Як встановити лампи на натяжній стелі

Table of Contents

Встановлення люстр на натязі стелі

Щоб зрозуміти особливості цього процесу, необхідно представляти свою технологію встановлення до звичайних будівельних пластин або балок, що обслуговує підтримку розробки дизайну.

Методи кріплення люстр на бетонній стелі

Історично утворюються два способи висячих:

Підвісні лампи на гачці

Метод найстаріших, придатних для найбільш важких люстри з кількома лампами розжарювання та прикраси товстого скла або кристала, які збільшили вагу. Гачок може бути прикріплений до печі з різними технологіями будівництва: стаціонарні або знімні.

Останнім часом методи установки були популярними, що дозволяють вставити та витягти кріплення кріплення лампи в отвір бетонної плитки. Вони зроблені у формі:

Кріплення

Ця технологія масово реалізується, оскільки вага ламп зменшилася. Добре підходить для фіксації сучасних легких світлодіодних люстр з дистанційним управлінням тощо.

Монтажні кронштейн люстри можуть бути виконані у вигляді однієї дошки або два перетинаються з слотами всередині профілю. Вони закріплені самосмаженими через дюбель, вставлені в стельові отвори. З їх бурінням бетону ідеально справляється з простим бронею для побутових цілей.

Кріплення сучасних світильників на основі базової поверхні бетонної плити легше виконувати через кріплення.

Кріплення на гачці

Наше завдання: повісити і підключіть важкий дизайн люстри. Його вага не повинна впливати на розтягнуту стелю, а також підключити дроти, які він вимагає отвір.

  • Встановіть гачок на базовій бетонній плиті одну з перерахованих вище способів, не забуваючи перевірити силу створеної гори;
  • Зробіть домашню платформу, відступаючи від базової поверхні бетонної плитки до рівня горизонту натяжної стелі.

Висота депозиту платформи необхідно регулювати, змінюючи розмір стійок, що дозволяє звичайний різьбова сполука, а багатошарова фанера, яка має плоску поверхню та високу міцність, добре підходить як матеріал. Його 30 на 30 см цілком достатньо для цих цілей.

Стійки закріплені на основній поверхні самореалізованими, а всередині платформи з ручним або електричним джигвом, через отвір розрізають протягом усього, щоб розмістити підвісний вузол і дроти.

За допомогою розтягнутого шнура або намальованої лінії лазерного рівня, площину суспензії натяжної стелі на платформі, досягнення їх щільного збігу. Потім, коли встановлюючи Інтернет, цей розмір, нарешті, повідомляється до ідеального контакту.

При відкритті отвору платформи на розтягуваному полотні вставили блокування кільця і ​​вирізати отвір, щоб підключити електричні дроти та розміщення шарніра на гачці.

Встановлення на кріплення кронштейнів

В якості основи для монтажних люстр на натяжних стелях використовується попередній метод з невеликими відмінностями:

  • Гачок не застосовується;
  • Вага легкої лампи сприймає встановлену платформу. Прямо на ній вигнуть основу люстри, не забуваючи перевірити створені кріплення.

В обох випадках установки перевірте ступінь нагрівання напруги стельової тканини з ламп люстри. Він не повинен створити деструктивний ефект на полотно.

Як встановити прожектори в натяжній стелі?

Яскраві джерела світла у вигляді невеликих ліхтарів стали дуже популярними в дизайні та освітленні житлового та офісного простору. Підвісні та натяжні стелі забезпечують їх оптимальним розміщенням. Різноманітні матеріали натяжних стелі з використанням плям у поєднанні з точковими лампами створюють величезну різноманітність інтер’єрів. Більше того, установка точкових світильників у натяжній стелі є легкою та цілком силами домашніх ремесел. Щоб допомогти їм самостійно встановити точку лампи, ця стаття написана.

З’єднувальні лампи в ланцюзі підвісної стелі

Якщо, у випадку 220 у лампах, основною проблемою була висока напруга, потім 12 в інструментах у цьому відношенні більш безпечно. Низька напруга не призведе до пожежі, не представлятиме реальної загрози людському житті та здоров’ю людей при ураженні.

Більше того, цей рівень напруги дозволяє погустити нитки розжарювання, таким чином, отримуючи більш практичну та довговічну систему.

Щоб підключити лампи 12 В у схемі, то трансформатор, здатний перетворювати нормальну напругу в мережу до бажаного дорівнює 12 вольт.

Трансформатори для ламп відрізняються трьома важливими параметрами: вихідна напруга, поточна та номінальна потужність. Перша – 12 В, номінальна потужність розраховується на основі даних про загальну потужність комбінованих ламп з маржею.

Вибір перетину кабелю залежить від вихідних показників. Наприклад, для стандартного трансформатора в 210 Вт з вихідним струмом 18 амперс, кабельний переріз повинен бути 1,5 мм 2 на довжину не більше 3-4 метрів.

Якщо відстань спочатку перевищує можливу довжину кабелю, вихід буде вибором більшого поперечного перерізу з відповідним збільшенням довжини.

Правильно виконуйте встановлення ламп 12В з трансформатором вниз по кожній точці. Такий підхід збільшить кінцеву вартість освітлювального пристрою досить трохи, але вона повністю виправдовує себе.

Підключення лампи 220 В: нюанси. Цей варіант підключення ламп представлений звичним. Але висока напруга інструментів небезпечна для людини, і може також викликати пожежу. Ось чому так важливо дотримуватися зв’язку ламп, з урахуванням обмежень, призначених для встановлення та експлуатації.

У першому випадку кабельний перетин при розрахунку середнього загального струму повинен становити 0,18 мм 2. У другому розділі кожного з ламп (наприклад, їх вісім) діє з середнім струмом 50 Вт, тоді як загальний струм становить 400 Вт. Кабельний перетин у цьому випадку вибирається в діапазоні від 0,5 до 0,75 мм2.

Які пристрої вибирати для освітлювального пристрою у підвісних системах? Це може бути 220 В-підвісна лампа та звичайні вбудовані лампи в 12V. Ось лише схеми з окремими трансформаторами використовуються рідше через незручності установки.

Враховуючи це, виробники виробляють безпечні галогенні лампи з потужністю 220 в спеціально для точкових ламп, а деякі навіть вставляють перетворювачі напруги безпосередньо у корпуси діодних ламп, таким чином, щоб спростити встановлення користувачів.

Дотримуйтесь з’єднання, використовуючи маркування на лампі: L-фаза, N – нуль, PE-Ground.

Особливості установки призупинених люстр в натяжній стелі

Підвісні лампи рекомендуються встановлювати в приміщенні з високою стелею. У той же час, бажано віддавати перевагу моделям з пухом табором, щоб запобігти перегріву матеріалу. Оптимальна відстань від plaffone до полотна 25-40 см, в залежності від типу ламп, що використовуються.

Зовнішня установка лампи – один з найпростіших, його можна виконати за допомогою крюка, монтажу дошки або тарілки. Ми виконуємо роботу після знеболення приміщення.

Особливості монтажу призупиненої люстри за допомогою монтажної пластини:

    Вирізати з фанерної пластини 1515 см і зробити отвір у центрі діаметром 2 см.

Монтаж світильників на стретч та підвісні стелі

Використовуючи сучасні матеріали для застосування стелі на стелі, створюються оригінальні ефекти освітлення, незвичайний вигляд номерів. Але, в той же час, обсяг приміщень трохи зменшується завдяки депозиту декоративного покриття з основної поверхні будівництва з елементами енергоносіїв, на яких фіксуються люстри та інші лампи.

Призупинені, і самі розтягуються конструкції не мають високої сили, не здатні протистояти створенню статичного навантаження на вагу звичайних і важких люстр. Вони зроблені для роботи без застосування сторонніх зусиль.

Тому, щоб виправити лампи використовуйте один з двох методів:

Монтується на базовій стелі витягнутий крюк кріплення, на якому можна буде призупинити люстра після встановлення натяжного полотна;

Монтажні адаптери виготовляються з товщиною, рівним простору між базовою поверхнею будівельної бази потужного елемента та декоративним полотном. Цей кріплення надійно закріплений у стельовій плиті, а освітлювальна люстра люстри вже виробляють.

Обидва ці методи повинні бути завершені до монтажних пластин або напруженості полотна на стелі. У цьому випадку проводка повинна бути вже встановлена, перевірена на продуктивність та випробування. В іншому випадку, коли воно виявлено, у ньому недоліки доведеться демонтаж декоративного покриття.

Під час подальшої роботи над стелею напруга з системи освітлення приміщень повинна бути вимкнена в квартирному щиті, вживати додаткових заходів, щоб запобігти несанкціонованому особам.

Кріплення люстр на крючці монтажу

Методи закріплення ламп на невеликій відстані від базової стелі Є багато. Вони залежать від матеріалу та будівництва будівлі. Якщо будинок виготовлений з бетону, цегли, кам’яні блоки, потім для стелі використовуються залізобетонні пластини.

Вони можуть бути побудовані в них один з гачків, представлених на малюнку або їх різновидів.

Вибір бажаного дизайну повинен враховувати особливість його монтажу:

необхідність створити прохідний отвір через плиту;

Тисненням поглиблення пероратором для кріплення гвинтів з самолюбством через пластикові дюбелі.

Для першого методу створюються структури гачків:

що вимагає доступу до зворотної сторони стельової плитки, щоб встановити широку шайбу замку та закрутити кріплення гайки на різьбовій частині гачка;

Не потребуйте такого доступу та кріплення через замикаючий вузол з поворотною головою.

Довжина протонної плитки гачка не повинна перешкоджати встановленню та напрузі декоративного покриття.

READ  Як виправити дужки до побудови Stpler

Для дерев’яних стель, ви можете використовувати витягнуту самозвучують гвинт у дереві, але він повинен бути приєднаний не тільки до дошки стелі, але і безпосередньо в ядрі будівельного пучка. Це забезпечить необхідну маржу безпеки.

Методи встановлення монтажних адаптерів

Розмір простору між плитою та напругою або підвісною стелею впливає на дизайн кріплення. Коли він невеликий, то ви можете вибрати блок сухого густого дерева на тому ж розмірі, закріпіть його за допомогою гвинтів до базової пластини, а після встановлення декоративних полотен, щоб встановити люстру на нього.

Якщо вам потрібно більше видалення з опорної структури, використовуються різні металеві пластини, злиті за бажаним розміром або фабричним адаптером з регульованим розривом. Через них проміжне фіксація житла джерела світла.

Особливості кріплення лампи на натяжній стелі

Після завершення роботи веб-пристроїв, він готується до ІТ-отворів для доступу до адаптера кріплення та виходу електричних дротів. Для усунення порушення цілісності матеріалу натягу на ньому клей захисним кільцем.

Спочатку він застосовується до тканини, а місцезнаходження елемента кріплення визначає розташування кріпильного елемента. Кільце розміщується у найбільш підходящі, оптимальному місці і з внутрішньої частини полотна (а не з зовнішнім), приводять воду в м’якому олівці навколо периметру отвору (положення 1).

Після позначення кільця видаляється. Стеля повинна бути добре видно стежкою гриффеля з олівця. Необхідно точно приклеїти захисне кільце. З цією метою до його внутрішньої площини застосовується шар спеціального клею (положення 2).

Вона повинна бути рівномірно розподілена над кільцем, щоб не було порожніх областей, надлишок крапель. Оброблена поверхня витримує короткий час, вказаний у інструкціях, а потім кільце, нанесене на полотно, і щільно натискається руками до кріпильного адаптера (позиція 3).

Через необхідність сушіння клею, короткий проміжок часу перевіряє якість кільця на натяжній стелі (положення 4). З задовільним результатом, перейдіть на наступний етап.

Монтажний ніж вирізати тканину з внутрішньої порожнини захисного кільця та знімають електричні дроти через нього, готуючи їх кінці для підключення до люстри.

Далі вони загвинчуються через кріплення кронштейну гвинтів лампи всередині монтажного адаптера та перевірте якість його установки.

Потім підключіть електричні дроти в житло люстру. Як правило, це вимагатиме помічника, який буде тримати її в руках до кінця роботи. Коли друга людина не близька, то ви можете зв’язати світильник шару з надійним шнуром до монтажного кронштейна.

Було розроблено багато технічних прийомів для підключення електрозварювальних люстр з електропроводкою. Найбільш доступним є твіст і використання термінальних блоків. З будь-яким методом необхідно відокремити з’єднані кінці один від одного і навколишні предмети з шаром ізоляційного матеріалу.

Люстра потім вводять у кріпильні шпильки дужок, а його положення тіла по черзі фіксується декоративними горіхами.

Кінцеве закріплення перевіряється руками на міцність суспензії та подальшого постачання напруги на лампу з перемикача.

Описаний спосіб підходить для легких люстр та середньої ваги, всі конструкції точкових джерел світла.

Якщо необхідно встановити велику та важку люстру на натяжну стелю, то це буде приймати складне перехідний елемент кріплення до цього, повторюючи форму його основи, використовуйте розширену підкріплення.

Близьке розташування ламп розжарювання або галоген-вузлів біля розтягнутого плівки або тканого матеріалу матиме тепловий вплив на тканину і може пошкодити його. Тому для таких ламп краще використовувати світлодіодні або люмінесцентні енергозберігаючі джерела з низьким розсіюванням тепла.

Натяжні стелі з рівномірним освітленням

Оригінальні світлові ефекти в номерах створюються за допомогою прихованих джерел, які забезпечують таку ж яскравість Інтернету протягом всієї своєї області або на окремих областях вибраних областей.

З цією метою використовуються світлодіодні стрічки, рівномірно одноразові під шаром плівок або тканин. Їх порядок розташування має значний вплив на кінцевий результат.

Віктор Шупхрас, автор сайту “Potolki-mc.Ро”, пропонує свій власний розвиток, що дозволяє значно полегшити рішення такого питання. Для цього він зробив налаштування, що дозволяє візуально оцінити ефекти освітлення від:

Частота світлодіодних стрічок поспіль;

відстані від світлодіодів для розтягування стелі;

Вплив додаткової яскравості яскравості та однорідності світла.

На лівій фотографії, що показують ряди світлодіодів, видаляються на 3 см, а на правильному живлення для кожного четвертого рядка, розташованого після 12 см.

Над ними через кожні п’ять сантиметрів ви можете встановити натягуючи полотно для візуальної оцінки створених ефектів.

Після монтажу схеми та подачі напруги, співвідношення вибрано, оптимально підходить для конкретного користувача.

Виходячи з експериментів, до таблиці виконані наступні рекомендації.

Попільне відступ до см від світлодіодів Відстань між світлодіодними стрічками (см) Результат Вартість освітлення в рублях (1 кв.м.) Ноти
двадцять 12 Добре не яскраве світло 5000 Припущення
15 12 Стрічка ледве видно, використовуйте в рекламі та виділення друку фотографій 5000 Перевірений
дев’ять Добрий 6000 Припущення
6 Яскравий і Рівнен 8000 Перевірений
12 п’ять золота середина 10000 Припущення
10 6 Стрічка ледве видно, використовуйте в рекламі та виділення друку фотографій 8000 Перевірений
4 Штраф 12000 Припущення
3 Рівне і яскраво 15000 Перевірений
7 6 (2 полотна) Гладкий і дуже яскравий 9000 Перевірений
3 (1 полотно) Стрічка не видно 15000 Припущення
п’ять 3 Стрічка ледве видно, реклама та фотодрук 15000 Перевірений
2 Гладко і яскрава, не видима стрічка 20000 Припущення

Використовуючи світлодіодні стрічки, слід мати на увазі, що, купуючи їх навіть у видатних виробників, ви можете придбати дизайн, який зупинить сяючи, через дефекти, які виникли всередині розгалуженої ланцюга в окремих областях або по всьому контуру.

З великим кластером робочих світлодіодів у обмеженому просторі відбувається їх інтенсивне опалення. Ситуація загострює верхню розташування натяжної стелі в кімнаті, відсутність вентиляції та теплової раковини. Все це зменшує гарантійне ресурс світлодіодних стрічок, особливо в гарячих літніх днях, коли винна здатна проявляти буквально через кілька тижнів операції.

Тому необхідно враховувати можливість усунення розтяжного полотна для ремонту та вільного доступу до джерела живлення.

Особливості кріплення лампи на підвісному стелі

Якщо тканини та плівкові полотна не мають механічної міцності, здатної достовірно витримати вагу навіть невеликих точкових джерел світла, то для цих цілей можуть бути використані для цих цілей, а також для цих цілей можуть бути використані для цих цілей.

У цих матеріалах необхідно свердлити отвір на діаметр лампи для його кріплення для декоративного покриття. Така робота зручна для виконання спеціальних кругових пилок, вставлених у електрифікований інструмент.

Після приготування отвору в ній, корпус акуратно вводяться для фіксації лампи, що раніше стиснуті пружинно-завантажені губки, як показано на фото нижче, а потім картридж, підключений до проводів, підключених до дротів.

Світлові лампи, як люстра, можуть бути встановлені на гачках з поворотним механізмом. Такі вкладення зручні для введення в попередньо підготовлену дірку малого діаметру.

Гачок від дна надається повному проходженню кріплення лап через поверхню гіпсокартону, розгортаючи їх після цього у робочому положенні для зважування.

Після цього достатньо через замок шайбу, щоб завершити гайку для шпильки, поки він не зупиниться, і закріпіть підвісне кільце на нижній нитці, стріляючи заглушку гайки. Легка лампа висить на ньому.

Останній крок – підключити дроти та перевірку ефективності схеми. Багато сайтів закликають робити цю роботу самостійно, не пояснюючи небезпеки помилок, можливості отримання електричних травм.

Наша порада: Довіра роботи з проводкою лише шляхом підготовлених людей, які мають кваліфікацію для електричної безпеки, не нижча, ніж третя група, або дізнайтеся, чи ці правила влаштовують себе до початку будь-яких експериментів з поточною напругою.

Натяжні стелі

День дня зростає популярність натяжних стелі. Можливо, це просто не існує на ринку інших матеріалів, здатних скласти гідні споруди гідні конкуренції. Але сьогодні ми поговоримо не про найтяжніші стелі, але наскільки важливо правильно зробити вибір ламп для плівки ПВХ. Зрештою, ви можете встановити не всілякі лампи, але тільки відповідають певним вимогам щодо появи, влади та ін.D.

Особливості освітлення натяжної стелі

Плануючи освітлення, ви, звичайно, хочете, щоб це було рівномірним, щоб світло не надто яскраво, не спотворювало колір, не вирізав очі і не заважав навколишньому. Чи варто згадати, що легка світлова лампочка Ілліча, яка підвішена під стелю у картриджів, не може задовольнити всі вимоги. Але разом з цим навіть найбільш вражаюча люстра не дасть бажаного освітлення, це буде лише уважно залучати надмірну увагу, і уникнути відносно темних кутів у кімнаті, не зможе уникнути.

Всі вищезгадані проблеми можуть бути усунені, використовуючи такі точкові вогні для натяжної стелі, яка показана на відео світильників для натяжних стелі. Гладке та високоякісне освітлення робочої зони на кухні, заспокійливе м’яке світло у зоні вітальні, відсутність темряви та комфортабельні меблі для очей є повністю забезпеченим цим особливим різноманіттям світильників.

Підсвітка натяжної стелі за допомогою вбудованої точки світильника виконується за одним принципом. До базової стелі спочатку прикріплене перенесення конструкції, що називається стійкою, на якій вбудовані елементи будуть згодні. І лише після того, як веб-розтягування, отвори необхідного діаметра розрізані, які фіксуються з арматурними кільцями. Після цього він склеєний теплоізоляційним кільцем, і встановлено точку лампу.

Різновиди світильників для розтягування полотна

Постійно зростає популярність точкових ламп, їх різноманітність стає все більш ширше. Більшість ламп, які використовуються для висвітлення традиційних стелі та освітлення будинку, також підходять для натяжних стелі. За характером прикріплення, лампи для натяжних стель – 2 різновиди: з внутрішнім і зовнішнім розташуванням лампочки.

READ  Яка гідроізоляція вибирати для ванної кімнати під плитку

Що там лампи

З зовнішнім розміщенням світло нижче рівня натяжної стелі, а платформа відділяється від нього. Накладні світильники мають такий же метод кріплення, як традиційна люстра, і краще, тому що світло не розташоване в закритому просторі і охолоджується досить швидко.

Такі лампи не впливають на час стелі, це краще і яскравіше, оскільки вони мають широкий кут розсіювання, їдять менше, ніж висота натяжної стелі, завдяки зовнішньому розміщенню лампочки. Серед недоліків фальшивих ламп, можливо, ви можете відзначити наступне: захисний термокол не закривається шаром лампи, він псує багато естетики.

Лампочка з внутрішнім розташуванням приховує над рівнем натяжної полотна, і вона майже не виступає. Вбудовані лампи для натяжних стелі встановлені таким чином, щоб корпус разом з лампочкою вбудовується всередину натяжної полотна, і можна побачити лише невелику видиму частину тіла, яке називається декоративним кільцем, або захисне скло стелі.

Світильники лампочки менш рекомендуються для монтажу. Світло розташоване всередині натяжної стелі, і вона впливає на процес його охолодження, а стеля перегрівається, а сам термокол перегрівається. Прожектори мають вузький промінь світла, що освітлення великої площі не дозволяє. У разі неправильної установки можливі непоправні зміни у формі, характеристик та властивості розтяжного полотна.

Однак у більшості випадків вони вибирають їх, навіть погоджуючись виконувати ряд жорстких обмежень: наприклад, це неприйнятно використовувати литі світильники, виключно штамповані. І вибирайте такі лампи, оскільки точка напрямку світла може змінити звичайне падіння в кімнаті в кімнаті та створити цікаву експозицію освітлення. Thermocolt з ока сховано біля бічної сторони лампи.

Які там лампи

Урізний та накладні світильники можуть мати звичайні лампи розжарювання, енергозберігаючі флуоресцентні, світлодіодні та галоген. Основні світильники для натяжної стелі є MR 16 з галогенною лампою та R63 з звичайною лампою розжарювання.

Енергозберігаючі флуоресцентні лампи рідко використовуються з натяжними стелями, оскільки лампочки цього виду мають великі розміри. Відповідно, лампа з люмінесцентною лампою при закріпленні лампи до натяжної стелі вимагає значної відстані між основною та розтяжкою стелі.

Досить цікаве рішення для натяжної стелі. Вбудовані лампи з світлодіодними цибулями. Однак вони не можуть бути використані як основний семінар через обмежену владу, але декоративна підсвічування буде цілком.

На додаток до традиційних ламп, ви можете зробити свій вибір на користь світлодіодної стрічки, яка є звичайною, яка буде встановлена ​​за Інтернетом. Він здатний створювати м’яке освітлення певних функціональних зон кімнати, наприклад, навколо периметру кімнати або в інших частинах.

Вимоги до точкових ламп

У натяжній стелі неможливо вставити будь-яку лампу, незалежно від бажання власника. Вбудовані лампи для натяжної стелі повинні відповідати певним специфікаціям.

Зовнішній вигляд

Перш за все, лампи для розтягнутого полотна повинні бути круглою формою. Більше того, це стосується у більшій мірі приземне відкриття, яке потрібно для установки в натяжну стелю лампи. Часто буває, що квадратна або інша лампа форми всередині має круглу посадку. Така точка лампа також підходить.

Корпус кожної лампи повинен мати посадковий фланець зсередини. Примітка при виборі лампи від різниці між внутрішніми та зовнішніми діаметрами її корпусу. Цей показник повинен бути не менше 10 міліметрів. Потрібно, щоб лампа встановлена ​​в розтяжному полотні закриває стелю теплоізоляційного кільця. Інакше захищене кільце буде поза межами лампи, і вона буде помітно гола.

Бажано, щоб лампочки вбудованих ламп покриваються спеціальною світло-щільною фарбою, щоб усунути проникнення світла для стелі. Якщо ви використовуєте інші лампи в лампах, натяжна стеля може бути зміщена, тоді як це буде невеликим світлом від нього навколо лампи.

Потужність

При виборі ламп для натяжної стелі обов’язково враховуйте межі потужності лампочок та обмежень, що стосуються відстаней між поверхнею натяжної стелі та лампи, оскільки плівка ПВХ при нагріванні більше 60 градусів може бути деформована або розплавлений. Тому рекомендується встановити подвійну термоколу.

Для усунення ризику псування натяжного полотна з сильного нагрівання в місці, де приходить лампа, вибирайте нагрівальні лампи, потужність якої становить менше 60 Вт, або галогенні лампи з місткістю не більше 35 Вт. З додатковою теплоізоляцією ви можете використовувати більш потужні лампи в точках світильника.

Якщо накладені світильники мають далеку з напруги натягу назовні, де розташована сильна лампа, то ви можете нехтувати обмеженнями потужності. У деяких випадках вони складають не більше 70 Вт. Альтернативний варіант – енергозберігаюча лампочка, яка майже не нагрівається.

Монтаж

Відстань від основної поверхні до полотна з внутрішнім розміщенням світильників займає 6. 7 сантиметрів для галогенних ламп і 9. 12 сантиметрів за лампи розжарювання. Відстань від світильників-фактур до поверхні розтяжної гармати повинна бути не менше 15 сантиметрів, але краще, якщо цей показник доходить до 20. 40 сантиметрів.

Неприйнятний контакт натяжного стельового корпусу та точкової лампи, щоб уникнути полотна тканини. На фото натяжних стелі ви можете побачити розрив між Інтернетом і стороною світильника. З іншого боку, максимальний діаметр отвору, який дозволяється скоротити для монтажу лампи в натяжній стелі, становить 15 сантиметрів. Рекомендується встановити в приміщенні, де є такий тип ламп, диммери. Легкі регулятори яскравості.

Встановлення ламп у натяжній стелі

При виборі точкових ламп для монтажу у ванній кімнаті, кухня та кімната з басейном, доцільно приймати спеціальні лампи з пилом та вологою захистом. Такі продукти, як правило, мають маркування IP65 на упаковці, якщо виробник використовує європейські стандарти маркування світла.

Галогенні лампочки в точкових вогні можуть бути 220 В або 12 В, лише обов’язкові для останнього потрібно використовувати трансформатор, потужність якої більше, ніж загальна потужність підключених ламп. Кожна лампа найкраще підключена, від наступної операції, до трансформатора до 60 Вт.

Розрахунок кількості ламп

Бажано купити для кожного типу освітлювальних ламп того ж типу. При встановленні ламп у розтяжку, пам’ятайте, що світло від лампи спрямована, освітлюючи площу близько 1,5. 2 квадратні метри. Таким чином, кількість ламп повинно бути розраховано правильно. І, заснована на практиці, рекомендується встановити одну лампу, яка буде встановлена ​​на 1,5-2 квадратні метри приміщення.

Слід зазначити, що структура стелі не рекомендується перевищувати вбудовані лампи. Різноманітні вбудовані лампи можуть знищити весь дизайн до основи і принести непривабливість до поверхні стелі, а також спровокувати появу дефектів полотна. Щоб виділити яскравий дизайн стелі, використовуйте в кадрі так звані танцювальні лампи, від них потоки світла надсилаються в різних напрямках, танцюють одночасно.

Маркування стелі

Раніше до закріплення натяжної стелі потрібно вирішити, як розмістити на поверхні ламп. Це особливо вірно, коли планується створити стелю з кількома рівнями. Виділіть кожен рівень у окрему контуру освітлення та джерела світла, відповідно, відповідно. Отже, ми беремо відстань між лампами на рівні одного метра, видалення з стін близько 60 сантиметрів.

Лампи повинні бути розповсюджені таким чином, щоб їх місця установки не встановлені на встановлених багетах, а також витримувати відстань 25-30 міліметрів від краю отвору під точкою лампи до найближчого багету. Коли лампи розташовані на натяжній стелі, також розгляньте присутність та розміщення стелі люстри. З одночасним використанням точка вогню можна залишити сторонам. Або вбудовані лампи розщеплюються контурів освітлення різних функціональних зон.

Встановлення регульованих стійок

Природно, що натяжна стеля не здатна протистояти такому навантаженню, оскільки освітлювальні пристрої, з огляду на це, попередній крок у встановленні точкових ламп є встановлення іпотечних елементів та спеціальних регульованих стійок, завдяки яким фіксуються пристрої. Стійка складається з 2 посібника та спеціального кільця, який має внутрішній діаметр, який відповідає діаметром посадки точки лампи. Довідники забезпечують здатність регулювати таке кільце у висоту.

Виконання зазначеної процедури, необхідно забезпечити таке місце розташування до іпотечних кредитів, щоб їх організм не заважав подальшій установці розтягування. Найчастіше регульовані стійки закріплені до основної бази з гвинтами та дюбелями. Лампа, яка вставляється в отвір натяжної стелі, розташована на стійці, яка закріплена на головній стелі.

Встановлення точкових світильників

Після цього потрібно виконувати електричні роботи, які складаються в кабелі, що лежить на місці установки кожного пристрою. Після ряду підготовчих робіт та встановлення натяжної стелі потрібно запустити кінцеву частину установки ламп у натяжній стелі. З цією метою вам потрібно безпосередньо на плівку у розміщенні кріплення кронштейнів для закріплення (оформлення) круглого профілю, призначеного для монтажних ламп.

Перш ніж встановити лампи, потрібно вирізати отвори на полотні для майбутньої лампи на внутрішній контурі круглого профілю. Отвори у плівці ПВХ повинні точно скоротити, щоб уникнути дефектів Інтернету під час встановлення.

Потім за допомогою коригувальних гвинтів потрібно встановити кріпильні стійки в стельовому матеріалі, вивести електричні провідники через отримані отвори та підключіть пристрої. У дизайні лампи є теплоізоляційне кільце, яке потрібно носити на корпусі перед установкою. Потрібно регулювати нагрівання матеріалу напруги стелі та відокремлювати лампу з поверхні матеріалу.

При встановленні плівки ПВХ на поверхні стелі ми перетягуємо на відкриття проводки. Так що стельові лампи точно зафіксовані, після їх встановлення, потрібно виконати процедуру налаштування ламп, ви можете вигнати у всі лампи лампочки та перевірте натяжну стелю на правильність освітлення.

READ  Просочення Ticcuril для зовнішньої деревини

З компетентно розташованими точковими лампами, освітлення не буде переключена, але потужна. Якщо натяжна стеля має велику площу, то трансформатор може бути встановлений для поліпшення роботи системи освітлення, яка призначена для економії електроенергії та можливості встановлення низьких струму світильників.

Встановлення люстра на натязі стелі

Найпопулярніший погляд на кріплення люстри на натяжній стелі є використання стельового крюка. Цей застібник виглядає наступним чином. У бетонній стелі потрібно виправити спеціальний гачок і перевірити надійність його кріплення з приміщеннями спеціального вантажу на ньому. Після цього потрібно зробити проводку, встановити натяжну стелю, вирізати в нього в центрі крючки та клеюйте спеціальним терміном.

Основним кріпленням для розтяжного полотна є стандартна стеля. Для цього потрібно розмістити центр установки люстра, розтягнути спеціальну нитку, яка буде прикріплена до профілю інсульту. Наступна міра чашка люстри та довжина кріплення стелі та розсіювання деревини. Деревина потрібно зробити трохи більше чашки освітлювального пристрою, щоб люстра не рятує.

Далі вимірюйте відстань від основи до мережива та встановіть панель на нитку, підготуйте проводку та встановіть натяжну стелю, вирізати отвір у центрі та клей термо кільце. У центрі до Брус прикріпіть стельовий гора і встановіть люстра.

Якщо вам потрібно виправити великі люстри, вам потрібно використовувати таку гору, як хрест-кріплення. Такі кріплення призначаються головним чином за люстра у вигляді плоского квадрата або великої пластини, паралелепіпеди або овалу, яка міцно підходить до натяжної стелі. Встановіть цей кріплення наступним чином. Кожен робить те ж саме, що при встановленні традиційних стельових кріплень, лише вам потрібно прикріпити до Bruus до Paneru, який має трохи більше основ таблиць люстри або прикріплюється до фанату до спеціальних суспензій.

Особливості установки та з’єднувальні світлодіодні лампи в натяжній стелі

Стрічка вдома або в офісі стелі, ми часто зупиняємо ваш вибір на натяжну стелю ПВХ. І тут важливо вирішити заздалегідь, з якими лампами встановлюються і скільки вони їх потребують. У цьому сенсі світлодіодні прожектори виступають сьогодні одним з найбільш економічних рішень, завдяки їх високому випуску та довговічності.

Перш за все, навіть до встановлення натяжної стелі, покладіть проводку для майбутнього освітлення. Це зроблено відповідно до заданої схеми: кількість лампочків, їх розташування, номінальна потужність. Однак існує свої особливості, тонкість та нюанси в цьому процесі, які будуть обговорюватися далі.

Виберіть номер і силу ламп

Кількість світлодіодних ламп вибирається на основі області та призначення приміщення для отримання достатнього освітлення та з урахуванням обмеження температури нагріву ПВХ, вона не повинна перевищувати 60. Це можуть бути лампи на напрузі живлення 12 вольт постійного або 220 вольт змінного струму, потужністю до 7 Вт кожного, на температурі світла від 2700 до 5100 К від теплого затишного дому до холодного блуету.

Світлий потік джерел світла світла лежить у діапазоні від 80 до 120 лм/В на ці числа, і варто навігація при виборі кількості ламп індивідуально на вашому регіоні. І хоча вартість високоякісних світлодіодних ламп вище, ніж у точкових лампах на галогенних лампах, а на лампи розжарювання, світлодіоди десятки разів довші, ніж лампи інших типів.

Отже, вибирайте силу ламп на основі області та висоту кімнати, а також відповідно до смаку господарів. Вам потрібен яскраве світло або розсіяне приглушене світло, кожен вибирає себе.

Однак існують приблизні середні показники, забуток, для якого вибір буде полегшити: висвітлювати квадратний метр площі дитячої, кухні, вітальні (ванної кімнати), спальні (коридор), комора займає 5, 4, 3 , 2 або 1 ват світлодіодного світла на квадратний метр, відповідно. Вибір місця кожної лампи, дотримуйтесь світла, не відображаючи, де ви не потребуєте від моніторів, окулярів меблів та телевізорів.

Розглянемо такий приклад. Спальня прямокутної форми має площу 12,5 кВ.М. Це означає отримати прийнятну для освітлювальної спальні, необхідні для вибору мінімальної загальної потужності світлодіодів 12,5 2=25 Вт. Нехай стіни будуть покриті шпалерами з світло-зеленим малюнком, а потім тепле світло 2700 К дуже підходить (якщо потрібно було освітлити елементи декору, то деякі лампи можуть бути холодними 4200 К).

Для нашого прикладу оптимальний буде вибір на користь 6 штук 5 ватних світлодіодних світильників, рівномірно розташованих по всій території стелі. Вони можуть бути лампи на напрузі 220 В за допомогою підвалу GU5.3 або іншим, придатним для вашої міжпостотної відстані (для світлодіодних ламп, відстань інтерпоховоро, як правило, від 5 до 6 см).

Якщо лампочки вибираються на напрузі 220 В, вони не потребують додаткових пристроїв, але якщо напруга живлення 12 В. Потрібно мати особливе місце до адаптера, з урахуванням його загальних розмірів.

При виборі моделі лампи вашої фантазії буде рев. І хоча фундаментальні відмінності серед них не стільки, вигляд ви можете вибрати на свій смак. Справа з лампи за межами кільця з кріпленнями для космічних джерел. Світлодіоди, як правило, встановлюються або на дошці, або в картриджі, закритий дифузор або відкритий.

Проводка для освітлення та безпосередньо лампи

Вибір дроту для світлодіодних ламп, виходячи з їх напруги живлення та потужності. Припустимо, що напруга живлення становитиме 12 вольта до вибраного 30 Вт від 6 до 5 Вт, потім для струму в 0,5 і на кожній лампі буде достатньо сегмента 0,5 кВ.MM двошарові дроти PVS 2×0.5 буде йти з джерела живлення постійного струму до кожного з шести ламп. З схемою паралельної включення, секція дроту вибирається на основі 0,2 кВ.мм для кожного 1 струму ампер.

Коли розраховуються потужність цибулин у світильниках та кількість ламп, а їх розташування на стелі вибираються, починають безпосередньо до встановлення проводки.

Дроти закріплені на базовій стелею з дюбельними затискачами або кронштейнами в кроках 50 см. З’єднання дротів можуть бути здійснені терміналом, але найкращим дротом є припой, а також використовувати місця для використання тепла, або в екстремальних випадках трубки ПВХ або ізоляції. Однак майстри на практиці найчастіше використовують термінал.

На підвісному стелі жорсткого дизайну (Армстронг), лампи фіксуються так. У лунці, зробленому в стелі, випадок лампи вставляється і закріплюється весняними стійками: стискається пружини з руками, вставлена ​​лампа, випущені пружини. Вони справлялися з лампою, що становить житло лампи. Дріт приєднується до картриджа, картридж встановлюється на місці, на місці лампа закріплена на місці цілком. Усе.

Але якщо мова йде про натяжну стелю з ПВХ, то неможливо просто взяти та встановити лампу в отворі, це буде його вага, щоб деформувати полотно напруги напруги. Додаткова монтажна платформа для точкової лампи.

Універсальна платформа має форму ступененого кільця, внутрішній діаметр якого обрізається самим майстром під розміром цієї лампи. Платформа прикріплена до базової стелі на шматку пенсійної металевої стрічки, тому виявляється допоміжну тверду підтримку лампи.

Платформа загвинчується до металевої стрічки на самонарізі. Лампа тепер поставить тиск на підтримку, а не на ніжну тканину стелі ПВХ. При посадці місця для ламп готові, а монтування монтується. Встановіть стелю, потім встановіть на кінцеві лампи.

Встановлення світлодіодної лампи не повинна бути зроблена просто ретельно, але перед тим, як ви зробите отвір у полотна ПВХ. Обов’язково використовуйте захисне пластмасове кільце. Це кільце проходить на напрузі стелі в місці передбачуваного майбутнього отвору, і лише тоді отвір вирізаний гострим ножем. Через отвір витягується картридж, висота полотна регулюється при необхідності, лампа приєднується разом з зовнішніми декоративними елементами.

Відстань між плямами світильника

Вирішіть, де будуть встановлені лампи-лампи, необхідно навіть до закріплення Інтернету на стелі. Це особливо важливо для багаторівневих стелі, де кожен з ярусів виділяється окремим контуром освітлення.

Освітлювальні місця розподіляються таким чином, що вони не падають на багети. Мінімальна відстань між багетом і отвором для лампи становить 25-30 мм.

Рекомендована відстань між освітленням – 30 см.

Встановлення точкових світильників

Встановлення точкових ламп у натяжній стелі, що можливий лише після завершення попередньої роботи, виконується наступним чином:

  • До полотна в тих областях, де будуть розташовані лампи, встановлено профіль круглого форми, призначений для монтажних ламп. Отвори нарізані в носилки натяжної стелі. Потрібно дуже ретельно розрізати так, щоб полотно не потрапило в знебарвлення.
  • Стійки вирівняні, щоб їх рівень збігається з Інтернетом. Через нарізані отвори відображаються дроти, до яких прикріплені лампи. Перед встановленням точкових ламп у натяжній стелі потрібно встановити на їх термічне корпус, який запобігає будь-якому контакту освітлення та стелі.
  • Для плавної установки ламп, ви обов’язково повинні вирівняти їх після редагування. Коли всі елементи дизайну готові до роботи, ви можете вигнати лампи в кожну лампу та перевірте для здоров’я.

Правильно встановлені в натяжну стельова гора для точкових вогнів дозволяє створювати освітлювальну та безпечну систему освітлення.

Як встановити лампи на натяжній стелі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS