплого підлоги та потужного дроту для перемикання в термостаті подається до того ж точки. Сам датчик для точності вимірів повинен розташовуватися паралельно між двома жилами нагрівального кабелю на відстані не менше 15 см від їх витків, але в жодному разі не торкатися нагрівального кабелю. Для того, щоб уникнути удару адгезивного розчину та блокування датчика, кінець гофрування бажано закрити стрічку.

Укладання теплого підлоги під плитку

Наприкінці процесу укладання цілісність кабелю виконуються поперечні та вимірювальні вимірювання.

встановити, електричну, тепло, підлогу

Укладання плитки на теплій підлозі

Для того, щоб уникнути пошкодження входу на ремонтну роботу, електричний підігрітий підлогу після кладки покритий тонким шаром кахельного клею. Слід використовувати Тільки еластичний клей для плитки. Після сушіння, буквально наступного дня ви можете приступити до покладання відкритих плиток. Для цього застосовується лише спеціальний еластичний клей.

Як встановити електричну теплу підлогу під плитку

встановити, електричну, тепло, підлогу

Встановлення термічного контролю теплого підлоги

Електричний підлогу після встановлення може бути негайно підключений до Регулятор температури . Але зазвичай термостат встановлюється після укладання настінної плитки або повного виконання інших оздоблювальних робіт. Однак включення потепління на тепліше можливе лише для розуміння та уточнення адгезивного розчину, переважно не раніше, ніж через 4 тижні після закінчення всіх вологих робіт. Перед встановленням термостату цілісність кабелю на кожному етапі стилю повинна бути перевірена за допомогою вимірювань контуру контуру. І якість укладання горорукави слід перевіряти за допомогою зручності введення виходу датчика термостату.

Нижче наведено встановлення теплого підлоги електричного відео. поетапну інструкцію.

Додаткові рекомендації щодо встановлення електричного теплого Павла

  • Виберіть електричну теплу підлогу лише перевірені виробники!
  • Купуйте електричну теплу підлогу на офіційних представниках виробника, які обов’язково видають гарантійну картку.
  • Довіряйте установці фахівцями, оскільки термін служби теплого поверху безпосередньо залежить від високоякісної установки та зв’язку.
  • Термостат є важливою частиною системи. Програмовані термостатори дозволяють значно економити електроенергію.
READ  Чи можна класти килим на теплу підлогу

Консультації, тепловий розрахунок та підбір електричної теплої підлоги під плитку для наших клієнтів безкоштовні!

КВАНТ УСПІХУ – тепла підлога від провідних світових виробників за найкращими цінами!

Технологія укладання теплої підлоги під плитку 10 кроків до успіху

Підігрів підлогового покриття від мережі може бути представлений нагрівальним кабелем або термоматом. Про переваги та недоліки кожного з видів електричної теплої підлоги ми докладно говорили у відповідній статті. Тепер давайте коротко поговоримо про те, який варіант краще вибрати.

Електричний теплий підлогу з кабелю під плитою дешевше, але в той же час, розрахунок його довжини та сам установка складніше. Рекомендується застосувати, якщо можна пожертвувати висотою стелі (т.до. стяжка буде товщою).

Що стосується нагрівального мату, він має ряд переваг, т.до. Насправді, це покращена версія провідника. Особливістю дизайну полягає в тому, що той самий кабель вже розташований на спеціальній скловолокній сітці, яка дозволяє витримати гладкий крок між поворотами.

Крім того, зручність термомату є те, що для розрахунку матеріалу необхідно лише для розрахунку площі приміщення та на основі цього параметра, виберіть рулон відповідного розміру.

Які варіанти віддають перевагу вирішити вас, але ми до сих пір рекомендуємо використовувати встановлення електричного мата, крім того, цей параметр має багато позитивних відгуків в Інтернеті.

Технологія укладання електричної підлоги під плиткою

Керамічна черепиця майже ідеальна підлога, особливо для місць з високою вологістю або високою проникністю. Це прекрасна, довговічна, легко очищена і т.Р. Але за всіх своїх переваг кераміка залишається неприємно холодною. Ідеальне вирішення проблеми система теплої статі. І якщо водяна тепла підлога доступна лише власникам приватних будинків, то застосування електричних нагрівальних систем набагато ширше.

Крім того, технологія укладання електричної теплої підлоги під плитку доступна будь-якому будівельнику, навіть початківцю. Вам просто потрібно ознайомитись із особливостями цього процесу, щоб уникнути загальних помилок.

Тестування – перевірка електричної теплої підлоги

Підключення електричного теплого підлоги під плиткою, перш ніж вилити стягуючу або вражаючу плитку, потрібно перевірити стійкість до дроту. Зробити це можна за допомогою тестера чи мультиметра.

Розбіжність отриманих результатів із паспортними даними має становити не більше 10%.

Як покласти плитку на електричну теплу підлогу


Як встановити електричну теплу підлогу під плитку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS