Як встановити електричну теплу підлогу

Що таке водна система

Водні поверхи пропонують наявність опалювального блоку, до якого можна підключити схему води. Тому водяна підлога монтується найчастіше, де існує можливість пристрою автономної системи опалення. У таких випадках немає проблем. Іноді вони все ще пов’язані з центральними системами опалення, але в цьому випадку є деякі нюанси, які пізніше.

Як покласти і підключити електричну теплу підлогу

встановити, електричну, тепло, підлогу

Головним елементом такої системи є труби. Тому, що стосується того, як правильно встановити теплу підлогу, вам потрібно звернути увагу на вибір матеріалу, з якого виготовляються труби.

Як встановити електричну теплу підлогу.

Електрична теплова підлога у вигляді нагрівальних килимів або опалювальних секцій може бути простим і, відносно, недорогого способу забезпечити додаткове тепла в холодній кімнаті або заповнити найкрутіша та теплою поверхнею для ходьби з голими ногами у ванній кімнаті, кухні або інших кімнатах. Встановлення теплих підлог є простим, тому, якщо ви коли-небудь зустрічаєте ремонт, ви не повинні мати жодних проблем, навіть якщо ви ніколи не встановили їх раніше. Поверхня стяжки або стара підлоги повинна бути гладкою сухою і чистою.

Нагрівальний мат придбаної теплої підлоги можна стелити відступаючи від стін та меблів без ніжок по 1о см. Від радіаторів опалення та інших опалювальних пристроїв від 20 см. Ви можете розташувати електричну теплу підлогу під меблями з ногами, висота яких більше 10 см.

  • Після цього, закладена теплоізоляція.
  • Теплоізоляція закладена спеціальною монтажною стрічкою (зазвичай поставляється з кабельною теплим підлогою)
  • Потім нагрівальний кабель складається і закріплений пелюстками на монтажній стрічці.
  • Після цього перевіряється опір гріючого кабелю (воно має відповідати опору вказаному в паспорті на модель теплої підлоги, що монтується).
  • Поруч з теплим кабеля прикріплюється датчик термостату (необхідний у трубі. Для того, щоб мати можливість замінити датчик)
  • Дроти з нагрівального кабелю та кабелю датчика температури підлоги зберігаються до стіни та підвищують установку термостату.
  • Процес встановлення теплого підлоги завершується шляхом монтажу електронного термостату, який дозволяє контролювати роботу теплого підлоги.
  • Залишається лише залити краватку потепління кабелю, зачекайте, поки стяжка не буде повністю сушильною, і ви можете включити теплий підлогу.
READ  Як ізолювати підлогу в будинку з бару

Детальна інформація про те, як монтувати теплий електричний підлогу, ви можете навчитися у наших фахівців, які мають міцний досвід укладання електричного підлоги. Крім того, в нижній частині сторінки розміщена, присвячена встановленню теплого підлоги, який допоможе вам з’ясувати, як самостійно зробити теплу електричну підлогу.

Зверху електричної підлоги може бути укладено будь-яке покриття: ковролін, паркет, ламінат, лінолеум та ін. Переваги електричного підлоги: простота контролю процесу опалення, не потребує технічного обслуговування системи.

Електро-вода тепла підлога

Процес встановлення електричної води теплий секс не вимагається від великих грошових витрат. Технологія теплого типу води забезпечує повітряне опалення в кімнаті через нагрівання в рідкій трубі. Переваги електричної водної підлоги: довговічність, підтримка, доступна ціна встановлення теплої води, без електромагнітного випромінювання, повна електрична безпека.

Укладання електричних водних підлог має ряд функцій. Теплі підлоги здійснюють на ізольованій базі, пластикових затискачах до металевої сітки (або у спеціальних килимах для води тепла). Процес електропровідного теплого підлоги є досить простим, тому може бути виконаний за низькими напруженими працівниками.

Укладання нагрівальних мат

Як монтувати електричну теплу підлогу? Завдяки появі цієї системи, встановлення теплого електричного підлоги консультація, оскільки виробники виробляють нагрівальні килимки з різним кабельним кроком та різною потужністю. Досить розрахувати, які параметри необхідні для опалення приміщення, і купуйте готову систему.

Основою матс є сітка полімерів, на яких фіксується тонкий дріт. Матеріал продається в рулонах, легко підходить і підключається.

Аналогічний пристрій електричного нагрівального підлоги на бетонній основі не потребує додаткового захисту як звичайний кабель.

Як покласти плитку на теплий електричний підлогу? Достатньо застосовувати шар клею плитки і відразу ж почати покласти плитку.

Установка термостата для нагрівальних матів проводиться за такою ж системою, як для кабельних підлог.

READ  Утеплення підлог у каркасному будинку

При монтажі теплої електричної підлоги мати заборонено включати до повного висихання плиткового клею. Як показує практика, це відмінна тепла підлога електрична під плиткою. Встановлення системи не вимагає стяжки, вона досить рівномірно покрита його клеєм, яка зберігає висоту кімнати, яка не прикладає кабелю традиційним способом.

Монтаж електричних теплових підлог: кабельний та фільм інфрачервоний

Використання електричного нагрівального підлоги є актуальним у ванних кімнатах для швидкого нагрівання керамічної плитки, нагрівання лоджій, веранди або власної ванни. Крім того, такий розчин великий, як доповнення до основного опалення радіатора.

Плівка теплий Павло (смугастий) відео підручник

Електричні підлоги можуть бути використані в квартирах, де немає можливості встановити більш ефективне опалення води. Легка установка та наявна до опцій продажу дозволяють легко монтувати електричну теплу підлогу своїми руками.

Якщо у вас ще є питання вибору типу теплого підлоги, читайте про його критерії тут.

Як встановити електричну теплу підлогу

Перед тим, як покласти систему опалення на підлогу, необхідно зробити правильний розрахунок теплого підлоги.

Розрахунок теплого підлоги

Не пишіть складний метод, як розрахувати теплою підлогою перед покупкою та встановленням. Для розрахунку теплової потужності електричного опалення, нам потрібно помножити область передбачуваного нагрівання коефіцієнта, коли коефіцієнт є споживанням електроенергії ват/м², Залежно від типу кімнати. Коефіцієнти для розрахунку електричної потужності теплого підлоги показані в таблиці.

Місце під терморегулятор

Перед тим як монтувати теплу підлогу визначте місце встановлення терморегулятора, зазвичай терморегулятор встановлюється поряд із входом у приміщення, недалеко від вимикача світла. У вибраному місці на стіні, отвір пробурено, щоб встановити монтажну скриньку (Pevercraft) так пізніше, коли це тепло підключення, а термостат буде встановлений. З коробки встановлення до підлоги, стінка екструдується, пізніше в ній в ньому міститься гофрована трубка діаметром не менше 10 мм.

READ  Чим вирівняти бетонну підлогу під лінолеум

Схема Як встановити теплу підлогу

Схема тепла покладання підлоги проста, але укладання теплого підлоги під ламінат, лінолеум або килимове покриття багатоетапне подія. На малюнку нижче показана діаграма, в якій послідовність плівка теплова підлога складається.

Кабельна зцільна установка.

Теплий стіл

Не забувайте, перш ніж запустити нагрівальний кабель, перш ніж встановити стек укладання, беручи до уваги кінцеву коригування зони нагріту, вона розраховується за формулою: Stacking Step (в см.) = (100S)/л. Де, а фактична область укладання, на якій розділ (кВ.м). L секції довгі (метри).

Як встановити електричну теплу підлогу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS