Як встановити пластиковий екран під ванну

Екран ванни з нерівними краями

Якщо вам потрібно повторити форму сторони, краще використовувати металеву рамку як основу як основу. Кутові профілі легко згинаються. Для того, щоб дати їм необхідну конфігурацію, з одного боку кожні 2 см виконані з трикутників. Чим сильніше, ширше трикутник.Щоб дати правильну конфігурацію грабля, він застосовується до сторони. Це буде зручніше працювати, якщо ви закріплюєте її скотч. Потрібно працювати дуже обережно, щоб не пошкодити покриття. Коли всі лінії збігаються, бар опускається на підлогу і зміщується глибоко на відстань, рівну товщині обробки. Якщо планується покрити базу з плиткою, вона повинна бути врахована не тільки його розміром, а й товщиною клею. Разом з шпаклівкою, його шар може бути близько 5 мм. Монтаж зроблено з використанням дюбелів і гвинтів.

Коли встановлено нижній посібник, бічні рейки встановлюються на стінах. Вони з’єднуються з її куточками.

Пластик добре підходить для обробки. Якщо його подальше закінчення повинно бути, краще використовувати печі з щільного екструдованого пінополістиролу. Він має достатню жорсткість і довговічність, щоб витримати плитку. Матеріал розрізаний смужками 20 см. З сильною кривизною, вони можуть бути навіть вже. Смуги вставляються в нижній посібник, зверху і на краях вони фіксуються шляхом монтажу піни. Необхідно залишити простір поблизу сифона під ревізією, – двері або знімна панель. Щоб дати дизайн більшої сили, краще збирати потужну рамку з перемичками та верхньою смугою.

Коли піна замерзає, поверхня поміщається і відкладається, після чого вона стикається.

Простір під ванною кімнатою близький до знімних панелей, встановлених на кадрі різних конструкцій.

Найпоширеніші варіанти:

 • Глухий стіни, які не відкриваються. Немає доступу до з’єднувальних ділянок стічних вод.
 • Розсувні клапани, складання або гойдалки, може бути з одним або двома полотнами.
 • Глухих моделей з аудиторською панеллю, яка відкривається або видаляється.
 • У центральній частині стіни, ніша для ніг робиться, щоб зручно входити і залишити ванну.

Екран може не виділятися в інтер’єрі ванної кімнати або бути контрастним, але основними вимогами до такого розділу залишаються зручністю дизайну та відкриття.

Глибокий варіант – проста стіна, складена з цегли, або рамка профілів, покриті гіпсокартоном. Верхня обробка з плитками, пластиком, мозаїкою або фарбою в шарі шпаклівка. Як правило, декор стіни зливається з підлогою облицювання. Простір під ванну не використовується. У невеликих кімнатах цей параметр неефективний. Для доступу до сифона, вони роблять знімним або відкриттям.

Моделі гойдалки – вони роблять одну велику або дві маленькі ніші з поворотними клапанами на петлях. Через отвори ставлять і отримують миючі засоби.

Складаний тип завершується дверцятами, чиї петлі розташовані внизу. Верхня частина складу зазвичай поставляється з магнітами для фіксації у закритому положенні. Є варіанти, в яких полиці для вильоту розташовані на зовнішній стороні дверей. Для підйому використовуються ручні варіанти та газові підйомники.

Розсувні – найбільш ергономічні конструкції, що стосуються невеликих кімнат. Склади рухаються при використанні купе. Більшість простір під дном відкривається. Є моделі shirm з перервою для ніг, ящиків з боків і в центрі, кроки для підйому.

Популярні матеріали для виготовлення екранів:

Якщо екран розділений дзеркалом, отримана глибина візуально збільшує простір простору.

Пластиковий розсувний екран – Практичне рішення для невеликої ванної кімнати. Матеріал вологості, міцний, досить добре. Дизайн може бути зібраний незалежно за допомогою панелі потрібного розміру, довідників та ніг. Однак, набагато легше купувати недорогі готову модель. Закріплені елементи, як правило, включені, але до придбання, краще переконатися. Щоб працювати, потрібно підготувати:

Акрилова ванна завжди встановлюється на кадрі. У цьому випадку можна регулювати висоту верхньої сторони підлоги. Щоб змінити параметр, обертають різьбові вертикальні опори, збільшуючи або зменшуючи висоту краю.

Встановлення екрана на акриловій ванній в RIP

Панель на регульованих ногах є найпоширенішим варіантом:

Найчастіше це модель з розсувними пластиковими дверями.

Іноді екрани продаються незмінними. У цьому випадку спочатку збирати рамки відповідно до доданої схеми та інструкцій.

Встановлення переднього екрана здійснюється у наступній послідовності:

 • Розпакуйте продукт.
 • Збирайте рамку, якщо це необхідно. Горизонтальні та вертикальні ребра закріпіть метод, наданий виробником – гвинтами, гвинтами або брижами.
 • Ноги зварюються до нижньої перехресті.
 • Ноги загвинчуються при максимальній глибині.
 • Їздити на верхньому краю під ванною кімнатою.
 • Встановіть панель вертикально. Ви можете використовувати рівень або стримуючий, якщо здається, що екран розійшло нерівномірно.
 • Повертаючи ноги, регулюйте їхню висоту, щоб екран став пістолетом і не рухався від випадкового дотику. Для обертання використовують горючий ключ (зазвичай 13 мм) або плоскогубці. У другому випадку вони ретельно діють не пошкодити нитку на шпильці.

Якщо екран занадто широкий, відріжте надлишкові частини його кадру. Розсувні двері також можуть бути більш вужчими, і якщо запас достатньо для повного відкриття, щоб піти, як це є.

Іноді розрив між ванною та екраном занадто великий, а з випадковим експозицією панель затоплює занадто глибоко. Зміна проблеми можна склеювати дерев’яну смужку необхідної товщини. Використовуйте рідкі цвяхи, призначені для акрилу та дерева.

READ  Як встановити автоматичні ворота в гаражі

Бар не дасть вільно переміщатися зверху, положення завіси буде зберігатися у бажаній площині.

Встановлення екрана на ванні.

Повний демонтаж здійснюється шляхом загвинчування ніг і висунувши нижню частину. Потім звільніть верхній край панелі.

Встановлення екрану з весняними ногами

Використання панелей з весняними ногами спрощує встановлення – встановлення та видалення відбувається одним рухом.

Верхній край охолоджується над стороною ванни, а нижній, стискаючи пружини, встановлюються так, щоб панель знаходиться у вертикальному положенні. Потужність пружин натискає екран у ванну, не дозволяє рухатися.

Весняні ноги випускаються в декількох модифікаціях. Різне число поворотів дозволяє вибрати підтримку, придатну у висоту та затискну потужність.

 • Виробляють розпакування продуктів і монтажу, якщо це необхідно.
 • Закріпіть весняні ноги до кадру. Залежно від конфігурації, самонарізаних гвинтів, гвинтів, болтів або брижі.
 • Спробуйте екран до ванни. При необхідності регулюйте висоту сторони за допомогою ниток на ногах. Потрібно досягти такої установки, на якому пружини щільно натискають панель у ванну нижче.
 • Місце та видалення деталей, що перешкоджають правильному встановленню.

Якщо екран був придбаний без ноги, вони фіксуються самостійно.

Є два типи весняних виробів:

Для самостійної установки пружини першого типу в нижньому щитому перекладі, отвір діаметром 6,5-7 мм. Свердляється. Підтримка весняних гвинтів до рами з болтом з діаметром нитки 6 мм. Використовуйте клавішу мису або рогу протягом 10 мм. Місцезнаходження установки вибирається таким чином, що опори не заважають вільним.

Другий тип пружин з платформою закріплений на кадрі самолюбності або вихлопних бригад.

Демонтаж екрана здійснюється з видаленням нижнього краю з під ванною, і коли з’явиться вільне переміщення, відпустіть всю панель.

Установка на пружини

Інший варіант передбачає використання підвісних джерел:

 • До нижньої сторони ванни з самонарізаним гвинтовим кутом. Важливо правильно вибрати довжину кріплення, щоб не пошкодити передню частину ванни. Зазвичай використовують самонарізані гвинти з довжиною 13 і діаметром 4,2 мм.
 • Пластикові зупинки встановлюються на кадрі, які не дозволяють панелі відкинути ванну.
 • Одна сторона весни кидається на зупинку, а другий подається в отвір панелі.
 • Далі потрібно витягнути екран, подолавши опір навесні та запустіть верхній край панелі між замковим кутом та кордоном ванни.
 • Відпустіть панель, стиснуті пружини підходять до екрана на сторону.

Демонтаж здійснюється у зворотній послідовності: затримка екрана вниз, відпустіть верхню сторону, відображення панелі залучення.

Фіксація екрана з весняними кліпами

Принцип роботи полягає в тому, що пружинні затискачі закручуються до боку ванни, а також додаткові кути підтримки.

При встановленому, потону кінця передньої панелі вирішується між стороною ванни та пружиною, яка натискає панель. Нижній край фіксується до кутів, використовуючи самонарізані гвинти.

Універсальні комплекти для двох панелей, які прикріплені до весняних затисків.

 • У верхній частині ванни з самонарізаючими гвинтами, фіксуються весняні кліпи.
 • Нанесіть панель до затискачів і позначте розташування установки нижніх пластикових або сталевих кутів-підставки.
 • Педактор або вентилятор з функцією удару, пробурена на підлозі відкриття для монтажу кутів.
 • За допомогою дюбелів і гвинтів фіксують кути до підлоги. Інший варіант передбачає прикріплення кутів не до підлоги, але до рамки ванни.
 • Породайте вершину виступу між ванною та весняним затиском.

На останньому етапі нижній край екрану прикріплений до кутів.

При маркування важливо правильно визначити місце розташування панельного буріння, так що самонарізаний гвинт знаходиться в пластиковому куті.

Фіксація магнітів

Метод дозволяє швидко покласти панель на місце або повністю вільний доступ до місця під ванну.

Технологія монтажу проста:

 • Магніти на кліпських замках закріплені на кадрі. В іншому варіанті здійснення, магніти прикріплені до кутів, затискаючих горіхів.
 • Частина відповіді у вигляді металевої пластини закріплена двосторонньою стрічкою на передній панелі.
 • Верхня частина екрана знаходиться у верхній частині ванної кімнати, а також пластина та магніт, підключення, забезпечують фіксацію.

Магнітний метод фіксації не є найбільш надійним, панель легко зміщується навіть від легких дотиків. Цей метод частіше вибирається для установки передніх панелей малого.

Кріплення самодобудування

Коли простір під ванною не використовується для зберігання різних предметів, і доступ потрібно лише у випадках аварій або послуг зв’язку, доцільно встановити з самонарізаними гвинтами. Метод забезпечує повне знецінення екрану та надійну гору.

Самонарізані гвинти через панель в спеціально встановлених кутах ванн. Особливу увагу у цьому випадку надається правильній розмітки для закріплення в кутку.

Щоб розібрати гвинти відкрутіть та видалити екран.

Інструкція з видалення екрана

Метод швидкого видалення декоративної панелі залежить від способу її забезпечення. Якщо в слоті немає еталонних елементів біля підлоги, екран встановлюється на самому сходах, магнітах або пружинах. Наявність ніг говорить, що дизайн встановлений. Відсутність тріщини вказує на те, що панель утримується на кліпах та засувках. Навчання, як закріпити, ви можете видалити екран з акриловою ванною та зберегти його.

Про наявність самостійної підтримки ви будете повідомлені про вилку. Їм потрібно видалити, використовуючи тонкий гострий ніж і відкрутіть всі встановлені гвинти з викруткою або викруткою. Без штекерів не завжди вказують на відсутність кріпильних гвинтів. Хороший чарівник може виконувати невидимий декор, використовуючи високоякісний герметик. Ви можете знайти самонарізані гвинти з невеликим магнітом, який прилипає до сталевих капелюхів.

Якщо немає вилок і ніг, то просто витягніть панель вниз. Якщо прикладна сила недостатньо, за винятком встановлених магнітів використовуються додаткові засувки. У цьому випадку верхня частина панелі повинна бути витягнута, і після зниження вниз, щоб підмітати магніти.

READ  Правильна установка печі в ванні

Екран, встановлений на пружинах, повинен витягнути та видалити панель через сторону. Після цього тільки від’єднайте пружини з гачками.

Щоб видалити конструкцію встановленого вертикатора, закрутіть опорну ногу, поки верхній край не виходить з боку. Після цього сама панель потрапляє у ваші руки.

При встановленні на кліпах, спочатку потрібно витягнути верхній край панелі, і після відключення засувки та виведення екрана на сторону, щоб підняти

Фактори, що впливають на вибір екрану під ванною

У багатьох випадках, щоб приховати місце під ванною, скористайтеся простим цегельною чертовгою, після чого є черепична плитка, то саме є племінна ванна кімната. Крім того, дзеркала використовуються для затискання цього розділу ванної кімнати, з якою кімнату візуально збільшується, особливо у випадках, коли кімната має крихітні розміри.

Якщо ця установка екрана застосовується під ванну, він буде використовуватися лише в декоративних цілях, зробити вільним простором у вигляді невеликої комори не буде працювати.

Важливий! Також необхідно враховувати місце для встановлення люка перегляду, з яким доступ до сифону стоку і безпосередньо до труб, що поставляються до ванни.

Але в деяких випадках специфіка ванної кімнати в певній квартирі обмежує вибір бажаного типу.

Які екрани параметрів дизайну

Необмежені екрани часто встановлюються з можливістю зберігання необхідних речей, в яких є отвори для легкого доступу до комунікацій. Такі екрани відрізняються один одному:

При виборі дизайну ви повинні враховувати деякі моменти, такі як: параметри ванни, квадратна ванна кімната. І тільки після того, як ви можете зрозуміти, який екран буде найкращим варіантом, і ви можете зробити це самостійно, або ви повинні купити готові.

Слід зазначити, що установка екрану на ванні з простим дизайном набагато простіше, ніж той, в якому є двері, але в першому випадку ви не зможете використовувати простір під ванною та застосовувати безкоштовно простір, щоб зберегти всілякі об’єкти.

Порада: Навіть якщо вам не потрібне місце для зберігання, то встановлення екрана під ванною з ковзаючими полотнами буде набагато більш практичним, наприклад, у випадку раптового ремонту труб, особливо порівняння з цегельною роботою.

Одним з практичних та модних способів – завершити екран ванни з керамічною плиткою, але пізніше труднощі можуть виникнути, як видалити екран, з ванною, цей момент потрібно буде бути продуманим раніше.

Який матеріал використовувати?

Під час виробництва екрану під ванною є певні вимоги, для яких потрібно звернути увагу при виборі конструктивного матеріалу. Якщо ви ще не вирішили на матеріалі, то вам потрібно знати, він повинен мати певні властивості, як:

На підставі цього, екрани під ванною можуть бути виготовлені з пластмас, вологостійкої МДФ, гіпсокартону або металу, пофарбовані спеціальними фарбами.

Потрібно знати, що якщо ви виберете такий матеріал, такий як гіпсокартон або цегла для виготовлення екрану, то вам все одно доведеться виробляти обробку оздоблювальних робіт, але, незважаючи на це, така обробка забезпечує широкий діапазон у виборі дизайну . Але встановлення пластикового екрану під ванною, а також панелі металу або MDF буде коштувати набагато дешевше, тому що їм не потрібна додаткова обробка.

Перш ніж встановити екран ванни, потрібно розуміти, що багато залежить від форми та типу продукту. Наприклад, для акрилових ванн, вибір дизайну екранів набагато ширше, ніж для чавуну; Для стандартного прямокутного шрифту виберіть екран, не буде складним, але для складної ванни, швидше за все, вам доведеться зробити це або порядок окремо.

Послідовність інсталяції екрана

Отже, як зафіксувати екран під ванну з різною функціональністю? Хоча ви вибираєте тип екрану під ванною, процес його виготовлення та встановлення майже завжди виглядає і складається з таких дій:

 • Встановлення екрана під ванною на початковому етапі передбачає вимірювання та застосування;
 • На наступному етапі встановлюючи екран на акриловій ванній або його чавунному колезі, передбачає створення рамкової рамки. Найкращим варіантом є металеві профілі, але ви можете використовувати дерев’яні бари. Лише перед монтажем дерев’яної рами потрібна ретельна обробка захисних композицій;
 • Для надійної фіксації посібники для ванни під ванною скручені самолюбністю або спеціальними кутами, якщо це дерев’яний дизайн.

Важливий! Перед тим, як покласти екран під ванну, обробний матеріал регулюється розміром кадру.

 • Встановлення екрана для кутової ванни не вимагає встановлення бічних стінок. В іншому випадку бічні ділянки в основному встановлені, а потім передня частина обличчя. Іноді найкращий варіант – встановити екран для акрилової ванни або чавуну з повним закриттям простору з однієї стінки до іншого навколо периметру сантехнічного пристрою. У таких випадках вільне місце біля ванни використовується як полиця. Цей момент повинен бути продуманий на початку установки, щоб створити відповідну основу.
 • Після того, як всі деталі встановлюються для прикраси екрана. Підходить фітинги на двері, облицювання матеріалу і т. D.

Встановлення розсувних дверей

Питання полягає в тому, як виправити екран під ванну з розсувними дверима трохи складніше, оскільки такий дизайн передбачає встановлення більш складних елементів.

Перш за все, встановлення екрана на кутовій ванні з розсувними дверима вимагає використання W-подібного профілю, в якій екран можна покласти і вільно рухатися на них. Під час встановлення, розсувні панелі повинні бути встановлені трохи латуні. Якщо екранне кріплення до акрилової ванни зроблено правильно, між панелями не повинно бути прогалин, але це забезпечує легкість руху на санях.

READ  Корпус олівцем олівцем у ванні з рукою

Обов’язкова умова таких конструкцій є ручки для рухомих панелей.

Важливий! Якщо в будинку є маленькі діти, ви повинні розглянути замикання дверей. Це особливо вірно, коли побутові хімічні речовини та інші шкідливі речовини зберігаються під ванною.

Якщо розмір номера дозволяє застосовувати гойдалки дверей, то перед тим, як покласти екран під ванну, вам потрібно побудувати спеціальні стелажі в кадрі, яка буде відповідати розмірам дверей. Ці стійки будуть встановлені петлями. Ви також можете встановити меблевий замок, який запобігає спонтанному отвору.

Щоб встановити під ванну сучасного дизайну, вам знадобиться:

 • безпосередньо екран для самої ванної кімнати;
 • ноги та компоненти;
 • Ключ певного розміру (залежно від моделі, діаметр базу може відрізнятися);
 • рівнина.

Купуючи продукт, ви отримуєте все, що вам потрібно (за винятком інструменту). Вам не потрібно окремо пити ноги ковдру, стелажі для кадрів, керівництва або ручки. Відповідальні виробники та постачальники пропонуються та інструкції. Визначено всі основні етапи установки.

Що буде потрібно для монтажу

Типові фабричні екрани встановлюються методом спейсера, спираючись на горизонтальну частину кадру під дошкою, а з протилежної сторони від дна з деякими зусиллями, щоб відкрутити стійки підтримки.

Встановіть екран за стандартною заводською ванною, навіть жінка або школяр, не потрібно для цього дорогого інструменту будівництва. Деякі виробники оснащені своєю продукцією плоским ключем до повороту.

Плоский або регульований ключ може знадобитися при встановленні стандартного або ковзаючого екрана для розміщення його у висоті за допомогою нижчих підстав.

Екранна рамка в переважній більшості випадків виготовляються з алюмінію з полімерним розпиленням різних кольорів. Щоб встановити екран під ванну стандартної довжини, для точного розміру, він вирізаний на одній стороні. Здійснювати роботу на обрізання алюмінієвих довідників, це займе металевий ножів. Це також може бути корисним, якщо висота екрана занадто велика і не дозволяє встановлювати його під ванну. У цьому випадку вирізати виступаючі ділянки вертикальних стійок, в яких підтримуються опорні.

Дерев’яні паркани

У багатьох випадках є раковина поряд з ванною, труби, з яких йдуть під чашу до каналізаційної сопла. У цьому випадку доведеться обрізати бічну панель на місці трубопроводу. Залежно від типу виготовлення панельного матеріалу, він може бути виготовлений з металу з невеликим зубом або ножем.

При розміщенні екрану складної форми під акрилові ванни, його нерівномірне занурення під дошкою по всій довжині. Для її вирівнювання, обрізка дерев’яної деревини або жорсткого екструдованого пінопласту, звичайно викладена, маючи їх на тій же відстані від нижнього краю сторони. Для операцій, крім фрагментів матеріалів підтримки, вам знадобиться відповідний клей полімерними матеріалами (акрил).

Щоб правильно встановити розсувний пластиковий екран під ванну, ви повинні спостерігати вертикалі свого розташування під дошкою. Щоб відстежувати положення, вам знадобиться рівень будівельного рівня невеликої довжини, який також потрібний при встановленні самим чаші.

Завод на екранних облігаціях з МДФ

Різновиди захисних екранів

При виборі екрана слід враховувати його експлуатаційні властивості, розміри та загальний дизайн. Наприклад, акрилова ванна підходить для пластикової рами. Він легко і практично використовується. Будівельний ринок пропонує величезний асортимент готових панелей. Ви можете розробити свій проект або замовити своїх фахівців.

Кожен погляд має свої переваги та недоліки. Глухий конструкцію виготовляється з цегли та каменів з плитками. Переваги екрана можна віднести:

 • Красивий екран повністю підходить у загальний інтер’єр кімнати. Виглядає монументальний і дорогий.
 • Захищений захист від води під ванною.
 • Сила та легкість обслуговування протягом багатьох років.
 • Не має функціонального відсіку для зберігання.
 • Технічне відкриття ретельно маскується. Якщо вам потрібно створити аудит або аварійну перевірку, вам доведеться вирізати плитку. Але це повинно бути передбачено будівельниками: у відповідних місцях плитка близька, а не затискання, але силікон. Його легко і швидко можна скоротити, якщо це необхідно.

Сьогодні багато хто замінює цегляну кладку з металевого профілю та вологостійкої гіпсокартону. Замість замаскованого відкриття, вставлені ревізійні люки.

У невеликих квартирах, орендарі, видаючи кожен сантиметр площі, навіть мікросхема намагається використовувати функціонально. Невеликий розрив між ванною та підлогою використовується для зберігання засобів для чищення та інших речей. У цьому випадку екран під ванною розсувного дизайну.

Екран гойдалки на дверях має ергономічні кишенькові полиці, де ви можете розмістити багато корисних гаджетів. Основний дизайн, зібраний з рамки та смола. Матеріал майстер вибирає на свій розсуд. Але ця модель не завжди є прийнятною, оскільки вона вимагає певного простору в приміщенні відкрити sash.

При встановленні будь-якого типу екрана потрібно дотримуватися декількох простих правил:

 • Забезпечити повну гідроізоляцію між підлогою та екраном. Якщо ви нехтуєте цим правилом, вода неминуче потрапляє під ванну та створює сприятливий мікроклімат для росту форми.
 • Обов’язково надайте доступ до сифона та інших важливих ванних кімнат. Рано чи пізно ви скажете вам завдяки вашій передбаченні.
 • Не використовуйте сантехніку як підтримку дизайну.
Як встановити пластиковий екран під ванну
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS