Як встановити трубний капот на кухні

Монтаж круглі гофрування

Для збірки гнучкої вентиляції, адаптери не потрібні, тому що гофровані вигини і обертається в будь-який кут. Гофрування покласти на трубу капоту і затягніть затиск. Тоді ми розтягуємо якомога більше, щоб він не врятувався з часом. Інший кінець вставляється в фланець вентиляційної решітки, фіксує затиск. Кінці гофрування не запечатані з двох причин. По-перше, тому що гнучка трубка необхідна час від часу всередину. По-друге, тому що під час роботи вона вібрує, яка може з’явитися прогалини. По всій гріх, через кожен 1-1,5 м, він закріплений на затискачах, щоб він не гойдатися.

Матеріали

Повітряні канали для вихлопних систем виробляють з різних матеріалів. Отже, пластикові зразки єдині серед найпопулярніших. Як правило, вони виробляються з прямокутним або круглим поперечним перерізом. Отже, першими є більш естетичні та акуратні, але круглі системи похвалитися швидшою і простим встановленням (не буде адаптерів для прикріплення повітряного каналу до самого капоту).

Основними перевагами пластикових структур є:

 • гладка поверхня всередині, тому жир і будь-яке забруднення не накопичується;
 • частини з пластику ніколи не покривають іржу;
 • Вони мають дуже скромну вагу, тому встановіть їх легше;
 • Такі структури досить просто;
 • Коли з неї походить з нього пластмасові канали, сильний і дратуючий шум;
 • Такі елементи недорогі.

Недоліками пластикових систем є:

 • У багатьох випадках для їх установки необхідні різні адаптери та частини з’єднання;
 • Ці моделі “не люблять” вплив надто високих температур – за таких умов, повітряні канали з пластику можуть виділити шкідливі речовини.

Другим найбільш популярним визнаним системами повітряних каналів, вироблених з алюмінію. З зазначеної сировини створюють трубні труби.

Основними перевагами таких сортів визнаються:

 • Проста і швидка установка;
 • Алюміній – універсальний і невибагливий матеріал;
 • Такі структури, що негативно витримують ефект високих температур;
 • Такі протоки недорогі.

Що стосується недоліків алюмінієвих повітряних каналів, то він повинен бути виділений тут:

 • Не найпривабливіший вигляд – як правило, така техніка “приховано” у спеціальних ящиках або ховаються всередині кухонних шаф;
 • Сам алюмінію не можна назвати високоміцним матеріалом – це легко деформується і не переносить значні механічні наслідки;
 • Оскільки такий матеріал характеризується високою теплопровідністю, в кімнаті, де встановлюється алюмінієвий шлюз, конденсат часто накопичується.

Але також є повітряні протоки зі сталі. Як правило, нержавіюча сталь або оцинкована для виробництва таких структур. Що стосується простого домашнього використання, то це значно доведено, що саме оцинковані варіанти.

READ  Що закрити з'єднання між плитами на стелі

Але варто відзначити, що такі моделі більше не характеризуються бути популярними. Щороку сталеві протоки стають менш актуальними.

Основними перевагами таких моделей є:

 • Акуратна плоска основа, завдяки чому швидкість повітряного потоку не стає меншою, пил і навари не копають у гладких трубах;
 • Сталевий повітряний канал фліртово допускає високі температури (під їхнім впливом, продукт не тільки не деформується, але також не випускає небезпечні речовини в навколишнє середовище);
 • Ці моделі недорогі.

Звичайно, сталеві варіанти мають свої недоліки, які роблять їх не найпопулярнішими:

 • Такі деталі мають більш вражаючу вагу (особливо, якщо порівнювати їх з пластиком), тому не завжди легко встановлювати їх легко і зручно;
 • Виправити на стінах для сталевих моделей, найнадійніші кріплення завжди потрібні;
 • Для високоякісного ущільнення каналів у таких моделях буде потрібно особливі засоби;
 • Якщо вам потрібно зібрати повітряний канал, що має незвичайну структуру, вам, можливо, доведеться посилатися на додаткове різання труб з металу;
 • Коли сталеві канали працюють, то зробіть гучні звуки, тому ви можете забути про мовчазну операцію.

Капот для кухні з повітряним протоком: як організувати екстракт на кухні з коробкою і без нього

Питання вентиляційного розташування є актуальним серед власників квартир та приватних домогосподарств. Зрештою, негайно необхідно не тільки прийняти рішення щодо схеми, створює проект, а й реалізувати його, заповнивши монтажні роботи. Погодьтеся, було б добре з вашими руками, щоб влаштувати все, заощаджуючи заклик майстра.

Але ви не знаєте, де почати і як діяти? Ми постараємося допомогти цій статті обговорювати варіанти монтажних екстрактів та їх особливостей. Отже, один з найпростіших рішень – капот для кухні з повітряним протоком. За бажанням, легко організувати його власними руками, після початку роботи, детально розглянуто всі нюанси, показані в цьому матеріалі.

Крім того, стаття доповнена фотографічним створенням покрокового складання, встановлення та підключення вихлопного пристрою. Для кращого розуміння матеріалу матеріалу матеріалу, відеоспостереження для виготовлення повітряних каналів та сполучних капюшонів.

Капот на кухні: Особливості установки

Гарні страви народжуються на кухні, апетитні аромати та приємні звуки чуються, наприклад, шиття свіжого стейка в сковороді. Але іноді пахне нагорі, постійно стягує щось, не кажучи вже про забруднення, яке супроводжує процес приготування. Вирішення більшості проблем допомагає встановити вихлопну вихлопу на кухні.

Кроки підключення

Користувачі, які не знають, як підключити вихлопну вихлопу до вентиляції, повинні ретельно вивчати вимоги виробників, які вказані в інструкціях з навчання. Після цього перевірте обладнання обладнання та придбати відсутні частини, наприклад, затискачі, герметик, адаптери або металевий скотч.

На підготовчому етапі меблі закриваються з поліетиленовою плівкою та пробийте вихлопне отвір у стелі або стіні залежно від типу пристрою. У зведених будівлях, отвір на кухні планує на стадії будівництва. Після відкриття пагорба надійно закріплюється над плитою. Для цього ви можете використовувати дюбельні або спеціальні дужки, все залежить від типу пристрою та способу його фіксації. У деяких моделях немає отворів для фіксації. У цьому випадку вони зроблені самостійно і гвинтові гвинти.

READ  Як опалення в житловому будинку

Після встановлення креслення на рекомендації виробника, ми звернемося до підключення пристрою до повітряного каналу. Щоб правильно функціонувати пристрій, потрібне джерело електроенергії, а також вентиляційний канал для вихлопних викидів. Підключіть капот з трубою. Це можна зробити з наступними деталями:

Якщо вибір упав на гофрування, він вимагатиме затискача бажаного діаметра або металевого скотч. Для правильної безперервної роботи пристрою необхідно правильно підключити капот з гофром або трубою. Для ущільнення, розбудити суглоби з силіконом, якщо це необхідно, згинайте сопло і відпустіть свій інший кінець до вентиляційного валу.

Під час основної роботи перегляньте параметри. З поверхні газової плитки до нижнього краю вихлопу, необхідно залишити відстань не менше 90 сантиметрів. Якщо побутовий пристрій електричний, то розмір зменшується до 70 сантиметрів. При закріпленні гофрах або труб у каналі вентиляції потрібно встановити спеціальну сітку, яка запобігає перекриттю отвору. У дизайні пристрою існує спеціальний клапан, який спрацьовує під час видалення забрудненого повітря. Якщо пристрій не включено, клапан закривається, що забезпечить природне видалення відпрацьованих газів.

Капот та допоміжні частини повинні гармонізуватися з існуючим середовищем на кухні. Для досягнення цього, гофрування або насадки ховаються в захисному покритті, колір якого відповідає тіні гарнітури. Для маскування системи вентиляції використовуються дрібні пластикові вироби.

Ми дізналися, як витратити капот для вентиляції. Тепер ви можете запустити двигун і покласти на продукт декоративного корпусу. На заключному етапі роботи прилад підключений до мережі та перевірте її продуктивність. Давайте поговоримо про це більш детально.

Як вибрати та встановити повітряний канал?

Виберіть і правильно встановіть вихлопний повітряний канал – важливий момент у кухні. Якість повітря в приміщенні буде залежати від цього, рівень шуму, естетичних видів кухні. І в кінцевому підсумку здоров’я всієї родини.

Як висіти капот над плитою: правила

Правила електромонтажу над плитою:

 • Гора повинна бути виконана за допомогою вимірювачів рівня, щоб забезпечити горизонтальне положення.
 • Висота суспензії встановлюється для газової печі на відстані 55-65 см від кухонної площини, для електричної – 65-75 см. Якщо ви плануєте збільшити висоту установки пристрою, то ви повинні придбати більше продуктивності вихлопу.
 • Для кращої роботи системи бажано зменшити довжину повітряного каналу. Його невелика довжина, мінімум встановлених кранів призведе до високоякісного та швидкого видалення забрудненого повітря. Кожен поворот – це втрата 10% пропускної здатності.
 • При підключенні розділів трубопроводів повітряні канали не рекомендуються використовувати клей. При заміні малюнку буде важко розібрати такий повітряний канал.
 • При встановленні пристрою необхідно дотримуватися вимог до електричної безпеки. Капот повинен бути заземлений. Сучасні будинки обладнані таким контуром. З його відсутності необхідно самостійно забезпечити заземлення.
READ  Столові вершини з натуральних каменів Плюси та мінуси

Важливий!

Капот повинен бути встановлений міцно, надійно за допомогою високоякісних кріплень.

Критерії вибору вихлопного обладнання

Перед покупкою важливо організувати пріоритети: комфорт або заощадження. Будівництво, потужність, шумоізоляція та тип коригування значно впливають на ціну. Вибір базується на 4 основних критеріях.

 • Потужність. Щоб визначити, вимагатиме розрахунку на основі розміру кімнати.
 • Шум. Увімкніть пристрій, щоб оцінити рівень шуму. Для квартир рекомендується до 50 дБ. Мовчазні моделі оснащені трьома вентиляторами або корпусом звукопоглинаючих матеріалів.
 • Матеріал і тип повітряного каналу.
 • Додаткові пристрої: Лампи для освітлення Робоча область, одночасне автоматичне включення з плитою, таймером, щоб зупинити час, панель керування.

Окремі моделі йдуть з вибором робочих режимів. Якщо ви плануєте придбати циркуляційний пристрій, він повинен бути вибраний за допомогою індикатора закупорювання фільтра.

Як визначити потужність та продуктивність пристрою? Розрахунок можна зробити наступним чином – який об’єм повітря очищається протягом 60 хвилин. Відповідно до російських стандартів, циркуляція повітря повинна бути проведена 12 разів на годину. Для розрахунку потужності використовуйте формулу:

S (область приміщення) h (висота стіни) 12=m

Наприклад, яка потужність потрібна для кухонної площі 8 м 2. З висотою стін 2,8 м?

Якщо вигини плануються в трубі або довгій шахті, то додайте 30%. Враховуючи втрати потужності, ми отримуємо:

Встановлення малювання на кухні з вашими руками: докладний поетапний інструкції з установки

Гуд – пристрій очищає повітря в квартирі з запахів, приготованих на їжу, найменші частинки продуктів згоряння жиру та газу. Вважається, що встановлення на кухні покращує мікроклімат житла, забезпечує нормальний повітряний обмін, є частиною подачі та витяжної вентиляції.

Щоб встановити побутові застосування не потрібно наймати спеціаліста: завдяки детальним інструкціям, схемах та конфігурації його можна встановити самостійно. Однак, це вимагає елементарних навичок володіння інструментом та невеликим постачанням знань.

У статті ми намагалися вказати всі тонкощів процесу встановлення, перераховані основні вимоги до встановлення, а також підготували покроковий майстер-клас з кріплення капоту та підключення до повітряного каналу та джерела живлення.

Як встановити трубний капот на кухні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS