Як встановити кран у ванній кімнаті

Стандарти встановлення

Вирішення, на якій висоті змішувача над ванною, вважати, що цей пристрій включений до єдиної системи водопостачання, ставши його інтегральним елементом. З правильної установки обладнання та дотримання стандартів установки залежить комфорт з використанням ванни та терміну служби сантехнічних пристроїв. Вимоги до встановлення змішувачів у ванних кімнатах або ванних кімнатах, регулює SNIP 3.05.01-85. У нормативній документації передбачено наступні параметри установки:

  • Висота змішувача над ванною. Цей параметр позначає відстань від верхнього краю ванни до змішувача, це впливає на рівень шуму під час води, встановленого в пральній ємності та кількість бризок, що виникають під час цього процесу. Якщо відстань від ванни до крана невелика, то в шрифті буде незручно мити великі об’єкти, а також отримати воду у відвах або інших контейнерах.
  • Висота змішувача у ванній кімнаті з підлоги. Також стандартна установка сантехнічного обладнання також регулює відстань між змішувачем та підлогою ванної кімнати. Цей параметр залежить від тиску в сантехнічній системі, тиску води в кран.

Зверніть увагу! У радянських вимогах ERA SNIP 3.05.01-85 достатньо строго спостерігається під час будівництва та обладнання ванних кімнат. Однак навіть такі суворі стандарти надавали розслаблення дитячих та медичних закладів, де висота установки змішувача в душі збільшується, щоб уникнути травм при гігієнічних процедурах.

READ  Який пісок кращий кінетичний або космічний

Методи установки

Висота змішувача у ванній кімнаті не є єдиним параметром встановлення, який потрібно враховувати при встановленні. Великий асортимент сантехнічного обладнання робить способи встановлення більш різноманітними. Наступні найбільш поширені варіанти існують:

    До стіни. Змішувачі зовнішніх ванн та душа монтуються прямо до стіни ванної. Ці моделі доступні за ціною, різноманітним дизайном, їх легко монтувати та підтримують. Перевага таких моделей полягає в тому, що коли розбиття або невдача обладнання легко відремонтувати.

Зауважте, що досвідчені майстри рекомендують використовувати більш традиційний зовнішній метод монтажних змішувачів, що набагато дешевше і легше працювати. Якщо ви виберете вбудований варіант, то, безумовно, зверніть увагу на якість пристрою, щоб він буде служити якомога довше.

Помилки установки

Досвідчені майстри відзначають, що неправильно обрана висота установки може мати значний вплив на комфорт використання ванної кімнати. Тому при встановленні з урахуванням рекомендацій SNIP відповідно до типу пристрою та інструкції виробника. Часто недосвідчені майстри роблять такі помилки:

    Якщо ви встановлюєте пристрій занадто високим з ванни, то з набором води в контейнері для прання, створюється сильний шум, який може бути дуже дратівливими домогосподарствами. Особливо яскраво, цей ефект виявляється, якщо ванна тонко стінка.

Щоб уникнути помилок під час встановлення сантехнічного обладнання, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій виробника, вимог SNIP. Хоча найкращим способом є запрошення професійної сантехніки, яка з’єднується з усіма стандартами якості.

Як виправити змішувач до стіни у ванній кімнаті

Конструктивний дизайн, який дозволяє виправити змішувач у ванній кімнаті до стіни, незважаючи на інваріантність існуючих моделей, залишається найпоширенішим. Це пов’язано з їх простотою, наявністю ремонту, можливістю підключення до систем водопостачання, не залучаючи комунальні або спеціалізовані комерційні працівники.

READ  Як зробити повітря з теплого підлоги

Встановлення змішувача у ванній кімнаті

Введення змішувачів з інтегрованим термостатом у використанні, хоча він вимагає декількох інших підходів під час установки, основними принципами санітарних процесів не порушують. Установка змішувача не передбачає наявності спеціалізованого інструменту та спеціальних знань, але з основними теоретичними розрахунками все ще слід ознайомитись. Це дозволить вам дотримуватися основних правил і отримати гідний результат.

Типові помилки Як встановити змішувач у ванній кімнаті з вашими руками: як поставити під плитку

Змішувач необхідний аксесуар для кожного будинку. Високоякісні, красиві та зручні в експлуатації, це буде відмінним доповненням сантехнічного обладнання.

З правильним вибором, установкою та використанням, цей елемент триватиме довго.

Як встановити змішувач у ванній кімнаті

, ,

, , ,

– , ,

,

Інструменти для монтажу

Якщо трубопровід встановлюється, слід пам’ятати, що настінні панелі та інтерпанельні шви суворо заборонені. Канали дозволяються лежати лише у фініші, за умови, що ревізійні люки будуть організовані в місцях сполук.

Gappo noar

Як встановити змішувач на раковину

, , ,

, , , , ,

, , -, , ,

10-15 ,

,

Правильна установка змішувача у ванній кімнаті з власними руками

Встановлення змішувача у ванну з власними руками опція для тих, хто використовується для того, щоб зробити все самостійно. У цьому випадку вам доведеться знати не тільки про правильність та узгодженість цієї роботи, але й враховувати всі нюанси та особливості. Тільки в цьому випадку ви можете замінити свій кран і якісно. Робота насправді просто, але відповідальна. Давайте зрозуміємо це більш детально, як правильно встановити змішувач у ванній кімнаті і де почати?

Встановлення крана до ванної стіни

При встановленні крана для ванни з вашими руками важливо не тягнути горіхи, тому що не завжди можна придбати ті ж самі деталі. При проведенні роботи краще виконувати все повільно і кручені горіхи пізніше.

READ  Що потрібно J профіль для сайдинга

Відстань між водою з вертикальним змішувачем, як правило, 15 см, але це не завжди. Деякі продукти можуть відрізнятися на 10-15 мм. Виправте цей недолік спеціальних втулок – ексцентричних. Ці елементи мають невелику кривизну та нитку з обох сторін. Деякі ексцентрики з комплекту не охоплюють всю кривизну, у цьому випадку вам потрібно придбати більші рукави.

Встановлення змішувача

Нерідко, недосвідчені власники навіть розглядають можливість самостійно встановити змішувач. Мені здається, що це дуже довгий, заплутаний випадок, що підлягає лише професіоналам, а ризик затоплення сусідів їх не менше лякає. Так що вони просто викликають майстрів і дають йому досить велику суму грошей. Однак ця процедура повністю необов’язкова, оскільки насправді весь процес встановлення займає трохи часу навіть від новачків. Можна лише трохи з’ясувати пристрій лише, підготувати всі необхідні інструменти та почати роботу.

Як встановити кран у ванній кімнаті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS