Як встановити фітинги в дренажному резервуарі

Залежно від виконаних функцій, арматура ділиться на два типи:

 • Вимкнути. Вона відповідає за заливання води в бачок та блокування його після заповнення.
 • Дренаж. З ним він спускається у воду і забезпечується перекриття стоку перед наповненням танка.

Обидва ці види, незважаючи на взаємопов’язаність, працюють автономно, але якщо один вид арматури виходить з ладу, підсумок один. протікання води або її непідконтрольне витікання.

Особливості підкріплення відключення

 • Дренажний механізм, у свою чергу, від кришки з кришкою та прокладкою. Остання частина відокремлює дренажну трубу і накопичувальний резервуар.
 • Stud Control важіль. Він підключений до труби крана через кульовий клапан.
 • Поплавча координаційна танка. З дренажним пристроєм він трикотається важелем.

Роботи відключені клапани згідно з наступною схемою:

 • Вода подається до танка;
 • Поплавок піднімається до встановленого рівня;
 • Важіль впливає на запобіжний клапан і блокує потік рідини з водопостачання.

При слюлюсі поплавок займає нижню положення, а важіль відкриває спосіб вводити воду в здатність від водопроводу. На основі методу ін’єкцій води, сторона і нижня і нижня відключення.

Бокове підкріплення для дренажного танка

Баки живлення оснащені двома отворами, одним з яких закритий штекером. У деяких моделях унітазу, сток здійснюється бічним важелем, в інших. за допомогою верхньої кнопки.

встановити, фітинги, резервуар

Робота бічного підкріплення супроводжується досить великим шумом, усуваючи, який, застосовуючи подовжений сипучий шланг.

Компоненти арматури з бічною підкладкою

Конструкція зливу складається з наступних елементів:

 • вхідний клапан;
 • тригер;
 • важіль з плаваючим;
 • бак;
 • Важіль, що контролює тригер.

Плюсом арматури з боковим підведенням є простота конструкції. Легко ремонтувати, не потрібно суворо ущільнювати сайт підключення об’ємного шлангу, його вартість відносно низька.

Механізм зливання працює таким чином:

 • Коли кнопка активується, виникає тяга. Під його експозицією відкривається дренажний клапан.
 • Вхід до дренажного механізму заблокований і осушений.
 • Коли досягається найменший рівень води, сливи перекриваються в резервуарі, закривши вихлопний механізм.
 • Відкриється відкриття поплавства.
 • Після повернення до вертикального клапана він пересуває тригер.
 • Рівень води падає, а поплавок спуститься, звільняючи шлях для заповнення дренажного резервуара.
 • Коли досягається максимальний рівень рідини та плаваючого, кран перекриває, призупинення потоку води.

Арматура для унітазу з нижньою підводкою

Нижній клапан включає наступні елементи:

 • Плавати. Його роль. обмежити рівень води в резервуарі.
 • Керівництво. Він рухає поплавок.
 • Тригер. Вона включає в себе скло, в якому, при промиванні туалетом, поплавок і тяги опускаються на один кінець з поплавкою, а іншим з елементом запорів рідини.
 • Мембранний клапан.

Переваги підкріплення цього виду включають відсутність шуму при наповненні танка з водою. Конструкція нижньої арматури гранично проста, отже, вона служить довго. Структурно, він розроблений таким чином, щоб основний шланг може бути прихованим.

Нижня фітинга для такої схеми:

 • Коли з бачка спускають воду, поплавець по напрямній йде вниз.
 • Тягування повідомляє про провокуючий клапан. Вода в накопичувальному резервуарі не подають.

Відмінною особливістю цього підкріплення є пряма залежність мембранного клапана від якості, що надходить у бак для води. В ідеалі, це повинно пройти попередньо фільтрацію, інакше можна закусити деталі. У цьому випадку це ускладнює постачання води до танка.

READ  Як зробити штукатурку на руку вдома

Естетичність конструкції. безперечний плюс арматури для бачка унітазу з нижньою підводкою, але при його ремонті доводиться зіткнутися з деякими труднощами. Вони пов’язані з незручним розташуванням арматури.

Вимикаються елементи відключення через порушення ущільнення поплавця, що призводить до затоплення. Рідина в накопичувальний резервуар постійно включений і проходить через трубу переповнення в туалет.

Витік можливий у зоні з’єднання через слабку фіксацію гайки або через пошкодження гумової прокладки.

Заміна заміни резервуара

У більшості випадків проблеми з дренажним купою унітазу неможливо усунути механізм клапана шляхом встановлення. Агресивні включення, які можуть бути у воді, згодом негативно впливають на гумові частини арматури. Такі деталі знищуються, що призводить до віддаленості механізму клапана. Якщо туалет розташований у приватному будинку, в якому водопостачання здійснюється з свердловини або добре, то, якщо фільтр очищення води не встановлюється в систему водопостачання, найчастіше найчастіше є знищення елементів туалету.

Щоб замінити зношені частини, достатньо замінити механізм клапана та гумові прокладки у розташуванні водопроводу до дренажного резервуара.

Можливі усунення несправностей

Якщо вода регулярно набирається в танку, то механічний клапан вимагає заміни. Коли поплавець важіль деформується, спробуйте вирівняти його, якщо він не працює, замінити. Якщо є проблеми з поплавкою, то цей дефект походить від втрати герметичного, оскільки вода набирається, а плаваючі зупиняє роботу.

Якщо вода відбувається на дні дренажного бака, то причиною цього розбиття в тріщині або спалення болтів. Для того, щоб ця проблема була, змінити їх. Така процедура вимагатиме редагування застарілих кріплень та очищення місць посадки, а потім встановити нові болти. При виборі болтів, візьміть латунь або бронзу. вони не загрожують утворенню іржі.

Коли вода тече струменя до туалету, ви повинні звернути увагу на мембрану. Зніміть сифон і змініть його. Часто ця ситуація виникає, коли поплавок збивається. Важіль не повністю перекриває воду, і вона потрапляє в туалет через трубку переповнення. Ця проблема може бути усунена, скоригована поплавкою. Коли ви правильно налаштуєте систему, він блокує клапан на рівні води 1-2 см.

Якщо бічний лайнер тече, то проблема, швидше за все, в шлазі. Коли вода майже не набирається, або цей процес відбувається повільно, клапан механізму впускного клапана закінчився. У першому випадку потрібно замінити клапан, у другому потрібно відкрутити шланг та спробувати прочистити. Це, звичайно, не завжди досягає успіху, оскільки можна вдарити сміття, наприклад, при відновленні. У таких випадках найчастіше змінюється.

Бар підкріплення з подвійним пранням

Є кілька видів дренажних механізмів. Але незалежно від виду, він повинен забезпечити хороший стік всієї води, яка знаходиться в танку. У той же час, стік повинен бути здійснений при легкому натисканні на обертовий важіль або кнопку. Деякі механізми сливи сьогодні можуть бути оснащені системою економіки, щоб замість однієї кнопки ви побачите два, один з яких зливається менший обсяг води відразу. Механізм зливання оснащений переповненням. Він необхідний для того, щоб запобігти переповненню бачка. Весь механізм має дві важливі частини:

Встановлення туалетного арматури WC6550 ANI PLAST (паливо та масове фітинги з нижчим лайнер) Ремонт

Нижня фітинга

Сифон має отвір, що при стикування з танком утворює герметичне з’єднання. Є кілька типів сифонів, які регулюють воду по-різному. Наприклад, “груша”. гумовий циліндр. Злити воду, використовується ручка або важіль, яка розтягується або натискає.

Арматура важільного типу

У сучасних системах дренажу в довідному механізмі є стрижень, який піднімає грушу. Як правило, коли механізм спрацьовує, вода входить в чашу унітазу.

READ  Змішувач з нержавіючої сталі

Фітинги для аналізу

Дренаж бачперного арматури

Арматура для дренажного танкового туалету складається з наступних компонентів:

 • розташований під кутом обліпихи;
 • переповнення трубки, встановлена ​​на стороні обліпихи;
 • кришка клапана з гумовою смугою;
 • механізм наповнення танка;
 • Механізм кнопки.

Перш ніж встановити підкріплення туалету, розгляньте це основні компоненти.

Механізм наповнення танка

Цей пристрій гарантує, що унітаз заповнює воду на певний рівень. Цей механізм включає:

Поплавок, прикріплений до металевого або пластикового важеля, знижується або піднімається при зміні рівня води в танку. При наповненні танка, водяна поплавка піднімається, досягаючи максимального рівня. Важіль, підключений до нього, перекриває запобіжний клапан, а вода в танку з системи водопостачання не прийде. При зливу води поплавок знижується, важіль відкриває доступ води з труби до унітазу.

Механізм каналізації (тригер)

Пристрій вихлопного клапана сучасного унітазу

Тригер розроблений для доступу до води з резервуара безпосередньо в туалеті. Компоненти механізму спуску:

Сифон герметично закриває дренажну діру, запобігаючи витоку води. Є кілька сортів сифонів. Найпростіший тип стоку сифон. це звичайна “груша”. гумовий циліндр, подібний у формі з ванатузом. Пристрій для зливу води в туалеті (підйом “груші”) найчастіше являє собою або важіль, розташований на боці резервуара, або ручка на обкладинці, яка повинна бути витягнута для проведення водного походження. Більш сучасний варіант стискання. кнопка, яка знаходиться на передній стінці танка. Цей механізм найчастіше встановлюється на танках, які вбудовані в стіну.

Налаштування полегшення резервуара з дренажного резервуара: крок за кроком інструкції

Налаштування посилення дренажного резервуара. головне завдання після встановлення туалету. Підкріплення дренажного резервуара. це система, яка забезпечує контроль за його заповненням і промивається. На сучасному ринку є величезна кількість унітазів, але підкріплення танкової сливи не настільки різноманітна. Geberit та Alcaplast найпоширеніші моделі. Будь-який з моделей танків (з важелем, з однією кнопкою, з двома кнопками, з ланцюжком) вимагає правильної установки.

Монтаж та заміна підкріплення дренажного резервуара

Значна частина проблем з туалетом вирішується шляхом регулювання або заміни підкріплення резервуара. У будь-якому випадку, вам потрібно знати, як розібрати та зібрати нутрощів танка. Ця майстерність є точно корисною. При заміні, ви повинні спочатку демонтаж старий пристрій, а потім встановити новий. Ми описуємо у деталях весь процес, включаючи встановлення нової фітинги.

Як видалити кришку з танка

Якщо ремонтується зливний бачок із кнопкою, не завжди відразу зрозуміло, як зняти кришку. Зробити це нескладно: натискаєте на кнопку, провертаєте кільце.

Якщо він не працює з пальцями, натиснувши кнопку, ми розглядаємо його внутрішню панель. Є два спеціальні слоти. Ви можете взяти викрутку з безперервним кінцем, він перетворює трохи кільця. Тоді ви вже можете відкрутити пальці.

Після цього вийміть кнопку, потягнувши його. Все, кришка може бути піднята.

Налаштування Арматури у змивному бачку

Демонтаж

Щоб замінити старий розтяжний резервуар, він повинен бути вилучений з чаші унітазу. Насамперед перекриваємо подачу води, потім зливаємо воду з бачка. Потім за допомогою клавіш, ми знімаємо шланг, підключення води (вона прикріплена на бік або внизу).

При нижньому розташуванні підведення води він знаходиться поруч із кріпильними шпильками

Далі потрібно від’єднати танк з чаші унітазу. Якщо ви дивитеся нижче, ви можете побачити болти, які затягуються з горіхами. Тут і відкрутіть їх за допомогою набору ключів рогів або регульованих. Перед цим біля туалету покладіть контейнер або ліжко з ганчіркою. Деякі воду в баку залишається завжди, коли викрутіть горіхи, він об’єднує.

READ  Розсувний гардероб на балконі з власними руками

Виявляючи два гайки праворуч і ліворуч, зніміть танк. На чашці зазвичай прокладка залишається. Якщо він деформується або висушується, це також бажано замінити його.

Танк розміщений на рівній поверхні. У нижній частині є великий пластиковий горіх. Це тримає механізм дренажу, відкрутіть його. Іноді перші повороти мають відношення за допомогою регульованого ключа, але не надто натискає його пластик може бути крихким.

Ми відкрутіть гайку, що тримає механізм дренажу

Тепер механізм каналізації легко видаляється.

Це те, що підкріплення дренажного резервуара виглядає як через кілька років роботи

Аналогічним чином, зніміть механізм водопостачання. На нижньому кормух, кріпильний горіх також розташований нижче (праворуч або ліворуч від центру).

Він був видалений пристрій водопостачання до танка

Після цього подивіться всередині дренажного бака. Зазвичай, іржавий осад накопичується на дні, дрібні металеві частинки, пісок і т.Р. Все це треба видалити, по можливості, промити. Інтер’єр повинен бути чистим прикордоні під час прокладки, може призвести до появи витоків. Після цього почніть монтажу нової фітинги.

Монтаж арматури дренажного резервуара

Все відбувається у зворотному порядку. Спочатку встановіть нову стійку дощового механізму. Ми відкручуємо пластикову гайку, ми носимо гумову прокладку на сопло. Це може бути білим (як на фото) або чорний.

На нищіці ми покладаємо прокладку гуми

Пристрій носить всередині резервуара, з зовнішньою стороною, вигнуте пластикову гайку. Він обертається, тоді як можливий, з пальцями, потім затягніть трохи ключа. Сухий це неможливо.

Ущільнення

Тепер на миску туалету ми замінюємо ущільнювальне кільце, закупорюючи його дренажним резервуаром. У цьому місці бруд і іржа часто накопичують його, попередньо витерти, місцеве місце повинно бути сухим і чистим.

Встановлення кріплення болтів всередині бака, не забуваючи покласти прокладки. Дренажний бак поклав на місце, поки ви не можете вирівняти. Головне, щоб отримати гвинти та випускну частину на місцях. Ми беремо шайбу, гайку і гвинт їх на гвинти.

Коли встановлюються обидва горіхи, але ще не затягуються, вирівняйте контейнер. Потім, з ключем, почніть затягування гори. Поворот за декілька революцій справа, потім.

Ми поклали вихлопний клапан

В останню чергу встановлюємо впускний клапан для зливного бачка. Це може бути поставлено раніше, але потім незручно встановлювати кріпильні болти занадто мало місця. На випускному соплі ми також поклали прокладку, потім встановлюємо всередині, виправляємо з гайкою.

Затягніть гайку для впускного клапана

Наступним кроком також підключено водою. Перед тим, як підключити гнучкий шланг для води протягом деякого часу, ми відкриваємо воду, що дозволяє вилучити шкалу, який кожен раз накопичується після закриття крана навіть протягом короткого часу. Знизивши деяку кількість води (замінюючи відро, щоб не водити підлогу), підключіть шланг до штабелера (ми знову вимикаємо воду).

Заміна та налаштування арматури в флешці на туалеті!

Хоча фітинги та металеві, сильно затримуючи це з’єднання, також не потрібне першим пальцями, то один поворот є ключем. Якщо при включенні води, краплі будуть виявлені, ви можете витягнути його на підлозі повороту. Після цього перевірте, чи працює система правильно. Якщо все правильно, встановіть обкладинку, вигнати кнопку. Ви можете знову випробувати. На цьому, завершена установка підкріплення стічних танків. Як ви можете бачити, все може бути зроблено з вашими руками.

Як встановити фітинги в дренажному резервуарі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS