Як встановити вбудований капот на кухні

Типи вбудовування

Сучасні виробники пропонують клієнтам різні види вбудованих капюшонів. І не всі вони призначені виключно для невеликих кімнат. Багато передових моделей мають продуктивність до 1000 м3/год, тому його можна встановити в кухонних студіях.

Інша загальна думка – вбудовані вихлопні пристрої є одними з найдешевших. Однак ціна багато в чому залежить від типу пристрою. Моделі, встановлені в кухонному кабінеті, дійсно варто, а для пристрою, який вбудований у настільний або стелю, доведеться дати досить велику кількість.

Вибір типу вбудованого вихлопу залежить від планування приміщення, його проектування та фінансових можливостей власника. Не на кожній кухні є можливість зробити особливу нішу в стіні або стелі. У деяких інтер’єрах, навпаки, він передбачає підвіску кабінету над плитою. Золоте правило, яке варто покладатися на придбання, полягає в тому, щоб вибрати найкращий варіант у мінімальному часу та витрат на готівку.

Вбудовування в шафі

Капот у шафі – найвідоміший варіант для маленьких кухонь. Вибір цього методу вбудовування пов’язаний з численними перевагами. По-перше, вихлопний пристрій майже непомітно в інтер’єрі, тому ви не можете витрачати час на вибір дизайну, але зосередити увагу на технічних характеристиках пристрою. Такі моделі, як правило, є найбільшим бюджетом, оскільки виробники не повинні використовувати дорогі оздоблювальні матеріали.

По-друге, кабінет, до якого буде побудований вихлопний пристрій, також може бути використаний для інших цілей, наприклад, зберігання різних корисних дрібниць. Кухонний модуль частково кип’ятять проточну трубу.

По-третє, стіни кабінету забезпечать додаткову звукоізоляцію, зменшуючи рівень шуму пристрою. Для невеликих квартир, в яких явно чутно кожен звук, це значний плюс.

І четвертий, ви можете зберегти не тільки на придбання пристрою, але і на її установку. Встановлення вихлопного вбудованого в кабінеті, змушує навіть новачок майстер.

Видобуток, вбудований у кабінет, може бути стаціонарним або телескопічним. У першому випадку він повністю прихований на кухонному модулі. Тільки його робоча панель з фільтрами та підсвічуванням залишається відкритим. Він розташований у нижній частині кабінету і практично не видно.

Другий варіант є дещо дорожчим, але він вважається більш ефективним. Телескопічний вбудований капот має рухоменую панель, яка висунута, коли пристрій увімкнено. Таким чином, площа робочої поверхні збільшується, а якість очищення повітря покращується. Після відключення панель рухається назад до корпусу вихлопного тіла.

Екстракти, вбудовані в кухонний кабінет, в більшості випадків працюють у режимі переробки, тобто вони очищають повітря з фільтрами, і не приносять його до вентиляції. Але моделі з розрядом також популярні, хоча їх важко встановити через необхідність покладання повітряного каналу.

Вбудовування в стіну

Щоб заощадити місце, винайшли екстракти, вбудовані в стіну. Однак, встановлення такої моделі вимагає багато часу та зусиль. Ніша для монтажу повинна бути зроблена безпосередньо в стіні. У стандартній міській квартирі такого рішення неможливе, тому вихлопні пристрої, вбудовані в стіну, часто встановлюються в приватних будинках. Складність полягає в повітряному протоці. Візьміть трубу на вентиляційну шахту, це буде важко – це зіпсує зовнішній вигляд кімнати. Тому залишається або вибирати модель, що працює в режимі рециркуляції, або зробити випуск прямо на вулицю.

Деякі втрати вільного простору при встановленні капоту у стіні все одно буде, однак, набагато менше, ніж при встановленні стандартної настінної моделі. Покрити краю ніші, використовує Rainbanel, виступаючи від стінки близько 1 см.

Всі деталі вилучення вихлопного пристрою, насамперед, укладання повітряного каналу, повинні бути заздалегідь продумано. Пристрій малює повітря через вузькі щілини, розташовані на передній панелі. Деякі моделі не обладнані вбудованим підсвічуванням – для них спеціальна підвісна лампа придбана окремо.

Вбудовування робочого столу

Капот, вбудований у робочий стіл – досить новий винахід виробників очищення повітря. Тіло пристрою розташована в кухонному кабінеті, а в очах, коли пристрій неактивний, залишається лише панель керування. Він розташований за поверхнею приготування їжі або сторони.

Після перемикання вихлопного вихлопу за допомогою механізму ліфта, 41 см висунуто з верхньої частини таблиці. Принцип його роботи – захоплення випаровування, не дозволяючи їм піднятися з посуду. Для цього виробники забезпечують пристрій потужними двигунами та високоякісними фільтрами.

Видобуток, вбудований у робочий стіл, найкраще підходить для інтер’єру у стилі високотехнологічних, що робить певні вимоги до побутової техніки, в першу чергу до його проектування та функціональності. Вихлопний пристрій оснащений сенсорною панеллю керування та потужним світлодіодним підсвічуванням. Більшість моделей працюють у режимі рециркуляції, але якщо бажано, ви можете знайти на продаж і відхилити.

Більша частина дизайну (тіло для телескопічної панелі, механізм ліфта, електродвигуна) розташований у ТОМБ під планшетом. Тому для використання цього простору для розміщення інших побутових приладів не буде працювати.

Вихлопні пристрої, вбудовані в робочу роботу, ще не були широко поширені. Їх головний мінус є високою ціною. Крім того, через нетрадиційний метод установки, користувачі мають сумніви щодо функціональності пристрою.

Вбудовування стелі

Капот, вбудований у стелю, цілком може замінити великі вихлопні пристрої острова. Важкі посівні печі візуально зменшують висоту кімнати. Вбудовані пристрої позбавлені цього дефіциту. Вони можуть працювати в режимі рециркуляції, так і видалити забруднене повітря в каналізацію – дизайн стелі приховує повітряний канал.

READ  Що краще в кухонні шпалери або фарбування

Деякі продавці стверджують, що вбудовані капоти цього типу можуть бути встановлені в кухонному кабінеті. Ця інформація не відповідає дійсності. Інструменти, призначені для вкладання стелі або спеціальні декоративні конструкції, мають досить великі розміри, тому кабінет потребує доречного. У цьому випадку будь-яка економія простору не може бути.

Вбудовані виснажливі пристрої встановлюються в конструкціях гіпсокартону на кухні ремонт. Після монтажу стелі установка буде складною, оскільки частина панелей доведеться стріляти.

Екстракти, вбудовані в стелю, оснащені пульт дистанційного керування. Як правило, такі моделі мають строгий низький дизайн і практично не виділяються в інтер’єрі. Їх відмінна особливість є високою продуктивністю, оскільки вони встановлюються переважно у великих номерах. Потужні двигуни дозволяють вихлопним пристроям ефективно захопити забруднене повітря, незважаючи на значну віддаленість від поверхні приготування.

Типи вбудованих капюшонів

Ми не розглядаємо експлуатаційні характеристики агрегатів, але лише фундаментальні технічні відмінності.

Тип екстракції Опис ОПИС ФУНКЦІЇ ФУНКЦІОНУ
Найбільш часто використовуються найпростіші пристрої. Вихлопне повітря з приміщень викидається прямо на вулицю. Деякі більш сучасні моделі мають спеціальні фільтри для часткового очищення повітря. Відсутність – з приміщення, велика кількість тепла видаляється, необхідно збільшити витрати на будівлі в зимовий період.
Сучасні конструкції з різними ефектними фільтрами очищення повітря. Після чищення він не кидається на вулицю, але подається назад до кімнати. Через це теплова енергія не втрачена. Недоліки – дорогі фільтри повинні періодично змінюватися, з’являються труднощі. У разі невикористання рекомендованих режимів використання, ефективність очищення повітря різко зменшується. Переваги – можна встановити в закритих герметичних приміщеннях.
Найуспішніший дизайн. Витяжки мають два режими роботи, спеціальні амортизатори встановлюються для зміни типу. Перемикання здійснюється в ручному режимі, залежно від необхідності певних умов. Єдиним недоліком є ​​найвища вартість серед усіх типів пристроїв.

Під час вибору ми повинні зважити всі особливості приміщень та умов їх експлуатації. Важливо пам’ятати, що помилки у виборі моделі приносять не позитивні, але негативний результат у якості повітря на кухні.

Обчислити висоту

Щоб зрозуміти, яка висота повинна бути пристроєм, вам потрібно враховувати зростання користувача, розташування кухонних меблів та рекомендацій виробника.

Для висоти електричної печі буде 45-75 см. І якщо ви встановлюєте газову капюш – 55-85 см. Також зверніть увагу, що пристрої з прямим орієнтацією вище, ніж моделі нахилу.

Правило висоти обумовлена ​​тим, що під час функціонування вихлопу на його фільтрі, жирові відкладення накопичуються. І якщо жир буде сильно горіти, він може кинути виклик і отримати вогонь.

Ми застосовуємо розмітку

Маркування не слід знехтувати. Для малювання на стіні достатньо, щоб відсвяткувати місця для кріплення. Але для встановлення вбудованого вихлопу потрібно зробити гніздо під повітряним каналом у кухонному кабінеті.

Зареєструйтеся на шаблоні, прикріпленому до капоту. Плюс, як зробити маркування, розповідає керівництво інструкцій.

Загальні правила для настінних моделей:

 • Визначте середину тарілки і провести вертикальну лінію риболовлі вздовж осі. Щоб бути зручним, ви можете приклеїти стрічку на стіну і малювати на ньому олівцем. Потім на вже розраховану висоту, проведіть лінію – буде нижній капот.
 • Закріпіть візерунок стрічкою, а олівець призначають буріння. Якщо без трафарету, ви можете взяти кріпильний кронштейн і визначити місця для свердла на ньому.

Загальні правила для вбудованих моделей:

 • Видаліть кабінет, до якого буде встановлено капот над плитою.
 • Зніміть дно і стрічку, щоб закріпити трафарет на ньому. Позначте точку кріплення з олівцем, а також середні отвори для гофрування або труб.
 • Візьміть цирк і обчислити радіус труби за шаблоном. Намалюйте таке коло – це майбутня діра в стіні кабінету.
 • Якщо без шаблону, покладіть вихлопну шафу, щоб вона стала нарівні з фасадом, з урахуванням дверей.
 • Наприкінці повітряного каналу помістіть розетку і залити герметиком.
 • Прикріпіть дно і обведіть його олівцем.
 • Якщо повітряний канал розташований над кабінетом, робіть те ж саме, але у верхній кришці.

Приготування кабінету

Важливий! Якщо ви встановлюєте стінний капот вдома, то ви пропускаєте цей крок!

Як встановити кабінет для капоту:

 • Свердла зробити отвір, в якому пройде Jigsik.
 • Зробити головоломку на маркувальне коло для гофрування або труб.
 • Для захисту країв, поверніть край або профіль пластику. Ви також можете обробляти розташування ріжучого герметику.
 • Роблять отвори для шнура в задній стіні.
 • Встановіть кухонний капот у шафі, закріплюючи полицю гвинтами.

Кріпитися

Загальні правила встановлення для стінного капоту:

 • У пунктах відзначаються, зробіть дірки з пероратором і покласти дюбелі.
 • Плануйте тарілку для кріплення на гвинтах. Або затягніть кріплення в стіну, залишаючи 1-2 мм на поверхні.
 • Повісити пристрій на кронштейні або гвинтах.
 • Очистіть кабель, щоб потім не змінювати його місцезнаходження.
 • Вирівняйте екстракт і знову перевіряйте надійність фіксації.

Загальні правила встановлення для вбудованого креслення:

Якщо шафа – це світло, ви можете встановити капот на ньому, а потім повісити на стіну.

Ми розуміємо з дизайном каналу

Під час установки екстрактів для газу або електричної печі для підключення до вентиляції вам потрібна алюмінієва гофрована або пластикова труба з круглим або прямокутним поперечним перерізом.

Гофрування дешевше і легше впоратися з ним, т.до. Кут повітряного каналу може бути зроблений будь-яким і не потребує цієї додаткової сполучної частини. Але гофрування не виглядає красиво, створює додатковий шум під час роботи пристрою і покритий жиром.

Труби характеризуються естетикою, низьким шумом, і якщо профіль прямокутний, то ви можете сховатися під стелю. Але вони дорожчі, плюс італьні ноги.

При встановленні креслення з власними руками, розгляньте діаметр поперечного перерізу повітряного каналу, він повинен відповідати розетку або дуже трохи відрізнятися. Зазвичай, 120-150 мм. Якщо ви штучно зменшуєте діаметр, то зменшіть силу приладу та приносять шум.

READ  Які витяжки краще для невеликої кухні

Ми прокладаємо повітряний канал

Перше правило, повітряний канал повинен бути мінімальною довжиною і мати менше шансів. З’єднання відрізняється щільністю, а суглоби точно зафіксовані.

Якщо ви перелякані надлишковим шумом, під час встановлення вихлопної печі погляньте на повітряний канал із звукоізоляційним матеріалом.

Загальні правила встановлення гофрування:

 • Почнемо з того, щоб випрямити гофрування до максимуму, тому зніміть додаткові ліжка та зменшуйте опору повітря.
 • Один кінець гофрування для підключення до сопла і замкнути затиск. Якщо діаметр гофрування відрізняється – візьміть перехідний адаптер.
 • З мінімальним, кількість гонок змінює гофрування на стіні або кабінеті до вентиляції. Так що повітря переживає краще, підніміть горизонтальну частину гофрування до каналу на 10 градусів.

Правила встановлення загальних труб:

 • До кінця креслення прикріпіть гніздо або видалення, щоб зібрати повітря до вентиляції.
 • Коліно та інші. Фітинги з’єднують труби. У цьому випадку збережіть невеликий кут уздовж вентиляції.
 • Після монтажу сухого дизайну, пройдіть через силіконові суглоби для герметичності. Не приймайте клей і т.Р., В іншому випадку повітряний канал більше не розрізняє.

Підключення до вентиляції

Це найскладніший крок у налаштуваннях вихлопних вихлопів на кухні з власними руками. Помилки призводять до порушення вентиляції, а пристрій працює дуже шумно і не справляється з його завдань.

Загальні підключення правил з двома каналами:

Загальні правила зв’язку з одним каналом:

Мінуси першого варіанту – слабкі тяги, пари повертаються до кімнати.

Якщо ви виберете трійник, коли пристрій не включено – клапан відкритий, і природна вентиляція йде до всіх правил. Якщо ви включите капот, клапан буде закритий, і вентилятор відображає пару.

Мінуси – великий дизайн і немає естетики, якщо повітряний канал.

Підключіться до електричного інсульту

При встановленні вихлопного вихлопу через газ або електричну плиту, не варто покласти окрему лінію. Як правило, залишається вставте вилку в розетку.

Якщо ваша модель не має штекера:

Перевірка роботи

Після всієї роботи, яку потрібно перевірити капот. Але до цього див., Що немає чужорідних об’єктів (інструкцій, кріплення та т.D.). Встановіть фільтри, лампочки і т.D. Відповідно до інструкцій. І увімкніть капот, щоб переконатися, що він правильно працює.

Щоб ще краще зрозуміти процес встановлення, подивіться на наше відео.

Кілька слів про сорти кухонних витяжок

Метою даної публікації полягає не в тому, щоб ввести всю різноманітність кухонних витяжок та дату рекомендацій щодо вибору оптимальної моделі. Однак деякі питання все ще впливають на потребу, оскільки вони безпосередньо впливають на процес встановлення пристрою.

Перш за все, капот слід розділити на дві великі групи.

 • Для першого, щоб включити інструменти, для яких термін екстрактор повністю відповідає принципу їх роботи. Дійсно, функціональна мета таких моделей – це збірка всіх випарних пластин та видалення їх за межами кухні на спеціально підготовлених каналах для цього.

Регулярний канал вентиляції (за умови певних умов) або спеціально зроблене отвір у стіні, що веде прямо до вулиці. З встановленого вихлопного вихлопу до вентиляції повітряний канал металевих або пластмасових труб або коробки викладено з вентиляції.

Повітряна фільтрація до його отримання повітряних каналів все ще потрібна інше, то канали швидко руйнують у жирних падах, які потім йдуть до густого твердого килимового пилу. Крім того, такий підйомник швидко охоплює робоче колесо вентилятора. Але ця проблема легко вирішується наявністю лише жирних фільтрів для їжі, що підлягає періодичному промиванню, або дуже недорогу тканину.

 • Друга група – це капот, що, по суті, не витягують випаровування назовні, і насильно пропускають їх через каскад фільтрів. Піднімання з потоку печі очищається від жиру, можливого сажі, спеціального фільтра нейтралізує запахи. А потім весь очищений повітря в повному обсязі спини на кухні.

Зрозуміло, що установка такого приладу набагато простіше. Тільки фіксуючи капот на стіні над плитою та включенням до джерела живлення. Але ефективність очищення повітря в кухонній кімнаті залишається незрівнянно нижче. Крім того, доведеться досить часто, щоб придбати та замінити фільтри, інакше використання такого вихлопу та втрачає сенс.

Треба сказати, що таке розділення дуже умовне. Справа в тому, що переважна більшість вихлопних вихлопних моделей призначені для роботи в будь-якому з зазначених режимів. Тобто вся різниця буде точно у питаннях встановлення пристрою та оснащені необхідним каскадом фільтрів. Є, звичайно, моделі розраховуються виключно на видалення або переробку, але це досить виняток з загальної тенденції. Отже, схема підключення, за великою, залежить від бажання власників кухні.

Ціни екстракту Elikor

Дифундує витяжки та функції установки.

 • Моделі настінні, як вже ясно від назви, прикріплені безпосередньо до стіни. Щоб встановити їх, регулярні дужки можуть бути застосовані або включені з гачками. Для багатьох капюшонів, зовсім виступаючи з стін кінців кріплення (дюбелі) з шапками на задній панелі пристрою, є звичайні кучеряві скорочення.

Моделі настінні включають майже всі вихлопні куполі. До речі, вони також можуть відрізнятися на місці установки, є моделі, розроблені спеціально для установки в кутку, якщо вона розташована там тарілка або поверхня приготування їжі.

 • Підвісні витяжки прикріплені до нижньої площини, розташованої над плитою або полицею. Вони, як правило, малі у висоту та масовій моделі. Щоб пропустити повітряну канальну трубу в нижній частині кабінету або на полиці вам доведеться скоротити відповідне вікно.
 • Вбудовані витяжки зрозумілі, розроблені спеціально для розміщення всередині кухонних меблів, розташованих над плитою. Це може бути спеціальний шафк, який придбаний одночасно з екстрактом. Або пристрій вибирається для кабінету, що входить до кухонної гарнітури, в якій вихлопна установка є просто конструктивною та наданою. Ну, нарешті, майстерні руки гарного домашнього майстра може повністю переробити звичайний шафа для встановлення такого пристрою, або зробити це необхідним з нуля.
 • Нарешті, просторі кухні з нестандартними меблями та обладнанням можна застосовувати та екстракти типу острова. Їх кріплення здійснюється до поверхні стелі за допомогою спеціальних пристроїв. Через те, що такі інструменти зустрічаються нечасто, у майбутньому, в ході цієї публікації вони не будуть розглянуті.
READ  Балкон власними руками на першому поверсі

У будь-якому випадку інструкції щодо її установки, безумовно, будуть застосовуватися до нового екстрактора, який слід дотримуватися. Деякі виробники застосовуються до інструкцій та спеціального шаблону, який дозволяє мінімізувати ймовірність помилки при створенні розмітки.

Як встановити купол і вбудований капот у кабінеті на кухні

Кухня – об’єкт підвищеного ризику забруднення атмосфери внутрішнього простору. Приготування їжі на плиті заповнює кімнату випарними стравами. Це негативно впливає на здоров’я навколишнього та чистоти стін стін, стелі та меблів. Встановлення капоту в кабінеті – один з варіантів ефективного очищення повітря на кухні. Розкажіть про типи пристроїв, що продаються в магазинах, принципах експлуатації та встановлення повітряних каналів. Відповідь на популярні читачі питання.

Правила монтажу

Встановлення вбудованого капоту на кухні здійснюється в шафі. Щоб зробити це, перейдіть кілька способів:

 • Коробка замовляється без дна. І в його полицях і необхідність необхідних отворів пробурені.
 • Кабінет складається з власними руками.
 • Використовується готовий дизайн. Він очищується дно, а сформовані отвори.

Якщо ви пройдете третій метод, то повна розбирання меблів не потрібна. Робочий порядок далі:

 • Видалені двері. Бічні стінки та задні літаки викрутіть нижче. Після цього, дно сам.
 • Кріплення зберігаються до внутрішньої полиці. Для цього вона видаляє. Він рухається з діром діаметром 10 см під повітряним протоком. Потім полицю застосовується до тіла апарату, а місця відзначаються, щоб закрутити гвинти.
 • За допомогою металевих куточків екстрактор фіксується на полиці, а весь дизайн встановлюється в шафі.
 • На останньому етапі є повітряний канал. Для цього, через верхню дірку вставляються гофрування або пластикова трубка. Док-станції з обладнанням позначені клеєм і захоплюючи затиск. Слід пам’ятати, що з часом цей вузол вимагатиме розбирання для очищення пристрою. Друга частина повітряного каналу підключена до каналу вентиляції.

При встановленні, необхідно витримувати відстань від капота до плитки, яка повинна бути 80 см. Звертає увагу на близькість виходу. Ви не можете дозволити висячі дроти біля гарячої поверхні.

Монтаж стінного типу

На першому етапі перевіряється продуктивність креслення. Для цього він з’єднується з виходом, і, у свою чергу, перетворюється на можливі режими роботи. Наступні кроки пов’язані з прямим встановленням вихлопної системи:

 • За допомогою рулетки вимірюється відстань між монтажними отворами капота, і їх положення переноситься на стіну. Зазвичай фіксація виникає на чотирьох самовідданих, одна пара використовується для повішення пристрою, а другий щільно натискає дизайн до стіни.
 • У середині капоту встановлено адаптер, який включений, призначений для підключення повітряного каналу. Він загвинчується чотирма гвинтами.
 • Використання Peuorator, отвори в стіні пробурені, в яких встановлені дюбелі.
 • Гачки загвинчуються у верхній ряд, це, як правило, самонарізуються гвинти з широкою капелюхом.
 • Корпус купольного стегна висить на цих гачках через спеціальні отвори.
 • Решта двох отворів вставляються гвинтами, і вся конструкція залучається до стіни.
 • Електрик з’єднує. Слід зазначити, що на цьому етапі не слід забувати, щоб реагувати електричний реєстр, з яким підключено вихлопну техніку.
 • Перевірка правильного з’єднання, наприклад, шляхом включення підсвічування капоту.
 • Гофрована трубка підключена до вихлопного адаптера та піднімається затискач.
 • Зворотний кінець приєднується до каналу вентиляції, а також стискається затискачем.
 • При необхідності суглоби збентежені герметиком.
 • На останньому етапі декоративна подушка п-подібної форми, яка закриває вентиляційний канал.

Аналогічним чином, ви можете повісити і підвішувати будівництво. Єдина відмінність від структури стіни полягає в тому, що вона не містить задньої частини купола, а у верхній частині. Базова платформа встановлюється на стелі, до якої додається кабелі. На них у майбутньому необхідно повісити капот. Для цього кабелі перевіряються в вухах, розташованих на пристрої, і міцно залучають.

Придбаний вбудований екстракт повинен бути завершений з наступними світильниками (на прикладі вихлопного вихлопу Kamilla)

 • Кріплення кріплення для підвісного кабінету (4 самообладнання).
 • Перехідний фланець з антирадарним клапаном (дивитися фотографії). Клапан замки повітряного каналу з повітря потоків у зворотному напрямку до кухні.

Дозвольте мені нагадати вам, що сучасні витяжки можуть працювати в двох режимах:

Особливості вилучення Weissgauf

Зверніть увагу, що похило витяжки на фасаді мають скляні двері. Вона не тільки декоративна. Для підвищення скла ви знайдете доступ до фільтра жиру. За фільтром, який легко видалити, доступ до корпусу.

Крім того, це скло, а також фільтр алюмінію, є упаковка з інструкцією, монтажним комплектом та пластиковим адаптером на вентиляції. Підняти скло, обережно пальцями, з зусиллям, підніміть його.

Негайно помітити, що фільтр жиру виконаний з алюмінію. Вона не змінюється, але вона миє, коли вода брудна. Фільтр другого капота. Він знаходиться всередині корпусу капоту та змінює кожні 3-4 місяці.

Важливий! При покупці вихлопу, обов’язково перевірте, чи скляна капота є цілим числом. Це важливо для очевидних причин. Також зверніть увагу на два галогенні лампи в нижній частині капота. Їхня цілісність також має значення.

Як встановити вбудований капот на кухні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS